Mon, Apr. 27th, 2015, 09:51 am
[i]chimera:

priecīga nolēkāju intermediate workout with dumbbells un biju nejēgā ar sevi lepna, līdz manīju, ka 10-gadīga talkas pāriniece braši stiepj aš veselus divus maisus kopsummā uz kilogramiem 70-80. kopumā talkas devīze varētu būt - sievietes un bērni=mūsu spēks.

ziemassvētku egli uz zemlogu mauriņa atstāju, jo tas ir ORGANISKS atkritums, turklāt pret estētiku kā jēdzienu izjūtu vieglu nicinājumu.

Sun, Apr. 26th, 2015, 11:41 pm
[i]juuuda:

ir diezgan grūti, ja tev ir tikušas iedalītas pīles kājas, bet pati neesi pīle un ik pa laikam tomēr jāpērk jauni apavi.

Sun, Apr. 26th, 2015, 10:55 pm
[i]fictio: Candyflipping

Man sajūta, ka es būtu sniegabumba, ko kāds sakratījis, nu tāda, ar salavečiem un ciematiņiem un ragaviņām iekšā. Gribu saskatīt, kas tur notiek, bet tur tikai tās sniegpārsliņas. Vai ziedlapiņas. Vai papīra skrandas. Bet pamazām, šķiet, viss noskaidrojas.
Vazājos nedēļu pavasarī, saullēktos un saulrietos, plūmjziedos un soliņos, grimu dīķos un peldēju akvārijos. Atbraucu atpakaļ, un te tikai pelēkas dienas un klepus. Drudzis spiež acābolus te pierē, te no tās ārā.
Viena puse sejas smejas, otra raud. Reizēm tās sejas pavisam smejas. Reizēm raud.
Nevaru parunāt vēl īsti. Mana balss grib runāt tikai ar manu balsi. Mana balss grib runāt tikai ar tavu balsi.
Laiks un telpa ir brīvprātīgie palīgi. No kuru pakalpojumiem es arvien biežāk atsakos.
Pat uz nāvi notiesātos reizēm apžēlo. Un reizēm viņi apžēlojas paši par sevi.

Sun, Apr. 26th, 2015, 10:28 pm
[i]yoni: Sekss sapņos

Mani bieži vien apciemo šim blogam tematiski sapņi. Tomēr, ņemot vērā, ka esmu ļoti krāšņa sapņotāja, tas salīdzinājumā nav nemaz tik liels procents. Ņemot vērā, cik daudz es ar to nodarbojos, cik daudz skatos pornu, erotiku, lasu to, domāju par to un pat rakstu, kopumā liekas, ka vajadzētu būt vairāk, bet nav.
Tomēr tādi sapņi nav retums un tiem ir manāmas konkrētas iezīmes.
Pirmā no tām aizsākās jau vēlā pusaudzībā. Jāatzīmē, ka par seksu man nebija lielas praktiskas intereses līdz pat 24 gadu vecumam. Jā, protams, ka man šis tas interesēja, bet, jo tālāk gāja, jo interese kļuva mazāka un beigās izvērtās nepatikā. Cēloņus neizklāstīšu, un, kā var manīt, tas ir ļoti mainījies kopš tā laika.
Taču jau kopš kādiem 14 gadiem vai varbūt jau agrāk man rādās šāds motīvs: es vēlos ar kādu nodarboties ar seksu, bet visur veras vaļā durvis, kāds mēģina ielūrēt pa logu, izrādās, ka istabā ir vēl kāds cilvēks. Svarīga detaļa - neviens nekad nepieķer, bet ir kaut kādi bīstami apstākļi, ka kāds varētu ieraudzīt un viss izjūk pirms reāli sācies.
Tad vēl ir interesanta lieta ar apzinātajiem sapņiem - tajos man nekad neizdodas nodarboties ar seksu. Ar apzināto sapni es domāju situāciju, kurā es 100% zinu, ka esmu sapnī, mana domāšana nav izmainīta, es uz 100% kontrolēju to, ko daru, būtībā esmu kā dzīvē. Tādi man negadās bieži, lai gan to, ka tas ir sapnis, es zinu 80% gadījumu. Parasti gan es lāga nevaru saprast, ko tas nozīmē, nekontrolēju, ko daru, sapnim ir sava virzība un es reizē esmu iekšā, reizē vēroju no malas ar domu - paskat, kā es daru...
Tātad, tajos samērā retajos īstajos apzinātajos sapņos, man vienmēr velk uz seksu. Iedomājieties - apkārt tik daudz cilvēku, var mākties virsū katram, kam grib, nekādu seku... Vai nav kārdinoši? Vismaz man vienmēr, ja neesmu viena, gribas kāpt virsū jebkam (gandrīz), kas tur ir. Tomēr nekad vēl tas nav izdevies. Tikko kā es paļaujos savai vēlmei, sapnis sāk jukt un brukt un pāriet parastajā sapnī vai arī pazūd vispār. Atceros vienu reizi, kad man izdevās kādu minūti kaut ko padarīt, bet tas ir vienīgais, un arī pēc tam viss pazuda. Ja es nepievēršos šai idejai, apzinātais sapnis var iet ļoti ilgi, tajā es satieku dažādas būtnes, risinu interesantas sarunas, bieži vien lidoju, arī kontrolēju sapņa "matēriju", varu pārvietot ar domas spēku jebko, pat atvērt debesis uz citām dimensijām vai nomainīt vienu tēlu ar citu. Būtībā - ļoti interesanti, bet man vienmēr nu... velk uz tādām negarīgākām lietām. Ļoti bieži sapnis beidzas ar to, ka es nespēju pārvarēt kārdinājumu mēģināt kādu sapņa tēlu pavedināt.
Tas izklausās zīmīgi, bet konkrētus secinājumus es no tā nespēju izdarīt.
Vēl ir tā, ka, lai cik man nebūtu liela pieredze (nav jau arī milzīga, bet tomēr) ar dažādiem cilvēkiem dažādās kombinācijās, sapnī viss bieži vien ir ne pārāk detalizēts un izplūdis. Sajūtas ir izplūdušas, tauste nedarbojas tik labi, dažkārt notiek nenosakāmas realitātes deformācijas, sapņi ar seksu parasti nav gari. Skūpsti mēdz būt ļoti izjusti, tāpat dažādas romantiskās detaļas ir skaidras, bet, tikko viss nonāk līdz konkrētam seksam, viss kļūst mazāk īsts un izplūdis.
Kopumā man sapņi ir ļoti detalizēti, dzīvi, bieži vien radot DMT līdzīgu "reālāks nekā realitāte" sajūtu. Tiem ir fantastiski, filosofiski, dziļi simboliski motīvi. Tomēr, kad sākas sekss, viss izplūst, kļūst juceklīgs un nesakarīgs.
Ir bijuši daži spilgti izņēmumi, kā šonakts sapnis, kāpēc iedomājos par to uzrakstīt, tomēr jaukais 2+2 tāpat uz beigām izplūda un beidzās jau ļoti nesakarīgi, lai gan sākums bija necerēti skaidrs un baudāms. Sapnis gan nebeidzās. Tikko sekss beidzās, tas ieguva savu ļoti skaidro un reālo raksturu.
Bauda bieži vien ir ļoti īsta. Pat tad, ja attēls ir deformēts un neskaidrs, dažkārt mēdz būt ļoti reālistiskas sajūtas un orgasmi. Brīžiem nevar saprast tajā juceklī, kas tieši notiek, bet var saprast, ka tas, kas notiek, ir ļoti labi :D
Diez kā ir pārējiem - vai seksa sapņi ir tādi paši kā pārējie? Vai tie ir skaidri? Vai ir fiziska bauda?
Man nav ne jausmas, kā tas ir citiem. Tāpat gribētos zināt, kāpēc man ir tāda sapņu seksa problēma. Tas ir tik ļoti sistemātiski, ka liekas - nu tur ir kaut kas psiholoģisks. Kaut kāda problēma. Kāpēc tieši uz šo vienu tēmu, ko es sapņos vēlētos piedzīvot bieži un krāšņi, man ir tādas problēmas..? Nebūtu tas tā vienmēr, domātu - nu ok... bet kaut kas tur ir.
Diez kā ir citiem?
Zinu, ka šī ir ciba un visticamāk, ka nesaņemšu nevienu pašu atbildi, bet interesē ļoti...

Sun, Apr. 26th, 2015, 09:55 pm
[i]ho_tai posting in [i]pajautaa: Veselības žurnālu fani

Labs vakars!
Ļoti vajag nedēļas laikā atrast studiju pētījumiem cilvēkus, kas regulāri lasa 36,6 vai Ko ārsti tev nestāsta?, kas būtu ar mieru, ka es viņiem piezvanu un parunājos. Pārējo veselības žurnālu lasītājus viegli savācu, bet ar šiem radās problēmas. Saruna ap 40 minūtēm+ anketa. Tā kā process piņķerīgāks, nekā aptaujas lapele, pretī varu pateikt paldies 5 eiro vērtībā ar to, kas nu kuram garšo.
Ziņu gaidīšu uz ho_tai@inbox.lv

Sun, Apr. 26th, 2015, 09:26 pm
[i]zille:

A. tomēr izdomāja citu plānu - kas nozīmē, ka viņš ir gudrs, tomēr neriskē savu auto dot svešai sievietei un uzklausa, ko sieviete saka.
Lai gan, biju mazliet vīlusies, tomēr tā ir daudz prātīgāk.
Tā vietā izlaidu riksi līdz vietējai Āgenskalna bodei, kurā esot, sāka skanēt All by myself no Bridžetas filmas. Gandrīz balsī sāku smieties. Labi, ka nepirku alkoholu, to nu es nepārdzīvotu.

Sun, Apr. 26th, 2015, 07:45 pm
[i]neraate:

vakar ķīseli vārot (jātiek tak galā ar vecajiem krājumiem pirms izlien jaunie rabarberi, vai ne) ķiršu putiņas katla virspusē izskatījās pēc debesmannā. šodien saņēmos un tiku galā ar šo bubuli. pirmo reizi taisīju, bet sanāca lieliska, lieliska debesmanna
to varētu nosaukt par veco laiku saldēdienu čelindžu, jas tas būtu apzināti

tagad dzeru alus putiņas un kaifoju. laikam trūkst B grupas vitamīnu, tā prasījās alu, ka bail. vēl labāk jau, protams, ja būtu Bauskas veselība, bet slinkums iet uz veikalu

Sun, Apr. 26th, 2015, 02:51 pm
[i]likcepure: Kamī

Ir tā, ka tas, kurš pirmais izdomā svešiniekam vārdu, tam arī viņš pieder.

Sun, Apr. 26th, 2015, 02:31 pm
[i]iive: lūk, tā ir laba erotika

bet manai atvērtai elpai
tu esi atvērta telpa
manai atvērtai vēlmei
tu esi atvērta dzelme

/Daksis/

Sun, Apr. 26th, 2015, 02:21 pm
[i]zille:

Dūšiņa viegli papēžos.
A. šodien aizbraucis uz darbu ar savu mašīnu, aizmirstot, ka vakarā darba mašīna jāatstāj nevis pie darba, bet kolēģim, kurš dzīvo kaut kādā mazmiestā, kur, protams, nav sabiedriskā transporta iespējas. Kas tas vispār par mazmiestu?
Īsāk sakot, saņēmu uzaicinājumu pievienoties un braukt viņam pakaļ ar viņa mašīnu. Kas ir nu tā - dūšiņa viegli papēžos.
Nu, cik sarežģīti varētu būt sekot viņam viņa mašīnā?
Em, ja varēju atļauties jokot, ka viņam bija jākārto braukšanas eksāmens piektdien pie manis, man nevajadzētu būt pārsteigtai, ka arī man ir dota tāda iespēja.
Bet tik un tā - sveša mašīna ir sveša mašīna, kaut tā man īsti nav bijusi problēma, bet tomēr. Un vēl nepazīstams ceļš, kas jau vien liek mazliet padomāt, vai maz vajag. Tomēr tas izklausās pēc maza piedzīvojuma, jo kurš vīrietis no laba prāta savu auto uzticēs mazpazīstamai dāmai, kura šodien ir pat nagus sarkanus nolakojusi un vēl nav pārdomājusi... Un vispār laikam, daudz vairāk dūšiņa papēžos ir no tās apziņas, ka šovakar tiktu sperts nākamais solis un te nu bez atkāpšanās :)
Lūk, sievietes māk visu sarežģīt. Līdz brīdim, kad cilvēku pilnībā iepazīst un uzticas.

Mēs tieši ar L. vakar runājām, cik skarbi - un reizēm laikam tas arī lielākais iemesls, kāpēc pāri tomēr nešķiras - ir sākt visu no sākuma ar cilvēku, kuru nepazīsti - nezini, kas un kā viņam patīk, garšo, ir tuvs un mīļš. Ar vienu esi noslīpējies tuvu pilnībai un tad gandrīz ir vienalga, ka viņš dara pāri, jo visādi citādi viņš ir labs cilvēks - vismaz citu cilvēku acīs un galu galā - tik daudz laika un nervu ieguldīts attiecībās, ka sākt to visu no gala ar svešu cilvēku - nē, paldies.

Bet nu - liktenis pats visu noliek savās vietās un tad jau redzēšu, kas un kā. Jušana pagaidām tāda viegli tirpstoša.

Sun, Apr. 26th, 2015, 02:25 pm
[i]authenticity:

love is a verb

Sun, Apr. 26th, 2015, 01:40 pm
[i]klusais_okeans posting in [i]pajautaa:

Labdien,

nepieciešams atrast un rezervēt t.s. lielceļa hoteli kaut kur Vācijā - varbūt kādam ir pieredze ar šāda vieda naktsmājām un varat ieteikt saitus, kur to var ātri un ērti izdarīt? Vai varbūt kādu šī tipa viesnīcu tīklu?

paldies jau iepriekš!

Sun, Apr. 26th, 2015, 02:04 pm
[i]evy:

mazliet ar nobiidi es uzzinu, ka nepaalaa bijusi zemestriice, kura izniicinaajusi ne tikai tuukstoshiem dziiviibu, bet arii kultuurveesturiskas vietas. zheel. http://www.theguardian.com/world/gallery/2015/apr/25/earthquake-in-nepal-in-pictures
salasiijos tagadinj te visus internetus par sho teemu, par to, kaa tas esot bijis neizbeegami.
interesanti, ja es sho buutu salasiijusies pirms paaris gadiem, kad braucu uz turieni - es buutu braukusi?
dazhriz labaak tomeer ir kaut ko nezinaat.

Sun, Apr. 26th, 2015, 12:24 pm
[i]evy:

robchiks nelika vilties! viens no peedeejo gadu labaakajiem konceriem, ko esmu apmekleejusi. pirmajaa vietaa man gan veeljoprojaam rollingstoni turaas. robchiks vareetu buut otrajaa.

lielisks shovs!

Sun, Apr. 26th, 2015, 02:58 am
[i]auksts_entelekt:

Šonakt neaizmirstiet svarus pagriezt uz vasaras izmēru. Tieši 3:00 pagriežam uz -10 kg.

Sat, Apr. 25th, 2015, 10:12 pm
[i]zille:

noskatījos filmu.
jauns puika iemīlas vecākā sievietē un tā šo beidzot pavedina. bla, bla, bla. tad viņa vienā dienā pazūd. salauž puikam sirdi. pēc gadiem puika kā students satiek šo sievieti tiesas prāvā, kurā viņa tiek tiesāta par ebreju iznīcināšanu. viņai piespriež mūža ieslodzījumu. ne līdz galam taisnīgi un tomēr. bla, bla, bla. puika, kas nu jau ir pusmūža vīrietis - šķirtenis sāk sūtīt viņai uz cietumu kasetes, kuras pats ierakstījis - lasīdams dažādas grāmatas.
un te nu ir tas āķis. kad viņš bija puika, viņš lasīja tai priekšā grāmatas. tiesas prāvā viņa atzinās, ka rakstījusi dokumentu, kuru pat nevarētu izlasīt, ja kāds viņai lūgtu. viņa bija analfabēte un ar viņa kasešu palīdzību cietumā, sirmā vecumā iemācījās rakstīt un lasīt.
vārdu sakot, tāds stāsts, ka godīgi apraudājos - man likās bezgala romantiski.

es izskatoties savādāk, kā pavasaris - teica mana draudzene - kolēģe, kuru nebiju satikusi 2 nedēļas. tā esot mīlestība. nezinu, jā vai nē, bet smaidu visu laiku, izņemot brīžus, kad raudu, skatoties filmas.

Sat, Apr. 25th, 2015, 08:40 pm
[i]yeux_glauques: #public detvice announcement II (update)

kaņepē, mīļie, vakar bija oblava, un tagad tur var dzert tikai limonādi. mūsu plēģuru klubiņš ar to nebija mierā, tāpēc dzeram šovakar krogā aptieka. aicinājums piebiedroties joprojām paliek spēkā. sākums ap desmitiem.

Sat, Apr. 25th, 2015, 03:21 pm
[i]melnbaltalapsa: Bezmērķīgi.

Tāds nogurums, ka varētu atstiept ķepiņas uz priekšu un aizmigt uz mūžu.
Un Šodien vēl nakts darbs..

Satikts. Tikai ne uz mirkli nav palicis vieglāk. Saprotamāk. Tikai patiesāk. It kā ar savu tuvumu viņš spētu padarīt visas zvaigznes redzamas dienasgaismā.

Sat, Apr. 25th, 2015, 10:56 am
[i]neraate: bērnkopīga

parasti nav laika baigi iedziļināties teorijā, šad tad gan brīvākā brīdī palasu kādu rakstu internetā. izlasīju videopamācību 'kā pareizi mazgāt puisēnu' konstatēju, ka to daru nepareizi. vienu reizi izmēģināju kā ir 'pareizi' un izlēmu, ka gājuši visi nafig. varbūt nepareizi, toties kārtīgi nomazgāts.
kā es māku tā es maunu

Sat, Apr. 25th, 2015, 09:45 am
[i]zille:

Biju laba meitene - izstaipīju muguru.
Kamēr staipījos, domāju.
Interesanti, kā tad īsti būs - vai izrādīsies, ka klusie un kautrīgie ūdeņi tie dziļākie?
Jo nu es arī - no malas varbūt esmu klusa un kautrīga, bet iekšā. Ūja, ūja. Bango vien.
Un, ja ļauj vaļu... Brīnišķīgi.
Tā nu cenšos saprast pirms laika, kādas ir manas personības ne īpaši šķīstās daļas iespējas nākotnē.
Jo nu, man pārāk patīk. Lai gribētu atteikties. Un būtu šķīsta un mierīga, nu i nē.

20 most recent