...

Jaunākais

4.3.14 09:19

klau, jums arī mozilla nedod paplašinātās grupas?

7.6.13 08:51

Uzrunā...

25.4.13 12:35

jā, ko es vēl gribu - uz riganight.com Karalisko Improvizācijas teātri = attiecīgi gribu, lai atrodas kāds, kas tanī laikā var pieskatīt Gustavu!
Tags:

3.10.12 13:31 - Improvizācijas mīļotājiem

Fast and Loose ir aizbraucis uz štatiem un kļuvis par Trust us with your life. Nekādas vainas, patiesībā , ja prātīgā attālumā neko daudz kvalitatīvāku dabūt nevar ;) (moš var kkādā angļu amatierteātrī, bet neesmu pacentusies sameklēt)

20.7.12 10:43 - orient

Jāatzīst, tas Bertuks iedvesmo gan ar savu sniegumu. Ieķiķināju gan par viņa bloga līdz šim pēdējā ieraksta pēdējo teikumu (tas ir pēc Jukolas, kad viņš 1.etapā atskrēja pirmais no n-ciktur tūkstošiem un pirmajiem pāris simtiem, kas ar viņu skrien ~vienādi ;), acīmredzot viņš skrien labāk). Labs ir, turam īkšķus rīt, par beibēm un čaļiem stafetē. Vispār man šķiet, tas ir reāli izdarāms stafetē. Un pirms
Man jāpaštuko kā par godu šim šodien tikt uz Sarkano klosteri paskriet. :) Es TO nedaru katru nedēļu, jo reizēm negribas iekulties piektdienu pēcpusdienās lielajā ringā uz sastrēgumpārtiju,. jo citreiz jāpabrauc kādas 10-15min tālāk no BRX. Un pirms 3 ned. notikušā mača Woluves parkā arī vēl nav rezultātu. Jopcik, bumbiņ! Magnētā tu esi knapi izskrējis, ka jau vari palūrēt, kā tur īsti  bija.. šeit ne. Tā, ka lūdzu jums tehniskā snieguma kvalitāte - Latvian vs Belgian style ;) :P
Tags: ,

14.7.12 10:37 - Takši un bērnu pārvadāšanas drošība

Es te štukoju, diez` kā ir bērnus vest droši taksī, piem. Rīgā?
Un veicu nelielu izpēti kopējā informācijas tīklā ;), varbūt jums kādam arī noder :
izrādās ir tāds babytaxi.lv , ko apkalpo Smile taxi.. Kā arī Lady taxi arī sakās esam bērnu draugi. Par pārējiem - Baltic taxi ir pieminēts, ka iepriekš jāpiesaka krēsliņš, bet viens stāsts par realitāti ir lasāms šeit. Rīga taxi, Red cab taxi (Rīgas taksometru parks) un Alviksa taxi mājaslapas klusē par bērnu autosēdeklīšiem. Citas kompānijas vairs prātā pagaidām nenāk, ko atceros Rīgā redzējusi.
Ti, šie takši apgalvo, ka autokrēsliņi viņiem ir atbilstošam bērnu vecumam. Ideāli, ja kādam būtu ERF krēsliņi(ar skatu atpakaļ braukšanas virzienā arī lielākiem par 13kg), bet galvenais, lai nav vispār rokās jātur un ir bērnam tiešām atbilstošs krēsliņš. Visādi tie taksisti tomēr uz ielām izpildās.
Ja nu jums ir kāda pieredze šajā sakarā, padalieties, interesanti :)!

14.6.12 09:53 - Ted Talks faniem

http://tedxriga.com/live/

šodien līdz vakaram

26.4.12 16:22

Nu tā, voila! voila! 3 gadi nepagāja, kad ar Arni sazinājos. Redzēs, moš pat mēneša laikā sastiķēsim kādu braukšanu uz mačiem :D
Tags: ,

18.4.12 07:49

Tikko uz latviesiem.be viens izmisis siguldas.galdnieks bija atsūtījis šādu:

Sveiki!

Tikko sanjemu zinju no LTRK par nodoklju seminaru 20. aprili, saistiba par jaunajiem noteikumiem un nulles deklaracijam.

Mekleju informaciju prese, bet nekur par to nav rakstits, tikai viena portala atradu

http://www.nozare.info/gramatvezi-aktivi-piesakas-informativajai-konferencei-%E2%80%93-seminaram-par-svarigakajiem-aspektiem-fizisku-un-juridisku-personu-finansu-parskatu-sastadisana-vel-var-pieteikties/

Kapec sabiedriba netiek par shadam lietam pienacigi informeta? Tas tachu shobrid ir tik svarigi!

Cienjaa - Edmunds
Siguldas galdnieciba

P.S.

SIGULDAS GALDNIECIBA piedava:
Bernu mebeles
Gultas, kumodes
Kreslus, galdus
Skapjus

E.
-----------------------------------------

Man gan nav skaidrs, ko Edmundaprāt latviešiem Beļģijā iesākt ar šo informāciju(konkrēti par pašu semināru ne 0deklarāciju), jo lielākā daļa tāpat uz piedāvāto semināru diez vai tiks. Vai varbūt - eu-jūs-tur-Eiropā-dariet-kaut-ko? Katrā ziņā - varbūt kādam no jums noder :)!

2.4.12 09:05 - Jeijj!

Juhū, prātuļiem jauna dziesma un tūre un elbums šogad. Skaisti, skaisti :).
Izskatās, ka tradīciju ar Jelgavu kā pirmo konci neiznāks turpināt, bet Rīgā gan mēs varētu uz lielo noslēguma pasākumu pierakstīties.

Tags: ,

12.3.12 17:45

Twinkle... twinkle you used to know :D

12.3.12 14:38 - melnais..

man te nezinkapēc pa galvu svaidās jau veselu dienu vārds "inmate". Tad nu es te amazonē sērčoju pa grāmatām un protams, kā jums liekas, kā es izlasīju grāmatas virsrakstu šai te :P :
Five Love Languages The PB: How to Express Heartfelt Commitment to Your Mate
Tags:

9.3.12 14:20 - Mana bērnība ;)

Labrīt madam!Labrīt mesjē :)!
Tik forši, ka šitās izrādes ir internetā - jeijjj :)!
Tags:

26.1.12 09:23

Re, ko es atradu National Geographic mājas lapā!
Visiem, kuriem nagi niez kalnos rāpties vai ir cits iemesls dzīvē, kapēc tie varētu būt saistoši :)
Jādabū un jānoskatās!
Tags:

25.1.12 15:44

fu du fa fa, aijā..bret-prznt
jānočeko ošu saraksts un pamazām jākopj nost. :)
Tags:

25.1.12 11:54

Mazliet rēcīgi un nemanāmi izskatās politiķu komentāri no twittera caur dtweet draugiem starp visiem bērnu gultas veļas komplektiņu un mazu kucēnu ieteikumiem :D

23.1.12 10:41 - Radības

Varbūt kādai/am noder :)?

21.1.12 09:26 - Gotye cienītājiem

Vakar dzirdēju baigi foršo mash-up`u, nodomāju šodien uzmeklēt.. un atradu veselu listi ar Gotye mash-upiem. Tas, ko dzirdēju ir listē pats pirmais!
Tags:

20.1.12 15:37

Šobrīd nespējam vien atklausīties/atskatīties šo - Kalniem pāri..citi kalni būs :)!
Tāaa sagribējās uz kādu LV konci. Vienlaikus nodomāju, ka jāizmanto vietējās iespējas, kad būsim LV, tad staigāsim atkal pa turienes končiem. Tas gan nemazina vēlmi...

Tags:

20.1.12 15:09 - Foodnetwork

Jaunās iedvesmas šeit :)
Tags:
Powered by Sviesta Ciba