entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
"Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina." Psalmi 23:4
juris_tilts
[info]juris_tilts
Add to Memories
Tell A Friend
Dažas reizes gadā es spēlēju to spēli, kad izmazgāju zobus un drausmīgās paģirās, faktiski vēl pamatīgā pālī dodos uz aptieku un pasūtu četrsimto ibumetīnu ar tādu sejas izteiksmi it kā man vienkārši būtu caurvējā savilkts kakls. Un aptiekāre izliekas, ka notic.
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
februāris
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
janvāris
jums bērnībā mamma taisīja frī kartupeļus? nu tādus, ko pats mizo, griež un tad vāra melnā katliņā ar apaļu dibenu ilgi stāvot pie plīts?

es ar tādiem izaugu. tādi + lapu salāti, ar dillēm, lokiem un kefīru + cepta oliņa bija viens no biežākajiem un mīļākajiem ēdieniem. mēs dzīvojām centrā, tāpēc pie manis vienmēr nāca visādi cilvēki ciemos un tad mamma stundām stāvēja pie plīts taisīdama frī. jo bērniem taču ir jāēd, bet rocība nebija diezko liela, tāpēc tas bija, kas tāds, ar ko varēja mēģināt visus pabarot un vienlaikus nebankrotēt.

p.s. lasot jūsu komentus sajutos ļoti jauna

Tags:

inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
janvāris
28. janvāris turpmāk būs ne tikai diena, kad aizgāja mana vecāmamma, viņas tēvs, bet arī Naudiņš - Dabaszirgu Valdnieks, viens no foršākajiem un harizmātiskākajiem zirgiem, kādus esmu satikusi.

Tags:

au
[info]au
Add to Memories
Tell A Friend
divi gadījumi
viens
trešdien mūsrajona hipsteru frizētavā pie blakus spoguļa sēdēja sestās klases skolnieks un ļoti lietišķā tonī stāstīja, kur ko nogriezt (matu garums no trim milimetriem kļuva īsāks uz diviem). pats atnāca, pats samaksāja, viņu frizēja ilgāk kā mani. paspēju nobrīnīties, ka manā laikā jau nu šitādam sīkam puišelim matus grieztu mamma, tante vai kaimiņiene.

divi
vakar veicu manikīru Cienījamā Centra Salonā, un varēju novērot frizieru zāli, kur vienai astoņdesmit gadus vecai kundzei tika veikta frizūra. To darīja tieši tikpat veca meistare un kopā uz galvas 10 centimetru garajos matos ielika apmēram 45 mazos rullīšus un pastūma kundzi zem lielā vis-apkārt-galvai pūtēja (kā no filmām, bet man nav ne jausmas par tehnikas nosaukumu). Kamēr pūtās, tikmēr kundze lasīja Ko Ārsti Jums Nestāsta.

lūk, jums laikmetu sadure!
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
DELFI. Tikmēr intervijā LNT astronoms Ilgonis Vilks pauda pārliecību, ka visumā ir citas dzīvības formas. Viņš cer, ka savas dzīves laikā piedzīvošot to atklāšanu.
tikko_pamodos
[info]pajautaa
[info]tikko_pamodos
Add to Memories
Tell A Friend
kaitinošais snobisms
Vai uz šīs pasaules ir kāds, kam nepatīk Imants Lancmanis?
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
drausmīgi skumīgi.
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
skatījos uz primaveru, atcerējos, kā aizbraucu uz telavivu tā vietā, un to, ka m. ar mani vairs nesarunājas. vienmēr mazliet skumīgi, kad kāds neatbild uz vēstulēm, kur minēts vārds "mīlestība".

tad atkal, nē, tā, protams, nebija tāda vēstule, bet tad atkal- vai kāds kādreiz uzrakstījis vēstuli, kur pastāstījis to, ko jūt, to, ko patiesībā jūt, un viss beidzies ar salūtu un vienradžiem?

tās vēstules parasti ir pretīgi lipīgas, piesūkušās visādu dranķību, visādu dvēseles punķu, tu viņas izlasi un aizmet projām, tālu, tur, kur gaisma neiespīd, visiem paveicas, ja neviens vēl tā rūgti nepasmīn par pasākumu.

vakar atkal māsai teicu, ka vienmēr viena roka man ir uz koferīša, gatava sameklēt viņu tai pasaules nostūrī, kur tai brīdī viņai būs gadījies klejot.

es tevi jau sen gaidu, viņa teica.
profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Decembris 2015
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031