05 March 2015 @ 08:11 pm
 
Ir piedāvājumā istaba četru istabu dzīvoklī centrā. 60Eur + komunālie, līdz šim vienmēr sanāk zem 150. Izolēta, bet ir jāiet cauri citai istabai. Ievākties var sākot ar nākamo nedēļu.

Potenciālie kandidāti tiks vērtēti pēc MBTI sistēmas. Gribam intravertu intuitīvo tipu (bet ne INFP, bet ENFP gan varētu būt ok). Vēlams veģetārieti.

Pieteikties parunāties un apskatīt komentāros vai 29857769 vai esmu.aija[iekš]džīmeil
 
 
( Post a new comment )
[info]antons_v on March 6th, 2015 - 09:21 am
Tīri zinātniska interese - vai ENTP arī tiktu akceptēti?
(Reply) (Thread) (Link)
A[info]klusums on March 6th, 2015 - 09:37 am
Nu... nez, jāskatās vai tā ekstravertuma nebūs par daudz priekš diviem INTx. Patīk miers un klusums mājās. ENFP ir introverākie no E un bijusi laba pieredze ar viņām līdz šim. Jebkurā gadījumā atlase notiek satiekot dzīvajā. :)
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
Bļanna Baklažanna[info]bljanna on March 6th, 2015 - 12:00 pm
Tu tiešām vēl joprojām uzstāj, ka ENFP ir introvertākie no E (I mean - look at me!)
UN ENTP ir diezgan līdzīgi savās E-I attiecībās :)
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
A[info]klusums on March 6th, 2015 - 12:57 pm
Look at you? Nu ir pagājis diegan ilgs laiks, kopš es uz tevi esmu skatījusies. :D Bet dzīvoklī/māju teritorijā - jā diezgan. Ir ko salīdzināt - divi ENFP vs ESTP.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
Bļanna Baklažanna[info]bljanna on March 6th, 2015 - 02:17 pm
Nuu, jā - vispār tev taisnība. Jo tāda jau ir māju funkcija - nolīst, patverties no pasaules trokšņiem, steigas utt. un būt ar sevi :)

(Reply) (Parent) (Link)
Kathe Kollwitz[info]tapetes_puksts on March 6th, 2015 - 02:05 pm
esmu diezgan introverts enfp
(Reply) (Parent) (Link)
[info]antons_v on March 6th, 2015 - 03:04 pm
Te laikam ir neliels pārpratums ar tradicionālo intro/ekstra lietojumu un nzīmi, kādu šiem terminiem piešķīra Jungs. Viņaprāt, introverti nebūt nav asociāli, bet ekstraverti - pārtī animāļi. Jungs pats bija ūber-introverts, kas netraucēja viņam nodarboties ar psihoterapiju, kas ir intensīva socializēšanās forma.

Drīzāk runa ir par to, ka introvertiem vairāk interesē tas, kas notiek viņu pašu galvā (bezapziņā), bet ekstravertus piesaista tas, kas notiek citu galvās. Introverts cilvēks var cauru vakaru runāt par to, ko visu tādu interesantu sadomājis. Savukārt, estraverts var visu vakaru sēdēt un klausīties citos.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
emiilia[info]emiilia on March 6th, 2015 - 04:53 pm
Man ļoti patīk šis domu gājiens. Cilvēkiem lielākoties ir priekšstats, ka esktraverti to vien dara kā runā un mēģina dabūt 5 min. slavas. Ekstravertiem interesē citi, kamēr intovertajiem tas nešķitīs saistoši. Vienīgais iemesls, kādēļ dzīvokļa biedra atlasē var atmest ekstraverto, ir tas, ka viņam diezgan bieži būs ciemiņi. Mans subjektīvais viedoklis :)
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
A[info]klusums on March 7th, 2015 - 12:42 am
Tieši tā, un tas ir arī iemesls (ciemiņi). Vēl arī man galīgi nepatīk interese par mani, kad es negribu, lai par mani interesējas. Labāk gribu intravertu, kuram neinteresēju nemaz nevis ekstsravertu, kuram interesēju par daudz, un viņš šo interesi izrāda. Par mani var interesēties, kad esmu virtuvē. Pārējā laikā nē.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
Bļanna Baklažanna[info]bljanna on March 7th, 2015 - 01:10 am
"Par mani var interesēties, kad esmu virtuvē. Pārējā laikā nē." + daudz, precīzi. Protams, atkarīgs no tā, kurš cilvēks par tevi interesējas. Ja significant one, tad visam vajadzētu būt labi.
(Reply) (Parent) (Link)
Kathe Kollwitz[info]tapetes_puksts on March 6th, 2015 - 06:52 pm
bet ja ir 50/50? man ir vienā līmenī abi varianti
(Reply) (Parent) (Link)
A[info]klusums on March 7th, 2015 - 12:56 am
Nū... sen jau Junga sākotnējā doma ir sagrozīta līdz nepazīšanai. Bet arī - manis teiktais nekādā veidā nenozīmēja asociālie vs pārtīanimāļi.
Šobrīd ir ļoti daudz varianti kā uztvert šos jēdzienus. Man visvairāk patīk varianti par: informācijas pārstrādes veidu un primāro virzienu; vēlmi pēc sociāla kontakta / sociālās aktivitātes līmeni.
Jebkurā gadījumā ekstraverti ir aktīvāki.

Turklāt MBTI sistēmā tas tomēr vairāk ir par to kādā secībā ir izvietoti funkciju pāri (informācijas uztvere + lemjošā funkcija) nevis par to vai patīk ballītes vai ne.
(Reply) (Parent) (Link)