Daysleeper internet smilšu kaste
20 most recent entries

Date:2022-01-02 16:34
Subject:Marketings.digital - digitālā mārketinga blogs
Security:Public

🎉 Jauns gads - jaunas iespējas apgūt digitālā mārketinga praktisko pusi. Šim nolūkam izveidoju jaunu lapu https://marketings.digital

💡 Mērķis ir apkopot dažādu praktisku informāciju saistītu ar digitālo mārketingu, lietotāju pieredzi, web dizainu un izstrādi, hostingu un citām tēmām. Te var atrast gan pavisam tehniskus rakstus, piemēram, par DNS hostingu vai par CDN izmantošanu ātrākai lapas ielādei https://bit.ly/3mR7bvQ, kā arī vienkāršākas un ikdienas lietotājam noderīgas prasmes kā online foto redaktors iPiccy.com https://bit.ly/3mQc6Nl vai uzzināt par Mozello.lv izmantošanas priekšrocībām un trūkumiem: https://bit.ly/3HrmnaL

👉 Jaunākajiem rakstiem līdzi varēs sekot FB lapā Marketings.digital. Šobrīd tur nav salikti visi daudzie raksti, bet tikai daži.
Šobrīd lapā tie ir teju 30 raksti, bet tuvākajā laikā noteikti papildināsies, arvien tas ir tikai neliels ieskats plašajā, daudzveidīgajā un krāsainajā DM un UX pasaulē (labi, labi, ne viss tur ir ļoti krāsains un košs). Droši varat rakstīt privāti vai komentāros norādīt, kādi vēl praktiski jautājumi jūs urda un kur meklējat atbildes - varbūt būs kādi gatavi materiāli, varbūt tas pamudinās mani sagatavot jaunu saturu.
Digitālais mārketings strauji mainās, tādēļ arī zināšanām un šiem materiāliem ir vērtība, kad tos izmanto - kāds iemācīsies ko jaunu, kādam tā būs kārtīga atkārtošana un jaunas perspektīvas. Izmantojiet, lieciet lietā, iegūstiet no tā!

⏰ No bloga īpaši vēlētos izcelt vienu rakstu - par mērķauditoriju definēšanu: https://bit.ly/3zqto96 Ļoti bieži saskaros ar izaicinājumu, ka organizācijai ir ļoti aptuvena nojausma par mērķauditorijām un auditorijas vajadzībām, ko sagaida no tām. Ikvienam, kurš plāno vai jau šobrīd īsteno reklāmas, mārketingu vai komunikāciju kopumā, ir vērts padomāt: kam un kādēļ es īstenoju šo komunikāciju, varbūt tā tomēr nav pietiekami efektīva un izvirzīto mērķi nesasniedz?

🔎 Otrs īpaši izceļamais raksts - video par Google Search Console https://bit.ly/34eMhAi - bezmaksas rīks, kuru noteikti ir iespējami ātri jāpieslēdz (ja tas vēl nav izdarīts), lai iegūtu visu svarīgāko informāciju par savu web lapu Google meklēšanas rezultātu kontekstā. Pat ja sākotnēji pieredzes nav, lai dati sāk krāties un vēlāk jau būs dati, kurus analizēt.

💪 Lai Jaunais gads profesionālajā izaugsmē ikvienam atver tikai pozitīvas pārmaiņas - ja arī notiek kaut kas ne pārāk lādzīgs, tad atliek vien atcerēties, ka motivētiem cilvēkiem tas ir tikai uz labu, jo acīmredzot priekšā gaidāmi citi, daudz ievērojamāki izaicinājumi un virsotnes, kuras sasniegt!

Kā arī īpaši digitālā mārketinga un produkta dizaina veidotājiem novēlējums: neiemīlēties risinājumā, bet vairāk iemīlēt problēmu! Lai cik ačgārni tas neskanētu - tas ļauj vairāk atcerēties tik svarīgo lietu, ka mēs neesam lietotāji!

#MarketingsDigital #DigitālaisMārketings #UX #Zināšanas #Piccomedia

18 comments | post a commentDate:2018-08-18 09:23
Subject:Grāmatas angļu valodā: bezmaksas piegāde
Security:Public
Music:Fantastischen Vier - Die Da

Jāizmanto vecas draudzības saites ar klab.lv un mazliet jāizplata informācija arī citos kanālos. Šobrīd lasu dažādas lekcijas par digitālo mārketingu UX, lietojamību, nākas uzsūkt daudz jaunas informācijas. Digitālais mārketings un dažādas ar to saistītās tēmas kā Google Ads, Analytics, SEO nav iedomājamas bez grāmatām angļu valodā, lai arī digitālā vide strauji mainās un grāmatas dažkārt pat nepaspēj atjaunot, tomēr pamatlietas nemainās un tādēļ digitālā mārketinga speciālistam ir ļoti lietderīgi lasīt ne tikai online resursus, bet arī grāmatas. Citiem nepatīk drukātās grāmatas un izvēlās e-grāmatas to vietā, tomēr es jau daudzus gadus pasūtu grāmatas no Lielbritānijas grāmatu veikaliem un Amazon nav to sarakstā. Ja vēlies iegādāties grāmatas angļu valodā ar bezmaksas piegādi, Tev noderēs aplikācija "Books Free Delivery", kura ļauj atrast Tavu nākamo grāmatu par izdevīgāku cenu. Dažādas biznesa grāmatas, gan arī grāmatas par UX/UI jautājumiem, grāmatas vienkārši iedvesmai.

Salīdzini grāmatu cenas populāros un uzticamos Lielbritānijas grāmatu veikalos Book Depository un Wordery, bezmaksas piegāde uz Latviju un citām valstīm daudzviet pasaulē, bezmaksas piegāde ir visām grāmatām - cena, kuru redzi pie grāmatas arī būs gala cena! Bez papildu nodokļiem un piegādes izmaksām, lētāk kā citos grāmatu veikalos. Piedāvājumā ir vairāk kā 17 miljoni grāmatu.

Aplikācija nu ir pieejama gan Android versijā, gan arī iOS versijā:  Android: Books Free Delivery iOS: Bookstores.app

Galvenās iespējas aplikācijai

✓ Salīdzini grāmatu cenas;
✓ Bezmaksas piegāde visiem pirkumiem;
✓ Vairāk kā 17 miljoni grāmatu;
✓ Izvērsta meklēšana;
✓ Nesen skatītās grāmatas;
✓ Vēlmju saraksts

Ja kādu grāmatu vēlies, pievieno to vēlmju sarakstam un tad varēsi salīdzināt cenas, sekot līdzi cenu izmaiņām. Vairāk par aplikāciju uzzini mājaslapā: https://bookstores.app Ja vēlies izmantot web versiju, grāmatas vari aplūkot un salīdzināt cenas https://gramatuveikals.lv/lv/bestsellers

3 comments | post a commentDate:2018-05-30 10:22
Subject:Grāmatas angļu valodā: Android app
Security:Public

pēdējā laikā arvien biežāk redzu medijos valodas lietojumu "iestāties par" - man tas liekas negramatiski. Varbūt esmu no dzīves atpalicis un tagad šāds valodas "aizņēmums" no kaimiņvalsts ir kārtībā.

1 comment | post a commentDate:2018-04-30 10:22
Subject:Grāmatas angļu valodā: Android app
Security:Public

piestartēju jaunāku versiju Books Free Delivery aplikācijai: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ukbooks.store Daži patīkami uzlabojumi, noderēs tiem, kuri lasa grāmatas angļu valodā 📕 bezmaksas piegāde visiem pirkumiem ✈

post a commentDate:2018-04-18 09:08
Subject:Esmu atpakaļ
Security:Public

sveika, Ciba. Kaut kā biju palaidis garām Tevi. Facebook un Draugiem.lv man Tevi atņēma, bet nu facebook ir herņa, par daudz reklāmu, te ir labāk: less noise, more signal.
Nevar pamest novārtā sen iesāktas lietas, tas nav gluži manā garā. Ik pa laikam kaut ko nāksies iepukstēt šeitan arī.

Maniem nedaudzajiem, cibiski-dzīvi palikušajiem sekotājiem - Android aplikācija grāmatu cenu salīdzināšanai un iegādei: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ukbooks.store
Salīdzini grāmatu cenas Book depository un wordery grāmatu veikalos.

Rakstot šīs rindas, sajūta it kā būtu atgriezies senās mājās :)

8 comments | post a commentDate:2012-07-24 07:07
Subject:Twitter krīzes komunikācija
Security:Public

Blogā vakar publicēju rakstu par komunikāciju Twitter un Turkebab kā piemēru.
http://www.koronevskis.lv/raksti/2012/07/23/twitter-krizes-komunikacija-turkebab/

post a commentDate:2012-07-21 16:30
Subject:šīs smilšu kastes dzimšanas diena
Security:Public

kā jau katru gadu - aizmirsu par to, nokavēju, neatcerējos. 10.jūlijā, 2004.gadā tas notika un nu jau vairāk kā 8 gadi. Palieku vecs, arvien biežāk pašam sev jāsaka - laiks skrien.

post a commentDate:2012-07-14 09:38
Subject:Kogo kalendārs
Security:Public

Meitai vakar palika 8 mēneši. Vienlaikus tik ātri un tik lēni, tik daudz notikumu un atmiņu. Sieva centīgi ik dienas pieraksta notikumus, jaunās lietas Kogo kalendārā-dienasgrāmatā. To izveidoja mūsu draugi, uzdāvināja mums vieniem no pirmajiem. Paši esam sajūsmā un meitas prieks par kalendāru ir vārdiem neaprakstāms - tagad vismaz mums vairs nav jādomā, ko dāvināt jaunajiem vecākiem :)Kalendārs ir ļoti interesants, palasīt notikumus vēl pirms pāris mēnešiem, kas liekas jau tik sen, ir varen forši. Vairāk par Kogo kalendāru var uzzināt viņu draugiem.lv mājas lapā http://www.draugiem.lv/kogo Personalizētā kalendāra cena ir 15 Ls, vairāk par to, kas ir iekļauts, pasūtīšanu lasiet draugiem.lv lapas sākumlapā zem galerijām. Iesaku :)

5 comments | post a commentDate:2012-07-02 00:37
Subject:Motorama
Security:Public

arī šeit piefiksēju viņus - pēdējo laiku mūzikas atklājumu krievu grupu Motorama - pēc britu skanējuma ij nepateiksi, ka izcelsme ir RU
Legāla, bezmaksas mūzika - viņu elbums Alps http://freemusicarchive.org/music/Motorama/ Var klausīties online vai lejupielādēt visu albumu.

post a commentDate:2012-06-15 00:56
Subject:
Security:Public

pareti jau te ierakstu, bet šo nevar laist garām. Pirms dienām nejauši atklāju OpenFM lapā skanošos Motorama (krievu grupa ar The Cure un Joy Division noskaņām) http://openfm.lv/?albums=motorama-alps Vislabāk patīk tituldziesma no albuma Alps. Klausos viņus, tāda vēlme iegrimt dziļi dziļi atmiņās, daudzas lietas pārdomāt un mazliet sakārtot domas, lai varētu rukāt tālāk ar jauniem spēkiem.

2 comments | post a commentDate:2012-03-28 10:22
Subject:Lidojumi uz Islandi no Rīgas
Security:Public

Praktiska informācija par lidojumiem uz Islandi, ceļošanu
http://hotelmegasearch.com/blog/lv/2012/03/celojumi-uz-uguns-un-ledus-zemi-islandi/

post a commentDate:2012-03-22 10:43
Subject:lidojumi no Lietuvas
Security:Public

ņemot vērā, ka ryanair lēnām cērt nost lidojumus no Rīgas, tad nākas izvērtēt lidošanu no Lietuvas, te pāris raksti par Kauņas un Viļņas lidostām.
Viļņa: http://hotelmegasearch.com/blog/lv/2012/03/vilnas-lidosta-praktiska-informacija/
Kauņa: http://hotelmegasearch.com/blog/lv/2012/03/kaunas-lidosta-ka-noklut-no-rigas-un-vilnas/

Romu Ryanair nogrieza, bet piedāvā Bādenbādeni - var aizbraukt pavasara ceļojumā uz turieni, maršruta sākumā ir labas cenas. http://hotelmegasearch.com/blog/lv/2012/03/badenbadenes-lidosta-ryanair-lidojumi-no-rigas/

6 comments | post a commentDate:2012-03-16 16:29
Subject:tiem, kas ceļo..
Security:Public

neliels apraksts, kā meklēt un atrast lētākas viesnīcas
http://hotelmegasearch.com/lv/page/how-to-search

post a commentDate:2012-02-05 23:29
Subject:Goblina tulkotās filmas
Security:Public

atceros, kā pirms daudziem gadiem iekš pods.lv (raksts laikam ir jau prom no laicīgā internet pasaules, pazudis) uzzināju par Goblinu un viņa tulkojumiem - tad nu arī sākās ēra, kad varēja smieties līdz asarām par krievu humoru. Šodien kaut kā atmiņā uzpeldēja mans mīļākais citāts no viņa filmām "Ты такой умный, тебе череп не жмет?" iedomājos uzmeklēt youtube papildus fragmentus :)
Dienas citāts: "я в полной завязке - с обеда не пью". No šīs piecminūtes: http://www.youtube.com/watch?v=5oGNwHhgb8g Būs jāieplāno laiks kādu dienu ar aliņu rokās paskatīties. uztaisīt klasiskā kino vakaru.

Vecos labos laikus atminēties, kad dienas pavadīju savādākos ritmos :D

2 comments | post a commentDate:2012-01-25 21:18
Subject:
Security:Public

Ik pa laikam pajautā kopienā parādās, kur meklēt angliski runājošu zobārstu, tad nu uz priekšdienām varu ieteikt jauku dakteri http://www.zobins.lv/en/4/dentistry-in-riga-latvia :) Pats gan tur neesmu bijis, bet viņu pazīstu un citiem ir labas atsauksmes :)

post a commentDate:2012-01-24 00:39
Subject:Palidzesim.info projekts
Security:Public

Nesen noslēdzās palidzesim.info labdarības projekts, par to kas no tā visa sanāca - arī neliels bloga ieraksts: http://www.koronevskis.lv/raksti/2012/01/23/patiesais-twitterspeks-un-projekts-palidzesim-info-ir-nosledzies/ Turpat var noskatīties arī nelielu video :)

post a commentDate:2012-01-21 18:05
Subject:
Security:Public

pret klaiņojošiem suņiem nākas domāt par kaut kādu izvelkamu steku, kuru vajadzības gadījumā ātri var izmantot. varbūt kādā ķīnas veikalā ir redzēts? varbūt elektrošoku? Salaspilī arvien biežāk pastaigu laikā nākas sastapties ar visādiem klaidoņiem.

2 comments | post a commentDate:2012-01-18 23:02
Subject:serverlietas
Security:Public

jauns raksts blogā, varbūt arī te kādam noder info par hostingiem
http://www.koronevskis.lv/raksti/2012/01/18/serveru-hostings-latvija-un-arzemes-pieredze-un-ieteikumi/

post a commentDate:2012-01-17 19:07
Subject:Lol
Security:Public

Pērnā gada laikā Latvijā reģistrēti neparasti meiteņu vārdi: Lakšmi, Katana, Juna, Lučana, Justinija, Milisa, Abigeila, Jūle, Felize, Manuella, Meredita, Eliška, Arsenija, Šarlīze un Florence. Jaundzimušo vidū ir arī meitenītes, kuras vecāki nosaukuši vairākos vārdos: Kirija Vēja, Sofina Suri, Kolīna Anna, Doreta, Ariana, Hēra Elena, Bella Džūna, Railija Aina, Gabriela Džeina, Kornēlija Amale, Leida Anna, Tasnīma Rasa, Alise Damiāna, Mišela Šīsoma, Šelbija Lilu.

Puišu vidū reģistrēti tādi vārdi kā Ramirs, Renards, Elans, Damirs, Trojs, Abdulhaks, Alesandro, Renē, Orlando, Džihads, Ervands, Ervijs, Franks un Konkords. Arī daži jaundzimušie puisīši tikuši pie vairākiem vārdiem: Maksimiljans Cezars, Lionels Dominiks, Maharrams Hadi, Lenni Ensio, Miks Railijs, Miks Manfreds, Kevins Lauris, Edgars Leonards, Marets, Tristans, Nilsmihaels Mariansgabriels, Dans Arje, Henrijs Evanss, Teodors Olivers un Daniels Dankans

saturs nāk no http://www.apollo.lv/portal/sieviete/articles/262074?ref=sieviete-n
iedvesmai: http://twitpic.com/88fxk8 (vnk spridzina)

post a commentDate:2012-01-16 17:27
Subject:vecums nāk virsū
Security:Public

apskatījos šodien savu Cibas vecumu, paskatījos pasē.. šogad dzimšanas diena tāda īpašāka un vienlaikus mazāk manāma kā citus gadus. Meitas divus mēnešus vairāk gaidām kā kārtējo gadu klāt pie sava vecuma.

1 comment | post a comment


browse
my journal