ctulhu ([info]ctulhu) rakstīja,
@ 2022-05-04 16:16:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Iedomas, nekonsekvence.
Nē man tomēr nav skaidrs šitas:

Cilvēki ar disforijām jūtas piederīgi citam dzimumam un tml. Daži šajā sakarā izdara noteiktas darbības, maina identitāti, reizēm veic manipulācijas ar organismu.

Uz to var skatīties dažādi, bet ne par to bazars.

Bazars par to ka konservatīvie par šo permanenti šausminās.

Tajā pašā laikā viņi nešausminās par to ka cilvēki iedomājas sev draugu , tēvu, kungu un šajā sakarā veic visādas manipulācijas.

Okej ja mēs keisu #2 krasi nemedikalizējam un nesakam ka dievticība ir slimība, bet definējam to par brīvi izvēlētu īpatnību, tad eeeee kur in general problēma ar pirmo?

Konservatīvajiem nevajadzētu uz sevi paskatīties katru reizi kad gribas nomauroties par tiem tur ar zilajiem matiem un tātālāk?


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]snauts
2022-05-05 00:23 (saite)
Kāpēc ja viņš tic, ka ir sieviete, tad es viņu nevaru saukt par tēvu un nevaru apgalvot, ka viņš maldās, bet ja viņš ticētu dievam, tad es brīvi varētu apgalvot, ka viņš maldās un ka dieva nav?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2022-05-05 00:27 (saite)
Nē nu tu abiem vari apgalvot to kas nesaskan ar viņu pārliecību un viņi saskums. Dažreiz pofig par saskumšanu. Piemēram: Ja ticīgs cilvēks [mācītājs] reliģiju aktīvi izplata un kompostrē smadzenes bērniem, tad viņam to pateikts ka dieva nav un ieteikts beigt muļķoties un kaitēt apkārtējiem. Analoģiski: ja kāda transpersona aktīvi mēģina izraisīt dzimumidentitātes izmaiņas citiem, sevišķi bērniem tad viņam arī top norādīts beigt dzīt huiņu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?