entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
brokolis
[info]pajautaa
[info]brokolis
Add to Memories
Tell A Friend
Latvieši valodas kursi angļu valodā
Vēlējos jautāt par jūsu pieredzi saistībā ar latviešu valodas kursiem (Latvijā). Ļoti priecātos par jūsu ieteikumiem  labiem un intensīviem latviešu valodas kursiem angliski runājošam cilvēkam. Vai ir dzirdēts kaut kas par šāda veida vasaras skolām Latvijā ? Meklējumi internetā pagaidām man nesniedz skaidras atbildes, ļoti novērtēšu jūsu padomus.
artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
"we might say that the honor system appeals to the Swiss love for small government and limited intrusion, and allows them to feel morally upright at least once daily. These are closer to the heart of Swissness than a love of omniscient authority. When a Swiss bookshop sends you a paperback in the mail along with an invoice, they enjoy trusting you enough to wait for the payment. You, in turn, enjoy being trusted."

http://howtobeswiss.blogspot.ch/2013/05/trusting-people.html
osinsh
[info]pajautaa
[info]osinsh
Add to Memories
Tell A Friend
free template
Vakaras!

Kādd gadījumā nezin, kura bezmaksas platforma piedāvā templeitu at tādu fīču kā http://www.foliodrop.com/ pirmā lapa? Respektīvi, skrollējot uz leju teksts mainās ar bildēm, bet tās bildes tip kustās apakšā? Interesē tiešām bezmaksas serviss, nevis kurā pēc nedēļas/divām ir jāpiesakās kādam plānam.

Ačiū!
[info]vajag
[info]lja
Add to Memories
Tell A Friend
čeki
Sveiki!

Varbūt kādam nav izmesti un nevajadzīgi mētājas - vajag divus būvmateriālu pirkumu čekus, aptuveni 20eur vertībā(var būt vairāk, galvenais, lai kopējā summa ir aptuveni 40eur). Iepirkšanās brīdis - pēdējo divu nedeļu laikā. Rīgā.
[info]kinskis
Add to Memories
Tell A Friend
šķiet, tikai temperamenta pilnīgi apdalītam cilvēkam izdodas nodzīvot savu dzīvi, nekļūstot par pimpi itin nevienā dzīves situācijā - braucot ar riteni vai auto, slēpojot uz kalna, kruķījoties pa darbiem, attiecībās, pašapkalpošanās ēdnīcā un lielveikalā, utt.
[info]asiize
Add to Memories
Tell A Friend
"Glāstīju Innas pirkstus. Domāju, kāda ir svarīgākā skaņa, ko esmu zaudējis. Spēju izdomāt tikai kasešu maģa griešanās skaņu un mašīnu pretzagļu signalizāciju naktīs. 90. gados mašīnu signalizācija iegaudojās katru nakti, kad, galvu noliecis, tumsā stāvēju pie vēdlodziņa ar cigareti rokā un jutu, ka esamībā slēpjas - tiesa, pārāk dziļi - noburts bīstams spēks. Tad kaut kas notika, jādomā, produktu attīstība patērētāju interesēs. 2000. gadu sākumā ielas un stāvlaukumus ieņēma kluso automobiļu ekotips, kas necieta no sensoru hipersensitivitātes. Un es ilgojos pēc kliedzošās signalizācijas, lai manas naktis nešķistu tik neapdraudētas." (Riku Korhonens "Ārstu romāns")
kinskis
[info]kinskis
Add to Memories
Tell A Friend
varbūt kāds zina, kā tikt pie kvalitatīva kandža aparāta? kurā veikalā, moš kāds meistars tādus taisa, m?
au
[info]au
Add to Memories
Tell A Friend
paga. bet tagad nopietni. es nedrīkstēšu braukt ar riteni pa ietvi?
un ja man katru dienu ir jābrauc pa uzvaras bulvāri, kur apmēram piecu metru platumā divās joslās brauc fūres, man tur jābakstās iekšā?
un bruģis?
kas ir "izņēmuma gadījums"?
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
rasbanieciņiem u. c. speleolōgiem:
lūk, vulkāna Sāga, kā jau krietna Garda meita, tikusi uz Grapevine vāka, ar roku uz sirds.
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
Sieg fail, grammarnazis
profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Aprīlis 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930