Antons V
antons_v
..:: .:.::::.:.
Page Summary

July 2015
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Back Viewing 0 - 50  
Attiecības kā piena paka

"I sound awful saying it but I think it can be like that. I see a lot of people in unstimulating relationships. And not just boyfriend-girlfriend relationships. They find themselves in stagnant friendships. If people were a little less scared [of ending things] they'd get more out of life… You meet the right person at the right time and they fulfill a certain something in your life. You fulfill something in theirs. But there's a time limit to that."

(c) Laura Marling: http://www.theguardian.com/music/2013/apr/28/laura-marling-interview-once-eagle

Un vēl kāda analoģija - ir cilvēki, kas visu mūžu nodzīvo vienā dzīvoklī/mājā, kas, turklāt, pieder viņiem pašiem. Jo šī vieta viņus pilnīgi apmierina, pie tās acīmredzamajiem trūkumiem sen pierasts, un jebkas cits šķiet tikai sliktāks. Viņi nav sajūsmā par šo dzīvesvietu, taču ir pieķērušies tai un sauc par mājām. Viņiem ir svarīga tieši šīs vietas nemainība, viņi labprāt noveco kopā ar to.
Un ir cilvēki, kas dzīves laikā paspēj nomainīt n-tās dzīves vietas. Dažas no tām ir bijušas satriecoši lieliskas, citas izrādījušās diezgan drausmīgas, bet lielākā daļa vienkārši labas. Katra savā veidā, protams. Tās dažkārt tiek pirktas, taču lielākoties tiek īrētas, dažkārt par smieklīgām summām, dažkārt pārmaksājot. Cilvēki vienlīdz lielā mērā priecājas kā ievācoties, tā arī izvācoties. Un tas galīgi nenozīmē, ka viņiem pret konkrēto vietu nebūtu nekādu jūtu vai atmiņu, tieši otrādi. Par ko liecina neskaitāmas fotogrāfijas.

Nav runa par to, ka vieni dzīvotu pareizāk, kā otri. Tās ir dzīves, kas balstītas uz dažādiem principiem. Bet jebkuriem dzīves principiem ir tikai viens kritērijs: tiem jābūt autentiskiem.

Jautājums, kas visu šo glīto konstrukciju sašķoba, ir šāds: ja nu dzīves principiem arī ir derīguma termiņš?

And I never even knew what to do

First Aid Kit - The Lion's Roar

Nu, tā ka pilnīgs Leonards Koens divu dzintarainu balsu izpildījumā. Turklāt, labā garastāvoklī :D

First Aid Kit - Emmylou

Show me my silver lining

First Aid Kit - My Silver Lining

Latiņina par Grieķiju - īsa vēsture un secinājumi

Hапомню, что такое греческая экономика была после того, как Греция была принята в Евросоюз. До принятия в Евросоюз это была абсолютная «липа». «Липа» в том смысле, что Евросоюз закрыл глаза на то, что греческие цифры никак не соответствуют тем параметрам, которые требовал Евросоюз. И Евросоюз закрыл глаза на это ровно потому, что Евросоюз является бюрократической организацией. А бюрократическая организация стремится к бесконечной экспансии. Греция, экономика которой явно не соответствовала не только уровню Евросоюза, но и явно не соответствовала, грубо говоря, новым ставкам по кредитам, которые Греция получала, и начала радостно получать деньги. Деньги, понятное дело, на что шли – на социальные выплаты и на умножение количества бюрократических мест.

Греческая экономика превратилась черти знает во что - Греческие чиновники работали до часу дня. Естественно, при этом их количество умножалось даже больше, чем в России, потому что надо было обеспечить этих трогательных людей работой. В Греции появилось большое количество профессий очень опасных для жизни, на которых надо было рано выходить на пенсию. Эти тяжелые профессии, например, включали в себя парикмахеров.
... tālāk ... )

Sex on Fire - by Kings of Leon, cover by The Flavour

B нарисованных окнах даже плывут облака

Все неприглядные здания и места в городе завешивают баннерами. Все тротуары закатывают в асфальт, не соблюдая технологии, так что этот асфальт развалится через полгода. Некрасивые газоны застилают пластиковой травой, а некоторые – тем же асфальтом.

Как Уфа готовится к саммитам ШОС и БРИКС

Can reading make you happier?

I’ve long been wary of the peculiar evangelism of certain readers: You must read this, they say, thrusting a book into your hands with a beatific gleam in their eyes, with no allowance for the fact that books mean different things to people — or different things to the same person — at various points in our lives.

http://www.newyorker.com/culture/cultural-comment/can-reading-make-you-happier

Var gadīties sastapt tik garlaicīgu neirotiķi, ka nav skaidrs, kā vispār izdodas uzburt tās milzu iekšējās drāmas.

Blue eyes and jazz, and attitude

Lana Del Rey - Shades of Cool

Mierīgi varētu būt Bonda titru dziesma.

Šodien mēs ar dēlu bijām sagādē un apgādē. Līdz ar to mazais vīrietis tika pie jauniem skečeriem (sorī, bet mamma no šitā vispār neko nesaprot - nu, kā var pateikt "nopērc viņam vēl vienus krokšus, lai vieni ir iekšai, otri āram"), paša džentlmeņa karsti iekārotas supervaroņu nāģenes, kurai es ielocīju nagu tajā vienīgajā pareizajā veidā, kādā jābūt ielocītiem nāģeņu nagiem, un rokenrola vestes.

Bija arī pats rokenrols, kas izpaudās kā sacīkšu stila braukšana ar iepirkumu ratiņiem pa rimčega garajiem gaiteņiem, svaigi cepti pīrādziņi un haribo konfektes. Tika sapirktas visādas saimniecībā svarīgas lietas, tai skaitā arī planžeris, kas tika iemēģināts uz visa iespējamā, it īpaši lielajiem skatlogiem (līdz minjonu premjērai mazāk kā nedēļa). Šādā bruņojumā mēs vareni jautrojāmies un šarmējām visu iespējamo veikalu pārdevējas. Mājupceļā, dabiski, viņš atplīsa un tikai aiznests uz gultiņu.

Dzeru kafiju un jūtos kā Homērs Simpsons viņa labākajās izpausmēs :)

Tags: ,
A true love of mine

Lions - Girl From the North Country (Bob Dylan Cover)

Please see for me if her hair hangs long,
rolls and flows all down her breast
Please see for me if her hair's hangin' long,
that's the way I remember her best

Tags: ,

There's only one way out of prison
Which is to set your jailer free

BG, "The Time" (Radio Silence, 1989)

She Past Away - Asimilasyon

Dalos ar draudzenēm :)

Padalieties ar šo rakstu savām draudzenēm un iedvesmojaties no šīs jaunās sievietes idejas, varbūt jums arī iešausies galvā kāda spīdoša ideja. Nekas šajā dzīvē nav neiespējams.

Ta-dā!

P.S.
Īsa priekšvēsture: kad šī brīnuma analogu redzēju H&M, ilgi nevarēju saprast, kas tas ir. Pajautāt nokautrējos :)

Tags: ,
All the lonely people... where do they all come from?

"Pavisam vientuļi, skumji un haotiski savukārt sevi pasniedza biedrība „antiglobālisti” – žoga otrā pusē kādu brīdi smirdēja pēc deguma un caur ruporu tika pateikti daži stiprāki vārdi."

Source

Es nesaprotu šos laikapstākļus.

Jeb man te vienīgajam ir auksti?

Tags: ,
Wow!

Pilnīgi neko nezināju par cilvēku ar šādu vokālu! Tikmēr viņš ir izdevies leiblā "Merciful Release".

James Ray - Nowhere Left to Go
James Ray - Manhattan Smile

Ok, šis izskaidro pierakstu MR James Ray - Another Million Dollars

No one speaks and no one tries

Pink Floyd - Echoes - Live at Pompeii

... tālāk ... )

Futbola karaliste

Lucavsalas futbola karaliste nebeidz iepriecināt. Šodien, izcirptajā laukumā nācās krietni paskraidīt. Agrāk garajā zālē bumba stiga un ķepa, bet toties nekur tālu neripoja. Tagad spēle sanāca tiešām atlētiska.

Stāvēju vārtos, kā parasti, un guvu lielu baudu no notiekošā. Ielaidu trīs. Pirmo stulbi starp kājām. Otro pretinieks iesita meistarīgi apspēlējot mani situācijā divi pret vienu, tur bez variantiem. Trešo arī starp kājām, tikai šoreiz mēģinot tomēr aizsniegties, kā rezultātā sanāca atsitiens no potītes. Ko no tā var secināt? Ka kaut kas jādara ar zemajām bumbām. Toties atvairīju kādus 20 sitienus, no tiem vismaz 5 būtu stabils vārtu guvums. Tā, ka bilance pozitīva. Uzvarējām 5:3.

Bet kopumā tik sasodīti laba kompānija un tik nenormāli baudāms pasākums. Ir vairāki cilvēki, kam sanāk pavisam labi, ar formu un tehniku spīdēja [info]black_data un kāds Armands (?), kurš ir lielisks sitējs. Bet kopumā katrs, kas tur ir, kaut ko dara ļoti labi (šodien kāda dāma aizsardzībā bija vienkārši vārtsarga labākais draugs - grand merci). Katru reizi domāju par to, kā tik vienkārša lieta kā bumbas sišana var sagādāt tik daudz labsajūtas. Endorfīni pludo.

Auroras "Barjera" nokoverēta

Beyond The Borders - Barjera (AURORA cover)

Это, конечно, абсолютно необычная вещь

Интервью Ксении Собчак с Михаилом Саакашвили в Одессе

Михаил Саакашвили рассказал Ксении Собчак в эксклюзивном интервью о будущих реформах в Одесской области, о том как он мог стать советником Порошенко, но стал губернатором, о дружбе Кадырова и Путина, о боевых действиях в Донбассе, и о том почему война не придет в Одессу.

Mācamies runāt: genuflection.

Tags:
Vienkārši jāskatās

Marina un Ulejs

Marinas mākslas performance, kurā projekta ietvaros viņa veltījusi minūti klusuma katram svešiniekam, kurš vēlējies tajā piedalīties.

Taču negaidot viņas priekšā parādījies Ulejs - bijušais mīlnieks, ir pagājuši vairāk kā 30 gadi.

Burqa + bikini = burqini

Turpinot [info]black_data akcentēto etnogrāfiskās apakšveļas problēmu, piedāvāju apspriest reliģiski korektus peldkostīmus.Designed by Aheda Zanetti.

Var iegādāties šeit: http://ahiida.com/home.php

Tags: ,
Publicistika jeb non-fiction literatūra

Iegriežoties stacijas "Polaris" uzskrēju visrū šim brīnumam: Александр Генис, "Уроки чтения. Камасутра книжника" (2013)Сомнительность уроков литературы станет заметней, если сравнить их с другими. Представьте, что нас заставляют учить не таблицу умножения, а историю таблицы умножения. Вместо принципов деления и сложения – примеры деления и сложения. Вместо методов анализа – набор результатов. Вместо игры на пианино – эволюцию инструмента.
Получается, что такого предмета, как “литература”, нет и быть не может. Ведь школа должна научить не тому, что читать, а тому – как. Особенно – сегодня, когда XXI век предложил книге столь соблазнительный набор альтернатив, что чтение может выродиться в аристократическое хобби вроде верховой езды или бальных танцев. Чтобы сохранить чтение, надо вернуться к “арифметике чтения”. Только навык умелого чтения позволяет решить всякую задачу и влюбиться в подходящую, а не навязанную программой книгу. Чтению учат, как всему остальному: осваивая азбуку, исследуя связи, понимая цели и оценивая средства, но главное – ставя себя на место автора. Чтобы стать хорошим читателем, надо быть писателем, или – хотя бы – побыть с ним. Медленно и упрямо ты идешь вплотную за автором, чтобы, переняв его опыт и обострив свою интуицию, настигнуть его.

Manuprāt, šis Genisa (dzimis Rīgā, starp citu) darbs meistarības ziņā mierīgi var sacensties ar Umberto Eko mazo, bet virtuozo "Откровения молодого романиста" (2013).

Pilnā skaļumā

Eiffel - Saoul

Moi - Je Suis Saoul.

Zemenes. 2 kg. Hell yeah!

My heartland

Ideāla diena. Izgulējos līdz 12. Padzēru kafiju un izgāju uz ielas. Saule beidzot uz ādas (+ 25 grādi), vējš matos un visi ceļi vaļā. Devos uz savu priežu paradīzi - vasarnīcu netālu no upes Gaujas/jūras/ezera.

Iemēģināju jauno Carnikavas gājēju/velobraucēju tiltu. Kaut kāda laža ar paša tilta speciālo abrazīvo pārklājumu, kas drūp nost, bet pārējais uztaisīts lieliski. Līdz Carenei tagad varu aizmaukt apm. 5 minūtēs un atkrīt velosipēda stibīšana pa dzelzceļa tiltu.

Pēc tam uz ezeru, kur atklāju peldsezonu. Ūdens vēl nav silts, bet iebridu bez problēmām. Peldēju pa pliko, pēc tam žuvu vējā. Pēc tam vakariņas - aukstā zupa un siermaizes. Nekādas tabakas vai alkohola. Ķermenis dzied kā stīga, gars dungo līdzi.

Иосиф Бродский - Стакан с водой

Ты стоишь в стакане передо мной, водичка,
и глядишь на меня сбежавшими из-под крана
глазами, в которых, блестя, двоится
прозрачная тебе под стать охрана.

Ты знаешь, что я - твое будущее: воронка,
одушевленный стояк и сопряжен с потерей
перспективы; что впереди - волокна,
сумрак внутренностей, не говоря - артерий.

Но это тебя не смущает. Вообще, у тюрем
вариантов больше для бесприютной
субстанции, чем у зарешеченной тюлем
свободы, тем паче - у абсолютной.

И ты совершенно права, считая, что обойдешься
без меня. Но чем дольше я существую,
тем позже ты превратишься в дождь за
окном, шлифующий мостовую.

Brodskis, protams, joko. Rakstīt par ūdens glāzi ir apmēram tik pat nopietns gājiens, kā rakstīt par naglu vai grīdas dēli, vai jebkuru citu lietu, kas dzejā labi kalpo par simbolu, metaforu vai apstākli, bet nekādi nevar kļūt par galveno varoni. Jo, kā rāda šis piemērs, pat ģēnijam nav diez ko daudz teikt par to. Pēdējais pants ļoti patīk.

Do not go gentle

Do not go gentle into that good night,
Old age should burn and rave at close of day;
Rage, rage against the dying of the light.

Though wise men at their end know dark is right,
Because their words had forked no lightning they
Do not go gentle into that good night.

Good men, the last wave by, crying how bright
Their frail deeds might have danced in a green bay,
Rage, rage against the dying of the light.

Wild men who caught and sang the sun in flight,
And learn, too late, they grieved it on its way,
Do not go gentle into that good night.

Grave men, near death, who see with blinding sight
Blind eyes could blaze like meteors and be gay,
Rage, rage against the dying of the light.

And you, my father, there on that sad height,
Curse, bless, me now with your fierce tears, I pray.
Do not go gentle into that good night.
Rage, rage against the dying of the light.

Dylan Thomas

Dylan Thomas

Kad Soderbergs taisīja savu "Solāri", tad par pamatu viņš ņēma šo Dilana Tomasa dzejoli:

... tālāk ... )

Михаил Жванецкий: Положительные эмоции — это эмоции, которые возникают, если на все положить…

Pilns saraksts: http://echo.msk.ru/blog/adme/1560854-echo/

Like a girl?

When did doing something "like a girl" become an insult?

Vīrieši runā par feminismu

Lūk, rītdienas pasākums: Kaņepes Kultūras centrā 4. jūnijā 17:00 notiks Latvijā pirmā publiskā vīriešu saruna par feminismu.

Vai vīriešiem Latvijā ir vajadzīgs feminisms? Vai mēs dzīvojam maskās?

The Mask You Live In

Šobrīd mainās datumi. Check.

Tags: ,

No viņu otrā, mazāk tumšā un ne tik joy-division-iskā albuma:

O. Children - I Know (You Love Me)

Salīdzinājumam no pirmā:

O.Children - Malo

Being John Malkovich

Tā foršā sajūta, kad vari būt bezgala šarmants, jo cilvēki vēlas tapt šarmēti iz tevis. Ja vēl viss tas socializācijas prieks "kritīs makā" reālas sadarbības formā, tad es pat esmu ar mieru noticēt ikdienas diplomātijai.

Tags: , ,
The logical case against Pacifism

1) Pacifism as national policy for a nation is almost unheard of, for the obvious reason that it will only work if no-one wants to attack your country, or the nation with whom you are in dispute is also committed to pacifism. In any other circumstances adopting a pacifist stance will result in your country rapidly being conquered.

However, the idea of pacifism, and of seeking non-violent solutions to disputes between nations, plays a significant part in international politics, particularly through the work of the United Nations.

2) Opponents of pacifism say that because the world is not perfect, war is not always wrong. They say that states have a duty to protect their citizens, and that citizens have a duty to carry out certain tasks in a just War. It doesn't matter that pacifists are motivated by respect for human life and a love of peace. The pacifists' refusal to participate in war does not make them noble idealists, but people who are failing to carry out an important moral obligation.

3) Pacifism has no place in the face of extreme evil. The war against Nazi Germany was a war against extreme wickedness, and in 1941 an editorial in the Times Literary Supplement wrote: "We have discovered that there is something more horrible than war - the killing of the spirit in the body, the Nazi contempt for the individual man. The world reeks with the foulness of the crimes in occupied Europe, where a Dark Age has begun anew."

(c) http://www.bbc.co.uk/ethics/war/against/pacifism_1.shtml#h3

Tags: ,
Библиотека скептика

Jūlija Latiņina par šo džeku ļoti fano un reklamē. Saka, ka esot tik pat kruts, cik Dokinss.

Vairāk par viņu - skeptic.ru

Александр Марков - "Рождение сложности. Эволюционная биология сегодня: неожиданные открытия и новые вопросы"

одинокий путешественник

Все эмигранты делали своей профессией утраченное отечество, воевали с советской властью и т.д. — это был гарантированный кусок хлеба. Бродский категорически отказывается от этого. Он идет преподавать, осваивает язык, уезжает в Мичиган и живет практически в стерильном одиночестве несколько лет.

http://lenta.ru/articles/2015/05/24/brodsky/

Lasu Pujāta "Nāk gaismā pati lampa". Pirmais iespaids stipri dīvains - dzeja, kas ļoti atsvešināta no lasītāja, bet pietuvināta valodai. Dzeja kā cīņa pret valodas semantisko nogurumu, pret ikdienas nepieciešamību būt sapratnes instrumentam. Dzeja kā valodas saruna pašai ar sevi.

Pierādījums:

/šis ir, iespējams, vistuvākais dzejolis lasītājam. Vismaz tā šķiet, jo liekas, ka tūlīt, tūlīt izdosies noķert teikuma nozīmi. Pārlasīju vairākas reizes, skan nenormāli skaisti, bet es nesaprotu (lai gan, varbūt vienkārši nemāku lasīt). Vienlaikus ir aizdomas, ka pat autors varētu nezināt (drīzāk - negribēt zināt), par ko ir runa. Kāda starpība, tā taču nav avīze, kuras uzdevums ir informēt./

Kā putekļi pagultē saveļas kamoloā, tā saveļas kamolā miesa un gars
caur plānajiem plakstiem pirmā gaisma spīd, laika vēl nav
bet virs galvas viegls kā puteklis jau beigu cirvis plīv
un tad tevi iemēž šaisaules šaufelē, kur acu skatieni kā
noķepuši tveiku nosūcēji nosūc vieglās sirds plēves
un tu rāpo pretī gaismai, atstādams aiz sevis glumu laika sliedi

(30. lpp.)

Tags: ,
I knew it

Leonīds – šādu vārdu man piešķīra dators!

Tags: ,
Fury Road

Vai labs kino var iztikt bez dialogiem? Bez character development? Bez ievada, iztirzājuma un nobeiguma?

"Mad Max: Fury Road" ir izcils kino, kas iztiek bez tā visa un vēl daudz kā cita. Tas, protams, ir žanriskais kino, kas pieprasa no skatītāja tikai vienu: nepiekasīties žanram. Ja nepatīk post-apocalyptic road movies, tad vienkārši nevajag skatīties. Jo šis ir šedevrs.

Neatceros, kad pēdējo reizi iznākot no kino būtu teicis: "Žēl, ka šis ir pēdējais seanss, es labprāt tūlīt pat aizietu uz šo filmu vēlreiz". Režisoram ir izdevies izmest no filmas visu lieko (skat. augstāk), lai fokusētos uz galveno. Mums tiek rādīta pasaule, kas radusies uz civilizācijas drupām, pati civilizācija gājusi bojā atomkarā. Izdzīvojušie cilvēki iemieso sevī visu to krāšņo kroplību, kas raksturo cilvēka deģenerāciju. Režisors, grimētāji un kostīmmākslinieki ir ļāvuši sev vaļu un rezultāts ir vairāk nekā iespaidīgs. Cilvēka ķermeņi tiek rētoti, balināti, krāsoti ar sudraba metāliku, ievākoti caurspīdīgas plastmasas bruņās, apgādāti ar metāla, gumijas un cilvēka kaulu uzpurņiem, slaukti (govis beigtas, tādēļ pie kafijas jālieto cilvēka piens), izmantoti par dzīviem asins maisiem, un, protams, vairošanās inkubatoriem. Šķiet, ka pasaule pēc pasaules gala ir tā pieradusi pie sāpēm, ka arī baudu padara par vienu no sāpju variācijām. Ikdienas sadomazohisms atceļ nepieciešamību iedziļināties katra varoņa psihes smalkumos - kādi tur emocionāli negludumi, sentimenti un pārējais, ja ik mirkli tevi var vienkārši saplosīt gabalos. Ja emocijas arī parādās, tad tikai pašas primitīvākās. Cilvēks ir dzīvnieks, turklāt, perverss dzīvnieks, kas kritis zemāk, nekā dzīvnieks jebkad var nokrist. Uz šī frīkšova fona tie filmas varoņi, kas absolūti egoistiski grib tikai izdzīvot, bet nevēlas izklaides vārdā nomocīt vai nogalināt kādu citu, kļūst par pozitīvajiem tēliem.

Tehnika it tik pat kroplīga, kā tās īpašnieki. Mašīnu dizains ir piedzīvojis visdažādākās mutācijas, lai parādītu īpašnieku plēsonīgumu un slepkavīgumu. Disproporcionāli lieli riteņi, vai vispār kāpurķēdes, vieglo automašīnu virsbūves, kas uzliktas smagajiem un otrādi. Dzelkšņi, metāla restes, vairogi un šaujamieroču stobri. Industriālā estētika visā tās krāšņumā. Atsevišķi jāizceļ Coma-Doof Warrior, kurš ir mobilā mūzikas mašīna. Pats mūziķis un viņa instruments ir iekārti gumijās un tirinās uz motora pārsega kā tās tizlās mantiņas, kas sakārtas šoferiem uz atpakaļskata spoguļa. No skaļruņiem dārd rudimentāri hard&heavy akordi. Aiz skaļruņiem četri bundzinieki kaļ ritmu uz milzīgām bungām. Tas viss skan ļoti pazīstami un iedvesmo tikai vienam: seek & destroy.

Režisora ģēnijis dzen visu šo asinskāro pus-dzīvnieku baru vienā nebeidzamā, uzbudinājuma pārpilnā pakaļdzīšanās ainā. Tas, būtībā, arī ir viss sižets. Un vairāk arī nevajag, jo filma ir primāri vizuāla un audiāla pieredze, kura atslēdz apziņu uz aptuveni 2 stundām. Viss šis laiks paiet sēžot uz beņķa malas ar plaši pavērtām acīm un muti, ik pa brīdim instinktīvi noraustoties īpaši skaļās vai īpaši derdzīgās vietās. Ideāla smadzeņbirste intelektuāli pārslogotiem cilvēkiem. Medusmaize žanra cienītājiem.

P.S. Ja nu kādam tomēr ir nepieciešamība pēc paskaidrojuma par ko tas viss, jo šis ir ceturtais turpinājums, tad te ir īsa 1, 2 un 3 filmu sinopse 5 minūtēs. Ja pavisam īsi, tad Legacy trailer.

Tags: ,

... un pasludinu jūs par vīnu un sieru.

Tags: ,
Kretīnu enciklopēdija

Dickipedia

Tags:
LĒNĀM, KĀ MĒNESS DILST

Lēnām, kā mēness dilst
noplok sāpe
par savu nevietu
un savu nevajadzību
plaukstošā aprīļa
zaļoksnībā.

Ko tad es varu?
Nomīdīt kādu asnu.
Nobaidīt pirmo tauriņu.
Uzbrist soliņam,
kas pieder diviem,
un iztraucēt skūpstu.

Uz mirkli
nervu kumeļu
izlaist no grožiem...

Nevar zināt,
kādām margām tas pārlēks,
zem kāda braucamā metīsies,
pumpuru sprāgšanas
un savas brīvības apdullināts.

Es esmu vajadzīgs
vienīgi pats savam
idiotismam.

Viens otram vajadzīgi -
un viens otram
apnikuši.

Un tomēr -
lēnām, kā mēness dilst,
noplok sāpe.

(c) Vācietis

Tags:

hamlets
zaļais
taujā vaicā prašņā tam
visumam visam

būt vai
pūt

(c) Ņurbulis

Tags:
This ain't love, it's clear to see

Sam Smith - Stay With Me

Why am I so emotional?
No, it's not a good look, gain some self-control
And deep down I know this never works
But you can lay with me so it doesn't hurt

Dangerous, sexy and evocative

Vince Taylor - Brand New Cadillac

Dokumentālais kino par Vince Taylor

Back Viewing 0 - 50