Zinātnes balsts
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Friday, October 9th, 2015


jan09
Subject:CNC
Time:8:57 am.
skatos, ka aug pieprasíjums péc dazáda límena CNC speciálistiem.
mosh jásák domát par darbíbas virziena mainu? ;)

PS algas neminéshana darba sludinájumá rada nenopietníbas iespaidu, un sludinajums netiek lasíts.

update: CNC stands for computer numerical control.
In modern CNC systems, end-to-end component design is highly automated using computer-aided design (CAD) and computer-aided manufacturing (CAM) programs. The programs produce a computer file that is interpreted to extract the commands needed to operate a particular machine by a post processor, and then loaded into the CNC machines for production. Since any particular component might require the use of a number of different tools – drills, saws, etc., modern machines often combine multiple tools into a single "cell". In other installations, a number of different machines are used with an external controller and human or robotic operators that move the component from machine to machine. In either case, the series of steps needed to produce any part is highly automated and produces a part that closely matches the original CAD design.
Comments: Read 14 or Add Your Own.

Thursday, October 8th, 2015


ingmars
Subject:では
Time:10:26 pm.


では、その手は何のためにあるの? )
Comments: Add Your Own.


mindbound
Time:9:43 pm.
Mood:awake.
Music:ASP - Requiembryo: De Profundis.
Piezīme sev: drukājot blodziņā tehniskas lietiņas, pie bildītēm prasās arī paskaidrojumiņus, citādi sanāk gandrīz tikpat netikumīgi, cik ar diagrammām bez leģendas, asīm bez mērvienībām utt. Secinājums: vajag vairāk dzert (kafiju).
Comments: Read 14 or Add Your Own.


mindbound
Time:6:43 pm.
Mood:awake.
Music:Chants Of Maldoror - Every Mask Tells The Truth: Cruel With Us.

Tikmēr vietējās ārēs: starpšūnu telpas potenciāli un pirmie soļi strukturālās plasticitātes virzienā.

... tālāk ... )
Comments: Read 8 or Add Your Own.


ingmars
Subject:jjj
Time:12:32 pm.
Es zinu, ka jūs gribētu būt manā vietā, bet tur neko nevar darīt -- es jau esmu savā vietā.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:Neon Genesis Stay In All Day
Time:12:26 pm.
Vakar nekas nebija jādara. Noskatījos NGE 26 sērijas praktiski bez piecelšanās.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:6k
Time:12:15 pm.
Saņēmu 6 tūkstošus no liberālistu sindikāta.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


ingmars
Subject:bļ3ģ
Time:11:55 am.
Ar trešo mēģinājumu beidzot dabūju U2 formu no Beļģijas Karalistes. Ar šo dienu oficiāli pārceļos uz Latviju. Tagad sēžu lidostā, somā ir konfektes, ko Krivade sūta Ratinīkai.
Comments: Add Your Own.

Wednesday, October 7th, 2015


ex_silentio
Subject:Sociopātija.
Time:9:05 pm.
Tā nu man iegadījās, ka arī es biju šorīt tajā vilcienā kas pirms Ogres notrieca to tantu. Tā gājēju pārbrauktuve jau sen ir ar nelabu slavu. Kā vēlāk mana pasniedzēja apgalvoja - esot mašīnisti, kas pamet darbu tieši šī iemesla dēļ - nelaimes gadījumu paliek vairāk. Daži aiziet par konduktoriem. Citi - vispār prom no dzelzceļa.
Es nebiju to starpā, kas lēkšiem metās laukā skatīties to ainu. Es redzēju to cilvēku sejas, kas stāvēja ārā un lūkojās notiekošajā. Kopā ar ātrumu kādā pārvietojās vilciens - man šaubas par rezultātu neradās un pēc detaļām es nealku.
Kamēr atbrauca ātrie - un tiešām atbrauca ātri. Formalitātes utt - sastāvs, bez šaubām, tikām stāvēja. Nez, varbūt minūtes 20-25. Un man neviļus sagribējās šim vagonam aiznaglot logus un durvis, iegāzt pa kādu spraugu spaini degvielas un piespičkot. Man kļuva bail atrasties šo cilvēku vidū. Vieni rēkdami, zviegdami, stulbi jokodami, kā kaut ko ļoti smieklīgu steidza notikušo pa telefoniem pasniegt cilvēkiem radioviļņa otrā galā. Citi cirta kāju pie zemes un lielmanīgi pieprasīja turpināt ceļu, jo viņi, rau, esot par biļeti samaksājuši!!! Arī konduktori bija pirmo starpā. Paziņa, kas iekāpa Ogrē, apgalvoja - mašīnists ar palīgu arī esot jautri žestikulēdami, smejot vien, stāstījuši par notikušo kādam caur kabīnes logu.
Pie velna! Kas mēs esam? Babulis, bez šaubu ēnas, pati bija vainīga. Bet viņa, iespējams, vēl pat nomirusi nebija, brīdī kad cilvēki jau ciniski un rupji par to smējās. Līdz brīdim kad viņa atdzisa - neviens par to vairs pat neatminējās..
Un tad mēs ņerkstam valdība slikta un tas slikts un šitas slikts.. Paši mēs esam slikti.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


honeybee
Time:2:28 pm.
Stella konsekventi saka nevis "papagailis", bet "kakabailis". Un sejā aš izlasāms tas "a es esmu maziņš bērniņš, kas nemāk runāt, iepūt man!"
Comments: Read 5 or Add Your Own.


watt
Time:11:11 am.
Belēvičs (ZZS), protams, apdirsīsies un teiks ka nav tā bijis domāts, un īstenībā ideja ir citāda, un bla bla bla.
"Maksātspējīgiem pacientiem, kuri būtu uzsākuši maksas pakalpojumu saņemšanu, būtu jāturpina ārstēšanās maksas sektorā. [...] pacientiem, kuri kādu veselības aprūpes pakalpojumu izvēlējušies saņemt privātā ārstniecības iestādē par saviem līdzekļiem, būs jāmaksā arī par visiem valsts apmaksātajiem izmeklējumiem, kas nepieciešami konkrētā pakalpojuma saņemšanai."

Interesants vispār arī pats izvēlētais termins, "maksātspējīgiem". Tas ir, kad visi nodokļi samaksāti, lai nodrošinātu valstī bezmaksas medicīnisko aprūpi, un ja vēl nauda ir palikusi drusku pāri, tad cilvēkam šī "bezmaksas" medicīna nepienākas, lai tik pogā vaļā. Un tikai kad pašam naudas vairs nav (nez pēc kā to noteiks, vai nāksies cilvēkam pasludināt bankrotu, lai iegūtu šo "maksāt nespējīgā" statusu?), tad varēs atkal tikt pie paša nodokļu apmaksātās "bezmaksas" medicīnas.

Dažreiz nostaļģija velk uz Latviju, bet šādi reality-check lieliski atgādina ka viens no primārajiem iemesliem bēgt uz Vāciju bija veselības aprūpes sistēma.

***

Kas interesanti, Vācijā veselības sistēma sastāv no 3 daļām. Pirmais, (gandrīz) visi pakalpojumu sniedzēji (ārstu prakses, slimnīcas, lielie institūti) ir privātas struktūras. Viņi no valsts saņem finansējumu, bet neko daudz vairāk. Otra daļa ir publiskā obligātā veselības apdrošināšana. Tā nodrošina finansējumu. Apdrošināšana ir apmēram 15% no darba algas, lai gan pat ne tā... Ja ir minimālā alga 410€, tad darba devējs papildus vēl pārskaita 150€ darba ņēmēja apdrošinātājam (slimokasei). (Tātad darba devēja izmaksas par vienu darbinieku kopā ir 560€ mēnesī. Sanāk, veselības apdrošināšanas slogs no minimālās algas ir gandrīz 27%. Bet parasti apdrošināšana ir 15.5% no darba algas. Piemēram, ja alga ir 4600€, apdrošinātājs paņems 713€ mēnesī.)

Trešā daļa ir privātā obligātā apdrošināšana. Tas ir, ja sanāk izdevīgāk maksāt privātajam apdrošinātājam, nevis publiskajai apdrošināšanai atdot 15.5% no algas, var slēgt līgumu ar privāto apdrošinātāju. Pie privātā, mēneša maksājums tagad ir apmēram 250€ (un pieaug...). Kā redzam, ja alga ir virs 1600€, tad izdevīgāk būtu pie privātā. Bet šeit ir stiķis - pēc tam atpakaļ pie publiskās apdrošināšanas vairs tevi neņems. Ja esi pārgājis uz privāto apdrošināšanu, tad tik maksā ragā, arī ja alga krītas, vai zaudē darbu, utt, utt. Valsts par tevi vairs nerūpēsies. Tāpēc tas ir liels risks - var palikt reāli dirsā. (+pie privātā var iet tikai darba ņēmēji ar algu virs 4575€ mēnesī, pašnodarbinātie un brīvo profesiju pārstāvji - Freiberufler, kā advokāti un programētāji(!)).

Tā ka cilvēki labāk izvēlas tos 15.5%* maksāt un neraustīties - jo tad skaidrs ir ka esi nodrošināts vienalga lai kas notiek ar taviem ienākumiem.

***

Nez kā toreiz beidzās 2010. gada Sarmītes Ķikustes (JL, tagad V) analfabētiskā likumdošanas iniciatīva ieviest sauso likumu 1. septembrī? Toreiz portālos rakstīja ka Saeima grozījumus pieņēma, bet kurā brīdi tad tas likums nosprāga? Vai arī varbūt tomēr šogad nevienā krogā alkoholu 1. septembrī netirgoja?

___________________________________
* no 2015 gada, 14.6%
Comments: Read 17 or Add Your Own.


honeybee
Time:9:31 am.
Atklāju vēl vienu latento kristietības gļuku, tb domu, ka īsta mīlestība gaida nekad nebeidzas
Kas pat nav akurāt nepatiesi, bet aumež nezinātniski

Droši vien kaut kur krīpīgajos amerikāņu self-help grāmatu blāķos ir grāmatiņa ar nosaukumu "Learn To Love Today: how to grow and spend more love than you could ever imagine", kurā ir aptuveni tāda shēma
1) mīlestība varbūt ir neizsmeļams vai varbūt atjaunojams resurss, hujzina, bet tas nav neierobežots resurss
2) atslēgas punkts varētu būt rezervuārs/akumulators un tā ietilpības palielināšana (lai ienākošā m. neaiziet postā) => pieņemu, šeit ienāk visādas garīgās prakses, ētikas studijas, meditācija, literatūra, māksla, vārdsakot, viss, kas kaut kādā veidā paplašina tavu iekšējo telpu
3) ienākošās mīlestības plūsmas palielināšana
4) izejošās mīlestības plūsmas menedžēšana, a.k.a. "vai man nonest mīļotajai zvaigzni no debesīm vai katru dienu visa gada garumā pieciest to, ka ziepēs ir ielipuši viņas mati? jo enerģijas abiem točna nepietiks" un "tu neesi ievērojis, ka savai nežēlīgi pretīgajai kolēģei, kuru tu visu laiku centies paciest un saprast, tu iztērē vairāk mīlestības nekā savam bērnam?" [un cilvēki būtu greizsirdīgi nevis uz tiem, kurus viņa partnerim ir viegli mīlēt, bet uz tiem, kurus ir grūti, nu tipa "oooo, tev ir jauna mīļākā? tad jau man arī būs puķes un končas, jeij!" un "bļaģ, ja tu vēl vienu reizi nakts vidū atbildēsi uz priekšnieka e-pastu, jei bogu olas nogriezīšu"]

Un, ja nav šitādas grāmatiņas, točna vajadzētu, tikai tādu maksimāli creepy, ja
Comments: Read 40 or Add Your Own.

Tuesday, October 6th, 2015


mindbound
Time:9:43 pm.
Mood:awake.
Labas ziņas: pele beidzot ir sagriezta.
Comments: Add Your Own.


honeybee
Time:9:39 pm.
Dokaķiļis.
Bērns atnāk pie datora meklēt krāsu nozīmi un simboliku.
"Es tev varu iedot simbolu vārdnīcu."
"Bet mammu, uzdevumā ir teikts atrast internetā!"
Comments: Read 2 or Add Your Own.


jan09
Subject:prieciņš
Time:5:20 pm.
http://apollo.tvnet.lv/zinas/plano-ierobezot-maksatspejigu-pacientu-iespejas-sanemt-valsts-apmaksatu-veselibas-aprupi/707328
(tā viņiem vajag, buržujiem! žēl, ka izsūtīt nevar...)

http://apollo.tvnet.lv/zinas/straujuma-begliem-jasak-stradat-uzreiz-lai-pabalsts-vispar-nebutu-vajadzigs/707337
(vai sīkāk varētu, kā to iedomājušies? akmeņlauztuves, karjeri un kūdras purvi tak prihvatizēti?)

http://apollo.tvnet.lv/zinas/eiropa-nonakusajiem-begliem-latvija-varetu-pieskirt-tukstosiem-segu-un-palagu/707306
(ooo, valstij ir civilā aizsardzība un materiālās rezerves! nez, kurā valstī šīs segas un palagi tiek (tika) uzglabāti?)

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/578851-vid_iedzivotaji_perkot_nelegalas_cigaretes_atbalsta_starptautisko_terorismu
(pērle! žēl, ka es nesmēķēju ;( starp citu, UK iedzīvotāji labprāt gan tirgo, gan pērk ievestās "lētās" cigaretes un tabaku)
Comments: Read 8 or Add Your Own.

Monday, October 5th, 2015


honeybee
Time:6:34 pm.
- Paskaties, vai tu šito grāmatu lasīsi?
- Mhm, dirsā lasīšu.
- ???
- Tā bija metafora.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


honeybee
Time:12:49 pm.
Biju grāmatnīcā, no 5 grāmatām viena pat bija ieplānota. Greit saksess.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:-|-
Time:2:00 am.
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Sunday, October 4th, 2015


honeybee
Time:5:35 pm.
Marsietis - kruta filma, pilnīgi noteikti iet Hugo listē
Par šo domājot - "Prāta spēles" a.k.a. Inside out tak tehniski arī kvalificējas? Ja jau Lego movie kvalificējās... Ja tā, tad arī in

Traitor Baru Cormorant - holy shit, yes (un te nu es biju, domādama, ka neko krutāku par Fifth Season šogad neizlasīšu...)
Sūds par to, ka galvenā varone ir tumšādaina lesbiete, galvenā varone ir fucking grāmatvede (nu labi, drusku cita specifika, bet smieklīgi izklausās)
Ūberļauna impērija, kas ir nepatīkami tuvu tam, ko varētu izveidot, ja rīkotos loģiski un saprātīgi, un galvenā varone, kas ir vienkārši ahujeķ savos "piesitīsim viņus ar smadzenēm" izgājienos
Also, ja lasāt, jo mazāk spoileru, jo labāk.
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Saturday, October 3rd, 2015


ingmars
Subject:jk
Time:11:43 pm.
Woow! How romantic! I'm "rocking" D's.
Comments: Add Your Own.

Friday, October 2nd, 2015


ingmars
Subject:mego
Time:2:53 pm.
Gribas Maxima.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:aļoša + nataša
Time:1:59 am.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


mindbound
Time:1:01 am.
Mood:working.
Music:Love Like Blood - An Irony Of Fate: In The Shadow Of The Sun.
Atrisiniet 7 × (32 – 5) – 7 + 3 un sev par pārsteigumu atklājiet, ka pareizā atbilde ir 4!
Comments: Read 7 or Add Your Own.

Thursday, October 1st, 2015


honeybee
Time:11:05 pm.
Šīsdienas food for thought gabaliņš:
neurodiversity - an approach to learning and disability that suggests that diverse neurological conditions appear as a result of normal variations in the human genome.[1] This neologism originates in the late 1990s as a challenge to prevailing views of neurological diversity as inherently pathological, instead asserting that neurological differences should be recognized and respected as a social category on a par with gender, ethnicity, sexual orientation, or disability status. (Šito attiecina uz autistiem, UDS un bipolārajiem)

Un automātiskais vikipēdijas clickthrough: Mad Pride, kas ir tieši tas, ko jūs padomājāt.
Comments: Read 26 or Add Your Own.


ingmars
Subject:ttt
Time:2:06 pm.
Enjoyment.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


honeybee
Time:12:37 pm.
Mēneša grāmatliste (to buy):

Latvieši, "turot roku uz pulsa"
- Linda Nemiera "Kaķis maisā"
- Laura Dreiže "Zem mākslīgām zvaigznēm"
- Arno Jundze "Kristofers un Ēnu ordenis" (šitais man vislaik sēž uz nerviem, tb neesmu lasījusi, bet sanāk atsaukties uz)

Latviešu dzeja ftw
- Toms Treibergs "Drudzis"
- Justīne Jaunpaule "Tālsaruna"

EN
- Jim Butcher "The Aeronaut's Windlass"
- Max Gladstone et al "The Bookburners (vēl joprojām lasu, kruts formāts)
- Ellen Kushner et al "Tremontaine"
(citādi no ārzemniekiem droši vien uzlikšu mīksto hugo kandidātiem un lasīšu Vorkosigan sāgu, apriebusies man tā mūsdienu literatūra)

Bērniem
- "Krupim patīk visas krāsas"

Kas vēl?

Nē nu forši, atradu šitādu linku:
https://www.kirkusreviews.com/features/your-speculative-fiction-reading-list-october/
Comments: Read 3 or Add Your Own.


honeybee
Time:10:31 am.
Incanti, ja būtu, tātad, augšupielādēta psihe, tad droši vien to varētu arī kopēt, vai ne?
Nu, teiksim, man ne-nor-mā-li negribas strādāt, es uztaisu savu kopiju, kas pastrādā manā vietā, un pati tajā laikā izklaidējos, normāli, vai ne?
Vai, teiksim, džuse iemīlas divos vīriešos un for some fucking reason viņi negrib dalīties, tad uztaisa identisku kopiju, viens eksemplārs Edgaram, otrs Akmentiņam, arī normāli, visi laimīgi

Bet, teiksim, džusē ir iemīlējies kaut kāds losis, kurš ne pa kam neatstājas, nu un viņa uztaisa savu kopiju un atdod, lai aizrijas bļe

Vai kāds to džusi reāli, reāli ienīst un visādi cenšas pazemot, viņa uztaisa savu kopiju, lai... oh wait.

Nu tb kurā mirklī tad tiek novilkta sarkanā līnija?
Comments: Read 97 or Add Your Own.


ingmars
Subject:gare du fucking die
Time:12:52 am.
Nu ko, pirmdien atkal uz Briseli.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


mindbound
Time:12:26 am.
Mood:awake.
Music:Triarii - Muse In Arms: Birth Of A Sun.
FFS, ļ. cien. žurnālisti/redaktori/whoeverthisis. Atveru savu ziņu RSS lentu, lasu virsrakstu (formāta dēļ norautām beigām): “Kodolsprādziens Tallinā jeb Savisārs pieķerts [..]”. Desmit diezgan trauksmainās sekundēs atveru pašu rakstu, ar jau pilnīgi citu virsrakstu: “Mērs pilns”; pats raksts — protams, par pilnīgi nesaistītu un mani ļoti maz uztraucošu tēmu. Saprotu (ne priecājos par, bet) sensācijas ģenerēšanas praksi, bet zināmus atslēgvārdus tomēr vajadzētu likt pēdiņās, lai nerastos kaut īslaicīgi, tomēr ļoti nevajadzīgi pārpratumi. Evidence augstāk minētajam.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


ingmars
Subject:nu davajjjj
Time:12:23 am.
Eu, uztaisām tādu akciju — izdzēšamies visi no cibas?
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Wednesday, September 30th, 2015


honeybee
Time:8:13 pm.
E. E. Cummings

Cruelly,Love

cruelly,love
walk the autumn long;
the last flower in whose hair,
they lips are cold with songs

for which is
first to wither,to pass?
shallowness of sunlight
falls,and cruelly,
across the grass
Comes the
moon

love,walk the
autumn
love,for the last
flower in the hair withers;
thy hair is acold with
dreams,
love thou art frail

—walk the longness of autumn
smile dustily to the people,
for winter
who crookedly care.
Comments: Add Your Own.


honeybee
Time:9:30 am.
Bet vispār tas pieņēmums, ka teksts ir manipulācija ar lasītāju, ir apmēram tāpat kā sekss ar cilvēku, kam ir perfekti atstrādāta tehnika (un tu zini, ka viņš atpisīsies tikai pēc tam, kad tu nofeikosi orgasmu);
un scary shit sākas tad, kad lasītājs sāk sagaidīt, ka ar viņu manipulēs un justies aizvainots, ja tas nenotiek tā, kā pieņemts

nu tb vienubrīd man šķita, ka lasītāji vulgaris, kas, teiksim, gudrīdu atsauksmēs kritizē sižetu-tēlus-whatever, to dara tāpēc, lai izskatītos gudri, tagad man rodas sajūta, ka viņi patiesībā ļoti labi zina, ko sagaida no grāmatas, un viņiem ir pilnīgi adekvātas pretenzijas pret to, ka produkts neatbilst ekspektācijām

kas man šķiet nenormāli dīvains veids, kā lasīt grāmatas (es drīzāk par katru nepierastu kustību padomāju "whoa, šitais bija kaut kas negaidīts, ticēsim, ka besīgi kruts, līdz man pierādīs pretējo" un pierastās kustības vairāk vai mazāk ignorēju)

bet then again, es arī nesaprotu, kur ir prikols tinderī (ajmīn man šķiet, ka tas ir totāli sliktākais veids, kā atrast sev partneri, pofig, cik ilgam laikam), kamēr ir cilvēki, kas lieto un ir laimīgi
un droši vien ir cilvēki, kuriem teksts "mana seksa tehnika ir tik izkopta, ka orgasms tev ir praktiski garantēts" liekas izcils pikaplains
Comments: Read 7 or Add Your Own.


ingmars
Subject:retro
Time:1:55 am.
Uzliku Santas velosipēdam jaunus rokturus, jo vecie visu laiku slīdēja nost. Santa to padzirdēja un tagad, protams, ir satraukusies, ka viņas velosipēds vairs nebūs retro. Man gan šķiet, ka nav tik traki, bet no otras puses es saprotu viņas bažas — es arī braucu ar retro velosipēdu. Nu neko, ja izrādīsies, ka nav pietiekami retro, nāksies meklēt citus, jo vecos jau izmetu miskastē.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:oh my
Time:1:35 am.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Tuesday, September 29th, 2015


ingmars
Subject:lapu kāposts
Time:10:38 pm.
Brīvdienās pagatavoju zupu ar keilu.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:db
Time:10:01 pm.
These speakers look nice, I'm sorry for breaking them.
Comments: Add Your Own.


mindbound
Time:5:03 pm.
Mood:awake.
Music:Mankind Is Obsolete - Trapped Inside: Passing Through.

Ja jau esam nonākuši līdz informatīvā un literārā vārda cenzūrai uz “tikumības” pamata, es vēlētos šeit kontrastam (vai varbūt kondrātijam, atkarībā no tā, kurš lasa) pieminēt klasiķus, kurus literatūras stundās varbūt piemin mazāk, taču kuru klātbūtne pasaules literatūras vēsturē liek labāk apjaust, cik patiesi monumentāls darbs stāv priekšā mūsu jaunizceptajiem krustnešiem un inkvizitoriem. Bez tālāka ievada — Gajs Valērijs Katulls, “Poēmas”, Poēma № 16, ne sevišķi profesionālā, toties tehniski korektā manas necilās personas tulkojumā.

... tālāk ... )
Comments: Read 50 or Add Your Own.


honeybee
Time:8:56 am.
Mana bezdarbnieka dzīve => brīvs darba režīms => iespringšana uz to, lai es neslaistos => rūpīgi plānota slaistīšanās noved pie šādiem rītiem, kad tu 9os no rīta nodomā tipa "ok, kaut kāds minimums ir izdarīts, vēl jāpastrādā tas-un-tas un tad varēs strādāt kaut ko vieglāku", džīzas, citi vēl nav savu rīta e-pastu izskatījuši, kad es jau esmu nokreņķējusies par to, ka slaistos.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Monday, September 28th, 2015


chaj
Subject:related
Time:7:58 pm.
The lush
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:pa muti
Time:5:55 pm.
Kādam nevajag sadot pa muti?
Comments: Add Your Own.

Zinātnes balsts

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Website (Folding@home Latvia (nr. 41587)).
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.