Emilija ([info]emi) rakstīja [info]istaba kopienā,
@ 2018-09-01 14:46:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Sveikas meitenes!

Vai ir kāds ieteikums, kā lai nomierina ādu, uz kuras parādās izsitumi un plankumi stresa dēļ? Ārsts teica, ka tā ir trauksme, kas nāk kopā ar panikas lēkmēm, un es redzu, cik drausmīgi tas ir ietekmējis manu ādu un sejas izskatu.

Protams, cenšos katru dienu ilgi staigāt svaigā gaisā un veselīgi ēst, bet gribētos zināt, vai ir kāds labs padoms vai triks, kā neizskatīties tik drausmīgi :) jau iepriekš paldies!


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]kaukau
2018-09-02 19:11 (saite)
Neskrien, ir daudz citu veidu:) nūjošana, velo, vingrošana. Cilvēks, kam nav nostiprināta sirds (vingrojot, staigājot) nemaz nedrīkstētu skriet, jo tā tiešām ir pārāk liela slodze, tāpēc arī sirds klauvē. Bet piekrītu, ka tas var būt no stresa, man tā notiek, kad skrienu un paralēli par kaut ko uztraucošu domāju - sadomājos, un vairs nevaru paskriet, slikta dūša un sirds lec pa muti ārā.
Vēl iesaku elpošanas vingrinājumus, kas stimulējot to nervu sistēmu, kas atbild par stresu (nezinu precīzi no galvas, bet tā kaut kā atceros) un rūdīšanos aukstā ūdenī. paskaties Rūdīšanās skolu un Atdzimšanas elpu feisbukā, vai arī Wim Hof video internetā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]emi
2018-09-02 19:46 (saite)
Paldies, šie ir ļoti labi padomi! Par rūdīšanos arī iepriekš biju dzirdējusi labas atsauksmes, būs jāsāk trenēties, kamēr vēl nav galīgi auksts ārā :) mīļš paldies par palīdzību!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?