imagine ([info]minchux) rakstīja,
@ 2012-07-20 10:43:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:brux, orient

orient
Jāatzīst, tas Bertuks iedvesmo gan ar savu sniegumu. Ieķiķināju gan par viņa bloga līdz šim pēdējā ieraksta pēdējo teikumu (tas ir pēc Jukolas, kad viņš 1.etapā atskrēja pirmais no n-ciktur tūkstošiem un pirmajiem pāris simtiem, kas ar viņu skrien ~vienādi ;), acīmredzot viņš skrien labāk). Labs ir, turam īkšķus rīt, par beibēm un čaļiem stafetē. Vispār man šķiet, tas ir reāli izdarāms stafetē. Un pirms
Man jāpaštuko kā par godu šim šodien tikt uz Sarkano klosteri paskriet. :) Es TO nedaru katru nedēļu, jo reizēm negribas iekulties piektdienu pēcpusdienās lielajā ringā uz sastrēgumpārtiju,. jo citreiz jāpabrauc kādas 10-15min tālāk no BRX. Un pirms 3 ned. notikušā mača Woluves parkā arī vēl nav rezultātu. Jopcik, bumbiņ! Magnētā tu esi knapi izskrējis, ka jau vari palūrēt, kā tur īsti  bija.. šeit ne. Tā, ka lūdzu jums tehniskā snieguma kvalitāte - Latvian vs Belgian style ;) :P(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]tamarak
2012-07-21 00:38 (saite)
Sūtam beļģus apmācībā pie latviešiem

(Atbildēt uz šo)


[info]guru
2012-07-22 12:30 (saite)
Mēs tieši tai uzvaras dienā uz Magnētu aizbraucām. Nejauša sagadīšanās. Katrs stāstīja lepni, cik labi ir noskriets un šampis arī bija :) ļoti laba pirmā orientēšanās reize draugam bija.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]minchux
2012-07-22 20:43 (saite)
tiešām super :)! Man arī prieks, ka viņa pirmā pieredze bija tik būtiskā mirklī LV (un izrādās arī Baltijas) orientēšanās sporta vēsturē :))

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?