entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
french_mime
[info]pajautaa
[info]french_mime
Add to Memories
Tell A Friend
Kā lai padara istabu, kurā iepriekšējais iemītnieks mēdza pīpēt, atkal normāli smaržojošu?
klusais_okeans
[info]klusais_okeans
Add to Memories
Tell A Friend
pēdējā laika labākais man veltītais pikaplains: "man arī patīk kā tu dzer" (nebiju ieinteresēta nekāda veida tālākā izvērsumā, tādēļ neņēmos noskaidrot, kā tieši es dzeru)
pzrk
[info]pzrk
Add to Memories
Tell A Friend
office prank?
Par spīti tam, ka man sākas atvaļinājums, esam reāli nomotivējuši viens otru pirmdien ierasties darbā pusdeviņos — lai redzētu, kāda būs reakcija kolēģim, kurš atgriezīsies no sava atvaļinājuma, un pirms tā bija sūdzējies, ka viņam bija pārāk garlaicīga atgriešanās no iepriekšējā atvaļinājuma. Nu, tagad pacentāmies. Viņa darbagalda tehnika ir aizvākta, tā vietā viņa galds ir piekrāmēts ar plastmasas krūzītēm (apm., 50 gab.), kas ir saskavotas kopā un pielietas ar ūdeni. Gribas redzēt, kā to var reāli atrisināt un likvidēt, bet arī vērot cilvēcisko reakciju. (No otras puses, man jau ir viegls satraukums par to, kas notiks pie manas atgriešanās.) Bet, ja nopietnāk, šī ir bijusi viena no labākajām komandām, ar ko nācies kopā strādāt.
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
augusts
pirmoreiz nopeldējos Ušakova pludmalē. tumsas aizsegā bij diezgan mierīgi un forši. ūdens silts un gaismiņas smukas.
vēl esmu diezgan iedzīvojusies piemājas bārā. pagājšpiektdien dzērām tur aiz slēgtām durvīm, pīpēdami iekšā, līdz ~5iem no rīta. bet, šodien skatījos tur filmu.

Tags:

pzrk
[info]pzrk
Add to Memories
Tell A Friend
Svalbard
Vakar bijām uz Svalbard — alternatīvais cirkus, bez dzīvniekiem, toties ar ziemeļniecisku seksualitātes pieskaņu, akrobātiku modernas mūzikas pavadījumā (brīžiem biju pārdomās, vai esmu atnācis uz andergraunda mūziķu koncertu vai arī tomēr pieturēties pie sākotnējā uzstādījuma, ka tas ir cirkus). Lūk, neliels ieskats.

... tālāk ... )

Vispār man ļoti patika.
pzrk
[info]pzrk
Add to Memories
Tell A Friend
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum
Līdz pirmā alus atvēršanai biju reāls rūgumpods, tagad mazliet atlaida.

Ir apmēram 5 stundas pagājušas, kopš man ir sācies atvaļinājums (neviļus gandrīz uzrakstīju "atlūgums"), un es šīs pirmās stundas esmu lietderīgi pavadījis, esot lielā mērā neapmierināts ar sevi, apkārt notiekošo. Pusmūža krīze? (Sveiciens drīzajai dzimšanas dienai.)

Anyway, esmu atnācis parunāties, iedzeram un papļāpājam? Man ir daudz neatdzesēta alus, varu uzcienāt.

Garastāvoklis:: The Fog, Chus & Ceballos - Been A Long Time - Mark Knight Remix

indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
ambāleliņu dzīve
putnusieva
[info]pajautaa
[info]putnusieva
Add to Memories
Tell A Friend
agrīnais dimiters, dziesmiņa par makaronu
varbūt kāds atminās tādu? bija kaut kas par bālu un nūģīgu makaronu, kas brien jūrā. nekur nevaru atrast..
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar bija fantastisks pasākums. Netipiska ballīte priekš Rīgas ielām. Prieks, ka bijāt.
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
augusts
kad man bija 14, es satusēju ar Smiltenes nirvanistiem. viņi bija +/- 2 gadus par mani vecāki. es tajā laikā vēl nebiju sākusi dzert, viņi sāka pa druskai niekoties ar aliem. mēs pārsvarā vienkārši vazājāmies apkārt, dirnējām vecajā parkā, peldējāmies utt. es biju iemīlējusies vienā no viņiem, kāds cits bija iemīlējies manī... viss, kas normālai pusaudzībai pieklājas. nebija vēl nekāda seksdragsronkenrol. bija tā naivi un platoniski, ar nirvanu fonā. viendien gadījās pastaigāties divatā ar to, kurš bija iemīlējies manī. viņš teica, ka esot man kaut kas jāpastāsta - pārējie mani aiz muguras saucot par trako kuci. es tiešām neatceros, kā es tajā brīdī par to jutos, bet neatminos, ka būtu bijis baigi bēdīgi. varbūt neliela vilšanās sajūta. es nekā neizrādīju, ka zinu, ka viņi mani tā sauc. drīz pēc tam, es apciemoju savu brāli Londonā. viņš mani aizveda uz Kamdentaunu. es tur ieraudzīju un nopirku krekliņu ar lielu uzrakstu "psycho bitch". man ļoti patika viņu sejas, kad mēs atkal tikāmies un man mugurā bija tas krekliņš. jāatzīst, ka tas ilgu laiku bija mans vismīļākais krekliņš. novalkāju to līdz pilnīgai lupatībai.

par šo es dīvainā kārtā jūtos ļoti līdzīgi, kā par tā krekliņa iegādāšanos toreiz.

Tags: , , ,
Mūzika: veļmašīna griežas

profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Augusts 2016
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031