friends [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis_la

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

divi uz vecdaugavas [Jul. 2nd, 2015|10:57 pm]

zirka
[Tags|, , ]

beigās diena tomēr noslēdzās izcili, lai neteiktu vairāk
paņēmām zvejas ielas nomā laivu uz nenoteiktu laiku, jo nevar zināt, kur tādi nejēgas iekulsies un kad maz atkulsies atpakaļ
vecdaugavas aklajā zarnā stūrēja cienīgs, es beidzot atkorķēju vīnu un aizsmēķēju, baudīdama skatus un sniegdama norādes
atpakaļ airēju es. ahdies, ciba, es vienmēr esmu zinājusi, ka man patīk airēt, pērnais pārdzīvojums ar kajakiem (http://klab.lv/users/zirka/361966.html) šķita kā šaušalīga neveiksmju sērija, salīdzinot ar komandas darbu godīgā laivā. viens airē atspēries, otrs malko un rāda ceļu, bildēdams airētāju

nebija jau ideāli, bet prieks un bauda censties. pēc pirmajām piecpadsmit minūtēm jau bijām vienojušies, ka darīsim to vēl, bieži un ņemsim laivu uz visu dienu, lai izairētu visu vecdaugavu līdz vecmīlgrāvim caurumcauri (es pat nezināju, ka ir arī vecmīlgrāvis no vecdaugavas, ne tikai mīlgrāvis no ķīšezera)

j. saka, ka man ļoti labi padodoties airēšana, turēju samērā taisnu kursu un ne reizi neiepisos ūdensrozēs, izņemot reizi, kad sametos meldros, bet gana veikli arī izmetos, visnotaļ labi protu noparkoties krastā, jo tik labs laivinieks, lai no laivas pačurātu, tomēr neesmu. rokas tulznās, bet prieka pilns ģīmis un rumpis šovakar dzied oziannas, ko teiks rīt, redzēsim. salīdzinot ar kajakošanu, šāda tipa tīmbildings - aizveru acis un airēju, ļaudamās vadīšanai - man tomēr vairāk pie sirds

tiesa, garāmbraucošā kompānija izskatījās smīkņājoša par to, ka beibe pie ruļļiem airiem, toties šī pati beibe - ha! - ļoti glauni izmainījās ar šo pašu pretimbraucošo laivu, un vispār mums valdīja pilnīga līdztiesība, pusi viņš, pusi es, tad atkal samainās un tā katram pa stundai tīrās airēšanas un vēl kopīga pusstunda, rotējot ūdeņu vidū

brauciet ciemos, vēl viens rakurss, no kura parādīt rajonu. piesakos airēt uzreiz
link2 comments|post comment

[Jul. 2nd, 2015|10:43 pm]

kuminjsh
Tikko sapratu, kāda zoss es patiesībā esmu! Vienīgais instruments (VIENĪGAIS!), kuram būtu jābūt katras vientuļas sievietes mājās, ir caurspīdīgs halātiņš! Lai ir, ko uzvilkt, kad iet pie smukā kaimiņa aizņemties urbi, skrūvgriezi vai korķuviļķi!
link8 comments|post comment

Obanā! [Jul. 2nd, 2015|09:06 pm]

kuminjsh
Šorīt ieraudzīju papeļpūkas un atcerējos: http://klab.lv/users/kuminjsh/1631021.html Tā ka iespējams ne tik daudz saaukstēšanās, cik tomēr alerģija :( Rīt braukšu uz laukiem, kur tās maucības ij tuvumā nav, ja pāries kleps un iesnas, tad viss skaidrs :(
link1 comment|post comment

[Jul. 2nd, 2015|05:30 pm]

klusais_okeans
braucu uz jogas nometni ar sastieptu kaut ko ap ceļgalu, sāpošu potīti, savainotu kāju pirkstu un sāpīgām mēnešreizēm. ā un vēl pilnmēness tam visam pāri. jūtu, garlaicīgi nebūs.
link4 comments|post comment

Impulse purchase [Jul. 2nd, 2015|05:03 pm]

kautskis
Pārlieciniet mani, ka man nevajag pirkt tramvaju. Kur es viņu likšu, vai ne? Ko es ar viņu darīšu, pareizi? Viņš tak tāpat izrūsējis un nobraukts, ko? Nu, tādā garā.
link46 comments|post comment

Lai nodrošinātu pakalpojumu kvalitāti, saruna var tikt ierakstīta [Jul. 2nd, 2015|04:14 pm]

kautskis
Putins ir kā tas dirsiens, kas iespļauj kopējā cepumu bļodā, lai pēc tam viens pats varētu no viņas mieloties. Pat gaišāko lietu, kam viņš pieliek klāt savas netīrās roķeles, viņš saķirlā un piegāna tā, ka vairs no viņas nav nekāda prieka.

Lūk, kopš uzzināju, ka ir tādas Putina troļļu fermas, man vairs necik netīk kašķēties internetos. Nu varbūt cibā, kur tu zini, ar ko runājies. Bet arī še ir daži ļaudis, par kuŗiem netiec gudrs — viņi vienkārši kādā dzimšansdienas ballītē pārāk augstu uzurrāti vai viņiem par to maksā. It kā takš Ciba ir mazs soctīkls, ko tur ar tādiem sīkumiem ākstīties. Bet nē, kā no Putina dziesmu grāmatas — Gejropa, pagrimums, kopošanās ar krāsainajiem un argumenti no sērijas "priekš kam man rādio, ja es nepīpēju".

It kā jau starpības nekādas. Bet tomēr netīkami paliek no domas, ka ir tak kaut vāra, bet tomēr iespēja: kādā Sanktpēterburgas kaktā, kur saule un cerība cilvēcei neiespīd, tavi komentāri tiek iešūti ikdienas atskaites aktu vākos. Ir jau arī tādi padomi kā "nelieciet feisbukos savas bērnības bildes, varbūt kāds uz viņām sitīs dūrē". Neba tas kā varētu kaitēt, vai ne, bet visviens ļoti nelāga dūša sametas.
link21 comments|post comment

Kopene [Jul. 2nd, 2015|01:40 pm]

panacea
Es vispār atzīmēšos, kamēr man te darbā milzu dati velkas un nav ko darīt, ka es biju nesen Kopenhāgenā. Man jāatzīst, ka patika tīri labi -- bija savādāka nekā Oslo (kas arī man patika). Bet jā -- Kopene likās tāda kā ziemeļnieciskāka Rīga, ar mazāk vācisku piesitienu un vairāk tā kā Zviedru vārtiem. Tur pat bija dzintara suvenīri -- wtf!!! Bet nu labi, vēl lielāks wtf dzintara suvenīru sakarā bija tos atrast Karību salās, tā ka Kopene vēl tāds pieticīgs wtf.

Bet jā, tātad kas mani visdziļāk impresoja Kopenē bija veeelosipēdisti -- aaa. Es nezinu, mož pie vainas bija tas, ka biju tur no piektdienas līdz pirmdienai un labos laikapstākļos, bet točna mašīnas gandrīz vispār nebija. Nu tā ka točna viss kluss un visi brauc ar ričāgām. Ziniet, es jau tā te Anglijā dzīvoju it kā ričāgām ļoti draudzīgā pilsētā, un močīju katru dienu, bet nu šitais jau bija pavisam cits līmenis. Manā pilsētā mēs joprojām esam, nū, trešdaļa no satiksmes, bet Kopenē ričāgi točna likās vairākums. Ļoti iespaidīgi.

Nu jā, un tad Pušeru iela arī mani visotaļ iespaidoja Kristiānijā. Es iepriekš sevi šajā jautājumā nebiju izglītojusi un man likās, ka narkotiku tirgošana tur notiks tā tomēr slapstoties un nelegālākā formā. To, ka tas notiks tik atklāti (tur to militāro būdiņu pārklājumu un sejas aizsegus tirgotājiem, kas paši paralēli velk kāsi, es īsti par slapstīšanos nevaru pieņemt), es īsti nebiju gaidījusi. Mani īsti zāle neinteresēja, tamdēļ pirmajai tantei būdiņā joka pēc pajautāju, vai viņai krājumā ir arī sēnes, uz ko viņa man atbildēja, ka sēnes viņi tur nepārdod būdiņās, bet vispār sēnes Kristiānijā esot, bet tās man vajadzētu no kāda dabūt mežā, par tām man navajadzētu maksāt, un, vispār, vislabāk man tās sēnes vajadzētu nākt un ievākt pašai rudenī, jo viss mežs esot pilns ar sēnēm. Es, jāatzīst, jutos ļoti impresēta par šādu pilnīgu informācijas izklāstu un apvaicājos cik tad maksā viņas hašišs, jo viņi būdiņās pārdod gan zāli, gan hašu. Nu, un tad viņai bija iepriekš jau sagriezti hašiša gabaliņi pa 50, 100 un 200 kronām, kas ir kkur 5, 10 vai 20 mārciņas.

Bet nu vispār jāatzīst ka skats pašā galvenajā pulcēšanās vietā Nemoland bija diezgan briesmīgs, jo daudzi bija pārpīpējuši jēgu un lai gan es pilnīgi un galīgi esmu par pilnīgi visu vielu legalizēšanu līdz tam, ka davaj ejam uz Maximu un pērkam heroīnu, tad, redz, man kā reizi liekas, ka šādas vietas ir mazliet skumjas, jo atbrauc tādi tūristi kuriem nekur citur nav iespējas uzpīpēt, un tad viņi ļoti iespējams nepareizā vietā, laikā, kompānijā un devā ņem un bliež, jo kad tad vēl varēs un tad varbūt viņiem nav ne labākā pieredze, ne arī tas dod narkotikām labu reputāciju. Nu vismaz man tāds iespaids palika.

Vēl no Kopenes man ļoti patika Tivoli, bet tikai dzeltenās atrakcijas, jo kopš jaunībā uz pohām bija Beļģijas Sešos karogos un teju kuņģi izrāvu no vēdera ārā (nē, vemt nevēmu), eju tikai uz bērniem līdz 8 gadiem domātām atrakcijām. Tā civilizēti. Un tad vēl apēdu nenormālu kalnu smorrebrod. Ieskaitot shooting star. Ceļabiedrs toties apēda veterināra pusnakts uzkodu. Tā gan izskatījās tāda, ko jau kāds vienreiz bija ēdis un tad atvēmis. Ups. Un tad vēl, ak jel, viņiem tas kvantums ar zivīm un rupjmaizēm, mī un žē. Ā un vēl, jā, dāņi ļoti izcili runā angliski, bet jūs palasiet viņu ēdienkaršu tulkojumus -- tās ir apmēram tikpat labas kā Latvijā (man ir bijis viegli jāsarkst par dažām latviešu savu ārzemju kolēģu priekšā -- nu tā jautri jāsarkst, hehe).
linkpost comment

[Jul. 2nd, 2015|03:42 pm]

dooora
hanna_beedz var pieteikties uz filantrōpa līdzekļiem miera un savstarpratnes vairošanā visā plašā pasaulē:
http://www.bbc.com/news/world-middle-east-33353370
link1 comment|post comment

Gatavošanās vecmeitu ballītei rit pilnā sparā. [Jul. 2nd, 2015|12:52 pm]

oblica
A: Ko labāk - grēkus (sarakstītus uz lapiņām) sadedzināt vai arī - palaist aploksnē pie Hēlija balona?
Me: uz lapiņām un apēst?
A: Labi, ka kartona kartiņas neizdomāju. Bet nopietni - kas ir aizgrābjošāk?
Me: Visazigrābjošākais ir grābeklis! Var jau bluķi vilkt ap māju ar sabāztām lapiņām. un tad svilināt.
A: Nu nēē!! Rīgas centrā?
Me: Ap Brīvības pieminekli!
link8 comments|post comment

Tikai stulbumam nav robežu [Jul. 2nd, 2015|12:33 pm]

oblica
https://www.facebook.com/imigrantiLV?pnref=story

Labāk būtu dzēruši.
link37 comments|post comment

Neba maize pate nāca [Jul. 2nd, 2015|11:57 am]

kautskis
To prieku! Viss, kas šodien darbā bija jāsadara, ir sadarīts, un nu es cilpošu uz Daugavmalu ēst virtuļus, dzert limonādi un lasīt pretrunīgi vertēto latviešu literātūru. Ap kādiem trijiem tik vajadzēs atcilpot atpakaļ, apskatīties, vai nav vēl uzradies kas darāms.

Es jau jūs aicinātu pievienoties, bet es saprotu, ka jums ir, ko darīt. Darba diena kā nekā.
link3 comments|post comment

[Jul. 2nd, 2015|11:14 am]

kuminjsh
Un tad vakar tā amerikāniete ieraudzīja Sāta Māti. Es jau tā viņu kabinu ne pašā priekšā, lai izvairītos no neveiklām situācijām (ja gribat jautāt - a pa ko tā, papriekš pamēģiniet atrast internetā kaut ko par Sāta Māti). Bet, nē, mūžīgi kāds ierauga, un mūžīgi tas kāds ir svešās mēlēs runājošs. Nu labi, nepārspīlēsim, tas ir bijis kādas 4 reizes, bet ar to jau stresa tāpat pietiek. Lūk. Tad nu es grūši nopūtos un sāku stāstīt savu versiju par Lielajām Vardēm. Nēnu, tagad jau es gudra, zinu, ka "krupis" ir toad, bet izrunāju to vārdu tā, ka viņa nesaprata, un nācās vien "vilkt ārā" Lielās Vardes. Vārdu sakot, viņa bija impresēta no mana stāsta, un sagribēja to zīmi ;) Un beigās es teicu: ak, piedodiet, mana angļu valoda galīgi nav laba. Un viņa savukārt atbildēja, ka gribētu gan runāt latviski tā, kā es angliski. Varbūt nākošreiz, es viltīgi pasmīnēju. Varbūt nākošreiz, viņa smējās. Dīl! - es uz atvadām teicu ;)
P.S. Ja kāds nesaprata, es te lielos! Atkal ;)
link18 comments|post comment

[Jul. 2nd, 2015|10:58 am]

zirka
[music |bob dylan - visions of johanna]

nu labi, labi, neņemiet to zematslēgu čīkstēšanu vērā, varat sveikt offlaina zirkās, lai vismaz zirkai šajā saulainā dienā kāds prieks :)
link23 comments|post comment

[Jul. 2nd, 2015|10:56 am]

tipa75
Mega besis. Jūtos esam slikta, slikta, slikta. Un ļoti nikna par to, ka jūtos esam slikta, slikta, slikta.


Un neredzu izeju.
link4 comments|post comment

[Jul. 2nd, 2015|10:37 am]

f
[Tags|]

agrāk es skatījos modes skates, sajūsminoties par tērpiem un domājot, kas gan tos vilks.
tad es uzzināju, ka tas, kas tiek demonstrēts uz mēles nemaz nav tas, kas pēc tam nogulst veikalu plauktos.
bet tad apskatoties mūsu veikalu plauktos pieejamās preces, tā atšķirība tomēr izskatījās pārāk liela.
un kā nu ne. tāpēc, ka ir arī tāda lieta, kā piemēram, m'oda operandi (ko nu es pētu style.com vietā) kur tu vari apskatīties uz tērpiem, kas ir domāti valkāšanai, un tur arī ļoti izpalīdzīgi tūdaļ redzamas cenas.
metallica teica "so close, no matter how far", ja?
nu, šis saka to pašu, tikai otrādi.
link12 comments|post comment

[Jul. 2nd, 2015|10:01 am]
chaika
[Tags|, , , ]

lol, ko es ffffound'ā atradu )
link8 comments|post comment

[Jul. 2nd, 2015|12:00 am]

zirka
[Tags|, ]

biju carnikavā un nopeldējos divās peldvietās, abās pirmoreiz. gaujā ielēcu tādēļ, lai asinis pariņķo dinamiskāk, bet ummī (pareizi saku, karmena?) gluži vienkārši nespēju turēties pretim caurspīdīgā un siltumsiltā ūdens valdzinājumam, par spīti aukstajam vējam. nenoturējos divreiz. no vilciena uz māju kaut kur aiz garciema redzēju divas stirnas. j. redzēja zaķi, es gan nē. mežā pamazām gatavojas mellenītes. vīns darbojās pareizajā intensitātē un ilgumā, ne vairāk, ne mazāk. ļoti vasarīgs nogurums. dzīve ir skaista.

upd. man pirmoreiz izdevās iebliezt ierakstu plkst.00:00:00. pilnīgi nejauši.
link10 comments|post comment

[Jul. 1st, 2015|11:18 pm]

tipa75
es esmu pazudusi
kaut kur
linkpost comment

[Jul. 1st, 2015|02:17 pm]

tipa75
Vajadzētu vēl pagulēt. Baigi nāk miegs.
linkpost comment

akmins akminam [Jul. 1st, 2015|01:42 pm]

dooora
lai pirmais met akmeni!
jāpiezīmē, ka akmens nemaz nav jāmet. akmens ir jāliek lietā. vai mierā.
link4 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]