Nepabeigtā dienasgrāmata


29. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 07:32

Šonakt nosapņoju frāzi: "Viņš bija no tiem cilvēkiem, kas par labdarību sauc savas vecās šausmu filmu kolekcijas ziedošanu veco ļaužu pansionātam."

p.s. skaidrs, ka tas bija vakardien redzētās filmas iespaidā. es parasti labi atšķiru trešu jau no filmas sākumtitriem vai mūzikas izmantojuma filmas pirmajās desmit sekundēs, bet te kaut kas mani samulsināja - statisks, gandrīz nekustīgs mirstošas mātes kadrs pašā sākumā, galvenā varone čelliste ar interesantām acīm, klasiskā mūzika, lēna ekspozīcija, tīri glīts orālais sekss divu sieviešu starpā, bet tad aizgāja: vemjoši cilvēki, epidēmija Ķīnā, caureja autobusā, tārpi zem ādas, nocirsta plauksta, atriebība mūzikas skolas direktoram, kurš grupveidā varojis savas audzēknes, iestāstot, ka tas ir ceļš uz profesionālo pilnību, beigās viņas nosēdina direktoru bez rokām un kājām un spēlē tam čellu divatā - viena ar labo, otra ar kreiso roku (tur es jau pārtinu uz ātro). Pilnīgs crossover horror porno. Saucas "The Perfection" un to rāda Netflix.
https://www.youtube.com/watch?v=q57D6kF5B1k
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]jaunakaszinas
Date: 29. Maijs 2019 - 08:33
(Link)
Paldies par padalīšanos. Noskatījos treileri, bet vairāk arī neskatīšos. Vispār man šķiet, ka tie netflix seriāli un filmas mūsdienās visas ir vienādas un neinteresantas.
[User Picture Icon]
From:[info]slepkava
Date: 29. Maijs 2019 - 08:48
(Link)
izklausās pēc ļoti labas filmas :) danke par ieteikumu.
[User Picture Icon]
From:[info]vinsents
Date: 29. Maijs 2019 - 13:52
(Link)
frāze der par ideālu ievadu garajam stāstam vai novelei
[User Picture Icon]
From:[info]magnolia
Date: 29. Maijs 2019 - 22:45
(Link)
jā.:)
[User Picture Icon]
From:[info]mis_sarajevo
Date: 29. Maijs 2019 - 22:26
(Link)
Totāls "wtf did I just watch".

Nepabeigtā dienasgrāmata