ctulhu ([info]ctulhu) rakstīja,
@ 2023-12-05 18:04:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
čista jautājums jeb kontraversija
A jums ir tā gadījies ka cilvēks kurš jūs ir savā žurnālā izbanojis (acīmredzot tāpēc ka nevēlas komunicēt) atskrien uz jūsu žurnālu un kaut ko dedzīgi bet aplami argumentē 99 kamentu garumā?

Aktīvists, padomāja Štirlics


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]zazis
2023-12-06 09:54 (saite)
tieši tāpat var teikt, ka nevajag sapņot par AES, jo ir saule vēji hesi. AES ir dārgs papildinājums šim visam.
vot ja mēs dzīvotu komunismā, tad gan arguments dārgi būtu maznozīmīgs, bet kapitālistiem viss pohuj, ka tik var fiksāk un vairāk uzvārīties.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2023-12-06 10:00 (saite)
Saule un vējš nav mērogojami, nav iespējams uzstādīt simtus megavatu ražojošu paneļu vai turbīnu parku jaunā raktuvju kompleksā, šelfa ieguves stacijā vai orbītā (vai kaut vai nomaļā pilsētā/ciematā/anklāvā/cietoksnī). HESi ir iespējami tikai tur, kur ir pareizās konfigurācijas upes. Reaktori necieš ne no vienas no šīm problēmām.

Savukārt ar uzvārīšanos viss ir kārtībā, kodolenerģija ir masīvs investīciju avots, tā tikai pēdējās dekādes nav bijusi "modē" (un tāpēc mazāk redzama publiski), daļēji pateicoties arbūzu aģitpropam. Tas, savukārt, ir atrisināmi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]zazis
2023-12-06 10:07 (saite)
vai ir kāds AES projeklts, kurš netiek subsidēts no valsts puses?
vai ir kāds biznesmenis, kurš izvēlēsies gūt mazāku peļņu pēc ilgāka laika?

savukārt arbūzu aģitprops izklausās pēc gnīdologa, kurš pie visa vaino ebrejus.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2023-12-06 10:12 (saite)
Kodolenerģijai lielākajā daļā pasaules ir uzlikti nepamatoti un nevajadzīgi ierobežojumi privātā sektora attīstības virzienā, valstu subsīdijas te ir vienā komplektā ar valstu sarkano lenti un kontroli.

Kodolenerģija (un enerģētika vispār) tāpēc ir izteikti svarīgs virziens, kurā spiest uz iespējām to veikt brīvā tirgus apstākļos, jo biznesmeņi šobrīd vienkārši ir spiesti spēlēt pēc valstu noteikumiem. Tas arī ir maināms un vismaz štatos pamazām tiek mainīts, kritiski svarīgs elements te ir SMR produkti, kas vismaz reaktoru ražošanu pārliecinoši ieliek privātajā sektorā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?