Mon, Mar. 27th, 2017, 08:06 pm
[i]kjiimikjis posting in [i]pajautaa: Ādas apģērbu remonts

Sveiki!
Tātad: ādas mētelis, 1 gab, problēma - plīsums pie kabatas, kādi 5 cm garumā.
1) kur Rīgā var šitādu vainu labāk saremontēt, un kur - labāk neremontēt? T.i., interesē labās/sliktās pieredzes ar remonta kantoriem.
2) ja ir gadījusies līdzīga liga, tad ar aptuveni kādu summu jārēķinās?

TIA

Mon, Mar. 27th, 2017, 07:14 pm
[i]laielais posting in [i]pajautaa: Kas teikā labs?

Kur Teikā koncentrējas kultūras dzīve? Klubi, mūzika, dzeja, teātri, lekcijas u.c.? Ko iesakat apmeklēt teikas apkārtnē?

Mon, Mar. 27th, 2017, 06:56 pm
[i]melnbaltalapsa: Ah

Ai, ka Tu pavasari mani sāpini. Šodien tāda saule iespīdēja acīs iekš istabas, ka teju sametās fiziski sāpīgi, ka nedzīvojam vairs Avotu ielā. Tās gaišās piecas istabas. Tā virtuve un plašumi. Rēķini un sabiedrība.

Šodien šķik - šķik apgrieza matus mana personīgā friziere frizētavā.

Mon, Mar. 27th, 2017, 06:03 pm
[i]silpurene:

if in doubt, cut it out

Mon, Mar. 27th, 2017, 05:57 pm
[i]silpurene posting in [i]pajautaa: Iesaki, lūdzu

Labs, ar noslieci uz izcils - rehabilitologs Rīgā? 
Uzvārds un kur var satikt!
Paldies <3 

Mon, Mar. 27th, 2017, 05:20 pm
[i]temperature: 74

visu dzīvi domāju, ka man nav nekādu talantu, bet tikko tā kārtīgi sapratu, ka ir gan. pašnoniecināšana. lai nu ko, bet to es daru izcili.

šodien atnāca piedāvājums, kura dēļ varētu lēkāt pa dzīvokli, ja nebūtu šoka sastinguma. izskatās, ka mana nebeidzamā spamošana par filmām un ēdienreižu atlikšana kino apmeklējumu dēļ būs atmaksājusies. piedāvājums ietver smagu darbu un šausmīgu atbildību, bet no laimes nezinu, kur likties.
un tad, protams, ieslēdzas mans prāts, kas uz labām ziņām vienmēr reaģē ar: "i will find a way to fuck this up." nesaprotu, par ko esmu šo izpelnījusies, un esmu pārliecināta, ka, kad sākšu darīt šo darbu, mani ātri vien izmetīs pa durvīm, jo viņi sapratīs, ka es neko no kino nejēdzu. vai arī mana nepārliecinātība par sevi panāks to, ka nespēšu uzņemties atbildību par pašas pieņemtajiem lēmumiem, un tad tas būs tas, kas viņus atgrūdīs. kaut kādā veidā kaut kas noteikti noies greizi. palikšu pie siles, ko pati būšu sasitusi.

un kaut kā ļoti līdzīgi ir ar manu randiņošanas situāciju. puisis ir lielisks, ar katru sarunas brīdi atklājam arvien vairāk kopīga. pirmo reizi vairāku gadu laikā sapratu, ka veiksmīgam randiņam nav nepieciešams alkohols, lai es atbrīvotos. pārnāku mājās trijos naktī smaidīga līdz ārprātam. un tāpēc es gaidu katastrofu. tā ir neizbēgama. gaidu, ka kuru katru brīdi uzzināšu ko tādu, kas nogriezīs jebkādu vēlmi ar viņu tikties. šobrīd naudu lieku uz to, ka viņš izrādīsies homofobs un/vai rasists.

un tā es te dzīvoju, pati sev neļaujot izbaudīt labās lietas, kas ar mani notiek.

Mon, Mar. 27th, 2017, 05:02 pm
[i]lasitajs:

nezinu, vai tas ir pavasaris vai arī es mēģinu kaut ko kompensēt, bet pēdējā laikā gribas rīt gandrīz nepārtraukti.
būtu interesanti nosvērties.

Mon, Mar. 27th, 2017, 12:20 pm
[i]unpy: Laika vērotāja piezīmes.

Šodien labs laiks strādāšanai visur kur, izņemot birojus. Vēl drusku un varbūt arī pārvākšos strādāt uz kafetērijām, tām, kas ārā, vai, vēl labāk, kaut kur mežā.

Mon, Mar. 27th, 2017, 01:21 am
[i]mazaa_mija:

man ir 3 siera sviestpapīri izlikti ar zivju zvīņām tik skaisti, paskataties uz zvīņām pret gaismu, tur ir vēl lielāks kosmoss kā sniegpārsliņās

Mon, Mar. 27th, 2017, 01:15 am
[i]mazaa_mija:

man ir palikuši 4 sērkociņi no Champagne Fleury, esmu izmisumā

Mon, Mar. 27th, 2017, 12:57 am
[i]telefontubbie: nav Nadeždas

26.marts ziņu lapās, kas būs rīt?

Hmm. Paģēru,ka Navaļnijs 99% pazudīs vai mīklainos apstākļos "noliksies ar sirdskaiti". Oficiālie Rašas mediji ziņojumu sagatavos pēc 3 dienām (labākajās PSRS tradīcijās).

933 aizturētos protestētājus turpinās vajāt viņu darba vietās, līdz padosies nodzersies kā tā Rašas daļa, kas tupi sēdēja, turpināja dzert un negāja ielās.

Latvijā KNAB turpinās gulēt.

Politiskās kaislības ir Hameleonu rotaļas bez gala.

Sun, Mar. 26th, 2017, 11:15 pm
[i]kini: .

domāju, kurā brīdī izdevās no sevis izdauzīt to nīgro latvieti, dzimtas mantojumu etc, kas radīja tik lielas bailes otram pateikt ko labu. pamazām, bet tas kaut kā ir mainījies un nav nekādu problēmu ne saviem tuvajiem, ne visādiem tālākiem pateikt, kādi malači, cik kas forši sanācis u.c. pai, pai sev. noup, nīgrums, atsaldētība un sprēgāšana is not cool, lai tas paliek kaut kādiem veciem laikiem. spēt otram pateikt foršās lietas, priecāties un spēt pieņemt arī to, kas ir viegli, saldi un rozā, tas ir virziens.

Sun, Mar. 26th, 2017, 10:03 pm
[i]kini: .

atkal un atkal atgriežos pie tā 'find what you love and let it kill you'. pēc divām negulētām naktīm tāpat negāju gulēt, jo gribēju pamēģināt šopēcpusdien vienu jaunu deju nodarbību. redzēju daudz cilvēkus, kas dejo lieliski, un redzu, cik daudz darba vēl jāiegulda, lai spētu kustēties tā, lai man pašai patīk. ceru ar šo intensitāti kāda gada laikā nokļūt vismaz līdz vidēji apmierinošam līmenim. gaidu to brīdi, kad ķermenis sāks lūzt un pielāgoties tam, ko mēģinu no viņa izdabūt, pamazām dažas vietas 'atlaižas', bet gurni un krūšukurvis ir vēl krietni vien jātrenē. kā viens teica, involved. tas par mani un maniem bērnības sapņiem.

Sun, Mar. 26th, 2017, 07:02 pm
[i]homebound: Jaunība

Aizgāju gulēt līdz ar laikapstākļiem.

Es negribu dzert bāros un klubos, es gribu dzert saulainā vasarnīcā un nakts vidū iet uz Gauju peldēties kaila. Atpakaļceļā skriet pa vasarnīcu ieliņu, satinusies baltā palagā, jo dvieļu nav. Saķert palaga stūrus kā spārnus vai apmetni un lidināties. Jauna, plika, dumja un galīgi piedzērusies. Cik man bija gadu? Varbūt astoņpadsmit. Es iemigu uz lieveņa, ietinusies tajā pašā palagā kā mūmija, klausoties Kristīgā radio uzbāzīgajās dziesmās. Ļoti nosalu.

Jaunu sajūtu medības. Piedzērusies es vienmēr gribu stāvēt uz galdiem un čurāt kapos, izģērbties, lai sajustu visas iespējamās tekstūras uz savas ādas, rāpties kokos, visu aptaustīt, skriet pa ielas vidu, viena pati kaut kur vazāties, izložņāt bērnu laukumiņus, sēdēt uz palodzes sestajā stāvā, peldēties strūklakās, mest kūleņus un plivināt matus. Man nepietiek sēdēt uz vietas, lai arī manu draugu kompānijas sarunas vien jau krietni palīdz uzlabot jebkuru nakti.

Tomēr apsolu sev šovasar noorganizēt vismaz divas tādas naktis. Vienu jau iedomājos visai konkrēti. Otru vēl jāizplāno.

Sun, Mar. 26th, 2017, 06:50 pm
[i]digna: *

Sun, Mar. 26th, 2017, 07:07 pm
[i]tvarj posting in [i]pajautaa:

pastāstiet par labām firmām, kas uzstāda automātiskos vārtus. interesē personīgā pozitīvā pieredze vai arī pabaidiet ar tiem, kas nav labi performējuši.

Sun, Mar. 26th, 2017, 06:49 pm
[i]melnbaltalapsa:

Neesmu pat atplēsusi vēstuli, kas no pasta pienākusi jau kādu brīdi atpakaļ..

Aizbraucām šodien pie draudzenes ciemos. Viņai vienaudzis aug. Forši pasēdējām, papļāpājām māmiņrunas, apēdām trīs kūciņgabaliņus, izrāvām pa kafijas tasītēm, un vispār viss tādā mīļumā. Un nekas, ka nesatiekamies tik bieži cik vēlētos. Es draugus nekrāju - man viņi stabili turas gadu no gada un ne kvantitāte vairs vajadzīga, bet gan kvalitāte. (Un nav jau vairs tas vecums, kad bārā iepazinos ar svešiniekiem un pēc brīža jau saucu par savu sirdsdraudzeni)

Sun, Mar. 26th, 2017, 06:47 pm
[i]digna: Bla bla bla

Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi.

Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi. Ļoti interesants ieraksts par manu dzīvi.

Sun, Mar. 26th, 2017, 03:58 pm
[i]217: Bad timing

Šonedēļ sākām klausīties Creeper no Southemptonas.
Un par vēlu iečekojām, ka viņiem būs koncis nākamceturtdien Londonā, visas biļetes izpārdotas, bet piektdien Southemptonā nesanāk tikt un pēc tam viņi uz Eiropu prom.

Sat, Mar. 25th, 2017, 08:14 pm
[i]temperature: 73

tikties ar kādu pavisam parastā randiņošanas uzstādījumā ir tik neparasti. biju aizmirsusi, ka ir tā iespējams - padzert kafiju, aiziet uz kino, aizsēdēties, runājot niekus. pēdējā gada laikā viss bijis viens vienīgs haoss. draudzene jau smējās, ka manam "tipam" pie divām jau zināmajām pazīmēm - izteikts deguns un kalsnums - pievienojusies trešā. "mysteriousness" (viņi nerunā, neizrāda emocijas, nesper soļus uz priekšu, eksistē tikai sevī). lika no tās atbrīvoties, jo tā tikai bojā dzīvi. nevaru nepiekrist.

mamma vakar pametusi draugu. uzrakstīja īsziņu, lai par tuvojošos dzimšanas dienu neuztraucoties, svinēt negribot. devu viņai ļoti labus padomus, kuriem pati nekad neesmu sekojusi.

20 most recent