Sun, Oct. 26th, 2014, 04:10 am
[i]huinja: Zjaaawww

Sat, Oct. 25th, 2014, 11:46 pm
[i]feita_kleita: Vissliktākā nodarbošanās ko iesākt pie glāzes vīna.

Šķirstīt savas vecās fotogrāfijas. Labi, ka netieku klāt serverim, jo neizdodas izveidot tuneli. Kaut kas konfigurācijās, nezinu, kurā galā.
Pēc mēneša man dz.d. un ir skumji, ka neesi redzējis, cik skaists esi bijis pirms gadiem desmit. Un šķiet atradu vienu no labākajām savām fotogrāfijām, no tām, kas samestas fotkās.

Sat, Oct. 25th, 2014, 10:46 pm
[i]feita_kleita: Sasmeltu ūdeni nesasmelt.

Varēju tak visus gardumus sapakot un iet ciemos!
Bet tā vietā īgņojos un gaidīju "rītdienu", lai brauktu pie Beas un svinētu viņas v.d.
Man patīk svinēt, svinēt dzīvi, cilvēkus, vīnu, bet man nepatīk šos svētkus rīkot, jo jūtos atbildīga par viesiem, lai viņiem viss forši kā rezultātā svinību man pašai nav. Un tad vēl tā izlikšanās par dāvanām, kuras sarūpētas, bet man nepatīk un tad man jāizliekas, ka mani neskumdina tas, ka mani jau patiesībā neviens nepazīst.
Tāpēc svinu šodien! Šodien man nav jānes atbildība! Čin! Un tas pat nekas, ka viena. Viena kā reiz jūtos vislabāk ar dažiem ļoti retiem izņēmumiem.

Sat, Oct. 25th, 2014, 10:26 pm
[i]feita_kleita: Arī vienatnē māku skaisti kļūt traka.

V.d. neizdzertais vīns glāzē, Chinawoman, no UK atvestā Adas dāvinātā strīdus puķe matos un no servisa atpakaļ iegūtais selfiju telefons. Juhū! Ielikšu visbriesmīgāko bildi soctīkols, lai domā, ka bijusi vd hard ballīte! Doh!

Sapietrūkās draudziņu.

Sat, Oct. 25th, 2014, 08:43 pm
[i]spuldziite posting in [i]hanna_beedz:

tvnet kārtējo reizi izceļas ar seksismu tīrā, koncentrētā veidā..

http://www.tvnet.lv/sievietem/attiecibas/532202-9_meli_no_sabiedribas_damas_lupam

Sat, Oct. 25th, 2014, 08:41 pm
[i]zimbabve:

Mans ambiciozais plāns divām Crossfit/Bootcamp + velo dienām nedēļā vēl pievienot 3 skriešanas dienas pēc Endomondo 5k plāna ir izgāzies, jo izskatās, ka slodzes kāpināšana notiek par ātru. Ne muskuļi, ne locītavas lāgā nepaspēj atkopties neatkarīgi no tā, vai skriešana ir nākamajā dienā pēc spēka treniņa vai pirms tā, un kreisais apakšstilba kauls ir sācis mazliet sūdzēties par režīmu. Negribētos atkal iepazīties ar savulaik regulārajiem kaula plēves iekaisumiem pēc pārmērīgi aktīviem vieglatlētikas treniņiem. Laikam ir pieļauta tipiskā hiperaktīvo iesācēju kļūda un skaidrs, ka temps jāsamazina, dura, nu! Šobrīd izskatās, ka varētu būt esošais Crossfit/Bootcamp+velo + 1-2 skrējieni nedēļā ar nosacījumu, ja netiek darīts nekas cits, piemēram, badmintons.

Vienīgi nesaprotu, ko darīt ar esošo Endomondo 5k plānu, kas nepieļauj mazāk kā 3 treniņus nedēļā. Ja tiek izlaisti skrējieni, vai jāņem tas skrējiens, kas parādās konkrētajā dienā, vai tomēr jāiet atpakaļ uz izlaisto? Vai aktīvajiem cibiņiem ir kādi ieteikumi par plāniem un teoriju, ko vajadzētu palasīt par trenēšanos garajiem gabaliem?

Pacietība nudien nav mana stiprā puse:)

Sat, Oct. 25th, 2014, 08:47 pm
[i]neraate:

Saldā Laime ražo smiltsērkšķu marmelādi. mammamia! kas tā par gardu marmelādi!

Sat, Oct. 25th, 2014, 07:06 pm
[i]pikaczu: atliec cik gribi, taa pat reiz pienaaks

Dreegnais rudens ar riiszanu, skumjaam un niknu psoreaazes saasinaajumu ir klaat. Gulju pa 8h un nevaru atguleeties. Esmu tikusi valjaa no diviem kupriem (agstskolas un mgr rakstiiszanas), bet taa pat nevaru iztaisnot muguru un ievilkt elpu. Man atkal nekam nepietiek laika. Uztaisiiju asinsanaliizes, viss normaa, taatad nespeeks no tarakaaniem. Kaut kaa taa bateriju laadeeszana nesokas. Esmu kaa veca ieriice, kad ir kaads dziivesprieka sztepselis, tad darbojos, kad nav - uzreiz nodziestu.

Sat, Oct. 25th, 2014, 08:12 pm
[i]cibotik posting in [i]gribam_zinaat: glums tārps bankovskis

kādēļ frīdvalds raksta, ka bankovskis ir glums tārps?
https://www.facebook.com/edmunds.fridvalds/posts/10202723791687277:0

Sat, Oct. 25th, 2014, 08:12 pm
[i]chimera:

kamēr braucām uz dzd pie mirdzums, tikmēr mikriņā kāds palūdza m. paturēt alu, kamēr sakārto bikses un stroķi (tā nav metafora, ar to es domāju šaujamieroci). jādzer vakar un jādzer šodien, bet rīt agrā maiņa, un stroķim jābūt pie rokas, tas nekas, ka par apkārtvazāšanu un/vai pazaudēšanu krimināllieta.

Sat, Oct. 25th, 2014, 07:49 pm
[i]picums posting in [i]vajag: Svinību šķūnis

Ja pašam vai draugam svaigā atmiņā daži fakti- padalieties!
Kāds zina, cik izmaksā kāzu svinības šķūnī? Neieskaitot ēdināšanu, guldīšanu utt, tikai pati vieta. Zinu, ka bannte un vēl kas noteikti piedāvā, bet par cenām mājaslapās ne vārda. Bannte, Lantus lauku māja, LU Botāniskā dārza šķūnis vai kas cits- ir kāda pieredze?

Sat, Oct. 25th, 2014, 07:35 pm
[i]maksiine:

Varētu tagad sadzerties un varbūt kādas tabletes un varbūt vēl ko, labi, ka nevar...

Sat, Oct. 25th, 2014, 06:35 pm
[i]citronz:

Esmu labākā formā nekā domāju. Protams, rāpelējām atpūtnieku tempā, un kalniņos nebija viegli, bet jutos pārsteidzoši svaigi, ja ņem vērā, cik ilgi nebiju skrējusi. Pulss gan, protams, debesīs. Bija forši, laiks ar labs.

Sat, Oct. 25th, 2014, 06:24 pm
[i]huinja:

Sat, Oct. 25th, 2014, 05:12 pm
[i]_delusion_:

Vajadzēja iet klosterī, bļaģ

Sat, Oct. 25th, 2014, 03:53 pm
[i]unpy: Gājieni nāk.

Viena jauka cibiņa nopopularizēja gājienu tradicionālās ģimenes atbalstam, kas notiks šosvētdien. Manuprāt, jauks pasākums, jo īpaši, ja ņem vērā, ka būšot pieejams hēlijs.

Vienīgais, kas mani interesē, kā notiek šobrīd tā seksuālo attiecību popularizēšana un reklāma bērnu izglītības un aprūpes iestādēs? Vai tiešām skolotāja audzināšanas stundās tādā viegli piesmakušā balsī mēdz teikt skolēniem - "bērni, no sirds iesaku pamēģināt seksu, tā tik ir štellīte"?

Sat, Oct. 25th, 2014, 02:50 pm
[i]unpy: Nedaudz par publisko retoriku un ārlietu ministriem.

Ar interesi izlasīju ziņu par to, ka Rinkēvičs melnajā sarakstā iekļāvis Krievijas aktieri Ohlobistinu par domugraudiem "nāvi ukraiņiem" un "gejus jādedzina krāsnīs".

Izlasīju un riktīgi nosmīkņāju. Ko tad Rimkēviča kungs gribētu, kādi ir viņa ieteikumi? "Nemirstību ukraiņiem"? Ko, reāli? Par ko tad tieši ukraiņiem? Kādā tad veidā? Kur mūsu ārlietu ministrs gribētu dedzināt gejus? Bedrēs? Visus citus, edz, krāsnīs, bet gejus kaut kur citur? Par ko?

Godīgi sakot, domāju, ka ļoti populāra aktiera iekļaušana kādos melnajos sarakstos gan ir naida kurināšana un pilnīgi nevajadzīgas spriedzes izraisīšana tieši starptautu, nevis starpvalstu attiecībās. Tas taču ir tikai aktieris, mākslinieks, tā sakot. Pilna galva figņas. Ja Rimkēvičs ir ukraiņu gejs un viņu personīgi ir tik ļoti aizskāruši šie izteikumi, viņš pilnīgi mierīgi var vērsties tiesā. Ja viņš, savukārt, grib taisīt kādus sarakstus, lai ir korekts un saliek tur pēc iespējas vairāk tādu ekstrēmu teicienu cienītāju ne tikai no kaimiņvalstīm, bet arī no savējās. Vietējiem gan būs grūti aizliegt pie mums iebraukt, taču varētu liegt šiem no mums aizbraukt. Nav, ko apgrūtināt pārējo pasauli, viņiem savu grūtgalvju pietiek. Pirmkārt, jau Alvim Hermanim ar viņa "lumpeņiem", koalīcijas partneriem, kuri vēlēšanu naktī tiešajā televīzijas ēterā no visa spara dziedāja "mēs sitīsim tos utainos, pēc tam tos zili pelēkos", par Dimiteru pāri pat nerunājot.

Lai saraksti būtu pilnāki, publiski novēlu Rimkēviča kungam nāvi bez liekām mocībām, kā arī to, lai, ja pēc tās viņu dedzinās, labāk lai dedzina krāsnī, nevis bērnudārzā vai uz šķūņa jumta.

Sat, Oct. 25th, 2014, 02:22 pm
[i]chimera:

veikalā intelektuālā grāmata goda vietā pie kases stāv kaut kas ar nosaukumu оценка умственных способностей женщины (женщины опять проиграли!).

Sat, Oct. 25th, 2014, 01:23 pm
[i]iive:

Un vēl - nevar sacīt, ka dzīvē kaut kas būtu slikti, ja pamosties, un blakus ir izklājies Faulza "Burvis".

Sat, Oct. 25th, 2014, 12:45 pm
[i]evy: shaada saruna ar aptuvenu vienaudzi man pirmo reizi muuzhaa...

omg omg omg! 
korejieshu paaris pie check-out: 

miiljie, briidinu, buus par meeneshreizeem )

20 most recent