Zinātnes balsts
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Thursday, July 31st, 2014


ingmars
Subject:24:35
Time:4:01 pm.
Debess un zeme zudīs, bet mani vārdi nekad nezudīs.
Comments: Read 12 or Add Your Own.


honeybee
Time:9:16 am.
Bet vispār jā, kaut kas ar mani nav kārtībā, ibo glupo jociņu jomā es esmu konkrēti 18-20gadnieku paaudzē - tb aicinājumā sēžot pie ugunskura, es ar savu hihi-haha biju tieši viņu līmenī, ne vairāk, ne mazāk. Vot tagad tajā satori nometnē man būs pretī pieaugušie, un tas ir reāli skērīgi. (Lai arī it kā tak nav pirmā reize.)

Principā labi, ka vismaz pagaidām tā humora izjūta nav 12gadniekam, rekur jaunā paaudze man te izvērš tādu kreatīvu par tēmu "dirst", ka reizēm tā vien gribas pievienoties.

(Paies vēl kādi gadi desmit, un es par literatūru zināšu vēl vairāk, bet humora izjūta arī būs regresējusi vēl vairāk, nu un tad es varēšu sniegt izcilus padomus par to, kā nodrošināt protagonista tēla arkas attīstību trīspakāpju sižeta sistēmā, bet būtiskākās vietas akcentēt ar ūdens sprauslāšanu un putras mētāšanu)
Comments: Read 4 or Add Your Own.

Wednesday, July 30th, 2014


mindbound
Time:7:33 pm.
Mood:awake.
Music:Qntal - Qntal VI/Translucida: Sumer.
Christfuck, es nebiju ieplānojis sešas bezelektrības, bezsakaru, bezskaitļošanasjaudas diennaktis.

Secinājums № 1: īstermiņā strāva un pieslēgums Tīklam manai necilajai personai ir daudz svarīgāks resurss par barību. Secinājums № 2: liela apjoma labošanas darbus nav jāveic uzcītīgiem kaimiņiem, bet gan remonta brigādei.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


jan09
Subject:konteineri
Time:4:54 pm.
gandrīz aizmirsu pastāstīt par grūto dzīvi UK, un to, kā izdzīvošanai lieti palīdz atkritumu konteineri:
- pirms 2 nedēļām laukuma stūrī parādījās krava ar lietotām autoriepām, lēnām paliek mazāka,
- pirms nedēļas kolēģis anglis no konteinera izcēla kaudzi dēļu - dārza mājiņas remontam,
- vakar cits kolēģis, anglis, izcēla no konteinera elektrisko tējkannu,
- uz laukuma vakar bija pieejams atputas stūrītis, zilas ādas apvilkts - šorīt vairs nav,
- pats šodien izcēlu no konteinera 4 rindu tosteri (mājās ir tikai 2rindu, paliek par mazjaudīgu), mosh savu esošo rīt /parīt nolikšu vietā, lai vēl kādam tiek prieciņš ;)
Comments: Read 4 or Add Your Own.


ingmars
Subject:そんな・・・!
Time:12:10 pm.
— そんな、見たことも聞いたことも無いのに、出来るわけ無いよ!
— 説明を受けろ。
— そんな・・・!できっこないよ!こんなの乗れる訳無いよっ!
— 乗るなら早くしろ。で、なければ帰れ!
Comments: Add Your Own.

Tuesday, July 29th, 2014


ex_silentio
Time:4:40 pm.
Mans windows negaidīti sāka klaigāt ka šis neesot ģēnijs. Nu, to nu mēs arī tāpat zinājām. Līdz elementārai attapībai tālu, kur nu vēl ģēnijs!
Comments: Add Your Own.


ex_silentio
Time:11:43 am.
Jā, tā izrādījās tīra patiesība. Spēlējot Ingress, tik tiešām sanāk nedēļas laikā redzēt vairāk nekā nez cik gados pirms tam. Esmu pabijis tādos Rīgas kaktos, par kuru eksistenci man nebija ne mazākās nojausmas. Kas priecē - ka vēl ir ļoooti daudz neapskatītu vietu, kas gaida mani!
Comments: Add Your Own.

Monday, July 28th, 2014


jan09
Subject:ir kur augt
Time:8:56 pm.
Герой это истории, Борис, живет ныне в Израиле. А в молодости он жил в Баку и работал там в роддоме. Электриком. В одном здании с роддомом помещалась женская консультация. Там Боре выделили маленькую комнатку, в которой он мог сидеть в ожидании вызовов и заполнять нужные бумаги. Комната находилась посредине между кабинетами, в которых вели прием два заслуженных врача-гинеколога. На дверях кабинетов висели роскошные черные с золотом таблички с перечислением всех их чинов и званий. Боря посмотрел и на свою дверь тоже прибил табличку — очень скромную, без всяких регалий, только фамилия и инициалы. И едва он закрепил табличку и занялся бумагами, как в комнату вошла какая-то женщина. Прежде, чем Борис успел что-то сказать, она обрушила на него целый поток жалоб на свои интимные проблемы. Борис, надо заметить, был большим любителем женщин и в их проблемах разбирался как бы не лучше, чем в электричестве. Он не растерялся, усадил незнакомку на диван, подробно расспросил и даже немного пощупал. Жаль, смотрового кресла у него не было. На прощание дал какой-то совет, женщина ушла довольная. Почти сразу за ней вошла вторая женщина, потом еще одна. До обеда Борис успел принять пять посетительниц, затем ему позвонили и вызвали чинить проводку. На обратном пути его поймали на лестнице оба заслуженных гинеколога и в категорической форме, угрожая физической расправой, потребовали немедленно снять табличку. Борис поднялся на этах и увидел, что стулья для посетителей перед обоими кабинетами пусты, зато перед его дверью выстроилась длинная очередь. Сознательные бакинки массово игнорировали профессора, доктора медицинских наук Магомедова и члена-корреспондента Академии медицинских наук Азербайджанской ССР Алимханова и все как одна хотели лечиться у скромного доктора Б. Я. Лифшица. /anekdotov.net
Comments: Add Your Own.


honeybee
Time:10:16 pm.
Biju aicinājumā
Sajutos, es pat nezinu, jauna? Gudra? Nu vārdu sakot labi sajutos, un nepavisam ne pieaugusi
Comments: Add Your Own.


jan09
Subject:dienas prieciņi
Time:5:11 pm.
raksts:
http://financenet.tvnet.lv/nozares/519774-lai_izvairitos_no_kvotu_parsniegsanas_zemniekiem_iesaka_rikot_piena_vannu_kures

džekpots:
auto pulkstenis izmeta 77777
bilžu naff
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:Rhino
Time:1:23 am.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:bounty hunter
Time:1:16 am.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:freelancer
Time:1:13 am.
Comments: Add Your Own.

Sunday, July 27th, 2014


jan09
Subject:iesāpējās jautājums
Time:1:12 pm.
kādēļ meitenei vārdā Marta vārda diena ir jūlijā, bet zēnam vārdā Marts - martā?
Comments: Read 4 or Add Your Own.


jan09
Subject:auKstākā izglītība
Time:12:06 pm.
vakar sastapu kārtējo LV augstākas izglītības produktu (LLU bakalauru), kas sekmīgi strādā kā melnstrādnieks UK rūpnīcā. taisās studēt maģistratūrā kkad. prakse profesijā - nulle, skats uz profesionālo jomu apbrīnojami truls.
tie, kas sagrāva LPSR profesionālo izglītību, ir malači! labi pastrādāja!
Comments: Read 8 or Add Your Own.


jan09
Subject:izklaidei
Time:10:26 am.
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/519578-reemigret_uz_latviju_var_cilveki_ar_loti_stipriem_nerviem
Comments: Read 3 or Add Your Own.


jan09
Subject:interesants fenomens
Time:9:43 am.
runājot par LV vs LPSR, vairums oponentu uzsver, ka šobrīd ir iespēja brīvi aizbraukt, bet tai pat laikā daļa nosoda tos, kas tā ir izdarījuši - vai tiešām man vienam liekas, ka te ir kkāda pretruna?
dzirdu, ka mediķi un skolotāji brīvajā Latvijā pelnot vairāk, nekā LPRS laikā, vai tiešām, dārgie?
Comments: Read 58 or Add Your Own.


jan09
Subject:piezīme
Time:3:42 am.
sev pašam:

jan09, beidz sarunāties ar virtuālo realitāti!
iedzer zāles!
Comments: Read 3 or Add Your Own.


jan09
Subject:atruna 2
Time:3:06 am.
esmu energo/elektro speciālists, ar pieredzi PCB, testos, remontos, servisā, radio, antenās, datoros, industriālajā enerģētikā, automātikās utt elektronikā & elektrībā, un tepat netālu UK ir lielais reģionālais servisa centrs, kas meklē remonttehniķus tabletēm, laptopiem, TV utt.
ir pieredze, ir aprīkojums (bez SMD/chip lodēšanas gan pagaidām) un tikšu iekšā, ja vien sagribēšu, BET - neinteresē vairs...
vai varat saprast, kungi/biedri? maizei ar desu un jumtam virs galvas es nopelnīšu vienmēr, LV, DE, UK vai RU, bet es gribu RADOŠU tehnisko darbu!
piemērs ar LV servisa centru mani uzrunātu uzreiz pēc skolas beigšanas, 20 gadu vecumā, kā izaicinājums.

piezīme:
man ir 40+, es šobrīd skrūvēju/instalēju/rasēju Elektromobiļu/Hybrid prototipus (minibuss, 2stāvu buss, fūre), saņemu par to algu - vai LV var piedāvāt man ko līdzīgu?
VEF (Ventspils Elektronikas fabrika), Hansas tehnika, SAF, BELSS, Jauda, RVR - vai tad daudzus izlaidu? vai 900eur pārbaudes laikā, un 1200eur pilnā slodzē dosiet? 2 mēnešu laikā esmu gatavs pārcelties atpakaļ uz LV, un neprasu daudz. ;)
Comments: Read 17 or Add Your Own.

Saturday, July 26th, 2014


jan09
Subject:atruna
Time:5:52 pm.
dārgās, es paspēju piedalīties LPSR, darbs vasarās kolhozā no 1.klases, piemājas saimniecība, vecās "Atpūtas" bēniņos, "Amerikas balss" radio, rindas, deficītu, talonus, vajadzību runāt "pareizi"' utt.
Piedalījos VAK, talkās, Nē-Metro parakstus vācu, ar Karogu pie Pieminekļa biju, no kursantiem muku, Baltijas ceļā un barikādēs biju, Zemessardzē esmu joprojām.
teikt, ka LPSR bija šausmas, fiziski nespēju, tā bija tikai cita sistēma, ar saviem + un -, pie tam, salīdzināt jau nav iespējams, tehnoloģiju laikmets un ātrums ir cits.
vai man kā speciālistam ir reāla atšķirība? jā, ir!
LPSR un UK deva/dod vairāk iespējas attīstīties.
tiesa gan, pie jaunās sistēmes nāksies strādāt 15 gadus ilgāk ;)
Comments: Read 46 or Add Your Own.


jan09
Subject:kas notiek?
Time:5:45 pm.
viena meitene izdzēsa diskusiju, cita izdzēsās pati...
uuuu, jaukās, es jūs cienu un visādi simpatizēju - nāciet atpakaļ spēlēties!
un pārējās jaukās, nedzēsieties gan, lūdzamas.
;)
Comments: Read 9 or Add Your Own.


jan09
Subject:transports
Time:2:09 pm.
vvz, vai stāstīju, bet uzdrukāšu:
pāris reizes testa nolūkiem bijām noīrējuši mazo lidlauku - auto testēt.
interesantās lietas:
- pie angāra novietota Renault vilcējs ar piekabi aizmugurē, bet piekabe pārtaisīta par dzīvojamo platību. Pavecas angļu ģimenes ceļojumu auto. Forša ideja/izpildījums.
- parasti vismaz pāris mazās lidmašīnas lidinās šurp-turp. vienu īpašniekam pēc pāris stundām neizdevās iedarbināt, pat ar mehāniķu palīdzību ne.
zvans draugam, pēc 15min čoms atlidoja ar lidmašīnu un savāca draugu. lidmašīna tika atstāta - kas tad viņu neejošu zags? ;)
tātad - plānā turpmākajiem 15 gadiem - lidotāja kursi un paša salikta lidmašīna.
Comments: Add Your Own.


jan09
Subject:nauda
Time:1:46 pm.
neviens man nekad nav mācījis attiecības ar naudu, tādēļ nemāku ne īsti krāt, ne pelnīt, bet tērēšana/kapeiku drāšana gan padodas.
kkādas summas kontā/skaidrā ir bijušas gan LV, gan tagad UK laikos.
kas ir mainījies? kkādas nianses ir - es vairs nesaspringstu par naudu. sāku atļauties lietas, kas patīk, nevis ko varu atļauties. kontā ienāk vairāk, protams. sīkums, bet patīkams.
stipri lielāka paļāvība uz valsti un nākotni.
vēl viens patīkams sīkums ;)
kā teica kolēģis - vajag strādāt mazāk pie tā paša ienākumu līmeņa. iedzersim par to!
Comments: Read 3 or Add Your Own.


jan09
Subject:sviests
Time:9:56 am.
ietekmējos no meiteņu sarunām kādā tēmā, bet izteikšos šeit:
- vadītāja apliecība nozīmē daudz (man fūres un busa tiesības inženiera darbā noder);
- ir zināmas meitenes no aprūpes jomas, bet tas darbs ir smags (īpaši garīgi), es neieteiktu labiem cilvēkiem,
- priekšrocības ārzemēm - lielāka iespēja strādāt interesantu darbu tehniskajiem cilvēkiem 100%, ntie ražojošie un apkalpojošie uzņēmumi, utt
jā, kvalifikācijas var nākties pārlikt, bet pieredze tiek ļoti novērtēta!
- laimīgie un starojošie cilvēki - nu tak parādiet man tādus vairumā LV, lūdzu!
es varu smaidīt, ja man blakus ir mīļi cilvēki, nav jāskaita kapeikas līdz algai, un nākotnē nav tikai bezcerība!
- jā, sākt visu no nulles ir grūti, bet tas pa lielam neatšķiras no laucinieka pārcelšanās uz Rīgu, vai armijas karjeras ;)

/pie mana apakšīrnieka pirms mēneša atbrauca meitene, ir pēc medicīnas skolas, šobrīd strādā par skrūvētāju, ir apmierināta, iepazīs apkārtni un valsti - izvēlēsies citus variantus, varbūt medicīnu.
//Kūm, ja izvēlēsies UK - brauc šurp, sākumam jumts virs galvas, ēdiens un nepieciešamā informācija tiks nodrošināta (vīns un šņabis arī būs pieejams). paskatīsies, kas un kā, mosh iepatiksies ;)
///jā, patiesībā es pārāk maz rakstu par labajām lietām te, un izceļu negatīvo, to laiks mainīt.
Comments: Read 40 or Add Your Own.

Friday, July 25th, 2014


ingmars
Subject:spalvaini dinozauri
Time:11:28 pm.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


ingmars
Subject:tttttt
Time:10:38 pm.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:piedāvājums
Time:10:39 am.
No 4. augusta līdz 1. septembrim būšu Latvijā. Šajā laikā kādam no jums piedāvāju dzīvot mūsu Briseles dzīvoklī. Vienīgais nosacījums - jums jāparūpējas par kaķi. Ja vēlaties, varat samaksāt komunālos maksājumus, bet tas nav obligāti. Dzīvoklī ir dators, Wi-Fi un citas ērtības.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


chaj
Time:10:46 am.
Sinhronizācija (via papa, no plus.maths.org):

Metronomu sinhronizācija
Comments: Read 2 or Add Your Own.


honeybee
Time:10:45 am.
Atšķirībā no LaLiGaBas, kur točna pārsteigumu nebija, Baltvilka balva gan ir pārsteigums, nu tāds "wtf why" tipa pārsteigums.

Nēnu protams Rungulis visnotaļ varētu dabūt balvu, teiksim, "re(uz)konstruēsim Latvijas vēsturi" vai "parausim uz nostaļģiju" vai da kaut vai "izliksimies, ka rakstām bērniem, bet patiesībā rakstīsim vectētiņiem" konkursā, bet kā bērnu grāmata Lapsu kalniņa mīklas nekādā veidā nav labāka par, teiksim, mazo Mulu. (Un mazā Mula ir tieši tikpat svarīgi-inovatīva LV bērnu grāmatu pasaulē, ja ne vēl vairāk; nu katrā ziņā tā iekrīt kategorijā "ja manā bērnībā būtu bijusi šī grāmata, es būtu labāks cilvēks", nevis Lapsu kalniņa aizņemtajā "manā bērnībā bija šādas grāmatas, un paskatieties, kas no manis sanāca".)
Comments: Read 3 or Add Your Own.

Thursday, July 24th, 2014


ingmars
Subject:ye
Time:1:56 pm.
A photo of me eating potato salad?
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Wednesday, July 23rd, 2014


honeybee
Time:11:05 pm.
Nopirku prezervatīvus, profesionālā kretīnisma dēļ paskatījos copy uz aizmugures vāciņa, a tur - "The next generation" in condoms.
Comments: Read 7 or Add Your Own.


ingmars
Subject:haunted
Time:1:47 pm.
Vai jūsu virtuvē visas atvilktnes ir pilnas ar neasiem nažiem?
Comments: Read 7 or Add Your Own.


ingmars
Subject:slavenā lietuviešu desa skilandis
Time:11:05 am.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:fuje
Time:10:39 am.
Vikipēdijas šķirklī par desām nav nekas teikts par Latviju. Laikam jau Latvija nemaz nav slavena ar savām desām. Man šķiet, ka mana iecienītākā desa ir fujete.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:okia
Time:10:27 am.
Latvijas Hitlers.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:IIIIII
Time:10:21 am.
Rīrdena metāls.
Comments: Add Your Own.


jan09
Subject:sīkie prieciņi
Time:5:57 am.
veikalā tirgo gladiolas - skaistas gan (atgādina, ka laiks uz skolu)

pīlādži un kazenes pusgatavas - laiks gatavoties vīna sezonai.
Comments: Add Your Own.

Tuesday, July 22nd, 2014


ingmars
Subject:ehidna
Time:6:54 pm.
https://www.youtube.com/watch?v=SGleaTJoy1U
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:yy
Time:6:45 pm.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:iespējams, pareģojums
Time:6:40 pm.
Sapņoju, ka soundcloud.com iesūc tādā kā interneta melnajā caurumā, un tas pazūd no redzesloka.
Comments: Add Your Own.

Zinātnes balsts

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Website (Folding@home Latvia (nr. 41587)).
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.