friends [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis_la

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

nīkulīgas pārdomas rudenīgā pēcpusdienā [Sep. 23rd, 2014|03:08 pm]

mufs
[Tags|, ]

kā mēs labi zinām, mēnešreižu sāpīgo dienu (jeb kā es paskaidroju vīram - vienu dienu mēnesī manis nav) es pavadu solpadeīna un 40grādīga alhohola mikslī. nezinu,ko par to domā manas aknas, bet pašai liekas,ka paliek labāk

bet, vot. problēma tajā izrādās - vīrs ir izdzēris visu garšīgo rumu

jautājums uz ieberšanu - vai man pietiek drosmes šādā stāvoklī iet uz vainstoku pēc papildinājuma?
itkā jau viņu pisness dzīvo uz to,ka cilvēki nodzeras,tomēr manī ir kāda puritāņa baile ierasties veikalā štīmī un pirkt vēl.

bet nu spriežot pēc tīri subjektīvā sāpju sliekšņa, šķiet,ka kauna sajūta drīz kapitulēs.

galu galā, tāptās viņas zin,cik vīna es izdzeru. un no labās puses- viņām tik ļoti patīk mans suns,ka nemaz uz mani neskatās.
link1 comment|post comment

[Sep. 23rd, 2014|01:53 pm]

zirka
[Tags|]

mani daudz vairāk kaitina cilvēki, kuri uzskata, ka sabiedriskajā transportā pavadāmais laiks (manā gadījumā - 45 min mikriņā) ir piemērots privātu telefona sarunu veikšanai, nekā neartikulēti bļaujoši bērni
uz operu neeju, tāpēc bērni operā mani netraucē, restorānos tāpat, un vispār, kā tas tā nākas, ka tajos retajos kultūras pasākumos, kurus apmeklēju, man nav traucējis neviens kliedzošs bērns, tikai sabtransā, ko es lieliski varu saprast, man tur pašai bieži gribas neartikulēti kliegt. kas mani traucē, ir stulbi un neaudzināti, un neiecietīgi pieaugušie
link22 comments|post comment

incidentally, Christ HAS returned [Sep. 23rd, 2014|01:42 pm]

dooora
Ra EL

kopiju lūdzu nosūtīt ministru kabinetam
linkpost comment

[Sep. 23rd, 2014|01:42 pm]

dooora
evrībladī kan bī Džīzes!
Latvju velōvōterasti, saņemamies!

www
linkpost comment

there's always teh first time [Sep. 23rd, 2014|01:22 pm]

dooora
fairtrade
link1 comment|post comment

Vēlēšanu ceļvedis kopā ar Kautski [Sep. 23rd, 2014|12:54 pm]

kautskis
Nē, nu kas to būtu domājis! Ar visu šito čemodānu krāmēšanu un gudrošanu, kad tad nu jātinas prom, tak gandrīz biju palaidis gaŗām, ka mūsu valstij atkal tuvojas Ceļojošais Cirks jeb Saeimas vēlēšanas. Protams, šī nu reiz (atkal) ir tā reize, kad jāiet balsot, jo, ja nebalsosim, salīdīs visādi sumpurņi, kas mūsu krāšņajā dēmokrātijas ēkā piečurās visus kaktus, izdauzīs logus un uz sienām uzrakstīs "Zģes bil Nil". Un kam tad tas vajadzīgs, vai ne?

Tā nu es viss tāds pilsoniski apzinīgs atvēru Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapu un apskatījos, ko tad man piedāvā. Un teikšu, kā ir: diez kas nav.

Pirmkārt, protams, ir tie, pret kuŗiem jāiet balsot, jo, ja tos ievēlēs! Lūk, piemēram, Latvijas Krievu savienība jau nosaukumā paziņo, kādas tautības vēlētājus viņi sagaida un kam nav vērts censties. Ļoti parocīgi. Savukārt Saskaņa nolēmusi paplašināt savu potenciālo vēlētāju loku, nodēvējot sevi par sociāldēmokrātisko partiju. Jo, kā mums visiem zināms, sociāldēmokrātiskas partijas vienmēr mēdz cieši sadarboties ar totālitāriem meļu, laupītāju un slepkavu režīmiem. Un vēl sociāldēmokrātisku partiju īpaša iezīme ir korupcija, pilsētas zemju izpārdošana un populisms. Tā sanācis, ka es šīs parādības neuzskatu par īpaši atbalstāmām, tādēļ acīmredzot neesmu sociāldēmokrāts.

Tad, kā jau pienākas jebkuŗās Saeimas vēlēšanās, ir Princis Baltā Zirgā jeb šajā gadījumā Princese Sudraba Ponijā. Viņa kārtējo reizi ir vienīgā godīgā, kas nemelo un beidzot — beidzot! — visas lietas Sakārtos. Šādiem saulvežiem ir stabila un gana liela mērķauditorija, kuŗu it nebūt nemulsina tas, ka prinči ir atjājuši un aizjājuši, bet lietas kā bija Nesakārtotas, tā ir. Viņu izpratnē Saeimas vēlēšanas ir tāda liela bezmaksas loterija, kuŗā viņi cer izvilkt laimīgo lozi. Bet ja nu paveicas?! Nauda tak nav jāmaksā.

Tad ir daži iepriekšējie balto zirgu prinči, kas piesola šoreiz goč pendel izdarīt to, ko pirmajā reizē neizdevās. Kā ierasts, šo Latvijas atkalaplaimotāju bara priekšgalā stalti stāv Šlesers, kuŗš gan cits, kas uz piedalīšanos savā kārtējā mēģinājumā iekulties Saeimā pielauzis kādu strēķīti pavecu, dzīves nogurdinātu vīriešu ar lieko svaru. Acīmredzot šī ne īpaši graciozā performance uzrunājusi arī Einaru Repši, kas uztaisījis partiju ar burvīgu nosaukumu "Latvijas attīstībai". Beidzot, beidzot ir kāds, kas uztaisījis partiju attīstībai, kamēr visi pārējie piesola tikai pagrimumu, postu un iznīcību! Vispār laikam jau neatlaidība ir slavējama rakstura īpašība, taču brīžam gribas gan apjautāties, kas tieši ir šo kungu problēma un kādēļ viņi nespēj padzīvot ārpus polītikas.

Protams, ir arī pašreizējās varas partijas. Droši vien ir spridzīgi būt tādai Vienotībai — gandrīz visas pārējās partijas sevi raksturo tikai kā "ļaujiet mums pastāstīt, kā mēs atšķiŗamies no Vienotības", savukārt Vienotībai sevi ar nevienu salīdzināt nevajag. Un tas ir labi, jo Vienotībai nenāktos viegli pastāstīt, kā tieši viņa atšķiŗas no Tautas partijas. Zaļo un zemnieku savienība kopš sākta gala vienmēr bijusi vietas aizpildītājs, tāda kā apkaltusi baltmaize, ko piemalt klāt kotletēm, vai kompozīcija Run for Your Life albumā Rubber Soul. Vietu aizpilda, īpaši pamanīt viņu nevar, un arī tas ir labi, jo tā baltmaize ir mazliet iepelējusi, bet Run for Your Life vispār ir kaut kādas šausmas. Savukārt Nācionālā apvienība par savu kampaņas saukli acīmredzot izvēlējusies "Mēs pilnīgi noteikti neesam nacisti. Ja vien jūs negribat balsot par nacistiem. Tādā gadījumā ļaujiet jūs iepazīstināt ar Jāni Iesalnieku." Jo koalīcijas partijām neklājas jūsmot par fašismu.

Taču šādu ierobežojumu nav sīkpartijām, kas dalās divās grupās: tās, kas izliekas, ka tiks Saeimā, un tās, kas neizliekas. Pirmie kaut ko stāsta par attīstību, taisnu valodu un lietu saukšanu īstajos vārdos. Otrie pavisam dzīvespriecīgi lamā tumšādainos un šķībacainos, piesola nedot bērnus Eiropas pederastiem un aicina sakārtot Latviju enerģētiskajā līmenī.

Tā, lūk. Un no šitādiem te mums ir jāizvēlas. Ņemiet vērā, tas ir lieliski, ka mums ir jāizvēlas. Piemēram, Krievijas iedzīvotājiem šādas izvēles mokas atkrīt, kā Vadonis pateiks, tā būs. Tā ka ejiet, balsojiet, kazi, varbūt tiešām ar savu izvēli novērsīsat to, ka arī mums kādu dienu nekādas izvēles nebūs.
link35 comments|post comment

zivs [Sep. 23rd, 2014|12:28 pm]

eermaniitis
uztaisīju mazsālīto lasi - a cik ilgi viņš var stāvēt? ledusskapī!
link13 comments|post comment

[Sep. 23rd, 2014|10:42 am]

dooora
freespeech
linkpost comment

[Sep. 23rd, 2014|09:56 am]

zin
šogad esot baiss sēņu gads
es ļoti mīlu visa veida bekas
sēņot neesmu bijusi ne reizi
arī tirgū sēnes nav pirktas
paies rudens un tā ar ne reizi savas bekas nedabūšu
link6 comments|post comment

[Sep. 23rd, 2014|01:34 am]

klusais_okeans
tās balčus asinis vairs īsti neraksturo to, kā es jūtos, tiesa, nezinu, ko tieši raksturo jaunā fona bilde
link1 comment|post comment

[Sep. 22nd, 2014|08:56 pm]

santech
[music |SOAD]

Izdomāju, ka vajag krānu. Jaunu un riktīgu. Tāpēc šodien biju vienu noskatit un ceru, ka rīt uztaisīs foršu atlaidi. Atceļā iegriezos sen neapmeklētās iestādēs. Tīri vai sentimenta pēc. Kgan iekost un iedzert arī gribējās. Viena no tām - Mārtiņa beķereja ČakTallinas stūrī un otra - LaTS BaronTallinas stūrī.

Rīt pie viena jāaizstiepj uz veco darbu lietas - darba apģērbs un pīkstulis un kas tur vēl. Laikam vārda bļembasšiltes. Kreklus izdomāju, ka negludiāšu. Ņemot vērā to, ka no pēdejās algas tāpat jau norēķinās cik vien var norēķināt - par inventūras iztrūkumiem un visas nodaļas, ja ne vēl daza laba pašā pamatā, uztaisīto čē-pē, par kuru novilks no algas tieši man, tad nu jā. Ko ar to gribēju pateik. Ka kreklus gludināt ij netaisos. Lai priecājas, ka izmazgāju.
Katrā ziņā tā ir iestāde, kas nemotivē atgriezties (vai atgriesties? z vai s?).
link1 comment|post comment

[Sep. 22nd, 2014|08:25 pm]
chaika
ā, šodien mums bija diena bez auto? laikam tāpēc no rīta autobuss aizkavējās par 20 min..
link6 comments|post comment

tragedy & hope [Sep. 22nd, 2014|06:42 pm]

dooora
lūk, šito es saprotu — podkāsis uz 16 stundām.
link1 comment|post comment

[Sep. 22nd, 2014|05:25 pm]

zirka
[Tags|]
[music |dead can dance - yulunga]

tā kā kaķa tēma ir bezgalīga, tad, še, jums vēl viens posts kaķkopības seriāla ietvaros:
sāku domāt, ka ostaps ir atnācis pie manis kalpot par paraugu, kādam jābūt psihiski līdzsvarotam kaķim personāžam - šis lopiņš līdz šim nav izrādījis nekādas depresijas vai histērijas pazīmes, ne viņš ir brēkājis pēc brāļiem un māsām, nedz arī šodien izskatās izsamisis sakarā ar ilgo vienatni, dzīvespriecīgs normāls kaķis, dzenā klēpī savu asti, ņaud uz krāsni, ēd kā lielais, pat pieķēzījis neko nav
man atliek no viņa tikai mācīties
link11 comments|post comment

tīri logi [Sep. 22nd, 2014|02:14 pm]

eermaniitis
tas ir feils, ka es saku - jo tīri logi nozīmē arī aizkari tīri, tamdēļ aizkari tiek aizgādāti tīrīties un logi mazgāties

un ko tas deva? viens pastulbs putns tajā ieskrēja un visu noķēzīja - viņi neredz tīrus logus, īpaši neaizaizkarotus
linkpost comment

listes [Sep. 22nd, 2014|02:08 pm]

zirka
[Tags|, ]

ja man kāds motivējošs attēls feisbukā vai žurnāla raksts par dzīves un attieksmes maiņu jautātu, kad es pēdējoreiz kaut ko izdarīju pirmoreiz, es lepni varētu mest uz pirkstiem, ko es visu tikai nedarīju pirmoreiz iepriekšējā nedēļā vien:

- lietoju jaunās mājas cepeškrāsni
- lietoju mammas dāvināto māla podu sutināšanai
- cepu un ēdu kolrābi
- pagatavoju turku zirņus
- pagatavoju tītaru
- pagatavoju jēru
- pagatavoju ieviesu saimniecībā kaķi
- noturējos, neizpļāpājusi noslēpumu brūtgānam, vairāk nekā 24 h!!!
- iekurināju krāsni
- uzņēmu ciemos vecākus uz pilnvērtīgām pašas gatavotām pusdienām
- dzēru vīnu grāvja kapos
- gan jau kaut ko vēl

laikam pietiks eksperimentu ilgam laikam, jo, izrādās, ar roku pirkstiem vien nepietiek
sakiet vēl, ka mana mājāža dzīve ir vienmuļa

upd.
- sveicu sauli jogas nodarbībā, vot. diezgan sūdīgi gan sanāca, protams, bet tomēr
link8 comments|post comment

[Sep. 22nd, 2014|01:28 pm]

zirka
[Tags|, ]

gribu kaķīša kopšanas atvaļinājumu
link2 comments|post comment

[Sep. 22nd, 2014|01:14 pm]

chaika
[Tags|, ]

atkal dubaks darbā
link3 comments|post comment

[Sep. 22nd, 2014|11:26 am]

zin
un ja es viņai kaut ko teikšu par tēmu cikos man pieraksts, noteikti tak dabūšu attieksmi kā pret crazy angry biach
linkpost comment

[Sep. 22nd, 2014|11:21 am]

zin
mēs jau, protams, tikai pačīkstēt, ko gan citu...
mugurai tomogrāfiju taisīju jūnija beigās.
tip viena no versijām, kā sakārtot muguru, esot iet uz vingrošanām.
savukārt, man ērti pieejamā poliklīnikā tās vingrošanas var dabūt tikai ar vietējā rehabilotologa nosūtījumu.
pierakstījos "rindā" jūlija sākumā. pie kabineta sēžu šodien.
pieraksts bija uz plkst.11.
tip, n mēnešus gaidīji, ko tur lieku 1/2 h nepagaidīt...
link3 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]