zdv ([info]zdv) rakstīja,
@ 2007-11-30 18:56:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:deadly serious
Mūzika:LY-O-LAY-ALE LOYA

Nāve
Kāds man pazīstams mūks reiz teica, ka nāve ir pēdējās durvis, kuras atverot mēs redzam patieso gaismu, tāpēc man no tās nekad nav bijis bail. Vakar saņemot ziņu no iespējams (vissvarīgākā) cilvēka manā sirdī pēc v klana par viņa sievu, kura iespējams stāv tieši šo durvju priekšā mani ir atstājis mans sirdsmiers, mans dziļais miegs, mana dzīves sakārtotība, jo tas, ko es domāju ir nepareizi, ne par to, kas man ir nāve, bet par to, ko es domāju par šo ziņu. Es dzeru vīnu, konjaku visu pēc kārtas, kūpinu ūdens pīpi, blenžu griestos, neatbildu uz telefona zvaniem, jo es saprotu, ka šī nāve, ja tā tiešām ļaus atvērt viņai šīs durvis, apgriezīs kājām gaisā zemi uz kuras es stāvu tik stabili, kuras dēļ es visiem saku, ka zinu kur es stāvu. Es pat nezinu vai vēlos šo nāvi vai nē, nezinu ko par to domāt, zinu tikai, ka man kaklā ir kamols, kurš mani smacē nost, jo man nav spēka cīnities ar to, kas notiek manā galvā un dvēselē. Mīlestība neizglābs pasauli, to izdarīs nāve.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]skuka
2007-11-30 21:20 (saite)
Normāli. Sāc kūņoties ārā no infantilisma. Novēlu izturību, jo tālāk būs tikai grūtāk.
" Man viens mūks teica" ir smieklīgi nepietiekams iemesls vai arguments jebko pieņemt par savu vai patiesu.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]asiize
2007-11-30 22:46 (saite)
forši, skuka, šito es sev arī paņemu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]zdv
2007-12-02 02:21 (saite)
Nevienā mirklī neesmu teikusi,ka kaut ko pieņemu par patiesu vai nē, man patīk klausīties, ko man saka cilvēki, varbūt tieši tāpēc viņi man stāsta par savām domām, jūtām un notikumiem. Kas ir patiesība? Tas ir un būs mans jautājums līdz mūža beigām. Grūti ir vienmēr, tagad tikai mazliet grūtāk nekā parasti, par mazākām grūtība es principiāli nerunāju, jo tās ir tikai dzīves ceļa zīmes, kuras lasīt vai nelasīt ir tikai mana izšķiršanās. Infantilisms, hmm, ja Tu domā manu "joie de vivre", tas tur būs vienmēr.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]skuka
2007-12-02 09:37 (saite)
Nē nekādu " joie de vivre" es nedomāju gan, jo tevi nepazīstu personīgi bet ierakstos to kaut kā nemaz nejūt. Taču ar infantilismu es domāju arī tādu pārlieci'bu vai izteikumus kā " mans joie de vivre, tas tur būs vienmēr".

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]zdv
2007-12-02 12:27 (saite)
Kāpēc gan ne? "I'm wild again, beguiled again, a wimpering, simpering child I am." (c) KV :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]skuka
2007-12-02 12:44 (saite)
Kāpēc gan ne, patiešām es taču neizslēdzu tādu iespēju. Vienkārši tā ir apskauzamā jaunibas priekšrociba (ko tiesi aiz skaudības saucu par infatilismu) - iedomāties zinām, " kāds tu vienmēr būsi" vai " ko tu nekad mūžā nedarīsi", u.t.t.

Lai gan: “We are what we pretend to be, so we must be careful about what we pretend to be.” (K.V.)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]zdv
2007-12-02 13:56 (saite)
Domā tiešām tas viss pazudīs? :) KV gan paliks, es reizēm domāju, kad man būs bērnelis, vai viņš/viņa tāpat urbsies cauri visām vecāku grāmatām, kā es to darīju pirms nopietni sāku iepirkt savu bibliotēku. Xe, xe KV gan viņa/viņš tur atradīs bezjēgā :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?