friends [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis_la

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

aktuālais komentārs [Sep. 30th, 2014|08:00 pm]

jan09
Mazākā ļaunuma meklētājiem.
Iedomājieties, ka ik pēc četriem gadiem jūsu priekšā vienotā ierindā nostādītu kādus piecdesmit blēžus un liktu no viņiem izvēlēties vienu, to, jūsuprāt, mazāko blēdi, kam jūs labprātīgi nodosiet glabāšanā visus savus naudas ietaupījumus. Šie blēži klanītos jūsu priekšā un solītu ne tikai godīgi glabāt jūsu naudu, bet pat to pavairot, taču par naudas saglabāšanu nekādas reālas atbildības viņiem, protams, nebūtu.
Vai jūs piedalītos šādās vēlēšanās?
Visdrīzāk gan, ka jūs atteiktos.
Bet tad jums paskaidrotu, ka atteikties nav pareizi, jo
1) visi piedalās,
2) ja savas naudas glabātāju neizvēlēsieties pats, jūsu vietā to izdarīs kāds cits,
3) varbūt, tomēr pastāv iespēja, ka izvēloties vismazāko blēdi, cietīsiet mazākus zaudējumus.
Jādomā, ka pēc šādiem svarīgiem un vērā ņemamiem argumentiem, jūs tomēr piekritīsiet vēlēšanās piedalīties. Jūs izdarīsiet izvēli un no sava izvēlētā naudas glabātāja puses, tiksiet pamatīgi aptīrīts. Jūs piedalīsieties šādās vēlēšanās otro, trešo, ceturto reizi un katru reizi atkārtosies viens un tas pats.
Jums draudzīgi sitīs uz pleca, jūs mierinās. Jums teiks, ka pats jau vien esiet pie sava naudas zaudējuma vainīgs, jo izvēlējaties nepareizo naudas glabātāju. Jums apgalvos, ka nākošajā reizē jums ar izvēli noteikti laimēsies, jo būs taču uzkrājusies pieredze gan jums, gan naudas glabātājiem.
Cik ilga dalība šādās vēlēšanās jums ir nepieciešama, lai jūs
1) pirms savas izvēles izdarīšanas sāktu pieprasīt noteikt reālu atbildību naudas glabātājiem,
2) saprastu, ka nav lielāku vai mazāku blēžu, jo arī mazi blēži var nozagt un noblēdīt lielas naudas summas, ja tās viņiem tiek uzticētas, tāpēc vispār nav vērts no blēžiem izvēlēties mazāko blēdi vai no ļaunuma mazāko ļaunumu.
3) saprastu, ka labprātīgi ļaunumu – ne mazu, ne lielu – neviens neizvēlas. Labprātīgi izvēlas tikai no labā pašu labāko, bet piedaloties ļaunuma izvēlē, jūs jau tikai ar savu piedalīšanos vien, šo ļaunumu atbalstāt un radāt priekšnoteikumus, lai tas nekad nebeigtos,
4) saprastu, ka pat tad, ja jūsu vietā tiešām to naudas glabātāja izvēli būs izdarījis kāds cits, jūs vismaz nebūsiet LABPRĀTĪGI atdevis savu naudu blēžiem un jūsu sirdsapziņa būs tīra. Jums nevarēs ņirgt sejā un teikt ka „pats esi tādus naudas glabātājus izvēlējies – pats esi vainīgs” un „kāds tu pats, tādi tavi naudas glabātāji”.
Varbūt kāds no jums teiks, ka valstsvīrus izvēlēties, tas nav tas pats, kas izvēlēties savas naudas glabātāju. Jā, valstsvīru varā ir ne tikai jūsu nauda, bet arī jūsu pašu, jūsu bērnu un mazbērnu nākotne.

/(c) Žulis
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/dainis-lemesonoks-1001velesanu-iecirknis-washington-dc.d?id=45032928
//turpat komentāros jauka pasaka par dombrovski ;)
link15 comments|post comment

[merkele] [Sep. 30th, 2014|10:01 pm]
chaika
[Tags|, ]

bezkaislīga vācu mīkla
linkpost comment

[Sep. 30th, 2014|07:33 pm]

malfor
no dzīvesvietas, kurā praktiski nebija spoguļu (nu izņemot tādu, kur tikai savu seju var aplūkot), esmu nonākusi jaunajā dzīvesvietā, kur viena guļamistabas siena praktiski ir spogulis. hmm hmm. man liekas, es kaut kur lasīju, ka cilvēki, kas neskatās spogulī pārāk bieži, ir laimīgāki.
link3 comments|post comment

[Oct. 1st, 2014|02:25 am]

morraa
Visu laiku lamājos uz Šibujas riteņbraucējiem, ka tiem esot manieres sliktas - gan sarkano gaismu dažreiz ignorē, gan brauc kā pagadās.
Aizbraucu līdz Itabaši un tagad saprotu, ka Šibujā ir kaķēni. Uz mājām braucu bez stresiem.
linkpost comment

[Sep. 30th, 2014|08:12 pm]

santech
[music |Theatre of Tragedy - Ashes and dreams]

Ko tur daudz. Jāizved sevi pastaigā līdz Rimčegam. Jāpaskatās kkāda sadzīve un alus.
Šī bija pirmā diena pavisam vienam pa visu ofisu. Atbildība utt.
linkpost comment

[Sep. 30th, 2014|07:40 pm]

tipa75
Mamma man atsūtīja 1994.gada 30.septembra "Literatūra un Māksla". Viss par Ameriku. Nu viss par Ameriku. Un preambula arī.
linkpost comment

pff [Sep. 30th, 2014|07:21 pm]

mufs
[Tags|]

kad jūlija sākumā atdevu kaķi mātei 'uz remonta laiku' galīgi nebiju spējīga iedomāties,ka oktobra sākumā vēl nekas neliecinās par kaķa atgriešanos mājās.

vot skatos te tagad uz to bumbu uz kājiņām un domāju - KĀ es viņu atkal pieradināšu pie disciplīnas. vēl jau uz manu ĒUU!!! reaģē, bet nu izlaists ir līdz pēdējam - staigā pa galdu, grauž grāmatām stūrus, kož segā, lec kājās, utt utjp.

man liekas,ka māte to dara specjāli, lai es to lopu beigu beigās neņemtu prom - jo tas jau vairs nebūs idejālākais kaķis pasaulē.

vispār jau no vienas puses man būtu prieks,ka mātei ir kāds,ar ko vakaros parunāties, bet tomēr - tas ir MANS kaķis. un man vajag kaķi jebkurā gadījumā, tīri praktiski žurcisku apsvērumu dēļ, un ņemt ATKAL jaunu kaķi būtu ... sviestaini. ehhh..... bet varu iedomāties,kā šķīdīs asaras,kad es to bumbuli vedīšu prom....

p.s. lūk,viņš atkal izpildīja performanci - noraut peli no datorgaldiņa. māte par tādiem jociņiem tikai priecājas, johaidī..
link9 comments|post comment

uzdziedi, sirds gaiša kļūs! [Sep. 30th, 2014|04:24 pm]

barbala
O, kāds spēks ir ZZS mājas lapa! Nesatricināms miers, kuru kaut kādas tur vēlēšanas nespēj satraukt. Lūk, gribējāt uzzināt kaut ko par kandidātiem? Ha! Kas ir, Belēviča bio nezini, ibio?
Toties, ZZS relaksēti nekampaņojot ir sagatavojis dāvanu novadiem, joku karaļa Edgara Liepiņa piemiņas koncerttūri, nenokavē nu, jo diemžēl uzdziedāt kopā ir vērts tikai līdz urnā mešanas dienai. Seglo nu kumeļus, draugs:

30.septembris plkst.19 Burtnieki KN
1.oktobris plkst.19 Rēzeknes KN
2. oktobris plkst.19 Līvānu KN

Un atšķirībā no dažiem labiem, ZZS ir veltījis arī veselu iekšlapu savam logotipa stāstam. Nav mazsvarīgi.


Oo-2, un Nacionālā apvienība! 50 shades of Putekļu pelēkās bildes un tie teksti, vai mandieniņ, vai! Tādu sviekstu dzīt! Taisni vai sagribēju apmeklēt "Nacionālās apvienības dziesmu un sarunu vakaru" rītvakar.

McCann Attīstībai kāds vismaz raksta ar tam paredzēto instrumentāriju un par laimi, uz dziedāšanu nemudina.
Saskaņa man neveras vaļā, No sirds Sudrabai - labāk ne, nē, mani mācīja par to nesmiet;
Savukārt par Reģioniem, kusli un nekonkrēti viss, bet lielisks bija kāda no Ģelžiem komentārs, ka Mārtiņš Bondars ir kā šampanietis, par daudz burbuļu, par maz spēka.

Ar to arī izvēlēšanās apskatu beidzam, paldies par uzmanību, tomēr ceru, ka vakar sarīkotajā totalizatorā es vinnēšu, jā gan.
link4 comments|post comment

bērnu posts2 [Sep. 30th, 2014|02:23 pm]

ezss
Tad tā, bērni un viņu vecāki.
Izmēģinājumpasākums notiks šo svētdien, Bioloģijas fakultātē (Kronvalda bulvārī 4). Tā kā fakultāte svētdienā var būt slēgta, tiekamies pie fakultātes ieejas. Jaunieši līdz piektajai klasei plkst 12.00 (te man pieķeksēti planeetas, chaj un honeybee bērni), jaunieši pēc piektās klases - 15.00 (mildas, chaj, vilibalža un ārpuscibas bērni). Paredzamā ņemšanās - kādu pusotru līdz divas stundas, ja mājās aizķēries mīļākais puķūdens vai lāzerpointeris, ņemam līdzi (tas nav obligāti).
Ja kāds kavē, lai uzzvana man, kad ierodas.

Kā jebkuram kārtīgam dīlerim - pirmā reize bez maksas :) Ja jauniešiem patiks un gribēsies nākt vēl, priecāšos par ziedojumu 5 Eur apmērā turpmāk, lai varētu aiziet uz Parov Stelar konci un nopirkt nepieciešamās lietas nodarbībām. Nodarbības paredzētas reizi divās nedēļās.
link13 comments|post comment

i was educated to lie and betray [Sep. 30th, 2014|12:00 pm]

dooora
ne tikai anpaju, arī dažus vācu kolēģus satrauc pārdomas par inteliģences aģendūrēšanu

RT
link2 comments|post comment

Polītiskais skaistumkonkurss [Sep. 30th, 2014|10:43 am]

kautskis
Man šorīt pastkastītē iesviesta kaut kādu aktīvistu skrejlapa, kur viņi stāsta, kā Kremļa aģenti tīko sagrābt varu Latvijā. Protams, ka viņi to tīko, tas pat kurlam ezim ir skaidrs. Bet pierādījumi, ko viņi lika priekšā, bija tiešām truli: re, Sudrabas partijas logo karogs pārsviests pāri ķipa apmēram tāpat kā Pūķina Jeģinās Rosijas logo. Nu, tizlas, tizlas, jums tās sazvērestību teorijas, jūs taču varat labāk.

Tomēr šis pārspriedums mani mudināja uztaisīt pašam savu pētījumu par partiju logotipiem. Un, ko domā, izrādās, starp viņiem ir vesela kaudze ripofu.

Sāksim no paša sākuma.

1. Latvijas Attīstībai logo mudina domāt, ka Latvijā varu tīko sagrābt kompānijas Adobe aģenti. Un kāpēc gan nē, ja Adobe savulaik varēja nopirkt Macromedia, kādēļ gan nepievienot savam produktu portfelim Latviju. Tiesa, tikpat ticams ir skaidrojums, ka logo autors vienkārši ne pa jokam nohaltūrēja — atvēra ilustrātoru, padomāja, hmmm, nu ko varētu uztaisīt... O, aizņemšos Adobes logo, tāpat neviens nepamanīs!

2. Suverenitāte. Jūs, protams, par šo partiju nekā neesat dzirdējuši, bet viņi ir diezgan brangs klaunu bariņš. Un viņu logo (redzams lapas augšā) lieliski raksturo viņu attieksmi, dzīvespriecīgi atgādinot vidējo pirkstu. Es cienu godīgumu, tāpēc Suverenitāte man šķiet arvien simpātiskāks polītiskais spēks. Turklāt, atcerieties, viņi nedos bērnus Eiropas pederastiem.

3. Diemžēl izskatās, ka manai mīļotajai partijai "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" nav logo. Toties viņiem ir Vikipēdijas lapa vāciski, bet nav latviski. Arī kaut kas.

4. Arī Vienotība ir godīga savā grafiskajā dizainā: viņu partijas logo ir ķeksītis. Jūs par mums ķeksīša pēc nobalsojiet, mēs ķeksīša pēc pastrādāsim. Tā airBaltic zaļā krāsa gan mazliet griež acīs, bet nenoliedzami piesaista uzmanību, kas droši vien ir jāpanāk.

5. Politiskā partija Izaugsme ir viena no tām, kas nolēma netērēties kaut kādam grafiskajam dizainerim. Eku paši ņemsim uztaisīsim Paintā, par iedvesmu ņemot LPSR vieglās rūpniecības ražoto produktu iepakojumu paraugus! Vintidžs tagad skaitās stilīgi, bet šitas tomēr drīzāk ir vecmāmiņu un televizora sedziņu vintidžs, nevis hipsteŗu vintidžs.

6. Savukārt Vienoti Latvijai savu logo ir paguvuši nomainīt, taču gan pirmo, gan otro acīmredzami taisījis kāds bērnu krāsojamo grāmatu autors. Pirmajā versijā bija tikai "savieno punktiņus ar līnijām, mazo draudziņ". Otrajā uzdevums jau ir sarežģītāks: "savieno punktiņus ar līnijām un izkrāso aplīšus!" Vispār pareiza doma, tikai mazliet sarūgtina, ka viņi šo bērnišķīgo tēmu nav attīstījuši tālāk. Es gribētu arī, lai Kalvītis mauktu galvā noļukušas zaķa ausis, bet Šlesers pielīmētu sarkano klauna degunu.

7. Nacionālās apvienības logo ir gana vienkāršs mēģinājums uzsvērt, cik viņi abi ir vienlīdzīgi un vienoti. Rezultāts izskatās pēc Austroungārijas mēģinājuma sašūt kopā abus karogus: ne šis, ne tas. Es ieteiktu radikālu dizaina maiņu: vai nu ar visām trim zvaigznēm, grifiem un saulēm, vai — mans favorīts — nomainīt partijas logo pret Ŗ. Es noteikti par viņiem balsotu (izsvītrojot Iesalnieku un Dombravu), ja viņu logo būtu Ŗ.

8. Reģionu apvienība nolēmusi būt lielāka Vienotība par pašu Vienotību un atķeksēt nevis vienu, bet veselus trīs ķeksīšus, turklāt karoga sarkanus. Vai varbūt tas ataino reģionus: mazas partijas nodaļiņas kā jumts reģioniem, lielā partija kā jumts mazajām nodaļiņām. Lai vai kā, mulsina zilās un baltās krāsas izvēle logotipā. Balti zili sarkanas krāsas latviešu vēlētājiem izsauc alerģiju, ar tām nevajag spēlēties.

9. Arī Jaunā konservatīvā partija ir godīga: viņu logo godīgi nosperts no Swedbank, lai gan, protams, muļķīgi būtu apgalvot, ka šī partija cīnās, lai Latvijā varu sagrābtu zviedru banku aģenti. Viņi vienkārši konstatē faktu. Varēja jau spert ar visām vāverēm un toksiskajiem ezīšiem, būtu jautrāk, bet tāpat šis ir viens no maniem favorītiem.

10. Savukārt Latvijas Krievu partija pavisam apzināti spēlējas ar balti zili sarkanajām krāsiņām, jo viņi ļoti cenšas uzsvērt savu krieviskumu. Nahuj cilvēktiesības, v pizdu vienoto Latviju, mēs esam krievi, un šeit jābūt Krievijai. Starp citu, esmu gatavs saderēt, ka uz mata šitādu logo lieto kaut kāds piena konservu ražotājs, bet neatceros, tieši kuŗš.

11. Saskaņas logo pārliecinoši ir tizlākais visā šajā parādē. Viņš vispār nav nekāds, tāds vārgs cilvēciņš ar izstieptām roķelēm un raustītu līniju apkārt. Sak, nāksim mēs pie varas, jums visiem nebūs ko ēst, izkāmēsit un atliks jums tikai noplātīt roķeles, bet laukā jūs netiksit, jo ap jums jau savelkas cilpa. Nav tā labākā vēsts, galīgi nav.

12. Un arī No sirds Latvijai nomainījusi logo, turklāt veselus trīs. Viens izskatījās pēc, būsim žēlsirdīgi, tizlas margrietiņas, otrs pēc divām strīpām ta ne karoga, ta ne sirds formā, savukārt pašreizējais, kā zināms, ražots Latvijā no ievestām izejvielām. Tas otrais bija smuks, partijai varbūt par biedējošu, taču Sudraba varētu viņu ziedot otrreizējai pārstrādei un izmantot par kādas pretinfarkta kampaņas logo. Jo gan sirds un asinsvadu slimību profilakse, gan otrreizējā pārstrāde ir atbalstāmas lietas.
link5 comments|post comment

Are We Good Enough for Liberty? [Sep. 30th, 2014|10:42 am]

dooora
http://fee.org/publications/page/blinking-lights-project
linkpost comment

NE-21 sāga nesteidz beigties [Sep. 30th, 2014|08:32 am]

scope
[Tags|]

Vakar kāreiz saņēmu atbildi no VP par mūsu varoni, bet man jau šķita, ka pārrunas (ja tādas vispār ir notikušas) neko nav devušas, jo bija te jau minētais gadījums 26.09.2014 ~ 7:34.
Bet šorīt mūsu varonis atkal brauca pie sarkanā, šoreiz tas notika Mūkusalas un Akmeņu ielu krustojumā ~ 7:22.
Sporta pēc būs jāuzraksta iesniegums, lai VP kārtīgāk dara savu darbu.

P.S. Kolēģis iemeta linku uz ļoti labu un mazu reģistratoru http://www.techmoan.com/blog/2014/6/15/mini-0803-probably-the-best-mini-dashcam-with-a-screen.html
P.P.S. Interesanti, ka uz elektronisku iesniegumu (parakstītu ar e-parakstu) ar lūgumu atbildēt elektroniski, VP liek mīksto un sūta ierakstītu vēstuli.


Atbilde no VP:... tālāk ... )
link14 comments|post comment

Trent Reznor & Atticus Ross – Gone Girl (2014) [Sep. 29th, 2014|11:31 pm]

santech
linkpost comment

Pāris dienas Jelgavā [Sep. 29th, 2014|10:50 pm]

santech
Galvemais ir nekad neko neplānot. Tieši tad viss notiek. Sestdien, piemēram, ļoti neplānoti uzspīdēja saulīte, kas tika arī attiecīgi izmantots. Izdomājās, ka diena ir ļoti piemērota, lai aizvestu Rotaļu Biedru uz savu dzimto pilsētu. Un tā arī notika.
paladziņš un 35 bildītes )
linkpost comment

[Sep. 29th, 2014|11:11 pm]

mufs
es gribu,lai ātrāk ir garām vēlēšanas
tas mani padara tik šausmīgi nervozu, nemitīgi galvā kašķējos ar iedomātiem oponentiem par to,ka šušņakovs ir mērglis.

man nav tv, delf-tvnet-apollusus nelasu principā, bet FB ziņu lentā mēdz uzpeldēt ieraksti no ne-gluži-draugiem un tad manī pamostas Tālavas taurētājs. Kurš atkal ir pamodies un nedos šonakt gulēt.........
linkpost comment

mēs jau visi esam šausmīgi godīgi.... [Sep. 29th, 2014|10:39 pm]

mufs
bet
stulbi,ka nav darba, kur izdrukāt materiālus kursiem....
link2 comments|post comment

[Sep. 29th, 2014|10:08 pm]

santech
Jaunā tendence - paņemt filmiņu kameru un aizmugurējā vākā iepičkāt sensoru no kkāda digitālā verķa.

Vēlāk par Jelgavu. Ar visām bildēm ganajuka.
linkpost comment

[Sep. 29th, 2014|10:08 pm]

planeeta
kaut kā izdevās izmazgāt savu ideālo jaciņu tā, ka tā ieņēmusi bērnu izmēru
kā es tagad rudeni vadīšu?
link5 comments|post comment

[Sep. 29th, 2014|08:08 pm]

mufs
[Tags|]

es esmu šausmīgi piekususi
lokāli - no šķūņa krāsošanas, globāli - no remonta

un dusmojos uz cibu, kur pēdējās nedēļas laikā ir kaitinoši daudz ieraksti
a) par maziem bērniem (man nepatīk mazi bērni, bet tas ir temats, kur man neceļas izteikties, jo labi zinu,ka frontes katrā pusē šauj neklausoties)
b) par to otru tēmu

un man nav,ko lasīt.
link5 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]