Antons V
antons_v
..:: .:.::::.:.
Page Summary

May 2015
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Back Viewing 0 - 50  
This ain't love, it's clear to see

Sam Smith - Stay With Me

Why am I so emotional?
No, it's not a good look, gain some self-control
And deep down I know this never works
But you can lay with me so it doesn't hurt

Dangerous, sexy and evocative

Vince Taylor - Brand New Cadillac

Dokumentālais kino par Vince Taylor

: D

Viņa augstība Msjē [info]kautskis šodien plūc dienas citāta laurus:

"...labi dresēts mērkaķis būtu arī tīri labs kandidāts Latvijas prezidenta amatam."

No viņa augstības tiešrunas

Tags:
Body politic and politics of the body

Mizuļina uzskata, ka intīmo zonu skūšana un dažādu frizūriņu veidošana ģenitāliju apvidū iznīcina "etnisko krievu cilvēka kodeksu".

Pamatīgs matiņu ērkulis esot "skaistas krievietes" pazīme, turklāt bagātīgs apmatojums stakles rajonā ir kultūrvēsturisks. Ievērojamo krievu gleznotāju aktos kailas krievietes redzamas ar kārtīgu matu trijstūri starp kājām, kamēr skūtas un vaksētas kājstarpes sastopamas tikai laikmetīgajos darbos, un tas, kā uzskata deputāte Mizuļina, esot perversi.

Krievijas deputāte rosina ar likumu aizliegt skūt ģenitālijas

Ziniet, kā ir "pašbilde" franciski? - le selfie "égoportrait".

Tags: ,

Seriāls "Black Sails".

Captain Charles Vane (Zach McGowan).

Nirvana & Montage of Heck

Es laikam esmu vecs, bet mani šis alternatīvais patoss vairs kaut kā neķer. Mani tiešām vairs neinteresē, vai mūziķis ir "pārdevies", vai palicis trū andergraunds. Jo, ja spriežam šādās kategorijās, tad Nirvana ir labs piemērs šī patosa liekulībai - tādi baigie alternatīvie un nekomerciālie, pōzē uz Rolling Stone vāka ar provokatīvu krekliņu, bet ir pierakstījušies Lielajā Rekordu Leiblā, spēlē stadionos, tirgo krekliņus. Nedomāju, ka riebums pret slavu ir iemesls, kādēļ Kobeins nošāvās. Viņam būtu pieticis kādu gadu (vai divus, whatever) neiziet no mājas, lai par viņu visi jau būtu aizmirsuši.

Ar šodienas aci skatoties vispār nav skaidrs, kā kaut kas tik sekundārs pēkšņi kļuva par "voice of the generation". Tāpat kā simtiem citu, viņš vienkārši godīgi spēlē par to, kā pats jūtas, un jūtas kā sūds, kas arī rezonē cilvēku sirdīs. Nevarētu teikt, ka viņi spēlētu kaut ko muzikāli ļoti saistošu - materiāls viņiem ir diezgan viduvējs, viņu hita rifs ir nolaizīts no "The Damned", stils kopumā ir otrreizējais uzlējums The Pixies. Bet toties teksti provokatīvi. Un nevar noliegt, ka pats Kobeins bija īsts "zvaigznes materiāls" - glīts kā eņģelis no Getliņiem, spēlē ģitāru un izkliedz true un dziļu sāpi. Tas nevar nepaņemt.

Tikai ne mani. Atzīstos, ka nekad neesmu par Nirvanu fanojis tā, kā tajā laikā fanoju par The Doors vai Akvarium, proti, neesmu mācījies no galvas tekstus, neesmu albumus griezis cauri katru vakaru. Hitus, protams, zināju, bet grūti bija nezināt, jo tie skanēja radio. Tik vien bija kā kedas, ceļgalos saplēsti džinsi un izstaipīti trikotāžas džemperi, bet tā tolaik ģērbās gandrīz visi, kas nebija vai nu true panki (toreiz grebenes bija ārkārtīgs retums, kas tiešām atšķīra pankus no citiem), vai true metālisti (tiem savs dreskods). Viņš spēlēja dīvainu mūziku ar dīvainiem vārdiem, manas tajā laikā visnotaļ trūcīgās angļu valodas zināšnas neļāva saprast tekstus tik labi, lai ieraudzītu to naivumu un neveiklību. Un visa ņemšanās ap to, cik ļoti liels zaudējums ir tas, ka Kurts ir nošāvies, man personīgi likās diezgan stulba. Jo stulbs likās pats fakts, ka viņš nošāvies - so what? Atšķirībā no Iena Kērtisa pašnāvības, kura kaut kāda iemesla dēļ šķita pilnīgi loģiska, cēla un monumentāli skumja.

Uz šī fona galvenais labais darbs, ko filma izdara, ir Kobeina pašnāvības atstulbināšana. Lai gan, arī šeit režisora mazspēja liek sevi manīt. Labi uzsākot likt kopā Kobeina drāmu veidojošos klucīšus - māksliniekiem raksturīgo hiperjutīgumu, kuņģa iekaisumus, dumpi pret mietpilsonismu, mazvērtības un sevis nīšanas lēkmes, heroīnu, konfliktu starp lielo mīlestību pret meitu un sievu, un nespēju tikt galā ar ģimenes pienākumiem - režisors nevar izdomāt, kā to visu pabeigt un skaidrojuma vietā finālā dāvā mums divus strupus teikumus uz melna fona - pēc mēneša Kurts nošāvās, viņam bija 27 gadi. Kāpēc? - netika jautāts. Kas tieši notika šajā pēdējā mēnesī, ja Kurts ar to visu bija mocījies gadiem? Un kāpēc viņi visi (izņemot Deivu Grolu, kurš filmā netiek intervēts) tagad uzvedas tā, it kā savā starpā būtu vienojušies, ka vienkārši ļaus viņam nomirt? Kortnija Lova šajā sakarā izskatās pavisam aizdomīgi (lai gan, kad viņa nav tā izskatījusies).

Lai nu kā, filmai izdodas iepazīstināt ar Kobeina problēmām, kuras ir saprotamas un emocionāli aizķer. Viņš netiek ar sevi galā, lai gan ļoti cenšas. Viņam nepalīdz neviens, izņemot viņa māti, kura mēģina kaut ko darī narkotiku sakarā. Pārējiem vai nu ir vienalga, jo nauda tek kā pa reni, vai arī pašiem savu problēmu pietiek. Paliek iespaids, ka visi bija viņu apbērējuši vēl dzīvu, tādēļ viņam neatlika nekas cits, kā prasties un beidzot nošauties.

Kopumā filma īpaši nepatika, režisors nohaltūrējis, scenārists arī. Vispār liekas, ka tas ir promotional feature, lai pārdotu vēl kādus vecos diskus.

Tags: , ,
Minjoni

Šajā treilerī ir gan pats pirmais "Hellloooo Papagena" joks, gan pupi ar acīm, gan Anglijas karaliene La Kukarača, gan karātavu vingrojumi, gan stringa biksītes, gan arī Papagena joka turpinājums. Es vārtos pa grīdu :))))))

Mninons - Official Trailer 3

Doctors make mistakes: can we talk about that?

Just a twist in my sobriety

Indeed, is there a place for intelligent, sophisticated pop in the charts? Sophisticated, ideas-driven, "subversive" yet accessible electro-pop. But maybe pop doesn't need, or rather utterly resists, subverting nowadays.

Mr Little Jeans - Heaven Sent
http://www.theguardian.com/music/2010/nov/10/new-band-mr-little-jeans

Feathers - Land of the Innocent

L de R

I give up. Sentimentālas dziesmas arī ir jāmāk nodziedāt. Un viņa to var.

Old Money - Lana Del Rey

Darbs ar jēdzieniem - masturbācja NAV onānisms

Seriously, mēs lietojam jēdzienu "onānisms" pilnīgi nepareizi - tā nemaz nav masturbācija.
Uz linka var klikšķināt droši, tur ir tikai teksts, kura daļa ir attiecīgais Bībeles citāts:

https://www.flickr.com/photos/65187874@N07/16906008064/in/dateposted-public/

Tags: ,

Brandon Flowers - Playing With Fire

Tags: ,

Raphaël - Caravane

Romāns Korovins

Tags:
Pēdējā diena Strasbūrā / Place de mon coeur

Izčekojos no viesnīcas, aizstiepu čemodānu līdz stacijai un noliku glabāties. Uzkāpu uz velo. Saulains rīts, patīkami vēss, pilsēta laiski mostas. Pagriežoties uz Place Kléber pavērās šāda ainiņa: pie laukuma malā esošajām puķu dobēm sēž ap 10 bezpajumtnieku, no kuriem viens ar sakļu paukšķi atkorķē šampanieti tieši tad, kad braucu garām viņiem. Pagriežos, sasmaidos ar viņiem, sasmejos. Garām ejošā femme d'affaires arī smaida un komentē apmēram tādā garā, ka:
- La vie est belle! Matin commence avec du champagne. /Dzīve ir skaista! Rīts sākas ar šampanieti./
- Oui, il est à Strasbourg. /Jā, Strasbūrā tā ir./

Ieliku ausīs brīnišķīgā Bertrāna Kantā "mazo brāli" - Romēnu Umo ("Eiffel") ar vienu ļoti konrētu dziesmu: "Place de mon coeur" un steidzu darbos.

Place of my heart, mouth like a sling-shot,
Place of my heart demonstrates an underground world
Place of my heart, we overflow like chalice
All the way to the streets and scar-like boulevards

Over the minarets, the cathedrals, traders, and fear
In the wind, in the oblivion, always, always alone against the world
Place in your heart, you forget yourself in the opium, ecstasy and amazement
We have fun, it's scary

Strasbūra - day 3

Šorīt virs zālāja pie Palais de l'Europe lidinājās pietauvots gaisa balons. Uz tā bija rakstīts kaut kas par Elzasas dižumu. Un, ka jāpērk tāds un tāds benzīns.

Ienākot ēkā, satieku komitejas sekretariāta darbinieci, dāmu pēc 40, kas savās papēžu kurpēs elsdama stiepj acīmredzami smagu kasti ar grāmatām. Pirms es vispār par to padomāju, dzirdu pats savu muti jautājam, vai nevajag palīdzēt.
- Nē, esmu uztrenējusies, staipot savus bērnus! - smaidot attrauc viņa.

Manos ierakumos iestājas apjukums. Zaldāti šņukst un masveidā met plintes krūmos, bet paši ierakumi tiek steigšus padziļināti izpildot komandu "ielīst zemē". Lūk, kā seno laiku audzināšana var pataisīt cilvēku par idiotu pāris sekundēs. Štābs atgūstas visātrāk, no turienes pienāk telegramma un es dzirdu sevi izrunājam šādu frāzi:
- Atvainojos, nekādā veidā nevēlējos apšaubīt Jūsu spēju tikt galā ar uzdevumu.
Tagad apjukums iestājas pretējos ierakumos. Acīmredzot, viņai pamazām sāk ataust tas, ka jauno laiku audzināšana arī var pataisīt cilvēku par kretīnu pāris sekundēs.
- Emmm... nu... varbūt tomēr varat palīdzēt... nu, piemēram, kolēģei...
Ienāk kolēģe in her late twenties, uz bedža rakstīts "Mlle Delphine STOFFEL, Trainee/Stagiaire". Delfīne ir smuki saspraudusi matus, uzkrāsojusies, baltā blūzītē un žaketītē, viņas kaste neizskatās diez ko tīra un varbūt tāpēc viņas sejā rakstītas patiesas ciešanas. Ar prieku un pateicību viņa uztic to man. Šķiet, ka visi ir laimīgi un mizanscēna veiksmīgi atrisinājusies.

NĒ!

Pienāk trešais kolēģis ar savu kasti, pārmaiņas pēc viņš ir vīrietis, ap 50, baltā kreklā un kaklasaitē ar Eiropes Padomes logucīšiem. Izskatās, ka viss notiek viņa vadībā. Sākas diskusija, kā labāk tikt uz otro stāvu - ar liftu vai kāpnēm. Viņam liekas, ka pa kāpnēm būtu foršāk, bet līdz kāpnēm jāiet tālāk, tāpēc labāk tomēr braukt ar liftu. Ejam uz liftu. Izrādās, nepareizo. Es to sapratu uzreiz un varētu arī ieminēties, bet likās, ka ar vienu elegantu izgāšanos šim rītam pietiks. Lifta pogām nav stāvu numuru un vispār ir tikai divas pogas - "augšup" un "lejup". Braucam augšup un nonākam slavenajā Hemicycle, kur mums nekādā gadījumā nav jābūt. Msjē saka, ka vispār arī no šejienes varot iziet tur, kur vajag, bet tas būšot baigi tālu (mierīgi iedomājos ap kilometru garu apkārtceļu, šī ēka ir grandioza). Beigās tiek nobalsots iet atpakaļ uz to pašu nepareizo liftu un sākt visu no sākuma.

Liftā Delfīne, kurai vienīgajai ir brīvas rokas, apjūk pie pogām un paiet kāds brīdis, kamēr viņa atrod to, kas liek liftam doties uz leju. Izkāpjot no lifta msjē ierauga iekšpagalmu, kur ir KĀPNES uz otro stāvu, un, kā naktstauriņš sisdamies gar stikla durvīm, kuras nevar atvērt ar kasti rokās, ekstāzē sauc:
- Ze sters!!! Lets teek ze sters!!!
Šis uzsaukums tika saņemts ar vēsu klusumu, kam sekoja pirmās darbinieces caur zobiem izgrūstā frāze "No, letss faind ze elevateur". Tā kaste tak tomēr smaga. Msjē apjūk, jo acīmredzamais kāpņu fetišs ir pilnībā izstūmis no viņa uztveres liftus. Pauze ieilgst. Šajā brīdī es vairs neizturu un saku "I know where the elevator is", pagriežos un dodos šajā virzienā. "Aer you shoeur?" neticīgi jautā msjē, "I ev bin woerking in zis bildeeng vor ten ieerz, and I still dount nou..." Abas dāmas nervozi iespurdzas. Pirms lifta atrašana ir uzlikusi vēl lielāku slogu grupas dinamikai, mēs laimīgi nonākam pie tā. Visi sakāpj iekšā, otrā stāva poga miedz ar savu sarkano aci. Pāris sekundēs esam pie vietas.

- Ooooo, hier oui are!!! Faenallie, fantastik!!! Senk jūūū!!!
Jūtu, ka aiz smiekliem tūlīt plīsīšu. Nolieku kasti uz galda un saku:
- Avec plaisir, madame. We should do it again...

Dæmon

Izrādās, Leonardo glezna "Dāma ar sermuli" ir iedvesmojusi Filipu Pulmanu piešķirt "His Dark Materials" triloģijas varoņiem dæmonus - the external physical manifestation of a person's 'inner-self' that takes the form of an animal. Dæmons have human intelligence, are capable of human speech — regardless of the form they take — and usually behave as though they are independent of their humans.

"The worst breach of etiquette imaginable" is for a human to touch another person's dæmon; even in battle, most soldiers would never touch an enemy's dæmon, though exceptions can be made (such as between lovers). The physical handling of a dæmon causes vulnerability and weakness in the person whose dæmon is being touched, suggesting a sexual element to human-dæmon contact.

Bez kaklasaites - krekls un uzvalks Saimona Pega izpildījumā. Excellent.

http://www.imdb.com/media/rm3235037440/rg3153632000?ref_=nmmd_rg_md3

Tags: ,
Mīla trijatā

Šitā var tikai mīļie galli:

Louis Garrel, Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme - Je N'Aime Que Toi

Eiffel - A Tout Moment La Rue

EIFFEL - Place De Mon CoeurOooh, hello papagena! Tu le bella con la papaya!

Земфира - Дождь для нас (cover Кино)

... tālāk ... )

Gossamer - Shell full of sand"

BTW šo ir producējis Veins Hasijs no "The Mission".

The mystic light, the choir of smoke...

Tango with Lions - In a Bar

Dzelzsgriezēj!

Urbt metālu (burtiskā, nevis muzkālā nozīmē) - izurbt divus caurumus un trešajā nolauzt urbi. Padomāt, ielikt nolauzto gabalu (jo tas ir priekšgals) elektiskajā ierīcē un daurbt trešo un ceturto caurumu. Urbja gals biku saliecies, tāpēc vibrācija tāda, ka liekas - pulksteņi būs jāatregulē atpakaļ. Toties rezultāts ir sasniegts.

P.S. Metāla urbji, pat no BOSCH nav viking-proof. Vismaz ne pilnā garumā.

THE LAKE ISLE OF INNISFREE

I will arise and go now, and go to Innisfree,
And a small cabin build there, of clay and wattles made;
Nine bean rows will I have there, a hive for the honeybee,
And live alone in the bee-loud glade.

And I shall have some peace there, for peace comes dropping slow,
Dropping from the veils of the morning to where the cricket sings;
There midnight's all a-glimmer, and noon a purple glow,
And evening full of the linnet's wings.

I will arise and go now, for always night and day
I hear lake water lapping with low sounds by the shore;
While I stand on the roadway, or on the pavements gray,
I hear it in the deep heart's core.

Viljams Batlers Jeitss (1892)

Tags: ,
Koriģētais skaistums

Iedvesmojoties no šī Koriģējošās bikses gribu atbilstošu produktu arī džekiem:

1) Paaugstinātā jostasvieta palīdzēs noslēpt jūsu alus vēderu.
2) Īpaši izstrādātais dizains iztaisnos līkās kājas.
3) Polsteris kājstarpē liks piešķirs papildu dimensijas jūsu vīrietībai
4) ...

Apčakars ir tajā, ka prezentējot savu "koriģēto formu" ir jāuzmanās no situācijām, kur izģērbjoties, viss "koriģētais" atkrīt atpakaļ...

Tags: ,
Duende

"All love songs must contain duende. For the love song is never truly happy. It must first embrace the potential for pain. Those songs that speak of love without having within in their lines an ache or a sigh are not love songs at all but rather Hate Songs disguised as love songs, and are not to be trusted. These songs deny us our humanness and our God-given right to be sad and the air-waves are littered with them.
The love song must resonate with the susurration of sorrow, the tintinnabulation of grief. The writer who refuses to explore the darker regions of the heart will never be able to write convincingly about the wonder, the magic and the joy of love for just as goodness cannot be trusted unless it has breathed the same air as evil – the enduring metaphor of Christ crucified between two criminals comes to mind here – so within the fabric of the love song, within its melody, its lyric, one must sense an acknowledgement of its capacity for suffering."

Nick Cave: The Secret Life of The Love Song

Penti Sārikoski

(Maimas Grīnbergas atdzejā)

Ja pavasarī
nākot mājup no veikala
varētu
apsēsties mežiņā
starp baltajām vizbulītēm
un zināt
ka lielgabalus sākuši pārkausēt
arklos
noskatīties kā zeme plaisādama atdzimst
tad atlaistos
guļus kaut slapjumā
pirkumus paliktu pagalvī
padungotu uzdziedātu

Alternatīva narkotikām - Runner's high iedarbība uz kanabinoīdajiem receptoriem

Ja vien es pareizi saprotu, tad skriet ir tas pats, kas pīpēt zāli:

"Dietrich and McDaniel suggested a definition more amenable to hypothesis testing, where the runner’s high is a change in any of the following observable phenomena: pain sensation, anxiolysis, sedation or feelings of well being (Dietrich and McDaniel, 2004). This definition includes quantifiable outcomes, allowing researchers to explore the neurobiological mechanisms that may be responsible for the runner’s high. Recent work has supported a strong role for endocannabinoid (eCB) signaling in the rewards associated with endurance exercise (Dietrich and McDaniel, 2004). The two recognized eCBs, anandamide (AEA) and 2-arachidonylglycerol (2-AG), are endogenous ligands for the CB1 and CB2 cannabinoid receptors, which were originally identified as the pharmacological targets of the principal psychoactive ingredient of marijuana, D9-tetrahydrocannabinol (THC) (Piomelli, 2003)."

D.A.Raicheln et al. "Wired to run: exercise-induced endocannabinoid signaling in humans and cursorial mammals with implications for the ʻrunnerʼs highʼ"

"Izdzerta seja"

ИСПИТО́Й, испитая, испитое (разг.) - (иноск.) истощенный, изнуренный, исхудалый (какъ бы носящій слѣды пьянства). Ср. Иногда чья нибудь испитая физіономія съ минуту разсматриваетъ Орлова... и исчезаетъ, усмѣхаясь. (М. Горькій. Супруги Орловы)

«Бел, как лунь, на лбу морщины, с испитым лицом.» И.Никитин.

Latvietes karma un ne tikai...

Domājat, ka jums ir problēmas? Lūk, kā cīnās tie, kas jūt enerģijas: http://sirdscels.blogspot.com/2015/03/par-zilniekiem-gaisregiem-dziedniekiem.html

Тамара Котова "Секс за деньги: теория сексуальной экономики"

«Ты мне нравишься, я тебя хочу, и я готова» — недостаточная причина. Мужчина должен секс заработать.

Twin Peaks ar 2015. gada acīm

Palicis pavisam maz līdz Twin Peaks beigām. Un sajūta kā brīvdienu rīta miegā - jau tajā stadijā, kur saproti, ka guli un sapņo, bet gribi cik iespējams ilgi turpināt sapņot.

spoiler alert - brīdinājums par to, ka izklāstā ir daļēji atklāta sižeta intriga )

Yes, ma'am, I do!

https://www.youtube.com/watch?v=5fABX_1N31E

Uzminiet autoru!

Dzīve ir skaista

Dzīve ir skaista.
Esi tu arī!
Vasarā, ziemā vai pavasarī.
Bet, ja nav iekšā, viss rudens vēl priekšā.


Filma beigusies

Ir filma beigusies
Bet dzīve vēl nav galā
Vēl mēs svīdīsim
Un salsim bargā salā

Vēl mēs mīlēsim
Kā dzimuši no jauna
Vēl mēs dzīvosim
Starp lepnumu un kaunu

Ir filma beigusies
Bet dzīve vēl nav galā
Cilvēki kā ceļa stabi
Stājas ceļa malā

Tags:
Visu vai neko

Račs pastāstīja, ka šo koncertu rīko kā pateicību saviem draugiem - dziesmu mūzikas autoriem, izpildītājiem un klausītājiem. "Bez šiem trīs vaļiem es nebūtu nekas."

Eu, kāds varētu viņam beidzot pateikt, ka arī ar šiem vaļiem viņš nekas nav?

Par būtisko

Bertrand Russell: "Ethics is in origin the art of recommending to others the sacrifices required for co-operation with oneself."

Sieviešu viedoklis par vīriešu intīmo apmatojumu.

Slaistoties pa internetu, uzskrēju visū šim te: Vīrieša viedoklis, kāpēc vajag skūt matiņus intīmajā zonā. Un tur varēja lasīt arī nevīstošās bībeles Sex & the City atklāsmi: "Samanta pēc mineta kādam vīrietim deva striktu norādījumu: “Vai tu varētu skūties vai kā tamlīdzīgi? Citādi mineta laikā brīžiem ir sajūta, kā tīrot zobus ar zobu diegu.""

Ne par minetu ir runa, bet par estētiku vispār: kā dāmas skatās uz vīriešu apmatojumu savas erotiskās intereses zonā? Let it grow? Trim it?

Iedvesmai:

„burļeskas” fotosesija

Man igli nepieleca, kas tā tāda par fotosesiju.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/188837/virs-izdoma-veidu-ka-savai-sievai-likt-beidzot-notievet-foto?utm_source=delfi&utm_campaign=portal&utm_medium=newsbox

Born on Halloween

BEER & LOAFING IN SF - TWIN PEAKS David Lynch on CNN 1991

Twin Peaks

Tvinpīkas otrajā sērijā kļūst skaidrs, ka viss ciems, izņemot veco dakteri, pārkāpj laulību - visi kaislīgi un traģiski mīl ne tos, kurus apprecējuši.

«Журналистика никому не нужна»

Речь Леонида Парфенова к 30-летию гласности в России.

Я глубоко убежден, что журналистика зависит не от журналистов, а от аудитории. Если есть запрос на проклятый вопрос, извините за тавтологию, тогда будет журналистика. А если нет — не возникнет она ниоткуда. Давно журналистика наша проблемная пишет для самих журналистов.

До тех пор, пока не будет ситуации, при которой обществу требуется перестройка, и не возникнет потребность в гласности. В нынешних условиях — «Гуляй, Россия, плачь, Европа, а у меня самая красивая опа» — откуда? Это же так удобно. Не вставая с тахты, переключать федеральные телеканалы; попивая пивасик, думать о величии нашей страны и загнивании Запада. Это обычная русская привычка простого ответа на сложные вопросы. Когда окажется, что однопартийность приводит к одноколбасности — тогда, очевидно, опять возникнет необходимость в гласности.

Честное слово, я не понимаю смысла разговоров о журналистике в условиях, когда она никому не нужна. Лично у нас есть какая-то проблема, что есть люди, которым еще что-то нужно делать по жизни, но пока этого не захочет общество — это туса между собой. Сами написали, сами почитали.

Dear Diane...

Nolēmu, ka palēnām un pamazām ir vēlreiz jānoskatās "Twin Peaks". Sen nav satikts aģents Deils Kūpers.

the time has come
to say the words
we want to hear

David Lynch - The Big Dream (Moby Reversion Featuring Mindy Jones)

Pēdējā laika albums ir Indochine "Black City Parade" (2013). Ne pārāk sarežģīta vai oriģināla, bet gaumīga franču popmūzika, ko izgatavojuši kādreizējie new wave aktīvisti.

Indochine - Black City Parade

Знаменитый сатирик делится своими мыслями по поводу различных событий

Михаил Жванецкий - «Дежурный по стране» 02.03.2015.

It's a jungle out there

Jāiet uz veikalu nopirkt sīki krāmi saimniecībai. Bail pat iedomāties, kas tur darās sieviešu dienas priekšvakarā. Un rīt vispār nedrīkst iet no mājas laukā.

Tags:
Back Viewing 0 - 50