virginia_records ([info]virginia_rabbit) rakstīja,
@ 2019-06-18 10:37:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:smašīnas

kad smašīnists gandrīz nobrauc aklo uz pārejas un vēl metas viņam virsū ar dūrēm: http://carfree.fr/index.php/2019/06/18/il-y-a-quelque-chose-qui-ne-tourne-pas-rond-au-royaume-du-tout-voiture/
mēs gan neesam aklie, bet vienu dienu tāds kretīns apstājās 30 cm no pārejas, pār kuru es lēnām stūmos, cerībā, ka mūs laiž. norādīju ar žestu, ka šeit ir pāreja, un viņš izleca no auto [un biksēm] un sāk aurot, ka izsauks policiju, jo es nevelku spilgtu apģēru [bija saulains dienas vidus]. pats labākais visā bija tas, ka blakus sēdeklī sēdēja skolasbiedrene, kas pēc brīža atskrūvēja logu un teica "bet viņš parasti laiž, ko tu viņam piesienies"(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]fleur
2019-06-18 10:51 (saite)
Jāstāv pie pārejas ar izstieptu telefonu, lai domā ka filmē:) Varētu būt efektīvāk par žestiem:)

(Atbildēt uz šo)


[info]dumshputns
2019-06-18 13:11 (saite)
Nezvēri uzdarbojas.

(Atbildēt uz šo)


[info]antuanete
2019-06-20 06:01 (saite)
Wow (par to jūsu smašīnistu)...
Es pirms laiciņa braucu pa Cēsu ielu, kā autobraucējs, kurš tur brauc reti, varu pateikt, ka liela daļa problēmas ir tā, ka no Tallinas ielas puses uzbraucot, ir tāds stress par to Tallinas/Cēsu krustojumu, ka gājēju pāreja vienkārši neiereģistrējas smadzenēs un viņu pamana teju pēdējā brīdī (fui RDSD par pārejas uzlikšanu bez dzeltenajām apmalēm ap zimi un citiem pribambasiem, ko tādā vietā vajadzēja likt). Bet mans instinkts pamanot pāreju pēdējā brīdī un vēl ar gājēju pie malas, ir mest pa bremzēm, nevis uzgāzēt. Attiecīgi, tiem, kuri to posmu zina un/vai brauc no otras puses, nav nekāda attaisnojuma.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?