entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
grima māksliniece lido atkal:

-es nesaprotu, kas tā par politiku, ka tos bēgļus, nē, nu tos, ko sauc par bēgļiem, laiž eiropā? tas ir kaut kāds musulmanisms tagad? jo strādātāji jau viņi nav.

tālāk aizgāja kaut kas ar to, ka tam ir kaut kāds sakars ar pensionētiem politiķiem, kam neesot ko darīt.
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
emīlija ir pizģec ku apburoša, bet tikko nolīdu stūrī, lai pastrādātu, un viņa, protams, izdomāja runāties. nē, es nesaprotu, kā vecāki ar bērniem strādā vai dara tamlīdzīgas lietas.

it's all very pīk pīk pīk.
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
sēž valmieras teātra un dailes teātra aktieri un diskutē par "lumpeņu kultūru". par popkornu un tirgus somām un tā. man vienmēr liekas interesanti, ka šīs asociācijas ar stulbumu ir tik ārišķīgas. es īpaši neēdu popkornu, bet man tiešām atšķirībā no visiem šeitan nav tāda sajūta, ka pelnu sanatoriju man spētu sabojāt popkorns. jā, pieminēja šausmīgo epizodi ar kaut ko, kas pelnu sanatorijā ēdis popkornu. man tas vairāk liekas mīlīgi komiski. cilvēki, kas nevar aizvērties drīzāk. un tie kā reiz mēdz būt glīti glīti saģērbti cilvēki ar pareizajām somām. un otrkārt- lumpeņu kultūra is actually termins, ko lietot bez ironijas. lieliski.
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
Es esmu leļļa pusē! #žesuilellis
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Goda vārds, dažreiz man par savu cibu uznāk tāds pohujs, ka brīnos - ko es iepriekšējā dienā esmu domājis, rakstot tādus postus, ko kāds komentēs? Ar domu, ka es noteikti negribēšu atbildēt uz komentāriem, un tāpēc visi domās, ka esmu lohs, un es raudāšu. Kaut kas uz to pusi noteikti ir. That said, es izlasu visus komentārus. 

 Atradu ļoti interesantu "how to shill properly in interwebz?", t.i., kā, teiksim, Kremļa cilvēkboti postē noteiktos forumos (esmu ievērojis, ka pirms gada viņi sāka uzdarboties ļ.aktīvi, un dažos tas notiek joprojām). Smieklīgākais, ka tiešām viņu maniere(s) atbilst šim manuālim:


Official guide: how to be an efficient political troll )
simamura
[info]simamura
Add to Memories
Tell A Friend
Ir tāds paradokss: kolektīvais stulbums, kas visus sanaido, visus arī samierina
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
Tas varētu būt grupas nosaukums - "Veģetāriešu dusmas".
simamura
[info]simamura
Add to Memories
Tell A Friend
Šī ieraksta tapšanas akts ir meli. Par savu klātbūtni tā nepārliecinās.
kants
[info]kants
Add to Memories
Tell A Friend
priecājies draudze, līksmojat grūtnieces!
kamēr Lv alus ražotāji visi kā viens uzskata, ka bezalkoholiskais alus ir kategorija viņu pašu atšķaidītu čuru tirgošani, brīvā tirgus augstākie spēki dažkārt atsūta humānu palīdzību: līdz ;sim tas bija brīnišķīgs vācu waisbīrs, ko par lētu naudu varēja iegādāties maksimā. diemžēl pēdējos mēnešus tas vairs nav manīts (vismaz m. pie mūkusalas apļa), bet negaidīts glābiņš radās prismā: manis jau agrāk izslavētais Puls tumšais alus no mīļās Igaunijas. 0% spirta, lieliska tumšu karameļu garša.

Tags: , , , , ,

blond
[info]pajautaa
[info]blond
Add to Memories
Tell A Friend
parastā elektriskā vai indukcijas?
Starp jums ir kāds, kurš lieto indukcijas plīti? Vai patīk?
Mums jāpērk jauna plīts ar cepeškrāsni patreizējās elektriskās vietā. Sākumā bija ideja pirkt tādu, kam divi riņķi uz gāzes, divi elektriskie, bet būs diezgan sarežģīti kaut kur ievietot gāzes balonu, kā arī gāzes kvalitāte nav sevišķi laba. Baidos no smakām, no melniem katlu dibeniem. Tāpēc laikam paliekam pie elektrības kā līdz šim. Bet ko pirkt - parasto vai indukcijas? Kādas ir atsauksmes?
profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Augusts 2016
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031