aņa delovejevna ([info]deloveja_kundze) rakstīja,
@ 2017-08-17 17:41:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
bet, ja drusku, drusku izvērstāk, gribēju teikt, ka man cehs.lv riebjas tāpēc, ka viņi ir drausmīgi prasti un viens no tiem gadījumiem, kad džekiem liekas, ka viņi ''saka lietas, kā ir'', proti - vienāda apkārtmēra sievietes un vīrieši ir vērtējami dažādi, feministes - loses, velosipēdisti - loši, visi loši, izņemot pašus skaistuļus.

es ticu satīrai. es ticu kvalitatīvai satīrai, kas liek paskatīties uz lietām no citas puses, kas izaicina tavu domāšanu un liek justies savādi. es ticu tādai satīrai, kas tiešām rada iespēju paskatīties no cita aspekta, kas nav tas ērtākais leņķis. bet cehs nav nekas no šī visa, cehs ir tas skolas bully, kurš atņem mazākiem konfektes, un cehs ir tas džeks, kurš sēž uz soliņa un dzer no bamšļa un ieņirdz par cilvēkiem, tostarp arī apaļīgiem cilvēkiem, kuri skrien pa parku. cehs ir tas politiskais nihilists, kuram viss vienmēr ir slikti, bet pats nevar pacelt savu pakaļu un, nezinu, iesaistīties politiskā partijā. nē, darīšana lai paliek citiem, viņiem pietiek ar ieņirgšanu par lietām.

man laikam likās, ka cehs ir diezgan nekaitīgs un mazsvarīgs veidojums līdz tam brīdim, kad viņu risinājums Rīdzenes sarunām bija aicinājums nepiedalīties vēlēšanās. cool, brīnišķīgi, lietu nedarīšana, lai tā vietā sēdētu stūrī un urbinātu degunu, un sauktu feministes par resnām, ir lieliska pieeja lietām.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]pinjons
2017-08-17 21:21 (saite)
Agrāk man nepatika dažu autoru garadarbi, bet kopumā šķita lasāms, bet tagad tā pašmērķīgā diršanās ir degradējusies līdz diezgan nebaudāmam agregātstāvoklim.

(Atbildēt uz šo)


[info]nistagms
2017-08-18 11:48 (saite)
neatceros, ka man kaut kas no tā mēsla jebkad būtu licies smieklīgs. starp citu, kā tu latviskotu 'bullying'?

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?