entries friends calendar user info Previous Previous
Draugi
[info]dienasgramata
Add to Memories
Tell A Friend
APOLLO. "Rosme" - pašmājās ražota veļa.
slepkava
[info]pajautaa
[info]slepkava
Add to Memories
Tell A Friend
Kā var savādāk bez policijas iesaistīšanas noskaidrot privātā numura zvana īpašnieku, ja viņš ir izteicis draudus manai dzīvībai un veselībai?
loop
[info]loop
Add to Memories
Tell A Friend
Paskat, Vešņakovs intervijā krievu portālam latviešu - krievu attiecībām liek atzīmi 3 ar plusu. Šogad jau bijis plānots "labi" jeb četrinieks, bet notikumi Ukrainā ieviesīšot savas korekcijas. Ļoti labi jebkurā gadījumā. Tad nepavisam nav tik briesmīgi, kā abu pušu nacionālistiem patīk iztēlot. Gan jau viņš zina, ko runā.
Vajag saglabāt un veicināt "iziešanu uz pozitīvo", par ko viņš runā. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Krievijā ierindas pilsonim šobrīd ir pamaz, par ko priecāties.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Jums ir tāds nelaimīgais apģērbs?

Man ir nelaimīgās apakšbikses. Vismaz brīžos, kad man tās ir bijušas mugurā, ir notikušas, khm, nelaimes. Pat lielas. Es tām braucu vienmēr garām. Un, ja vilkšu, tad tikai staigāšanai pa māju. Bet tādai uzmanīgai. Nevēlos salauzt mazo pirkstiņu pret durvju stenderi vai iecirst pirkstus durvīs.
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Apnika un uzliku viņu, iespējams, manu mīļāko, foršāko dziesmu. Aiz "Echoes". 
ulvs
[info]ulvs
Add to Memories
Tell A Friend
Cik patīkami atgāzties krēslā un uzlikt kādu sen nedzirdētu, piemēram, Pink Floyd albumu (šoreiz "The Dark Side of the Moon) un sākt baudīt to pienācīgi - no pirmās dziesmas, pirmajām skaņām.
Man patiesībā kaut kur ir paslēpta kaste ar visām Pink Floyd pirātkasetēm, kas, protams (jo esmu CD paaudzes bērns), nav manas, bet mana tēva. Atceros, ka, braucot kaut kur tumšos, aukstos vakaros, klausījāmies mašīnā.
artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
artis
[info]artis
Add to Memories
Tell A Friend
European Commission opens in-depth investigation of state aid for Parex
The probe “will clearly delay the necessary exit of the government” from ''Citadele'', said James Oates, chief executive officer of Tallinn, Estonia-based investment adviser ''Cicero Capital'', in a phone interview. The government may have to pay an indemnity to a purchaser which “complicates the process and reduces the price,” he said. Latvia may lose as much as EUR 500 million of the money it used to rescue ''Parex'', central bank governor Ilmars Rimsevics said in January.

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-14-454_en.htm
kinskis
[info]kinskis
Add to Memories
Tell A Friend
man šodien nestrādājas, bļ.
toties nupat izdomāju, a ja nu rīt karš, tad, ja jāizvēlas, ko darīt, iet pieteikties uz šaujamo un dungriņiem, vai pieliet bāku un mīt nahuj, es uzmestu monētu.
au
[info]au
Add to Memories
Tell A Friend
man ir talants un spēja, kad pavisam pavisam nekas nepatīk un pasaule ir neērta vieta, riteņbraukt uz svarīgiem biznesmītingiem svarīgās iestādēs lielās saulenēs, augstpapēžos un mēļas krāsas kleitēs, ļoti skaļi dziedot līdzi austiņās-skanošajam. tā, protams, ir viena dziesma uz atkārtojumu, kas rezonē ar mirklīgajām sajūtām (tā es mācos izstiept mirkļus, arī tos, kas man nepatīk). bieži šāda dziedāšana noved pie konkrētā dziedātāja satikšanas (tas lieliskais stāsts par kliegšanu "tā ir mana vaina tikai mana vaina" un ieskriešanu jurim krūtīs), bet šodien, lai arī skaļi un aizrautīgi, es ne-satiku klausāmo dziedātāju. (tas nebija juris, protams, jo spīd saule un jādzied popšits, bet vienalga.)
es jūtos kā apmānījusi likteni.
profile
tiika
User: [info]tiika
Name: tiika
calendar
Back Aprīlis 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930