pajautaa

ceļojuma / veselības apdrošināšana

« previous entry | next entry »
Jun. 2., 2009 | 06:48 pm
posted by: arc in pajautaa

ko pieredzējuši ceļotāji, kuriem ir iznācis saskarties ar apdrošināšanas gadījuma iestāšanos, ieteiktu kā normālu ceļojuma apdrošināšanu:
-) 1 nedēļai Eiropā (Portugālē)
-) ilgākam laikam Kanāda + ASV + dažādas civilizētības pakāpes Latīņamerika

mani pamatā interesē negaidīti saslimšanas gadījumi un ārsta izmaksu segšana (repatriēšana/transportēšana līdz normālai slimnīcai vajadzības gadījumā - tfu - tfu - tfu - arī noderētu). paaugstināta riska sporta nodarbības nav plānotas. ja ieplānosies, tad uz to brīdi piedrošināsies klāt kaut vai World Nomados, kas sedz visu iespējamo, bet par nepievilcīgu summu.

Baltu nepiedāvāt, uz to polisi man Argentīnā nicīgi paskatījās, izsniedza čeku un teica, lai ņemos pats. mani interesē variants, ka pakalpojuma sniedzējs savus rēķinus ar apdrošināšanas sabiedrību pa tiešo kārto, bez manas finansiālās iesaistes.

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {7}

pata

from: [info]pata
date: Jun. 2., 2009 - 07:44 pm
#

grūti pateikt, cik tas ir atkarīgs no polises, cik - no valsts! man, uzrādot ERGO Nīderlandē, slimnīcā naudu neprasīja un arī nekādus čekus uz rokas neizsniedza. toties pēc 3 mēnešiem sāka sūtīt rēķinus par neatliekamās palīdzības sniegšanu un ārsta konsultāciju uz pārsimts latiem, par vienu procedūru vispār atnāca pēc pusgada. a, ERGO apdrošināšanas gadījums jāpiesaka 30 dienu laikā pēc notikuma. jāatzīst, ka nekādas pretenzijas viņi par manu 3 mēnešu veco rēķinu gan neizteica, bet tas viss bija visnotaļ dīvaini :)

Atbildēt


zhuu

from: [info]rikella
date: Jun. 2., 2009 - 07:50 pm
#

man par laimi nav nācies izmantot, bet ceļošanai pa Eiropas Savienību izņēmu EVAK - http://www.voava.gov.lv/lat/es/LV_iedzivotajiem/EVAK/


Atbildēt | Diskusija


zamza

from: [info]arc
date: Jun. 3., 2009 - 02:34 am
#

diemžēl no personīgās pieredzes radinieku ģimenē: "Pakalpojumi, kurus neapmaksā EVAK: repatriācijas (transportēšanas) izdevumi pacienta smagas saslimšanas vai nāves gadījumā."

ja gribi pasargāt savus vistuvākos radus jau tā tik bēdīgā momentā (kurš, cerams, gan man neiestāsies) no vājprātīga čakara un briesmīgiem izdevumiem - apdrošinies nedaudz pamatīgāk:(

Atbildēt | Iepriekšējais


Antuanete

from: [info]antuanete
date: Jun. 2., 2009 - 09:29 pm
#

EVAK nav universāls risinājums, cik ir dzirdēts. Pieredzējuši ceļotāji iesaka ihi.com, bet prēmijas ir lielākas, nekā bāleliņu kantoriem.

Atbildēt


imagine

from: [info]minchux
date: Jun. 2., 2009 - 10:02 pm
#

Ja tu būtu parādījis RSA polisi(Baltas mamma), drošvien ka cilvēki kustētos ātrāk un naudu neprasītu.. :D tāpat kā cilvēki tiek mazliet pasūtīti ar Seesam polisēm tai pašā Somijā, jo tur nekur nav minēts, ka patiesībā Pohjola ir vien tas pats riska nesējs.
Nu jā, ja gribi lai sirds mierīgāka drošvien jāiesaka izvēlēties apdrošinātāji, kuri LV strādā ar oriģinālo vārdu. Redz, ERGO kā Vācu kantori Nīderlandē cilvēkam atpazina - varbūt tā arī izvēlēties - pēc vārds. Muļķīgs varētu šķist mans ieteikums, tomēr - ārzemju apdrošinātāji savas meitas kantorus neizvietotu LV, ja nebūtu gatavi segt ar savu riska kapitālu.
īsāk sakot ERGO, IF.
Bet zinu, ka Seesams ir pretimnākošs ar čeku iesniegšanu, pretim daudz nerunā.

Atbildēt


Edgars

from: [info]daysleeper
date: Jun. 2., 2009 - 10:59 pm
#

vienmēr pērku Seesam - vari iegādāties online arīdzan. Man reiz bija vajadzība vienu no grupas pestīt ārā no slimnīcas, zvanīju uz starptautisko palīdzības dienestu, pieredze ir nelaimē, tad nu uzticos tikai šādai starptautiskai institūcijai.

Atbildēt


déjà vecu

from: [info]dejavu
date: Jun. 2., 2009 - 11:24 pm
#

iesaku:
ihi.com
ērti nopirkt internetā, sedz visu izņemot ekstrēmu motosportu, nekādu problēmu ar viņiem nav

Es parasti ņemu gada polisi- annual travel- tā iznāk vislētāk.

Atbildēt