pajautaa

Gaļa

« previous entry | next entry »
Jul. 7., 2010 | 04:38 pm
posted by: akwiinas in pajautaa

Esmu nolēmusi izmēģināt, kā tas ir gaļēdājam neēst vistu+cūku gaļas. Bet gaļu gribu. Liellopi negaršo, meža zvēri tāpat. Neesmu gatava piķot desmitiem latu par vienas gaļas šķēli. 
Jautājums: Kādu gaļu vari ieteikt lietot pārtikā, lai max samazinātu kaitīgumu, ko dod ar ķīmiju piepumpēti zvēri? Un kādas domas par Soju? :?

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {41}

vilkate

from: [info]vilkate
date: Jul. 7., 2010 - 04:43 pm
#

Vienīgais, kas nāk prātā - ekoloģiski audzēti jēri. Jēra gaļai gan garša specifiska un ekojēri nebūs arī no lētajiem.

Kā veģetāriete soju iesaku - vienīgi jāraugās, lai uz iepakojuma būtu norādīts, ka nav ģenētiski modificēta, drošs paliek drošs. :) Ēdieni nav grūti pagatavojumi, tikai jāņem vērā, ka soja ir kā baklažāns - tā uzsūc to garšu, kādā viņu gatavo, tāpēc veikli jāstrādā ar garšvielām, garšaugiem, visādiem dārzeņiem un mērcēm, citādi var sanākt bezgaršīgi.

No sēnēm var uztaisīt perfektas gaļas imitācijkarbonādes un kotletes.

Atbildēt | Diskusija


from: [info]mikii
date: Jul. 7., 2010 - 04:44 pm
#

a vispār ir ģenētiski nemodificēta? pie mums pieejama? ja ir, tad kur meklēt?

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


from: [info]hessin
date: Jul. 7., 2010 - 06:33 pm
#

tajā sojā, ko pārdod rimčikā, ir rakstīts, ka nav ģen. modificēta.

Atbildēt | Iepriekšējais


vilkate

from: [info]vilkate
date: Jul. 7., 2010 - 07:35 pm
#

Aha, rimčika soja it kā tāda ir, kā arī, sojas un bezglutēna produktu veikalā uz Gogoļa ielas pretī Zinātņu akadēmijai arī var dabūt. Tur ir pat tāda izvirtība kā "sojas steiki". :]

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


from: [info]mikii
date: Jul. 8., 2010 - 08:40 am
#

būs jāapdomā iespēja līdz turienei aiziet un iečekot. to steiku lietu vismaz :D

Atbildēt | Iepriekšējais


Vislabākā

from: [info]akwiinas
date: Jul. 7., 2010 - 04:48 pm
#

Derētu kādreiz pamēģināt jēra gaļu. Kā saka - delikatesei jau var noziedot naudu...
Katrā ziņā - paldies par ideju par sēnēm, tā kā tās šogad ir daudz, pameklēšu kādu labu kotlešu recepti ;)

Atbildēt | Iepriekšējais