ctulhu ([info]ctulhu) rakstīja,
@ 2023-06-13 13:21:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Atbildam uz jautājumu
Hederas jautājums:

// kā var nonākt līdz secinājumam, ka Krievijas imperiālisma propaganda ir kaut kāds joks//?

Viņa ir primitīva. Ja palasam kaut vai to pašu Duginu - tas ir apmēram Krišjānis.

Es atrodu ka viņa varētu būt daudzmaz efektīva gadījumos kur citi skatu punkti vienkārši nav pieejami, t. i. Krievijas iekšienē un arī parciāli jo internetu jau viņiem neviens nav nobloķējis.

Līdz ar to es atrodu ka normālā informācijas vidē par viņu pat var pārāk nesatraukties, attieksme: lai mētājas, pārējiem ir ko ierēkt.

Vai es kaut ko palaižu garām? OK, man var demonstrtēt vēstures piemērus kur šāda veida propaganda nostrādāja kā psiops un noveda pie smagām sekām, bet te jautājums - vai tas var atkārtoties daudzmaz imunizētā populācijā, ar imunizētu populāciju mēs saprotam tādu kurai ir pieejama daudzveidīga informācijas vide.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]ctulhu
2023-06-13 16:17 (saite)
OK, kas zazim vēl nepatīk:

//Behind the scenes, Musk and his biggest companies, SpaceX and Tesla, have for years worked to influence the U.S. political landscape, including through lobbying and political donations. Combined, SpaceX and Tesla have spent over $2 million on lobbying this year. //

Nu bet ļoti labi. Ja lielās industriālās kompānijas iektekmē valsts valdību, tas ir ļotri labi. Pārējām, kā Northrop Grumman, Raytheon, Boeing, General Electric, Westinghouse, Bayer, Monsanto utt arī tā vajag darīt. Valsts - tā ir šī industrija un pētniecība.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2023-06-13 17:06 (saite)
Valsts nav tikai tas, bet citādi piekrītu, sadarbība starp lielajām tehnoloģiju kompānijām un valsti ir tas, kas ir vajadzīgs, īpaši šībrīža industriāli panīkušajā situācijā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?