entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
daudz laimes dzimšanas dienā 1984ajam gadam

DM, smbdy
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
tematiskā lilit. vakar nopirku, lai izlasītu JJ interviju. sen nebiju lasījusi, agrāk nelikās tāds sviests, laikam tāpēc burn your tv & shit. pie sviesta pierod. tagad, kad lasu tikai ziņas, klubu un šad tad RL, tīri smukumam, vienkārši met no kājām. it sevišķi, ja tu iedomājies, ka vīriešu žurnāli būtu piemēsloti ar septiņpadsmit tūkstoš savārstījumiem par tēmu "kā pareizi viņu paturēt, auklēt, audzināt un kniebt".

ko mēs varam šai numurā iemācīties no sofijas lorēnas? nopietni, nevis re, jums raksts par lorēnu, pizģec ku smuka tante vēl aizvien, bet gan to, ka, ja tu esi uzaugusi bez tēva, jāprec veci vīrieši, bet, ja ar, tad tikai jauniņi. vai to, ka krāpt drīkst, bet vajag pa kluso, tad viss būs eleganti. ā, un jāizvēlas, karjera vai bērni. citādi būs daudz spontāno abortu. "zvaigžņu mācības" raksts saucās.

un tad mans absolūti mīļākais raksts par to, ka visas kuces, izņemot tevi.

"sievieti ar citām sievietēm vieno nevis kopīgs darbs, bet kopīgs ienaidnieks. viņas savā cīņā ir gatavas iet līdz galam - līdz sāncenses iznīcināšanai. (..) sieviešu draudzība gandrīz vienmēr ir vērsta pret kaut ko, parasti pret citam sievietēm, kuras izrādījušās pārāk tuvu barotavai."; "kāpēc neiepirkties kopā ar draudzenēm? Jo viņas tev ieteiks nopirkt visaseksuālāko apģērbu no visa iespējamā."; "ja draudzene apgalvo, ka "banāli un vulgāri", tātad jāņem ciet, vīrietim patiks."; "lai uzliktu meitai galvā bezlaulības vainagu, pietiek ar vienu skaudīgu māti, kura formē viņas attieksmi pret vīriešiem."

es vairs nevaru aizmigt, neko arī nevaru padarīt. un man nav draugu. tikai vīrietis, kas tā mīl savu darbu, ka gribas viņam sist pa seju aiz skaudības. bet nevar, jo viņš, loģiski, ir darbā. tāpēc es tagad dzeršu. un vairs šeit neko nerakstīšu, apsolu.
au
[info]au
Add to Memories
Tell A Friend
Migla. Lietus. Grūtsirdība. Darbs.
dominika
[info]pajautaa
[info]dominika
Add to Memories
Tell A Friend
Latviski loriņi
Kur šodien Rīgā varētu iegādāties kādus stilīgus latviešu roku darinātus aksesuārus vai citus niekus? Visas Otrās elpas utml. šodien ir ciet, bet man vajag mazu smuku dāvanu.
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
labāk par filmām. zvaigzne, krievu filma. rusalkas režisore, man liekas, ka viņa nupatās tapa par manu iedvesmu un rolmodeli. tik cilvēcīgi, tik smieklīgi, tik aizkustinoši. un tā beigās iedeva pa galvu. ka filmas varoņi var tevi nokaitināt, bet beigās tu viņiem piedod. tu esi smalki apčakarēts, rusalkā tieši pietrūka tās apčakarēšanas. bet citādi motīvs tas pats naivums lielpilsētā neizdzīvo, bet vērot tā īso pastāvēšanas brīdi ir bezgalīgi traģiski un valdzinoši vienlaikus. mana favorīte no festivāla filmām.

penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
tā. izrādās, ka O. draudzene ir pievienojusies tam pulciņam, kas par mani ir izdarījis sliktos secinājumus. un, godavārds, es tovakar to jutu, bet man tiešām likās, ka piedēvēju sev par daudz nozīmes, pat kl. jocīgi skatījās, kad aizrādīju, ka man liekas, ka tā meitene tikko izskrēja no bāra manis dēļ.

ne sūda. tieši tā esot bijis. un tinu un tinu to filmu atpakaļ, un tā arī līdz galam nesaprotu, kāpēc. jā, pļāpāju ar O. stipri vairāk, bet for fuck's sake, mēs esam draugi, kas nav redzējušies gadu. un viņa ir mazs, burvīgs radījums, ko es tiešām nepazīstu, par ko mums runāt? man bija draugs blakus, dieva dēļ.

un tad depo uz sasodītu sekundi pieeju bērnības draugam, tur burtiski pēc minūtes meitene demonstratīvi viņu apķer un ar skatienu vien izslēdz mani no šīs sarunas. un es arī paklausīgi tipinu projām. srsly, bļaģ, ko viņām liekas, ka es izdarīšu? samirkšķināšu acis un viņu rūpīgi būvētās attiecībās -bladākš- sabruks.

ikreiz, kad šito jūtu, eju, mēģinu runāties, saku, ka, re, paskaties, nu nevajag man neko, nu nepaņemšu neko, c'mon. un tad vienmēr lielas acis - ko tu, tu ko? es taču nekad nedomāju, ka tu ko tādu...

tad nokaunos. par egocentrismu, par paranoju. trīs dienu laikā pie manis atnāks info, ka, lūk, es esot čūska (jūs esat mani redzējuši? to haotisko vārdu čupiņu, kas savāra sūdus, tikai tāpēc, ka nav sociāli adekvāta? manipulatīva čūska, lol).

nu nestāv vīrieši rindā, galīgi nestāv. protams, kaut kādā līmenī tas glaimo, no otras puses, nezinu. es laikam īsti nemāku sarunāties, to ko daru, to laikam saucot par flirtēšanu?

vakardien kaņepē ievēroju glītu divdesmitgadnieciņu no alūksnes. mana lielā vājība, jauni naivi puisīši no laukiem. piesēdos blakus, sāku pļāpāt.

-tu viena?
-(pārkāpu sev pāri kādus sešus metrus. pirmoreiz dzīvē saņēmos.) nē. tas ir jā, bet es gaidu draugu.
-ā, tad man laikam jāiet.
-jo nav cerības ar mani pārgulēt?
-nu nē. tas jau nav tā, ka... ļoti samulsa. mēs varam vienkārši parunāt.
-taču ej, ja tu gribi.
-nu nē, tad tu domāsi, ka gribu tikai ar tevi pārgulēt.

sasmējos. un norunāju kaut kādu pusstundu. viena no nedabiskākajām sarunām bārā manā dzīvē. bet viņam patika led zeppelin un bija tāds deguntiņš kā no amerikāņu deviņdesmito pusaudžu seriāliem. tā laikam neskaitījās flirtēšana. tāpēc tik nedabiski likās.

t. teica, ka man to vajagot uzprintēt uz krekliņa. nevis kaut kādu stulbu "empātiju". hmm. "es tiešām tā vienkārši sarunājos. mans mērķis nav nocelt tavu vīrieti." šausmīgi gari sanāk. un diezgan pastulbi.
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
kl. ir tik ļoti pieradis, ka es ceļos darba dienās un viņš guļ līdz diviem, ka šodien, kad viņam bija filmēšana, ar misijas apziņu pamodināja mani. septiņos. un pats aizmiga ar labi padarīta darba sajūtu. nu neko. cēlos, modināju un pārliecināju, ka šoreiz uz darbu ies viņš. aizmigt, protams, vairs nespīd.

jē, vī kainda fain.
scope
[info]scope
Add to Memories
Tell A Friend
Bija te dažas dienas atpakaļ zīmēšanās ar gaismu un blīkšķiem Rīgas debesīs.
Pats neesmu speciālists, tāpēc izpildījumu ļaušu novērtēt salūtu šaušanas speciālistam - "Ir redzēts arī sliktāks".
... )
kants
[info]kants
Add to Memories
Tell A Friend
klubu un kultūras pieturpunkti
vakarā:
depō vēl arvien ventilācija un kanalizācija ir kaut kā savienotas
rokkafejnīcas pagrabā iereibuši vecāko klašu skolēni dzied latviešu b-kategorijas šlāgeru karaoki un viņu draugi taisa selfijus, vispār vietai ir vismaz tik pat liels apstulbinājuma potenciāls kā pagrabam ala
tequila boom nav ne apmeklētāju, ne upeņu liķiera
pin up bārā patīkamu tukšumu piepilda labi atlasīta mūzika un ir kir royal

pa dienu:
amatieru fotoizstāde lnb (gada fotio vai taml.) ir amatieriska
galaktika ir arsenālā ir fifīga, bet ne īpaši labi organizēta

pēc nāves:
man ir visādas publikācijas labos žurnālos, grāmatās un internetos, bet dabas un vēstures kalendāru 2015, lūdzu, pieminiet manā nekrologā!

Tags: , , , ,
Mūzika: liquid stranger: annihilate

goddes
[info]vajag
[info]goddes
Add to Memories
Tell A Friend
Winter is coming!
Īpatnēja vajadzība un piedāvājums,laikam, pat nezinu, kurā komūnā atbilstoša. Vajag čaklas rokas, kas var salāpīt ~10 pārus vilnas zeķu. Pretī piedāvāju 2 ielūgumus uz teātri Dailē kādām svaigām izrādēm, ar mani vai bez, pēc Jūsu vēlēšanās:) Deal?
profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Aprīlis 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930