extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
@ 2021-04-08 08:23:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
ticība lokdauniem kā Irākas masu iznīcināšanas ieročiem
Notiek neticamais un dažas amatpersonas saņem simboliskus sodus par visu šo balagānu saistībā ar pasākumiem pandēmijas ierobežošanai.

Šie gadījumi ir tikai ziediņi – pēc būtības ir jāsoda visi politiķi par nesaprātīgo un absurdo rīcību. Bet visvairāk par ārkārtīgi kaitējošiem lokdauniem, kas būs radījuši lielāku kaitējumu nekā palīdzējuši. Šī apziņa nāks lēnām un varbūt tikai pēc vairākiem gadiem, kad tiks savākti un izvērtēti visi dati.

Jau tagad daži met kažoku uz otru pusi un sāk apgalvot, ka vienmēr bijuši pret Irākas karu, piedodiet, pret lokdauniem.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]katzenjammer
2021-04-08 17:21 (saite)
Yes, yes. Un Bolsonaro vispār nākotnē saņems Nobela miera prēmiju par valsts atbrīvošanu no 4000 liekām mutēm dienā un skābekļa melnā tirgus cenu uzdzīšanu debesīs.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2021-04-08 21:28 (saite)
Kāpēc nē. Obama preventīvi saņēma nobeli par divu karu uzsākšanu, isis radīšanu un bēgļu problēmas uzsākšanu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]extranjero
2021-04-08 23:56 (saite)
Brazīlija pēc mirstības pasaulē ir 18. vietā (jo lielāks skaitlis, jo mazāka mirstība). Peru, kur stingrus lokdaunus ieviesa ar armijas uzraudzību, 17. vietā. UK, ASV, Spānija, Čehija utt. mirstība ir vēl lielāka.

Brazīlijā atsevišķi štati ieviesa savus pasākumus, bet kopumā tie nebija pārāk stingri. Šis vēlreiz parāda, ka lokdauniem nav nekādas lielās nozīmes. Varbūt plus mīnus kaut ko izmainīja, bet ne tik ļoti būtiski, lai būtu papildu mirstības un demokrātisko tiesību ierobežojumu vērtas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?