Uldis ([info]uldy) rakstīja,
@ 2010-10-29 18:07:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Outsourced - mana jaunā aizraušanās
Gribēju padalīties ar savu jaunāko aizraušanos - seriālu Outsourced. Seriālam pagaidām tikai 6 sērijas ir iznākušas, pie tam jaunākā - tikai vakar.
Kāpēc ar šo esmu aizrāvies? Vairāki iemesli:

1)Jo seriāls ir uz filmas Outsourced motīviem bāzēts - jauns amerikāņu puisis atnāk uz darbu un kontatē, ka viņa nodaļa ir atlaista un viņam tiek piedāvāts vadīt jauno zvanu centru nekur citur kā Indijā. Tā kā man zvanu centru/helpdesku darbs ir sirdij tuvs, tad seriāls par to man ir kā medus maize. :)
2) Pēdējos mēnešos Lattelecomā sanāca pastrādāt kopā ar indiešiem - viņu darba kultūras fenomens ir interses vērts... :)
3) Iemesls - aktrise Pippa Black. Viņai gan ir netaisnīgi un nesaprotami maz ekrāna laika iedalīts, būs jāraksta petīcijas... :)


Katrā ziņā, man nu ir gan savs mīļākais seriāls, gan mīļākā aktrise - būs ko atmiņu kladēs ierakstīt.
Pats seriāls nav līdz asarām rēcamais - drīzāk tāds mīlīgs. Vakar paskatījos dažas IT Crowd jaunās sezonas sērijas - tur smiešanās bija vairāk.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]hessin
2010-10-29 19:10 (saite)
Varbūt vari kādreiz pastāstīt vairāk par indiešu darba kultūra un pieredzi darbā ar viņiem. Kā nekā - tāda pieaugoša tendence offshore outsourcing..

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]uldy
2010-10-29 20:11 (saite)
viens piemērs, kas gandrīz izraisīja katastrofu - latvieša cilvēks indietim stāsta - tātad, ir tā un tā, un mēs darām tā un tā, un vajag šitā un tā. Indietis MĀJ (nevis krata) galvu un visu rūpīgi pieraksta. Beigās izrādās, ka neko nav sapratis, bet viņiem to kultūra īsti neļauj teikt - tā atklātā tekstā.
Un galvas kratīšana pie piekrišanas latvieša cilvēkam ir vienkārši no pacietības izvedoša. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hessin
2010-10-29 20:30 (saite)
hehe, gandrīz vai klasika. Cerams, ka jums tur kāds cultural learning ir vismaz noticis :) Un ka Ltc tiešām saprot un izprot, uz ko ir parakstījies ar indiešiem "lētāk un ātrāk".

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?