Thu, Apr. 17th, 2014, 02:06 pm

vakar pēc 7 gadu neredzēšanās satiku Sharoni un paliku viņas pusmiljonu vērtajā mājā Londonā. Viss bija kā agrāk,rsu laikos. Un tagad sēžu Džeimija Olivera restorānā lidostā ar ielūgumu uz Sharoni kāzām 30.decembrī Šrilankā,un man vēderā plosās tauriņi,kā gribas tur būt. divas stundas līdz Amsterdamai.

Sun, Apr. 13th, 2014, 04:20 pm

+ 15 graadi Anglijaa, un visi staigaa shortos un iesljuucenees

Sun, Apr. 13th, 2014, 02:16 pm
MH370/MAS370

Jūs jau droši vien ziniet, ka facebook ir tādi cilvēki, kas visu laiku pārpostē aktuālos notikumus desmit reizes dienā, vai tā būtu avārija,pazudis cilvēks ciemā vai kaķītis kokā. šie cilvēki no malas izskatās tik līdzjūtīgi un sociāli aktīvi, bet es ar viņiem tieku galā ātri- vienkārši noslēpjot viņu ierakstus uz mūžu mūžiem, jo viņi mani kaitina. Protams, šo cilvēku līdzjūtība vai ieinteresētība ir tikpat maldinoša kā viss facebook koncepts.

šajā sakarā gribēju pastāstīt, ka man joprojām šausmīgi uztrauc Malaysian airlines liktenis, es mirstu no ziņkāres uzzināt, kas tad īsti notika. Un kur ir visi šie aktuālo ziņu pārpostētāji, kad man jāzina katra detaļa par MH370/MAS370? Pareizi, viņi vairs neatceras ne par MH370/MAS370, ne par Maximas traģēdiju, tagad topā ir Ukraina, kuru jāpārpostē, un jo vairāk attēlu, jo labāk.

Savukārt es atkal esmu viens no tiem, kas darba laikā atver gugli un meklē visu par MH370/MAS370. Esmu viens no tiem, nu tiem darba laika izniekotājiem.

Bet tomēr.. cik tas viss atgādina Lost.

Fri, Apr. 11th, 2014, 11:37 am

Studiju kredīts Nr.2 nomaksāts, check!
Cik labi, ka tādas darbības var veikt online režīmā, virtuāli pastumdot naudu no viena konta uz otru, nekā ierasties bankā ar lielu žūksni un teikt- še, ņemiet, kā jūs man visi apriebāties ar ikmēneša maksājumiem un procentiem, še, aizrijaties.

Gaidu, kad iestāsies eiforija, ka neesmu nevienam, pilnīgi nevienam parādā.

Sun, Apr. 6th, 2014, 02:53 pm

Lasu ziņas un nesaprotu to spaisa lietu..
Lāčplēšielas dzīvoklim dikti tuvu tā bode bija, bet man likās, ka spaiss ir tāda izdomāta lieta, ka cilvēki iedomājas, ka kaut kas notiek un tam notic, bet rekā, cilvēki visu laiku ņem nelabu galu, to lietojot. Nu ja tic medijiem, kas uzskaita neskaitāmus spaisa upurus.

Vispār lasu internetus un nesaprotu, vai medijos ir tā īpašā mediju valoda attīstījusies.. Jūs pazīstat kādu, kas lieto "teju", "sirmgalvis", "garnadzis" un "pērn" ikdienas sarunās?

Mon, Mar. 31st, 2014, 09:52 pm
M izmērs

Ja Latvijā mani labākajā gadījumā noraksturoja kā "ar sievišķīgām formām" (un tātad nederēju standartam), tad te esmu viena no tievākajām, ho ho ho!

Mon, Mar. 31st, 2014, 05:31 pm

Pirms atbraucu uz UK, man likās, ka man ir baigi labā angļu valoda. Nu britu seriālus tak saprotu!
Un pietika ar vienu izgājienu uz pabu, lai saprastu, ka nesaprotu neko, ko 8 cilvēki vienlaicīgi bļauj. It kā vārdus pa vienam zinu, bet konteksts zūd.
Un to visu var labot viegli- pēc kādas trešās glāzes sāc saprast, bet tā ir man bijis arī ar turku, spāņu un serbu valodu.

Sun, Mar. 23rd, 2014, 10:16 am

Stambulas metro man liekas daudz vieglāk saprotamāks kā Londonas metro, simts punkti. Toties neviens neapčamda.
Un kamēr mēs ar Olitu pēdējās minūtēs vakar visu dzīvi izrunājām, stāvot pie metro ieejas, mūsu sarunu pārtrauca bikls kungs ar brillītēm, kurš pārtrauca mūsu čalošanu un latviski prasīja mums, kā nokļūt līdz Viktorijas stacijai. It kā esam tikai 2 miljoni, bet sastopu gan Stambulas, gan Londonas metro, un laikam latviešiem vispār grūti sākumā saprast metro ideju.

Wed, Mar. 19th, 2014, 04:20 pm
mirandas stāsti

Angļu brokastis 7.30 no rīta ir liels pārbaudījums man, jo joprojām nespēju pieņemt cīruļu pasauli, un pusstundu pēc pamošanās es negribu ne runāt, ne ēst, ne skatīties uz taukainām gaļas šķēlēm, pupiņām un sēnēm. Tas viss liekas nepanesami. Tāpēc es ātri un nesāpīgi iedabūju sevī jogurtu vai banānu, cenzdamās neskatīties uz speķaino gaļēdāju baru man priekšā. Taču pēdējā laikā man ir iegaršojies kaut kas līdzīgs kartupeļu pankūkām, ko pasniedz brokastīs. Tā nu es šodien, drausmīgajai pēcpamošanās pusstundai paeejot, priecīgi čivinādama, ofisā visiem stāstu, ka man garšo šis kartupeļu veidojums, skaļi deklamējot, cik ļoti man patīk hash brownies un ka es tos varētu ēst vēl un vēl. Tas atkārtojas vairākas reizes, un cilvēku reakcija ir tādi sastinguši smaidi, kuru nozīmi es uztveru tikai tad, kad mans boss pienāk un saka- ekhm, tie nav nekādi nekādi hash brownies, ko mēs ēdām brokastīs, bet gan Hash Browns, b-r-o-w-n-s. Un, (viltīgi smaidot) jā, kad tu teici, ka tu brauc uz Amsterdamu?
-17.aprīlis, - es vārgi nočukstu.

Thu, Mar. 13th, 2014, 04:08 pm

Vispār man patīk pavasaris Anglijā, ar tādu Stīvena Kinga sižeta cienīgu miglu, caur kuru var redzēt plaukstam narcises un tulpes.

Thu, Mar. 13th, 2014, 03:55 pm

Atzīmējot jauno desmitgadi, izrakstīju pirmo čeku no savas Lloyds čeku grāmatiņas, mhm, man ir pirmā čeku grāmatiņa!

Vēl bišķiņ, un varēšu nomaksāt pēdējo studiju kredītu... yaaaay.

Wed, Mar. 12th, 2014, 01:55 pm

Pirms nedēļas pazaudēju gredzenu ar delfīniem, ko nēsāju jau 10 gadus.
Man likās, ka tā ir zīme, ka jāmaina virziens dzīvē, jāsāk jauna desmitgade, jo tas gredzens ienāca manā dzīvē tādā interesantā dienā.
Un šodien pieklauvēja pie manām durvīm un man atdeva gredzenu, jo atpazina delfīnus, manus delfīnus.
Nu labi, tad nemainīšu neko, dreifēšu jaunajā desmitgadē kā starpgalaktiku telpā.

Tue, Mar. 11th, 2014, 02:02 pm

Zilas tulpes ir tiešām tikai selekcionāru sapnis?

Viss, ko es esmu atradusi ebay.com, maksā 10 dolāri par sīpolu + piegāde.

Mon, Mar. 10th, 2014, 09:17 pm

Dažas lietas nemainās, drīz Tori Amos redzēšu un dzirdēšu un varbūt satikšu Royal Albert Hall Londonā.
Iepriekšējās reizes bijā Stambulā, Varšavā un pilsētā ar tik nesmuku vārdu Zabže.
Sajūtas gaidot tādas pašas kā pirms 15 gadiem...

Fri, Feb. 28th, 2014, 01:26 pm

Life is what happens when you're not looking at a screen.

Fri, Feb. 14th, 2014, 04:21 pm
Real Riga

Pēdējā laikā bieži rādās intensīvi sapņi par Rīgu. Esmu noteikti ietekmējusies no šī bloga http://therealriga.wordpress.com/, un, ja patin dažus gadus atpakaļ, tad es atceros, ka mēs ar Aivaru mēdzām apstaigāt Imantu un Zolitūdi, lai iepazītu apkārtni. Mēs bijām jauni, nepieredzējuši, mums bija daudz laika un mums patika pastaigas pa rajonu, un tajā laikā mēs visu dzīvi izrunājām. Reiz iebridām Imantas mežā dienas laikā, pazaudējāmies, un izbridām otrā galā aukstā ziemas vakarā.

Sapņos es ar šausmām saprotu, ka pēkšņi Pētersala ir pārvietojusies starp Torņakalnu un Bišumuižu (kur es nekad neesmu bijusi!), un ka es nezinu, kā tur tikt, maldos pa dažādiem trolejbusiem, un skatos, kā dažādi Rīgas rajoni saplūst un mainās caur trolejbusa logu.
Laikam man bail no tā, ka reiz es pēkšņi ieradīšos Rīgā, un viss būs mainījies, un es nepazīšu pilsētu, ko vienmēr ierindoju savā Lielajā Pilsētu Top5.

Sun, Feb. 9th, 2014, 10:19 pm

un vēl baigā škrobe, ka neviens nezina,, kas ir Dilans Morans!

Sun, Feb. 9th, 2014, 09:44 pm
United Kingdom

Lai izvairītos no visiem jokiem par Santa Klausu, es visiem lieku sevi saukt par Santu Janu. Un jā, tas strādā! Visi mani paklausīgi tā sauc, tas nekas, ka pasē ir citādi.
Esmu vienīgā kolektīvā, kurai nav nekādu alerģiju, mans vienīgais netikums ir tas, ka man nepatīk cūkgaļa, nepatīk alus, un jā, nepatīk tas, ka health&safety ir katra otrā teikuma galā.

Thu, Oct. 31st, 2013, 04:38 pm
Riigas shprote

Taas sastreegumstundas no 7-9 riitaa un no 18-20 Stambulaa ir iists mans cilveeku niishanas laiks.
Taa jau gruuti man piecelties, un veel jaastaav saspiestai kaa Riigas shprotei metaalaa bundzjaa!!! A ko padariisi! Ar kaajaam 12 km nekaa nenoiesi.
Vienmeer visur ir cilveeki, daudz cilveeku, paaraak daudz cilveeku.

Iemaacies uzmineet, kuraa virzienaa dosies cilveeki, kura seedvieta atbriivosies, kur atrast shortcutu, kaa ietaupiit, kaa aatraak/leetaak/vairaak... to visu Stambula iemaaca vienas nedeeljas laikaa.
Bet tas taa, laime sleepjas mazaas lietaas. Nu tur mosheju torniishos, un iepirkshanaas dienaas, un taa taalaak. Saules gaismu redzu te katru dienu, nevis taa kaa Latvijaa uz darbu melnaa tumsaa, no darba atpakalj melnaa tumsaa, un sajuuta taada, it kaa visu laiku buutu -10 graadi.
Piemeeram, ir saacies hurmas laiks - 60 sant/kg.
Katru dienu es apeedu vienu kilogramu.

Un jaa, mans miiljaakais moments joprojaam ir veerot, kaa tie virvee iekaartie salmu grozinji no piektaa staava brauc lejaa un tur iekshaa sabirst aviizes, baltmaizes un siiknauda.. Tas ir mans miiljaakais turku sadziives moments.
Kad paarvaacos no Canakkales, es domaaju, ka esmu zaudeejusi sho momentu uz muuzhu, bet nee- retaak, bet var redzeet.

Mon, Oct. 21st, 2013, 11:37 am
13,854,740

Ik reizi, kad es paprasu kaadam, cik Stambulaa ir iedziivotaaju, es sanjemu preteejas atbildes- saakot no 9 miljoniem liidz pat 20 miljoniem. Vikipeedija saka, ka taa ir otraa lielaakaa pilseeta pasaulee ar 13,854,740 iedziivotaajiem, un gribeetos ticeet, ka es esmuu 13 854 741. Stambulas iedziivotaaja.

Stambulaa transportation is a bitch. Nu tas taa, pats par sevi jau sen zinaams. Pashlaik kopaa pavadu 2 h 30 minuutes celjaa katru dienu, kas nav nekas daudz uz paareejo miljonu raadiitaajiem. Mans transporta liidzeklis mani ik dienu izvizina cauri tuuristu vietaam- Zilo mosheju un Grand Bazaar. Taa nu shodien es kaarteejo reizi skatiijos uz plaani apgjeerbtajiem tuuristiem, kas sandalees un shortos (Jo TR tachu vienmeer ir karsti!) braukaa no vienas vietas uz otru, un sapratu, ka man vairs nekad nebuus taas pirmatklaajuma sajuutas, nu taas tuurista laimiigaas sejas. Kameer es baudiiju savas Stambulas iedzivotaaja sadziives sajuutas, mazliet snobiski luukojoties uz tuuristiem, un klausiijos muuziku, atveeraas tramvaja durvis un tramvajaa brashi iesoljoja maate un meita. Tas, ka taas bija maate un meita, bija pavisam droshi, bet veel droshaak bija tas, ka taas bija latvieshu sejas. Nekad nebiju domaajusi par to, vai ir kaadas iipashas paziimes, kaa atskjirt latvieshus daudzmiljonu metropolees (iznjemot, ja vinjiem ir ausekliishi, biezpiena sierinji mutees un sarkanbaltsarkanaas lentiitees apsaiteetas visas rokas). Bet uzreiz bija skaidrs, ka taas ir latvieshu sejas. Droshiibas peec iznjeemu austinjas un noklausiijos dialogaa starp maati un meitu.
Un no taa es secinaaju, ka - ja latvieshiem ir kaada iipaha paziime, tad varbuut taa ir taada, ka vairaakums latvieshu grib staigaat, nevis braukt ar sabtransu. Tieshi par to striideejaas maate un meita, un es pat nepaspeeju pateikt 'chau', kad meita bija uzvareejusi un peec vienas pieturas maate un meita uzsaaku savu paargaajienu pa Stambulu ar kaajaam.

Typical Latvian face


20 most recent