rabarbermaize ([info]rabarbermaize) rakstīja,
@ 2016-10-26 21:13:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Vakar izrāvu zobu. Pilnīgi veselu, smukiņu ar divām perfektām saknēm. Šobrīd pat nezinu, kas no visa procesa bija visnepatīkamākais. Laikam neziņa un stress pirms vizītes, un noteikti tās skaņas, kas atskanēja daktera instrumentiem šiverējot pa manu muti. Pats process aizņēma smieklīgi maz laiku..~20min. Kārtējo reizi mani pārsteidza superlaipnie dakteri Arsā. Tik veiksmīgi novērsa manu uzmanību un visu izdarīja cik saudzīgi vien šādā procedūrā iespējams.
Šis bija solis, kuram man bija visgrūtāk saņemties. Iepriekš, kad cits ortodonts teica ka jārauj būs divi, es atmetu ar roku un nobijos. Bet tagad viss notiek. Šodien vēl saņēmu zvanu no ortodontes, kas pārliecinājās, ka vis spēkā un neesmu aizbēgusi. Bet viss notiek..auns nolēma- auns darīja!Pirmdien mutē liks dzelžus un sāksies ceļš uz manu holivudas smaidu.
Līdz tam gan vēl jāpadzīvo ar nelielu šlupstēšanu, ibumetina rezervēm un caurumu zobu rindās. Cerams ātri aizvilks ciet!


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]rabarbermaize
2016-10-27 23:53 (saite)
Jā, likšu. Paši dzelži 342€ + 1x mēnesī būs 17€ vizītes..vēl bija ortodonta vizīte 15€, nospedumu ņemšana 22€, obligātais higiēnista apmeklējums 50€ un 1 zoba raušana 50€..aptuveni kaut kā tā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]unintended
2016-10-28 22:06 (saite)
Nav bail? Laikam jau sāpēs.. es arī ik pa laikam par to iedomājos..

Un cik mēnešos tev sola Holivudas smaidu?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]rabarbermaize
2016-10-29 12:13 (saite)
1.5 gadi..bet nu tur skatās individuāli procesa gaitā. Bail nav, ilgi nobriedu!Sāpes var paciest...cerams.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?