pajautaa

Saulkrasti - Rīga

« previous entry | next entry »
Aug. 16., 2017 | 12:20 pm
posted by: zetinja in pajautaa

Jautājums tiem, kas zina Saulkrastus.

Man vecmammai nepieciešams patstāvīgi nokļūt sestdien no Saulkrastiem uz Rīgu. Problēma tāda, ka viņa nevar pati aiziet līdz dzelzceļa stacijai, jo tur pa vidam nav neviena soliņa, kur piesēst un atpūsties, un es nekādi netieku gudra ar autobusu sarakstu. Tā, kā es viņai tai laikā nekādi nespēju aizbraukt pakaļ, tad jau piedāvāju, lai pajautā kaimiņiem, vai nevar aizvest līdz vilciena stacijai, bet vecmamma ir lepns putns un saka, ka to nedarīs.

Viņai vistuvākā pietura ir Zvejnieku iela. Es zinu, ka pati pietura vēl eksistē, bet kas viņā vispār apstājas?? Nevienā autobusu pārvadātāju lapā šo pieturu neatrodu un plāksnītes ar sarakstu arī izskatās, ka tur nav.

Ja visi striķi plīst, tad viņa spēj aiziet vēl līdz A.Kalniņa ielas pieturai, bet meklējot to, 1188 atveras "saulkrastu stacija". Ko tas nozīmē? Ja autobuss pietur Saulkrastu stacijā, viņš arī pieturēs šeit? Kā es varu zināt, cikos tad tas autobuss ir jāgaida? Google streetview vismaz rāda, ka tur pieturā uz vietas ir saraksts, bet vecmamma saka, ka esot mēģinājusi apskatīties, bet nespējot salasīt, jo tā plāksnīte esot pa augstu.

Help?

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {7}

vārnu skaitītājs

from: [info]saikne_neochin
date: Aug. 16., 2017 - 12:53 pm
#

saulkrastu busi ir mistērija, bet vēl jau vajadzētu būt arī kādam taksim, kas var aizvest līdz stacijai vai drošai pieturai. vēl feisīti ir visādi tie kopā braucamie, moš pareklamē vecmāmiņu tur?

Atbildēt | Diskusija


Zetinja Tresor

from: [info]zetinja
date: Aug. 16., 2017 - 01:12 pm
#

Es piezvanīju uz CATA info centru un nopratināju tanti. Tur piestājot viskautkas, gan cauri braucošie, gan vietējie. Visi vietējie braucot caur staciju.

Precīzu sarakstu viņa neprata nosaukt, acīmredzot viņiem pašiem ir tikpat daudz infas, cik internetā - precīzi laiki tikai dažām pieturām, bet dabūju "sestdien ap vienpadsmitiem, varētu būt 11:05 tur būs autobuss".

Nākamreiz, kad braukšu, tad noteikti mēģināšu nobildēt pieturas plāksnītes abām pieturām. Tante uzstāja, ka plāksnītei esot jābūt. Es tikai esmu sašutusi, ka šitā taupa kilobaitus un nekur nevar normāli ielikt sarakstu ar VISĀM pieturām.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


vārnu skaitītājs

from: [info]saikne_neochin
date: Aug. 16., 2017 - 01:22 pm
#

cata tiešam izceļās šajā jomā. reiz ar šamiem braucot, vadītājā apstājās pie sēnītes, lai pieturā sašutušajiem cilvekiem paskaidrotu sarakstu, jo ja saraksts ir, tā ir tikai puse uzvaras, to vēļ jāmāks saprast...

Atbildēt | Iepriekšējais


:: le Minga :: alias :: Leo... ::

from: [info]le_minga
date: Aug. 16., 2017 - 02:25 pm
#

varbūt šis noder - https://www.facebook.com/pg/BiteTaxi/about/?ref=page_internal

Atbildēt | Diskusija


Azamat Bagatov

from: [info]termostats
date: Aug. 16., 2017 - 04:41 pm
#

+++

Lai aizbrauc ar taxi kā cilvēks, nevis sitās pa n-tajām pieturām, spiežas autobusā utml. Izmaksās gan jau tas tikai pāris eur, bet būs no durvīm līdz peronam un ātri.

Atbildēt | Iepriekšējais


pikaczu

from: [info]pikaczu
date: Aug. 16., 2017 - 03:56 pm
#

ja vecmāmiņā negrib prasīt kaimiņiem,varbūt līdz stacijai var aizbraukt ar taksi? No Zvejnieku ielas pieturas gāja kaut kādi autobusi uz Rīgu, varbūt vietējais tūrisma informācijas centrs zinās pastāstīt par sarakstu.

Atbildēt


gnidrologs

from: [info]gnidrologs
date: Aug. 16., 2017 - 09:50 pm
#

Tu labāk pasaki kur tā vecmamma dzīvo, iespējams varu pats personīgi pavadīt tanti līdz pieturai un iesēdināt pareizajā autobusā (esmu saulkrastnieks šobrīd).
''Zvejnieku iela'' man neko neizsaka, bet autobusi pa Ainažu šoseju kursē regulāri. Prosta ir t.s. ''vietējie'', kuri pietur vairākās pieturās un ir ''starppilsētu'', kas mēdz pieturēt kā grib, it īpaši atkarībā no maršruta posma un vai ir cerība bez biļetes izvizināt. Pēc defolta tie pietur tikai apdzīvotajos centros kā Skulte, Zvejniekciems, Saulkrasti, Inčupe utt.
Precizē infu, tad varēšu sīkāk pateikt un, iespējams, palīdzēt. Kur tā Zvejnieku iela ir kaut vai?

Atbildēt