te [entries|archive|friends|userinfo]

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Dec. 3rd, 2016|07:57 am]
Lotes portrets. pirmā kopīgā baseinpelde.
24.12.2016
link6 comments|post comment

[Dec. 1st, 2016|02:02 am]
darba vakars-nakts sākās, laužoties cauri salavecīšu drūzmai, kuri pulcējās tv3 atlasei. bija arī sievietes (:
piezadzies decembris un es ceru, ka arī šonakt ''Krievijas hīti'' radio būs klausāmas pasakas latviešu valodā, 
kas pagājušo nakti gan satrauca, gan sasmīdināja mani un kolēģus, jo nebijām īsti droši, ka tam tā ir jābūt.
šomēness arī līguma pagarinājums beidzas un laikam jau pietrūks mazliet šīs vietas. 
bērnībā aizmirstā ziņkārība par televīzijas aizkulisēm nu būs apmierināta un paliks vien profesionāls kretīnisms ar jaukām atmiņām.
link2 comments|post comment

[Nov. 26th, 2016|01:23 pm]
pamodos līdz ar Kastro nāvi. un lija.
link5 comments|post comment

[Nov. 11th, 2016|05:17 pm]
tērzēju ar jauku dāmu, vienu no klientēm, pēkšņi satrūkos, viņa bez jebkāda brīdinājuma sāka raudāt. ak, cilvēcība.. ir jau daudz iemeslu, kādēļ svešiniekam ir vieglāk uzticēt savas bēdas. laiks apstājās, viņa centās pavisam nozust manās skavās, strauji plūda vārdi un asaras, slūžas vaļā, līdz pamazām straumītes norima. viņas gaišais smaids padarīja mani patiesi priecīgu. un pēc atvadīšanās biju palikusi ne tikai ar noraudātu plecu un rūpjpilnu sirdi par šo nupat iepazīto cilvēkbūtni, bet arī mierinošo apziņu, ka neesam tik atšķirīgi, tā atkal uzrodas šādās tīrās saskarmēs un mēdz pazust ikdienā. un kāpēc tā tas ir?
link1 comment|post comment

[Nov. 7th, 2016|11:50 pm]
link1 comment|post comment

[Nov. 7th, 2016|12:09 am]
  sniegs izmainījis dzīves ritmu un, atsākot regulāri lietot sabiedriskos transportus, ikdienu iekrāso senaizmirsti un arī jauni elementi. jaukākais no tiem ir svītraino klaidoņpeļu pāris, 
kurš apdzīvo vienu no pieturām, kur nākas ciemoties arī man. visnotaļ drosmīgas.
  savukārt, mans minka katru gadu aizmirst kas ir sniegs un aizvien no jauna brīnās, bīstās, līdz lēnām pierod un izbauda. pagaidām ziņkārības fāze.
  pati esmu apžilbusi, sālsūdenī gara okulārus nomazgājusi. ieraudzīju skaidri, kas no kā un kam. vēl tikai jāsaprot. jāsadzīvo.

“You will never be happy if you continue to search for what happiness consists of. You will never live if you are looking for the meaning of life.” 
― Albert Camus
linkpost comment

[Nov. 4th, 2016|03:25 pm]
šonakt klausījos kā snieg. ierakstīt gan nesanāca, līdzinājās sīkam lietutiņam palēlinājumā.

eh, pirms kādiem 3-4 gadiem pazaudēju brāļa izlaiduma gredzenu. izvēlējos to noklusēt, apstākļi nebija glaimojoši, un katru reizi satiekoties, sirdsapziņa grauza, redzot savu izlaiduma gredzenu brāļa pirkstā. taču šodien viss ir mainījies. kaut kā, vadoties pēc iegravētā vārda, uzvārda pirmā burta un gada, cauri interneta dzīlēm, atradējs godprātīgi sakontaktējās ar īpašnieku. labi, ka ar humora izjūtu mums trim problēmu nav, stāsta paplašinātā versija tagad liekas visnotaļ smieklīga un, pie reizes, būs vēl viens jauks izbrauciens uz Vecāķiem.link2 comments|post comment

[Nov. 1st, 2016|03:33 am]
''Viņš rakstīja, ka atpakaļceļa nav, jo viņš ar savu nāvi vēloties atraut cilvēkus no mobilo tālruņu un datoru ekrāniem, lai viņi ieraudzītu to, kas notiek apkārt, un lai pajautātu sev, kāpēc es dzīvoju.'' avots
linkpost comment

[Oct. 23rd, 2016|08:20 pm]
atkal jāatjaunina vērtību sistēma. taču nevaru izlemt cik daudz pazemības šoreiz lietot. bez tās, sirdsapziņas dēļ, iztikt nevar. taču ar to mēdzu arī pārāk bieži aiziet par tālu. cauri tik dažādajām pieredzēm, mazliet lutināta, mazliet nāves biedēta un arī valdzināta, cenšos atrast zelta pavedienu. būtu jāizprot arī to, kur es vēlos, lai tas aizved. kā tukšs mēness šobrīd esmu neesot.
protams, tas, ka kopš oktobra sākuma bijušas tikai piecas nepilnas brīvdienas, atlikušo laiku strādājot pa 12, reti 8, stundu maiņām divos krasi atšķirīgos darbos, jebkuru varētu izsist no līdzsvara. šoreiz gan tas nav īstais iemesls, notiek pārāk daudz visa kā. distancēšanās jau kuro reizi kā vienīgā izeja. un varbūt labākais stāvoklis kopumā.
neprotu nīst. tuvākais tam ir tikai nespēja saprast, pie kā parasti vainoju sevi pašu, jo mācos dzīvojot.
link1 comment|post comment

[Oct. 20th, 2016|07:56 am]
laikam jau visi ir mazliet sapisti, bet tik dažādos veidos, ka nebeidzu brīnīties.
ne vienu vien reizi pārsteidzis, cik tālu savā fantāzijā cilvēks var aizmaldīties.
taču galu galā, katram savi džungļi būs jāizbrien.
link3 comments|post comment

[Oct. 9th, 2016|10:45 am]
linkpost comment

[Oct. 8th, 2016|02:05 pm]
gribu pateikties tam, kurš uzzīmējis austras koku uz pretējās mājas sienas.
manas mājas apkārtnē vizuālas izpausmes ir visnotaļ reti sastopamas, bieži vien ļaudis vispār nezina, ka šī iela stiepjas tik tālu vai to, ka eksistē otra, ar ko tā krustojas.
nu es aizvien biežāk izvēlos baudīt dūmpauzes tieši pie loga, kas iziet uz izgreznoto sienu, jo tā, būdama augstāka par mazo mājiņu, kur dzīvoju, likās pabaisi vienmuļa, izņemot to vietu, kur apmetums jau nodrupis sen, atsedzot dažnedažādus ķieģeļus.
vai arī latvju zīmes ir kļuvušas pārāk modīgas un tā ir jauka sakritība, vai arī kāds no maniem draugiem ir lādzīgs huligāns, lai vai kā, skaisti.
link2 comments|post comment

[Oct. 2nd, 2016|05:05 am]
atšķirībā no otra jeb papildus darba, kur viens no pienākumiem ir monitorēt rindām televīzijas kanālu, hosteļos maiņas ir jaukākas ar to, ka var pagūt arī mierīgi paklausīties mūziku, kas vēl neapgūta, kā arī, paceļot laikā un paklausīties ko gauži vecu, personīgo aktualitāšu hronoloģijas izpratnē. šonakt skarts tāls un vārīgs laikmets, taču vēl aizvien ir no jauna ko aptvert. dažreiz liekas, ka atmiņas ir kā neapstrādāti dārgakmeņi, kurus vienkārši tāpat, pa ceļam, necilus esi salasījusi, pati neko daudz nedomādama, tad mājās pārnākot, no kabatām burciņā sabērusi un ik pa laikam kādu izņem, lai pirkstos pavirpinātu. ar katru reizi nodrūp vairāk liekā kā jautājumi, atsedzot atbilžu skaidro vienkāršību un dzidro saikni. nosce te ipsum


link1 comment|post comment

[Sep. 23rd, 2016|10:23 am]
visas psihodēlijas starpā, šīsnakts sapnī pavīdēja bērnības atmiņa par cipariņu kolekcionēšanu. 


"Известны так называемые цифры в сыре — цифры из чёрного или синего пищевого пластика (полиэтилен), которые иногда встречались в корке сыра. При изготовлении сырной головы вдавленными в неё пластиковыми цифрами отмечали дату изготовления, номер варки и другую информацию. Впоследствии заменены чернильными штампами, предполагалось, что корочка сыра вместе со штампом должна срезаться. В настоящее время нужная информация чаще всего выжигается лазером на корочке сыра или наносится на упаковку. Некоторые сырзаводы — в частности, Вожгальский в Кировской области — до сих пор помещают цифры в сыр (информация верна на конец мая 2015 г.)."
-wikipedia
linkpost comment

[Jul. 4th, 2016|11:33 pm]
prieks, apjaušot, cik sen jau sveša kļuvusi garlaicība.
link4 comments|post comment

[May. 28th, 2016|12:00 am]
viens no zārka nesējiem, kurš bija noalgots, tamdēļ, nepazīstams, redzot, ka minstinos, pēdējā ejot ārā no kapličas, sākumā pajautāja, kāda radniecība ar aizgājēju, tad aizsoļoja līdz žuburainajam svečturim, nopūta vienu no liesmiņām, tik nekustīgu, ka biju jau nospriedusi, ka tās visas nav īstas, tad izvilka balto svecīti un iedeva to man, instruējot mājās nodedzināt, apdomājot to, ko neizdevās ceremōnijas laikā, tad palikšot vieglāk. bet nav jau tik slikti, pati brīnos.
link3 comments|post comment

[Mar. 28th, 2016|02:03 pm]

tikai šodienai ir nozīme. paldies paldies paldies! par visu. jums visiem. 
link2 comments|post comment

[Mar. 19th, 2016|04:16 pm]
lasu, mātes apaļā jubileja tiks atzīmēta pat Līvānu bibliotēkā - jauki.
cibā kāds nezināms lietotājs ierakstījis, ka lielais brālis esot labākais rakstnieks šobrīd valstī.
gan zināmi, gan man nepazīstami ļaudis otru brāli nereti slavina par akadēmiskajiem sasniegumiem.
māsa, manā skatījumā, ir modernas sievietes piemēru piemērs jeb kā būt lieliskai mātei, sievai un karjeristei reizē.
tētis šobrīd priecājas par invaliditātes statusa bōnusiem.
un ko daru es?
mostos nokaunināta, kad sapņos paviesojusies ōme, kura bija lieliska tēlniece, dzejniece un prozaiķe. siltum silta būtne un sapņos ne pušplēsta vārda no viņas nedzird, arī smaids nenodziest, taču mani nerealizēšanās kompleksi laikam manifestē sevi caur viņas patību.

vakar pēcpusdienā, pēc darba, skaldot malku skaliņiem, vēroju debesi pa plaši atvērtajām šķūnīša durvīm un mēģināju prognozēt, ko vējš atpūtīs šoreiz. pēcāk kurināju krāsni un spēlējos ar minku. viegla un vienkārša dzīve ir tas, par ko esmu fantazējusi ne vienu vien reizi. taču, lai ko es vēlējos sevī  nogalēt, kad bezmērķīgi aizmuku no šejienes, ir iesakņojies tik dziļi, ka šķietami nekas vairs nelīdzēs. tā spiediens uz visu pārējo ir tik ātri audzis spēkā, ka vai nu būs jāmūk atkal, vai nu būs tam jāatdodas. tagad visu atstāt būtu grūtāk, jo mīļām draudzībām klāt nākušas arī reti veselīgas attiecības ar burvīgu jaunskungu, kā arī, lielāka pienākuma apziņa pret manu četrkājaino draugu. dažbrīd liekas, ka nevajadzētu dzīvot galavspilsētas centrā, ka pilsētas maiņa varētu visu padarīt vieglāku. banāli, varētu teikt, ka jūra sauc. bet gribas pieaugt, beigt žēloties un abām rokām kārtīgi izmīcīt šo māla pikuci, ko sauc dzīve.

katrā ziņā, man nav ne jausmas, cik daudzi no jums zina, ko nozīmē uzaugt starp talantīgiem cilvēkiem, kur Tu pats, gandrīz vienīgais, ar tiem pašiem gēniem, kaut kā neīsteno vērotāju pareģojumus. а мы все такие разные
link3 comments|post comment

[Mar. 12th, 2016|06:08 pm]
jauns mēness iedancinājis labus ceļa vilņus, spēcīgas brīzes burās.
reizēm pietiek ar vienu nejaušu tikšanos, lai atklātos vienmēr blakus bijušās paralēles.
bet tiešām - no kā gan baidīties? nokrāsu palete izplešās un esībai piešķir vēl nebijušas garšas.
dozējiet prātīgi!
link1 comment|post comment

[Feb. 22nd, 2016|01:49 am]
dažreiz iedomājos par draugiem, kurus vairs neatpazīstu uz ielas.
mēdzu vērot jauniešus, kuri atgādina kādu no ''mēs'' agrīnājam versijām.
nepielūdzamais laiks, aizvien ātrāk iegriežoties, liek dvēselītēm mūsu sasilt, tad sakarst un beigās izdegt caur cauri.
akselerācija.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]