Nepabeigtā dienasgrāmata


30. Jūlijs 2009

(bez virsraksta) @ 08:56

un vēl katru rītu precīzi pulksten astoņos un kaut kādās divdesmit trijās minūtēs mūsu mājas pagalmā iebrauc tumši zaļš audi, to es zinu, jo priekšā ir tie četri riņķi, iebrauc mūsu klusajā, ēnainajā pagalmā ar skaļu tuc tu tuc, nu, tādu tīrāko tuc tuc tuc, kas skan pa atvērto mašīnas logu un momentā nomaina laisko rīta atmosfēru pret naida un neiecietības pilnu, varētu pat teikt - nokaitētu atmosfēru, šofera pusē atveras durvis un apmēram kādas divdesmit sekundes paiet, līdz Norčiks izslēdz savu rīta mūziku, to, ka viņu sauc Norčiks, es zinu, jo mašīnas aizmugurē zem pakaļējā stikla ir pabāzts mašīnas numurs ar burtiem NOR4IX, tad viņš paņem savu kafiju kartona glāzītē, pabeidz spaidīt mobilā telefona pogas un izkāpj ārā, vienu rītu, kad pa nakti bija lijis tas lielais lietus, viņš nevarēja izkāpt, jo bija iebraucis tieši peļķē, tad mūzika skanēja vēl brītiņu ilgāk, un tā katru darba dienas rītu, viņš te kaut kur strādā, droši vien manas mājas pirmajā vai otrajā stāvā, es jau esmu apsvēris dažādus rīcības scenārijus, sākot ar draudzīgu sarunu par to, kāpēc ir jābrauc ar vaļēju logu, jo taču tik smalkai mašīnai noteikti ir klimata kontroles sistēmas iekšpusē, nevis ārpusē, un beidzot ar domu uzmest viņam uz galvas savu vienīgo puķupodu ar oregano, bet tad nolēmu, ka taču droši vien labs cilvēks tas Norčiks, viņam mašīnā pie aizmugurējiem logiem pielīmēts tas saules ekrāns smieklīgas sejiņas formā, nu, tāds, kas nozīmē, ka mašīnā reizēm tiek vadāti mazi bērni, droši vien, sestdienās un svētdienās, lai jau klausās, es tik un tā jau šajā laikā esmu pamodies, bet mana mīļotā meitene, kas vienmēr uzliek modinātāju uz astoņiem un tad reizes sešas vai septiņas nospiež to pogu, lai šis zvanītu atkal pēc piecām minūtēm, viņai jau tāpat šajā laikā ir jāceļas, tāpēc es neko nesaku un eju vārīt kafiju
 

Comments

 
From:[info]
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:11
(Link)
cik forši, kad Tu tā uzraksti.

(kad es braukšu ar mašīnu, man arī būs skaļš tuc tuc, par to sapņoju kopš bērnības)
[User Picture Icon]
From:[info]az
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:12
(Link)
kafiju viņai?
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:13
(Link)
nu tak ne jau Norčikam!
From:[info]gazania_rigens
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:12
(Link)
Manā pagalmā katru otro rītu pulksten 6 vai 7 iebrauc atkritumu vedējs. Es nezinu, kāpēc tas laiks mainās, bet reizēm ir 6.00 un reizēm 7.00. Tas autiņš nereāli rūc, bet tas būtu nieks. Kad tajā metāla kastē sāk birt atkritumu urnās samestās pudeles, burciņas un citi stikla izstrādājumi, es esmu sēdus gultā augšā un kārtējo reizi panikā nodomāju, ka kāds ir ielauzies manā virtuvē un posta manas glāzes un šķīvjus :D. Tā skaņa ir tik tuvu un tik skaļa, ka tiešām mani nobiedē. Labi, ka tētis neiedeva to beisbola nūju - sāktu vēl tāda pusaizmigusi vicināties un nodarītu sev pāri.
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:14
(Link)
jā, šitā bija manās iepriekšējās mājās - tieši ap sešiem rītā, taisni jābrīnās, kā tās mašīnas paspēj pie visām mājām piebraukt tieši šesos
From:[info]gazania_rigens
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:21
(Link)
citi vēl sūdzās par to, ka brīvdienās astoņos ar timmeri sāk zāli pļaut gar logiem. tā kā es zāles pļāvēju neesmu manījusi, tad atliek secināt, ka katrai mājai savs bonuss ticis :)
[User Picture Icon]
From:[info]ttp
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:21
(Link)
laikā no no 5:30 - 6:00, man tikai grab 3 zaļie miskastes konteineri vilkti 30 metrus pa bruģi, kamēr pilni o.k., bet kad tukši, tad arī esot 4 stāvā skan kā pērkona negaiss. nez par šo var kur sūdzēties - nu lai maina grafiku vai uzliek amortizatorus mistkastēm
From:[info]gazania_rigens
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:24
(Link)
Vispār jau līdz 6.00 jāievēro klusums -tā, ka var sūdzēties. Nu manā miestā sūdzās muņikiem vai arī pilsētas portālā iebliež nīgru komentāru un lieta darīta. Nezināšu teikt, kam Tev jāsūdzas.
[User Picture Icon]
From:[info]ttp
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:25
(Link)
100 grami gulēt ejot būs kompromiss
From:[info]gazania_rigens
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:32
(Link)
viss atkarīgs no to gramu stipruma, bet no 100 stipriem gramiem tā skaņa nākošā rītā šķiet vēl 3 reizes skaļāka ;)
[User Picture Icon]
From:[info]alefs
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:57
(Link)
forši, kāds raksta "misTkastes" :)
[User Picture Icon]
From:[info]kemune
Date: 30. Jūlijs 2009 - 10:10
(Link)
Mist {m} [ugs.]

crap [vulg.]
tripe [coll.]
garbage [fig.]
bullshit [vulg.]
rubbish [esp. Br.] [nonsense]
bull [derived from bullshit] [Am.] [vulg.]
[User Picture Icon]
From:[info]alefs
Date: 30. Jūlijs 2009 - 16:49
(Link)
par to jau ir stāsts, ka sākotnējais vārds ir "mist", bet tas daudziem laikam joprojām ir noslēpums.
From:[info]fanija
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:18
(Link)
vot, es ar šādus visādus numurus esmu ievērojusi mašīnu logos un tā arī neesmu sapratusi, aiz kam vajag 2 gab numurus vienai mašīnai.
[User Picture Icon]
From:[info]meness_berns
Date: 30. Jūlijs 2009 - 10:51
(Link)
Tur ir kaut kas līdzīgs tam, kāpēc taisa interjeru "pod mramor", vai auto salona apdari "pod ģerevo". Vai arī visa tā padarīšana ar viltotajām modes preču zīmēm. Tobiš, ir zināms kontingents, kas iedomājas, ka, ja nevar par Ls 2500 + PVN atļauties oficiālu numura zīmi SHERILA, tad daļu no apmierinājuma tomēr var iegūt kombinācijā [kaut kāds tur GB 4971] + (par Ls 5,50) logā CACA vai DUDINA.
[User Picture Icon]
From:[info]mulana
Date: 30. Jūlijs 2009 - 12:26
(Link)
par 3Ls īstenībā :D
[User Picture Icon]
From:[info]meness_berns
Date: 30. Jūlijs 2009 - 12:33
(Link)
Jā, piedod, esmu gājis gar stendiem tik tuvu, ka varu iepazīt produktu, bet par tirgus vērtību neesmu interesējies.
[User Picture Icon]
From:[info]cannibalsmith
Date: 30. Jūlijs 2009 - 09:36
(Link)
Skaists teksts.
[User Picture Icon]
From:[info]bozena
Date: 30. Jūlijs 2009 - 10:19
(Link)
Manā rajonā gan miegamices rītos modina romantiskas kaiju klaigas, kas tīkami harmonē ar vērnu ķērkām, neļaujot klausītājam iegrimt sapnī par atrašanos Jūrasmātes tiešā tuvumā (drīzāk še iespējams atrast matj Juri). Šie jaukie un dzīvespriecīgie putni ne tikai ar skaņām dziesmām izdaiļo apkārtējo māju iedzīvotāju rītus laiku pa laikam kaujā par kādu īpaši gardu desu ādu vai zivs drisku izgrūžot nazgulu cienīgas vaimanas, bet arī pikējošā lidojumā draiski noķēza čaklo namsaimnieču spdrās logu rūtis.

Nepabeigtā dienasgrāmata