tur [entries|archive|friends|userinfo]

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jan. 22nd, 2017|06:48 am]

martcore
man liekas, tur stāv džeks ar plakātu "man ir pretenzijas pret feministēm"?
respekts un uvažuha ))
link14 comments|post comment

the word 'sin' means loveless perception [Jan. 21st, 2017|10:03 pm]

methodrone
"The ego is like a gravitational force field, built up over eons of fearful thinking, which draws us away from the love in our hearts. The ego is our mental power turned against ourselves. It is clever, like we are, and smooth-talking, like we are, and manipulative, like we are. Remember all the talk about silver-tongued devil? The ego doesn't come up to us and say, 'Hi, I'm your self-loathing.' It's not stupid, because we're not. Rather, it says things like, 'Hi, I'm your adult, mature, rational self. I'll help you look out for number one.' Then it proceeds to counsel us to look out for ourselves, at the expense of others. It teaches us selfishness, greed, judgement, and small-mindedness. But remember, there's only one of us there: What we give to others, we give to ourselves. What we withhold from others, we withhold from ourselves. In any moment when we choose fear instead of love, we deny ourselves the experience of Paradise. To the extent that we abandon love, to that extent we will feel it has abandoned us."
linkpost comment

i cannot believe i still have to protest this shit [Jan. 21st, 2017|06:16 pm]

methodrone
par trumpu pumpu man ir diezgan vienalga, vinjsh vienkaarshi ir gljuks, ego, kas uz nelielu laika spriidi ir overwhelmojis pasaules apzinju un nostaajies taas priekshplaanaa, taadeejaadi paraadot severe, hidden, collective issues that we were not fully conscious of. paldies, jo tagad ir ar ko straadaat. paldies trump, ka tu uznjeemies sho nastu, lai atsleegtu jauna laikmeta durvis, true martyr

bet sievietes!

mani tik ljoti iedvesmo shodiena, un marshi, kas notiek visur, pat antarktikaa! lai arii es negaaju londonas marshaa, taa kaa esmu sieviete es, protams, juutu visas paareejaas pasaules sievietes, un pirmo reizi dziivee juutos taa it kaa man ir atveerusies balss. es sajuutu sho miljoniem marsheejosho sievieshu apzinju un zinu kaa vinjas juutaas, taa it kaa buutu nonjemts vaaks, taa it kaa pasaule ir saakusi skaneet! taa it kaa pirms shiis dienas, ir bijis paralizeejoshs, agoizeejoshs klusums, kur sievietes ir slapstiijushaas, nekad nepasakot pasaules taisniibu un neizraadot savu bezgaliigo speeku. vinju speeks un taisniiba tajaa vietaa vai nu niikuljoja, vai tika izkropljots nedabiigaas formaas. protams, shis ir ilgi naacis, un sievietes pionieres ir daudz ko jau izdariijushas, lai atguutu balsi, lai klutiveetu speeku. bet shodiena ir monumentaala. es domaaju, ka taa ir tipiska sagadiishanaas ka nabaga tramps iemieso visu, ko viirieshu dzimums tuukshtoshiem gadu laikaa ir sapizgjiijis pasaulee un kopeejaa psihee. varbuut ne tik ljoti viirieshu dzimums, cik viirieshiem dominantaas psihologjiskaas iipashiibas, kas ir nokljuvushas galeejiibaas, kas ir izvirtushas un kljuvushas vulgaaras savaa glorificeetajaa dominancee.

sieviete ir taa liidzjuutiigaa, viedaa, dziedeejoshaa, ar dabu sasleegtaa, veselaa, beznosaciijumu miilestiibas, aizsargaajoshaa, speeciigaa, intuitiivaa, kaisliigaa, empaatiskaa, saprotoshaa, augliigaa, radoshaa, bagaatiigaa, harmoniski pluustoshaa, patiesiibu uzmekleejoshaa, sintezeejoshaa, padeviigaa, ekspresiivaa energjija, kura ir jaatbriivo, kurai ir jaapaarshalc pasaule taadeejaadi atdarot, sadziedeejot un piepildot taas samociito, paaraak ilgi cietusho sirdi

shis ir sirds laikmeta saakums, sieviete ir atsleega uz dieva miilestiibu. es nebriiniitos, ja izraadiitos, ka jeezus bija sieviete. shis ir totaali aizraujoshi dziivot shajaa laikaa uz zemes. es gribu buut maasa, mamma, meita un draudzene visaam sievieteem uz pasaules.

link39 comments|post comment

[Jan. 21st, 2017|07:40 pm]
evia
Uznāca mazā dvēseles krīze un nogriezu ar virtuves šķērēm matus, un cauri naktij devos uz lv/lt robežu, lai varētu dot apmierinājumu prāta mānīgajām sajūtām par iedomātu līniju šķēršošanu.

Pārlasu Remarka MelnaisObelisks. Biju pavisam aizmirsusi, cik viņa grāmatas ir patīkama brīvā laika literatūra.
linkpost comment

[Jan. 21st, 2017|05:52 pm]

f_g
No rīta paguvu pusdienas mīļotajam sagatavot un vienu bērnu izrādi noskatīties. Bērns vārdā Rainis. Ik pa brīdim nācās izslēgt sevī pieaugušo-nedomāt, neanalizēt, bet vienkārši ļauties. Kopš bērnības pazīstamie dzejoļi, dabas klātesamība, akmeņi.. Neparasta izrāde. No vienas puses askētiska un vienkārša, no otras... Un tomēr man patika! ;)
Kad izbraucu, Rīgā pelēks un drūms laiks bija, bet, jo tālāk no Rīgas, jo smukāks viss. Saule spīd, sniegs.. Ziema! ;)
Izbraucu smuko gabalu pa otro krastu. Baidījos, ka ceļš būs štruntīgs. Tomēr tik forši aizšāvu līdz Jēkabpilij! ;)
Man likās, ka tikai Rīgā lielveikalos ir šausmas, bet nekas nav savādāk arī mazākās pilsētās. Iestrēgu Rimin un Depo uz ilgāku laiku, nekā gribētos.. Toties atkal visādi labumi tika nopirkti un aizvesti vecākiem. ;)
Mamma rokas arhīvos un izraksta kladē visu, kas interesants. Daudz jau ir sarakstījusi. Šodien parādīja dažus trağiskus ierakstus. Piemēram, dažu dienu laikā 5 ģimenes locekļi vecumā no pusotra gada līdz 80 nomiruši. Iemesls:holēra. Ir arī ieraksts, kur divi jaunekļi vienā dienā miruši, bet trešais 4 dienas vēlāk. Vai nu kāda slimība bija, vai arī nelaimes gadījums..
Bet vispār..šeit, laukos, ir labi! ;)
linkpost comment

grīnvejs [Jan. 21st, 2017|11:48 am]

kants
[Tags|, ]

Kur varētu būt pieejama Rembrandt's J'Accuse...! (2008)
link3 comments|post comment

šī diena [Jan. 20th, 2017|10:18 pm]

f_g
Beidzot vēl viena paciņa atklumpučoja. ;)

Meitenes.
Īstajā brīdī atnāca.
Aizkustināja līdz asarām.

Marika atsūtīja ziņu, ka skolotāja Vija Pīzele ir aizgājusi...
linkpost comment

[Jan. 20th, 2017|08:49 pm]

punkts
 photo C12A157F-3E97-4696-9529-FCCDE5493E1F_zpspo3q1cio.jpg
linkpost comment

vigilante [Jan. 20th, 2017|04:50 pm]

methodrone
vienmeer, kad notiek kaut kas aarkaarteejs, kas shkjiet atkal izsit man pamatu zem kaajaam, peec tam kad kaadu briidi esmu dreifeejusi meerenaa anxiety, manii pamostas taads spiitiigs, prieksh manis likumsakariigs pietiek! es nepadoshos! projaam ar maldiem! es gribu lai izlauzhas cauri kveelojosha gaisma un visus saarnjus satriec piishljos! es buushu uzmaniigaaka, un pieticiigaaka, un veeriigaaka, un gudraaka, un (uz)ticiigaaka. es neveelos lajut visaadiem maldiem mani saraut uz visaam puseem, ejiet raut kaadu, kursh to atljauj un veelas, pie manis juus neko neatradiisiet. es gribu stiprinaaties un paklausiigi iet blakus labajam, spozhajam, siltajam garam. es gribu redzeet cauri pasaules maldiem. es gribu uzkalusiit savas aizdomas, kas mani briidina pirms es vieglpraatiigi ienirstu pasaules maldos, tavu balsi. paldies, ka tu man neatljauj iemigt, ka tu mani katru reizi pamodini, lai es redzu, un tad es zinu, un tad es varu tev tureeties cieshi pie saaniem balkus un iet pa zeltu pretii uz gaismu.
linkpost comment

[Jan. 20th, 2017|05:45 pm]

martcore
jūtu nelielu saspriesgumu blogosfērās
cik saprotu, šonakt pret donaldu trampu nežēlīgie pretinieki mēģinās izdarīt atentātu nogalinot viņu ar triperi
link3 comments|post comment

Living conditions in Latvia [Jan. 20th, 2017|04:59 pm]

nistagms
šo gan iesaku izlasīt, CIA pārstāvja apraksts par dzīves aptākļiem Latvijas SSR 1955.g. - 1956.g. - https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP80T00246A044100380001-0.pdf
link2 comments|post comment

mūzika kurlmēmajiem [Jan. 20th, 2017|04:01 pm]

nistagms
tu esi profesionāla nepraša
tu aplej manu dzīvi ar moskovskaju
tu pīpē spaisu pamatskolas garderobē
un izliecies, ka tas nevienam netraucē
tu dzīvo izolētos pagrabos
tu izēd manu kuņģi tukšumā
tu ieliec mani bezvīzu režīmā
ar pretīgu elpu tu pūt man degunā
un apelē pie nevesela saprāta
tu dzīvo nepareizajā līkumā
stāv desa, manā kapavietā aprakta
tā pūst, tavs kuņģis mūs sakrata
tavās acis rēgojas vasara
riebīgas domas, siltas asaras
linkpost comment

mājiens par tuvumā esošu gājienu [Jan. 20th, 2017|03:51 pm]

nistagms
[music |Portishead ]

nujā, rīt gribu iet gājienā ģērbts sieviešu drēbēs. biju izdomājis iepriecināt pāris 'femīnistes', tāpēc izstāstīju to, bet viņas mani nopēla, jo 'tas te nav nekas smieklīgs', 'tas nebūs karnevāls', utt. es nezinu, čiksas, jūs tiešām vienmēr gribat būt tādas vēsās, nopietnās dāmas? ja es izjūtu vēlmi ģērbties sieviešu drēbēs, bet ikdienā to nevaru atļauties, kāpēc gan es nevarētu to izdarīt tieši rīt? šeit atkal no teorētiska pieņēmuma, ka es dabūtu to aņas zilo kleitu (ko pat neesmu saņēmies vēl paprasīt) un izietu, mēs jau paspējām uztaisīt strīdu. bet es vispār negribu strīdēties. es vispār negribu visu šo sarežģītību, atskaišu rakstīšanu, trampa inaugurācijas, pareizības bulšitu, jo mani vienkārši tas absolūti neinteresē. man vienkārši gribas uzkrāsot lūpas, jo es tad jūtos smukāks. vai arī -> ja es to izdaru, tad uzreiz jāgriež pipele nost. nu bet kamon, kāpēc jālec vienmēr vienā no diviem grāvjiem? kāpēc nevar lekt trešajā, bled? kāpēc nevar vienkārši drāzties ar savu spoguļa attēlu, pat nekonstatējot nekādas narcisma pazīmes? vienkārši izurbt caurumu tajā spogulī un izpist? un ja nu es to darītu tikai jautrībai? un ja nu tu man nezvani tikai tāpēc, ka tev tā ir jautrāk? ja nu tu mani nebildini, jo tā tev ir jautrāk? JO TEV IR JAUTRI, SKATOTIES UZ MANU IZMISUMU. JO TEV IR JAUTRI, SKATOTIES UZ MANĀM CIEŠANĀM. JO TEV IR JAUTRI, PĒTOT MANUS DUSMU IZVIRDUMUS. pasmejies, iedzer kafiju, paspēlē jewelmania, padročī... darāmo lietu saraksts? nu TAČU NĒ. tu esi perversa netiklene, tu draņī pati savās asarās, tu lieto dezodorantu, kas bija modē pirms gadiem divdesmit, bet izliecies, ka tas atkal ir topā.
link11 comments|post comment

J20 [Jan. 20th, 2017|03:56 pm]

po
[Tags|, , , , , , , , , ]

Šodien, no vienas puses, svētki - Donalda inaugurācija. No otras puses - ļoti tramīgs notikums, jo līdz šim valdījusī komunistu šaika ar Obamoīdu priekšgalā kūda/organizē masu nemierus un potenciālo Donalda slepkavību (kuru sāka bīdīt vēl pirms viņa ievēlēšanas).
Septiņos nullvienā pēc mūsu laika jeb acumirkli pēc inaugurācijas ceremonijas sākuma bezprecedenta kārtā pēc Huseina pavēles no amata spiests atkāpties "Nacionālās gvardes" šefs, kura pārraudzībā ir Donalda nenošaušana un tamlīdzīgas drošības štelles.
Šie tak darīs visu, lai īstenotu Lielo Plānu. Kā nekā - nežēlīgākie dabū pārrakstīt vēsturi. Un tomēr masu mediji ir darījuši savu un vairums satikto pat tepat Rīgā uzskata, ka tomēr vajadzētu palīdzēt Klintonu ģimenītei īstenot savu galēji sociopātisko politiku.
Oh, well. Ne mana cūka, ne mana druva. Un tomēr spēcīgs prieka un skumju kokteilis.
link3 comments|post comment

Pro [Jan. 20th, 2017|03:02 pm]

po
Pagaidām krutākais redzētais pikaplains:

"Mēs varam aiziet randiņā pie daktera pārbaudīties."

Made my day.
linkpost comment

[Jan. 20th, 2017|02:43 pm]

klusais_okeans
Dzīvesprieka motoriņš jau pāris nedēļas sabojājies līdz tādai lūžņa pakāpei, ka viņu pašu gribas dusmās spārdīt
link4 comments|post comment

[Jan. 20th, 2017|09:03 am]

darbs

[virginia_rabbit]
draudzene meklē aukli Bajāru ielas raj. 2 x ned. pa 4 h
linkpost comment

[Jan. 20th, 2017|06:30 am]

martcore
paskatījos nedaudz iecienīto trubas kanālu, dunduks drošvien šo zin
linkpost comment

[Jan. 19th, 2017|11:32 pm]

zin
[Tags|]

Ленинград — Менеджер
linkpost comment

[Jan. 19th, 2017|10:36 pm]

10m_zem_uudens
[Tags|, ]

mēs dzīvojam dažādās laika joslās - starpība ir divas stundas. un trīs gadi.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]