jaunakaszinas Below are the 8 most recent journal entries recorded in the "jaunakaszinas" journal:
May 31st, 2019
09:08 am

[Link]

Iesaku visiem iegādāties neīstos AirPods. Man pašam ir TWS-i7s. Tām ir drausmīga skaņas kvalitāte un mūziku ar tādām neviens sevi cienošs cilvēks neklausās. Tad kam jums tas sūds ir vajadzīgs? Man ir atbilde - tas ir lielisks veids, kā klausīties podkāstus vai audiogrāmatas. Nopietni. Skaņas kvalitāte podkāstiem ir pietiekami laba, nav nekādu vadu, ir tīri ērti, ārā nekrīt. Baterijas laiks ir baigi štruntīgs, viena austiņa laikam man iet kādas 40 minūtes, bet nekas - kamēr vienu austiņu lieto, tikmēr otra lādējas, pēc tam samaini. Telefonam gan jābūt kabatā, ja nesēdi uz vietas, jo, tiklīdz tu neatrodies vienā istabā ar telefonu, savienojums pārtrūkst. Bet ar telefonu kabatā var darīt principā jebko un paralēli klausīties visādas muļķības. Un tas mēsls maksā 10€, var nopirkt kaut vai tikai, lai izmēģinātu. Ja austiņa noslīks biešu zupā vai pazudīs, jo būs aizkritusi kaut kur aiz klavierēm, nebūs liela bēda. Ja nepatiks, varēs uzdāvināt kādam, kurš jums nav ļoti tuvs un mīļš. 
Varbūt jūs domājat - būtu forši, ja varētu tās lietot arī uz ielas, bet tad katrs redzēs, ka man ir FAKE airpods un nodomās, ka esmu stulbs lūzeris, kas izliekas, ka viņam ir īstie airpodi. Ir risinājums. Pērciet tās austiņas melnā krāsā. Tādējādi jūs liekat saprast, ka nemaz necenšaties izlikties, ka tas ir Apple produkts, esat laimīgs cilvēks ar Ķīnas sūdu ausī, un jums ir pie kājas, ko citi par to domā.

(Leave a comment)

May 30th, 2019
09:20 am

[Link]

Vakardien pirmo reizi uzzināju, ka Latvijā pastāv hipiju kustība. Un nevis kā fāze pusaudžu gados. Nē. Jau gadus desmit cilvēki ir tajā visā iekšā. Reāli - Latvijā ir hipiji. Viņiem ir arī sava Facebook lapa, kurā viņi paši par sevi saka tā: ''Puškina iela 1 ir māja Rīgā, tajā ir 52.dzīvoklis, kas ir privāts, bet ik pa laikam parvēršas par publisku vietu lekcijām, kino, koncertiem, ballītēm. Mērķis ir priecāties, dzīvot, draudzēties. Mērķis ir parādīt, ka iespējams atvērt savu privāto telpu dažādām aktivitātēm. Mērķis ir parādīt, ka to var vienkārši tāpat - bez projektiem, naudas utt. Katrs to var. ''
Man pašam tas šķiet ļoti forši. Viņiem, redz, ir kaut kādi uzskati un, kā vajag dzīvot, ko vajag vai nevajag darīt, un tā viņi arī rīkojas. Un man patiešām ir prieks, ka viņi ir. Citādi tā vien liekas, ka nekā cita bez Business casual drēbēs ģērbtiem indivīdiem, kas savā kredītā paņemtajā auto no sava kredītā paņemtā dzīvokļa jaunajā projektā "Rasasrīti" (tāda gan nav, bet tie visi kaut kā tamlīdzīgi saucas), traucas uz savu ofisa darbu, un tā arī vada savas dienas. Sestdienā brančs, svētdienā holivudas kino, atvaļinājumā aizceļo kādā maksimāli generic ceļojumā un dzīvo tik nost. 
Saprotu arī to, ka visticamāk man vienīgajam šis ir kāds jaunums. 

(7 comments | Leave a comment)

May 29th, 2019
09:19 am

[Link]

Vai arī jums ir tā, ka savās ikdienas gaitās ievērojat svešus cilvēkus, kurus redzat atkārtoti? Nedomāju kaimiņus vai tādus, kas turpat tuvumā kaut kur dzīvo, bet tādus, ko gadās atkārtoti redzēt pa ceļam.

(7 comments | Leave a comment)

May 28th, 2019
01:05 pm

[Link]

Gribētos paklausīties BB brokastis. Kādu 1998. - 2002. gada raidījumu. Un PiccuTV arī gribētos paskatīties. Un 2x2 mēmo šovu, kuru vadīja Renārs Kaupers.
Un Mini Mani, kuru vadīja Sandra Freiberga. Kas bija tie minētāji? Viens bija Ojārs Rubenis laikam. Un Ausma Kantāne. Juris Karlsons arī bija. Bija vēl viena sieviete, kuru neatceros. Vēl bija kaut kāds seriāls, kurā galvenā varone bija meitene, kura ceļoja pa kaut kādu pasaku zemi un darīja brīnumdarbus, bet tas arī ir viss, ko no tā atceros. Vēl bija kaut kāds šovs "Lampu drudzis". Kas tas tāds bija? Un kas bija tas, kur pa LTV2 jaunieši ietērpās tādos dzeltenos sumo kostīmos un tad sacentās dažādās aktivitātēs? Paga, un vai Jānis Jarāns pa LTV1 nevadīja arī kādu spēļu šovu brīvdienu rītos? Kas tas tāds bija? Atceros, ka vienu reizi balvā varēja iegūt pirmo Sony Play Station. Kas vēl bija?

(13 comments | Leave a comment)

May 27th, 2019
10:41 am

[Link]

Es vairs neizmantoju tviteri un tam ir dažādi iemesli.
1) Cilvēki ir šausmīgi negatīvi. Notiek visādi random uzbraucieni tāpat vien, un tas it kā ir normāli.
2) Nepamet tā sacensības sajūta par populārāko kontu. Ķipa, ja tvīts neieguva daudz retvītus un laikus, tad laikam nebija izdevies. Bet patiesībā jau bija izdevies, jo es ierakstīju to, ko es gribēju. Sacensties negribu.
3) Cibas latest posts ir daudz interesantāks par tvitera lenti.
4) Anonimitāte cibā ir norma, tviterī nav.

Kā jums? Lietojat tviteri?

(4 comments | Leave a comment)

May 25th, 2019
12:44 am

[Link]

Ir cilvēki, kuri noskatās labu filmu vienu reizi. Ir cilvēki, kuri var skatīties to filmu atkal un atrast tur jaunus prikolus. Ir cilvēki, kas vienkārši mīl kādu filmu un skatās to visu vai fragmentus atkal un atkal. Man šķiet, ka ar cilvēku savstarpējām attiecībām tur var savilkt kaut kādas paralēles.

(1 comment | Leave a comment)

May 22nd, 2019
10:34 am

[Link]

Studentes, kurām ir problēmas ar datoru, darbu iesniegšanu laikā un mīlestību
Esmu novērojis, ka ir tāda atsevišķa cilvēku grupa - studentes, kurām ir problēmas ar datoru, darbu iesniegšanu laikā un mīlestību. Portatīvajiem datoriem nepatīk, ja tos liek gultā uz segām, tie pārkarst un nodeg. Bet kur gan citur studentēm, kurām ir problēmas ar datoru, darbu iesniegšanu laikā un mīlestību, skatīties pirātiskus seriālus? Protams, ka gultā! (Kojās vai vienistabas dzīvoklī kopā ar četrām istabas biedrenēm, jo jāīrē ir centrā). Ja dators vairs nestrādā, tad arī darbus laikā nevar iesniegt. Un vispār jau, esot mīlestībā, tā darbu iesniegšana nešķiet nemaz tik svarīga. Savukārt pēc šķiršanās ir ļoti grūti saņemties un izpildīt darbus. Bet šķiršanās ir neizbēgama. Tā vienkārši notiek. Tā notiek ar visām studentēm, kurām ir problēmas ar datoru, darbu iesniegšanu laikā un mīlestību, tas viss ir likumsakarīgi un tas ir vienkārši tāds periods dzīvē.

Uzraksti, lūdzu, komentāru, vai arī tu esi studente kurai ir/ir bijušas problēmas ar datoru, darbu iesniegšanu laikā un mīlestību.

(3 comments | Leave a comment)

May 17th, 2019
12:39 pm

[Link]

Karostas banda
Ziņā par to, ka Porziņģis ir iekūlies ķezā Liepājā, mani visvairāk pārsteidza tas, ka eksistē tāda "Karostas banda". Jutos šokēts, ka kaut kas tāds Latvijā ir. Bet tagad man ir daži jautājumi: Ar kādām bandām Karostas banda konkurē un asiņaini cīnās? Vai viņiem ir savs logo? Kā ar pirkstiem parādīt Karostas bandas atpazīšanas zīmi? Mani nešokē ziņa par to, ka Latvijā pieķerts noziedzīgs grupējums, kas gadiem izplata narkotiskās vielas, iedzīvojoties pamatīgā bagātībā. Tā notiek. Bet KAROSTAS BANDA? Karostas banda, kad to izmet no kluba, gaida pie kluba līdz apsarga darba beigām, lai pēc tam ar viņu fiziski izrēķinātos. Karostas banda piekauj Kristapu Porziņģi. Karostas banda vienkārši dara, ko grib, viņiem likumi nav domāti. Parādiet man kādu, kas ir vairāk badass par Karostas bandu! Ja kāds zina ko vairāk par šo bandu vai citām bandām Latvijā, uzrakstiet kādu komentāru, lūdzu!

(3 comments | Leave a comment)

Powered by Sviesta Ciba