gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2019-06-07 23:34:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Kā tas nākas, ka KATRU reizi ierubot Skaipu viņam 'vajag' kaut ko pa jaunam instalēt, kaukādus apdeitus vai ko, un pēc tam vēl pieprasa restartēt kompi (uz ko, protams, seko žostkij pašol nahuj)? Nē, es nespiežu uz distributīvs.exe un tas notiek burtiski ar nedēļas nobīdi. Sāk likties, ka skaips medī nacistus or smnth. :paranoyanuclearblues:


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]mansgan
2019-06-08 00:40 (saite)
man bija līdzīgi, pārstartēt gan nelika. un tie nebija update, brutāli atkārtota instalācija, ja nedarīsi, skaipa nebūs. nav droši zināms, bet šķiet, ka problēma bija desktop un app vienlaicīga dzīvošana (kāpēc bija abas, nezinu, dators vienu laiku arī nebija manā ekskluzīvā lietošanā). un tad viena no tām, laikam desktop, gribēja to instalēšanos.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-08 11:11 (saite)
Nu es dzīvoju uz antīka lapša tā kā nekādas paralelitātes ne ar mko citu nav. Tāpat vislaik pārinstaslē. Nezinu nevienu citu programmu kas tā dara. Moš vnk viņiem tur tagad tik daudz diversity hires komandām, ka nav vairs palikuši normāli programmisti.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]ulvs
2019-06-08 13:40 (saite)
Neizmanto to sūdu

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-08 14:39 (saite)
Diemžēl tā pat kā ar daudziem citiem socmēdijiem, tas ir teju monopolists, kuru pa retu reizi sanāk izmantot. Čista priekš random čatiem pamatā. Labi, ka nekad mūžā neesmu bijis feisbergos, twatteros u.c. huiņās, kas šobrīd ir totalitārisma bīdņi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2019-06-08 18:30 (saite)
sejas grāmatu var izmantot skatīties humora lapas, drusku dažu grupu jaunumus un lietot čatu. žostko anonīmi. okej vienreiz mani izmeta kad mans niks bija pārāk maz līdzīgs cilvēka vārdam un uzvārdam, es labojos :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-08 22:03 (saite)
Par nelaimi socmēdiji šobrīd ir 90% internettrafika un aizņem lauvas tiesu mūsdienu cilvēku saziņas lauku. Ir ļoti svarīgi monitōrēt šo infrastruktūru. Tieši tā pat kā senāko laikos būtu ar telegrāfiju un transporta infrastruktūru. Tu nevari pieļaut, ka šādus koncernus kontrolē viens politisks/ideoloģisks spēks. Tādām lietām jābūt 100% neitrālām.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2019-06-08 22:07 (saite)
Bet pa lielam jau tu vari izvēlēties kādus šos rīkus kā lietot, nu piemēram es nelietoju čivināmo ibo neredzu jēgu, sejasgrāmatu lietoju anonīmi, tad ir citi mazie mediji laik ciba, migla, less wrong, dažādi tehniskie un zinātniskie forumi pa nozarēm. Faktiski pietiek. Anonimitāti būtībā var saglabāt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?