friends [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis_la

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Aug. 14th, 2020|11:17 am]

kisswithafist
Tildes birojs ir nejēdzīga, INSIDIOUS ZARAZA. Tā jau vairījos to instalēt, bet vajadzēja spelčekeri (dažādu iemeslu dēļ wordam problēmas ar licenci un OpenOffice ar spožiem rezultātiem neizceļas). Jau kopš saviem datoru pirmsākumiem atceros, cik ļoti riebās rakstīt garumzīmes caur apostrofu, tāpēc vienmēr esmu konsekventi rakstījusi caur alt un visur likusi caur alt. Viss bija kārtībā, līdz vienā dienā Tildes spelčekeris, ko tā jau centos uzinstalēt korekti, lai nebūtu tā grjobanā apostrofa, kas ir viņu debilākais izgudrojums, neko nesakot pārslēdzās uz apostrofu. T.i., rakstot caur altu nekas nenotika.

Kamēr es atradu šito draņķa zarazu, godavārds, vīrusus vieglāk atrast, Tilde, pis tevi zirgs.

Un es nepārspīlēju, jo es ar visu altu drukāju milzu ātrumos. Pēkšņa pārslēgšanās uz sūda apostrofu, ko būtu bijis jāizskauž jau pirmsākumos (tāpat viena pirksta drukātāji nepaspēj laicīgi saspiest apostrofu un vajadzīgo burtu), man vienkārši noēd laiku.

Latvijas nokia, ibio, kā vienmēr.
linkpost comment

[Aug. 14th, 2020|06:57 am]

zazis
[Tags|, ]

Sapratu, ka nekur nelikšos, līdz 42 jānomauc aironmens. Jāmācās peldēt.
link4 comments|post comment

Brauc pa ielu, epta! [Aug. 14th, 2020|06:24 am]

zazis
[Tags|, ]

„Ja nav velojoslas, tad pamatnorma ir tāda, ka velosipēdistam ir jābrauc pa ielu. Protams, ka ir situācijas, kad satiksme ir ļoti intensīva un iela ir pietiekami šaura vai arī stipri līst lietus, ceļa apstākļi vienkārši neatļauj velosipēdistam braukt pa brauktuvi, tādos izņēmuma gadījumos ir atļauts braukt arī pa ietvi,” skaidroja CSDD Kvalifikācijas departamenta vadītājs Juris Teteris.

Skaidrs, ja?
link8 comments|post comment

Cipariņi [Aug. 13th, 2020|09:51 pm]

zazis
[Tags|]

Pēc garmina domām jūnijā es esot spēris 551888 soļus. Až pāri pusmiļonam. Prikoļna.
linkpost comment

10K Mežaparkā [Aug. 13th, 2020|09:43 pm]

zazis
[Tags|]

Kārtējais izskrien Rīgu posms. 10K 43:50 145 bpm Šķiet, ir jauns personīgais rekords 1K 4:12
linkpost comment

robežas, robežas [Aug. 13th, 2020|03:21 pm]

barbala
Vienīgais, kas mani pa īstam dara uzmanīgu jautājumā par Ždanokas iekļaušanu iekš "Mūsējām" ir tas, ka caur šādu tvērumu: izzināt personību, tās attīstības ceļu, apzināties, ka dažādiem viedokļiem ir tiesības līdzāspastāvēt, diemžēl, mēs kā sabiedrība esam hroniski uz grābekļiem kāpuši, jo viegli pieņemam patīkamo, izprotamo personības daļu, taču neievērojam darbus un nelabprāt nošķiram (patīkamo) personību no tās praktizētajām vērtībām: darbiem, praksēm, vārdiem.

Pavērojiet, ar cik vieglu roku allaž atrodas attaisnojums itinkā laba cilvēka nepiedodamai, bīstamai vai apdraudošai rīcībai- piemēram- varmāka, bet talantīgs mākslinieks;
neuzticams alkoholiķis, bet reizēm labs autors;
pilsēteles mērs ar neaprakstāmi brangu korupcijas un tiesiskuma piesmiešanas tvērienu, bet "smukas, bruģētas ielas un piemaksas pie penzijas" un tādā garā.

Atbalstu empātijas veicināšanu un cilvēciskā kodola atrašanu, taču nekritiski pieņemot un veidojot cilvēkstāstu, faktiski vari attaisnot ikvienu un tas nav kritiskās domāšanas trūkums lasītājiem, bet paškritikas trūkums, parastā nepadomāšana autoriem. (jā, arī raudošs šlesers priekšvēlēšanās ir no šīs pašas bezgaumīgās paletes).

Cilvēks tomēr ir viens veselums un nudien nav veselīgi nošķirt raksturu, profesiju, uzvedības musturi no personības vērtībām,
ar šo nošķīrumu esam ieguvuši dažādas (bīstamības) kalibra ākstus uz skatuvēm, trampus, putinus, šīzogobzemus un kantānes, jūlijas vai rībenas, kaitinošāko pasvītrot.

Vērtību jautājumi, tiem ir nozīme un dažkārt stiprāka par vajadzību būt pamācoši iekļaujošiem vai dumpinieciskiem tomēr ir vajadzība būt ar robežu izjūtu- par ko tu, tavs varonis stāv/ceļas un krīt un te nu TŽ atrašanās blakus VVF, Skulmei, Ķeniņai un citām granddāmām šķiet nevietā.
link59 comments|post comment

[Aug. 13th, 2020|12:58 pm]

mufs
[Tags|]

nepagāja ne gadi, kā es beidzot tiku pagaršot izslavēto TRE. Būtisks nopelns tajā, protams, ir viņu nonākšanai Barona ielā no tik nesasniedzamas pakaļas kā Ziepītis.

lai būtu droša, ka nekļūdos, nobaudīju liellopa Pho divas dienas pēc kārtas, varētu arī trešo un ceturto, nu ļoti garšoja. Vīram nu tā, jo zaļumi ne pēc patikas.
Arī makaroni ar gaļu un dārzeņiem ļ.ok man, vīram nepatika.

Bet fritētie springroļļi nepatīkami pārsteidza ar cenas un kvalitātes nesasaisti, cieti, iekožoties tek eļļa aumaļām.

bet atkal, fritētie ananāsi, ak, kā pārēdos.

upd. kā mūždien neapmierinātais, aizmirsu piebilst, ka man teica, ka būs jāgaida 15 minūtes, bet beigās tās bija 28.
link7 comments|post comment

: gurķi un negurķi [Aug. 13th, 2020|10:02 am]

f
samarinēju divas burciņas ar pārliešanas metodi. neviena burka nesaplīsa, gurķi kā uz burvja mājiena mainīja krāsu, šodien viena jāprovē, lai zinātu, vai marināde nav salaista dēlī.
tagad man ir vēl lielāka kaudze ar gurķiem, nekā pirms tam, jo vakarā atveda vēl, bet brīvroku režīma nebija, jo.
kā par spīti notikusi anarhija - bērns pie vecvecmammas gulējis diendusu no 13.00 līdz 16.00. līdz 16.00, karl! vai jūs zināt, ko tas nozīmē mūsmājās? pateikšu priekšā - pie tās stundas, kurā bērns ir pamodies, pieskaiti klāt sešas stundas (16.00 + 6 h = 22.00) - tikos bērns ies gulēt. bet ja ir galīgi izsists grafiks (piemēram, no diendusas pamodies 16.00!), tad skaiti visas septiņas stundas klāt. nēn, protams, kas ta viņiem - 17.00 bērnam atbraucām pakaļ, un tālāk jau viņiem galva nesāp. es esmu ļoti iecietīga, un nekad nepārmetu un cenšos neaudzināt pieksatītājus, bet vot, ka viņi nepiezvanīs un nepajautās: "klau, šodien viņš netipiski vēlu aizmiga, līdz cikiem dot viņam gulēt?" tas manu iecietību tomēr var nogalēt (ar daudziem piegājieniem; esmu ļoti iecietīga, i mean it), jo esmu teikusi, lai zvana netipiskās situācijās vai tad, ja nav par kaut ko pārliecināti. tak nē. situācija netipiska, bet neskaidrību, kā izskatās, nav nekad. paši vainīgi, šodien bija jāklausās no manis lekcija par to, ka bērnam nedod gulēt ilgāk par 14.00. gulēt jāiet, maksimums 12.00. un visi būs laimīgi.

tātad, vai izdosies samarinēt atlikušos gurķus, nezinu. redzēs, kā kārtis kritīs.
link10 comments|post comment

[Aug. 13th, 2020|09:36 am]

tipa75
Manī risinās tēma par publisko nāvi. Tā kļūst arviem milzīgāka. Tā publiskā nāve. Bet es kaut kā negribu to šķetināt vārdos, jo man negribas skart mūsu mīļos, aizgājušos. Tāpat, kā pēc MŠ man šausmīgi nepatika, ka viņa nāvi apsprieda ne-tuvinieki. Tagad es negribu par to runāt. Bet reizē ir kautkas nenoformēts, kāda atgiezusies tendence no viduslaikiem, baisa. Vai arī tā ir bijis visos laikos, tikai es to neesmu pamanījusi.
linkpost comment

[Aug. 13th, 2020|12:23 am]

zin
varbūt pārmaiņas pēc jāiet gulēt pirms 2-iem naktī?
(:
link1 comment|post comment

[Aug. 12th, 2020|06:23 pm]

etalonfunkcija
Viens no maniem šodienas dārgākajiem pirkumiem ir krūšturis, reāla tāda, vot, lupatiņa - bez polsteriem, bez stīpām, nopietni, auduma tur tik, cik 30 kvadrātcentimetros, toties cik tāds maksā! 3 veikalus izstaigāju, kamēr atradu tādu, lūk, vienkāršu, nekādas tur caurspīdīgas mežģīnes, paldies, caurspīdīgi krūšturi man jau ir. Kāpēc viss ir caurspīdīgs?! Zem caurspīdīga gaišas kokvilnas krekliņa caurspīdīgs krūšturis, urā, nu, vai tāds ar polsteriem, lai taču tās krūtis tur vārās savu sviedru sulā 30+ grādu karstumā, nu ja. Es nevaru. Piekusu no šitā. Un tad vēl beigās pie tās sasodīti dārgās un reti atrodamās vienkāršās briesmīgas krāsas lupatiņas pieliek birku "Perfect as your first bra", lai nu jau tās pieaugušās sievietes nokaunās, ka vispār tādu meklējušas.
link3 comments|post comment

[Aug. 12th, 2020|02:08 pm]

etalonfunkcija
Nav man miera. Rīt došos virzienā uz Baltijas jūru. Šodien eju pirkt kārtīgu mugursomu.

Ah! Un viens no maniem mīļākajiem Instagram accountiem ir uzražojuši mīkstās rotaļlietas, kas pasūtītājiem tiks piegādātas kastē ar uzrakstu "Sad things inside"! Āāāāāā! Skaidrs, ka šis nav vairs tas vecums, kad gultu piekraut ar mīlīgiem mīkstajiem plīša zvēriem, bet bet bet - tas ir SKUMJŠ NUMBATS!!!!! ("Numbats live alone not to share their food. Ever!") Jā, un tikmēr arī cits man mīļš accounts jau 20 minūtēs ir izpārdevuši "Oh no!" cepurītes, kuras man arī likās foršas. Kas ar mani notiek?!
linkpost comment

[Aug. 12th, 2020|10:57 am]

f
[Tags|]

dažas grāmatas paliek ar tevi uz ilgu laiku. tagad, lasot nerātes ierakstu par rasu, uzreiz atcerējos grāmatu, kuru izraku vecmammas skapī, un nespēju atrauties, kamēr neizlasīju. tā bija skumja un depresīva grāmata ar nelaimīgām beigām, un drīzāk par ābeļdārziem, nevis rasu, bet to grāmatu es atcerēšos mūžam. lasīt gan nekad vairs nelasīšu. nu un vajag tādu depresņaku sarakstīt? kopš tā laika man palicis iespaids, ka visas latviešu grāmatas ir depresijas kalngals. nāves ēnā necik daudz iespaidu neuzlaboja. vai vienas vasaras zieds. vai zosukalna meitenes. taču liels bija mans pārsteigums uzzināt, ka "katrīna" nemaz nav latviešu autora darbs, bet somu! should've known!
līdz ar to, visas katrīnas man asociējas ar šo katrīnu, nevis katrīnu lielo, piem.

link8 comments|post comment

[Aug. 11th, 2020|10:06 pm]

klusais_okeans
Pēdējā laikā arvien biežāk sanāk dzert vienai ārpus mājas, pamanīju, ka tādos brīžos pasūtu dārgākos dzērienus, lai nepadomā, ka esmu vientuļa Un nabadzīga.
link4 comments|post comment

[Aug. 11th, 2020|08:37 pm]

klusais_okeans
Kauņa, bārs. Jaunieši un mazliet vecākie bezrūpīgi dejo uz ielas, skanot agrīnam džezam. No kādiem 100 apmeklētājiem aizsargmaska ir tikai man. Nakts jāpavada kādreizējā klostera guļamcellēs. Kā jau latgaliete un izbijusi katoliete, nevaru vien sagaidīt šo piedzīvojumu.
linkpost comment

: gurķu marinēšana [Aug. 11th, 2020|02:55 pm]

f
no laukiem man atveda maisiņu ar gurķiem, ir nopirktas burkas un garšvielu maisījums, saldētāvā no pagājušā gada un no šī gaida sasaldēti diļļu kātiņi, plauktā no pagājušā gada gaida metāliskie vāciņi, šodien likšu mērcēties ūdenī, lai ir kraukšķīgi (c), un plānoju taisīt ar pārliešanas metodi. vispār es gan neesmu sajūsmā par darbošanos ar verdošu ūdeni - bērnībā taisīju tēju, tējkannai nokrita vāciņš un, tam ta ram, kaut kā pusi plaukstas aplaucēju. atceros, brālēns vēl teica, ka tur man tagad uz visu mūžu paliks rēta. but it didn't. nu lūk, bet jautājums, lūk, kur - vēršos pie tiem, kas izmanto šo metodi - apleju tos pa trīs lāgiem, un tad pie tās trešās reizes viņi mainīs krāsu, kļūs blāvāki or smth? kā es sapratīšu, ka process notiek pareizi?

es jau pāris gadus briestu marinēt, bet šogad, iespējams, tas nudien beidzot izdosies. ziemas vakaros man ļoti patīk pagrauzt marinētus gurķīšus un uzdzert tomātu sulu. nebūtu slikti, ja būtu savi.
link12 comments|post comment

[Aug. 11th, 2020|08:14 am]

kisswithafist
Šonakt mēs ar Henriju Kevilu bijām ļoti mīlīgi un kaut kādā vilciena stacijā nolaidām vilcienu no sliedēm. Nekas mums par to nebija. Henrijs gan baigi jauks.

Pāris naktis iepriekš ar Ēriku Nortmenu bijām kaut kādos laukos. Kur duša bija liela, vismaz 5x6m aizkariem norobežota telpa dārzā.

Zemapziņa, tu man kko gribi pavēstīt?
link8 comments|post comment

[Aug. 11th, 2020|07:53 am]

viipsna
Skatos uz pēdējo pelēkā filca gabalu (kas ir mazliet lielāks kā A4), un gribas raudāt.
21.jūlijā pasūtīju filcu no Korejas.
Ar EMS (kas maksāja 56usd) sūtīja uz UK.
Noliktavā UK saņemts vakar vakarā. 10.augustā. Trīs nedēļas, jptv.
Ebaypiegāde uz LV izbrauc pirmdienās, attiecīgi šonedēļ nebūs, izsūtīs tik nākamnedēļ - 17.augustā.
Kamēr atvedīs, kamēr atsūtīs man.. viiiismaz vēl viena nedēļa klāt (šņuk).
Labākajā gadījumā ap 25.augustu saņemšu.
Vairāk kā fucking mēnesis kopš pasūtīšanas - ar piegādi, kas man izmaksās vismaz 80usd.

Sūda pandēmija.
Pat nerunājot par papildus izmaksām, februārī tas prasīja 5 dienas.
link1 comment|post comment

[Aug. 11th, 2020|06:42 am]

dooora
nedaudz blasfēmijas. al_dies man piedos.

priex

/origines/
link1 comment|post comment

es zinu, ka vēl nav pieci [Aug. 11th, 2020|02:42 am]

dooora
mazajā paRīgā
link1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]