aņa delovejevna ([info]deloveja_kundze) rakstīja,
@ 2019-04-14 18:45:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
man vajadzētu būt aktīvākai brīvdienās, es regulāri nodomāju.

bet tad es arī ātri vien atceros, ka, lai būtu aktīvāka vīkendos, ne tikai pārgurumā gulšņātu uz dīvāniņa, skatoties vecu Holivudas klasiku, ko līdz šim esmu noignorējusi (šodien, piem., tiku galā ar the princess bride), man vajadzētu būt mazāk aktīvai darba dienās. un gribētos, lai darbadienas, kas sākas 9os un beidzas pēc 22iem, tomēr ir drusku mazāk.

bet varbūt kādreiz. līdz tam man ir grūti nedēļas nogalēs kaut ko patiešām arī darīt, ne tikai gulšņāt un turpināt strādāt.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]kisswithafist
2019-04-14 19:21 (saite)
a priekš kam tho? brīvdienas domātas atpūtai! Es, starp citu, arī iesāku skatīties The Princess Bride, jo atradu Netflixā. Kaut kā laikam nebija īstais noskaņojums, visai ātri beidzu. Toties abus Zoolander gan izbaudīju.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]temperature
2019-04-14 23:28 (saite)
"the princess bride" ļoti lēni ieiet savā ritmā - man viņa vienmēr ir patikusi, tāpēc nesen (arī ieraugot netflixā) nolēmu noskatīties pirmo reizi pa pāris gadiem. un izrādījās, ka sākums ir visai.. nekāds. viss citējamais un sajūsmu izraisošais sākas apmēram pie maskētā svešinieka un inigo montoijas pirmās satikšanās.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?