Tue, Jul. 15th, 2014, 05:27 pm

16 dienas liidz Taizemei!

Fri, Jun. 13th, 2014, 08:22 pm

Garais vīkends Amsterdamā, un es nespēju vien pārtraukt vērot cilvēkus šeit,tik labi viņi izskatās salīdzinājumā ar angļiem. Un tās meitenes uz vellapēdiem.tik stilīgas un ar vējā plīvojošiem matiem kā kino dīvas.. Šodien pirmo reizi uzģērbu šortus, un man atkal paprasīja dokumentus, pērkot šampi.

Wed, Jun. 11th, 2014, 08:55 pm

Varbūt kāds cibiņš ir Amsterdamā šajā piektdienā?
Man interesē pavazāties pakārt, baigi negribas couchsurfing cilvēkus traucēt.

Thu, Jun. 5th, 2014, 04:52 pm
viins&telefons

Sainsbury kasiere mani nepaardeva viinu, accimredzot ar mugursomu, legingiem un bez kosmeetikas es izskatos zem 25 un mana Latvijas ID karte un Anglijas bankas karte nekam, pilniigi nekam te neder, jo tas nav nekaads oficiaalais dokuments.
Sajutos baigi jauna liidz mirklim, kad saaku peetiit savu jauno telefonu, un izraadaas, ka esmu viskautko sabikstiijusi, ka feisbukaa cilveeki apstiprina manus draudziibas uzaicinaajumus,ko neesmu nevienam suttijusi, un tad gan es sajutos tik veca kaa pati pasaule.

Mon, May. 26th, 2014, 08:19 pm
Pav-rudens

Laikapstākļi Anglijā man atgādina to trako laiku manā dzīvē, kad es strādāju dienas un nakts maiņas, un es nekad īsti nezināju ne datumu, ne laiku, un gulēt gāju no rītiem, pēcpusdienās un naktī, un beigās es vairs neko nesapratu.
Jau ilgu laiku es nesaprotu, vai ir pavasaris, vasara vai rudens, man liekas tas ir kaut kāds pav-rudens šeit.
Te ir tāds Latvijas aprīlis, tas možais un zaļais aprīļa sākums, kad viss zaļo un līst, un tāpat tas ir augusta beigu drēgnums un tāda nolemtības sajūta, ka ziema tuvojas. Saules nav, un visu laiku gribas klausīties Niku Keivu.
Pirmo reizi,kad es beidzot varēju izvēlēties biļeti uz visur-kur-es-vien-gribu, es izvēlējos Taizemi, un tagad tur sākas nemieri. Es pievelku haosu, vai haoss pievelk mani?

Fri, May. 23rd, 2014, 09:50 am
Stonehenge

Uz Stonehendžu es gribēju aizbraukt kādus 10 gadus atpakaļ, un šoreiz es to izdarīju tikai tāpēc, ka tas bija tuvu, ērti, un ar labu kompāniju.
Kopējās izmaksas sasniedza 35 mārciņas, neskaitot baltvīna pudeli, ar ko atzīmējām lietaino Anglijas klimatu un izmirkušās kurpes pie pašiem akmeņiem.
Viss bija ļoti organizēti, akmeņi ir, protams, mazāki, kā iedomājos, un, protams, viss bija ļoti lietaini.
Pa ceļam mēģināju klausīties vēstures izklāstā, ko visiem translēja autobusā, bet jutu, ka mana apziņa aizslīd kaut kur citur, un tad, kad visiem dalīja kaut kādus audio walkie-talkie tipa aparātus, ko piespiest ausij, lai klausītos Vēsturi (atkal!) pie pašiem akmeņiem, man iedalīja audio materiālu spāņu valodā, un tā es atkal nenoklausījos vēstures materiālu. Vismaz jāpriecājas, ka izskatos spāniska.
Un vispār varbūt viņi tajā Stounhendžā vienkārši būvēja māju? Vismaz man tā izskatās.

Tātad: Stonehenge- check!

Tue, May. 20th, 2014, 11:22 am
Paraleeles

Pagaajushajaa gadaa straadaaju Turcijaa, un tur alkohols skaitiijaas kaut kas diezgan fui un sleepjams (visi saaka dzert tikai tad, kad boss aizbrauca no oficiaalaajaam vakarinjaam prom), savukaart te, Anglijaa, ir miljons vaardi,lai apziimeetu vaardu 'piedzeeries/-usies' un fakts, ka tu nedzer, ir driizaak fui, nekaa kaut kas labs, jo visa socializaacija balstaas ja ne uz vienu vieniigu dzershanu, tad vismaz runaashanu par to vai jokoshanu par to. Kaut kaads paartijs vai vakarinjas bez alkohola vispaar vinjiem liktos kaa elles priekshkambaris.

Un abas vides man liekas mazliet perversas un paarspileetas.

Turcijaa man visu laiku vajadzeeja justies mazliet vainiigai, ka gribu izdzert 2+ viina glaazes, un te es juutos vainiiga, ka negribu socializeeties ar koleegjiem, kas paardzeerushies ar vienu kurpi kaajaa vemj baseinaa.

Thu, May. 8th, 2014, 11:42 am

A kaa iisti introverti cilveeki pelna naudu?
Tulkoshana, astrofizika, kas veel?

Thu, Apr. 24th, 2014, 09:46 pm

Amsterdamā palikām vienā no hoteļiem Lloyd, ko tūrisma grāmata bija noraksturojusi kā hoteli ar raksturu.
Mūsu istabā raksturs īsti neizpaudās, bija tikai dīvaina stāvlampa ar dažādu kukaiņu zīmējumiem uz tās. Un duša nemitīgi applūda. Citās istabās esot duša vai vanna istabas vidū, nu vispār tāds acid dream hotelis it kā.

šķirstīju viesu grāmatu, un ieraudzīju savu pirmo LV darba devēju vārdus melnus uz balta. Viņiem arī patika hotelis, un arhitektūra, un brokastis, un viss pārējais. Un tajā brīdī sapratu, ka laikam mūsu ceļi ar to jomu, kurā strādāju vairākus gadus, vairs nekrustosies. Un iestājās tāda neviendabīga closure sajūta.

P.s. Un, protams, ka man atkal gadījās kāds interesants notikums, būs jāsāk drīz rakstīt grāmata par savu dzīvi.

http://www.rainymood.com/

Thu, Apr. 17th, 2014, 02:06 pm

vakar pēc 7 gadu neredzēšanās satiku Sharoni un paliku viņas pusmiljonu vērtajā mājā Londonā. Viss bija kā agrāk,rsu laikos. Un tagad sēžu Džeimija Olivera restorānā lidostā ar ielūgumu uz Sharoni kāzām 30.decembrī Šrilankā,un man vēderā plosās tauriņi,kā gribas tur būt. divas stundas līdz Amsterdamai.

Sun, Apr. 13th, 2014, 04:20 pm

+ 15 graadi Anglijaa, un visi staigaa shortos un iesljuucenees

Sun, Apr. 13th, 2014, 02:16 pm
MH370/MAS370

Jūs jau droši vien ziniet, ka facebook ir tādi cilvēki, kas visu laiku pārpostē aktuālos notikumus desmit reizes dienā, vai tā būtu avārija,pazudis cilvēks ciemā vai kaķītis kokā. šie cilvēki no malas izskatās tik līdzjūtīgi un sociāli aktīvi, bet es ar viņiem tieku galā ātri- vienkārši noslēpjot viņu ierakstus uz mūžu mūžiem, jo viņi mani kaitina. Protams, šo cilvēku līdzjūtība vai ieinteresētība ir tikpat maldinoša kā viss facebook koncepts.

šajā sakarā gribēju pastāstīt, ka man joprojām šausmīgi uztrauc Malaysian airlines liktenis, es mirstu no ziņkāres uzzināt, kas tad īsti notika. Un kur ir visi šie aktuālo ziņu pārpostētāji, kad man jāzina katra detaļa par MH370/MAS370? Pareizi, viņi vairs neatceras ne par MH370/MAS370, ne par Maximas traģēdiju, tagad topā ir Ukraina, kuru jāpārpostē, un jo vairāk attēlu, jo labāk.

Savukārt es atkal esmu viens no tiem, kas darba laikā atver gugli un meklē visu par MH370/MAS370. Esmu viens no tiem, nu tiem darba laika izniekotājiem.

Bet tomēr.. cik tas viss atgādina Lost.

Fri, Apr. 11th, 2014, 11:37 am

Studiju kredīts Nr.2 nomaksāts, check!
Cik labi, ka tādas darbības var veikt online režīmā, virtuāli pastumdot naudu no viena konta uz otru, nekā ierasties bankā ar lielu žūksni un teikt- še, ņemiet, kā jūs man visi apriebāties ar ikmēneša maksājumiem un procentiem, še, aizrijaties.

Gaidu, kad iestāsies eiforija, ka neesmu nevienam, pilnīgi nevienam parādā.

Sun, Apr. 6th, 2014, 02:53 pm

Lasu ziņas un nesaprotu to spaisa lietu..
Lāčplēšielas dzīvoklim dikti tuvu tā bode bija, bet man likās, ka spaiss ir tāda izdomāta lieta, ka cilvēki iedomājas, ka kaut kas notiek un tam notic, bet rekā, cilvēki visu laiku ņem nelabu galu, to lietojot. Nu ja tic medijiem, kas uzskaita neskaitāmus spaisa upurus.

Vispār lasu internetus un nesaprotu, vai medijos ir tā īpašā mediju valoda attīstījusies.. Jūs pazīstat kādu, kas lieto "teju", "sirmgalvis", "garnadzis" un "pērn" ikdienas sarunās?

Mon, Mar. 31st, 2014, 09:52 pm
M izmērs

Ja Latvijā mani labākajā gadījumā noraksturoja kā "ar sievišķīgām formām" (un tātad nederēju standartam), tad te esmu viena no tievākajām, ho ho ho!

Mon, Mar. 31st, 2014, 05:31 pm

Pirms atbraucu uz UK, man likās, ka man ir baigi labā angļu valoda. Nu britu seriālus tak saprotu!
Un pietika ar vienu izgājienu uz pabu, lai saprastu, ka nesaprotu neko, ko 8 cilvēki vienlaicīgi bļauj. It kā vārdus pa vienam zinu, bet konteksts zūd.
Un to visu var labot viegli- pēc kādas trešās glāzes sāc saprast, bet tā ir man bijis arī ar turku, spāņu un serbu valodu.

Sun, Mar. 23rd, 2014, 10:16 am

Stambulas metro man liekas daudz vieglāk saprotamāks kā Londonas metro, simts punkti. Toties neviens neapčamda.
Un kamēr mēs ar Olitu pēdējās minūtēs vakar visu dzīvi izrunājām, stāvot pie metro ieejas, mūsu sarunu pārtrauca bikls kungs ar brillītēm, kurš pārtrauca mūsu čalošanu un latviski prasīja mums, kā nokļūt līdz Viktorijas stacijai. It kā esam tikai 2 miljoni, bet sastopu gan Stambulas, gan Londonas metro, un laikam latviešiem vispār grūti sākumā saprast metro ideju.

Wed, Mar. 19th, 2014, 04:20 pm
mirandas stāsti

Angļu brokastis 7.30 no rīta ir liels pārbaudījums man, jo joprojām nespēju pieņemt cīruļu pasauli, un pusstundu pēc pamošanās es negribu ne runāt, ne ēst, ne skatīties uz taukainām gaļas šķēlēm, pupiņām un sēnēm. Tas viss liekas nepanesami. Tāpēc es ātri un nesāpīgi iedabūju sevī jogurtu vai banānu, cenzdamās neskatīties uz speķaino gaļēdāju baru man priekšā. Taču pēdējā laikā man ir iegaršojies kaut kas līdzīgs kartupeļu pankūkām, ko pasniedz brokastīs. Tā nu es šodien, drausmīgajai pēcpamošanās pusstundai paeejot, priecīgi čivinādama, ofisā visiem stāstu, ka man garšo šis kartupeļu veidojums, skaļi deklamējot, cik ļoti man patīk hash brownies un ka es tos varētu ēst vēl un vēl. Tas atkārtojas vairākas reizes, un cilvēku reakcija ir tādi sastinguši smaidi, kuru nozīmi es uztveru tikai tad, kad mans boss pienāk un saka- ekhm, tie nav nekādi nekādi hash brownies, ko mēs ēdām brokastīs, bet gan Hash Browns, b-r-o-w-n-s. Un, (viltīgi smaidot) jā, kad tu teici, ka tu brauc uz Amsterdamu?
-17.aprīlis, - es vārgi nočukstu.

Thu, Mar. 13th, 2014, 04:08 pm

Vispār man patīk pavasaris Anglijā, ar tādu Stīvena Kinga sižeta cienīgu miglu, caur kuru var redzēt plaukstam narcises un tulpes.

20 most recent