vecās nošu lapas

About Jaunākais

Nomoda sapnis27. Maijs 2012 @ 12:02
Man jau sen sen ir sapnis-aizbraukt no Latvijas uz gadu prom, lai strādātu brīvprātīgo darbu. Sākumā vajadzēja pabeigtpamatskolu, bet pēc vidusskolas vecāki uzstāja,ka visirms jāstudē. Pagājušajā vasarā pabeidzu studijas un jau nākošajā pirmdienā sāku strādāt. Un tā mans sapnis nolikts maliņā. Turklāt, kopš studiju gadiem man ir draugs un viņš nu galīgi nav laimīgs par domu uz veselu gadu šķirties no manis. Šodien man ir dīvaino domu diena. Varbūt man tiešām vasaras laikā uzrakstīt projektu, tikt pie brīvprātīgā darba Vācijā vai Spānijā un līdz ar Septembri doties prom? Jo es ilgāk dzīvoju kopā ar draugu, jo lielāka iespējamība, ka kādu dienu uzzināšu,ka mēs būsi trīs, un tad jau vairs nekur neaizbraukšu. Un visu mūžu žēlotes, ka neizmēģināju un neizdarīju kautko negribu...
Patiesībā, man ļoti gribētos dzirdēt kādu padomu...

31. Mar 2012 @ 06:13
Vakar ar draugu kājām gājām uz centru, izdomājām Vērmanītī saēsties saldēto jogurtu un pēc atnākšanas noskatījāmies Triple X.Patiesībā, dikti jauks vakars sanāca :) Un šorīt mēs braucam uz Tallinnu, lai satiktu savus 1gadu neredzētās paziņas no visas Eiropas :)
Mūzika: On the floor!

1-2-3-4... 10!21. Mar 2012 @ 13:08
Ja man pasaka, lai atrodu Internetā citu iestāžu drošības noteikumus un to ņemu kā pamatu, lai izveidotu savas darba vietas noteikumus, tad es tā arī daru. Un ja juriste, pēc papildinājumu un labojumu lūgšanas, atraksta, ka tas vispār nekam neder, jo man nav sapratnes par noteikumu veidošanu, tad pašlaik es elpoju cik vien dziļi vien varu, lai neaizietu un viņas sejā nepateiktu visu,ko domāju. Un pirmām kārtām par viņas absolūti tizlo balsi, kurā viņa latviešu valodas vārdus izvaro, liekot izklausīties tā,it kā trīs mēnešus tikai dzīvotu Latvijā. Un pēc tam pateiktu, ka viņai mati katru dienu stāv gaisā un izskatās, ka viņa nav iepazinusies ar matu ķemmes lietošanas instrukciju.
Ibio!
Tags:

Happy spring!20. Mar 2012 @ 09:01
Lai gan jau kā pusstundu darbā, acis tāpat līp ciet. Labi,ka visam saulīte ārā :) Šorīt pat nedusmojos uz pārbāzto un kavējošo 49to autobusu. Ir taču pavasaris! :)
Pavasaris gan laikam ir visiem izņemot manu draugu -viņš pūšas mājās ar temp.38 :? Un šonakt no 3iem augšā. Tāpēc arī es - neizgulējos... Šovakar gan braukšu mājās, nav ko riskēt tādam klepojošam-puņķainam-šķaudošam blakus guļot :?

18. Mar 2012 @ 15:17
Tik labi var just pavasari, ka rīt uz darbu braukšu jau ar pavasara zābaciņiem un ziemas biezos apavus atstāšu mājās-mājās.Es pēdējā laikā jūtos gandrīz vai atkarīga no Rīgas. Man patīk pamosties un ieraudzīt, ka saulīte jau uzaususi nevis kā mājās-mājās gaidot autobusu uz Rīgu tikai saule sāk lēnām parādīties pie pamales.
Un ja ejot skolā pavasaris bija laiks, kad negribējās pildīt mājas darbus un gribējās tikai sauļoties, tad skolotājai esot itin nekas nav vieglāks... :/
Starp citu, beidzot saņēmos un biju atpūsties. Tiesa, ar draudzeni uz klubiņu atkal jau nesanāca aiziet, bet toties biju svinēt Guntus un nosvinējām līdz 3iem naktī :)) Jauki bija.
Tags:
Other entries
» Khm.
Mna bija jauka 5diena. Nezinu,kkas aizvērās un diezgan burtiski, neredzēju jēgu dzīvei kā tādai. Tas mani biedē. Mīļums pat iedeva šķēres, lai viņam matus apgriežu, ar cerību, ka man paliks labāk. Nelīdzēja. Pēc tam paņēma ūdenspīpi, kolu un manu ķiršu šņabi un gājām uz otru māju, kur remontu taisa-uzpīpēju, iedzēru un palika tik viegli...
Visu dienu cenšos saņmties sākt strādāt. Līdz šim nesanāk.
» ***
cik briesmīgi īsi pirms mācību stundas saprast, ka no jaunākā accessanav ne jausmas. Doh!
» Par šito mani var atlaist, bet
pēdējā laikā sāk gribēties pārskatīt darba piedāvājumus. Pat mans igauņu draugs smejas par manu algu un saka,ka prostitūtas pelna vairāk. Varbūt man tiešām jāmaina profesija? Ai, bet vispār gribas atvaļinājumu- nedarīt neko ar darbu saistītu, tikai šūt un gleznot. Protams, ne jau mājās - gleznot es varētu arī Spānijā vai Serbijā.
Nožēloju,ka universitātes laikā neaizbraucu Erasmusā, kamēr vēl biju viena pati.
» **
Man ir atkal uznācis Lielais Besis. Nē, man nav MR. Vakar bijām pie drauga tēva, līdz pusdivpadsmitiem tur nosēdējām, es sapūtos,ka draugs neredz,ka man nāk miegs un vēl jāstrādā un ..un... Un es sapūtos un bija kā bubulis. Un no rīta piecēlos,paņēmu visas vajadzīgās mantas un aiznesu uz virtuvi,kamēr klusi brokastoju viena pati.Tad pēksņi draugs pamodās un sāka mani meklēt. Bet bļāviens, nu kāda velna pēc mani vairs nekas nespēj ilglaic''igi iepriecināt??! Un skatos es videoklipuas par vasaru un man TĀĀĀ gribas vasaru, gribas uz jūru, gribas saulīti un sauļoties un kkur aizbraukt.
Šī ir pirmā reize manā apzinīgajā mūžā,kad esmu pavadījusi GADU nekur neaizbraucot. Man gadu nav bijis neviens izbrauciens - pat ne ar ģimeni ierastais brauciens uz Pērnavu šopingā.. ;( Es nomiršu no sēdēšanas mājās...
» 100 things to do before you die
Sasolīju mammai šodien brakt mājās, bet nekā - tā vietā no rīta biju spiesta zvanīt uz darbu un teikt, ka esmu slima. Tagad pus dienu esmu nogulējusi, drauga vecmāmiņa ir uzņēmusies šefību pār mani un jūtos jau labāk. Rīt novadīšu divas stundas un braukšu mājās. Kādā brīdī uzgāju šo lapu un sāku skaitīt, cik lietas esmu piedzīvojusi no šī saraksta. Sanāca tikai 17. Bet arī gana neslikti, man domāt. Un tagad sāku domāt, par sava Top 100 dzīves laikā izdarāmo lietu sarakstu. Varbūt uzrakstīt to?
» nēēē!!!
Es šņaukājos un salstu un šķaudu un uzvedos visādi citādi kā apslimusi ;( Es negribu slimot. Es NEVARU slimot! ;(
» *
Dīvaini apzināties par šodien paveicamo darbu kaudzi, ja fonā skan Kipelova "Ja svoboden"...
» Aiziet?
Man vidusskolā Informātikas stundās vajadzēja zīmēt Paintā sēnes un Accessā datu bāzes saistīt. Pirmais bija garlaicīgs, jo pārāk viegls, otrais - garlaicīgs, jo pārāk sarežģīts. Un tā man laikam kā jaunības trauma ir palikusi. Vot, nepatika man stundu saturs.
Saviem skolēniem es piedāvāju sēdēt Internetā pasēdēt un apgūt kaut nelielu daļiņu no tā visa. Sākām ar blogiem. Neatkārtošos, visu var izlasīt te: http://jaunaskolotaja.blogspot.com/2012/02/nu-tad-aiziet.html
» (No Subject)
Jau vairāk kā gadu manam canoniņam nomiris objektīvs. Bildēt jau var bildēt, tikai fokuss pašai ar rociņu jāiebīda, tā pat Rumānnija sabildēta un viss ok. Bet apnika. Pavasaris nāk,gribu fotosesijas taisīt. Noskatīju jaunu stikliņu. Sarunāju,ka iešu pirkt pēcpusdienā. Gaidot,kad nauda ieskaitīsies kontā, paķimerējos ar savu vecīti [fotoaparātu un objektīvu nevis vīrieti]. Un konstatēju,ka -ja fokuss uzlikts bez piezoomošanas uz tuvāku objektu, tad uz tālāku viņš var nofokusēties. Otrādi gan nevar. Bet nu jā. Es nenocietos un nopirku arī jauno stikliņu. Tagad esmu gandrīz gatava smukām pavasaru bildēm. [Rindā pierakstīties šeit :D ]
Ak jā, es mammucim nopirku arī kurkumu. Tagad mājās būs dzelteni rīsi! :)
» murgs
Mājās varētu gūlēt diennakti no vietas. Tik žēl,ka šorīt pamodos no murga par govi,kurai bija vēlmes,kas vairāk atgādināja nogribējušos bulli...
» (No Subject)
Decembrī biju uz asins donoriem.Un tagad aiznākošnedēļ manam opim taisa sirds operāciju un vajadzīgas asinis. Stulbums! Ja pašai nebūtu hemoglobīns un eritocīti pārāk zemu, ietu pati tak. A tagad jālūdz draugam.Un vēl pirms kāda laika runājām,ka viņš negrib pat mēģināt noliet asinis... Stulbi.
» :)
Klausos Red Hot Chili Pepers un pabeidzu piespraudi. Mans datoratkarībnieks atzinīginovērtēja, ka tādu pat varot pārdot - sašūtas vesels kvantums pērlīšu un pērļu, sarkanā un melnā krāsā. Tāda roķīga Valentīndienas noskaņu piespraude, kurā ne mazums pūļu, diegu un ķēdīšposmu ielikts. Galu galā, sāku vinu meistarot jau novembrī.
Nu, vismaz mani nervi nedaudz nomierinājās :)
» Tukšums
Mums abiem ar vīrieti ir besis. Besījamies abi divi vienlaicīgi.
» (No Subject)
Draugs sakurinājis pa dienu dzīvoklī krāsni tikkarstu, ka tagad staigāju ar krekliņu, toties vannas istabā ieejot uzmetas zosāda. Man gan ir aizdomas, ka tur var trubas sasalt, bet negribas kaitināt ar savu gudrību. Nu jā, tā es pie sava jaukuma dzīvoju nemazgājusies, jo vienkārši nespēju nogērbties tai aukstumā :D
» (No Subject)
manā klasē ir dubaks. nopietni. es speciali iemācījos to vārdu, jo tas vis precīzāk attēlo reālo situāciju.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba