entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
15
[info]pajautaa
[info]15
Add to Memories
Tell A Friend
par daugavas piesārņošanu ar golfa bumbiņām ir kādas sankcijas paredzētas un iespējamā nepatīkamā pisne ar kārtības policiju? ne jau tā ka industriālos apjomos, tā drusciņ, kādas 50.
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
Ziņās lasu, ka Putins Ņemcova mātei nosūtījis telegrammu. Latvijas Pastā telegrammas arī vēl arvien pieņem un pienāk? Un kā, nez, mūsdienās tās strādā? Tu atstāj zīmīti ar tekstu, un tad pasta darbiniece to ieraksta e-pastā?
neoplasm
[info]pajautaa
[info]neoplasm
Add to Memories
Tell A Friend
people of colour, halp
dāmas un frizieri, sakiet, lūdzu, kurš ir labākais matu balinātājs? interesē visādi zīmoli - arī tādi, kas nav pieejami parastos veikalos, bet dabonami salōnos. vajag pēc iespējas mazāk kaitīgu matu ērkulim. pagaidām ieinteresējis ir keune, bet gribu dzirdēt tautas balsi [arī atsauksmes par to pašu keune'i kaut vai]. paldies!
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
ziņas ir, neziņa paliek
vakar, izquļot kārtējo pārtikas saindēšanos, pavilka uz Nostaģiju. tas ir tāds TV kanāls vai raidījums, vai abi. citstarp viņi ir izrādījuši raidījuma Взгляд ierakstus no 80to beigām un 90to sākuma. armijā (87/89) mums tas bija visiekārotākais aizliegtais auglis, ko paslepšus nakts stundās baudīt. tur es pirmoreiz centrālajā tēluvīzijā redzēju Bītlus, Nautilusu, Aļisu un vienā sižetā par Liepāju – Līvus dziedam Skorpiōnu dziesmu par Dzimto valodu. lūk, izrādās 89. gada rudenī tieši Vzgļadā tēvēdebitē Cojs. beidzot arī es to redzu, jo tovakar kodu kafejnīcā Māksla. 25 gadi nokosti. tas ir tā kā cara armiju izdienēt. jānāk pensijā, piezīme sev.

Kinō ir pašā sākumā, tad ap 1:10:00 un trešais, mani vislaik urķējošais gabals ir beigās, 1:57:00.

Kino_Vzglyad

tad uzpeldēja atgādinājums, ka rīt aprit 20 gadi, kopš Vlada Ļistjeva slepkavības. šai sakarā nolūrēju sarunas ar diviem vecajiem Vzgļadiešiem, ko aizvien cienu – Valdimiru Mukusjevu un Aleksandru Poļitkovski.

Mukusjevs diezgan precīzi (9:00) atzīmē, ka, ja toreiz cīkstējās divas viena otru līdz nāvei nīstošas, tomēr klusībā otru respektējošas ideolōģijas, tad „cегодня будет драться бабло с баблом — за бóльшее бабло!”, bet brīdi vēlāk (no 17:42) savelk kopā konspirāciju teōriju starp patreiz valdošo naida propagandu kremļa rupōros un Ļistjeva slepkavību 1995. gada 1. martā. ap to laiku es nōrvēģu tēvē redzēju fragmentu no Ļubīmova raidījuma, kurā Žirinovskis aplaista Ņemcovu ar apelsīnu sulu, bet šī atmiņa tik ļoti fragmentāri vakar izskrēja caur galvu, ka nu to atcerējos tikai atverot cibu un uzzinot nu jau vairs ne ziņas.

kaplacis
[info]kaplacis
Add to Memories
Tell A Friend
pamodos no vīrieša balss savā dzīvoklī: "zdes est kto to?", vakar būšu atnācis mājās, neaizslēdzis un kārtīgi neaizvēris durvis, un kaķītis acīmredzot izplānoja bēgšanu. nekur tālu gan netika, pirmajā stāvā viņu bija jau ielenkušas trīs kaimiņienes.
tapetes_puksts
[info]pajautaa
[info]tapetes_puksts
Add to Memories
Tell A Friend
Kāds ir vārdam "transgressive" atbilstošs tulkojums?
zin
[info]pajautaa
[info]zin
Add to Memories
Tell A Friend
ir kāda filma pēdējā laikā bijusi, kura emocionāli (nu, radīto sajūtu ziņā) līdzīga lock stock and 2 smoking barrels vai kkam uz to pusi?
kādu vispār filmu, no pēdējām, ne Oskara nominantēm, jūs ieteiktu noskatīties, tādu, kurai saturs būtu, bet bez gruzona fonā?

Tags:

skropstutussa
[info]vajag
[info]skropstutussa
Add to Memories
Tell A Friend
Parafīns
Hei!
Varbūt kāds zina, kur palielā daudzumā iegādāties parafīnu vai stearīnu Rīgā?
^^
evy
[info]vajag
[info]evy
Add to Memories
Tell A Friend
Danat Al Ain Resort (http://alain.danathotels.com/) , Apvienotie Araabu Emiraati
mekleejam fitnesa instruktori / personal trainer. sievieti. alga AED 2000 / per month + 25% komisija par atsevishkjaam nodarbiibaam. dziivoshana uz vietas viesniicaa + eeshana nodroshinaata. kompaanija apmaksaa arii celja izdevumus shurp, viizu un veseliibas apdroshinaashanu. siikaaks izklaasts intervijaa, esmu tikai messendzheris.
ja kaadai interesee, luudzu komentaarinjos savu eepastinju, nosuutiishu koordinaates, kur cv jaasuuta.
au
[info]au
Add to Memories
Tell A Friend
imants
kā jūs te nosaucāt? skatīties pretīgi, novērsties nevar?
profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Aprīlis 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930