atvase ([info]atvase) rakstīja,
@ 2015-11-05 06:48:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Bēbīšskoliņa Baltezerā
Vakar A. izskatījās tik mierīgs un nesatricināms, ka es paņēmu (drošībai) līdzi banānu un piena pudeli, iekravāju A. mašīnā uz vecā autosēdeklīša, no kura viņš jau ir izaudzis, un aizvedu uz Baltezera bēbīšu skoliņu. Tur bija jauka, mierīga atmosfēra, A. mazliet mijiedarbojās ar citiem bērniņiem un uz pasākuma beigām sāka līst augšā pa mīkstajām trepēm, kas veda uz palodzi, tur viens 1-gadīgs bērnelis pa ceļam apdzina A. vairākas reizes, ātri līzdams gar pašu pakāpienu maliņu, un uzskatāmi demostrēja, cik veikli tādā vecumā iespējams izsvaidīt lietas un pabūt n vietās vienlaikus. Mājās barošanas krēsliņā A. kādas 15 minūtes, laiski un domīgi atgāzies, skatījās uz bumbiņu, kamēr es viņā stūķēju iekšā biezeni lielos un raitos apjomos. Vakarā A. joprojām bija mierīgs, tik mierīgs, ka es to pavērsu pret viņu un apgriezu viņam roku un kāju nagus. Tas viss netraucēja viņam naktī briesmīgi kliegt kā parasti un pat vairāk.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]atvase
2015-11-08 10:08 (saite)
Iskatās, ka ne visi piekrīt šādai metodei (un mana sirds laikam to neizturētu). Vēl ir metode "baby whisperer", vēl jāpapēta.

Research on why 'cry it out' and 'controlled crying' is NOT recommended!

So often mum's and dad's are told CIO, or CC really works. It works because the baby stop's crying! But what has worked? Has the baby really learned to comfort himself; or has he only learned that he might as well give up, that he will not be responded to. Is this a good thing?

http://www.babywhispererforums.com/index.php?topic=19710.0

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]antuanete
2015-11-08 20:49 (saite)
Nu bet protams, ka resurss, kas reklamē savu "gentle sleep" metodi, nekad mūžā neatzīs, ka CIO nav barbarisms un ka tas ļoti labi strādā vairumā gadījumu :D Un protams, ka iztēlos CIO kā metodi, kas paredz bērnu atstāt vienu un nekādā gadījumā pie viņa neiet, lai gan vairums pieeju nebūt tādas nav, bet gan paredz pēc noteikta laika pie bērna iet, bet līdz tam dot viņam iespēju pašam nomierināties.
Katrā ziņā, galvenais tomēr ir, lai metode patiešām strādā konkrētajam bērnam un ģimenei - ja jums izdodas bez raudāšanas un pamazām, un tas nedzen vecākus pa sienu augšā, tad ļoti labi. Ja neizdodas un tomēr izlemsiet mēģināt Ferbera metodi vai kaut ko citu no CIO - jāizmet no galvas tā propaganda, kas salīdzina sleep training ar parental neglect :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?