svari ([info]svari) rakstīja,
@ 2015-05-10 22:52:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Dusmas! DUSMAS!
Skatāmies Pētera Krilova "Uz spēles Latvija". Jaunieši sasmaidās un pa vienam izslīd ārā. Jauni un dumji? Bet mežabrāļi un viņu atbalstītāji palaikam nebija vecāki par viņiem. Īstais iemesls, šķiet, tas, ka galvā tagad tikai drātē mīlināšanās.

Kā tas nākas, ka krievi tic, tic mistifikācijai, falsifikācijai, bet auseklīšu paaudzes pēcnācēji tic tikai lielveikalam un mantām. Cibā arī vai nu ciniski liberāļi, vai bezsmadzeņu gedroici, vai paranoiski krieveliski antiglobālisti.

Es pats?

Man nav vajadzīga ne Ulmaņa Latvija, ne lāpu gājieni, bet katram cilvēkam ar pašcieņu ir jāgodā savi senči, lai kādi viņi būdami, jāinteresējas par viņiem, jāturpina viņi.

Neviena tauta neiznīkst tāpēc, ka viņu viņu kāds iznīdē (labi, ar dažiem izņēmumiem), tauta pati slīd pretī iznīcībai. Un nav vainīgi ne krievi, ne vāci, ne pindosi, ne žīdi. Latvieši paši brauc pa lībiešu taku. Lībieši vairākus gadsimtus bija gandrīz pilnībā divvalodīgi. Iztulkoja latviski un uzdāvināja latviešiem "Pūt, vējiņus", izkropļoja baltiski slāvisko valodu un labprātīgi izšķīda. Un tagad viņu gēns latviešiem atriebjas. Nē, arī viņi nav vainīgi, esmu bezgala pateicīgs viņiem par latviešu valodas skanējumu, bet, velns parāvis, zinot visu, mums beidzot jāizmet akmeņi no savām kabatām!


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]heda
2015-05-11 01:01 (saite)
Man šķiet, ka lielākais, ko var, izmest akmeņus no savām un savu bērnu kabatām. Vēl varbūt savu skolnieku vai mācekļu, ja tādi ir, kabatām.

(Atbildēt uz šo)


[info]mazeltov
2015-05-11 02:49 (saite)
Pilnīgi noteikti latviešiem nav jāturpina savi senči - viņiem ir jābūt labākiem, jāmainās uz augšu nevis jāiet pa iesisto sliedi "bet ja es nekrāpšos un necentīšos tikt pie siles, tad to darīs kāds cits, visi taču tā dara, cita ceļa nav!".

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]svari
2015-05-11 10:25 (saite)
Jāturpina. Nevis jāatkārto.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?