Folding@home


Team Latvia kopējā jauda: F@h GHz


Komunikācija

Team Latvia jaunumu RSS barotne
Team Latvia forums
Skype Folding@home Latvia čats
#folding iekš chat.118.lv [ web ]
Rakstīt šeit (tikai SC lietotājiem)


Folding@home Team Latvia Vēlies pieteikties? Spied šeit!


Komandas statistika

Jautājumi un atbildes

Par darba vienībām (WU)


Folding@home Team Latvia


Team LatviaFolding@home Latvia

Pievienojies Latvijas Folding@home komandai! [entries|friends|calendar]
Folding@home Latvia (Team 41587) :: RSS

[ FAQ | FAQ (SC) :: FAQ (Stanford) ]
[ stats | F@H :: Extreme Overclocking :: Fahstats ]
[ team (SC) | F@H :: Extreme Overclocking :: Fahstats :: Fahstats (kvartāls) ]
[ userinfo | Sviesta Cibas komandas info ]

folding.lv [14 Feb 2011|13:44]

maris
Ļaudis, ko daram ar domainu? Principā es tā kā no viņa atsakos, ja kādam vajag, dodiet ziņu.
5 comments|post comment

[02 Jun 2010|13:52]

suic
Folding@home projektam tuvojoties desmitgades jubilejai, krievu resurss 3dnews.ru publicējis visai interesantu Folding@home apskatu.

Tikmēr mēs joprojām turpinam skaitļot ar 1500 virtuālu gigahercu jaudu.

P.S.
Skatos, ka forums sabojājies, varbūt uzturētājs var uzmest aci.
Tāpat arī nobiris viens hostings, aiz kam šai lapā vairs nerāda atsevišķus attēlus. Rakstiet, ja ir neliels diskspace ko piedāvāt.
Ja pietiks iedvesmas, izmetīšu lieko un salasīšu kopā to, kas vēl palicis no Latvijas komandas inforesursa.
1 comment|post comment

2009 Q2 punkti un komandu aktivitātes [16 Jul 2009|12:47]

suic
2009. gada 2. kvartālā Latvijas komandā redzams ievērojams jaudas pieaugums. Tīkla apakškomandu konkurencē par vairākām galvastiesām pārāks ir pulksteņotāju foruma EOZ dalībnieku veikums. Sevišķi atzīmējama ir fiCaks dalība, kas 2. kvartālā komandas katlā ievārījis 38% punktu, kā arī izvirzījies Team Latvia līderos, pārsniedzot 4 megapunktu atzīmi.

Folding@home kopvērtējumā Team Latvia šobrīd ieņem 127. vietu un darbojas ar ~2100 GHz virtuālo jaudu.
2009. gada Q2 Top 5 un pārējo dalībnieku punktu sadalījums:


Kā redzams grafikā, 5 spēcīgākie dalībnieki nodrošina 72% no Latvijas komandas kopjaudas. Vairāk par pusi no Latvijas komandas snieguma sastāda 2 dalībnieku - fiCaks (EOZ) un Instigater (EOZ) - kopīgi saskaitļotais.No apakškomandu konkurences 2. kvartālā izstājušās tādas komandas kā Ankh, Hack Nite, MikroTik un Outlaw. (Ja 3. kvartālā neatjaunosies šo komandu aktivitāte, tās tiks izņemtas no apakškomandu grafikiem.)


2009. gada Q2 tīkla kopienu rezultāti:
Aktīvo un neaktīvo dalībnieku saraksts pa apakškomandām.
Paskaties, vai tavs lietotāja vārds ir atzīmēts pie komandas, kurā vēlies būt. Ja nē, vari pierakstīties (komentārā).

Ankh
aktīvi:
miruši: Ardoris_Draco, Crono, FreakFace, Halceon, kaspiko, norbis, RainZ, Saranda


Danger
aktīvi: budziss, igo221, Zakjiii
miruši: ainars, ArnisBMW, Demien, Dragster, duksis7, Edzya, fakirs32, Fleck, Frimens, Fuff, janitis19, Karote, krannky, MadeR.lv, nassa, Punkts, Rolands_LV, RuudiS, Rulezz, sakins, TLink, volk[LV]


EOZ
aktīvi: fiCaks, Instigater, IronSoul, sieks
miruši: aldis, am, andrisll, Celerons, dogMa, Dzy, EOZ_Death, EOZ_Engineer, iksef, ImantsNG, Janka(EOZ), Lifz, mihai888, Sifozais, Simsons, yoot, Zutis


Hack Nite
aktīvi:
miruši: Zetinja


MikroTik
aktīvi:
miruši: HeraciA, MuffinManLV, PS3-Uldis


Outlaw
aktīvi:
miruši: alberts007, Armando117, deogee, Draky, masEukante, ReinisB, S, tableto, WITNESS


Smoke Out
aktīvi: Brutto, pinciitis
miruši:


Sviesta Ciba
aktīvi: 3.14, Glupais, jan09, mandersons, minddll
miruši: Andzha, cuu508, Diagnoze, divainic, dooora, Fyumu, juris_m, newerwinter, Pile, SkaKri, snpz, viuks, zhagata
post comment

2009. gada Q1 statistika [16 Jul 2009|12:44]

suic
[ music | mitchell akiyama ]

Tātad, iekavētie 2009. gada 1. kvartāla (janvāris, februāris, marts) rezultāti.2009. gada Q1 tīkla kopienu rezultāti:
post comment

2k9! [03 Jan 2009|21:14]

suic
[ music | Silent Poets - Check L'Intellect ]

Apsveicu ar 2k9!

2008. gadā Folding@home projekts spējis savākt virs 4.5 TFLOPS skaitļojamo jaudu. Pārsvarā tās nāk no daudzkodolu procesoriem, jaudīgajiem ATI, NVIDIA grafiskajiem čipiem, kā arī Playstation 3 konsolēm. Šo klientu piesaistīšana projektam ļauj salīdzinoši nelielām entuziastu komandām ar dažām jaunākās paaudzes video kartēm konkurēt ar komandām, kuru sastāvā ir vairāki desmiti parasto procesoru īpašnieki. Latvijas komanda šobrīd ir atkāpusies uz 125. vietu un turpina piekāpties dažām komandām ik mēnesi.

Mūsu rindas kļuvušas arī mazliet retākas un jauda kritusies zem 700 virtuālajiem GHz. Tiesa gan, šad un tad ar jaunu entuziasmu aktivizējas biedri kādā no apakškomandām. 2008. gada ceturtajā kvartālā (Q4) kā spēcīgs konkurents Sviesta Cibas komandai sevi nostiprinājis EOZ pulksteņotāju foruma kolektīvs ar iespēju 2009. gadā pārliecinoši izvirzīties vadībā. Pārējās komandas šobrīd diezgan klaji nīkuļo.

2008. gada Q4 tīkla kopienu rezultāti:Nav stāvējusi uz vietas arī Folding@home skaitļošanā balstītā zinātne. Publicēti vairāki zinātniski pētījumi un izstrādes stadijā ir nopietns pieteikums Alcheimera kaites labākai saprašanai.


Nu tad tā tik turpinām, cik spējam! Veiksmīgu nākamo!

1 comment|post comment

Long term vision for FAH: Science, clients, etc [07 Dec 2008|16:19]

suic
Folding@home vadītājs stāsta par sasniegto, pieminot jaunu datu apstrādes metožu ieviešanu un pārbaudi, darbu bioloģijas laukā un drīzumā gaidāmās zinātniskās publikācijas saistībā ar Alcheimeru, Hantingtonu u.c. Ilglaicīgā perspektīvā sola uztaisīt klientus (programmas) vieglāk instalējamas un ērtāk lietojamas, kā arī uzlabot projekta serverus u.c.


Long term vision for FAH: Science, clients, etc

It's been a while since I've posted on this topic, so I thought it would be a good time to talk about the long term vision for FAH. In the first few years, we have done a lot to build up methodology (novel distributed computing algorithms, tests of methods), especially in the last years working to bring GPU's, PS3's, and tightly coupled SMP calculations to a distributed computing platform. While all of this has been going on, there has been a lot of work which would have a direct impact to disease and human health, and donors should see more results (i.e. papers) coming out in this direction soon. In particular, results on Alzheimer's Disease, Huntington's Disease, and some other surprises in the works (sorry, some details are best left until peer review is done).
... tālāk ... )
post comment

Folding@home vs Roadrunner [02 Oct 2008|20:10]

suic
Folding@home sumārās jaudas sasniegušas 4 PFLOPS (4'000'000'000'000'000 jeb 4*10^15 operāciju sekundē), tādējādi pārspējot superdatoru saraksta 1. vietas īpašnieku IBM Roadrunner akurāt 4 reizes.
1 comment|post comment

[02 Oct 2008|1:52]

suic
Pateicoties EOZ biedru Slammer un mrlobber palīdzībai šobrīd ir izdevies kaut mazliet automatizēt punktu skaitīšanas procedūru. Excel 2007 viss izskatās mazliet savādāk, tāpēc arī grafiks ir mazliet mainījies.

2008. gada Q3* tīkla kopienu rezultāti:* jūlijs, augusts, septembris
post comment

Kaklz wanted!!! [06 Jul 2008|17:49]

suic
Ja tu esi Kaklz, tev ir viņa virtuālās koordinātes vai viņš tev mēdz būt pieejams, tad būtu vēlams mazliet pamainīt šo te banneri: http://webtech.lv/tools/fah/ban.jpg

Vajadzētu izmest laukā WU 24h stabiņu un sabīdīt kolonnas, lai punkti labāk ielien.
5 comments|post comment

Jūnija rezultāti [03 Jul 2008|16:07]

suic
Jūnijā visvairāk punktu savākusi Sviesta Cibas komanda. No lietotājiem - Sviesta Cibas pārstāvis [info]jan09. Būtiski pieaugusi EOZ komandas jauda.

21 comments|post comment

nVidia GPU klients [18 Jun 2008|12:28]

suic


Pavisam nesen palaists atvērtās betas testēšanā nVidia klients. Klients uztur nVidia kartes ar Compute Unified Device Architecture (CUDA) atbalstu, proti, galvenokārt GeForce 8, 9 un 2xx sēriju kartes.Skaitļošana uz grafiskajiem procesoriem (GPU) izrādījusies ļoti perspektīva pieeja. Specializētos uzdevumos 2-4 videokartes mēdz pārspēt vairākus desmitus vai pat simtus jaudīgu centrālo procesoru (CPU).

nVidia GPU Folding@home klienta publiskā beta, kā arī visa nepieciešamā informācija un brīdinājumi atrodami šeit: Beta testing the GPU2 Win client (nVidia GPUs)

Instrukcijas 64-bit Windows XP un Windows Vista nVidia GPU klienta palaišanai.
5 comments|post comment

Aprīļa un Maija rezultāti [06 Jun 2008|22:59]

suic
[ music | Steve Roach - Australian Dawn ]

Aprīļa un maija rezultāti. Pienākot vasarai komandas jaudas mazliet sarukušas un 1. vietā atkal izvirzījusies Sviesta Cibas komanda.


Tikmēr projekta jaudas pietuvojušās 2 PFLOPS (2 * 10^15 operāciju sekundē). Drīzumā iespēja piedalīties tiks pavērta arī nVidia videokaršu īpašniekiem.

1 comment|post comment

Folding@home lietotāju karte [01 Jun 2008|1:31]

suic
Folding@home atjaunojis lietotāju aktivitātes karti. Pagaidām atjauninājums veikts manuāli, bet tiek plānots par automatizāciju.


(Spied uz attēla, lai atvērtu lielizmēra karti.)


Šis ir pirmais atjauninājums kopš vairākus gadus atpakaļ nobeidzās automātiskie skripti šai versijai:
p.s. Latvijas komandas karte joprojām karājas gaisā - nav pabeigts apakškomandu datubāzes kods, kā arī neviens nav pieteicies izstrādāt Latvijas kartes interaktīva/statiska attēla ģenerēšanu. Nākamais manuālais atjauninājums gaidāms dažu mēnešu laikā.
post comment

nvidia folding [24 May 2008|14:27]

suic
GPU (Graphic Processing Unit) folding jomā drīzumā gaidāmas izmaiņas.

1. Oficiāli izziņots, ka slēgtās betas stadijā tiek testēts klients nVidia grafiskajām kartēm. Izstrādāts, izmantojot CUDA (Compute Unified Device Architecture), tas darbosies uz nVidia GTX 280 un 260 video kartēm.

Tā kā šīs videokartes vēl nav oficiāli prezentētas, nav arī daudz datu par to veiktspēju un tehniskām detaļām, taču runā, ka GTX 280 būs 5x jaudīgāks par PS3 un 3x jaudīgāks par ATI Radeon 3870.

Kā redzams attēlā, ja izdosies iesaistīt katru tūkstošo mūsdienīgas nVidia kartes īpašnieku, projekta jauda vienā mirklī tiktu daudzkāršota.


2. Ar 2. jūniju tiek apturēts GPU1 klients, kurš darbojās uz ATI Radeon 1xxx sērijas kartēm. GPU1 ir pirmais GPU klients, kas iesaistīts dalītajā skaitļošanā un molekulārās bioloģijas projektos. Tā izstrādes un uzturēšanas laikā iegūtā pieredze likta pamatā GPU2 klientam, kas ir daudz stabilāks, neatkarīgs no Microsoft DirectX. GPU2 uzturētās video - ATI Radeon 2xxx, 3xxx un, ļoti iespējams, drīzumā gaidāmo 4xxx karšu sērijas.


3. Norisinās darbs pie baudāmākas Folding@home procesu real-time vizualizācijas GPU2 klientam.

2 comments|post comment

Slo-Tech & DataNET21 [21 Apr 2008|15:51]

suic
  VS.  


Slovēņu datoristu komanda Slo-Tech (#104) apmainījusies vietām ar vācu IT profesionāļiem DataNET21 (#102), mums paliekot turpat, kur bijām - 103. vietā.
post comment

ATI Technologies [15 Apr 2008|14:47]

suic


Mūs apdzinusi ATI Technologies komanda, kas nesen vēl vairāk pievienojusi savām jaudām, pateicoties GPU2 klienta iznākšanai un tā uzturēto ATI Radeon 2xxx un 3xxx sērijas videokaršu ienākšanai apritē.
post comment

GPU2 klients [13 Apr 2008|16:19]

suic
Ilgi gaidītais otrās paaudzes GPU klients beidzot padarīts pieejams visiem. Saukts par GPU2, klients darbojas uz ATI videokartēm ar AMD Compute Abstraction Layer (CAL) atbalstu, proti, ATI Radeon 2400 un uz augšu. Atteikšanās no DirectX izmantošanas GPU skaitļošanā padarījusi šī klienta darbību daudz stabilāku un mazāk atkarīgu no lietotāja citām darbībām ar datoru. Klients instalējas iekš systray, konsoles versija gaidāma mazliet vēlāk.

Pirms instalēšanas stipri vēlams iepazīties ar GPU2 FAQ. Ja rodas kādi jautājumi, atbildi var meklēt oficiālā foruma GPU sadaļā, vaicāt šeit vai Folding@home Latvia forumā.

Dalamies ar iespaidiem un informāciju par GPU2 klientu!
2 comments|post comment

Blu-ray.com [07 Apr 2008|2:45]

suic


Aprīļa Foldathon ietvaros, mūs apdzinusi Blu-ray.com foruma komanda. Forums veltīts Blu-ray datu nesējiem, aparātiem, filmām, spēlēm un to visu saistītām lietām. Ņemot vērā, ka lielākā daļa Blu-ray lasītāju nāk kopā ar Sony Playstation 3, lielā jaudas pārsvara iemesli ir acīmredzami.

Foldathon ir pasākums, kas aicina cilvēkus uz īslaicīgu masveida piedalīšanos Folding@home projekta popularizēšanas nolūkā. Fenomens pirmoreiz novērots PS3 oficiālajā forumā, neilgi pēc spēļu konsoļu piesaistīšanas skaitļošanai.
post comment

Marta rezultāti [04 Apr 2008|16:01]

suic
Kā rāda Team Latvia historical data, martā komandas jauda būtiski palielinājusies. Tāpat auguši gandrīz visu apakškomandu rezultāti, pirmo vietu joprojām noturot MikroTik komandai.Kvartāla rezultāti )
post comment

Windows SMP klients v5.92 [27 Mar 2008|18:14]

suic
Izlaists Windows SMP klienta update uz v5.92. Par galveno atšķirību tiek nosaukta cita MPI realizācija (MPICH vietā lietots DeinoMPI), kas būtiski paaugstina klienta stabilitāti.

Instalēšana ir kļuvusi vēl mazliet sarežģītāka, bet ja pirms tam bija problēmas ar v5.91, var mēģināt uzlikt v5.92. Šis klients ir v5.91 update, pilnvērtīgu instalāciju sola izlaist pēc neilga laika. Klients neuztur 64-bit Windows.

Instalēšanas instrukcijas var izlasīt šeit.

p.s. SMP klients ir paredzēts jaudīgām 2- un 4- kodolu mašīnām, kas pamatā tiek darbinātas 24/7.
post comment

Team XPS [20 Mar 2008|14:15]

suic


Ar Team XPS - Folding@Home četrkāršu jaudas pārsvaru esam izmesti ārpus Top 100. Komandā piedalās galvenokārt Dell ražoto XPS sērijas (Xtreme Performance System) datoru īpašnieki.

Pie nemainīga jaudas līmeņa, 100. vietu mēs varētu atgūt pēc aptuveni 3 mēnešiem.

post comment

Top 100 [12 Mar 2008|16:53]

suic
Pirms nedēļas mūs apsteidza Folding@home projektam ekskluzīvi veltīts forums Fold4Life, bet šodien uz pēdējo vietu pirmajā simtniekā nobīdīja Lexus automīļi.

Neskatoties uz būtiski pieaugušajām jaudām, būsim ārpus Top 100 jau aptuveni pēc nedēļas. [ info ]
5 comments|post comment

Februāra rezultāti [10 Mar 2008|18:07]

suic
Februārī esam turpinājuši darboties ar janvārim līdzvērtīgu jaudu, uz mēneša beigām to palielinot. Šobrīd esam pārvarējuši 1 THz robežu. Komandu konkurencē 1. vietā ierindojusies MikroTik komanda ar divkāršu jaudas pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem - EOZ un Sviesta Cibu.Apakškomandu dalībnieki )
2 comments|post comment

Sēņotava [23 Feb 2008|5:15]

suic
[ music | Kronos quartet and Asha Bhusle - Take another toke ]Esam apdzinuši biopsihiskos sēņotājus - komandu, kur tematiski piedalās arī pārstāvji no Latvijas.

post comment

XCPUs [13 Feb 2008|0:43]

suic


Nesen mums ielikusi neliela pulksteņotāju komūna Xtreme CPU. Pavisam XCPUs forumā reģistrēti 548 biedri, no kuriem aktīvi ap 200 - daudz mazāk nekā Sviesta Cibā, EOZ, Danger.lv, Ankh vai citās Folding@home Latvia apakškomandās.
2 comments|post comment

Janvāra rezultāti [04 Feb 2008|19:29]

suic
2008. gada janvārī Latvijas Folding@home komanda pārsitusi savu mēneša rekordu, uzstādot mazliet virs 1'000'000 punktu. Priekšplānā izvirzījusies EOZ komanda, pārspējot Sviesta Cibas apvienotos spēkus.
Uzmanību: Notecējis beta klientu derīguma termiņš. Lūgums pārbaudīt savus Folding@home datorus un pēc vajadzības atjaunot klientu. Atjauninājumi skāruši visus 5.9x un 6. versijas klientus.


Janvārī pazuduši: Aleksejs, Armijs, Artizar, b77, Brutto, Coak, Croft, Crono, DeeMonS, dooora, Dundurs, Ectos, GataviRudzi, Indigo_Kid, kAer, Kasini, Klepzers, liip, lops, MadeR.lv, McEwen^, melhiors, pagride.lv, Rukicc, ShaQ, test, Vecis, viuks, WildGun, y, zee

Janvārī iestājušies/atradušies: Aivarc, BloodyDDM, coldars, CurtisLV, Demien, Elvijs, FFlash, Garais, Goaul, HeraciA, Intel pentium, ixtys, Jancix, Jurz, karuuzo, krannky, maiklokka1, maskava, masqEukante, mickys, MuffinManLV, Nelietis, neTpyceB, Ojcis, Osis, PolarLacis, Prestons, PURVINS47, razz, rel0ad, RuudiS, SkaKri, Skyfish, Superstar, Talibans, TLink, tomster, Trakais, volk[LV], Walkalone, werty, Zakjiii
1 comment|post comment

Beta1 - izbeigusies! [03 Feb 2008|3:04]

ex_silentio
Tiem, kas lietoja beta1 klienta versijas - Ar šodienu sākot - viņas nedarbojās! Izbeidzās derīguma termiņš! Ja ar grafisko klientu ir vienkārši - tas izmet attiecīgo uzrakstu, tad ar konsoles versiju ir jautrāk.. Ceru, ka jums neiznāks kā man, ilgi un dikti meklēt vainu datorā.. :)
Tā ka velkam beta2 (kas strādās līdz 2008-08-02) vai atgriežamies pie stabilās vecās versijas!
PS. Ja jums palika nepabeigts WU, viss lieliski turpina strādāt! Tikai mapītē kurā atrodās F@H faili (vienumi - mļe) apmainiet veco fah6-win-x86.exe ar jauno! Tas gan attiecās uz grafisko klientu. Konsolei - nepamēģināju.
post comment

Free-DC [30 Jan 2008|2:10]

suic


Esam apdzinuši Free-DC komandu un uz brīdi atkal esam 99. pozīcijā. Taisnības labad gan jāpiebilst, ka Free-DC forums aktīvi piedalās vairāk kā 10 dažādos dalītās skaitļošanas projektos.
post comment

[23 Jan 2008|13:32]

doomed
Good news, everyone!
Ir aizsākts darbs pie apakškomandu statistikas izveides. uz šo brīdi tiek ievākti un glabāti dati datubazē, un cerams, ka drīzākajā laikā tos varēs arī apskatīt.
4 comments|post comment

NeoGAF [22 Jan 2008|16:25]

suic


Esam piekāpušies datorspēļu foruma NeoGAF [wiki] komandai, atkal nokļūstot 100. vietā. NeoGAF forums ir labi apmeklēts, atsevišku spēļu produktu vietā tas orientējas uz industriju kopumā un, cik var noprast, forumā raksta daži datorspēļu pasaulē visnotaļ pazīstami cilvēki.
post comment

University of Kentucky Systems Labs [11 Jan 2008|17:53]

suic
University of Kentucky Systems Labs komandai vērojams būtisks jaudas zudums, kā rezultātā esam viņus atkal apdzinuši un šobrīd atrodamies 99. vietā.
post comment

1'000'000 [10 Jan 2008|18:47]

suic
Šodien [info]jan09 aprit akurāt 1'000'000 punktu* Folding@home projektā! jan09 jau kādu brīdi ir 1. vietā pēc veiktspējas, ienesot komandas kontā 6000 punktu** dienā. Kopumā jan09 komandai sagādājis ~5.8% punktu un šobrīd veic ~18% no visiem komandas aprēķiniem!

Tā turēt, veiksmi turpmākajā skaitļošanā!

___
* 1 miljons punktu atbilst ~25 gadiem nepārtrauktas skaitļošanas uz Pentium 4 2.8 GHz datora;
** 6000 punktu/dienā ir aptuveni Pentium 4 152 GHz jauda.
7 comments|post comment

Apakškomandu rezultāti: 2007 Q3-Q4 [10 Jan 2008|9:38]

ninlil
Apkopots tīkla kopienu veikums Team Latvia ietvaros 2007. gada 3. un 4. kvartālā.Detalizēta informācija )
post comment

Komandas un apakškomandu statistika [23 Dec 2007|9:03]

suic
Izveidoju komandas statistiku no 2006. oktobra līdz 2007. novembrim.


Diemžēl attālināta pieslēgšanās datoram, uz kura tiek veidoti grafiki, izmaina ekrāna izmēru un tādējādi līdz nepazīšanai sagroza bilžu izmērus, kā rezultātā izdevās izveidot tikai šo 1 grafiku. Jautājums - kā MS Excel iestādīt fiksētu Chart izmēru (pikseļos)?

Kas attiecas uz apakškomandu statistiku, tad programmistu trūkuma dēļ, tā tiks veidota manuāli un, acīmredzot, publicēta reizi kvartālā. Ja kāds vēlas palīdzēt, dažas ļoti vienkāršas programmiņas varētu krietni atvieglot un paātrināt statistiku izveidi.


Update: Pēc [info]watt ieteikuma pamēģināju Google Spreadsheets un nomainīju kreisajā kolonnā "Team Latvia vēsturiskos veiktspējas datus" ar "Team Latvia historical data" (Google aplami veido bildi, ja virsraksts satur latviešu burtus). Izskatās ne tik labi, kā bija, bet līdz dažu tehnisku grūtību atrisināšanai nāksies pieciest. Iepriekšējo dizainu paraugi šeit (šobrīd netiek atjaunināti).

6 comments|post comment

PS3 update [22 Dec 2007|10:53]

suic
Līdz ar PS3 firmware update uz v2.1, izlaists arī Folding@home klienta atjauninājums. Visa cita starpā pievienotas tādas funkcijas kā automātiska izslēgšanās un iespēja fonā klausīties mūziku. Vairāk šeit.

PS3 update PS3 update
1 comment|post comment

statistika [10 Dec 2007|20:34]

suic
Kā redzams statistikā, novembrī Latvijas komanda uzstādījusi kārtējo veiktspējas rekordu ar gandrīz 800k punktiem. Tas gan nav traucējis mums atkrist uz 99. vietu kopvērtējumā un pēc nedēļas būsim jau 100. pozīcijā. Vēl pēc mēneša +/- būsim laukā no Top 100, ko nodrošina PS3 plašā iesaistītība ārzemju komandās - kā redzams šajā statistikā, ~1100 no ~1400 TFLOPS projekta kopjaudas saražo tieši PS3.

Tāpat, komandā jebkad iesaistīto lietotāju skaits sasniedzis apaļu pustūkstoti, no kuriem aktīvi uzrādās gan tikai 66. Vidējās jaudas uz cilvēku pieaugums tādējādi ir aptuveni samērojams ar intereses nenoturību vidēji statistiskā lietotājā.
3 comments|post comment

DL.tv intervija ar Dr.Pande [29 Nov 2007|19:33]

suic
DL.tv saits piedāvā raidījumu, kurā tiek mazliet pastāstīts par olbaltumvielu struktūras veidošanos. Šīs simulācijas pamatā ir dati, kas iegūti ar SMP klientu.
Video: http://www.youtube.com/watch?v=EZ1XuOgknuE

Tāpat saistībā ar SMP klienta rezultātiem, Journal of Molecular Biology publicēts 53. zinātniskais raksts.
Heterogeneity Even at the Speed Limit of Folding:
Large-scale Molecular Dynamics Study of a Fast-folding Variant of the Villin Headpiece.
Kopsavilkums )
post comment

Folding@home web lapa [19 Oct 2007|15:30]

suic
Pilnībā atjaunota Folding@home mājas lapa, iegūstot modernāku noformējumu un pārskatāmāku navigāciju.
post comment

rezultāti. [09 Oct 2007|11:13]

doomed
[info]suic aizmirsa pieminēt, ka, gan augustā, gan septembrī mēs esam pārspējuši visus iepriekšējos punktu rekordus 675000 un 713000 punktu attiecīgi.

diemžēl komandas rezultativitāte pēcējā laikā sāk atkal diezgan kristies. saņemamies!
3 comments|post comment

Augusta rezultāti [02 Oct 2007|6:03]

suic
Ar mēneša aizkavēšanos tiek piedāvāti augusta rezultāti. Cerams, uz septembri nebūs tik ilgi jāgaida.

4 comments|post comment

Folding@home vadītāja Vijay Pande blogs [30 Sep 2007|19:54]

suic
Folding@home veltītajiem informācijas resursiem salīdzinoši nesen pievienojies Prof. Vijay Pande rakstītais blogs, kurā ik pa brīdim tiek iepostoti ar Folding@home tehnisko un zinātnisko pusi saistīti raksti. Pievienoju saiti [info]folding_at_home komūnas kreisajā stabiņā.
post comment

Folding@home klients v6.0 beta1 [28 Sep 2007|13:22]

suic
Folding@home lejuplādes lapa papildināta ar klienta 6. versiju, kas pagaidām ir beta statusā.

Izmaiņu saraksts ir sekojošs:
- support in client and backend infrastructure for passkey
- accept message from server (for example PRFC) and print to unitinfo and queueinfo (only on units assigned from servers supporting this)
- integration of SMP support into the standard client. Run with the -smp flag on eligible hardware to receive SMP units.
- detailed detection of CPU type and features
- no benchmark on startup
- We regret that a v6 Windows/SMP client is not yet available.

Aizsākts arī FAQ, kas veltīts v6.

Kā izskatās, v6 pagaidām neatrisina SMP klienta sarežģījumus, taču solis integrācijas virzienā ir gana apsveicams. Ja kādam ir vēlme, var paeksperimentēt ar jauno klientu, lietotāju unikāli identificējošo passkey un interfeisu. Un, protams, nepiemirst ziņot šeit par saviem iespaidiem un v6 īpatnībām.
post comment

1 PFLOPS un 600+ GHz [28 Sep 2007|0:14]

suic
Augusta beigās Folding@home projekts kārtējo reizi atjauninājis PS3 klientu, kā rezultātā projekta kopjauda kādu brīdi atpakaļ sasniegusi 1 PFLOPS rekordatzīmi (10^15 operāciju sekundē) un jau kādu brīdi turas virs tās. PS3 spēļu staciju sniegums ir virs 900 TFLOPS un sastāda virs 75% veiktspējas. Atgādināšu, ka PS3 nav pats jaudīgākais risinājums - SMP klients uz ātriem divu un četru kodolu procesoriem spēj paveikt pat 2-4 reizes vairāk. Taču izskatās, ka spēlmaņu masveida dalība (virs 35000 aktīvo dalībnieku) panāk savu.

Tāpat arī Latvijas komandā atsevišķi dalībnieki paspējuši iegādāt Core 2 Quad procesorus, kas ļāvis nodrošināt jaudas pieaugumu līdz 600+ virtuālajiem GHz. Izskatās, ka septembris sniegs rezultativitātes rekordu komandas pastāvēšanas vēsturē (pārspējot augusta rezultātus, kas ir līdzšinējais rekords). Joprojām gan nav zināms, vai komandā klātesošs kāds PS3 īpašnieks.

Neskatoties uz jaudas pieaugumu, konkurence ar citām komandām nebūs viegla. Pēc dāņu pulksteņotāju apdzīšanas (kas prognozēta aptuveni pēc nedēļas), mūs aptuveni 2 mēnešu laikā apsteigs 5 komandas, atmetot uz 99. vietu. No turienes līdz izkrišanai no pirmā simtnieka nav pārāk tālu. Tiesa gan, ir arī pozitīvs aspekts tajā visā - jo spēcīgāki konkurenti, jo vairāk zinātnes. Piedalīties pašiem, ne tikai cerēt uz citu kūtrumu.
4 comments|post comment

Penny Arcade [20 Aug 2007|20:08]

suic


Iepriekšējā postā ievietotais komikss patiesībā bija piekāpšanās priekšvēstnesis Penny Arcade komandai. Šobrīd esam atkāpušies uz 94. vietu.

Penny Arcade ir komikss par datorspēlēm un saistītām lietām. Folding@home viņu forumā atvēlēta tikai viena tēma sadaļā Games and Technology, taču, kā redzams, tauta neslinko.

Banneri )
4 comments|post comment

Komikss [20 Aug 2007|12:08]

suic
post comment

Team Firefox [03 Aug 2007|15:56]

suic
Esam atkal nonākuši 93. vietā, šoreiz ieliekot olbaltumlapsai jeb Team Firefox.

Pati pārlūkprogramma ir visnotaļ laba un rekomendējama. Iesaku pamēģināt visiem, kas līdz šim lietojuši tikai Internet Explorer - vajadzētu būt labam pārsteigumam. Spread the Fox!


Team Firefox banneri )
2 comments|post comment

Internet kopienu apakškomandu rezultāti jūnijā [17 Jul 2007|18:24]

suic
Kamēr nav pabeigti apakškomandu PHP skripti, izveidoju grafiku, kas atspoguļo pieteikušos internet kopienu jūnijā paveikto Latvijas komandas ietvaros.

  
Sviesta Ciba
EOZ
Ankh
Hack Nite
Danger
Smoke Out
LGDC


Arī Tu vari pieteikties un atbalstīt savu pilsētu vai internet resursu.
post comment

Komandas rekords [02 Jul 2007|13:47]

suic
[ mood | accomplished ]
[ music | Dwarf Fortress: Histories of Gluttony and Determination ]

Kā rāda grafiki, jūnijā mēs esam uzstādījuši Latvijas komandas pastāvēšanas vēsturē labāko rezultātu.

2 comments|post comment

SMP update [29 Jun 2007|12:20]

suic
Sakarā ar to, ka 1. jūlijā izbeidzas derīguma termiņš Folding@home SMP klientiem, nepieciešams tos atjaunot. Pretējā gadījumā tas vienkārši pārstās darboties. Jaunie klienti lejuplādējami turpat, kur parasti*.

Šis SMP klienta atjauninājums nesatur būtiskas izmaiņas klienta funkcionalitātē un, galvenokārt, domāts derīguma termiņa pagarināšanai. Atjauninājums ar būtiskiem uzlabojumiem atrodas testēšanas stadijā un pagaidām nav gatavs publiskai izdošanai.

Atgādināšu, ka SMP (Symmetric MultiProcessing) klients paredzēts četrkodolu un jaudīgiem divkodolu procesoriem, kas darbināti 24h/dienā režīmā. Pateicoties īsajiem darba vienību nodošanas termiņiem, paralēlajai skaitļošanai, mazliet sarežģītākai instalēšanas procedūrai un klienta beta statusam, SMP klienta veikums ir visaugstāk vērtējamais gan no zinātniskā viedokļa, gan punktu ziņā. Ja tu šobrīd jau darbini divus atsevišķus console klientus uz jaudīga divkodolnieka 24/7 režīmā, varbūt ir vērts pamēģināt SMP klientu.

___
* Windows SMP klientu var mēģināt atjaunot neinstalējot klientu no jauna, bet gan apturot procesu un nomainot divus failus - fah.exe un UILANG1.UDB. Atsevišķi šos 2 failus iespējams lejuplādēt šeit.
2 comments|post comment

Team Novell [14 Jun 2007|12:11]

suic

Mūs apdzenot Team Novell, esam atkal 94. vietā. Paskatoties viņu statistikā, redzams, ka komandā ir tikai 3 aktīvi dalībnieki, kuru vidējais diennaktī ievākto punktu daudzums ir 55595, 157 un 83. Citiem vārdiem, viņu komandā uzradies kāds lietotājs ar jaudām, kas 2.5x pārspēj Latvijas komandas veikumu. Ka tik nav no paša Novell, Inc. korporatīvās vides.

Kā rāda statistika, kādu pusotru mēnesi lielu izmaiņu nebūs, ja vien pie jaudas būtiski nepieliksim mēs vai kāda cita komanda.

6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]
Folding@home at Sviesta Ciba TunT counter v=0.09