friends [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis_la

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Brexits tāds aktuāls temats [Jun. 29th, 2016|04:02 pm]

panacea
Bet vispār, kas mani kaitinā bišķīt, nē, nevis bišķīt, bet daudz, ir ka Brexita sakarā tik liels fōkuss tagad atkal ir uz Veco Eiropu. Pirmkārt, tikko kā bija rezultāti paziņoti, tad tikās tikai founding EU countries līderi. Tagad arī kaut vai gārdians fōkusējas uz to, kā nu Brexīts ietekmēs Veco Eiropu. Es te arī runāju ar holandiešu paziņām (attālām un ne pārāk foršām), kas bija nenormāli apvainojušies, kā nu briti viņus tagad atstumj. Tai pat laikā es teicu, ka, nu, vispār, es izskatu arī variantu braukt atpakaļ strādāt uz Latviju. Un paziņa smējās un smējās apmēram tā, it kā es būtu pateikusi, ka braukšu pētīt dzīvību uz Marsa, jo nu kamōn, kur tad nu sūdabedrē Latvijā vispār var būt industrija, vai ne? Man tas likās konkrēti nievājoši. Nu kamōn, ES ir tomēr 27 valstis, no kurām liela daļa pievienojās 2004. gadā un kopš tā laika ir pagājuši 12 gadi. Es te tagad esmu pēdējā laikā ceļojusi pa Kipru (pievienojās 2004.), Horvātiju (pievienojās vēl vēlāk), man ir viens no labākajiem draugiem rumānis (arī late intake) un nu vismaz mans priekšstats ir, ka pa lielam visas post-2004. gada valstis tomēr tā kā jūtas pozitīvas ES sakarā (pat Ungārija!). UN (liels uzsvars uz UN), ja jau mēs te galu galā runājam par to lielo Eiropas vienotību, nebūtu tā kā stulbi viņas visas tagad aizmirst, aiz tā vien, ka mēs esam stulbie dienvidaustrumi? Kaut kad nesen lasīju viena spāņa teikto, ka dienvid- un austrumeiropiešiem vienmēr vecajā eiropā sevi ir jāpierāda vairāk, jo mūs uzskata vai nu par slinkiem vai nabadzīgiem un atpalikušiem. It kā cilvēks kā cilvēks, bet tāpat zemākas šķiras. Tomēr besīgi.
link3 comments|post comment

new low [Jun. 29th, 2016|03:55 pm]

mufs
[Tags|, , ]

sākās tas viss ar izvairīšanos no komunikācijas ar attālākiem paziņām IRLā, tad arī ar tuvākiem draugiem un radiem, tad pārstāju reaģēt telefonā. (pirms dažām dienām, uz bračkas sms ar jautājumu,vai esmu mājās, reaģēju aiztaisot žalūzijas un turot muti suņiem,kad piebrauca auto un telefons sāka zvanīt)
bet nupat jau es biežāk tikai nodomāju komentāru internetā, bet neuzrakstu, alarmējoši,zinvaizin.
trīsgades plānā,šķiet,gribi negribi nonāksim pie ta,ka palikšu par maugli,kas vairs nemāk runāt,jo, būsim reāli, suņi gana labi mani saprot arī bez runāšanas a kaķim tāpat pofig. (labi,tas joks, ar vīru es runāju)

mazliet nesaprotu, vai jau esmu tādā ķīselī,ka pati neapzinos,ka esmu ķīselī, jebtomēr beidzot esmu brīva dzīvot tā,kā man patīk?
jāatceras pajautāt hiham.
link16 comments|post comment

tumsu studijā! [Jun. 29th, 2016|02:50 pm]

intenormal
[music |Against Me! - Thrash Unreal]

izslēdziet to sauli, zb jau. manis pēc uz kādu nedēļu tagad varētu iestāties polārā nakts.
link2 comments|post comment

[Jun. 29th, 2016|01:36 pm]

klusais_okeans
cik neizturami slikts ir Simanoviča jaunais albums! Un tie teksti, teksti, kā var sajāt tik lieliskas tekstrades spējas?
link14 comments|post comment

ugunsmūris [Jun. 29th, 2016|11:13 am]
kashadura
Timotejs jautā: "Vai ļaunie nekad neuzvarēs?"
"Bet karš jau nekad vairs nebūs?"
Nu ko man atbildēt? Ko?
Es meloju acīs skatīdamās un ar pārliecību, ko gan citu.
Jo viņš prasa drošību.
link3 comments|post comment

[Jun. 29th, 2016|10:11 am]

pinjons
Žēl, ka ES ar PSRS salīdzinošos sklerotiķus un vēstures analfabētus nav iespējams ar laika mašīnu nosūtīt kādus 30-40 gadus senā pagātnē. Vēlams, vismaz uz kādu mēnesi.
link24 comments|post comment

: trešdiena [Jun. 29th, 2016|10:04 am]

f
[Tags|]

man ir jauna minimūza - lainy hedaya.
iepatikās pēc šīs bildes, jo gribēju sev tieši tādu jaciņu,
kuru pagaidām vēl nekur neesmu redzējusi, bet neesmu jau arī visur bijusi:

clean & simple, nekādu raibumu, un acij tīkami.
(ja man mugurā ir kaut kas raibs, acīmredzot, man nebija izvēles)
this is what we're going for )
link5 comments|post comment

[Jun. 29th, 2016|09:32 am]

santech
Nu ko es te vēl sēžu? Feisbuku arī darbā varēs palasīt.
linkpost comment

[Jun. 29th, 2016|12:05 am]

kisswithafist
Tomasiņš dod pieci. Viņam šogad būs divi. Nākamreiz, kad viņu varēšu satikt, droši vien četri. Fakjū, imigrācija.
linkpost comment

ezss skaistuma blociņš [Jun. 28th, 2016|09:33 pm]

ezss
Lai kompensētu žirafes stila iedegumu - divi pleķi uz muguras, kur roķeles neaizsniedzās, un rasnačka arīdzan nesedza (pie tam vienā pleķī ir redzamas rokas kontūras, kur tā tomēr tika klāt ar aizsargkrēmu), neliels taisnstūris vienai kājai, kas bija saules apspīdēta un bikšu nenosegta, un divu dažādu stilu sandaļu lences- nolēmu nolakot kāju nagus. Nunez. Sanāca žirafe ar lakotiem kāju nagiem

Ko darīt ar tiem pleķiem ar nav padomiņa. Ja nu tikai nosmērēt tieši pleķus ar spf un doties atpakaļ saulē
link18 comments|post comment

[Jun. 28th, 2016|07:37 pm]

zirka
[Tags|]

Liekas, kaut kas svarīgs ir noticis,
Bet noticis nav nekas –
Es esmu slinki iemīlējies un laiski nīstu ienaidnieku
Un liecībā pasaulei lieku visos priekšmetos vieniniekus.
link

Child Services [Jun. 28th, 2016|04:49 pm]

panacea
Runājot par iepriekš minēto morālo dilemmu, vai ziņot par AirBnb ģimeni sociālajiem servisiem, atrisinājums ir tāds, ka es beigās tomēr piezvanīju. Piezvanīju tāpēc, ka konsultējos ar paziņu, kas strādā ar sociālajiem servisiem saistītā sfērā, kas pastāstīja, ka bērnu sociālie servisi UK strādā tā, ka, pirmkārt, ja bērni ir skolas vecuma, tad skolai jau ir pienākums viņus uzraudzīt, tā ka varbūt šie bērni jau ir/nav kaut kādā uzraudzībā, jo bija skolas vecuma. Tālāk, ja es noziņoju, tad sociālais serviss pats izlems, vai kaut ko darīt tālāk -- tas būs telefona zvans vai ģimenes apciemojums. Vai arī - iespējams, ka viņiem jau par ģimeni kaut kāds fails ir. Iespējams arī, ka ir kaut kādas sīkās lietas, ko pa laikam kāds pamana, ārsts, skolotājs, sabiedrība, bet tieši tāpēc esot svarīgi paziņot, jo tikai tad ir iespējams salikt kopā big picture par to, kas tad īsti ģimenē notiek. Tikpat iespējams, ka nenotiek pilnīgi nekas, bet tas ir tāpat kā ar noziegumu būtībā -- ja neesi ne pie kā vainīgs, tad arī būtībā nav jau par ko satraukties. Manas sākotnējās šaubas bija par to vai es ne-overreactēju, savukārt sociālo dienastu viedoklis bija, ka nevajag būt vienaldzīgam un labāk ziņot. Tāpēc arī piezvanīju.
link4 comments|post comment

[Jun. 28th, 2016|06:20 pm]

penny_lane
uz viesu namu faro, dendijapartmenti vārdā, tādu ar balkoniņu pār vecpilsētu, flīzēm visvisvisur un akurāt tādu pašu zvaniņu un uzrakstu kā vinijpūkā, un lejā kaut kur vēl kompromisu iela galīgi neizskatās pēc kompromisa, visa izpušķota, viss sīkummīļš un "portugālē viss ir maziņš" no zimbabves ieteiktās hipijpludmales, kas iepatikās pietiekami, lai kāpēc gan tur nenakšņotu un nekurinātu mazu uguntiņu lielā vējā, akmeņu ielokā, nepeldētos kailiem no rīta milzu viļņos un pirms un pēc, man kaut kad būs jāpieraksta atskaite, bet mēs atbraucām no pašiem ziemeļiem, no kalniem, kur nebija neviena pašā augšā, tikai gotiņas, kas ganās pie kalnu avotiem, vecas drupas ar skatu pār pārpasauli, mazi miesti, tādi, kur gliemežus dod pa eiro gabalā (tobiš eiro simtiem), un tos gliemežus var ēst stundām, ja stundas vispār ir, ceļi, visādi ceļi, klintis un kalni, nekurienes un sasalusi pagātne un tagadne, cikādes kā vienīgā dzīvība, nē, šī nav laime, šī ir laimes nojausma, jo laimei būtu jābūt daudz nesteidzīgākai, nekādu tur jobanu hertz aģentu, kas nevar tiešā tekstā pateikt, kāds ir klīningfīs, vai mums labāk ēst vakariņas un piedrāzt, vai niekot dārgo laiku, meklējot mazgātuvi un tamlīdzīgi nieki un sūdi, bet tas nekas, jo reizi pa reizei laiks tomēr apstājās, un es beidzot izlasīju grāmatu un es beidzot elpoju te un tagad, pirms atkal steigties, satraukties un notraukt smiltis, smiltis, kas ir visur.
linkpost comment

[Jun. 28th, 2016|06:06 pm]

f
pēc nedēļu ilgas grāmatu staipīšanas all the cats of cyprus somā, beidzu darbu mazliet agrāk un aizgāju uz bibliotēku, un veselas divdesmit minūtes atļāvos ignorēt visu citu un meklēju sev lasāmvielu, jo, nu, ir vasara, un vasarā ir jālasa grāmatas, tas man laikam no skolas laiku obligātās literatūras palicis ieradumos.
cik tomēr dīvaini - man nemaz nepatika lielākā daļa no tām grāmatām, ko mums uzdeva, bet es tik un tā centos izlasīt maksimāli daudz. cerībā, ka būs kāda interesanta. un tad es ņēmu vienu obligāto, un blakus vairākas pēc savas izvēles.
reiz pat vecmammai iedevu sarakstu un viņa paņēma dažas no lauku bibliotēkas, kas nemaz nebija tuvu pie mājām, bet mani tādu sīku iet entos kilometrus nelaida. ceru, ka viņa brauca ar velosipēdu, nevis gāja kājām. bet citiem nepatika un viņi nelasīja, un arī turpmāk nelasīja. un tad gan jau ir tādi, kuriem nepatika obligātās literatūras sarakstā noteiktais, un nelasīja, bet pēc tam uzgāja savas lasāmvielas.
vēl vidusskolas sākumā literatūras skolotāja ar apskaužamu entuziasmu centās iedvest skolēnos pretīgumu pret grāmatām, liekot lasīt garlība merķeļa latviešus, un tad trīs mēnešus stundu no stundas to analizēt. nez, ar ko šodien terorizē literatūras stundās? varbūt beidzot atjēgušies, ka ir arī labas latviešu autoru grāmatas.
link5 comments|post comment

laiks referendumam!!! [Jun. 28th, 2016|05:14 pm]

intenormal
[music |José González - Down the Line]

Poll #20756 breksis
Open to: All, results viewable to: All

breksits, bļe

View Answers

kruta, aleluja britu brīvībai
0 (0.0%)

pizģec un armagedons, āiropa virzās uz ānusu
3 (25.0%)

britiem diezgan hujova, bet latvāņus tas neko diži neskars
5 (41.7%)

šitas ir starts eiropas atbrīvošanai - metīsim nost briseles jūgu!
1 (8.3%)

galīgi nepiš, viensētā turpinu kapāt vanagu
2 (16.7%)

tas viss ir žīdmasonu miglas manevrs, kamēr mūs mērdē čemtreili
0 (0.0%)

nekāds egzit nebūs, chill (bez netflix)
1 (8.3%)

link1 comment|post comment

armagedons [Jun. 28th, 2016|04:38 pm]

intenormal
[music |Ecosmith - Bizzare Love Triangle]

nav alus. un arī kafija drīz beigsies. un ēst gribas, goddamit!!!
link5 comments|post comment

arbeit [Jun. 28th, 2016|02:29 pm]

intenormal
[music |Fugazi - Repeater]

šādā laikā nav iespējams pastrādāt. sāku saprast, kāpēc vispār kādreiz bija vergi. ja mani ar pletni apstrādātu, tad jau rukātu gan...

bet nu labi, pastrādāsim tomēr. :)
link2 comments|post comment

[Jun. 28th, 2016|02:15 pm]

zirka
[music |talking heads - fear of music]

vērot izmaiņas festivāla "komēta" programmā un cenu dinamikā ir gandrīz tikpat aizraujoši kā, nezinu, nosist laiku pie spēļu automātiem vai spekulēt biržā
nogaidīšanas politika pagaidām atmaksājas, un, kas zina, ja pietiekami ilgi vērošu, varbūt ieraudzīšu atpeldam ienaidnieka līķi dakhabrakhas biļeti vēl par čutočku zemāku cenu nekā šībrīža divdesmit eiro

upd. opaņki: "Visas festivāla dienas jauniešiem no 13-25 gadiem = 25,- EUR". jauniešiem! līdz! 25! penzonāru biļetes no 26 gadiem nedod?
link7 comments|post comment

[Jun. 28th, 2016|01:11 pm]

kisswithafist
Eu, man ir brīvdienas. Divas. How does this work? Baigi sen nav bijis.
linkpost comment

[Jun. 28th, 2016|11:38 am]

chaika
[Tags|]

jāņi mani galīgi izsituši no cukura līmeņa - tik ļoti gribējās kaut ko garšīgu, ka tikko izdzēru kakao no automata

vēlāk: bet viņš ir tik riebīgs, tagad nevaru atdzerties no tā šķērmuma!
link8 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]