ублюдок ([info]racoon) rakstīja,
@ 2009-03-02 09:16:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Par manu cīņu ar tēriņu vējdzirnavām
Reiz uzspiedu uz TV3 un tur bija sižetiņš, kur kaut kāds ņe to ekonoms, ņe to efektologs (ellīgs nosaukums, ne?), kaut kādiem nošņurkušiem ļautiņiem rāda kā sastādīt tabuliņu, lai novērtētu savus ienākumus un tēriņus. Pacienta acīs bija zināms izmisums, jo likās, ka vīruks domā kur lai noblēda 2L plastmas vanadziņu savā pārtikas grozā, jo šādus tēriņus efektologs neparedz.

Sirdīgi iesviedu ar čību pa televizoru un pārslēdzu kanālus. Pirmkārt, man riebās, ka kāds var tik tālu izklāties, ka ir gatavs kaut kāda TV3 piesolīta rubļa dēļ klanīties ekrānā, eksponējot kā viņu drāž efektologs. Otrkārt, pēdējo mēnešu notikumi ir atstājuši zināmas sekas arī manā finansiālajā varenībā un nereti nākas nokauties ar drūmām domām.

Sekojot tomēr daudzkārt aprakstītajiem budžetu analīzes paņēmieniem piesviedu savējo. Rezultāti protams bija paredzami, bet vienalga nepatīkami. Pirmkārt- kost vajag mājās, nevis krogos. Otrkārt- ēst vajag no mājām paņemto maižuku, nevis karbonādi franču gaumē par 4,2LVL. Un uz darbu turpmāk var braukt ar vilcienu par 1,1LVL, nevis ar auto, kas nostājas uz ~ 4LVL. Ar šo ciešo apmņemšanos devos gulēt.

Ap 7:10, kad pirku Statoil kafiju Dubultos par 0,7 LVL, atcerējos iepriekšēja vakara plānus un ļoti, ļoti nokautrējos.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]chirkainais
2009-03-08 17:42 (saite)
Svolači! Vēl 2006. viņiem bija akcija, ka par 10 komplektiem (maize (parasti ņēmu franču zemūdeni) un kafija) viņi deva tikai krūzi. Man joprojām divas mājās. Ērti no termosa ieliet dzērienu un ar tādu rokās ziemā skijoringu vērot. Bet nu jau krīze, nu piesola arī atlaidi gada garumā..

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?