Zinātnes balsts
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 33 entries.

Thursday, May 26th, 2016


ingmars
Subject:speak the truth
Time:10:30 am.
☞ Integrated support for multiproduct, multivendor environment
☞ 24/7 support for seamless system availability
☞ Flexible Sevice Level Options
☞ Affordable and attractive plans
☞ 99 % first call resolution rate
Comments: Read 7 or Add Your Own.

Wednesday, May 25th, 2016


honeybee
Time:4:31 pm.
Bet vispār tā ir diezgan laba sajūta, ar vieglu roku izdzēst nodaļu no sava romāna un saprast, ka no tā kļūst labāk; un vēl - saprast, ka visas pauzes darbā ir "es tagad pasēdēšu un padomāšu", nevis "es esmu neglābjams losis, kas pat grāmatu izrediģēt nevar".
Comments: Read 2 or Add Your Own.


watt
Time:8:16 am.
Kā IT insaiders varu apstiprināt, ka ļoti pareizi pateikts:

"Pašreizējā e-pārvaldes attīstībā ir vairākas fundamentālas problēmas. Pirmkārt, nepareiza izpratne par to, kas ir strādājoša e-pārvalde. Otrkārt, nepareiza valsts e-pārvaldes attīstības stratēģija."
"Sāksim ar sekmīgu e-pārvaldi. Sekmīgas e-pārvaldes rezultāts ir e-pakalpojumu plaša lietošana. Diemžēl pašreiz valsts pārvalde fokusējas uz citu rezultātu - e-pakalpojuma programmas koda radīšana. Atšķirība ir fundamentāla."

Ja grib ieguldīt 180 mio €, tad pirmajam punktam ir jābūt: radīt pakalpojumus kas tiks lietoti. Visai izstrādei jāfokusējas uz jautājumu: kā darīt, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu bez problēmām šo pakalpojumu lietot, lai lietošana būtu patīkama, nevis totālas zobu sāpes. Es pat principā ieteiktu to naudu iztērēt nevis radot jaunu kodu, bet cenšoties veco/esošo novienkāršot un padarīt viegli lietojamu.

Piemēram, izdomāt kā tikt no tā e-paraksta vājprāta vaļā. Kaut kādu alternatīvu mehānismu, kas nav saistīts ar tādu pisaku lai sūda karšu lasītāju piedabū darboties.
Comments: Read 5 or Add Your Own.

Tuesday, May 24th, 2016


mindbound
Time:10:59 am.
Mood:working.
Music:Avaritia - Pulse: Your Inability.

Sakarīgs un piekrītams B. Judkovskas raksts par diviem skatījumiem uz personīgo korpusu.

P.S. Lieki teikt, kurā režīmā pavadu > 95% laika, bet tas jau ir cits stāsts un manas problēmas.

Comments: Read 5 or Add Your Own.

Monday, May 23rd, 2016


honeybee
Time:3:34 pm.
Starpcit, par latv. lit. runājot, ko es esmu palaidusi garām no prōzas? Nu tb kopš stikliem neko neesmu nopirkusi un gaidu tikai Kuzmina šamaņus, bet nevar tak tā būt, ka nekā nav? (Kuģu žurnāls iegādāts)
/oh, un Artūra Snipa krājums arī stāv plauktiņā, tā ka nav tik traki

/dzejā, pieņemu, Zeļģis (iegādāts), Ostups (meibī iegādās), arī vyss?

//runa par pēdējiem mēnešiem, obviously, pirms tam es apmēram zinu, ko man vajadzētu izlasīt, lai skaitītos intelbeņķis
Comments: Read 13 or Add Your Own.


honeybee
Time:3:24 pm.
Tfu, tas mirklis, kurā tu lasi recenzijā frāzi "Jo teksts ir nevis lineārs, bet gan hermeneitiski tverams, bez stingras struktūras, bet ļoti asociatīvs," un vienlaikus saproti, ka 1) tava frāze par "hermeneitiskām laulībām" starp diviem jēdzieniem citā tekstā tomēr ir tas, kā šo vārdu lieto [nīgrs krekšķis uz dažiem, kas piedāvā labāk izmantot vārdu "hermētisks"] 2) labi vien ir, ka to jēdzienu izmeti ārā, ibo hujsapratīsi, kas tieši ar to ir domāts.
Comments: Read 13 or Add Your Own.


watt
Time:9:46 am.
mazā atceras, ka es kaut kad pirms gada (ja ne diviem) bijām lidojot uz Latviju lidostā nopirkuši čupa-čups lielo bumbu, un tur bija konfektes arī ar arbūza garšu. tagad pieprasa ka grib arbūza chupa-chups. a nav! nemaz tā nav viegli tādu nopirkt.
Comments: Add Your Own.


watt
Time:7:59 am.
Vakar devos velobraucienā, apskatīt Berlīnes mūri, kas bija pa Berlīnes ārējo perimetru. Jā, pirmkārt mans topogrāfiskais analfabētisms uzdarbojās pa visiem 100%, un visur kur vajadzētu griezt pa kreisi, es braucu pa labi, un atkal uz otru pusi. Pilnīgi vai jāseko intuīcijai un jādara pilnīgi otrādi nekā tā saka.

Plāns bija no S-Griebnitzsee braukt uz S-Staaken, bet es protams devos pavisam uz otru pusi, un aizbraucu pa mūra posmu līdz S-Wannsee, un pēc tam klāt posmu līdz S-Teltow Stadt. Arī neslikti, un varbūt pat labāk, jo ceļi bija caur mežu, un diena bija ļoti karsta (iesila līdz 29°C) un mežā braukt bija superīgi. Paņēmis biju 1.5L ūdens, un vispār prasījās tā kā 2-3 litrus. (Redzēs kā ir ar ēnu S-Staaken virzienā...)

No mūra nav redzams praktiski NEKAS. Atrast ceļa punktus var tikai nepārtraukti skatoties kartē. Agrāk varbūt bija vieglāk sekot, jo bija kautkādi orientieri, bet daba ir visu pārņēmusi. Jā, ir šādi-tādi stabiņi, ir vietām betona stabiņi, vietām ir rādītāji un orientieri, ir oranžie stabi kas atzīmē nošautos robežas šķērsotājus, bet nu maldījos un šaudījos pa taciņām es diezgan episki.

Nākošreiz došos uz Staaken virzienu, un arī pirmais orientieris ir skaidrs: Glienicker Brücke (sk. Bridge of Spies). Kaut kā, tā apjausma, kas jādara, parādās tikai pēc tam kad pirmais mēģinājums ir izgāzts.

***

Sakarā ar mūra oranžajiem stabiem kas piemin režīma upurus (un kaunina režīma roklaižas-slepkavas), rodas iedvesma iemūžināt arī policijas nogalinātos cilvēkus ar kādu memoriālo stabiņu. Latvijā, piemēram, varētu iedēstīt tādu oranžu memoriālo stabu vietā kur Olaines pašvaldības policija naktī izmeta vecu sievieti (75 gadus veca, apjukusi, apmaldījusies, rezultātā gājusi bojā no Latvijas valsts "varas pārstāvju" rokām.) Ja nekas cits nenotiks, lai ir vismaz atgādinājums, ka no policista rokas cilvēks var sagaidīt tikai nāvi.2015. gadā ASV nāvessoda industrija izpildīja nāvessodu 28 cilvēkiem (notiesātiem noziedzniekiem). Tajā pat 2105. gadā ASV policija nogalināja 1146 cilvēkus (jeb 1207 pēc killedbypolice datiem). Bez tiesas un izmeklēšanas.

***

Līdzīgi kā reddit ieteikums ceļu satiksmes negadījuma vietā izgriezt un asfaltā ieklāt sarkanu taisnstūri. Lai paliek atmiņa. Kā arī baltie velosipēdi ceļa malā - nogalinātajiem riteņbraucējiem.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Sunday, May 22nd, 2016


ingmars
Subject:ds sl1 done
Time:10:15 pm.
Pirmo reizi pabeidzu Dark Souls SL1 izaicinājumu (iziet spēli ar pirmā līmeņa personāžu). Godīgi sakot, šis izaicinājums ir daudz vieglāks nekā pirmajā brīdī varētu šķist.

Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:dark lord ending
Time:10:09 pm.
Puissent les Ténèbres s'étendre sur le monde.
Comments: Add Your Own.


mindbound
Time:1:49 pm.
Mood:working.
Music:Darkmatter - HDEΛTH02: Vexper.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Saturday, May 21st, 2016


doomed
Subject:Emotional black hole
Time:10:08 pm.
Shit goes in, nothing comes out.
Comments: Add Your Own.

Friday, May 20th, 2016


ingmars
Subject:par desu
Time:5:23 pm.
Kas vispār labs var būt desā, kura nekad nekļūst veca.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


ingmars
Subject:par tulkošanu
Time:5:12 pm.
Svarīgākā lieta tulkotājam ir stipra dvēsele, tādēļ uzskatu, ka Imanta Ziedoņa Korāna tulkojums nav ņemams par pilnu.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:kurāns 2
Time:5:05 pm.
Es iztulkošu Korānu tā, ka kukaiņi raudās.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


doomed
Subject:whoa
Time:11:12 am.
Trešdien, 3. augustā, Rīgas koncertzālē «Palladium» uzstāsies gotiskā roka leģenda - «The Sisters Of Mercy».
Comments: Read 1 or Add Your Own.


watt
Subject:(4g9m)
Time:8:46 am.
Mazā joprojām saka "ļokastis" un "ļitamīns". Tas "ļokļēks" ko nevarējām saprast, izrādās ir "corn flakes", ko gribas "brokastīs".

***

Atgadījums autobusā. Mazā pirmdienās brauc pie logopēda, trenēties runāt (un arī mācās vāciski). Parasti braucam ar divstāvu autobusu, augšējā stāvā. Tagad kokiem zari noliekušies un skaras dažreiz sitas pret jumtu, taisot troksni.
- Tas ir koks! Viņam vajag nogriezt matus.
Comments: Add Your Own.

Thursday, May 19th, 2016


doomed
Time:4:43 pm.
I know you, Stanley Milgram
Comments: Add Your Own.

Wednesday, May 18th, 2016


mindbound
Time:6:24 pm.
Mood:relieved.
Music:Atrium Carceri - Void: Reselected.
Holy shit, clipboard managers save lives (or at least precious, precious kilolines of code and text).
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:līdz galam
Time:3:05 pm.
Mūsu Justs dziedāja līdz galam.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:Jes 40:8
Time:10:55 am.
Zāle nokalst, puķe novīst, bet mūsu Dieva vārds paliek mūžīgi!
Comments: Read 9 or Add Your Own.


ingmars
Subject:gods
Time:10:43 am.
Mūsu Justs godam nodziedāja.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


watt
Subject:tūristiskā berlīne
Time:8:42 am.
Lūk, tūrisma atrakcijas Berlīnē, pēc manas gaumes:
1) Parki. smukais Volkspark Friedrichshain, Tempelhofas bijušās lidostas lauks (velo/skate/roller/kite īstā scēna), narkodīleru perēklis Gorlitzer park, Tiergarten parks pašā centrā, Gleisdreieck parks zem u-bāņu sliedēm pašā centrā. Ja smukuma par maz, tad Britzer Garten un Garten der Welte - tie divi gan par maksu. Bet protams ir vērts. Uz pasaules dārziem pats neesmu bijis, bet esot smuki. Vēl var aizšaut uz Treptower park - tur var apskatīt tā bankrotējušā atrakciju parka vēl nenodegušās atrakcijas... Var aizšaut uz Grunewald, (S Bahn pietura S-Grunewald) un apskatīt radaru instalāciju. Vesels mežs, tas tāds Biķernieku "pilsētas meža" analogs. Svētdienā: noteikti Mauerpark.

2) Potsdam un Potsdamas pilis/parki. Var veltīt veselu dienu. Paņem S7* vilcienu un pa 40 minūtēm esi klāt. Visā Potsdamas transportā (un arī pilsētiņu autobusos ārpus, piemēram Werder) darbojas Berlīnes "C" zonas biļete. Ja tev ir C zonas dienas karte (vai piepirkta C zonas "pievienojuma biļete"**) - nekas cits nav jāpērk, var brīvi vizināties. Berlīnes C zona ir miiilziiiga. Tādu precīzu datu cik liela ir C zona nav, vienīgais tuvinājums ir ka DB reģionālie bāņi varbūt zina kura reģionālā pietura ir C zonā, kura nav. Tas ir, cik tālu ārpus Berlīnes var izbraukt ar to pašu C zonas biļeti.

3) Berlīnes Zoo. Ļoti iesaku, kā ilustrāciju kā zvēriņus var parādīt bez zvēriskiem žogiem un dzeloņdrātīm. (Uz akvāriju pie zoo var neiet, tur ir diezgan neinteresanti. To var atstāt uz kādu aukstu/lietainu dienu - ja gribas apskatīt insektus, čūskas un visādus rāpuļus, visbeidzot zivis.) Vēl ir otrs, "austrumu puses" zoo - Berlin Tierpark. Tas, ja ar galveno zoo nav gana. Sk. http://www.zoo-berlin.de/en un http://www.tierpark-berlin.de/en (Pērkot zoo biļetes nav jāskatās kur rinda stāv, bet kur ir atvērtas kases. Cilvēki bieži vien stāv rindā tikai tāpēc, ka ir rinda, lai gan ap stūri ir vēl 3 tukšas kases.)

4) Berlīnē nav aizlieguma pārstāt tirgot alkoholu kaut cikos. Ja redzi diennaktnieku - droši speries iekšā pēc alus/vīna/utt (jārēķinās gan ar uzcenojumu). Berlīnē arī nav "atvērta alkohola iepakojuma" aizlieguma (kā arī Vācijā vispār). Var dzert uz ielas, parkos, pie dīķa, utt. Transportā dzert nevajadzētu (lai gan visi dzer, īpaši piektdienas vakarā un tusiņu vietās). Berlīnē ir dekriminalizēta zāle, un dekriminalizētais daudzums ir ap 10 grami. Tā ka ar 10 gramiem kabatā var staigāt, un nekas slikts nenotiks. Protams, nav legalizēta, un ja policija piepišas, tad zāli konfiscēs. Nav Amsterdama :(
Zāli "tūristiem" tirgo Gorlitzer parkā un Hasenheide parkā, bet abās vietās tā zāle ir ar plastmasu apšpricēta (Brix). Tāds dūms ir toksisks, tā ka šobrīd nekāda uzpīpāšana nesanāk, ja vien nav savs dīleris zināms. Man nav. :(

5) Panku/kreiso/vegan scēna: http://stressfaktor.squat.net/termine.php Tur arī var atrast panku/squat krogus - Køpi, Abstand (iesaku!).

6) Viss interesantākais, protams, notiek Kreuzberg, Friedrichshain un Neukölln rajonos, biški arī Wedding pusē un Prenzlberg pusē. Visa krogu, tusiņu, izēšanās un modīgas brokastošanas scēna ir tur. Schöneberg ir smuki, bet mēreni garlaicīgi (kur es dzīvoju). Steglitz un Wilmersdorf ir nāvīgi garlaicīgi. Bet Mitte ir viens liels tūristu slazds, tur nav jēga rādīties. Rodas zināms riebums pret Alexanderplatz un Potsdamer platz. Runājot par tūrismu, dažās pieturās īpaši aktīvi darbojas kabatzagļi. Tā ka ja ir burzma, somu vajag iespiest padusē, bet naudas maku pieturēt. Tāda, lūk, lielpilsētas realitāte.

7) Runājot par Mitte, muzeji. Bet tur jau jēga iet ja gribi kaut ko konkrētu apskatīt (piemēram ēģiptes kolekciju, vai tamlīdzīgi), vai arī ja galīgi nav kur likties.

8) Ar "ūdeņiem" Vācijā ir pasūdīgi - makšķerēšana ir tikpat labi kā aizliegta vispār, un ap ezeriem viss ir nahuj noprivatizēts - nekāda "tauvas joslas" koncepta te nav. Un arī kempings kā koncepts ir sviestains - var just ka trūkst vietas cilvēkiem. Nav Kanāda, kur nieka 40 miljoniem cilvēku ir vesels pus-kontinents atvēlēts...

9) Svētdienā visi lielveikali un veikali vispār, būs ciet. Darbojas tikai šādi-tādi diennaktnieki, un daži pārtikas veikali ar "speciālo atļauju" iekš dzelzceļa stacijām. Tajos veikalos, savukārt, svētdienā iestājas apokalipse. Neiesaku.


__________________________________
* var arī ar reģionālo (sarkano vilcienu) RE1 braukt. sk bvg.de plānotāju. bet tas tikai kad jūties visai advancēti. es pats pirmo gadu tikai ar U-Bāņiem pa pilsētu braukāju, lai neapmaldītos...
** saucas "Anschlussfahrschein" - braukšanai vienā virzienā, ar pārsēšanos utt, 2h darbojas. sanāk, ja grib pa C zonu pērties visu dienu un vizināties, labāk uzreiz nopirkt ABC dienas karti (AB zonas dienas karte: €7, ABC - €7.60) nevis māžoties ar šiem pievienošanas biļetēm. Tās der ja ir piemēram AB zonu mēnešbiļete.
Comments: Read 12 or Add Your Own.

Tuesday, May 17th, 2016


watt
Time:3:43 pm.
nekāds 'stronk' nav - ik pa brīdim apslimstu, tad neceļu, tad sāku celt (40kg, 50kg, 60kg) tad atkal mazdrusciņ apslimstu un neceļu. (ja iesnas vai klepus vai kkas, negribas neko celt.) un tad atkal sāku no sākuma kad sajūtos labāk.
treniņu datumi: 08.04, 11.04, 13.04, 15.04, 18.04, 26.04, 03.05, 06.05, 17.05.2016.
Comments: Add Your Own.


honeybee
Time:1:19 pm.
Nuvot, prijehaļi, izdomāju, ka gribu studēt, ņebosj antropoloģiju.

Jā, fucking bakalauros. Jo es esmu tik tizla, ka man nav pat bakalaura grāda.

A par ko ne? (nē, nopietni, dodiet man labus pretargumentus/labākus ieteikumus studijām)
Comments: Read 71 or Add Your Own.

Monday, May 16th, 2016


mindbound
Time:9:37 pm.
Mood:awake.
Music:Alcest - Les Voyages De L'Âme: Summer's Glory.
Data are. If you’re lucky. Mostly data are not.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


mindbound
Time:9:18 pm.
Mood:awake.
Music:Covenant - Northern Light: Call The Ships To Port.
Apstiprināju uzaicinājumu piedalīties kā ekspertu paneļa dalībniekam sarunu festivālā “LAMPA”. Kopējā ainā tas ir sīkums, taču tāds, ko vajadzētu izlietot.
Comments: Add Your Own.

Sunday, May 15th, 2016


ingmars
Subject:yy
Time:9:50 pm.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Saturday, May 14th, 2016


doomed
Subject:aptiekā šodien
Time:1:18 pm.
-"Labdien, man vajag sālsūdeni."
- (tante neizpratnē skatas uz mani)
-"Inhalatoram."
-"Jums vajag nātrija hlorīdu"
....

es patiešām dažas sekundes nezināju, ko lai saka.
Comments: Add Your Own.

Friday, May 13th, 2016


watt
Time:5:23 pm.
Iedomājies, piemēram, ka ja bankai pieder māja (atņemta, nepārdota, stāv tukša) kas novērtēta par €100 000, un bankai nākas par to maksāt, piemēram, €10 000 nekustamā īpašuma nodokli gadā. Ar kādu mērkaķa ātrumu banka to īpašumu pacenstos pārdot. Un cik ļoti neieinteresēta būtu tā šādu īpašumu atņemt. Un kas nopērk, cik neieinteresēts būtu lai māja stāv tukša, bez īrniekiem.
Comments: Read 8 or Add Your Own.


jan09
Subject:mazie prieciņi
Time:12:40 pm.
- birstošo ziedlapiņu putenis uz ielām - sārtas, baltas, dzeltenas vērpetes...
- netrafarēti policijas auto - Insignia un Voyager
- Maserati markas auto rindā uz recycling centru (vietu, kur bez maksas nodod sašķirotus sadzīves atkritumus) ;)
Comments: Read 1 or Add Your Own.


watt
Subject:par nekustamā īpašuma nodokļa principu
Time:12:24 pm.
Vispār, nekustamā īpašuma nodoklis praktiski garantē to, ka būs vaidi un vaimanas ka cilvēki nevar to "samaksāt". Dzīvo pilī, bet ienākumi "nav atbilstoši" - nespēj uzrādīt vai pamatot, par kādiem līdzekļiem māja uzcelta, iegādāta, un tiek uzturēta. Tā iniciatīva "vienīgo mājokli" ar nodokli neaplikt ir vispār appisiens: kādā sakarā lai miljonāra supervillu neapliktu ar nodokli, pat ja šie spēj uzrādīt ka tas ir "vienīgais mājoklis" (un visi pārējie īpašumi varbūt norakstīti radiem un radiņiem kuru oficiālie ienākumi ir vēl sīkāki)?

Pamatprincips ir ka īpašumu nevar noslēpt, un ja viņš ir, tad kaut kur ir arī nauda. Un šī nauda ir jāiegūst budžetā. Pofig cik rūpīgi lai miljonārs savu ienākumu plūsmu maskētu un slēptu un sadrumstalotu, kaut kur jau šis dzīvot gribēs, un kaut kur savas automašīnas un visus uzkrātos dārgumus turēt gribēs. Un to var aplikt ar nodokli. Un to vajag aplikt ar nodokli!

No principa izriet, ka iedzīvotajiem jāspēj paciest nedaudz neērtības maksājot lielākus nodokļus par savu lepno īpašumu (pat ja paša ienākumi nav tik lepni - kas gan pašam būtu arī jāmaina), priekš tam, lai miljonāri par savām greznajām mājām maksātu tādu nodokli, ka asaras sprāgst no acīm. (Un es pat teiktu tā: tikko ienākumu plūsma apsīkst, tā miljonārs no mājas lai gatavojas šķirties - lai pārdod kādam citam, kam ienākumi nav apsīkuši, ja tā ir gadījies. Nodoklim ir jābūt tiešām nozīmīgam. Negribi maksāt? Dzīvo būdiņā, kādā novadā kur tirgus vērtība zemei tuvu nullei. Gribi lepni šikot jūrmalas kāpās? Tad pogā tik nost. Pat ja uz papīra tev nekas nepieder.)

***

Pats princips kā labējie ar "samazināsim nodokļus" lozungiem vinnē vēlēšanās ir vienkārši fantastisks. Nabags šos ievēl, domājot ka viņam no ienākumu nodoklīša kādu desmitdaļu procentiņa nometīs nost. Ievēlētie pēc pilnas programmas noīsina nodokļus bagātniekiem, nu tā tiešām dāsni noīsina. Rezultātā budžets samazinās, nav naudas ne bezdarbniekus stutēt, ne bērnus pabalstīt, ne izglītībai nauda, ne kam. Bet vot vēlētājs drusku "savu naudu" ietaupījis. Redzēt, kā miljonāri rēc par šo visu, neredz. Jo šie rezultātā var sagrābties miljardus - un par šo pašu naudu vēl finansēt smadzeņu skalošanu un reklāmas, kā nu tik vēl "samazinās nodokļu slogu" kaut kam vēl.

Jāvēl būtu paaugstināt nodokļu slogu. Un pēc tam paaugstināt vēl: bagātniekiem, miljonāriem. Ieviest to biržas/vērstpapīru/banku transakciju nodokli. Kapitāla nodokļus un divdenžu nodokļus. Transakciju nodoklis arī visu to biržas spekulēšanu un HFT (high frequency trading) naudas-zagļu fondus nogrieztu saknē. Progresīvā nodokļa griestus atcelt - lai tik progresija aug, nevis apstājas pie €250,730 gada individuālā ienākuma (= €501,460 ģimenei. Vācija, 2015 gads). Vai tāda ģimenīte paliks nabaga, ja no 501461-ā eiro būs jāatdod 46 centi, nevis 45 kā par iepriekšējo eiro?

Bet tā ģimenīte varbūt īstenībā tad būtu priecīga, jo tas nozīmētu ka miljardieris no sava ienākuma maksās vēl vairāk, un rezultātā visi būs laimīgāki, nevis 99% procenti ubagu atlikums, un 0.1% oligarhu.

Bet viss sākties varētu tieši ar nekustamo īpašumu, jo to aplikt ir visvienkāršāk. Par ienākumiem ir jāpierāda, un par transakcijām un dividendēm viss ir sarežģīti. Bet īpašums vienkārši ir. Un tirgus vērtība tam vienkārši ir. Vajag tikai iekasēt.
Comments: Read 14 or Add Your Own.


honeybee
Time:7:31 am.
Šodien neņemšu uz darbu (sic!) datoru. It kā man ir attaisnojums (tāpat 2-3 h paies bērna pasākumā, plus jāpaguļ, plus jāsaved kārtībā citas lietas, ko var darīt uz papīra), bet nu sajūta tāda, it kā darītu kaut ko aizliegtu un pārgalvīgu.
Comments: Add Your Own.

Zinātnes balsts

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Website (Folding@home Latvia (nr. 41587)).
View:Memories.
You're looking at the latest 33 entries.