tur [entries|archive|friends|userinfo]

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Feb. 20th, 2017|11:36 pm]
nulle
Domāju par grāmatplaukta papildināšanu ar kaut ko no krievu literatūras.
link2 comments|post comment

[Feb. 20th, 2017|11:34 pm]
nulle
Padzīvojuši vīrieši, kuri it kā ārēji ir normāli, bet bez partneres.
link2 comments|post comment

pirmdiena.. [Feb. 20th, 2017|09:45 pm]

f_g
Nogurusi pēc suņa. Pusdienas paēdu 16:30. Tiesa, laikam pie pusdienu izlaišanas ir vainīgs kliņģeris, ko Elīna atnesa. Šodien viņai pēdējā diena pirms garā atvaļinājuma. Iepriekšējā reizē viņa arī februāra vidū aizgāja atvaļinājumā.
Olga bija ienākusi parunāt par puķēm, bet beigās daudz par dzīvi runājām. Kā nopratu decembra sākuma darbnespēja viņai bija saistīta ar grūtniecību. Tik savādi, ka viņa nāk pie manis runāties.. Kad viņa strādāja pie manis, tad mums attiecības bija pavēsas, bet tur laikam Astras faktors bija. Tagad kaut kā savādak.. Forši.
Astrai šodien operācijas diena. Jācer, ka viss labi.
Piezvanīju arī šīs dienas jubilārei. Riktīgi izpļāpājāmies ar Līgu. Ja viss labi, tad sestdien braukšu apsveikt viņu klātienē. ;)
Ja par darbu nedaudz, tad šodien kļuva skaidrs, ka vismaz 8-9 dienas man būs jāpavada Ženēvā. Šobrīd nav nekādu emociju - rutīnas sajūta.
Marta pirmajā dekādē pierakstījos pie ārsta. Nedaudz čīkstīga esmu kļuvusi, tāpēc gribas saprast, kas notiek. Man gan ir aizdomas, ko man ārsts pateiks, bet nav ko te sevi ietekmēt un noskaņot. Daudzas slimības patiesībā rodas galvā, tāpēc..nav ko te domāt.
Toties prieks,ka pārvarēju nogurumu un top vakariņas. Man patīk, kad māju piepilda ēdiena smarža.
Un vēl patīk man pirmdienas, jo atkal atbrauc zaļumu kastes. Tiesa, jūtu, ka sāk apnikt ierastie komplektiņi un sāku eksperimentēt ar citiem augiem. ;) Tagad topā ir sinepes un redīsi.Un kaķim katru nedēļu ir svaigs kviešu zelmenis. Tas gan netraucē Duksim regulāri uzkāpt uz palodzes un pagrauzt sīpollokus. ;)
Lai arī šī bija lietainā un pelēkā diena, tomēr ir gana daudz pozitīvu emociju un liels nogurums...
linkpost comment

un atkal... [Feb. 20th, 2017|04:35 pm]

f_g
[Tags|, ]

Uz Ženēvu būs jābrauc.
Pagaidām nezinu - uz vienu vai divām nedēļām.
linkpost comment

[Feb. 20th, 2017|03:29 pm]

apolineers
Šodien nekas nepaķikt.
Iemācīju priekšniecei griezt uz zīmuļa svedbankas penzijas apli un tad palaist to vaļā, lai lido pa kabinetu.
Tagad klausāmies "What If God Was One Of Us".

Vienīgi...

IT nodaļas vadītājam starp vecām mātes platēm un kabeļu mučkuļiem bija diksrēti noslēpts žurnāls "White Dwarf".
Tad jau kaut kāda cerība vēl ir.
linkpost comment

[Feb. 20th, 2017|01:28 pm]

khosmos
[Tags|, , , , , , , , , ]
[mood | energetic]
[music |Juno Reactor]

mēģinot apkopot savu iespējamo/esošo ienaidnieku saraxtu, nonācu pie secinājuma, ka es varētu nepatikt

*beibēm, kurām jelkad esmu kaut ko nocēlusi
*beibēm, kuras gribētu kaut ko nocelt, bet nav sanācis
*indivīdiem, kas ir stulbāki, tāpēc zloba par kādu nevainīgu piezīmi
*indivīdiem, kas ir ārkārtīgi skaudīgi par kaut ko (piemēram, vēl nabadzīgāki vai šausmīgi atbaidoši izskatā)
*nelaimīgajiem, kas nesaprot troļļošanu par politiku
*visiem bijušajiem boifrendiem, kurus pēc šķiršanās esmu atšuvusi forever (bet kuri meklējuši "drawdzību")
*drauga bijušajām, kuras negrib būt par bijušajām (skatīt otro punktu)

lūk, man, piemēram, pašlepnums nemaz nepieļautu tik pazemojošu rīcību.
cita lieta, ja samaxā, bet tad pasūtītājs/-a atbilst kādam no saraxta punktiem, un secinājums beigās tas pats.
go figure, right
link1 comment|post comment

[Feb. 20th, 2017|07:20 am]

punkts
https://youtu.be/ttgv7VjBs2I
linkpost comment

[Feb. 20th, 2017|12:28 am]

zin
putota olbaltuma un pūdercukura savienojumā ir vnk kaut kas velnišķīgs
linkpost comment

[Feb. 19th, 2017|09:57 pm]

methodrone
triis stundas blandiijos pa pilseetu. kad man vairs vispaar nebija, kur iet, es apseedos lesterskveeraa pie struuklakas. man bija auksti kaajaam un rokaam. nav kur iet. visu dienu domaaju par to, kaa es veelaizvien nemaaku runaat ar cilveekiem. cik es saskarsmee esmu impotenta un vaaja un nespeejiiga un slinka. cilveeki kaut ko kusli censhaas ar mani runaat, bet man viss ir absoluuti vienalga. lai vinji beidzot iemaacaas, un tiek nolikti pie vietas ha ha ha, es jums nedoshu vienu vaardu, pashi dariniet sev vaardus. pieklaajiigi apjautaashos, kaa jums iet, un no sirds izraadiishu emocijas, bet tie ir tikai ziedinji, kas aatri saviist un nobirst. baidieties un atkaapieties no shii baismiigaa tukshuma kas esmu es! 

un es vairs nediedeleeshu. jo diedeleejot es izdaru preteeji. nevar par pasauli runaat ar pasauli. tas ir kaa sarunaaties ar sevi. man ir tikai viens patiess sarunu biedrs, un tas pats neatrodas pasaulee. pasaule ir kaa sapnis, un katru reizi, kad es tur izeju, tas ir kaa iziet sapnii un sarunaaties ar sevi. kaut kaada apmaatiiga meenesseerdziiba. mekleet pasaulee patiesus sarunu biedrus ir kaa, iziet aaraa no istabas mezhaa, kameer istabaa paliek tavs vieniigais patiesais sarunu biedrs, bet mezhaa ir tikai akmenji, koki un zveeri. bet tomeer shii istaba ir priekshtelpa, un sarunu biedrs ir aaraa no priekshtelpas, cauri pasaules dubljiem, otraa pusee, tajaa pashaa istabaa, bet otraa pusee. 

"Slay me, Lord. I want to be able to stand before you free of the dividing wall of flesh, so that when you speak to me I shall hear you!"

ak ak ak, kaads klusums ir pasaulee! kaadi maldi mekleet pasaulee kaut ko iistu un sajuutamu. kaapeec mani suuta aaraa no istabas mezhaa? kaada man dalja gar sho apmaatiigo sapni un vinja teeliem? 

peec tam es pieceelos no solinja un devos uz nacionaalo muzeju, man bija palikushas 20 minuutes, bet bija paaraak auksti, lai turpinaatu seedeet aaraa. es apskatiijos 7 gleznas un nopirku desmit pastkarshu komplektu ar gleznu izlasi ar enjgjeljiem. tad es devos uz kinoteaatri skatiities stalker, kas ir mana pasaules miiljaakaa filma

"Let everything that’s been planned come true. Let them believe. And let them have a laugh at their passions. Because what they call passion actually is not some emotional energy, but just the friction between their souls and the outside world. And most important, let them believe in themselves. Let them be helpless like children, because weakness is a great thing, and strength is nothing. When a man is just born, he is weak and flexible. When he dies, he is hard and insensitive. When a tree is growing, it’s tender and pliant. But when it’s dry and hard, it dies. Hardness and strength are death’s companions. Pliancy and weakness are expressions of the freshness of being. Because what has hardened will never win."


linkpost comment

[Feb. 19th, 2017|11:06 pm]

mindbound
[Tags|, , , ]
[mood |blank]
[music |Human Error - Endure Yourself: The Spiral Instinct]

The SUBNETS approach is directed to advance psychiatry beyond the realm of dialogue-driven observations and into the realm of therapy driven by quantifiable characteristics of neural state. In doing so, the program would create one of the most comprehensive datasets of systems-based brain activity ever recorded. [..] These models will be adapted onto next-generation, closed-loop neural stimulators that exceed currently developed capacities for simultaneous stimulation and recording, with the goal of providing investigators and clinicians an unprecedented ability to record, analyze, and stimulate multiple brain regions for therapeutic purposes.

Tur, kur ES HBP sasniedz izcilību teorijā un progresā uz pilnu smadzeņu emulāciju, ASV BRAIN iniciatīva sola līdzīga līmeņa specifiskākus tehniskos rezultātus ar, savā ziņā, ne mazāk tālejošām sekām.

Jācer, ka Trampa uzbrukumi zinātnei vai nu nevainagosies panākumiem, vai vismaz neturpināsies daudz tālāk par klimatoloģijas disciplīnu (kam tad būtu jāspēj kalpot par buferi un uzmanības piesaistīšanas zonu atlikušajā prezidentūras laikā), jo šī ar augstu varbūtību ir viena no neiroinformātikas un neirozinātnes trim proverbiālajām “Arhimēda svirām”. Izcēlums citātā mans.

linkpost comment

[Feb. 19th, 2017|10:02 pm]

martcore
a ar ko jūs nodarbotos, ja nokļūtu west worldā
man, lūk, ļoti iepatikās eda harisa ideja ar sprādzieniem, viņš gan pasūtīja tikai neliela apjoma pirotehnisku efektu, un augšās to apstiprināja
bet varētu uzlaist gaisā veselu fortu! (var arī bez cilvēkiem, tas nav būtiskākais). bet tik prāvu efektu laikam vadība neatļautu
tāpat kā mēģināt iet strādāt par ļauno radžu, vietējie kovboji un šerifs nesaprastu, ja es tur čalmā un ar krellēm rokās dziedātu un dejotu ļaunprātīgos austrumu ritmos kopā ar sievietēm plikiem vēderiem un iemīļotajiem ziloņiem, kas ir apkrauti ar zeltu
link2 comments|post comment

[Feb. 19th, 2017|09:16 pm]

es_esmu_dzhims
mūsu kaķis čurā bidē. oskars tikko pilnā nopietnībā ieteica sākt viņam to mācīt darīt podā. es vēl nezinu, kā par to justies
linkpost comment

pidžamsvētdiena [Feb. 19th, 2017|08:44 pm]

f_g
Šodien riktīga pidžamdiena. No gultas pārvācāmies uz dīvānu pie tv un līdz pat pusdienām nogulšņājām. Tad noskatījāmies jauno XXX filmu. Izklaidēja, bet nekā īpaša- šauj,spridzina, skrien. ;) Pēc filmas papētījām biļešu cenas, tomēr rudenī gribas kaut kur aizbraukt..
Nedaudz padzīvojām bez elektrības, jo otrajā stāvā mazo kasti kāds iemanījās noraut. Toties bez elektrības pēkšņi ir tik daudz laiks! ;)
Vakarā piezvanīja Aivars. Viņam vairāki jautājumi par darbu bija, bet papļāpājām arī par viskautko citu.
Mamma savukārt izstāstīja, kā viņiem vakar ar bērnu pieskatīšanu gājis. Ilvers mierīgs un prātīgs, bet Santa...spridzeklis un škodņica. Mamma smēja, ka Santas klātbūtni noteikti visa māja sajuta - klaigāja, skraidīja, savas mantas grabināja un Ilveram nelika mieru.
Ir labi, ka ir tādas pidžamdienas. Atpūties no visa un galvenais - šādās dienās nav vārda "vajag".
link4 comments|post comment

[Feb. 19th, 2017|07:48 pm]

es_esmu_dzhims
kad internets par mani smejas

Image and video hosting by TinyPic
linkpost comment

[Feb. 19th, 2017|07:24 pm]

mindbound
[Tags|, , ]
[mood |blank]
[music |Flesh Field - Viral Extinction: Overload]

The more I use it, the more Electron looks to me like Flash of the present age, with everything the comparison implies.
linkpost comment

[Feb. 19th, 2017|06:13 pm]

zin
un tad diena vienkārši pazuda
tikko vēl bija rīts un plāns par mājasdarbiem un darbu darbiem un visādiem citādiem (vairāk vai mazāk) sīkumiem, ko šodien derētu paveikt.
tagad laika palicis tik maz, ka svētdienas labsajūtas nebojāšanas vārdā daļu tā visa vnk nāksies atmest.
otra opcija būtu neiet uz reidu..
bet, vismaz ir sajūta, ka atpūtos :)
link2 comments|post comment

Karš [Feb. 19th, 2017|03:41 pm]

khosmos
[Tags|, , , ]
[mood |artistic]

Es nekad nezaudēju.
link3 comments|post comment

[Feb. 19th, 2017|02:15 pm]

klusais_okeans
Šodien dzimšanas diena Františekam Vlačilam, manam pagājušā gada mīļākajam režisoram (jeb vienkārši "gada režisoram" pagājušogad). Piemēram, viņa 1967. gada "Marketā Lazarovā" kaut kādās pravietiskās formās ir pilnīgi visi elementi, kuru dēļ es mēdzu mīlēt filmas, lai gan skatīties to bija ļoti smagnēji un prasīja vairākas nedēļas. Man gan lielākoties tas nav kritērijs vērtējošajam patīk/nepatīk.
linkpost comment

[Feb. 19th, 2017|01:51 pm]

zin
[Tags|]

While My Guitar Gently Weeps

papildinājums:
video! Strawberry Fields Forever

šis vnk ārpus visa.. The Beatles - Don't Let Me Down
link4 comments|post comment

[Feb. 19th, 2017|07:39 am]

punkts
Esmu Tehrānā jeb Taherānā.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]