tors' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Friday, November 22nd, 2019


dooora
Time:1:42 pm.
Good enough and better
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Thursday, November 21st, 2019


malvine_truse
Time:2:03 pm.
dārgie lasītāji, ja jūsu otrā pusīte ir lupata, tad, lūdzu, lūdzu, izžmiedziet to un izmetiet, nevis velkat mugurā un kliedziet visiem virsū, lai izsaka jums komplimentus, par jūsu stila avangardu. tas būs labāk gan jums, gan lupatai
Comments: Read 4 or Add Your Own.


dooora
Subject:Q&A, R&D
Time:5:05 am.
nightie night
Comments: Add Your Own.


punkts
Time:12:22 am.
Touchscreen wake up the cancer kaķis gaida uz gājēju pārejas
Comments: Read 4 or Add Your Own.


dooora
Time:12:01 am.
nedēļa vēl knapi sākusies, bet mums te sekojošs kaulu birums: vienam čomam izrāva zobu, otrs salauza kāju, nū un es arī attiecīgi šodien pēc pārsgad pārtraukuma aizgāju pie zobārsta. okej, pie higiēnistes, bet iemīlējos nekavējoties. vienkārši skaņā. tīra tāda nazāla Jāņu nezāļu pļava. un tad jau vēl tais acēs ieskatījās, vells man'dīdīja.
starp citu, pilnīgi attaisnoti iemīlēju, kā speciālisti, arodnieci, meistari. es, nu jau jāsak, vairākās valstībās un pavalstīs esmu tos dantesa priekus izbaudījis, spektrs pāvastes plašumā, bet šitik maigu, uzmanīgu, nesteifakingdzīgu un, cerams, rūpīgu attieksmi mana mandibula vēl nebija saņēmusi.
vienā brīdī, kad man jau šķita, ka šķīstā eksekūcija ir galā, lai gan man bija vien ļauts izskalot un atspļaut, padalījos ar aizjūras drauga vērojumiem, ka esot tāda štučka, kas impulsīvu pulsu veidā iešļāc ar vienu otru psi starpzobē ūdeni no rezervuāra, tādējādi izskalojot laukā visu to vakardienas boršču un rītā rīto skumbriju. citiem vārdiem, orālbaktrijālo barību. karjēsa prekursōru.
uz ko eņģelis atbild, ka ā) mums VISS vēl nav beidzies un bē – ka, lūk, viņa man uz nedēļu aizdos savu sprinklerīti, ko nesen atnesis nejaušs komivojažieris.
man pēc dažām dienām atkal jāiet pie zobārstes. džīzas, aj kānt veit.

aj, jāuzliek veit'ss
dreaming of you

tik kruta ir ikdienišķi iemīlēties. nokavētā trolejbusā, padirstā meniskā vai maģiskā higiēnistē.
Comments: Read 18 or Add Your Own.

Wednesday, November 20th, 2019


dooora
Time:9:42 pm.
biju te pavisam nesen aizbraucis uz Ogri pie viena interesanta daktera. saspaidīja man visādus punktus, elsu vien kā dobermans pinčers, un izrakstīja opodeldokam līdzīgu substanci uz mārdadža bāzes (nav homeopātija, nav). mājupceļā vecāki pieveda mani pie Ogres stacijas. tur šobrīd viss ir tā pārbūvēts, ka manas sinapses galīgi nesaslēdzās atklāsmē, ka reiz šeit jau esmu bijis. '85. gada augustā, pēc Pērkona koncerta. par šo es iedomājos tikai nupat pirms valsts svētkiem, braucot ar joprojām tiem pašiem senčiem uz Vecmīlgrāvja kapiem.
sēdēju, viegli apkūries ar savu grābeklīti un mācību tiesībām uz pakaļējā beņķa un štukoju apmēram šitā:
pimpis jau es, protams, esmu diezgan pamatīgs, bet stučījis gan nekad nēsmu, ne? un sāku pārcilāt visādas epizōdes: tur nē, un šitur nē, a tur vispār!, līdz nonāku līdz fakinajam Ogres koncertam. ā) atceros, ka nupat pēc ca. 25 gadu pārtraukuma biju sabijis Ogres stacijā un veicis ne pārāk memorablu, noguruša buržuja cienīgu braucienu jaunības maršrutā un bē – ka absolūti neko neatceros no nopratināšanas
– Mammu, klau – a tu man taču ne tikai pamatskolā, bet videnē arī nāci līdzi uz Transporta miliciju, vai ne?
– Nē, tikai vienreiz, 3. vai 4. klasē, kad Edgaru pie skolas sabrauca. A kas tev bija vidusskolā?
– Kā kas?! Pērkonvilciens tak.
tik-tak, tik-tak. karōčē, Mā man sāk braukt virsū, kā tā var būt, ka es neesmu bijis ar viņu „pietiekami atklāts”. {džīzas, Mā. if only you knew}
šitā, redz, var iekrist ar tiem baltajiem meliem uz līdzenas vietas. a es vienkārši, zinot, ka viņa kā nedzērāja brīžam atceras pulka vairāk par mani pašu, gribēju precizēt dažlābu detāļu.

sakiet, ir nez tāda iespēja, kā ekstrakurrikulāram kriminolōģijas studentam vai vienkārši omulīgam vīrelim labākajos gados piekļūt savam nopratināšanas protokōlam?

Teh Reign is Nigh
Comments: Read 3 or Add Your Own.


dooora
Time:4:16 pm.
sarunas nobeigumā novēlēsim cits citam labu veselību un dosimies vakara jundā nodarboties ar to, kas nu katram tuvāks.

točpapkandža

orgāniskā šmiga ēteriskiem ekstraktiem
Comments: Read 8 or Add Your Own.


ctulhu
Subject:Midveja
Time:4:00 pm.
1) kā WW2 ASV flotes radioizlūkošanas stacija nofilmēts mūsdienu releju sakaru tornis, nav košer.
2) WW2 USS ``Nautilus`` NAV atomzemūdene ``Nautilus``, tulkotājus ziepēs
visādi citādi adekvāti + japāņi ir normāli cilvēki nevis karikatūriski ļaundari.
Comments: Add Your Own.


saccharomyces
Time:3:44 pm.
es jūtu savā ķermenī plosāmies trauksmi
Comments: Add Your Own.


dooora
Subject:st.love
Time:3:03 pm.
https://soundcloud.com/erropa/valsts
Comments: Add Your Own.


dooora
Time:2:42 pm.
pusdienu pātraukumā atiesim jele no cilvēcīgā sviesta un paveldzēsimies sēņu skavās.

etnōbotānika
Comments: Add Your Own.


dooora
Subject:future in the passed
Time:2:42 pm.
some white assholes get to be dickheads across the board

what will pass, will pass again
Comments: Read 1 or Add Your Own.


dooora
Time:11:42 am.
šīsdienas anticiōnisma lappusītē jānoklausās Džeka Morfōniō pārspriedumi par izmaiņām okupēto Palestīnas teritōriju de iure-šmure sakarā pēc Pompeō 18. novembra paziņojuma.

politinformācija

vēl jāpiezīmē, ka paralēli ar prieku lasu Mihaīla Vellera jaunāko grāmatiņu Ķeceris (Еретик). pagāšnedēļ piemājas Polārī tiku pie beidzamā eksemplāra. forši aprunājāmies ar pārdevēju, jauku žīdenīti, pie kuras regulāri iepērkos nu jau vairāk kā divus gadu desmitus. atnāku mājās, atšķiru pirmo lappusi, a tur tāds iespaidīgs pirmās nodaļas virsraksts:
Ēbreji kā civilizācijas pašiznīcināšanās avangards.
Comments: Read 10 or Add Your Own.


dooora
Time:11:16 am.
kamēr cien. cib. heda te beidzamos gadus daudziem par zobusāpēm nebeidz norādīt uz greizībām taisno spoguļu karalistē, norvēģu prese, man par nelielu izbrīnu, par norisēm kaimiņos klusēja kā krupi norijusi, līdz burtiski pirms kāda mēneša krupskis ar lielu blīkšķi izsprāga laukā. katalizādōra lomā uzstājās netīkamais fakts, ka vienas nedēļas nogales laikā Oslō tika fiksēti 19 incidenti, kuros jaunu burlaku bariņi bija uzbrukuši nejaušiem līdzpilsoņiem, tos aplaupot, atspārdot un sadurstot. „Mī&žē, kas te notiek!? Vai ļausim pāris neandertāļu šmurguļiem piesmiet sirmo Norgi-māmuliņu?” taujāja virsraksti.
kopš tā brīža ik pāris dienas pavalstnieki tiek aplaimoti ar nepievilcīgām ziņām no „Du gamla och fria” un pulka atklātāk kā Zviedrijā tiek spriedelēts par to, kālab Malmē sprāgst vairāk bumbu kā Kābulā.
arī šodien pār politkorekto zviedru premjēru gāžas kritikas krusa. izskatās gan, ka arī švēdu mēdiji ir atmodušies no ziemas miega un uzdod visādus kutelīgus jautājumus. premjērs, tiesa, joprojām ir nesatricināms un noraida insinuācijas, ka terrōra vilnim būtu jelkāds sakars ar inkluzīvo migrāciju. mazliet atgādinot nerojālo Kārli Marksu no zināmā MontīPaitōna skeča, viņš paceltu pirkstu turpina deklamēt, ka pie vainas ir nelabvēlīgie sociōekonōmiskie apstākļi, kuros nokļuvuši dzīves pabērni. „Tam nav nekāda sakara ar to, kur cilvēks ir dzimis! Nolieciet jebkuru zviedru tādos apstākļos, un rezultāts būs identisks!” viņš postulē bez atsaucēm uz peer-reviewed ūdeni.
vakar, apciemojot Ģēteborgu, kas izšauto ložu skaita ziņā tikai nedaudz atpaliek no Malmes, viņš gan kļūst pielaidīgāks. nu, tādā ziņā, ka atmet jelkādas darba hipotēzes par notiekošo:
„Tā kā nedz zinātniekiem-pētniekiem, nedz policijai nav skaidras atbildes, tad arī mums, politiķiem, tādas nevar būt.”
āmen, kā sak.
Comments: Read 63 or Add Your Own.


dooora
Time:9:42 am.
Latvijas laikā Induļa tēvam Augustam Zariņam Cēsu ielā bija pumpju pabrīķis. ļoti kvalitatīvus un pieprasītus rokas sūkņus ražojis – arī Vecmīlgrāvī ne vienam vien mājās bez akas ar spanni tāds bija, manu vecvecāku virtuvi ieskaitot. Vairākumniekiem (boļševikiem) ienākot, fabriku ekspropriē, bet īpašnieku ar visu famīliju nosūta pāraudzināšanas darbos uz Mordōriju. pāris gadus pēc kaŗa ģimenei gan ļauj atgriezties dzimtenē, un tagad mēs varam tik spekulēt, vai šāda varas labvēlība bijusi saistīta ar 15gadīgā Induļa piekrišanu sadarboties ar NKVD. diezin vai būtu bijis līdzēts ar protesta sēdēšanu piektdienās pie Siktivkaras čekas mājas ar dusmīgu How dare you!
'50. gadā manam sencim ir 15, viņš iestājas Vecmīlgrāvja jūrasskolā un nonāk praksē Kuģu remontrūpnīcā pie ceha meistara Zariņa. Papam par Augustu ir ļoti jaukas atmiņas – esot iecietīgi apmācījis viņu skārdniecības un virpošanas mākslās, kā arī citās dzīves gudrībās. bet vislielākais kompliments par to, ka vēl pēc gadiem 5-6, kad sencim jau ir pirmā automašīna un viņš ar kādām tur žubītēm brauc nopelst uz Vecāķiem, vecais Augusts atļauj autiņu novietot savas vasarnīcas pagalmā (uz ielas vai kur liedaga tuvumā autō atstāt ir uz to stingrāko noliegts).
– nu, ja, un tad jau tur dārzā parasti stāvēja tāds izkāmējis jaunēklis un kaut ko mālēja uz sava molberta.
Comments: Add Your Own.

Tuesday, November 19th, 2019


tethys_
Subject:Zeķu lietas
Time:11:08 pm.
Es tiešām nesaprotu tradicionālās zeķes. Kāpēc netaisīt valnīti visā garumā? Zeķes vienmēr šļūk uz leju, bet, ja valnītis ir visā garumā, tad problēma samazinās. Tāpat zeķes vienmēr ir potītē par platu, nepieguļ. Tas nav tikai manai ļoti šaurajai un garajai pēdai. Tā parasti ir visiem. Vajag taču noraukt potīti katrā kārtā, nevis katrā otrajā. Tāpat ar purnu. Kāpēc visur raksta noraukt katrā otrajā, ja tā sanāk tizls, spics, nekur liekams gals kā ākstam? Un visi tikai taisa pakaļ. Es atceros, kā man vienmēr visas zeķes bija par platu, un vecmamma, kas adīja, atteicās sašaurināt, jo adot nesmuki izskatoties, un vispār tas esot nepareizi taisīt tik šauru zeķi. Nu un tad, ka man neērti. Nu un tad, ka šļūk nost. Galvenais, lai ir tā, kā "vajag".
Uzadīju sev zeķes, beidzot kaut kas, kas tiešām der man uz kājas. Cerams, ka arī ilgāk valkājot nešļuks uz leju.
Comments: Add Your Own.


saccharomyces
Time:1:46 am.
šī bija visai izcila diena.
Comments: Add Your Own.


punkts
Time:12:01 am.
Babuļa puļa pahnušaja puškami diva purpurīva mentu pienene maigojoties ar vergu mundi.
Comments: Add Your Own.

Monday, November 18th, 2019


tethys_
Subject:Mind fuck
Time:8:55 pm.
It's something you'll get used to A mental mind fuck can be nice
The Rocky Horror Picture Show (1975)
Comments: Add Your Own.


tethys_
Subject:Dark crystal: Age of resistance
Time:2:42 pm.
Music:Daniel Pemberton - End credits.
VISS tur ir perfekti. Pie visa es varu piesieties, pat pie mana mīļā Sense8, bet šeit es nevaru. Nekur. Mūzika, balsis, leļļu māksla, cgi, stāsts, dizains, emocijas, VISS ir perfekti un es nemainītu pat ne vienu sīku lietiņu. Nav tur pat ko vairāk, jo tā ir mana perfekcija.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


dooora
Subject:merrī kurisumasu, mazerfakerz!
Time:2:42 am.
Celine Dion
Comments: Read 1 or Add Your Own.


dooora
Time:2:42 am.
svētku sakarā padevīgi ziņoju, ka man nav nekā acumirklīgi labāka, ko teikt kā gadā savlaik desmitājā.
šodien, apkopjot tos, kuri it kā jau sen vairs nav kopjami, uztaustīju savādu sarunas pavedienu, kas dienas izskaņā mani pavedināja uz atklāsmi – par ko tad būt?!
āzi, tātad, par kapu dārznieku un burtkali.
Comments: Add Your Own.

Sunday, November 17th, 2019


dooora
Time:12:42 pm.
sadaļā Trikotāžas vērotājs ziņoju, ka tikko pamanīju – manai labajai kabzeķei ir divas kreisās puses.
nav brīnums, ka beidzamā laikā mani strauji nes pa labi.
Comments: Read 8 or Add Your Own.


saccharomyces
Time:12:04 pm.
sapnī ar rabarbera kātu nodūru vairākus zombijus, un pēc tam mierināju priekšnieci, ka tā jau nav viņas vaina, ka mūsu mājā cenšas ielauzties zombiji. zemapziņa, kur tava subtlety, mwahaha?

(bet, iespējams, esmu atklājusi mierīguma un produktivitātes atslēgu: jāstrādā tiešām ir tad, kad birojā neviena nav un esmu izgulējusies)
Comments: Add Your Own.


kants
Subject:shortparis
Time:8:24 am.
paldies visiem ieteicējiem, izrādījās tīri prikolīgs bojzbands. arēnā skaņa, gaisma - kā vajag. pat koris bija.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


dooora
Time:12:31 am.
https://twitter.com/i/status/1195831056940912640
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Saturday, November 16th, 2019


saccharomyces
Subject:worked hard to lay off freak guards-of-mind
Time:6:11 pm.
one must be brave to unwind

Swing like a door, really wide
Past yourself, flow outside
What frames you hanged in your mind
That kept you safe for a time
Yet so afraid to be kind
Comments: Add Your Own.


tethys_
Subject:Nepagāja ne 15 gadi, kad nopirku bikses
Time:3:05 pm.
Es jau milzīgi ilgu laiku netiku valkājusi bikses, izņemot sporta bikses un šortus tiem paredzētajās nodarbēs. Legingus, arī pabiezus, es neatzīstu par biksēm, bet tagad ir radušies tie jeggings, kas ir pietiekami ērti, bet neizskatās pēc zeķubiksēm. Vēl pirms kāda laika nekā tāda nebija. Tad ziemā vilku ubergaros svārkus, bet tie vienmēr bija apakšmalā slapji, un pa mežu arī nebija īpaši ērti. Beidzot aktuālā mode ir sākusi domāt arī par ērtībām, lai nav jāvalkā sporta bikses vai citas tizlības, bet ir ērtas ikdienas bikses, kas pēc kaut kā izskatās, un nepielīp pie dibena kā celofāna maisiņš. Tad arī rūdīta svārku valkātāja var tomēr kaut ko dabūt.
Comments: Add Your Own.


lasitajs
Time:2:04 pm.
Parasti ap ģenerālmēģa laiku vairs negribas izrādi skatīties, bet vakar ar prieku noskatījos, sēžot 3. rindā. Skaidrs, ka nav perfekts darbs, ir trūkumi, arī muzikāli. Noteikti būs ļaudis, kam tas šķitīs bezgaumīgi, bet man ļoti patīk šis spēles stils. Totālais teātris.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


tethys_
Subject:Cerams, ka būs vēl
Time:1:53 pm.
Tik dīvaini, kad kāds mani pamana kā personu.
Comments: Add Your Own.


punkts
Time:1:33 pm.
Tīri tekstiski.
Comments: Add Your Own.


punkts
Time:12:52 pm.
Ak dievs, šis suns ir kails.
Comments: Add Your Own.


punkts
Time:12:52 pm.
Visiem suņiem ir kleitas, kuces pie ķēdes.
Comments: Add Your Own.


punkts
Time:12:50 pm.
Attēls nevar dzert kafiju?
Comments: Add Your Own.


dooora
Time:6:42 am.
kā uzlabot savu kandžu (vai kondensēto pienu) ar ultraskaņu.

ultracool
Comments: Read 1 or Add Your Own.


kants
Subject:pēterburga 2
Time:12:30 am.
ļoti patīk. dzīvoju uz vasīlija salas, kur brodskis mirtu. plaši. viesnīcā uz letes sēž kaķis vasīlijs. uzdzīvoju ar ģimu un mariju aiz fontankas. laikam labi, ka tiltu faktors piespieda pārtraukt!
uzstājos lieliski, par spīti visam. v puškinskom dome.
Comments: Add Your Own.

Friday, November 15th, 2019


dooora
Time:8:42 pm.
šodien tāds noskaņojums, ka varētu pavilkties uz mūziklu. izvērtēju lietuviešu filmu Velna līgava.

Mūzikls par mīlestības uzvaru pār Velna viltībām. Neliels velns Pinčuks tiek izraidīts no elles un nonāk Baltraga dzirnavās. Apmaiņā pret dzirnavu īpašnieka dvēseli un solījumiem, ka saņems meitu Jurgu līgavās, viņš palīdz vīrietim ar savu darbu.
Velna līgava aizrautīgi un emocionāli stāsta pārdabisko stāstu par draiskulīgu velnu, kurš kādreiz bija eņģelis, bet viņam apnika nemitīgi dziedāt Ozeannu, un tāpēc tika nosodīts dzīvot uz zemes.

izmests no Debesīm UN no elles – sounds like a melody, here we are.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:4:16 pm.
LSM. Filma «Māras pusē» atklās nezināmo par labi zināmo dzejnieci
Comments: Add Your Own.


dienasgramata
Time:4:13 pm.
DELFI. Krievijas reiva supergrupas jaunais videoklips pāris stundās kļūst par sensāciju. Viss liecina par to, ka arī muzikālās apvienības jaunākais veikums kļūs par hitu un, iespējams, pat aizsāks kādu jaunu stulbingu.
Comments: Add Your Own.


dooora
Time:1:13 pm.
aiziešu penzijā, iešu uz dažādiem perifērā avangarda koncertiem:
https://kultura.bauska.lv/event/linijdeju-koncerts/

un daudz braukšu ar autō. izbraukāšu visu Latviju un pieguļošās teritōrijas, no Ēģiptes luterāņu kapiem līdz Gazas joslai.
Comments: Read 8 or Add Your Own.

tors' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.