Antons V
antons_v
..:: .:.::::.:.
Page Summary

January 2015
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Back Viewing 0 - 50  
Smirdīgais Mr. Sesks

Šodien sporta zālē "Atlētika" (kas uz Barona ielas) notika tas pats, kas ar mums diezgan regulāri notiek sabiedriskajā transportā. Proti, cēls un ar sevi pilnīgi apmierināts 3 m attālumā no manas skrejamlentes uz slēpju trenažiera nostājās Mr. Sesks. Lai bildīte krāšņāka, raksturošu aromātu: iedomājaties, ka neesat mazgājušies vismaz 48 stundas un jūsu padusēs ir spraigi ritējis vairāku paaudžu baktēriju dzīves cikls (smird tieši beigtās baktērijas, svaigi sviedri uz tīra ķermeņa ir gandrīz bez smakas), un tad jūs uzkāpjat uz trenažiera un sākat tam visam pa virsu iesvīst no jauna...

Es tobrīd biju sava 6,5 km skrējiena ceturtajā kilometrā. Proti, bija skaidrs, ka ciešanas nebūs īsas. Lamādamies pēdējiem vārdiem es stoiski pabeidzu vorkautu, cenzdamies nedomāt par to, ka līdz ar gaisu es ieelpoju arī dažas Mr.Seska labi noturēto izdalījumu molekulas. Tādēļ nospriedu, ka šitā to neatstāšu.

Beidzis skriet, gāju apspriest šo estētiski-ētiski-juridisko aspektu ar reģistratūras meitenēm. Paaicināju vienu no viņām līdzi, lai atnāk un pārliecinās par Mr. Seska feromonu infernālo spēku. Viņa atteicās nākt viņam tuvāk par 7 metriem un atzina, ka man taisnība (Mr. Sesks to neredzēja, jo mēs atradāmies viņam aiz muguras). Tad gājām skatīties, vai iekšējās kārtības noteikumos nav kaut kas teikts par higiēnu un smakām. Tur tiešām bija punkts par higiēnu, taču tas prasīja tikai to, lai tranažieri tiktu pēc lietošanas notīrīti ar dezinficējošo šķirdumu. Bija punkts arī par aromātiem, taču tas prasīja kaut ko situācijai pilnīgi pretēju - nenākt uz zāli pārsmaržojušamies ar parfīmu. Proti, punkta "IEVĒROJIET HIGIĒNU - NENĀCIET NEMAZGĀJUŠIES" nebija. Lai nu tā būtu. Toties iet un aizrādīt Mr. Seskam neliedza pilnīgi nekas.

Tad es beidzot izdarījo to, ko līdz šim nebiju darījis nekad mūžā. Piegāju pie Mr. Seska, sasveicinājos un laipnā balsī paskaidroju: "Jūsu ķermeņa aromāts ir tik spēcīgs, ka man cērt elpu ciet. Tā smird tikai veci sviedri. Un, ja jūs tam visam pa virsu vēl sākat svīst no jauna, tad efekts ir drausmīgs. Tāpēc, varbūt nākamreiz pirms nodarboties ar sportu, jūs varētu vispirms nomazgāties. Citādi citiem atrasties ar jums vienā zālē ir ļoti nepatīkami." Mr. Sesks to visu klausoties minās arvien lēnāk un lēnāk. Kad es biju beidzis savu nelielo, pieklājīgo, bet neslēpti dzēlīgo tirādi, viņš atvainojās. Savukārt, es novēlēju viņam veiksmi un aizgāju uz zāles otru galu cilāt svarus.

Ko par vīrieti var pastāstīt...

Jūs esat satikusi jaunu un inetereantu vīrieti un tūlīt pat noslīkāt viņa ascu skatienā? Ko par vīrieti var pastāstīt viņa lūpu un mutes forma

Ja ar šo ir par maz, tad: Ko par vīrieti var pastāstīt iemīļotā seksuālā poza

Prasās pēc "Rīgas Laiks" komentē...

„Man likās, ka viņš iesaistījies kādā mīlas afērā, taču viss izrādījās vēl baisāk,” stāsta Sāra, „viņš vienatnē skatījies materiālus, ko pats pa nakti uzņēmis”. Netiek gan ziņots, kā sieviete var nejust fizisku aktu ar sevi, taču Sāra apgalvo, ka patiešām nav zinājusi, ka naktīs vīrs ar viņu mīlējas. Visai iespējams, ka vīrs sievieti bija sazāļojis. „Vienu rītu es pamodos un jutu viņa uzbrukumu. Nolēmu tēlot, ka joprojām guļu un visu sapratu – viņš mani izvaro,” atceras Sāra. Darāmo vīrs paveicis visai ātri. Pēc tam viņš, it kā nekas nebūtu bijis, mierīgi devies uz darbu, bet sieviete – arī it kā nekas nebūtu bijis – skatījusies televizoru.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/182641/izvirtulis-par-nasku-sievas-izmilesanu-virietim-piespriez-cietumsodu-foto?utm_source=delfi&utm_campaign=portal&utm_medium=newsbox

Velbeks un Charlie HebdoПисатель Мишель Уэльбек приостановил рекламную кампанию своей новой книги об исламизации Франции

Его потрясла смерть друга, который погиб от руки террориста в редакции «Шарли Эбдо». Это сообщает «Франс Пресс» со ссылкой на агента писателя. В романе «Покорность» описывается Франция 2022 года, в которой исламист победил на президентских выборах и стал вводить законы шариата. Роман вышел в продажу в среду, в тот день, когда террористы убили 12 человек при нападении на редакцию сатирического еженедельника «Шарли Эбдо», который публиковал карикатуры на пророка Мухаммеда.

http://www.echo.msk.ru/news/1470508-echo.html

Alternatīva Black Jack & Hookers:

... tālāk ... )

Krievijas veikaliem pavēlēts samazināt degvīna cenu

Avots: http://www.mk.ru/economics/2014/12/29/vpervye-v-noveyshey-istorii-rossii-snizhayut-ceny-na-alkogol.html

В первый раз за всю новейшую историю правительство снижает цены на водку. C 1 февраля 2015 года - поллитровку «40-градусной» можно будет купить за 185 рублей, а не за 220 рублей, как сейчас.

Зачем это понадобилось государству? Очевидно, что значительная доля российских доходов формируется за счет продажи алкогольных напитков.Экономика по-путински - снижение цены на нефть надо обмыть.

Recenzija par BG jauno albumu "Соль" - http://www.bbc.co.uk/russian/society/2014/10/141029_grebenshchikov_salt

Не хочется обижать автора, всегда ревниво относящегося к любым сравнениям своих работ, но, кажется мне, что альбомов такого уровня от "Аквариума" и БГ мы не получали давно.

Он пронизан болью, пронизан яростью, пронизан печалью, но при этом в нем есть и светлое чувство – без малейшей сентиментальности. Даже обращения к Богу, в прошлом иногда нарочитые, здесь звучат очень искренне и совершенно ненавязчиво

Здесь он достиг настоящей, убедительной и невероятно впечатляющей гармонии. Каждая песня – от жесткого рока "Если Я Уйду" до кантатной возвышенности "ангельских страстей" "Stella Maris" – идеальное единство формы и содержания.

Tags: ,

Hедоскрёб вместо небоскрёба.

Tags: ,
Sobčaka un Pozners

No vienas puses Krievijas publisko viedokļu spekrtu veido nekonstruktīvās protestētājas, jeb vienkārši dumpinieces, Pussy Riot, no otras puses to veido cilvēki, kas mēģina īstenot "konstruktīvas opozīcijas" funkciju. Ja Pussy Riot es apbrīnoju par drosmi, tad otros - par to, ka viņi tuprina runāt ar varu un par varai netīkamām lietām, nevis aiziet durvis aizcirsdami (lasi - emigrē), kas būtu pats vieglākais. Cienu viņus par to, ka personiskās principialitātes, lepnuma vai kādu citu cēlu jūtu vārdā viņi tomēr nepamet savu auditoriju vienu pašu. Līdz ar to vienmēr ir interesanti uzzināt, kā viņi tiek galā ar šādam stāvoklim raksturīgajām profesionālajām un cilvēciskajām pretrunām. Bet, nu, grūti viņiem, grūti...

Собчак живьём. Интервью с Владимиром Познером

Alternative link: http://rutube.ru/video/cf5189a2073e4e043a64a9c60f383606/

The New Yorker

By the mid 1980s Sergei Dovlatov gained success with the public and was published in the prestigious The New Yorker journal.

"Dear Sergey Dovlatov! I love you too, but you have broken my heart. I was born in this country and fearlessly served it during the war, but I still haven't managed to sell a single story of mine to New Yorker journal. And now you come, and — bang! — your story is published at once.... I expect much from you and your work. You've got talent which you are ready to give away to this mad country. We are happy you are here."

Kurt Vonnegut

Evidence

"Ksjuš..." jeb "Розовый бомбер Дождя"

No "zelta jaunietes", kam patīk tusēt, iztaisīties un palaist muti, Ksenija Sobčaka pēdējos gados ir kļuvusi par nopietnu un cienījamu sabiedrisko un politisko figūru, viedokļu līderi un žurnālisti.

BET - uz Putina preses konferenci bija atnākusi rozā sporta jaciņā.

Reakcija no krievu vīriešu puses ir automātiski paternalizējoša - viņa tiek uzrunāta nevis kā Ksenija Anatoļjevna, bet gan kā Ksjuša. Kā tāds mazs un ne pārāk gudrs skuķēns, lai gan kundzei ir maģistra grāds politoloģijā un 33 gadu.

Video šeit: https://www.youtube.com/watch?v=I0gtP1NjNI0

No vienas puses varētu teikt, ka pat ja viņa ierastos elegantā business suit, kādreizējais Anatolija Sobčaka sulainis Putins vienalga pret viņu izturētos tēvišķi. Sak, neiztaisies man te par baigo dāmu, meituk, ES tevi pazīstu no laikiem, kad skraidīji ar bantēm bizēs. No otras puses, tas parādītu to, cik ļoti tālu Ksenija ir pāraugusi šādu attieksmi. Bet - varbūt - rozā jaciņa traucē to redzēt?

P.S.
Tai pat laikā, viņas uzdotie jautājumi bija ļoti spēcīgi.

20 gadi lopā...

Reklāmas izstrādājums restorāna izstrādājumam - kad saturs beidzot iemanto formu:

/īpaši iejūsmo pamatteksta fonta krāsa un izmērs/

Maķīts

Video labāk neskatīties - līmenis kā skolas disenē.

Dienas jautājums

Šis ir tik lieliski, ka nevaru nepadalīies.

2006.gada žurnāla „Astroloģijas Pasaule” pavasara numurā mēs vēlējāmies uzklausīt astrologu domas jautājumā:

... tālāk ... )

Šodien lems par Rudzīša psihoterapeita sertifikāta apturēšanu

LPB arī aicina vērsties Ētikas komisijā Rudzīša vai citu psihoterapeitu klientus, kas ir saskārušies ar tādu psihoterapeitu pozīciju, kas atbalsta vardarbību vai pauž diskriminējošus uzskatus pret kādu no sabiedrības grupām.

David Gilmour has said that The Endless River will be the band's last.

the endless river - pink floyd - new album - new song 2014

Olimpiete

Suzy Favor Hamilton, Prostitute and Former Olympian, Stripped of Award

Būtiskas detaļas:

1) Viņa apzināti un brīvprātīgi izvēlējās nodarboties ar prostitūciju: "I was drawn to escorting in large part because it provided many coping mechanisms for me when I was going through a very challenging time with my marriage and my life. It provided an escape from a life that I was struggling in." For her, being a call girl was less about the money (though her going rate was $600 an hour) and more about the experience.

2) Viss atklājās tādēļ, ka viņa pati atklāja savu īsto vārdu dažiem klientiem: "Hamilton's story did not break until she disclosed her identity to several of her clients, who in turn told others. Hamilton, who had gone by the name "Kelly Lundy," was also running a real estate brokerage as well as doing motivational speeches."

3) Līdz ar to viņa uzņemas visu atbildību par sekām: "I take full responsibility for my mistakes. I'm not the victim and I'm not going that route. Everybody in this world makes mistakes. I made a huge mistake. Huge."

4) Komentāros cilvēki saka, ka nekādi tituli nav atņemti, un ka šis ir "urinalism" not journalism.

Valsts - ASV.

Mana attieksme pret to - pilnīgi nekāda.

Imigrante Marusja "Musja" Tataroviča svin svētkus

К дому Муси Татарович подъезжали вереницы легковых автомашин. Приятно щелкали замки вместительных багажников. Оттуда извлекались свертки, ящики, корзины в разноцветной упаковке, перевязанные лентами.
Баранов, Еселевский и Перцович, не снимая ярких галстуков, орудовали дружно молотками. Собирали на широком тротуаре привезенную частями белую двуспальную кровать.
Евсей Рубинчик нес, шатаясь, клетку из сварного чугуна. Она предназначалась для Лоло, хотя в ней мог бы уместиться Рафаэль.
Аркаша Лернер шел к Марусе налегке. Он ей принес билет нью-йоркской лотереи, купленный за доллар. А разыгрывалось в этот день четыре миллиона с небольшим.
Владелец магазина «Днепр» фантазией не обладал. Он снова прикатил Марусе целую телегу всяческих деликатесов. Но сама телега в этот раз была из мельхиора.
Друкер ограничился ста восемнадцатью томами «Мировой библиотеки приключений и фантастики».
Григорий Лемкус вынул из багажника квадратный полированный футляр. В нем помещалась кипарисовая лютня с инкрустациями. Лемкус пояснил, вручая Мусе инструмент:
— Облагораживает душу!
Чек он сохранил, загадочно при этом высказавшись:
— Таксдидактибл...

Всех удивил правозащитник Караваев. Он явился неопохмелившийся и мрачный. Захотел устроить в честь Маруси Татарович небольшое личное самосожжение. Буквально возле Мусиного лифта.
Караваева успели потушить французским бренди «Люамель». Зеленый синтетический пиджак его, как выяснилось, был огнеупорным.
Караваев понемногу успокоился и вежливо спросил:
— Нельзя ли потушить меня внутри?
Ему был выдан дополнительный стакан того же «Люамеля»...

Всех растрогал публицист Натан Зарецкий. Подарил Марусе ценный, уникальный сувенир. А именно — конспиративную записку диссидента Шафаревича, написанную собственной рукой. Она гласила:
«Вряд ли».
И размашистая подпись:
«Шафаревич. Двадцать первое апреля шестьдесят седьмого года...»

Около семи к Марусиному дому подкатил роскошный черный лимузин. Оттуда с шумом вылезли четырнадцать испанцев по фамилии Гонзалес. Это были: Теофилио Гонзалес, Хорхе Гонзалес, Джессика Гонзалес, Крис Гонзалес, Пи Эйч Ар Гонзалес, Лосариллио Гонзалес, Марио Гонзалес, Филуменио Гонзалес, Ник Гонзалес и Рауль Гонзалес. И так далее. Был даже среди них Арон Гонзалес. Этого не избежать.
Как выяснилось, лимузин был их подарком жениху. Невесте же предназначалась серенада...

Стол был накрыт. Бутылки изготовились к атаке. Орхидеи, гладиолусы, тюльпаны — завороженно роняли лепестки в фаянсовое блюдо с неразрезанной индейкой.
Рафаэль был в смокинге. Невеста в белом платье с кружевами.
И все гости улыбались. И Лоло не сквернословил. И у Левушки привычно ощущалась неизменная конфета за щекой.
И музыка наигрывала. И все кого-то ждали. И я, честно говоря, догадываюсь, в общем-то, — кого. Живого автора.
И тут явились мы с женой и дочкой. И Маруся вдруг заплакала. И долго вытирала слезы кружевами...
Тут я умолкаю. Потому что о хорошем говорить не в состоянии. Потому что нам бы только обнаруживать везде смешное, унизительное, глупое и жалкое. Злословить и ругаться. Это грех.

Короче — умолкаю...

(c) Сергей Довлатов, "Иностранка".

Dusmīgi un vienlaikus liriski: Ministry - Worm (Locate Consume Repeat Mix)

Вы - Дэвид Боуи

http://diletant.ru/personality_test/result/22726925/

Вы - космический Дэвид Боуи. Мастер перевоплощений, талантливый актер и создатель совершенно неповторимого музыкального стиля. За вашу длительную карьеру вы неоднократно радикально меняли облик, эпатируя публику нарядами, прическами, а также высказываниями. Вас, как и многих других рок-музыкантов, интересовали эксперименты с расширением сознания, но вы сумели преодолеть и этот тяжелый этап. Вы написали бесчисленное количество синглов, но самым известным и любимым все равно останется Space Oddity.

Tags: ,
«Солнечный удар» (2014)No recenzijas GQ: "Михалкову обидно за судьбу Родины, но еще обидней за самого Михалкова: вот-вот и самого режиссера со всей его многогранностью и гениальностью сдует попутным ветром зрительского равнодушия. «Солнечный удар», в общем, стоящее кино, но Михалков — он же немножко про другое, он может тоньше, умнее и искреннее. Главное, чтобы после «Солнечного удара» байопик Путина снимать не заставили." (http://www.gq.ru/blogs/revizor/92159_sami_s_usami.php)


Filma izjūk pa detaļām, zem kuru svara pazūd struktūra. Proti, no tā, ka režisors vienkārši saliek rindā dziļus un apjomīgus jēdzienus "jaunība", "skaistums", "diža valsts", "kaislība" un "karš", "gods", "traģisks", "zemisks", utt. nerodas saturs. Tagadējā Mihalkova lielākais trūkums ir tas, ka sajucis fons un priekšplāns - rūpīgi zīmējot kaut kādas sīkas un priekšmetiskas detaļas, kurām bieži vien ir tīri dekoratīva nozīme, viņš aizmirst tik pat rūpīgi izstrādāt priekšplānu un galvenos varoņus. Rezultātā, akieriem galvenajās lomās burtiski nav ko spēlēt - scenārijs ir tik nabadzīgs, ka no tām pāris frāzēm, kas viņiem dotas, nesanāk nekas sakarīgs. Ieguvēji no tā visa ir otrā plāna aktieri un ar viņiem saistītās epizodes, kur ar pāris lakoniskām frāzēm pilnīgi pietiek.

Rezultātā filma darbojas sentimenta, ne intelekta līmenī. Sentimenta pietiek, lai noturētu uzmanību un noskatītos līdz galam, bet tas arī viss.

True story

Ceturtdienas, 6. novembra, vakarā beidzot noslēdzās līdz šim populārākās Kanāla 2 realitātes šova TV zvaigzne dalībnieces gaitas pēc slavas un panākumiem – bijusī striptīzdejotāja Kristīne (attēlā), kura neilgi pēc vēsts par grūtniecību visus pārsteidza, paziņojot, ka ir slima ar vēzi, nolēma doties mājup.

http://www.delfi.lv/izklaide/televizija/smagi-slima-grutniece-kristine-pamet-tv-zvaigzni.d?id=45194250#ixzz3Igcsg4yi

Manā nezināšanā ir daudz robu.

Tags: , ,
Вышла в свет книга Виктора Пелевина «Любовь к трем цукербринам»Пародия то ли на священный текст, то ли на самого себя, написанная от лица юноши-ясновидца.

Pilna recenzija šeit.

Priekš kam vārdi?

Live version - Огонь Вавилона

Ļoti ķerama instrumentālā daļa.

Stila blogs - zilā ekrāna valdzinājums

Ja jau visi, tad es arī ieblogošu par modi. Vispār man TV diktores patīk - viņas ir glītas un ar valdzinošiem tembriem. Šajā ziņā Ilvas Liepiņas aiziešana bija smags trieciens LTV1 estētikas baudītājiem.
Mēs visi zinām, ka "De Facto" ir nopietns raidījums, kur runā par sabiedriskām tēmām, korupcijām, krāpšanām un vispār - par to cik slikti dara visādi sliktie. Tas ir ļoti cienījams darbs, kaut arī skatīties to visu ir grūti, jo katru reizi dūša aptekās par to kā tumsas spēki izšiverē valsti. Un tad nu gribas, lai vismaz starp nervus tricinošajiem sižetiem būtu redzams kaut kas jauks, glīts un atspirdzinošs.

Bet "De Facto" komanda ir citās domās. Brīnišķīgā un atraisītā kompānija nolēmusi izspēlēt filmas "Dienesta romāns" estētiku (skat. vizuālo materiālu).Sāksim ar galvu. Šoreiz frizūras vietā - celiņš. Tāds grūts celiņš, žurnālista taka. Par valsts likteni norūpējušos seju ierāmē smagnēji, arhaiski briļļu rāmji, no kuriem dveš tīri juridiska bezcerība. Labas ziņas ar tādu optiku paziņot nav iespējams, viss izklausīsies pēc sprieduma, kas nav pārsūdzams. Tālāk pāriesim uz korpusu. Zilā žakete, kas pati par sevi būtu tīri tā neko, šajā ansamblī izskatās vienmuļi kā ar krāsu apliets granīts. Baltā blūze izmisīgi mēģina sašķelt šo monolītu, taču mirst, jo to caurdur priekšā aizspraustais naglveidīgais mikrofons.
It kā jau skaidrs - ja tiek pirktas balsis un visādi citādi zaimotas mūsu brīvās un demokrātiskās vēlēšanas, tad nav ko flirtēt ar skatītāju. Patiesībai jābūt skaudrai un apdullinošai, kā nelegālam alkoholam, ar visu eļļaini metālisko pēcgaršu. Varbūt tā arī vajag. Varbūt patiesība nav jāizpušķo. Jo, ja jau Alvis Hermanis var atļauties visādi iztaisīties ar septiņdesmito gadu modēm, tad arī LTV1 komandai jārāda savs radošums. Tikai žurnālistes žēl - tak jauna vēl un visādi citādi šarmanta. Cerams, ka arī viņai režisori ļaus atplaukt kadrā, tāpat kā Rjazanovs to ļāva Alisei Freindlihai.

Tags: ,
Liar, liar...

Sagribējās šodien kaut ko no 90-tajiem.

Babes in Toyland - Bruise Violet

No šodienas skata šī mūzika šķiet tāda jauka un naiva - mīlīga tīņu dusmošanās par dzīvi. Pamēģinātu toreiz kāds tā pateikt, es laikam ar viņu vairs nerunātu :))))

Nez, kāds vēl disenēs liek šādu mūziku? Labprāt aizietu uz tādu.

Winston McAnuff - What A Man Saw

Прощайте, хипстеры! Вам на смену идут тви (twee)

Курт Кобейн, группа The Smiths, Уолт Дисней, романтизм в литературе и Анна Франк - что между ними общего?
"Тви", - отвечает журналистка Тамара Монтеро, автор статьи, опубликованной на сайте La Voz de Galicia. "Думаете, я сошла с ума? Нет. Тви объединяет все это... и еще больше разных вещей. Тви - это революция. Мирная революция. Они уже пришли и разбивают хипстеров в пух и прах", - пишет автор.
... tālāk ... )

battlemood

Amon Amarth - We Shall Destroy

March as one
Don't look back
Odin's sons
Attack!

Stephen Marley - Rock Stone ft. Capleton, Sizzla

Комитет охраны тепла - Зубы (1988)

К осени 87-го года вокруг Олди и Стэна сплотился относительно дееспособный состав, ориентированный исключительно на
реггей в его северной, мрачновато-достоевской трактовке. Традиционная халявность и бардачность звучания «Комитета» естественным образом вписывалась в растафарианскую идеологию. Заметим, что в последующие годы «Комитет» «боролся» с кривоватостью своего звучания весьма оригинальными методами. Музыканты репетировали прямо во время концертов, поскольку другой возможности не было. Наиболее точно музыку «Комитета» можно было охарактеризовать как «джем в стиле реггей» - правда, без необходимой для реггей легкости и прыгучести.
... tālāk ... )

Jazzy folk

Foklmūzika, kur iepīti džeza elementi un aranžējumi. Ļoti cienījami.

The Pentangle_ the pentangle (1968) full album

Tags: , ,
Igauņi pērk konjakus?

Šīs dienas ziņa Nr.1 ir par šo: Alkohola īpatsvars kopējos tēriņos: Igaunija līdere

Atkal sanāk, ka pie Igauņiem viss ir kaut kā pirmreizīgāk, pirmšķirīgāk un jevropejiskāk. Pat Krieviju, lūk, ir apsteiguši (tas gan laikam tikai tāpēc, ka Krievijas pašdžīto ļergu nemaz nav iespējams kaut kā izmērīt).

A mēs piektie. Toties kopā ar Lietuviešiem. Bet aiz Baltkrieviem (lūk, šeit Imants Kalniņš atkal teiktu, ka pie Puķina un Baķkas tomēr ir kārtība un izliktos, ka tādu Igauņu nemaz nav).

Valdībai šis ir skaidrs mājiens - ir jāsamazina algas, lai procentuālajā attiecībā mēs tomēr dabūtu pirmo vietu.

Latvijas iedzīvotāji un demokrātija

Vēlētāju aktivitāte šajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās bijusi ļoti zema. Kā preses konferencē pēc iecirkņu slēgšanas teica CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars - maz ticams, ka galīgais līdzdalības skaitlis sasniegs 40%.

Vienīgais, ko šajā sakarā varu pateikt, ir šis: tie, kas nejūtas atbildīgi iet un balsot tāpat izjustīs visus priekus un jaukumus ko CITU sabalsotie eirodeputāti mums sagādās. Ždanokas iekļūšana ir kauns pa visu ģīmi.

Esmu teicis jau iepriekš un atkārtošu vēlreiz - padirst savu demokrātiju ir vieglāk par vieglu, vienkārši vajag domāt par kaut ko citu un kādu dienu iznāks pamosties pavisam ne tajā valstī, kuru gribās.

Судили человека 23-х лет за то, что он выбрал делом своей жизни поэзию

Ļoti interesants dokumentālais kino: Дело Иосифа БРОДСКОГО

Tags: ,
Smadzeņu atslodzei

Silikons pret ūdeņraža pārskābi: Олеся Малибу отпиздила Карину Барби

Voteman

Dāņu mēģinājums izkustināt kūtros vēlētājus: Voteman

Rullītis jau noņemts no aprites, jo atzīts par aizvainojošu visos līmeņos. ES pilsoņiem nepatīk "dobro s kulakami", atšķirībā no Krievijas, kur Labais, Patiesais un Skaistais ir apvienots vienā un saucas "tanks".

Няш-мяш!

Šausmīgi bērnišķīgi, bet neko nevaru sev padarīt: Была ваша стала НЯША!

Par šo pašu tēmu nopietns raidījums iekš "Eho Moskvi": Наталья Поклонская, прокурор республики Крым

K.Remonts

Koncerta apskatu sagādājis Rudaks: Vēsturei nepieciešams remonts. Nezinu, kāpēc K.R. tā patīk Daksis, kurš tika pieteikts kā "viena no vīrišķīgākajām balsīm uz LV skatuves". Kurā vietā tā vīrišķība ir paslēpta, nudien nesaprotu. Drīzāk varētu teikt, kad šī ir pirmā reize, kur viņš bija puslīdz baudāms. Ja atmetam pārgrieztās acis un eksaltēto blēšanu, tad pāris dziesmas viņš nodziedāja pieklājīgi.

Bet īstā koncerta pērle bija Ieva Akurātere, kuras vokāls ir nepārspējams K.REMONTS - Un būs Tev @Palladium 25.04.2014

Ko Ukraina māca Latvijai?

Lūk, Ingmārs Pūķis papūlējies apsvērt mūsu nākotnes izredzes. Ne visam gribas piekrist, bet daži kvalitatīvi domu graudi tur ir: http://puukjisin.blogspot.com/2014/04/kas-rit-ap-1100-jamaina-latvijas.html?spref=tw

Détroit

Bertrāns Kantā no Noir Désir savā jaunajā grupā joprojām ir lielisks: Détroit - Ange De Désolation

Ōōōōō: Détroit - Null And Void

Āāāāā: Détroit - Droit Dans Le Soleil

Vai ne? Détroit - Le Creux De Ta Main

Nu, jā! Détroit - Horizon

Pētījumi liecina, ka nimfomānes pat netēlo orgasmu, kā to dara daudzas citas pieklājīgas sievietes.

http://spoki.tvnet.lv/aktuali/Nimfomanija/26403

Tags: ,
Hannah Hurtzig - From Scratch (arte)

Hannah Hurtzig - From Scratch (arte)

Tags:
Jura Ševčuks par pavasari

Slāvu dvēseles plašums tā vislabākajās izpausmēs: ДДТ - Актриса Весна (1992)

Актриса Весна после тяжкой болезни снова на сцене:
Легким движеньем вспорхнув на подмостки оттаявших крыш,
Читает балет о кошмарной любви и прекрасной измене,
Танцует стихи о коварстве героев и верности крыс.

Овации улиц раскрасили город священным зеленым.
От этой молитвы обрушилось небо лавиной тепла,
Несмолкаемый визг площадей засиренил галерки влюбленных,
В залатанных фраках фасадов заполнили партер дома.

Актриса Весна,
Актриса Весна,
Позволь нам дожить,
Позволь нам допеть
До весны...

Солнце-генсек мусолит лорнет в императорской ложе,
Мрачно ворчит о расшатаных нервах, что греть не резон,
Приподнимает за подбородки улыбки прохожих,
И, крестясь, открывает семьдесят пятый театральный сезон.

Tags: , ,
Mai opinjon

Kā Obama zvanīja Bērziņam

Trešais pasaules karš

Šis jau ir kā padomju bērnībā vai no filmas "Dr. Strangelove": Krievijas telekanāls Krimas dēļ piedraud ASV 'pārvērst pelnos'

VIDEO "Вести недели" с Дмитрием Киселевым (16.03.2014)

все просто

Алексей Архиповский - Ваня

Come out and Fight

Irish rebel songs

Ужаснись самому себе

Кончаловский: Вся правда о России.

Tipa, smieklīgi

Tags: ,
Back Viewing 0 - 50