tauta spriež [entries|archive|friends|userinfo]

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jul. 1st, 2015|08:41 pm]

saldumi
Šodien iedomājos, ka, tā kā mans gulētiešanas/celšanās režīms atkal sāk ievirzīties tā, ka es pieceļos salīdzinoši vēlu, varētu ar kādu centrā satikties naktī - piemēram, ap pusnakti, jo tad varētu braukt turp ar pēdējo transportu un braukt atpakaļ ar pirmo - tas taču būtu apmēram tāpat kā, kad es satiekos ar cilvēkiem ap vieniem dienā un esmu mājās ap pusseptiņiem, piemēram, pilnīgi normāli, pat ne pats garākais laiks, kādu es mēdzu pavadīt kopā ar draugiem. Tikai viena problēma - naktī varētu būt pagrūti atrast kādu jauku un klusu vietu, kurā ēst kūkas un dzert kafiju, jo tusiņu vietas, ja visu nakti ir vaļā, parasti ir arī skaļas, bet es domāju šo kā tiešām vienkārši aiziet brokastīs vai pusdienās un parunāties, tikai naktī.
link12 comments|post comment

[Jul. 1st, 2015|08:34 pm]

miera_upe
man šķiet,

k a e s m u n o t v ē r u s i ī s t o s a j ū t u

:)
linkpost comment

[Jul. 1st, 2015|07:01 pm]

par_velti

[yeux_glauques]
q
varbūt noder kādam banderasa fanam.
savākšana rīgas centrā.
yeux.glauques[at]gmail
link1 comment|post comment

matu lietas [Jul. 1st, 2015|05:10 pm]

paardod

[zvaigzniit]
sapratu, ka man dažas lietas man ļoti vajadzēja veikalā, bet neizmantoju mājās, tāpēc. 

pūš pēc mazgāšanas, tad ar fēnu žāvē, mēģināju 2 reizes, efekts (vismaz man) ir redzams, bet ne tā, kā biju iztēlojusies, stāv tagad neizmantots. - 10 eur (var mēģināt kaulēties)

nav pacietības vairs neko taisnot, nav ne jausmas, vai tiešām 4 dienas turas taisni, jo matus mazgāju biežāk. - pret kādu augli.


reāli atrodos brīvības/artilērijas, tur arī var saņemt. sarunāt visu var šeit komentāros vai zvaigzniit iekš gmail.

link2 comments|post comment

[Jul. 1st, 2015|03:42 pm]

es_esmu_dzhims
mani ieraksti kļuvuši par vienkārši "man patīk/nepatīk". ir daudz laika domāt un visas domas izdomājas pašas, nemaz nav jāraksta. tāpēc es dalos ar viedoklīšiem.
linkpost comment

[Jul. 1st, 2015|03:40 pm]

es_esmu_dzhims
Man Alex Vause no Orange is The New Black vispār nešķiet hot.
link2 comments|post comment

π [Jul. 1st, 2015|12:18 pm]

po
[mood |cik garš, tik plats dalīts ar pī]

Pamatenē viens mans klasesbiedrs, kurš, šķiet, mūsu kolektīvā pavadīja kādu gadu, divus vai pusotru (astmas dēļ, kas viņam lika vai nu dzīvot pie jūras vai to tieši nedarīt - šīs neskaidrības dēļ māte viņu vadāja pa aizvien jaunām mājām), pirmā stāva koridorā (vecā un jaunā korpusa savienojumā), pie atejām, stāstīja par to, kā viņu - vai varbūt kādu, par kuru viņš stāstīja - ielika - vai varbūt nākotnē varēja ielikt (kad, gluži kā atsauce šajā teikumā, tiks izgudrots zemākminētais un pašlaik redzamais) - internetā. Šeit sēžot, gan, esmu drošs, ka viņš teica tieši "internātā", bet, noprotams, tobrīd savās fantāzijās par diennaktīm ilgu tupēšanu kastē drīzāk biju aizrāvies datoru un interneta idejā (nezinu, vai tad jau tāds bija pieejams, bet es droši vien sapņoju par dial-up ezotērisko iniciācijas mūziku).
"Nu, un kas tur tāds briesmīgs?" es tipa, no malas skatoties, nereāli vēsi atmetu, domādams, ka runa ir par vārda, fotogrāfijas un locekļu nospiedumu publicēšanu ne sevišķi apmeklētā 95. gada vebsaitā. Kā es tā varēju pārprast un pat neiedomāties, ka runa varētu būt par internātu, grūti saprast, tomēr tā gadās joprojām. Nospriežu, ka dzirdu kaut ko jaunu, un aizeju multiversā, Izmireņije Iks, Bībops un Rokstedijs.
Enīvei, viņam mājās bija lego kluči - es vienreiz biju ieskrējis ciemos. Viņi dzīvoja virs veikala. Kā PTSD sakropļotais profesors/bomzis filmā par "The Fisher King" (Bridžess, Viljamss), nē, bet viņa aspergeriskā beibe, es tolaik tā īsti pat nespēju aptvert, ka virs veikala var arī dzīvot. Kaut gan arī ar šo viennozīmīgo patiesību manu apziņu līdzdalīja fakts, ka attālajā piemājas veikaliņā, kur aiz letes mitinās džeks ar muļķiku balsi (augumā tipa brangs, taču dūca kā zaķēns no LTV leļļu raidījuma), ir arī otrais stāvs - ar aizkariem(!). Bija skaidrs - zināms? - ka viņi tur tā kā pūžņo, tie veikalnieki (nav jau joki - jaunā kapitālisma lokālie kulaki). Bet tas bija uzskatāms par izņēmumu.
A beigās izrādās, ka viss ir izņēmums! Varbūt tāpēc es sadzirdēju to "internetu", jo internāts točna ir izņēmums - neviens normāls cilvēks negribētu nonākt situācijā, kur visa nedēļa jāpavada programmātiskā kolektīvā ar baru svešu cilvēku un tikai nedēļas nogalēs tu vari tikt mājās, tipa ārpus rāmjiem. Ļoti naivs skatījums, jau labu brīdi sēžot šajā virtuālajā kolektīvā. Viss te ir kopā - mājas, veikals, skolas koridors, internāts un sasodītā astma. Varbūt tas, no kā visvairāk baidāmies, mūs piemeklē tieši tāpēc, ka negribam uz to skatīties. Prāts apgājis bedrei apkārt, kamēr stūrgalvīgais ķermenis krīt taisni iekšā.
Tā, vairāk pēc tam neesam ar to čali redzējušies, bet tas jau arī tā "pašsaprotami" (ņems un vienudien pavisam nejauši kāda tālsatiksmes vilciena tamburā pa kluso sapīpēs un iedzers). Prāta uzceltās sienas kā bišu šūnas karstā saulē sašķobās un sakūst, un klasesbiedrs gaitenī, un veikals, un otrie stāvi, kompji, atejas, lego kluči un virtuālais cietums - tas viss ir tikai stāsts. Realitāte ir šķidra. Upe ir tikai gultnes nosaukums - ūdens, kurā mēs peldamies, uz to visu liek mīksto. Gultnes izēd, gultnes aizaug. Galu galā, pat ezerā saskrējis ūdens pamazām aizplūst vai iztvaiko. Pat gaisā ir mitrums. Un kā tad šo ūdens un zemes, un laika, un telpas kopumu sauc? Atmosfēra? A kur tad var patverties? Siltumnīcā? Cietumā? Internātā? Kā es šeit karājos haiperspeisā - reizēm pret astmu palīdz vienkārši pārvākties. Tā tā straume plūst. Kas zina - varbūt tajā vilcienā. Vai varbūt kaut kas pavisam, pavisam cits.
linkpost comment

[Jul. 1st, 2015|11:07 am]

martcore
Poll #20427 sdgsgsdgsdgshsdh
Open to: All, results viewable to: All

cibas kopienas "muzons" mazaktivitāte un kopējais pagrimums ir saistīti ar:

View Answers

starptautisko ekonomisko krīzi
1 (2.9%)

affaira emigrāciju uz toronto un delfu komentāriem
7 (20.0%)

mūsdienās mākslinieki spēlē sūdu
10 (28.6%)

dīzeris, spotifajs, soulsīks un truba tomēr prevalē
22 (62.9%)

komūnas biedrus ir pārāk nomākuši vanaga kvantumi
9 (25.7%)

link7 comments|post comment

neglītā tolerance [Jul. 1st, 2015|10:32 am]

po
[Tags|, , , ]

Labi, ka vēl te tās jūzerpikčas nav aizdirstas ar varavīksnēm. Nu, jei bogu, vai tiešām tā jāizturas pret krāsām? Kas būs nākamais? Vārdi visos ierakstos būs tikai alfabētiskā secībā un jūzeri poustos pēc kārtas - pēc vecuma? Nē, nē, varavīksne nav estētisks fenomens - tas ir veids, kā atainot sašķeltību.
link2 comments|post comment

[Jul. 1st, 2015|10:14 am]

martcore
vakardien aplūkojot internetos erotiska rakstura fotogrāfijas uznira popaps ar dzīvu un valšķīgu dāmu kā arī parakstu "sniegs bez maksas"
ilgi smējos
link1 comment|post comment

bet vispār... [Jul. 1st, 2015|09:25 am]

f_g
[Tags|, , ]

summer

Vēl tikai šī diena jāiztur un tad.. tad ATVAĻINĀJUMS! :D
linkpost comment

atgādinājums sev [Jul. 1st, 2015|09:24 am]

f_g
[Tags|]

When you're right. No one remembers. When you're wrong. No one forgets.
linkpost comment

Garfield [Jul. 1st, 2015|09:24 am]

f_g
[Tags|]

garfield
linkpost comment

kādas rotaļlietas vēlos dzimenītē [Jun. 30th, 2015|11:17 pm]

ulvs
Pēc nepilnas stundas man aprit teorētiskie 28 gadiņi. Ko labu šajā laikā esmu paveicis savā labā? Neko, tikai dekadenci. Bet tā ir bijusi sasodīti laba dekadence. Tiešām novērtēju visus iesaistītos un visus piedzīvojumus. Un, ņemot vērā, ka (attaisnojos) sāku reāli dzīvot tikai 21 g.v. vai ap to laiku, pieredzes pret mani ir bijušas ļoti dāsnas.

Vienīgais, ko dz.d.vēlos ir kaut kur to get blessed by jah (Rīgā totāls tukšīts, I mean, totāls - tik sausa vasara nav bijusi nekad, kopš sevi atminos), jo jūtu, ka būs depresīvi pavadīt savu 1. "sava jaunā gada" dienu tāpat, nu, tā vienkārši, esot darbā un tad atnākot mājās. Un tad ejot gulēt. Un tad atkal parīt ejot uz darbu. Vārdu sakot, bez any blessing at all. Ja nu atrodas kāda blessed soul, es būšu ļoti priecīgs par any help one could get in my kind of situation. Sarunāt un parunāt var par visu kaut ko (ar to es nedomāju, ka aicinu šamaņus uz labdarību; kaut gan, saprotams, neatteiktos arī no tās, bet, nu, šī galīgi nav tā situācija, kur iedodu savu konta nr. un lūdzu kādu pārskaitīt, hehe!).

Tātad, ja kāds zina kādu garīgu palīgu, droši paziņojiet man, mani virtuālie draugi. Zinu, ka neesmu bijis labs pret nevienu un ka pat varētu teikt, ka neesmu pelnījis palīdzību. Taču ceru, ka cenšanās pūles šajā pasaulē arī novērtē (naivais skatiens, heh).

This message will autodestruct tommorow at blahblahblah time.
link7 comments|post comment

Par sārti-mulstošu saulrietu [Jun. 30th, 2015|11:04 pm]

ikvakars
Nemierīgo kaiju kliedzieni, gadu gaitā kļuvuši par manu šūpuļdziesmu. Svīres dullā ātrumā triecas garām, izdvešot nakts miera vēlējumus. Rajona tipiņi, zem logiem iežūžo, tāpat trolejbusu un motociklu rūkoņa. Gadu gaitā esmu lieliski pielāgojusies, vasaras vakara skaņām - Rīgas mikrorajonā. Visu dzīvi esmu dzīvojusi ceturtajā stāvā, šovakar sapratu, ka tieši šis ir koku galotņu augstums, dzīvot augstāk būtu dīvaini, zemāk - tāpat. Adaptācija.
Un runājot par reliģiju un tēmām ap- es laikam nevaru sevi piesliet - tiem, kas apgalvo, ka zin vienīgo īsto patiesību, tiem, kas uzsver savas privilēģijas pār citiem, jo viņi ir izpildījuši rituālu x. Jā rāmis ir vajadzīgs dzīvei, bet šis, laikam nebūs tas virziens gluži- man.
Man drīzāk šķiet, ka Dievs ir visur. Visos un caur visu, ikvienam ir pieejams vienāds daudzums Dieva- neatkarīgi no orientācijas, izdzerto kafijas tasīšu skaita un dzimuma.
link4 comments|post comment

[Jun. 30th, 2015|08:37 pm]

quizer
Ja nu galīgi nav vairs ko darīt, es paņemu leksīti un paklausos kādu grāmatu.
link7 comments|post comment

[Jun. 30th, 2015|05:34 pm]

martcore
nau its reining mor zan ever, ciba vī still hev īč azer
link1 comment|post comment

Vārda diena [Jun. 30th, 2015|10:18 am]

beafheart
Tālivaldis, Mareks
linkpost comment

[Jun. 30th, 2015|09:57 am]

martcore
to starro:
starp citu, tu esi dzirdējis par tādu formālu jēdzienu kā paisley underground? tas ir losandželosas pirmais neopsihedēlijas vilnis, smiesies, bet tur tie paši the bangles skaitās ar visu eternal fleimu
tomēr paklausies via rain parade 1983.gada dziesmu, neko neatgādina?! )
link1 comment|post comment

[Jun. 30th, 2015|02:40 am]

pickle_jar
Ceturtaas dienas vakaraa shoferis Milans iespiezh rokaa savu viziitkarti. Naakamreiz Novi Sadaa - zvaniet, no problem. Visaadi gaajis. Nakts uz solinja Varshavaa, Krakovas bagaato rajons, telts kaut kur Slovaakijas dienvidos peec papsiha brauciena ar 2 dzeerushiem kaazu viesiem. Bet kas tagad? Serbija visaa savaa dailee, kuraa atkal jau dodies uz kaadu festivaalu ar pagalam jauku biedru kompaaniju, atkal esi kaut ko smeekjeejusi, atkal ir muuzika un pohuj, ka serbiski neprotam. Speelee Darkwood Dub, kas ir kaut kas attieciigajam staavoklim piemeerots, visi apkaart taadi pavisam skaisti-skaisti. Ir paaraakais chills un galva atsakaas saprast, ka shii ir tikai 4. no kaadaam 70 dienaam. Baac, mazie, tagadinjaas notiek dziive.
link3 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]