Antons V
antons_v
..:: .:.::::.:.
Page Summary

March 2015
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Back Viewing 0 - 50  
Twin Peaks ar 2015. gada acīm

Palicis pavisam maz līdz Twin Peaks beigām. Un sajūta kā brīvdienu rīta miegā - jau tajā stadijā, kur saproti, ka guli un sapņo, bet gribi cik iespējams ilgi turpināt sapņot.

spoiler alert - brīdinājums par to, ka izklāstā ir daļēji atklāta sižeta intriga )

Yes, ma'am, I do!

https://www.youtube.com/watch?v=5fABX_1N31E

Uzminiet autoru!

Dzīve ir skaista

Dzīve ir skaista.
Esi tu arī!
Vasarā, ziemā vai pavasarī.
Bet, ja nav iekšā, viss rudens vēl priekšā.


Filma beigusies

Ir filma beigusies
Bet dzīve vēl nav galā
Vēl mēs svīdīsim
Un salsim bargā salā

Vēl mēs mīlēsim
Kā dzimuši no jauna
Vēl mēs dzīvosim
Starp lepnumu un kaunu

Ir filma beigusies
Bet dzīve vēl nav galā
Cilvēki kā ceļa stabi
Stājas ceļa malā

Tags:
Visu vai neko

Račs pastāstīja, ka šo koncertu rīko kā pateicību saviem draugiem - dziesmu mūzikas autoriem, izpildītājiem un klausītājiem. "Bez šiem trīs vaļiem es nebūtu nekas."

Eu, kāds varētu viņam beidzot pateikt, ka arī ar šiem vaļiem viņš nekas nav?

Par būtisko

Bertrand Russell: "Ethics is in origin the art of recommending to others the sacrifices required for co-operation with oneself."

David Lynch - "Eraserhead" (1977)

Hārdkors.

Eraserhead Analysis

Sieviešu viedoklis par vīriešu intīmo apmatojumu.

Slaistoties pa internetu, uzskrēju visū šim te: Vīrieša viedoklis, kāpēc vajag skūt matiņus intīmajā zonā. Un tur varēja lasīt arī nevīstošās bībeles Sex & the City atklāsmi: "Samanta pēc mineta kādam vīrietim deva striktu norādījumu: “Vai tu varētu skūties vai kā tamlīdzīgi? Citādi mineta laikā brīžiem ir sajūta, kā tīrot zobus ar zobu diegu.""

Ne par minetu ir runa, bet par estētiku vispār: kā dāmas skatās uz vīriešu apmatojumu savas erotiskās intereses zonā? Let it grow? Trim it?

Iedvesmai:

„burļeskas” fotosesija

Man igli nepieleca, kas tā tāda par fotosesiju.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/188837/virs-izdoma-veidu-ka-savai-sievai-likt-beidzot-notievet-foto?utm_source=delfi&utm_campaign=portal&utm_medium=newsbox

Born on Halloween

BEER & LOAFING IN SF - TWIN PEAKS David Lynch on CNN 1991

Twin Peaks

Tvinpīkas otrajā sērijā kļūst skaidrs, ka viss ciems, izņemot veco dakteri, pārkāpj laulību - visi kaislīgi un traģiski mīl ne tos, kurus apprecējuši.

«Журналистика никому не нужна»

Речь Леонида Парфенова к 30-летию гласности в России.

Я глубоко убежден, что журналистика зависит не от журналистов, а от аудитории. Если есть запрос на проклятый вопрос, извините за тавтологию, тогда будет журналистика. А если нет — не возникнет она ниоткуда. Давно журналистика наша проблемная пишет для самих журналистов.

До тех пор, пока не будет ситуации, при которой обществу требуется перестройка, и не возникнет потребность в гласности. В нынешних условиях — «Гуляй, Россия, плачь, Европа, а у меня самая красивая опа» — откуда? Это же так удобно. Не вставая с тахты, переключать федеральные телеканалы; попивая пивасик, думать о величии нашей страны и загнивании Запада. Это обычная русская привычка простого ответа на сложные вопросы. Когда окажется, что однопартийность приводит к одноколбасности — тогда, очевидно, опять возникнет необходимость в гласности.

Честное слово, я не понимаю смысла разговоров о журналистике в условиях, когда она никому не нужна. Лично у нас есть какая-то проблема, что есть люди, которым еще что-то нужно делать по жизни, но пока этого не захочет общество — это туса между собой. Сами написали, сами почитали.

Dear Diane...

Nolēmu, ka palēnām un pamazām ir vēlreiz jānoskatās "Twin Peaks". Sen nav satikts aģents Deils Kūpers.

the time has come
to say the words
we want to hear

David Lynch - The Big Dream (Moby Reversion Featuring Mindy Jones)

Pēdējā laika albums ir Indochine "Black City Parade" (2013). Ne pārāk sarežģīta vai oriģināla, bet gaumīga franču popmūzika, ko izgatavojuši kādreizējie new wave aktīvisti.

Indochine - Black City Parade

Знаменитый сатирик делится своими мыслями по поводу различных событий

Михаил Жванецкий - «Дежурный по стране» 02.03.2015.

It's a jungle out there

Jāiet uz veikalu nopirkt sīki krāmi saimniecībai. Bail pat iedomāties, kas tur darās sieviešu dienas priekšvakarā. Un rīt vispār nedrīkst iet no mājas laukā.

Tags:
Pavasara sulas

Ja slāpst, varbūt vajag vērsties pie Mihaliča?

Was ist kunst?

Kрасавец и харизматик, веселый и беспечный…

КОЛОНКА АРТЕМИЯ ТРОИЦКОГО НА DELFI: Убийство Бориса Немцова

В Москве убит Борис Немцов

https://meduza.io/news/2015/02/28/v-moskve-ubit-boris-nemtsov

Ļoti cienījams cilvēks ir miris.

Normāli turku jaunieši:

She Past Away - Kasvetli Kutlama

Viņu 2013. gada albums "Belirdi Gece" klausāms pilnā apjomā.

Kāpēc pie mums neviens neko tādu nespēlē? Es ar milzīgu baudu ietu uz diseni, kur liek šito.

Sports

Laiks: 1h 07 min
Distance: 9,1 km
Kalorijas: 1074

PI: 31

Tags:
Spicie zēni

Sports

Laiks: 1h 05 min
Distance: 8,5 km
Kalorijas: 1030

PI: 27

Acīmredzot, nevajag dzīt augšā ātrumu uz pulsa rēķina - par to mīnusā PI.

Tags:
Performance Index (PI)

Technogym's cardiovascular training equipment displays a proprietary Performance Index (P.I.) when used in conjunction with a Heart rate monitor. Results are displayed on a scale from 0 to 99 with higher numbers indicating stronger performance. Results are not directly comparable with other measures such as VO2 max. The ranges quoted in manuals are:

Up to 10 - Poor
11 to 20 - Fair
21 to 30 - Good
31 to 40 - Very good
Over 40 - Excellent

Tags:
Sporta ziņas

Esmu atsācis skriet kopš janvāra vidus. Pēc mēneša sāk parādīties tā saucamā "forma" "kondīcija".

Laiks: 1h
Distance: 7,8 km
Kalorijas: 940

PI: 30

14. feb

Yet something is different

Neticami, ko cilvēks var panākt ar savu ārieni, ja savieno neveiksmīgu plastisko ķirurģiju ar nodzertām aknām. Viņai ir tikai 44 gadi.

Vai varat uzminēt aktrises vārdu?

Disneja studija šoreiz ir pārspējusi pati sevi - nezinu, uz ko pavilksies bērni, bet vecākiem noteikti būs jautri.

https://www.youtube.com/watch?v=WIDYqBMFzfg

Tags: ,
Техника современного французского секса

Психо-гигиенические факторы вообще начинают приобретать все большее и большее значение.

... tālāk ... )

Tags:

Французская энциклопедия молодой женщины
Черныш В. А.

Наклеили обои, но… Сейчас многие сами клеят обои. К сожалению, не всегда все получается так, как хотелось бы… Предлагаем несколько советов французского специалиста по обоям, менеджера фирмы «Сириус» Мореаса Эжена. Если обои отстают (обычно они отходят у плинтусов), скорее всего ваш муж или любовник не очень тщательно смазал их клеем в этих местах.

Viss šedevrs: http://fb2.in.net/chitat/ru/%D0%A7/chernish-v-a/francuzskaya-enciklopediya-molodoj-zhenschini

Tags:
Rokstāri :)

... tālāk ... )

Tags:
Меня видеть никто не будет. Никто не будет знать, где я.

Mūs sveicina klasiķis :))))

... tālāk ... )

Tags:
Arkona un Deodium

Sākās viss ap 21:00. Iepriekš "Deodium" biju dzirdējis tikai ierakstos. Nebija slikti, bet nebija arī tā, ka baigi uzreiz pavilktu. Redzēt viņus dzīvajā bija pavisam cita lieta - bija tiešām labi. Var redzēt, kādas pūles viņi ir ieguldījuši, var sajust attieksmi un atdevi. Skaņa arī bija ļoti laba, cik nu es varu spriest (lai gan dažos solo momentos varēja tomēr pagriezt skaļāk solo instrumentu, bet tas nu tā). Peieks par mūsu grupu, no kuras nākotnē droši vien varēs dzirdēt vēl daudz ko labu.

Ap pusvienpadsmitiem bija "Arkonas" uznāciens. Uzreiz bija redzama atšķirība starp iepriekš spēlējušajiem talantīgiem iesācējiem un talantīgām zvaigznēm. Tas bija viens no jaudīgākajiem, kādus ir gadījies pieredzēt - tieši tas pirmais moments, kur grupa atnāk un piesaka sevi uz skatuves. Ļoti, ļoti pārliecinoši. Tālāk nospēlēja jauno albumu, tur viss kārtībā, labs. Vidus daļā skatītāji gan izskatījās mazliet paguruši un vairāk stāvēja, nekā kratīja pačku. Beigās, protams, vecie hiti - "Slavsja Rus", "Stenka na stenku", kuras laikā tika atkārtota video redzamā darbība. Enkurā nospēlēja "Jarilo" un tad arī likās mierā. Beidzās tas viss īsi pirms divpadsmitiem. Pēc tam ļoti garšīgs kebabs iekš "Istanbulas" un čučēt :)

P.S.
Iedzēru mēreni, paģiru nav. Toties ir zilumi, bet tas nu tā.

Hygiene hurts

/lasīt ar Slavoja Žižeka akcentu/

Smirdīgais Mr. Sesks

Šodien sporta zālē "Atlētika" (kas uz Barona ielas) notika tas pats, kas ar mums diezgan regulāri notiek sabiedriskajā transportā. Proti, cēls un ar sevi pilnīgi apmierināts 3 m attālumā no manas skrejamlentes uz slēpju trenažiera nostājās Mr. Sesks. Lai bildīte krāšņāka, raksturošu aromātu: iedomājaties, ka neesat mazgājušies vismaz 48 stundas un jūsu padusēs ir spraigi ritējis vairāku paaudžu baktēriju dzīves cikls (smird tieši beigtās baktērijas, svaigi sviedri uz tīra ķermeņa ir gandrīz bez smakas), un tad jūs uzkāpjat uz trenažiera un sākat tam visam pa virsu iesvīst no jauna...

Es tobrīd biju sava 6,5 km skrējiena ceturtajā kilometrā. Proti, bija skaidrs, ka ciešanas nebūs īsas. Lamādamies pēdējiem vārdiem es stoiski pabeidzu vorkautu, cenzdamies nedomāt par to, ka līdz ar gaisu es ieelpoju arī dažas Mr.Seska labi noturēto izdalījumu molekulas. Tādēļ nospriedu, ka šitā to neatstāšu.

Beidzis skriet, gāju apspriest šo estētiski-ētiski-juridisko aspektu ar reģistratūras meitenēm. Paaicināju vienu no viņām līdzi, lai atnāk un pārliecinās par Mr. Seska feromonu infernālo spēku. Viņa atteicās nākt viņam tuvāk par 7 metriem un atzina, ka man taisnība (Mr. Sesks to neredzēja, jo mēs atradāmies viņam aiz muguras). Tad gājām skatīties, vai iekšējās kārtības noteikumos nav kaut kas teikts par higiēnu un smakām. Tur tiešām bija punkts par higiēnu, taču tas prasīja tikai to, lai tranažieri tiktu pēc lietošanas notīrīti ar dezinficējošo šķirdumu. Bija punkts arī par aromātiem, taču tas prasīja kaut ko situācijai pilnīgi pretēju - nenākt uz zāli pārsmaržojušamies ar parfīmu. Proti, punkta "IEVĒROJIET HIGIĒNU - NENĀCIET NEMAZGĀJUŠIES" nebija. Lai nu tā būtu. Toties iet un aizrādīt Mr. Seskam neliedza pilnīgi nekas.

Tad es beidzot izdarījo to, ko līdz šim nebiju darījis nekad mūžā. Piegāju pie Mr. Seska, sasveicinājos un laipnā balsī paskaidroju: "Jūsu ķermeņa aromāts ir tik spēcīgs, ka man cērt elpu ciet. Tā smird tikai veci sviedri. Un, ja jūs tam visam pa virsu vēl sākat svīst no jauna, tad efekts ir drausmīgs. Tāpēc, varbūt nākamreiz pirms nodarboties ar sportu, jūs varētu vispirms nomazgāties. Citādi citiem atrasties ar jums vienā zālē ir ļoti nepatīkami." Mr. Sesks to visu klausoties minās arvien lēnāk un lēnāk. Kad es biju beidzis savu nelielo, pieklājīgo, bet neslēpti dzēlīgo tirādi, viņš atvainojās. Savukārt, es novēlēju viņam veiksmi un aizgāju uz zāles otru galu cilāt svarus.

Ko par vīrieti var pastāstīt...

Jūs esat satikusi jaunu un inetereantu vīrieti un tūlīt pat noslīkāt viņa ascu skatienā? Ko par vīrieti var pastāstīt viņa lūpu un mutes forma

Ja ar šo ir par maz, tad: Ko par vīrieti var pastāstīt iemīļotā seksuālā poza

Prasās pēc "Rīgas Laiks" komentē...

„Man likās, ka viņš iesaistījies kādā mīlas afērā, taču viss izrādījās vēl baisāk,” stāsta Sāra, „viņš vienatnē skatījies materiālus, ko pats pa nakti uzņēmis”. Netiek gan ziņots, kā sieviete var nejust fizisku aktu ar sevi, taču Sāra apgalvo, ka patiešām nav zinājusi, ka naktīs vīrs ar viņu mīlējas. Visai iespējams, ka vīrs sievieti bija sazāļojis. „Vienu rītu es pamodos un jutu viņa uzbrukumu. Nolēmu tēlot, ka joprojām guļu un visu sapratu – viņš mani izvaro,” atceras Sāra. Darāmo vīrs paveicis visai ātri. Pēc tam viņš, it kā nekas nebūtu bijis, mierīgi devies uz darbu, bet sieviete – arī it kā nekas nebūtu bijis – skatījusies televizoru.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/182641/izvirtulis-par-nasku-sievas-izmilesanu-virietim-piespriez-cietumsodu-foto?utm_source=delfi&utm_campaign=portal&utm_medium=newsbox

Velbeks un Charlie HebdoПисатель Мишель Уэльбек приостановил рекламную кампанию своей новой книги об исламизации Франции

Его потрясла смерть друга, который погиб от руки террориста в редакции «Шарли Эбдо». Это сообщает «Франс Пресс» со ссылкой на агента писателя. В романе «Покорность» описывается Франция 2022 года, в которой исламист победил на президентских выборах и стал вводить законы шариата. Роман вышел в продажу в среду, в тот день, когда террористы убили 12 человек при нападении на редакцию сатирического еженедельника «Шарли Эбдо», который публиковал карикатуры на пророка Мухаммеда.

http://www.echo.msk.ru/news/1470508-echo.html

Alternatīva Black Jack & Hookers:

... tālāk ... )

Krievijas veikaliem pavēlēts samazināt degvīna cenu

Avots: http://www.mk.ru/economics/2014/12/29/vpervye-v-noveyshey-istorii-rossii-snizhayut-ceny-na-alkogol.html

В первый раз за всю новейшую историю правительство снижает цены на водку. C 1 февраля 2015 года - поллитровку «40-градусной» можно будет купить за 185 рублей, а не за 220 рублей, как сейчас.

Зачем это понадобилось государству? Очевидно, что значительная доля российских доходов формируется за счет продажи алкогольных напитков.Экономика по-путински - снижение цены на нефть надо обмыть.

Recenzija par BG jauno albumu "Соль" - http://www.bbc.co.uk/russian/society/2014/10/141029_grebenshchikov_salt

Не хочется обижать автора, всегда ревниво относящегося к любым сравнениям своих работ, но, кажется мне, что альбомов такого уровня от "Аквариума" и БГ мы не получали давно.

Он пронизан болью, пронизан яростью, пронизан печалью, но при этом в нем есть и светлое чувство – без малейшей сентиментальности. Даже обращения к Богу, в прошлом иногда нарочитые, здесь звучат очень искренне и совершенно ненавязчиво

Здесь он достиг настоящей, убедительной и невероятно впечатляющей гармонии. Каждая песня – от жесткого рока "Если Я Уйду" до кантатной возвышенности "ангельских страстей" "Stella Maris" – идеальное единство формы и содержания.

Tags: ,

Hедоскрёб вместо небоскрёба.

Tags: ,
Sobčaka un Pozners

No vienas puses Krievijas publisko viedokļu spekrtu veido nekonstruktīvās protestētājas, jeb vienkārši dumpinieces, Pussy Riot, no otras puses to veido cilvēki, kas mēģina īstenot "konstruktīvas opozīcijas" funkciju. Ja Pussy Riot es apbrīnoju par drosmi, tad otros - par to, ka viņi tuprina runāt ar varu un par varai netīkamām lietām, nevis aiziet durvis aizcirsdami (lasi - emigrē), kas būtu pats vieglākais. Cienu viņus par to, ka personiskās principialitātes, lepnuma vai kādu citu cēlu jūtu vārdā viņi tomēr nepamet savu auditoriju vienu pašu. Līdz ar to vienmēr ir interesanti uzzināt, kā viņi tiek galā ar šādam stāvoklim raksturīgajām profesionālajām un cilvēciskajām pretrunām. Bet, nu, grūti viņiem, grūti...

Собчак живьём. Интервью с Владимиром Познером

Alternative link: http://rutube.ru/video/cf5189a2073e4e043a64a9c60f383606/

The New Yorker

By the mid 1980s Sergei Dovlatov gained success with the public and was published in the prestigious The New Yorker journal.

"Dear Sergey Dovlatov! I love you too, but you have broken my heart. I was born in this country and fearlessly served it during the war, but I still haven't managed to sell a single story of mine to New Yorker journal. And now you come, and — bang! — your story is published at once.... I expect much from you and your work. You've got talent which you are ready to give away to this mad country. We are happy you are here."

Kurt Vonnegut

Evidence

"Ksjuš..." jeb "Розовый бомбер Дождя"

No "zelta jaunietes", kam patīk tusēt, iztaisīties un palaist muti, Ksenija Sobčaka pēdējos gados ir kļuvusi par nopietnu un cienījamu sabiedrisko un politisko figūru, viedokļu līderi un žurnālisti.

BET - uz Putina preses konferenci bija atnākusi rozā sporta jaciņā.

Reakcija no krievu vīriešu puses ir automātiski paternalizējoša - viņa tiek uzrunāta nevis kā Ksenija Anatoļjevna, bet gan kā Ksjuša. Kā tāds mazs un ne pārāk gudrs skuķēns, lai gan kundzei ir maģistra grāds politoloģijā un 33 gadu.

Video šeit: https://www.youtube.com/watch?v=I0gtP1NjNI0

No vienas puses varētu teikt, ka pat ja viņa ierastos elegantā business suit, kādreizējais Anatolija Sobčaka sulainis Putins vienalga pret viņu izturētos tēvišķi. Sak, neiztaisies man te par baigo dāmu, meituk, ES tevi pazīstu no laikiem, kad skraidīji ar bantēm bizēs. No otras puses, tas parādītu to, cik ļoti tālu Ksenija ir pāraugusi šādu attieksmi. Bet - varbūt - rozā jaciņa traucē to redzēt?

P.S.
Tai pat laikā, viņas uzdotie jautājumi bija ļoti spēcīgi.

20 gadi lopā...

Reklāmas izstrādājums restorāna izstrādājumam - kad saturs beidzot iemanto formu:

/īpaši iejūsmo pamatteksta fonta krāsa un izmērs/

Maķīts

Video labāk neskatīties - līmenis kā skolas disenē.

Dienas jautājums

Šis ir tik lieliski, ka nevaru nepadalīies.

2006.gada žurnāla „Astroloģijas Pasaule” pavasara numurā mēs vēlējāmies uzklausīt astrologu domas jautājumā:

... tālāk ... )

Šodien lems par Rudzīša psihoterapeita sertifikāta apturēšanu

LPB arī aicina vērsties Ētikas komisijā Rudzīša vai citu psihoterapeitu klientus, kas ir saskārušies ar tādu psihoterapeitu pozīciju, kas atbalsta vardarbību vai pauž diskriminējošus uzskatus pret kādu no sabiedrības grupām.

David Gilmour has said that The Endless River will be the band's last.

the endless river - pink floyd - new album - new song 2014

Back Viewing 0 - 50