gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2019-07-10 23:23:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
progresa vērotāja piezīmes
"Leienas prioritātes EK prezidenta amatā būs likuma vara un klimata politika"

Aha, zinām likuma varas spēku Geymānijā. Un ka ta nu bez klimatkulta. Labs kombo ar to sarkani, kas būs EP priekšsēdis - mister klaimatčeindž & socialismjustice. Un vēl mums beidzot būs Lielā Bračkas akceptēta Patiesības Ministrija. Jau bez 'muh private business - ko gribu to daru' plīvura.

"Tagad ir pierādījies, ka rīcības kodekss ir noderīgs instruments, lai vērstos pret nelegālu saturu ātri un efektīvi," sacīja ES patērētāju aizsardzības komisāre Vera Jourova."

"Naida runa" tātad jau de facto ieguvusi nelagalitātes statusu pat bez likumdevēju vai tiesu iejaukšanās. PROGRESS!

ps. domāju mainīt savu jūzerneimu uz 'Progresologs' - viedokļi?


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]mansgan
2019-07-10 23:57 (saite)
par p.s. Ja tev tas palīdz vieglāk pārdzīvot progresu... ;P

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-07-11 00:02 (saite)
Man nevajag neko pārdzīvot vieglāk.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mansgan
2019-07-11 00:28 (saite)
nu -- tad labāk. vai vienkārši izbaudīt?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]extranjero
2019-07-11 00:48 (saite)
Vienā no pēdējiem SSC ierakstiem tiek argumentēts, ka GLTB+ ir reliģija. Šobrīd ne tik pamatīga kā kristietība un iespējams, ka mūsdienās, kad pārmaiņas ir daudz ātrākas, arī nekad tik pamatīgi nebūs, bet noteikti ir ar reliģijas aspektiem.

Man tas likās pārliecinoši, jo absolūti racionāla domāšana nav iespējama. Atliek tikai izvēlēties, kam mēs ticam un ko tas mums dod.

GLTB+ reliģija arī izskaidro, kāpēc tas tiek uzspiests un mācīts jau maziem bērniem. Reliģiskās dogmas neapspriež, tās vienkārši ir jāpieņem. Un tāpat kā kādreiz kristietību vai islāmu uzspieda cilvēkiem, tāpat uzspiež arī šīs modernās reliģijas.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]extranjero
2019-07-11 00:57 (saite)
Bet ja tu tagad kaut ko publiski teiksi, kas neatbilst reliģiskajai dogmai, nu tu jau zini, kas parasti notiek. Ir taču liela vēsturiska pieredze.

Mēs kaut kā esam ilūzijās, ka dzīvojam atklātības un vārda brīvības laikā. Brīžiem tā varbūt ir, bet kopumā šķiet, ka atgriežamies pie tā, kas ir vienmēr. Arguments, ka ir zinātne, brīvā prese utt. vēl neko nenozīmē. Nebija taču tā, ka Galilejam neļāva ar zinātni nodarboties. Vienkārši nedrīkstēja teikt noteiktas lietas, kā apvainot Pāvestu utml. Arī tagad zinātnieki drīkst darboties, tikai nedrīkst apvainot kādu feministi vai transpersonu. Tad gan zinātniskajai karjerai tiks pielikts punkts.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-07-11 06:47 (saite)
Pat ne apvainot. Ir sfēras, kuras vienkārši nedrīkst pētīt pieklājīgā smitsoninstitūta akceptētā vidē. Tikai kaut kur pagrīdē, aizmirstot par naudu un karjeru.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?