Zinātnes balsts
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 27 entries.

Sunday, April 23rd, 2017


watt
Time:11:05 am.
Money velocity tik samazinās un samazinās...

Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:232323
Time:9:22 am.
Ūsiņam upurē melnu gaili ar deviņiem cekuliem un sarkanām kājām. Gaiļa asinis tecina zirga silē tieši uz auzām.
Comments: Add Your Own.


honeybee
Time:12:27 am.
Mēs ar bērniem gandrīz vai nobeidzāmies no smiekliem, skatoties šo te:
https://youtu.be/SqDDmDOezWs?t=3m55s

Mūzika vēl jorojām brīnišķīga, bet KO TU DARI AR TO KAFIJAS AUTOMĀTA KANNU, GRĀVER?

Vēlāk:
- Mammu, par ko ir tā dziesma?
- Ēē, nu, par Dievu.
- Tad varbūt tas ir svētītais ūdens?
Comments: Read 10 or Add Your Own.

Friday, April 21st, 2017


honeybee
Time:11:21 pm.
Man šķiet, ka pirmo reizi mūžā taisīju prezentāciju, balstoties uz drusku zinātniskas metodikas (tiešām drusku), un konstatēju, ka tā tiešām var iegūt interesantus datus (kas to būtu domājis). Rīt 15.15 RCB lasīšu lekciju/diskutēšu par to, kas mums ir jaunākajā latviešu SF/F un ko es/mēs gribētu redzēt vēl un vairāk.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:ķiploki
Time:7:49 pm.
Ķiploki ir neatņemama itāļu virtuves sastāvdaļa.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


mindbound
Time:4:53 pm.
Mood:working.
Music:Human Error - Endure Yourself: Man-Made Man.

Neuralink, eksokorteksa risinājumu R&D kompānija un Maska kārtējais megaprojekts, beidzot ir iznākusi publikā un to pavada lielisks un masīvs “Wait But Why” enciklopēdijbloga raksts, ko iesaku izlasīt visiem, kam kaut pa pieskari interesē šī tematika (ieskaitot tos, kuriem nav problēmu ar pašu papīru un publikāciju lasīšanu, jo WBW autoru uzražotos rakstus vismaz mana necilā persona atrod arī par labu izklaidējošo materiālu). Citējot XKCD, “a huge and alien future is barreling toward us, and I can’t wait”.

Citās, ar šīm saistītās ziņās – Kernel, kompānija, kur T. Bergera hipokampa protēžu laboratorijas vecā komanda ar vairākiem jauniem un aizraujošiem papildinājumiem bīda līdzīgu tehnoloģiju izstrādnes mazliet citos virzienos, drīzumā nāks klajā ar progresa raportu; sekosim līdzi.

Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:horvātija
Time:2:20 am.
Lielais Horvātijas ceļojums.
Comments: Add Your Own.

Thursday, April 20th, 2017


ingmars
Subject:tgo
Time:7:07 pm.
Teddy, how can one obtain a fair maiden?
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:sūds
Time:7:01 pm.
Krišjānis sapņo par to, ka mani bērni būs kristieši, jo viņam nav savu bērnu, ko samaitāt. Cik bēdīgi!
Comments: Read 8 or Add Your Own.

Wednesday, April 19th, 2017


honeybee
Time:8:16 pm.
Jā, starp visu citu vakar biju lieciniece episkākajam veidam, kā uzaicināt meiteni pie sevis uz mājām: "Man mājās ir pods un divas miskastes. Un tu drīkstēsi visam pieskarties."
Meitene aizrautīgi piekrita.
Mums, abu četrgadnieku mammām, nācās vien samierināties.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


ingmars
Subject: ¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨ ¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨ ¸„ø¤º°¨FOREVER``°º¤.
Time:3:20 pm.
Fūre traktoru sašķaida.
Comments: Add Your Own.


chaj
Time:3:02 pm.
vai kāds! playlistē uzradās
Comments: Add Your Own.


mindbound
Time:2:30 pm.
Mood:working.
Music:Funker Vogt - Blutzoll: My Innermost.
Started working on a package for calling JavaScript from Julia, planning to get the first version up by the next Monday.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


honeybee
Time:6:41 am.
Bet vispār vakardienas kašķī man vislabāk patika arguments "jāsauc cilvēkus oriģinālajā vārdā un vietniekvārdā, ņemot vērā viņu bioloģiju ģenētikas līmenī, jo tā ir PATIESĪBA, un kaut ko tādu nedarīt ir problēma, kas būtu jārisina galvas pusē, un PATIESĪBA ir mans vienīgais credo, sabiedrības izlikšanās un roleplayings ir zem mana goda"

Incanti, kā tas ir, drošvien šitā:
- runājot par paziņu, kas nokrāsojusi spilgti zilus matus, viņi saka "tā meitene ar gaiši brūnajiem matiem"
- ja viņu paziņu lokā kādam ir adoptēts bērns, tad viņi katru reizi saka "tavs adoptētais bērns", bet bērnam - "tava adoptētāja", nevis "tava māte"
- cilvēkiem, kas izlabojuši sakodienu ar breketēm, saka "piedod, tavs smaids vēl joprojām ir reāli šķībzobains", bet briļļainos ved pāri pie ielas aiz rociņas
- ja kādu pilnā vārdā sauc Līga Elizabete (bet sarunvalodā par Līgu), tad arī vienmēr sauc šo cilvēku par Līgu Elizabeti
- also, visus augstākminētos pie pirmās izdevības sūta pie psih*, jo šiem točna ar galvu kaut kas nav kārtībā - ne ta psih* problēmas ar savu ķermeni, ne ta ar realitātes apzināšanos, figviņzina, bet KAUT KAS NAV KĀRTĪBĀ AR VIŅIEM
Comments: Read 50 or Add Your Own.

Tuesday, April 18th, 2017


watt
Time:3:16 pm.
Money is flowing all around us. You make money in proportion to how much you place yourself in the flow of value transfer.
Position yourself where there is a flow of money, and facilitate it. You might also find a place where there is a potential flow of money, and create or increase the flow.

Making a lot of money is like surfing. You sit in the ocean and look out to sea, looking for waves to form. You watch as waves rise up and then break. You start to anticipate how and where waves will form, and you start to paddle in that direction. As a wave approaches, you align yourself with the direction that the wave is moving, and then you begin paddling really intensely. As you feel the mighty push from behind, you jump up onto the board, and ride it for as long as possible.
You’re going to wipe-out, fall off, and face plant. This is part of the process of surfing, and particularly learning to surf. When you come off, you paddle back out to catch another wave. You don’t try to catch the wave you just fell from; that one’s done.

[...]

Which wave I rode was an arbitrary and unconscious choice. I could just as easily have been on the Internet wave. A while back, I read a book called Bold by Peter Diamandis, which lists the current exponential technologies. These are technologies that are growing exponentially. Their growth may be almost invisible now, but they will suddenly explode [...].

***

Nav nojausma, kāds būs nākamais vilnis, bet varu pateikt tehnoloģiju viļņus par kuriem man bija nojauta, bet es diemžēl baidījos un negāju "all in". 1) Android vai iOS programmēšana/konsultēšana 2) BitTorrent 3) Bitcoin

Iespējamie viļņi par ko es aizdomājos: VR programmēšana. Ar tehnoloģijām nesaistīts: kanabisa legalizācija, solar paneļi.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


mindbound
Time:2:56 pm.
Mood:working.
Music:Covenant - Northern Light: Call The Ships To Port.
Jautājums cīņu biedriem: kāda ir jūsu pieredze ar “MyService” servisu? Laptopam jānomaina klaviatūru un jāiziet vispārēju diagnostiku; šī būtu ģeogrāfiski un citādi ērta opcija.
Comments: Add Your Own.


honeybee
Time:7:36 am.
Also.
Ned. nogalē pirmo reizi dzirdēju, kā dabā izklausās tas, ka cilvēki sauc man pazīstamu transgender cilvēku nepareizā vietniekvārdā (tb dzimšanas, ne tagadējā), turklāt ar pamatojumu "man nav svarīgs dzimums, man ir svarīgs cilvēks, tāpēc es saukšu viņu tā, kā saucu, kad mēs iepazināmies".
Tas izklausās tik drausmīgi aizvainojoši un tik drausmīgi wrong. Visa tā saruna bija wrong.

Vēl joprojām dusmīks.
Also, visi, kas kaut ko diršas par "āāā unikālajām sniegpārsliņām, kam vajag unikālo vietniekvārdiņu" kaut kur tālu tālu ārzemju forumos, vienkārši fuck off, kā būtu, ja jūs iesākumā sadotu pa ausi tām unikālajām sniegpārsliņām tepat blakus, kas pat atšķirību starp viņš-viņa nav apguvuši, bļe?
Comments: Read 158 or Add Your Own.

Sunday, April 16th, 2017


mindbound
Time:7:41 pm.
Mood:awake.
Music:Headscan - Shaper And Mechanist: Body Of Memory.

Priecīgus svētkus!

Comments: Read 2 or Add Your Own.


honeybee
Subject:bērnkopība kā pazemojuma prakse
Time:3:13 pm.
- Mammu, saģērb mani!
- Stella, tu esi liela meitene un pati vari smuki saģērbties.
- Nē, tu mani smuki saģērb!
- Stella, paskaties, kā es tegad izskatos. Kāpēc tu domā, ka es mācētu tevi smuki saģērbt?
(Pauze, the truth dawns on her)
- Es māku saģērbties smukāk... (aizjož pēc drēbēm, mission accomplished)
Comments: Read 6 or Add Your Own.

Saturday, April 15th, 2017


ingmars
Subject:skins party - thinking of u
Time:4:45 pm.


https://soundcloud.com/skinsparty/thinkingofu
Comments: Add Your Own.


honeybee
Time:3:13 pm.
Ekaterin studied Tien warily as they undressed for bed. The frowning tension in his face and body made her think she had better offer sex very soon. Strain in him frightened her, as always. It was past time to defuse him. The longer she waited, the harder it would be to approach him, and the tenser he would become, ending in some angry explosion of muffled, cutting words.
Sex, she imagined wistfully, should be romantic, abandoned, self-forgetful. Not the most tightly self-disciplined action in her world. Tien demanded response of her and worked hard to obtain it, she thought; not like men she'd heard about who took their own pleasure, then rolled over and went to sleep. She sometimes wished he would. He became upset—with himself, with her?—if she failed to participate fully. Unable to act a lie with her body, she'd learned to erase herself from herself, and so unblock whatever strange neural channel it was that permitted flesh to flood mind. The inward erotic fantasies required to absorb her self-consciousness had become stronger and uglier over time; was that a mere unavoidable side-effect of learning more about the ugliness of human possibility, or a permanent corruption of the spirit?

/Louis McMaster Bujold
Comments: Add Your Own.

Wednesday, April 12th, 2017


mindbound
Time:6:04 pm.
Mood:working.
Music:Totakeke - Digital Exorcist: Where The Machine Begins.
Compare and contrast: Borjigin, J., Lee, U., Liu, T., Pal, D., Huff, S., Klarr, D., et al. (2013). Surge of neurophysiological coherence and connectivity in the dying brain. Proc. Natl. Acad. Sci. U.S.A. 110, 14432–14437; Flesh Made Word, Watts, P., 1994. (pilns teksts šeit). Jāpameklē, vai 1994. g. jau bija pieejami rezultāti par tēmu. Ja nē, tad Vatsa kā neirozinātnieka “čujs” ir tiešām ļoti labā līmenī.
Comments: Add Your Own.


mindbound
Time:1:59 pm.
Mood:working.
Music:Sun Of The Blind - Skullreader: Lord Of Mind.

This is likely true, and most likely worth more thought than it has received so far.

Comments: Read 4 or Add Your Own.


ingmars
Subject:231
Time:1:15 pm.
Radošais pavasaris.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


mindbound
Time:12:31 pm.
Mood:working.
Music:The Wake - Masked: Sheet Metal Eyes.

Pirmā doma pēc migrēnas zīmē pagājušas vakardienas – “ja izdotos izveidot uzticamu migrēnas izraisītāju, ar tā ieviešanu varētu norakstīt lielāko daļu šobrīd izmantoto neletālo/pūļa kontroles ieroču”.

No mazāk morbīdām lietām: ir iznācis Planescape: Torment Enhanced Edition, kas, cik noprotams, ir tā pati vecā klasika, tikai ar XXI gs. līmenim pievilktām izšķirtspējām un iespēju dzenāt arī uz juniksoīdām OSīm (kas man parasti saīsinās uz “iespēju dzenāt”; dual boot ir opcija, bet pat tad, kad man ir brīvs laiks spēlēm (kas nav bieži), tā tik un tā nav pietiekami daudz (īpaši vienā gabalā), lai noapaļotu WIP darbus un pārslēgtos uz citu OS).

Comments: Read 3 or Add Your Own.

Tuesday, April 11th, 2017


honeybee
Time:2:54 pm.
Ja es varētu dabūt kādu superspēju, tad tā būtu "spēja max ātri apjaust, ka šodien točna nebūs, un nevis prokrastinēt, bet a) darīt kaut ko nesāpīgu b) norm atpūsties, nevis lasīt kurzemniek mēms"
Superspēja, starpcit, trenējama, šobrīd es esmu apmēram pusstundas režīmā (bet tas ir pēc tam, kad jau biju konstatējusi, ka nebūs, un tik un tā mēģināju strādāt)
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Monday, April 10th, 2017


ingmars
Subject:bērni
Time:4:24 pm.
Mani bērni sapņo par nākotni. Vecākais grib būt celtnieks vai smagās mašīnas vadītājs. Jaunākais grib būt policists.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Zinātnes balsts

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Website (Folding@home Latvia (nr. 41587)).
View:Memories.
You're looking at the latest 27 entries.