entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
zum
[info]zum
Add to Memories
Tell A Friend
Visa kas šeitan ir rakstīts ir mani sapņi, iedomas un ilūzijas, ja nu kādam to gribas tā smalkāk zināt.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Spēcīgs materiāls par banālo tēmu "ultraliberāļi - garīga kaite?". Tas viss izklausās un izskatās tik nereāli, ka liekas, ka tas ir kinostudijā uzņemts propagandas video par ultraliberāļiem un viņu stulbumu. Taču tā nav. Video iz kaut kāda viņu gājiena. Īstais materiāls sākas 3:30 sekundē. Par ko tu esi kļuvsi, ASV, par ko tu esi izaudzinājusi savus bērnus?
inese_tk
[info]inese_tk
Add to Memories
Tell A Friend
februāris
es nespēju darīt to, kam es neticu

Tags: ,
Garastāvoklis:: prokrastinācija
Mūzika: Veronika Povilionienė - Leliumoj

artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
Jacob Rees-Mogg and Rory Stewart Debate Human Rights
penny_lane
[info]penny_lane
Add to Memories
Tell A Friend
Es atcerējos, ka mēs bijām bārā, kur visur bija dzīvnieciņi, veca kundzīte, kas apkalpoja, nerunāja ne vārda angliski, tad gāju pa ielu, sapratu, ka vietu neatradīšu, zinātu vismaz dzīvnieciņus. Pūces? Nē, tās nebija pūces. Ja es zinātu dzīvnieciņu, sagūglētu. Pēkšņi man pabrauca garām gaišzaļa mašīnu, un es pie sevis iekliedzos: vardes!

Tālākais bija viegli. Bāru sauca pie vardes, pārsimt metri. Iegāju iekšā un apmulsu. Dažas vardes. Bet nebūt ne visa tā varžu izstāde, vardes it visur, flafīgas vardes, stikla vardes un koka vardes. Nekā tāda. Skaļš futbols, bet viss tāds diezgan moderni trashy, nevis kā toreiz. Sasvecinājos ar abiem kungiem, nu, labi, nomurmināju pāris vārdus zem deguna, un jautāju, vai ir plug-in. Viņš nesaprata, izvilku no somas vadu. Viņš norādīja man vietu. Tad kādu brīdi klusēja un ar britu akcentu teica: But next time you say hello first.

Fuck, es teicu. Shit, sorry, I didn't mean to. Tad sapratu, ka turpinu nespēt nelamāties, un atvainojos vēlreiz. Un teicu, ka teicu sveiki, tikai tā kautrīgi.

Es jūs meklēju, bet es nezinu, vai jūs atradu. Viņš saprata par ko runāju, kā atvainodamies uzmeta skatu pāris porcelāna vardītēm, atliekām no citiem laikiem, un teica, ka they've been renovated.

Nu, neko. Apsēdos pie augsta un neērta galda, atvēru datoru, atvēru baltu dokumentu, un, pirms rakstīt tur, pierakstīšu arī šeit, ka

times they are a changin.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Kopš vakarnakts sesijas [info]sodienliist 1. stāva vannas istabā dzīvo dēmons. Izskatās, ka uz visiem mūžiem.
artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
One Last Interview w/ Shimon Peres
I told [Putin] more. “When an American wakes up in the morning, what does he see? Mexico in the south, and they accept Mexicans in their country. Canada in the north, they are the best friends in the world. And on the right and on the left, there are fish in the water.

“What does Obama have to worry about? You, you wake up in the morning, whom do you have? Japan, China, Afghanistan? My God! They know that you have plenty of land, and you don’t give them a penny. You have 20 percent of the sweet water, and you give nothing. So when the snow in Siberia melts, the first thing you will see there are Chinese. Because there are plenty of Chinese in the east, and not so many Russians.”

The second thing I told him was: “America has the best proportion between the size of the land and the size of the people. You here have the worst. Twenty million square kilometers. My God. But what you don’t have are people. Your people are dying. Don’t be impressed by the applause and what people are saying. They won’t forgive you. Why do Russians live for only 62 years, while Americans will live 82 years?”... tālāk ... )
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Kvalitatīvs atgādinājums par to, cik svarīgi pirms rīcības ir vienoties par lietām.
kreiza
[info]pajautaa
[info]kreiza
Add to Memories
Tell A Friend
Vinila grīdas
Vai kādam ir pieredze ar vinila grīdām? Vai vizuāli un uz tausti ir atšķirība no linoleja? Kā ar izturību? Vai ir lietotas dzīvojamajās telpās un vai esat apmierināti? Jau iepriekš paldies par atbildi! :)
artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
Stanley Druckenmiller- Unconventional Investing
profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Augusts 2017
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031