tur [entries|archive|friends|userinfo]

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jul. 22nd, 2017|12:05 am]

zin
5dienas vakars ar jūtūbi
Guys Grocery Games un Hot Ones - First We Feast
kinda lonely but not boooorrring
vai zinat kādus labi kūkingšovus, kurus derētu ievērtēt?

pie viena- es protams saprotu, sponsori un whatnot. bet, ja runa ir par kulinārajiem šoviem, tie noteikti tikai iegūtu, ar visām slēptajām reklāmām, ja random cilvēki varētu tos skatīties internetos.
reklamē tak to pārvadātāju, vai virtuves kombainu, vai veikalu, vai superrestorānu, sava raidījuma ietvaros. bet dod man iespēju to noskatīties bez nepieciešamības pirkt televīziju. (laikam jau šoreiz televīzija kā sponsors ir lielākā problēma..) Kurp tad dodas tas digitālis laikmets!? vislielākā sāpe kontekstā ir par Sirmā virtuvi. ja nu pēkšņi kādam pa kluso ir kādas sērijas, es tās pieņemtu ar sajūsmas saucieniem (wink wink)
link2 comments|post comment

[Jul. 21st, 2017|11:53 pm]

quizer
es esmu pārdevies
link3 comments|post comment

[Jul. 21st, 2017|11:40 pm]

quizer
Картинки по запросу chesterfield cigarettes
linkpost comment

este bueno [Jul. 21st, 2017|11:34 pm]

martcore
iešu lasīt vien tālāk o.henriju
kāposti ar karaļiem nezaudē savu svaigumu arī pēc gadiem
link1 comment|post comment

grrrrr [Jul. 21st, 2017|09:19 pm]

f_g
[Tags|]

Kur mans Megrē???
Sagatavojos lieliskam kino vakaram, bet..skuju!
link3 comments|post comment

[Jul. 21st, 2017|05:11 pm]

methodrone
ja es dziivotu Latvijaa, tad man buutu dziivoklis kaut kur, kur aiz loga ir augsti koki. dziivoklii buutu dziivojamaa istaba, guljamistaba, virtuve, vannasistaba un priekshnams. manaa guljamistabaa pa dienu buutu tumshs, jo saule buutu otrajaa pusee - spiideetu manaa dziivojamajaa istabaa. mana guljamistaba buutu videeji liela, ar lielu, vairaak vertikaalu logu, aiz kura buutu augsti koki, daudz debesis un varbuut kaadi maaju jumti. tur arii buutu galdinjsh pie loga, pie kura es seedeetu, skatiitos, rakstiitu. meebeles buutu tumshi bruunas, bet sienas gaishi peleekas. tur buutu vairaaki tumshi zalji istabas augi, un arii gaishaak zalji. man noteikti buutu aizkari nevis zhaluuzijas. gan biezais aizkaru slaanis, gan arii maigs, caurspiidiigs mezhgjiiniigs slaanis, kas veejaa pliivotu, kad logs ir atveerts gan vasaraa gan rudenii gan ziemaa gan pavasarii. mana gultasvelja buutu gaishi peleeka, tumshi peleeka, gaishi rozaa, saarta, vabuut tumshi zalja. mana dziivojamaa istaba buutu ljoti gaisha, saulaina ar taadiem kraasu akcentiem kaa gaishi violets, sarkans, tumshi violets, tirkiizs. tur buutu lieli logi, daudz istabas augu, daudz lampu, daudz spogulju, daudz graamatu, paklaajinjsh un liels galds, kuram apkaart var seedeet. virtuve buutu askeetiska, ar skaistiem gan normcore, gan kraashnjiem traukiem, es tur audzeetu pati savas garshvielas, man buutu liels plaukts daarzenjiem un augljiem, daudz burcinjas ar grains. virtuve vienmeer buutu supertiira un svaiga, tajaa arii buutu liels logs, pa kuru skatiities mazgaajot traukus vai vaarot kakao, vai vienkaarshi eksistenciaali staavot bez domaam galvaa. vannasistaba buutu vienkaarshi balta ar vairaakiem istabas augiem un vairaakiem spoguljiem, un arii palielu logu prieksh veedinaashanas. tur arii vienmeer buutu ljoti daudz dazhaadu eeterisko ellju pudeliites, ko es pilinaatu uz dushas griidas dushojoties. es tomeer gribeetu vannu, bet tieshaam, viss buutu ljoti vienkaarshs. koridorii buutu kjirshsarkanas sienas un senlaiciigs apaljsh spogulis. mana maaja vienmeer smarzhotu peec vaniljas, aveneem, kaneelja un jasmiiniem, ne obligaati reizee, protams. taa buutu mana skaistaa maaja, kur es dziivoju un kultiveeju savu esiibu. bet man taadas nav.
link5 comments|post comment

[Jul. 21st, 2017|04:05 pm]

alefs
Man patīk doma, ka reiz bija laiks, kad Linkin Park — tas Linkin Park, kāds tas bija gadu tūkstoša pirmajos gados — bija meinstrīms. Laiki, kad meinstrīnmā ir rokmūzika, pasaules vēsturē ir labi laiki. 90. gados tur bija arī Nirvana, par ko gan man ir mazāk kas artikulēts sakāms. Pēc Linkin Park dažus gadus vēlāk tas turpinājās ar Evanescence pirmā diska spītīgi spīdīgo depresiju. Arī pēc tam, protams, ir bijuši labi rokmūzikas albumi. Turklāt tam, vai kāds albums vai mākslinieks ir globāli visvairāk pirkto disku sarakstos, jau, protams, pašam par sevi nav nekādas nozīmes. Galvenais, lai labi albumi turpina rasties (un turpina) un ka tie ir pieejami (un ir), un katrs atrod pats savas spēka un bezspēka dziesmas tajā skaņu mudžeklī. Un tomēr, tomēr. Man patīk doma par to, ka ir laiki, kad rokmūzika izlaužas no savas pierastākās zemgrīdas, zemledus plašāk. Ir jābūt kaut kam īpašam, lai tas notiktu. Tur ir kaut kas masveidīgi un vienlaikus individuāli rezonējošs. Visi pēkšņi, izrādās, būtisko saprot.

Atceros, kā sākotnēji klausījos Hybrid Theory un domāju — Čester, nekliedz tik dikti, kuškuš, šitā tu savu lielisko balsi sačakarēsi. Bet tie, kas zina, ko dara, nesačakarē, protams. Un vēlāk jau arī sapratu, ka vajag dziedāt arī tieši tā. Un pat vēl stiprāk, ja to sirds, adrenalīns un doma prasa. Tas ļauj sajusties dzīvāk arī citiem. Un tu pats gribi kaukt līdzi, bet zini, ka nemāki. Bet nav jau tikai vokālie glāsti, un ar glāstiem ne vienmēr var atbildēt uz dzīves smilšpapīra berzieniem. Bet, jā, tas viss nāca vēlāk. Arī tas viens laiks ar bļaušanu spilvenā.
linkpost comment

[Jul. 21st, 2017|01:32 pm]
nulle
Abus pasūtīt nah (ja tā šai brīdī gribas; tad kādu nākamo reizi vajadzētu gribēties piedalīties), bet tas ir sociāli neakceptējami. Turklāt man ir tikai vienmēr tā, ka gribas pasūtīt nah, tur tas joks. Vai Kā var gribēties 20 gadus tikai sūtīt nah?!
linkpost comment

[Jul. 21st, 2017|12:56 pm]

khosmos
[Tags|]

informācijas pārstrāde, izlāde un dārgais, kurš no meža ved nevis maukas, bet malku. sapucēšos un iešu krāmēt.
linkpost comment

[Jul. 21st, 2017|12:56 pm]

zin
[Tags|]

luc palīdzību no zāles.
Dārgie Cibiņi, kas būtu tas, kam patiešām ir jāpievērš uzmanība, meklējot dzīvokli īrei? kuri ir tie jautājumi, kurus noteikti jāuzdod?
Loģiski- vidējais komunālo maksājumu apjoms, siltums, ūdens.
Kas vēl?
Skaņas izolācijas līmenis? Vai netek griesti? Vai dzīvoklis nav mitrs, ar tieksmi uz pelējumu?

Vai tradicionāl tiek parakstīts īres līgums?
Vai "pēdējā mēnēša maksa" parasti tiek zaudēta kā depozīts/nolietojuma segums, jeb es reāli varu tur nodzīvot šo pēdējo mēnesi, pasludinot, ka jau samaksāts?

Anything else i forgot to ask?
link4 comments|post comment

[Jul. 21st, 2017|12:27 pm]

khosmos
[Tags|, , , , , ]
[mood | bouncy]

Sveicināti, mans vārds ir Jānis Viļums. Vēlos pajautāt jūsu raidījuma viesim, psihologam Kārlim Apinim, vai ir normāli tas, ka vēlme pamest savu draudzeni visstiprākā ir tieši dienu pirms viņas dzimšanas dienas. Komunicēju tikai ar savu brāli un kaķi, tāpēc normālas attiecības man ir palikušas noslēpumā tītas. Turklāt - kāpēc viņa visu laiku jautā, kādēļ mēs nesarunājamies??? Par ko mums runāt??? Par to, kā es visu vakaru spēlēju kārtis un pilnībā ignorēju faktu, ka istabā dzīvo vēl viena persona???
linkpost comment

Par kliegšanu [Jul. 21st, 2017|12:01 pm]

khosmos
[Tags|, , , , , , ]
[mood |awake]

man nepatīk kliedzoši betonētāji. lai es kliegtu, tev jānoved mani līdz aizkaitinājuma līmenim, kurā varu arī sašķaidīt galvaskausu ar zīmuli, xexe.
kliegšana ir izlutinātu bērnu bez manierēm kaprīze. gribētos to pašu teikt par heroīnu, bet "manieres" drīzāk jānomaina ar "gribasspēku". vispār trenējiet savu fakino gribasspēku, un viss būs tikpat saulaini kā 90-o gadu filmās par sērferiem Kalifornijā.
vēl man nepatīk visi, kuri domā, ka zina viskrutāko grupu pasaulē, pēdējā brīža ceļotāji no ārzemēm, kas par savu vizīti paziņo dažas dienas iepriekš, kad jau ir ieplānota 101 aktivitāte atvaļinājumam, pa grīdu saliktas tukšas plastmasas pudeles un debīli, anonīmi telefona zvani un komentāri. labdien, viss ir lieliski.
link3 comments|post comment

[Jul. 21st, 2017|10:51 am]

klusais_okeans
Tas, ka visādas dumjas pīarščicas pēdējā laikā par savu atalgoto hobiju padarījušas vizuālo mākslu, nav nemaz tik nevainīgi smieklīgi, kā man mēģina iestāstīt, kad kārtējo reizi kaut ko "snobiski" burkšķu. Jo, piemēram, kaut kādiem bezgaumīgiem tetovējumiem tiek tērēti lielāki intereses resursi nekā mākslas izstāžu pamatfunkcijām - nodrošināt darbu eksponēšanu, pieejamību skatītājam. Pat šis palicis par sarežģītu, vai. Nesen, piemēram, tika publicēta mana ne pārāk glaimojoša recenzija par izstādi, kura (kā krietni pēc teksta publicēšanas izrādījās) tehniski nedarbojās. Visu pusstundu, ko pavadīju izstādes zālē, neatradās arī neviens, kas mani par to pabrīdinātu. No vienas puses, protams, sīkums, jo kurš gan vispār vēl lasa un kuru interesē - recenzijas ir tikai publicitātes ķeksītis kkf atskaitēs. No otras puses, to 2-3 cilvēku dēļ, kuru priekšā man ļoti negribētos izskatīties pēc pilnīgas duras, esmu izgāzusies un performējusi ar tehniski nederīgu viedokli, par kura kļūdainības iemesliem neviens neuzzinās. Stulbie tetovējumi, īsāk sakot.
link7 comments|post comment

[Jul. 21st, 2017|09:43 am]

zin
darbavieta ieviesusi sārtvaidzības un veselīga dzīvesveida sludināšanas mēnesi.
interesenti var izveidot komandas pa 4 un vākt punktus, izpildoties noteikta (maksimālā, ne obligātā) attāluma distancēs skriešanā, iešanā un velobraukšanā.
redzēs, kā būs pēc 3 ned, bet pagaidām šāds papildstimuls labi noder, daļu ceļa uz darbu veicu kājām.
ideāli, protams, būtu, ja darbs-mājas atrastos ērti kājāmejamā attālumā.
linkpost comment

[Jul. 21st, 2017|09:28 am]

dhonass
[music |Led Zeppelin - Kashmir]

Pēc 3+ gadiem birojā beidzot esmu izcīnījusi sev statusu un dabūjusi vietu pie loga, līdz ar ko mana prokrastinācija ir ieguvusi pavisam citas krāsas un tagad, kad nestāv strādāt, lasu uzrakstus uz fūrēm, kas nebeidzamā plūsmā slīd pa valsts noslogotāko autoceļu - BEWESHIP, Danske Fragtmænd, ALUS IR MŪSU ♡ LIETA, Izvēlies Mīlestību, and so on.

It's all good in the hood.
linkpost comment

Pop-out. [Jul. 20th, 2017|11:38 pm]

po
[Tags|, , , ]

Goodbye
link10 comments|post comment

[Jul. 20th, 2017|11:04 pm]

zin
[Tags|]

Waiting For The End

bet, protams
In The End - Linkin Park
linkpost comment

[Jul. 20th, 2017|08:03 pm]
nulle
Un vēl - šajā nedēļas nogalē gan ikgadējais Latvijas radioamatieru salidojums Doles salā, gan mūsu tehnikuma grupas izlaiduma 25 gadu salidojums.
link2 comments|post comment

[Jul. 20th, 2017|05:16 pm]

zin
ir viena muļķībiņa, kurai es ticu.
vārds veido cilvēku.
man bckgroundā sēž sarakstiņš ar vārdiem, kādos savus bērnus (ja/kad man tādi būs) noteikti nesaukt. jo ir satikti vairāki personāži, kuru būtība saka "nē".
nesaukšu vārdos, jo visādi var gadīties, ja nu kāds, ko zinu, ar to pašu vārdu, ir ļoti pat ok persona, ārpus vairākuma konteksta.
link3 comments|post comment

modes blogera piezīmes. [Jul. 20th, 2017|05:02 pm]

alefs
"Life is too short to wear boring clothes" — tāds uzraksts bija redzams uz kaimiņienes apģērba, kad tā pavēra durvis, lai pavadītu drušku līdz liftam.

Apģērbs savukārt bija kaut kas pa vidu starp ekstrāektrāekstrā lielu tēkreklu un maisveidīgu kleiti. Gana drosmīgi, lai nebūtu (bet varbūt tieši būtu?) garlaicīgi.
link3 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]