entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
janvāris
jēgermeistars ar sablendētām zemenēm un ledu garšo tīri labi

Tags:

ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Parasti nerakstu RIP šitu, taču tikai tāpēc, ka pamanīju, ka vakar galus atdeva "Can" Jaki Liebezeit bunģieris, viens no motorik bīta pionieriem un fantastisku grūvu meistars. Vieni no maniem viņa mīļākajiem bītiem: protohiphopīgais (ļ.inovatīvs priekš 70to sākuma) Halleluhwah, protams, arī Vitamin C, ja runājam par bītiem, un tipiskākais motorik bīta pārstāvis - skaņdarbs Mother Sky

Mīlu. Lai kruts perma-džems aizsaulē kopā ar citiem varenajiem.
dienasgramata
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
DELFI. Par sešu desu nozagšanu apsūdzēto sievieti izsludina meklēšanā.
dooora
[info]dooora
Add to Memories
Tell A Friend
atgrieztie luņķi soda mērķim iet pēc piena
…izmeklēšanā ļoti daudz resursu tiek tērēts ļoti sīkām lietām un advokāta praksē jau vairākus gadus "velkas" lieta par desas luņķu zādzību, lai gan tie ir jau atdoti atpakaļ.
Zvejsalnieks iepriekš skaidroja, ka viņš lietā darbojas kā valsts nozīmēts aizstāvis. Sievietes nozagtās desas nebija bojātas un tās uzreiz pēc nozieguma atdotas atpakaļ veikalam. "Apsūdzētā ir cilvēks bez noteiktas dzīvesvietas, un viņu nevar nekādi līdz tiesai nogādāt," norādīja advokāts.
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūras prokurors Ēriks Bogdanovs ar Ģenerālprokuratūras preses sekretāres Kristīnes Sutuginas starpniecību iepriekš skaidroja, ka sieviete ir apsūdzēta par zādzību nelielā apmērā, proti, viņa no kāda pārtikas lielveikala nozaga sešas desas 19,49 eiro apmērā. Šajā krimināllietā ir cietušais, taču kaitējuma kompensācija nav pieteikta.
Katrā konkrētā lietā tiek vērtēti iespējamie kriminālprocesa pabeigšanas veidi, ņemot vērā noziedzīgā nodarījuma raksturu, vainīgā personību un iespējamo piemērojamo sodu. Konkrētajā gadījumā prokurors uzskatīja par lietderīgu nosūtīt krimināllietu izskatīšanai tiesai, jo pirmstiesas kriminālprocesā apsūdzētā persona izvairījās no pirmstiesas izmeklēšanas, sakarā ar ko bija pieņemts lēmums grozīt apsūdzētajai piemēroto drošības līdzekli uz citu vairāk ierobežojošu drošības līdzekli un bija noteikta viņas meklēšana.
Turklāt, apsūdzētā minēto zādzību izdarīja nedzēstas sodāmības laikā, tāpēc prokurors uzskatīja, ka iepriekšējais sods nav sasniedzis Krimināllikumā minēto soda mērķi, proti, resocializēt sodīto personu un panākt, lai notiesātais un citas personas pildītu likumus un atturētos no noziegumu izdarīšanas.
Ņemot vērā iepriekš minēto, krimināllieta bija nosūtīta tiesai izskatīšanai pēc būtības, jo soda veidu, kuru vēlējies noteikt personai, nebija iespējams piemērot, izvēloties kādu no Kriminālprocesa likumā minētajiem kriminālprocesa pabeigšanas veidiem prokuratūrā, skaidroja Bogdanovs.
Krimināllietā notikušas jau četras tiesas sēdes, taču bez rezultātiem. Prokurors Bogdanovs skaidroja, ka uz vienu tiesas sēdi tehnisku iemeslu dēļ tiesa nebija nosūtījusi pavēstes lietas dalībniekiem, uz trijām tiesas sēdēm apsūdzētā persona nebija ieradusies un nebija ziņojusi par neierašanās iemesliem. Turklāt uz vienu no minētām tiesas sēdēm apsūdzētajai bija piemērota piespiedu atvešana, taču piespiedu atvešanu nebija iespējams izpildīt, jo apsūdzētā netika sastapta savā dzīvesvietā.
nomirusi
[info]pajautaa
[info]nomirusi
Add to Memories
Tell A Friend
Kur savākties bariņam cilvēku?
Hou! Iesakiet lūdzu, kur varētu rezervēt vietu, lai pie viena galda norobežotā(!) telpā savāktos bariņš cilvēku skaitā tā ap divdesmit. Paredzētais laiks ir reizi mēnesī ceturtdienas vakars tā uz četrām stundām, paredzētās aktivitātes - iedzert kādus dzērienus pēc savas izvēles (vēlams gan alkoholiskas, gan nealkoholiskas iespējas), mierīgi parunāt.

Ieteikumi?
zetinja
[info]vajag
[info]zetinja
Add to Memories
Tell A Friend
Amway izplatītājs
Meklēju savu personīgo Amway izplatītāju. Mūsu mājsaimniecība nespēj nodrošināt pietiekošu pirkumu apjomu priekš bezmaksas līguma pagarināšanas, bet nodarboties ar izplatīšanu galīgi neaļo, līdz ar to meklēju kādu, kuram uzlēkt kukaragā. :)


zetinja@gmail
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
nolēmu, ka tas jau ir bronhīts, bet vēl nav plaušu karsonis, un sāku dzert antibiotikas. smieklīgi pirkt bezrecepšu antibiotikas. nē, pavisam uz savu galvu to nedaru, bet aptiekāri toč to nezina un viņiem toč vienalga.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
nedaudz par Morrowind
Nez, vai tas tāpēc, ka slimoju, un nav, ko darīt. Vai drīzāk tāpēc, ka labi atceros, kā izpildīt pirmos, garlaicīgos kvestus, lai nav izjūtas, ka bezjēdzīgi čakarējos (kā arī uztaisīju labu character ar pirmo sitienu - brētoņu mags ar izteiktu intelligence un endurance (izcēlu restoration, enchanting, destruction, spear, light armor, athletics (jo man besī, ka tik lēni skrien mans varonis). Ziniet, nedomāju, ka spēle mani atkal tik ļoti aizraus. Tie grafikas modi, kas nāca līdzi, ļoti palīdz - varoņu sejas ir daudz glītākas, nekā Oblivionā, izcili daudz overgrowth un tā tālāk. Iesaku. Tikai pirms tam obligāti jāizlasa kāds tutoriālis, ja nav skaidrs, pēc kādiem principiem veidot/advancēt character'u.
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
No preses relīzēm
"Ir iznākusi rūpnīcas VEF bijušā ģenerāldirektora Ivara Braža vēsturiski biogrāfiskais romāns "Asinīs rūdītais"."
anonymous
[info]anonymous
Add to Memories
Tell A Friend
"Pēc neveiksmīgas šļūkšanas pa kāpnēm vīrietis gūst smagas traumas"
profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Janvāris 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031