Thu, Aug. 16th, 2018, 04:44 am

mūsdienu pasaciņa par princesi, kura no pašlepnuma uzcēlusi nevienam princim neuzvaramu torni, bet pati slēpjas šaurā nepārtrauktas sevis žēlošanas pagrabā. dažreiz, aplūkodama neaizslēgtās izejas durvis, princese apcer visu izsapņoto, jau pat pārsapņotu. taču viņa slinki paliek sēžam, iekārtojusies neērtā stūrī. prinči, viņas smalki ģenerētās trīsdimensiju projekcijas lamatu vilināti, reiz pa reizei, ejot garām tornim, izlemj pārbaudīt savus spēkus, domādami, ka tūlīt nocels sev sievu. dažreiz pat kāds nonāk dzīvībai bīstami augstu, taču princese ir parūpējusies, lai virsotne mirstīgajiem vispār nebūtu aizsniedzama. tikmēr viņa paliek pagrabā un apaug ar pelējumu. vai arī kaķu spalvām. nu, vienalga. taču viņa ir parūpējusies, lai visi prinči izdzīvo. pēc spēku izsīkuma, nolaidušies drošībā, tie parasti nolamājas, ja ir sapratuši, ka tas viss bijis velti. citi vien noskurinās vai kādu laiku vēl tic, ka būtu spējuši uzrāpties līdz pašai augšai, ja vējš būtu rāmāks utml. tad tie dodas tālākos piedzīvojumos. un tā paiet ziemas, un tā paiet vasaras.

Thu, Aug. 16th, 2018, 10:03 am
[info]hedera

Heh, šis man atsauca atmiņā kolorīto mūsdienu folkloras tēlu - ķēviņu. Ķēviņa būtībā ir apvienojušās labākās ķēniņa un tēviņa īpašības. Viņš augstu vērtē savu nodzerto pieredzes izdaiļoto seju, uzmācību vīrišķo šarmu un peregaru īsta veča elpu. Savās neveiksmēs savaldzināt dāmas viņš vaino dāmas pašas, jo visas viņas lezbas, vai arī pisās ar ārzemniekiem.

Thu, Aug. 16th, 2018, 12:37 pm
[info]nistagms

Tās jau tās lezbas - horvātu pisinātājas.

Thu, Aug. 16th, 2018, 03:35 pm
[info]art_sua


hah, jā, šitādi arī mīt :)

Thu, Aug. 16th, 2018, 12:41 pm
[info]nistagms

tā pasaka ir par kaut ko konkrētu? izklausās labi, bet es nesapratu - tie prinči dodas uz augsto torni, bet princese patiesībā reāli tup pagrabā? kāpēc prinči domā, ka princese ir tornī? jo tornis ir pārāk graciozi uzcelts, lai prinči varētu domāt, ka patiesībā ir jālien lūrēt pagrabā?

Thu, Aug. 16th, 2018, 03:34 pm
[info]art_sua


princese radījusi iespaidu, ka torņa galā gaida savu pestīšanu, tāpēc daži uzņemas riskēt. nē, pagrabā pie viņas neviens nelien, tur jau parasti tupeņus glabā.

Thu, Aug. 16th, 2018, 11:45 pm
[info]nulle

Drusku nesaprotami.

Fri, Aug. 17th, 2018, 01:34 pm
[info]art_sua


jā, zinu.