entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
Brodskis/Barišņikovs
noskatījos Barišņikovu. man patika. bija maziet melanholiski - tāda vērošana, kā kāds ļoti intīmi un personiski meklē zudušo laiku. scenogrāfija arī tāda sapņaina - aizmirsta un pamesta vieta, kurā gremdēties saldsērīgās atmiņās par aizgājušo dienu laimēm un ciešanām un reflektēt par vecumu un nāvi. un izrādē skan pāris Kārļa taisīti mūzikas gabaliņi.

un man ļoti patīk kā strādā Alvis. ja salīdzina ar kosmogonisko mitoloģiju, viņš rada savus darbus no augstākajām sfērām - viņam viss ir skaidrs, strukturēts, izdomāts, viņš rada baltos cimdos, lai arī reizēm kļūst nesaudzīgs vai neiecietīgs pret aktieri. viņam parasti viss ir gatavs jau krietni pirms pirmizrādes, viņš var atcelt mēģinājumus pirms tās un ļaut aktieriem izgulēties un atpūsties. Ķimis un Vlads gluži pretēji ir htoniskie demiurgi, kuru darbi dzimst caur dubļiem, dūņām, šaubām un kosmiskām katastrofām. Ķimis vienīgi izvēlas vienu vai dažus donorus, kam izsūkt dzīvības sulas, lai uztaisītu izrādi, bet Vlads barojas no visiem. viņi abi dzemdē briesmīgās mokās, aktieri pirmizrādi spēlē uz savu fizisko un emocionālo spēku robežas un viņi abi vēl mēnešiem ilgi pēc pirmizrādes nāk kaut ko koriģēt un mainīt un labot un piesieties.

atgriežoties pie Barišņikova - Miša šodien bija atnācis uz Garo dzīvi. es pārbaudīju viņam biļeti pie ieejas. viņš tā šarmanti teica "Labvakar" (latviski, protams) un man blakus izskatījās šausmīgi sīks un smalks un maziņš (uz skatuves viņš izskatījās krietni lielāks). vēl viņš iešot skatīties Cerību ezeru.

Tags:

klusais_okeans
[info]klusais_okeans
Add to Memories
Tell A Friend
ak dievs, kā es nevaru sagaidīt savu Romas tripu. Neatceros, kad kaut ko tik ļoti esmu gaidījusi. Beidzot, beidzot, beidzot būšu Tajā Pilsētā.
kreisaa_bota
[info]pajautaa
[info]kreisaa_bota
Add to Memories
Tell A Friend
Kāpēc pieturās autobusu/trolejbusu sarakstiem ir samainītas krāsas?
Jebšu - kādreiz autobusi bija zili un trolejbusi dzelteni (saraksti), tagad sarakstu krāsas ir samainītas, toties uz pieturu stabiem, kur rindiņā transportu cipari, viss vēl pa vecam. Kāpēc tā, kāds zina?
annu
[info]vajag
[info]annu
Add to Memories
Tell A Friend
Meklēju biļetes uz Līvu akvaparku
Te pirms kāda laika pārdeva ielūgumus/biļetes uz Līvu akvaparku. Ja kāds vēl pārdod, lūdzu, sazinieties ar mani. Vēlētos nopirkt un, saprotams, ka par lētākām naudiņām nekā jaunas.
[info]kinskis
Add to Memories
Tell A Friend
Atā, atā, ja vaša ķoķa . Pazūdu uz kādām nedēļām.
zebra
[info]par_velti
[info]zebra
Add to Memories
Tell A Friend
Printeris
Ka jau pritneri, ta man ar viens ir.
Strādajošs HP DESKJET 5440 uz atdošanu, tik 'jābaro' ar tinti. Man apnika tintes kārtridžus pirkt katru reizi(teiksim, reizi gadā), kad gribu vienu lapu izdrukāt mājās. Dabūnams Imantā.
sarkanvilks
[info]pajautaa
[info]sarkanvilks
Add to Memories
Tell A Friend
Meklēju autoru stāstam par kosmonautu, neveiksminieku un robotu, kurš kompensē saimnieka lažas. Kad neveksminieks kļūst veikls un izmanīgs, robots sāk tupīt un lauzt visu. Bredberijs? Saimaks? Azimovs?
klusais_okeans
[info]klusais_okeans
Add to Memories
Tell A Friend
kalnietis
[info]vajag
[info]kalnietis
Add to Memories
Tell A Friend
Vai kādam nav lieks ielūgums uz izstādi 'Māja. Dzīvoklis. 2015'?
silpurene
[info]pajautaa
[info]silpurene
Add to Memories
Tell A Friend
ABC
Medicīnas studentei no UK nepieciešams pamācīties latviešu valodu. Dzīvo Āgenskalnā. Ja ir interese un jautājumi, rakstīt uz moyom95 at džīmeils , jo es neko vairāk nezinu.
profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Oktobris 2015
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031