Mon, Apr. 23rd, 2018, 12:12 pm
[i]khosmos:

Industrija ir Elle, bet es esmu Sātans (no such thing as a one-way ticket to Hell)

Mon, Apr. 23rd, 2018, 11:25 am
[i]martcore:

Mon, Apr. 23rd, 2018, 10:56 am
[i]au:

es vakar to jūsu Ladybird noskatījos
(jā, mājās, jā, pirātiski, lai gan gaidīju mēnešiem, kad nu varēšu iet uz kino, bet laikam kino piedāvātājiem ir cits skatījums uz filmas auditorijas vecumu, jo seansa laiki tiek piedāvāti tikai dienas vidos, tikai dienas vidos, fak!)
ļoti "nekāda" tādā labā nozīmē. reālistiska, ja nebūtu joku, būtu garlaicīga, tāda izteikta svētdienas vakara filma, kad gribas visu tā rimti un jauki. patika. bet es tūlīt viņu aizmirsīšu.

Sun, Apr. 22nd, 2018, 11:10 am
[i]martcore:

uz priekšu, aļona

Sat, Apr. 21st, 2018, 07:15 pm
[i]kjiimikjis:

Sanāca atrast pavecu aptaujiņu, saistītu ar homeopātiju. Likās interesanti, tāpēc nolēmu padalīties.

Nu lūk, doma tāda, ka īpaši tēmu nepētījušu cilvēku vidū nereti pastāv uzskats, ka homeopātijā izmanto visādus ārstniecības augus un no tiem iegūtās drogas vai preparātus (sveķus, izvilkumus, utml). Par to, ka metodes sāls ir šo preparātu atšķaidīšana līdz bezjēdzīgumam, agrāk zināja retais, bet nu jau tas tā kā būtu vispārzināms fakts. Un tomēr, kaut kā joprojām pastāv maldīgais uzskats, ka sāk tos burvju ūdentiņus/cukurgraudiņus taisīt no ārstniecības augiem, un reti kurš ir informēts, ka homeopātijā par pilnīgi leģitīmiem izejmateriāliem tiek uzskatīti, piemēram, petroleja, arsēna trioksīds, ciānkālijs, sifilisa slimnieku izdalījumi, un cits bullšits (nopietni - Excrementum vaccinium).

Nu tad, attiecīgās aptaujas doma - dota liste ar homeopātiskajiem preparātiem. Īstiem, nopērkamiem no atzītiem homeopātijas prekursoru tirgotājiem. Ar vienu izņēmumu - viens preparāts šajā listē gan ir izdomāts. Vai spēj uzminēt, kurš? Piezīmēšu - aptauja ir veikta 2011. gadā, tā kā 1) tā ir noslēgusies, un 2) piedāvātie varianti ir sakārtoti pēc popularitātes; pašā augšā ir tas, par kuru visvairāk cilvēku domājuši, ka "tas nu gan neizklausās ticams", un tālāk dilstošā secībā pēc šī parametra.

(Neliels paskaidrojums - tie skaitļi pirms burta C norāda atšķaidījumu. C atšķaidījums nozīmē, ka sākotnējo preparātu papriekš iedabū ūdenī ar kaut kādu metodi - daudzas no tām ir absolūti muļķīgas pat priekš homeopātijas - un tad šo ūdeni atšķaida ar "parastu" ūdeni attiecībā 1:100. Tā iegūst 1C. Ja iegūto 1C ūdeni vēlreiz atšķaida ar "parasto" attiecībā 1:100, tas jau būs 2C atšķaidījums, kuru pēc tam atšķaidot 1:100 dabū 3C - un tā tālāk).

To, vai uzminējāt, kurš no šiem "ārstniecības līdzekļiem" ir pilnīgs izdomājums, varat pārbaudīt šeit. Kā veicās? :)

Sat, Apr. 21st, 2018, 03:18 pm
[i]martcore: par stenlija kausu

interesanta ir ne tik daudz vašingtonas karmiskā cīņa pret visumu, kā kolorādo - lūk, kas no sirds un rajona spēlē pret supernešvilu, labi, tur met pa viņu vārtiem 50 metienus pa spēli, bet hemmonds ar landeskugu taščī beigās, iespējams, kolorādo ir kaut kāda ārkārtīgi neērta komanda nešvilai

Fri, Apr. 20th, 2018, 12:12 pm
[i]au:

11:35 manā datorā bija atvērts jūtūbs ar joka pēc alfabētu un blakus logā vkkf veidlapa

Fri, Apr. 20th, 2018, 09:13 am
[i]magic_raddish:

Man esot talants uz muļķībām, tikai neviens šo talantu nenovērtē.

Thu, Apr. 19th, 2018, 09:54 pm
[i]magic_raddish:

Mazliet mācos franču valodu. Šoreiz domāju tam pieiet mazliet citādi, nekā līdz šim - tagad sēžu lakoju nagus un klausos youtubē bērnu dziesmas un dziedu līdzi.

Thu, Apr. 19th, 2018, 02:06 pm
[i]khosmos:

No rīta redzēju čuvaku ar uzzīmētām ūsām un uzacīm, pavisam nopietni

Thu, Apr. 19th, 2018, 12:29 pm
[i]khosmos:

Šodien sviesta ciba lasās kā sabotāžas akcija

Thu, Apr. 19th, 2018, 12:23 pm
[i]khosmos: 20118

From multitude to solitude and vice versa, with extra improvements.

Thu, Apr. 19th, 2018, 12:16 pm
[i]au:

Ūpis māk plaukšķināt un staigā kā lielais

Thu, Apr. 19th, 2018, 01:13 am
[i]nulle:

Ceļotājā - nekas īpašs, bet pils ir brīnišķīga.

Thu, Apr. 19th, 2018, 12:16 am
[i]martcore:

Президент Уганды Йовери Мусевени призвал своих сограждан отказаться от орального секса и пригрозил законодательно запретить его, пишет Daily Mail.

Во время одного из своих публичных выступлений Мусевени решил «предупредить народ Уганды о неверных практиках, поощряемых и продвигаемых всякими чужаками».

«Одна из них то, что они называют оральным сексом. Рот — для еды, а не для секса», — заявил Мусевени.
------------------------------------
pēc šādas loģikas vajadzētu cilvēkiem arī aizliegt skūpstīties

Wed, Apr. 18th, 2018, 10:03 pm
[i]magic_raddish:

Šonakt pamodos nakts vidū un nevarēju saprast, kāds dzimums ir blakus guļošajam vīram, tad es sapratu, ka nezinu, kāds ir mans dzimums, un man sākās tāda kā panikas lēkme, sirds dauzijās ātri. Pārējo neatceros, droši vien aizmigu kaut kādā brīdī.

Wed, Apr. 18th, 2018, 04:19 pm
[i]martcore:

lai cik negribētos salauzt pārējo romantiskās ilūzijas, taču ar precībām jūrā ir apmēram tā

Wed, Apr. 18th, 2018, 12:47 pm
[i]mazaa_zive posting in [i]paardod:

38 izm. gumijnieki, kurpes vintāžās- 38izm., brūnās un zābaki- 39izm., un div' mantelīši S un M pa 5EUR.
http://foto.inbox.lv/tukli/apavi

Wed, Apr. 18th, 2018, 11:47 am
[i]es_esmu_dzhims:

jau no sestdienas dzīvojam daļēji veterinārajā klīnikā (glāze puspilna ar to, ka viņi vismaz blakus durvīs), jo mūsu mazajam lielajam trakajam kaķim bija problēmas, ar, atvainojiet, čuri (jā, jā, ir tāds vārds). vakardien viņu, lai ielaistu šprici pēc divām ketamīna devām turēja divi pieauguši vīrieši, viens no tiem azbesta cimdos, un māsiņa un tikai tā viņu bija iespējams sašpricēt. bezdievīgi skaistais dakteris aizvakar, kad šķita, ka atvadāmies, teica, ka cer, ka kosmosam viss būs labi un ka viņš negribētu mūs vairs redzēt, un viņš pat necentās izlikties, ka tas ir joks. otrs dakteris, visgalvenākais, vājprātīgo naudas daudzumu, kas jāmaksā, bez ceremonijām piedāvāja maksāt skaidrā un tā, lai nodokļos netiek izšķērdēts nekas.

20 most recent