Zinātnes balsts
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Wednesday, February 10th, 2016


watt
Time:2:40 pm.
ES dibinātājvalstu [...] ārlietu ministri neformālās sarunās Romā, iegrūduši pāris kilogramu kanapē rīklē, nāca klajā ar kopīgu komunikē [...]
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:sāk skanēt
Time:9:57 am.
Maestro melodijas.
Comments: Read 8 or Add Your Own.

Tuesday, February 9th, 2016


mindbound
Time:11:02 pm.
Mood:working.
Music:Hungry Lucy - Pulse Of The Earth: Balloon Girl.

Izmantojot plastinācijas un krionikas kombināciju, izstrādāta metode, kas ātri un precīzi saglabā pilnu smadzeņu struktūru līdz atsevišķu sinapšu izšķirtspējai. Izstrādne ieguvusi BPF Small Mammal Prize balvu un projekts tiek ievirzīts nākamajā stadijā.

Focus now shifts to the final Large Mammal phase of the contest which requires an intact pig brain to be preserved with similar fidelity in a manner that could be directly adapted to terminal patients in a hospital setting. [..] This result directly answers a main skeptical and scientific criticism against cryonics – that it does not provably preserve the delicate synaptic circuitry of the brain. As such, this research sets the stage for renewed interest within the scientific community, and offers a potential challenge to medical researchers to develop a human surgical procedure based on these successful animal experiments.

Preses relīze, publikācija “Cryobiology” žurnālā (pilns teksts).

Comments: Read 11 or Add Your Own.


watt
Subject:(4g5m)
Time:4:33 pm.
man palūdza uzrakstīt atspēkojumu iespējamām aizdomām par to ka mēs tikai sēņojam un nerūpējamies par bērna attīstību.
kāds tad ir mazajai nedēļas ritums?

dārziņā mazā ir no 9:00 līdz 16:00. (var vest agrāk, darbu sāk 7:30, bet 16:30 dārziņš darbu beidz.)

pirmdien, otrdien 8:00 vispirms pie logopēda*. tur palīdz mācīties vācu valodu, jo tik cik bērnudārzā no citiem bērniem sagrābsta pavisam nepietiek.
otrdienās bērniem ir vingrošana, pirmdienās tāds leļļu teātris (laikam mācās uzvest kādu ludziņu).

trešdienās no rīta dārziņš bērnus ved uz baseinu (peldēšana).
vēl trešdienās 13:00 ergoterapija. tāpēc ka mazā ir nedroša un dažreiz atsakās runāt. vēsturiski, piemēram, šādiem bērniem ir bijis konflikts ar autoritāra stila skolotājiem, kas izsauc klases priekšā atbildēt, vai arī prasa piecelties lai atbildētu utt., bērns vnk klusē - bet skolotājis liek divniekus.

ceturtdienās dārziņa bērni iet pastaigā rīta pusē, vakarā katru otro nedēļu ir muzicēšana un dziedāšana.

piektdienās mazā iet vakarā uz dejām (tāds kā balets mazajiem - krievi ļoti daudz iet). viņai ļoti patīk, lai gan ir bieži tā ka nodarbībā neiesaistās, stāv malā un visu noskatās. tad mājās dejo un visu atkārto. es par baletu biju ļoti skeptisks, bet fakts uz sejas... mazā ļoti smuki danco.

katru* otro sestdienu ejam uz latviešu skoliņu.

svētdienās vakarā ir peldēšanas skoliņa (vēl baseins). mazā peld samērā ņipri.


__________________
* nu, ne katru. logopēds un ergoterapija arī ir tā kā ar ārsta nosūtījumu. tā kā Vācijā medicīna ir publiski/privātā, tad visus pakalpojumus apmaksā slimokase. Mūsu gadījumā - AOK.
Comments: Add Your Own.


watt
Time:3:30 pm.
ausīs sīc, bet 106kg pietupienus pacēlu (=86kg uz stieņa). nu domāšu par 87, 88. ik pēc piegājiena atpūšos 5 minūtes. ar treniņu partneri atkal uzmetiens: šoreiz man pašam jāpaliek otrdien/ceturtdien pa mājām. jo A. eksāmeniem gatavojas, un iet kursos tajās dienās. divas nedēļas.

nu, es it kā pa mājām patrenēties varu: redz, 15:00 tieši spēku briedumā. sēniskuma/slinkuma dēļ gan tikai divus vingrinājumus, pietupienus (squat) un spiešanu stāvus (OHP - over head press). vai šodien izdosies 52,5kg (=32,5kg uz stieņa) pieveikt? taisu micro-loading: lieku pa 500g klāt katrā treniņā (divas 250g šaibiņas). atbilde ta vienkārša - ja pareizi ēdi, ja pietiekami gulēji, ja nav vīruss ciemojies: tad gan jau varēsi.

sestdien, piemēram, bija tāds nesaprotams sagurums - pietupienus knapi ar 70kg uz stieņa uztaisīju, guļus spiedu 40kg (uz sieņa), un gāja smagi. to tad sauc par pastiprinātas gravitācijas dienu.


guļus spiešana vispār mans vājais punkts. maksimums bijis 47,5kg uz stieņa, un tad ir čau. micro-loading vēl nav mēģināts, bet teorētiski taču ja 47,5 ceļ, tad 48kg arī vajag varēt. teorētiski!

OHP šobrīd esmu uzcēlis līdz standarta ripu komplekta: uz stieņa 10kg ripa, 5kg ripa, 1.25kg. kopā 16.5kg - tas x2. iet nedroši, bet paceļu. pēc piegājiena jāatpūšas arī gana ilgi, lai nākošo arī visus 5 atkārtojumus izdodas uztaisīt: bija vienreiz ka minūti atpūšoties noskaudu - elpošana nostabilizējas, sirdspuksti it kā arī, bet kā pēdējo (15to) atkārtojumu uztaisīt vairs nesanāk: vnk spēciņa iekšā nav, un cauri. pulksteni ir jāskatās.

treniņu partnerim ar OHP iet izteikti sūdīgi: ceļ 11kg,12kg, 13kg. kaut kas ar plecu neesot kārtībā. es atceros man 17,5kg bija tāds kā plato, tad ilgi ap 20kg ņēmos. bet - proteīns un kreatīns, tas ir mūsu vitamīns.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


honeybee
Time:4:00 pm.
"Mammu? Mūsu skolā katrai meitenei būs uz 8. martu jāuztaisa kāds priekšnesums, un mūsu skolas puiši - visi puiši - to vērtēs."

Šis ir, ēmmm, interesants pavērsiens jautājumam "kā skolā atzīmēt Sieviešu dienu".
Comments: Read 7 or Add Your Own.


watt
Time:11:16 am.
Izrediģēju un nopublicēju savas 2014. gada nogales pārdomas par Basic Income, naudu kā enerģiju, un naftas cenām...
(oriģinālais raksts te)
Comments: Add Your Own.

Monday, February 8th, 2016


mindbound
Time:9:43 pm.
Mood:working.
Music:Funker Vogt - Blutzoll: My Innermost.

Kārtējo reizi akūti izjūtu diennakts stundu nepietiekamību (vai iespēju uz laiku pavairot sevi vairākos eksemplāros).

BTW, vietējie bio/neiro cilvēki ([info]panacea?) – kā jūs tulkotu “dendritic spines”? “Sariņi”? “Dzelksnīši”? “Izaugumi”? Ja arī eksistē akceptēts latviskais tulkojums, tad līdz šim neesmu tādu atradis. Pats pagaidām sliecos uz “izaugumiem”.

Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:widcbu
Time:7:41 pm.
What is done cannot be undone.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:tas izsūc vēlmi dzīvot
Time:11:44 am.
Es nesaprotu, kādēļ kāds no brīva prāta gribētu klausīties, piemēram, Star FM.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Sunday, February 7th, 2016


watt
Time:1:02 pm.
mazā nošķērēja lellei (elzai) visus matus. nākas lēnām ļaut taisīt mazus nedarbiņus, lai iemācās kā tas ir: arī kaut ko nelabojamu pastrādāt.

labi ka sev matus nenogrieza...

rīt uz dārziņu ies ar princeses tērpā: karnevāls.

***

interesanti arī kā bērniņam augot, viņa problēmas un pārdzīvojumi kļūst lielāki un apjomīgāki: vairs nav tas 2-3 gadu bēbītis, ar savām mazajām bēbīša problēmiņām ko tētis un mamma var ar vienu pirkstiņu izlabot/novērst; un būs arvien lielākas un dziļākas, ko tētis vairs pat īsti nevarēs darīt par labu tā vienkārši.

iekš Youtube/Netflix skatās ponijus (My Little Pony visādus variantus) un Horrid Henry.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


watt
Subject:skatos Netflix
Time:11:14 am.
Jā, Netflix biznesa modelis ir ļoti kruts. Kad kautkādos 80-tajos parādījās kaut kādas idejas par "interaktīvo televīziju", kad katrs varēs izvēlēties ko skatīties, bija ļoti grūti iedomāties, kā tas varētu tikt realizēts: jo iedzīvojoties broadcast idejai, ka straume tiek sūtīta absolūti visiem vienalaicīgi, ir ļoti grūti attapties uz ideju, kā var straumēt arī katram individuālajam abonentam kaut ko atsevišķi.

Īstais Netflix spēks ir tas, ka viņi var strādāt uz katra skatītāja individuālo gaumi: tehniski, viņi risina problēmu "ko šodien paskatīties MAN, tieši MAN", nevis kautkādu problēmu "kā piegādāt filmas, kā tehniski nodrošināt straumēšanu". Tehniski nodrošināt - tas ir sīkumi, atrisināts un darbojas, bet atrast ko piedāvāt - ir īstā sāls, miljons dolāru uzdevums. Līdzīgi, Netflix nav jārūpējas par meinstrīma super-hītu ražošanu kā TV kanāliem: Netflix ir skaidri zināmi segmenti, kam kaut kas patīk, un var izrēķināt, vai ir jēga uzbliezt seriālu vai filmu, par ko segments iefanos, lai gan pārējie varētu durt īkšķi uz leju.
(Līdzīgi, TV kanālam resurss ir kaut kādas 20 stundas raidlaiks dienā, un viņi var ēterā raidīt tikai kaut ko vienu, kas patiks visiem. Bet Netflix raidlaika resurss ir neirobežots: ja ir miljons skatītāju, tad pa dienu iztērētais virtuālais raidlaiks var būt visi 20 miljoni stundu. Varbūt katrs skatītājs skatās kaut ko savu: izvēlas pats, un var skatīties to kas patīk viņam, bet varbūt nepatīk 95% citu.)

Tas ir - paredzamie "cult classic" un nišas filmas lieliski tiek izskaitļotas. Netflix var apzināti producēt filmas, kuras nesaprot 5/7 no auditorijas, bet 2/7 lieliski novērtēs, lai pārējie kaut vai spļauj zili melnu.

Es pats, piemēram, Netflix sāku abonēt pēc Sense8 noskatīšanas: tas ir, nopiratēju, un pēc tam nolēmu ka šie centieni ir atbalstāmi, un sāku Netfliksiem savu naudu dot - lai ražo vēl, lai uztaisa turpinājumus. Skaidrs, ka Sense8 nav priekš visiem: var teikt, ir auditorija kuriem tāda gay liberal agenda literāri rauj uz augšu.

***

Otra interesantā lieta ar Netflix ir viņu piedāvājuma UX problēma. Tas ir, ASV ir pieejama bibliotēka no ~6000 vienībām, Vācijā - no 1800. Un Latvijā, kā izsmiekls, 822 vienības. Tad, ārpus ASV, Netflix UI uzdevums ir no šiem pamesliem prezentēt it-kā respektablu piedāvājumu, notušējot faktu, ka filmu reāli trūkst. Iekš ASV, uzdevums ir "discovery" - atrast kaut ko siena kaudzē; Vācijā: apslēpt faktu, ka siena kaudzīte ir sīciņa.

Lai nu kā, vakar paskatījos tādu kanādiešu gabalu Sex-up your Life (imdb My Awkward Sexual Adventure). Novērtēta ar 3* (ja ne 2* - polarizējošs gabals), bet manās acīs - 5*. Gaumes lieta!
(Kā side note - Netflix spītīgi ieteica skatīties Hitchikers Guide to the Galaxy, nu, man tā filma jau 2005. gadā nepatika, un tagad paskatoties vēlreiz, pavisam skaidrs - totāls nožēlojams farss, pašdarbības teātris, visas notis greizi, 1*. Lai gan uz papīra - lielisks aktieru sastāvs, angļu humors, bla bla. Un ir kāds spītīgs segments, kas vērtē gana augstu!)

Netflix vienā vai citā veidā ir televīzijas nākotne1. Konkrētāk: totāli personalizēts tavs TV kanāls, kur tu izvēlies no globāli pieejamiem raidījumiem tos, kas interesē tieši tev, izvēloties tādā formātā kas interesē tieši tev. Piemēram: pasaulē ir simtiem ziņu raidījumi. Netflix tos varētu piedāvāt: bet izvēlies tās ziņas, kas patīk tev: vai BBC formāts, vai CNN/NBC/utt amerikāņi, vai kāds alternatīvais Al Jazeera vai pat krievi, utt., vai Panorāma, vai kādas vēl tur "vakara ziņas". Pašam man patīk Conan talkšovs - to es labprāt paskatītos ik vakaru. Torrentot ir slinkums - pārāk zems reward, bet šad un tad iemetu aci. Būtu iekš Netflix, būtu friction daudz mazāks. Prioritāte: QI. To es skatītos visos veidos: šobrīd iekš YouTube skatos. (Ar QI gan tāda bēda ka iekš austiņām būtu jāklausās, citādi ļoti daudz paslīd garām/nesadzird. A tur visa sāls.)

Netflix/televīzijas nākotne arī būtu tīkla "pirātismam" atbilde - maksā nelielu, godīgu summu katru mēnesi, un ir pieeja absolūti visam saturam. M., piemēram, patīk skatīties par kurmīti multfilmas. Jā, ir ievilkts, ir uzkopēts uz USB stika, viss kārtībā. Bet vai tad Netflix to nevarētu piedāvāt? Ak jā, pistās "autortiesības" un "licencēšana". (Dēļ kā Netflix pašiem iekš Austrālijas nav House of Cards licences, jo tiesības nopārdeva kautkādam vietējam aussie TV kanālam. Nu, kā tāds drēbnieks pats bez biksēm.)

Jā, es gribu redzēt servisu kurā ir absolūti visas pasaules producētās filmas un viss content, pieejams "on demand". Uz pieprasījuma. Jebkas, pilnīgi jeb kas ko cilvēce ir radījusi. Un lai ir par flat rate! Nevis par 60€ ka var BluRay tipa nopirkt, vai iekš Amazon/iTunes noīrēt2. Tādu modeli piedrāzt...


_______________________________

1 Reāli es gribētu lai var TV uzķīlēt tā, ka mans TV darbojas "boot to Netflix" režīmā: ieslēdzot nevis tv uztvērējs sāk rādīt, bet gan Netflix aplikācija ielādējas. Jo man tikai tas prioritāri vajadzīgs. (Citādi - lai ieslēgtu Netflix aplikāciju man ir jāizdara kādi 5-6 taustiņu spiedieni uz pults un jāgaida kādas 15-20 sekundes kamēr TV reaģē. Tas smird, nogurdina. Es gribu tā uzkonfigurēt lai TV ieslēdz, un pēc 10 sekundēm Netflix ir parādījies. Ticu, ka jaunie 4K televizori būs priekš tam pietiekami ātri. Un vispār, lai ielādējas 1 sekundē! Priekš tam vnk vajag RAM snapshot uztaisīt pēc ielādes, un ierīci ieslēdzot to vnk atjaunot, neejot cauri visam self-test un boot procesam.)

2 Man ir arī Amazon Prime (te Berlīnē šie piedāvā otras dienas bez maksas piegādi) - samaksā tikai 50€ iepriekš. Līdzi nāk arī Amazon Video bez maksas - tāds mazliet līdzīgs "Netflix" serviss (lai gan tāds bez dvēseles, utilitārs mēsls). Bet lieliski ilustrē "pirkšanas" modeļa absurdu: ja esi amazonei €€ samaksājis, tev ne tikai paciņas piegādā ar prioritāti un bez papildus maksas par katru paku, bet arī par velti dod skatīties filmas; kuras ja tu pirktu atsevišķi, maksātu tūkstošos. Vispār, tur var redzēt filmas "cenu" bez prime: tu vari nopirkt kādas 3-4 filmas, jeb "noīrēt", un jau esi iztērējis tik pat daudz naudas cik "prime" abonements izmaksātu, bet bez nekāda bonusa. Reāli, tā ir tāda kā krāpšana, lai gan viņi paši teiktu "decoy pricing" - nahuja tev "īrēt" filmas un nedabūt prime, ja tu vari "nopirkt" prime, un dabūt filmas par velti?
Comments: Read 6 or Add Your Own.


honeybee
Time:12:18 pm.
Es pieņemu, ka uz katru rakstnieku, kas neraksta žanra literatūru, jo tas ir tik triviāli - tā nav literatūra - tā ir "es nezinu, kādu literatūru viņš ir lasījis" - tur ir "piedzīvojumi un action" - "īsti rakstnieki" tā nedara - "mans SF nav SF, jo mana teksta lasītājiem actually ir jādomā!!!!",

ir vismaz divi rakstnieki, kas raksta žanra literatūru, jo viņus besī 1) vokālākie "īstie rakstnieki" 2) "īsto rakstnieku" fanu klubiņi

un tā arī ir pareizi, tā tam būs būt
Comments: Read 14 or Add Your Own.


ex_silentio
Time:6:10 am.
No vasaras beigām tā arī nebiju aizticis ričuku. Lēnu un prātīgi aizbraucu da Staķikam, sapumpināju riepas.. un riktīgi pabraukājos.. Es pat īsti nespēju saprast, kā tik vienkārša lieta spēj sniegt tik daudz baudas. Iespējams pie vainas ir bērnības atmiņas. Tolaik velosipēdiem klaņi stiprinājās ar tiem pornogrāfiskajiem ķīļiem, kas zem tāda vanderzeļļa svara un radītajām slodzēm - agrāk vai vēlāk padevās.. un pat ja atradās onkulis MRS darbnīcās, kas to visu nagluha piemetināja - nojuka gultņi kuriem nu vairs nevarēja tikt klāt. Mocības. Tagadējais velo - jau kuro gadu iet kā jauns. Nekas nečīkst, negrab, neskrapšķ, neļurkājas. Bonusā 7 ātrumi un dinamo rumba, kas nodrošina ar elektrību tīri pieņemamu lukturi un pat mobilo var palādēt krīzes brīdī..
Comments: Add Your Own.

Saturday, February 6th, 2016


mindbound
Time:6:20 pm.
Mood:awake.
Music:Love Like Blood - An Irony Of Fate: In The Shadow Of The Sun.

Šodien lasīts Facebook:

Ideja jaunam supervaronim: Quality Assurance Man.

Maskēts varonis, kurš nakts aizsegā vai, īpašos gadījumos, gaišas dienas laikā, ierodas pie grēkojušiem programmatūras, it sevišķi bibliotēku, autoriem, nesakot ne vārda, salauž tiem ceļus ar beisbola nūju un atstāj kartiņu ar bug reportu un fiksa termiņu.

QA Man, the hero we deserve. A silent static analyzer. A PEBCAK debugger. A watchful code coverer. A stringent regression testing automator. A code knight.

Also, FOAAS, natribu.org variants XXI gs. tehnoloģiskajām un kulturālajām vajadzībām.

Comments: Read 12 or Add Your Own.


ingmars
Subject:aww shieeet
Time:12:37 am.
Fuck, you Iemon-dono, you're horrible.
Comments: Add Your Own.

Friday, February 5th, 2016


ingmars
Subject:99
Time:10:30 pm.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:05.02.2016
Time:10:25 pm.
Comments: Add Your Own.


watt
Subject:empātija un sajūtu apstiprināšana
Time:1:20 pm.
mazā no rītiem šad un tad saka "es negribu iet uz dārziņu!" - tas ir lasām tā, ka viņa negrib "iet uz", tas ir, nepatīk pats celšanās, ģērbšanas, iešanas ārā, aukstumā, process - nevis dārziņš kā galamērķis. dārziņā viņai patīk tīri labi.

(nu, dažreiz viņa saka arī "es gribu palikt mājās", tas gan - ar tēti un mammu patīk vēl labāk. bet tas tikai 2 dienas nedēļā, un parasti vnk izvēršas multfilmu un ipad spēlīšu maratons, jo mēs esam drausmīgi sēnes. tajā ziņā dārziņš ir vnk vienīgais bērna attīstības glābiņš.)

no manas puses, pietiek ar to, ka es sajūtas apstiprinu. "jā, es saprotu, man arī no rītiem dažreiz negribas nekur iet", "jā, es arī gribētu palikt visu dienu kopā ar tevi". nevis sākt lečīt par kautkādiem pienākumiem, vai ka tā nedrīkst domāt/runāt/darīt - bet gan par to, ka šīs sajūtas ir dabiskas un saprotamas. ka obligāti jāiet, un nedrīkst neiet, bla bla bla.

un bērnam neko daudz vairāk arī nevajag.

īstenībā ja mazā 7os pieceļas, un jāiziet ap 8:40, tad līdz tam laikam paspēj pat uz dārziņi iet pati sagribēt.

***

jau kā 6 mēneši būs apkārt kopš sāka gulēt bez pampera. atšķirība starp 4gadīgu bērniņu un 4½gadīgu ir liela - viņa ir daudz patstāvīgāka, lielāka, prātīgāka nekā tas bērniņš savā 4. dzimšanas dienā.

jā, var jau saskatīt 5gadieka vaibstus - gribēs arvien vairāk darīt, ņemties, pētīt.

tagad jau kādu nedēļu viņa arī guļ savā personīgajā lielajā gultā (tas ir, pārcēlām no matrača uz gultu, kopš no mazās gultiņas bija izaugusi). tad gan viņai biški nojauca galvu, tagad ir pāris reizes gadījies ka naktī pamostas, sēd gultā un raud - nemāk izlekt no gultas ārā un "aiziet" uz tualeti - no matrača piecelties bija viegli un bez problēmām. lielā gulta: atkal kaut kas jauns.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:google ceļojums
Time:12:44 pm.
Ceļojums uz Eterbeku 2015. gada 5.-8. oktobrī.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:māksla
Time:12:40 pm.
Pasaules labākais kino.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:bezvārdu dumjš
Time:12:35 pm.
Fatālis Errātums un viņa seminālais interneta žurnāls "Pyonpyon".
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Thursday, February 4th, 2016


honeybee
Time:2:45 pm.
Lampu drudzis MT prezentācijas sakarā noreducējies uz "nu tad šodien neko saprātīgu nedarām + skatāmies, ka bumbulējoties prezentāciju nenokavē", pēdējais izklausās pat reālistiski :D
Comments: Read 6 or Add Your Own.


mindbound
Time:2:08 pm.
Mood:working.
Music:Ugasanie - Eye Of Tunguska: Attempt To Contact.

Pilnībā norobežojos no prof. Kalviņa teiktā (ja pārstāstīts korekti) un kā zinātnieks zinātniekam prasu pierādījumus, kas ņemtu vērā pašreizējos datus.

Comments: Read 27 or Add Your Own.


ingmars
Subject:ye yo
Time:10:09 am.
Yeah, yo, that's right.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


honeybee
Time:9:21 am.
Šīrīta "lasīju un saraudājos" stāstiņš
How to Get Back to the Forest
by SOFIA SAMATAR
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:nice
Time:9:06 am.
Santa vakar jautāja, vai es negribētu dzīvot Singapūrā. Nekad nebiju par to domājis, bet tagad paskatījos vikipēdijā, un izskatās, ka Singapūra ir ideāla vieta, kur dzīvot.
Comments: Read 20 or Add Your Own.


mindbound
Time:7:01 am.
Mood:working.
Music:Public Service Broadcasting - The Race For Space: E.V.A..

Clearing senescent cells from the organism yields 35% lifespan increase, significantly delayed organ failure and reduced cancer and cataract risk in murine in vivo models.

Paper (full text), press coverage.

Comments: Read 2 or Add Your Own.

Wednesday, February 3rd, 2016


watt
Subject:(4g5m)
Time:7:05 pm.
augums - 110 cm
Comments: Add Your Own.


mindbound
Time:5:32 pm.
Mood:working.
Music:Die Braut - Psychotherapy: The New Man.
Žēl, ka mums nav lieka pusmiljona.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


ingmars
Subject:tikai nāve
Time:12:45 pm.
Mūžīga ir tikai nāve.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:vip bb
Time:10:58 am.
VIP bad bitch.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:itadaky
Time:8:54 am.
Comments: Add Your Own.

Tuesday, February 2nd, 2016


ingmars
Subject:well, I can't just leave it like this, can I?
Time:9:22 pm.
Comments: Read 11 or Add Your Own.


watt
Time:12:42 pm.
Varu apstiprināt, ka Vācijā homeopātiskos līdzekļus lieto plaši. Un pie tam nav tā sajukuma kā Latvijā, kad par homeopātiju var saukt gan to atšķaidīto hz ko, gan zālītes un tējiņas (t.i., augu valsts bāzētos līdzekļus). Vācijā homeopātija ir tie Dx šķīdumi, nepārprotami.

Un cilvēki diezgan aktīvi lieto un apgalvo ka tas strādā. Tas it kā homeopātijas trumpis ir - cilvēki redz (jūt? domā?), ka tas strādā. Ja galīgi nestrādātu, tad jau neviens nelietotu? Otra lieta - placebo efekts kļūstot arvien stiprāks (tikai ASV?).

Aflubin gadījumā, gan jau aktīvā viela ir tas spirts vien. Iešaut pāris piles spirta varētu būt pret saaukstēšanos normāla profilakse...
Comments: Read 11 or Add Your Own.

Monday, February 1st, 2016


mindbound
Time:10:34 pm.
Mood:awake.
Music:Neurotech - Evasive: Uplift.
Lietas, kuras briti, atšķirībā no jeņķiem, izdara pareizi: [1], [2], [3].
Comments: Read 26 or Add Your Own.


ingmars
Subject:nērtiķis
Time:1:50 pm.
Šaušalīga padomju zinātnieku iecere: noķert šimpanzi un sakrustot ar nēģerieti. Kas no tās iznāca? 
Comments: Read 5 or Add Your Own.


ingmars
Subject:tolete
Time:1:48 pm.
Kas ir tualete?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:dark
Time:11:21 am.
Nebulous, inky and serene, the Dark holds an allure matched only by the fear it strikes in men's hearts. Could it be nature, holding a mirror to mankind?
Comments: Read 3 or Add Your Own.


ingmars
Subject:prioritātes
Time:9:33 am.
Latviešu valodas un kultūras izplatības veicināšana ārvalstīs.
Comments: Add Your Own.

Zinātnes balsts

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Website (Folding@home Latvia (nr. 41587)).
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.