friends [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis_la

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Zoss cepetis [Apr. 23rd, 2014|11:47 am]

tipa75
Piedāvāju svaigi kautas zosis. Augušas Zemgalē, ēdušas graudus, vārītus kartupeļus, zāli pagājušā vasarā, sienu ziemā un asnus šajā pavasarī. 100% eko.

Par 30 EUR gab.

Piedāvājumā 2 gab. Var pieteikties līdz kādiem 14:00. Piegāde Dobele - Rīga šovakar.

Var pieteikties tepat vai uz epastu tipa75 iekš inbox

Upd.
Tā kā pēc atspalvošanas izskatās mazāk tā lopa, kā rudenī, tad nebūs tie 30, bet kādi 25-20 EUR.
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2014|11:43 am]

zirka
ziniet, kā man beidzot atlaidās vakardienas komunālais stress? tad, kad es izaicinoši miera/brīvības stūrī piesēdu uztīt smēķi, gaidot kamerādu, kurš mani bija brīdinājis te negaidīt, jo bomži nākšot streļīt, sagaidīju pirmo bomzi, kurš atnāca streļīt un atraidīts man uzbļāva, lai es ejot nahuj, bezmozgovaja tvarj, hā, tad es ievilku plaušās gaisu un no visa spēka, bez kādas parastās minstināšanās izbrēcu šim nopakaļ SAM PAŠOL, BĻAĶ
neko vairāk, bet, uh, cik labi uzreiz palika
link6 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|10:28 am]

mufs
[Tags|]

šausmīgi sāp īkšķu mīkstumi. pirmdien izzāģēju/ izgriezu nokaltušos ceriņu zarus (un ceriņi man te ir biezā slānī) + vēl nokaltušas kaukāzenes un jasmīnus. bet vēl arī ravēju. nav skaidrs,no kam tas.

taču viss tas (lasi - manas rokas,kas izskatās,itkā būtu griezusi nagus kaķu kolonijai, kāja izskatās,itkā iekampis būtu vidēja izmēra suns) ir nieks, salīdzinot ar Izlaiduma Kleitas Pirkšanu 6.klases izlaidumam.

Nu,ok, izlaižot *^&(&^%(^&%^%&^^%^&(&*&^%^% un taupot jūsu nervus, teikšu, ka kleita mums jau ir un džinsu jaka ( jo šāds aptuvenais razklads man tika paziņots jau pāris mēnešus atpakaļ)
bet kurpes. galīgi nav skaidrs,ko iesākt ar kurpēm bērnam,kas ikdienā staigā kedās un džinsos un šis būs pirmais izgājiens svārkos n gadu laikā, papēžus tā kā īsti nē, laiviņas izskatoties drausmīgi, kājas esot resnas un tizlas.....

es padodos. tobiš, es varētu padoties, bet es nevaru, jo šits būs vien jāturpina do pobednovo konca.

nesaprotu,kādi idioti izdomājuši sākumskolas ar attiecīgajiem izlaidumiem.
nostaļģiski atceros savu 9.klases izlaidumu,ar melniem svārkiem un baltām blūzēm...
link13 comments|post comment

[Apr. 22nd, 2014|10:50 pm]

etalonfunkcija
[Tags|]
[mood |panika besis panika]

Šodien tik ļoti izbesījos darbā, ka, atnākusi mājās, nevis aizgāju pa taisno gulēt, kā es parasti daru pēc celšanās sešos, bet iedzēru kafiju un appidžināju pirmo komerciāli tendēto t-kreklu. Vēl jau sekos otrā krāsas kārta, bet ar šodienas zīmējumu esmu tīri vai apmierināta. Parādīšu, kad būs gatavs.
link3 comments|post comment

[Apr. 22nd, 2014|10:56 pm]

planeeta
mīļie, vai jūs zinājāt, ka uz failiem.lv uzliktie dokumenti ļoti smuki un operatīvi indeksējas googlē? Tikko nejauši atradu pavisam, pavisam derīgu dokumentu. Autori gan nebūtu tik priecīgi.
link9 comments|post comment

[Apr. 22nd, 2014|10:40 pm]

planeeta
kā varētu definēt to sajūtu, kura izveidojas pēc tam, kad tu esi pieteicies uz random pasākumu kā random apmeklētājs, aizpildot reģistrācijas anketu internetā, UN/BET pasākumā ieraugot savu vārdu, uzvārdu, kā arī pārējos apzīmējumus, kuri izslēdz kļūdas iespēju, nevis random reģistrācijas lapā priekštelpā, bet gan uz balti klāta galda starp runātājiem?
link8 comments|post comment

[Apr. 22nd, 2014|07:37 pm]

scope
Vakar, kā jau daži varbūt pamanīja, bijām devušies ķert saullēktu pie Ventas rumbas. Saullēktu gan nesagaidījām, jo vimbas lec, bet saule gan nelec un slēpjas mākoņos, te gan jāpiezīmē, ka "Kuldīgas vimba ir attieksmes jautājums" © [info]sirdna
Pēcāk pastaigājāmies pa Kuldīgu un nedaudz pabraukājām pa tās apkārtni.
... )
link7 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2014|01:10 am]

morraa
Setagajā atrodas Apaļo Dīķu parks, kurš tika izmantots olimpiskajām spēlēm Tokijā pagajušā gadsimta sešdesmitajos gados.
Skaists parks, ļoti silts, ar mūžkokiem un pavasara zaļoksni, bet uz asfalta vēl ir pagajušā gada dzelteno lapu paliekas.

Ar manu vieglo daltonismu šī pavasara zaļoksne izskatās smuki pelēcīgi zaļa un ir pat nedaudz žēl tos, kuri krāsas redz normāli un nespēj redzēt šo burvību:

link1 comment|post comment

[Apr. 22nd, 2014|06:22 pm]

santech
[music |Indigo Larvae - And Death Shall Have no Dominion]

Vakariņas gatavas, varu lidot uz darbu. Ceru, ka garšos.

Un šausmīgi patīk mūzika šobrīd.
linkpost comment

Rīt jau atkal uz to skolu, cik tad var! [Apr. 22nd, 2014|01:40 pm]

ezss
Vakar trīs stundas vadīju kopā ar puisīti, kas, lai gan iet 7. klasē, bija vecs. Te viņam bija par aukstu, te par karstu, te nebija ko vilkt, jo tie krekliņi jau esot jāvelk ar žaketi, bet šitie esot pārāk moderni (sic!).

Jāsaka, ļoti nogurdinoši.
linkpost comment

un tad nu vēl par laikmeta griežiem [Apr. 22nd, 2014|01:17 pm]

barbala
Vai nav arī tā, ka īsteni cienīgs kulinārais blogeris savā pēdējā gribā ieraksta,
lai viņam uzber nevis trīs saujas smilšu, bet trīs saujas pilngraudu miltu un naža galu briežraga sāls?
Tradicijas laikam iet līdzi laikam, ko?
link9 comments|post comment

par paralēlajiem universiem [Apr. 22nd, 2014|12:53 pm]

barbala
Te unpijs šodien uzskatāmi cieš no kulinārās kultūras attīstības, skaidra lieta, sakārnīt, ar veco triku cirkā netiksi. Ir jāaug līdzi savai filmai un jāzina, ka bez smūtija un braunija nekāds brančs nesanāks. Lūk, darbadienas brančā esē uzgājos uz šādu resursu, kuru mudinu apmeklēt katru mazliet konservatīvu cilvēku (cilvēciņu? čau, krro_cilvēciņ, tu šito lasi?), lai tas vienā rāvienā noķer:
- kas ir blogs
- kas ir bloga zīmols (tur ir intervija ar upenes "zīmola dizaineri")
- kas ir saturīgs saturs
- kā "veselīgus saldumus" gatavo ekoloģiski norūpējušies svaigēdāji.

UPD.1.

Sadaļa "dzīvesstils" ir aizraujoša, savukārt nodaļa "par mums" man ir daļēji norāvusi jumtu. Sanāk, ka "mēs" formu jau sen vairs nelieto tikai viņa gaišība [info]kautskis. kā zināms, viņš lieto gludekli UN mēs formu. bet meitene- upene raksta par sevi daudzskaitlī.
Tad nu ielūkosimies viņu - meitenes un upenes- ikdienā.


3. kādi ir tava rīta skaistuma rituāli?

man ir ļoti svarīgi pēc pamošanās aiziet uzreiz uz vannas istabu-nomazgāju seju ar Madara attīrošajām putām, un sasmērēju ar krēmu .. -tas uzreiz pamodina un reizē arī dod enerģiju!.. ja nav nekur jāskrien-tā arī kādu laiku dzīvojos pa mājām.. vēlāk arī uzlieku minimālu makeup..-rūžš un uzacu zīmulis ir tas, ko ikdienā lieku uz sejas!.. [redakcija iesaka uzlikt grāmatas atvērtā veidā]

4. ko tu dari, lai mentāli justos labi, iesākot savu dienu?

..rītu vienmēr sāku pozitīvi, bet noteikti mierīgi-tas ir pats svarīgākais, lai mentāli justos labi!.. nevaru uzlikt radio, kur skan satraucoša mūzika!.. -daudz labāk patīk kas mierīgs apvienojumā ar pozitīvo! ..svarīgi, lai tas, ko pa dienu darīšu nebūtu velti izniekots laiks, bet gan piepildīts un vērtīgs, tad jau arī uzreiz mentāli jutīšos kā vajag!.. tādēļ plānošanai ir būtiska nozīme-tas ir mierpilns laiks, kad veltu laiku sev un sagatavojos garīgi visam priekšā stāvošajam.. -lai arī esmu komunikabla un draudzīga un man patīk būt ar cilvēkiem, -man patiesībā vajag diezgan daudz laiku pašai ar sevi!..
[mentāli profesionāls dienas sākums!]


upd.2. šo ar īpašu sveicienu piemēram, [info]vedjmah un [info]avralavral.

pēdējā laikā esmu mazliet norimusi dzīvojot!.. pati ar to neliekos mierā! -gribās lielāku tonusiņu dzīvojot!.. vēl vairāk darīt.. vēl vairāk sniegties uz izcilību! ..vakar tīrīju māju un domāju par to, ka, ja vien visu darot ar izcilības apziņu-nekas nevar neizdoties.. protams, visam ir vajadzīga pacietība un nekas nenotiek arī uzreiz.. bet kopumā, es uzskatu, ka tādā veidā ir iespējams sasniegt labāko rezultātu un augstākās virsotnes! un tas ir attiecināms uz visu- stādu audzēšanu uz palodzes, ēst gatavošanu, otra cilvēka mīlēšanu!.. uz darbu, ko katrs daram un gribam paveikt! tas ir tas, kas katru dienu mani dzen uz priekšu, kas mani iedvesmo dzīvot, būt par labāko sirdsdraugu, par labāku cilvēku un vēl labāku upenes bloga autori!
link60 comments|post comment

[Apr. 22nd, 2014|11:44 am]

klusais_okeans
Mīļš draudziņš meklē jaunu dzīvesvietu, labprāt pievienotos kādam jauniešu komunālajam dzīvoklim. Ja nu kāds meklē foršu īrnieku, padodiet ziņu!
link6 comments|post comment

[Apr. 22nd, 2014|10:52 am]
chaika
[Tags|, ]
sviedru mīkla|phonefoto
link13 comments|post comment

[Apr. 22nd, 2014|10:49 am]

klemans
[Tags|]

Brīvdienas var uzskatīt par izdevušamās, ja ceturtdienas pēcpusdienā no elektrības atslēgta datora baterija, otrdienas rītā tā rāda vēl 58%.
Tiesa, iespējams, ja būtu vāļājusies pie datora, nebūtu noķērus šito mega pavasara saaukstēšanos, kura ir nu pilnigi nelaikā.
link3 comments|post comment

Atrasts vecos komentāros :D [Apr. 22nd, 2014|10:23 am]

kuminjsh
Pēterbaznīcas tornī iedziedājās gailis. Doma laukumā uz paaugstinājuma sēdošās Kūmiņš un Murķelis nolika uz dēļiem kārtis, Jan09, ieskatoties savās iesaucās "Zole! Beidzot! Beidzot varēja būt zole!!!", un iemeta grāvī tukšo brendija kannu. Bendes pelēkos paltrakos aplika pirmo pūkaino virvi sarkanā krāsā ap Murķeļa krāšņo kaklu. Vējš plivināja viņas brokāta svārku malu, atklājot siltās apkašpikses ar sirsniņām. Cepure aizlidoja pa vējam. Ak dies, cik skaisti harmonēja sarkanā virve ar Murķa košajiem vaigiem un asinssārtajām lūpām. Pēc tam bendes pūkainu zaļu virvīti uzmauca kaklā daiļajai Kūmiņam. IQ sparīgi cilājās iz dekoltētās kleitas. Viņas rudie mati vijās ap virvi kā čūskas. Jan09 turpināja rakt grāvi ar lielu centību ik pa laikam palūkojoties uz karātavām. Viņš raka kapa vietu jaunuvēm...Un zināja, ka būs nākamais...kuru apraks sazin kur... Tik mirklis ciešanu un aizturētas elpas. Un jau viss. Grēcinieces aizdevās uz elli. Viņu galvas atdalīja no formīgajiem ķermeņiem ar viena cirvja cirtienu...abas...abas vienlaicīgi. Tik vienotas dzīvē...tik nāvē. Un uzdūra uz mieta...katru uz sava, un iesprauda Līvu alus sētas jumtā. Un ķermeņus noraka grāvī...
Ilgi vēl pār Rīgu plīvoja Kūmiņa rudā matu cirta un Murķa dzeltenā matu lente...
Dies...esi žēlīgs grēciniekiem...
(2006.)
link20 comments|post comment

Agri coca cola [Apr. 22nd, 2014|09:50 am]

dooora
Lauksaimnieciski izvarojamās zemes
link7 comments|post comment

uz vispārējas nīgruma nots [Apr. 22nd, 2014|09:18 am]

ezss
drba cēliens sācies ar nekrofīlu zvirbuli.
link1 comment|post comment

zinātājiem [Apr. 21st, 2014|10:42 pm]

dooora
sakiet lūdzu, vai vārds блядейство ir augstāka stila nekā ierastais блядство?
link17 comments|post comment

[Apr. 21st, 2014|08:47 pm]

klusais_okeans
[music |Jefferson Airplane]

No, I don't want somebody to love.
link1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]