extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
@ 2015-07-05 21:38:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Grieķi ir referendumā pārliecinoši nobalsojuši oxi, oxigen :) - 60% ir pret kreditoru taupības prasībām. Tā ir liela Eiropas demokrātijas uzvara.

Jā, referenduma rezultāti ir neparedzami, bet nekas labāks par demokrātiju vēl nav izdomāts. Droši vien, ka viņi paši to vēl neapzinās, bet tas tikai tuvina viņus izejai no eiro. Bet par to nav jāskumst, jo tas var būt vislabākais viņu krīzes atrisinājums.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]begemots
2015-07-06 10:02 (saite)
Tas tā, protams, var būt.

Tikai sausais atlikums no Latvijas krīzes risinājuma diskusijām manā uztverē ir tikai viens: runāt par "vislabāko risinājumu" ir tukša muldēšana, jo šā līmeņa problēmu risinājumiem principiāli nav iespējama repeatability, līdz ar to nav iespējams pārbaudīt, kurš tad risinājums IR vislabākais.

Mēs esam kaut kā pārdzīvojuši krīzi. Latvijas risinājumam ir bijušas savas sliktās puses un arī labās, bet vismaz vienu no mērķiem esam sasnieguši.

Ceru, ka Grieķija arī izlavierēs uz kādu risinājumu, kas viņiem ļaus sasniegt vismaz kādu no nospraustiem mērķiem. Redzēsim tikai, kurš no visiem tas būs.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]extranjero
2015-07-06 10:36 (saite)
Ekonomikas teorijas IR pārbaudāmas. Tas nav tik vienkārši un precīzi, kā ar citām lietām, bet liela deva statistikas un randomizācijas ir noderīga lieta, lai gūtu skaidrību.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]begemots
2015-07-06 20:18 (saite)
"Ekonomikas teorijas" ir šausmīgi plašs jēdziens, tu par makro vai mikro vai kādu vēl sadaļu runā, kas ir pārbaudāma? Un kura no tām?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]extranjero
2015-07-06 20:52 (saite)
Principā visas. Bet nu jāskatās konkrēti.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?