The Nature of Things.
 
aktuāli citi

ieraksti tors dienasgrāmatā:

  [ << 20 back ]
  Thursday, March 12th, 2015
  20:08
  Monday, February 9th, 2015
  02:15
  sex, books & neofolk
  Thursday, November 27th, 2014
  13:31
  tā kā guļamistabā nomainīja logus un viss ir putekļos un sūdos pārvācos uz virtuvi, jo viesistabu lielā mērā okupējuši instrumenti. m. skaipā uzraksta un prasa, vai zināju, ka žans mišels žārs ierakstīja savu pirmo albumu.. virtuvē?
  Monday, November 10th, 2014
  14:27
  pilsētā runā. tur, kur agrāk cilvēki teica, ka viņi satiks draugu A, lai parunātu par X (minot personu un tematu), tagad viņi saka, ka viņiem ir Tikšanās. tur, kur agrāk bija jāaiziet uz darba interviju vai jāpārrunā kaut kāda norise, kurai ir kaut attāla darīšana ar naudu, tagad ir Darīšanas. būtībā to informācijas kopumu, kas agrāk bija matter-of-fact līmenī tagad nomaina citi, necaurspīdīgi vārdi, kas varētu nozīmēt jebko. es, protams, ceru, ka cilvēki savas dzīves citādi neinteresantos, pliekanos notikumus cenšas sasiet kopā ar mistikas diegu, kur beigās saņemt piecīti aploksnē par galda noslaucīšanu ir Darīšanas, parunāt par laikapstākļiem ir Tikšanās un pārrunāt kādu triviālu nesaskaņu ir Jāaprunājas, tad es arī ņemtu piemēru un visa mana dzīve būtu [lingvistiski] formālas Tikšanās, Darīšanas un "Jāaprunājas..", skan OK! tie lai ir Lielie Trīs, necaurspīdīgi un daudznozīmīgi.
  Sunday, November 2nd, 2014
  16:03
  pabazarējām par mūziku

  Current Mood: #gdnss
  Thursday, October 30th, 2014
  00:02
  so much to do; so little time
  Sunday, October 19th, 2014
  21:04
  //Leo
  I greet you from the other side
  Of sorrow and despair
  With a love so vast and shattered
  It will reach you everywhere
  And I sing this for the captain
  Whose ship has not been built
  For the mother in confusion
  Her cradle still unfilled
  For the heart with no companion
  For the soul without a king
  For the prima ballerina
  Who cannot dance to anything

  Through the days of shame that are coming
  Through the nights of wild distress
  Tho' your promise count for nothing now
  You must keep it nonetheless
  You must keep it for the captain
  Whose ship has not been built
  For the mother in confusion
  Her cradle still unfilled
  For the heart with no companion
  For the soul without a king
  For the prima ballerina
  Who cannot dance to anything


  Current Mood: gr8
  Wednesday, October 15th, 2014
  14:58
  In the late 1970s, Dylan became a born-again Christian and released two albums of Christian gospel music. Slow Train Coming (1979) featured the guitar accompaniment of Mark Knopfler (of Dire Straits) and was produced by veteran R&B producer Jerry Wexler. Wexler recalled that when Dylan had tried to evangelize him during the recording, he replied: "Bob, you're dealing with a sixty-two-year-old Jewish atheist. Let's just make an album."
  haha!
  Tuesday, September 30th, 2014
  23:41
  22:56
  es 2:6 peles
  Friday, September 19th, 2014
  14:36
  02:23
  where hearts are fire, sparks are thrown
  Tuesday, August 19th, 2014
  02:41
  "profound"
  noskatījos true detective. pirmkārt, seriāli pēdējo gadu laikā paliek baisi labi. ir vairāk seriālu, kurus gribētu skatīties, nekā filmas, bet man ir bail skatīties, dēļ tā commitement. otrkārt, par pašu seriālu - iedomājos par Maliku. sezonas beigās galvenais varonis aptuveni septiņās minūtēs pateica visu, kas Malikam bija sakāms filmā Dzīvības koks. pa sezonas vidu, savukārt var sakasīt pāris tā paša varoņa tēzes, kur desmit minūtēs varētu sasummēt visu, ko Maliks 3h mēģināja pateikt (vai pacilāt) Šaurajā sārtajā līnijā.
  iedomājos par Maliku, jo viņam ir doktora grāds nozarē, kaut gan tas nav tik būtiski. būtiski ir tas, ka TD ir izcils gabals, lai gan esmu biased, jo beidzu skatīties tikai šovakar
  Sunday, August 17th, 2014
  03:19
  Oracle )
  Monday, August 11th, 2014
  19:55
  nezinu, kā jums, ceru, ka visi sveiki un veseli, bet mums šodienas vētras ietekmē vienu pusmirušu koku ~iepūta otrā mājā, tā, ka daļa stumbra ir uz jumta, bez jokiem, edmundam visas piparmētras uz palodzes pa dirsu. nu, vot, mēs ar mārtiņu stāvam ārā, pīpojam, gaidam ugunsdzēsējus un apdrošināšanas personālu, izlēmu, ka jāaiziet uz veikalu, jo, tostarp, tualetes papīrs bija beidzies, bez tam varētu būt efekts, nākot atpakaļ, ja tie pēdējie jau būtu ieradušies - es ar savām divām pakām padusē ietu garām, kamēr viņi apseko situāciju, un lai nepieciešami dramatizētu visu, protams, tā arī pateiktu, ka mēs visi šeit apdirsušies no bailēm un blisinoties novicinātu to papīru, bet papildus apstāklis ir tāds, ka mājās konstatēju, ka visā šajā apjukumā esmu nopircis papīra dvieļus, nevis tualetes papīru, ko nu. posts valstī
  Saturday, August 9th, 2014
  00:51
  Friday, August 1st, 2014
  16:10
  Wednesday, July 30th, 2014
  02:07
  Džeska

  fun fact laikam ir tas, ka viņa savulaik auklēja toma veitsa bērnus. katrā ziņā tā arī ~izklausās..
  Thursday, July 24th, 2014
  01:32
  manā ģimenē dzimstot daudz sievietes, it īpaši pa mātes līniju, kura, kā māte nebeidz uzsvērt, esot tā dominantā. man reiz bija tāda vīzija, un vispār man šķiet, ka man tas arī piestāvētu, ja man piedzimtu kādas trīs vai četras meitas, neviens dēls. i'd love it. saskaņā ar to vīziju, uzskatu, ka mana dzīve būtu pilnībā izdevusies, ja man būtu četras meitas, sieva un māja, un reiz pa reizei, visas mājas sievetes sāktu riktīgi psihot - meitas kko nevarētu sadalīt, sieva visam pa vidu, un tad viņas visas plēstos savā starpā un es vienkārši klusītēm uzvilktos otrajā stāvā, ielīstu studijā, un pie studijas datora sēdētu kluss kā pele, klikšķinātu, līdz viss ārā pierimst. pilnai laimei man piezvanītu kāds mans vīriešu kārtas draugs un piedāvātu kaut kur iet, un es atbildētu, ka es nevaru, jo visas meitenes mājās psiho, un man ir bail. absolūti ne tā, ka es tīksminātos vai smietos, bet genuinely, jo tādi būtu apstākļi.
  un ja kādreiz kaimiņi vai draugi nāktu ciemos uz barbekjū ar saviem dēliem, kuriem būtu ahujennās karjeras, viņi visi varētu iet dirst ar savu patriarhālo dzimtas vienīgā mantinieka, foršā dēla imidžu, jo manas meitas būtu konkrētas siržu lauzējas, acīm vienos zibeņos, un es sēdētu starp visām savām sievietēm pie galda, pa vidu, kā allaž - kluss, kā pele, un viņi redzētu, cik nereāli kruti tas ir, un nedz dēli, ne kas to nevarētu mainīt
  Thursday, July 17th, 2014
  00:53
  reizēm ir tādi periodi, kad man vienkārši negaršo ēst. tā, ka vispār nekas "neuzrunā" un es ēdu tāpēc, ka jāuztur ķermenis. tad man ir tādi, kad šķiet, ka ēdu vienreiz dienā - visu dienu. un tad man ir tādi, kad es ēdu naksniņas.. un tie ir vislabākie, tas ir skaidrs.

  Current Mood: šitais tāds "good mood"
[ << 20 back ]
About Sviesta Ciba