Sat, Aug. 1st, 2015, 09:04 pm
[i]echoes posting in [i]pajautaa: Mājas vizītes

Lūdzu, iesakiet kādu dakteri/aprūpētāju, kas varētu mājas vizītē Rīgā (Vecmilgrāvis) apskatīt/diagnosticēt nelāgu brūci/iekaisumu (vecam cilvēkam, kurš grūti kustināms) un ieteikt risinājumus.
(Nē, tas nav izgulējums)
(Uz slimnīcu braukt atsakās. Pirms piespiest, vēlētos izmēģināt citas iespējas. No sava oficiālā ģimenes ārsta arī atsakās)

Sat, Aug. 1st, 2015, 07:01 pm
[i]neraate:

koka sūdiņi ar latviešu zīmēm var nervozi pīpēt stūrītī. šodien gadatirgū redzēju koka pinpīti ēm dabiskā lielumā /nu noteikti ir arī tāda izmēra/. tjip pudeļu attaisāmais. ja uzliktu auglības zīmi vai jumi u.tml. varētu kā seksa rotaļlietu tirgot ar 200% uzcenojumu
tikai jānoslīpē un jāapstrādā gan tā lai skabargu neierauj, citādāk varētu būt interesanti. ja vēl nosauc kaut kā čoini, vispār kļūtu par seksa lielvalsti

Sat, Aug. 1st, 2015, 04:28 pm
[i]unpy: Latvietības izkopēja piezīmes.

Kā jau katru gadu, arī šogad oktobrī pieklājības pēc aizgāju sēņot, lai man neatņemtu pilsonību un būtu piekopis kādu valstsnācijas cienīgu nodarbi. Sēnēm šis gads izskatās piemērots, tad, kad apnīk līdz potītēm brist pa gailenēm, var aizgūtnēm vākt apšubekas un baravikas, ja šķiet, ka kaut kas tāds ir pieliekšanās vērts.

Neviļus ienāca prātā, ka, ja tie pirmie 250 ievestie zilganmelnie nēģeri metīsies bekot, iespējams, latvju nācija tomēr viņus beigs ksenofobēt, skaus savās villainēs un iemācīs dzīt kandžu, vienīgā neērtība būs nomenklatūrā, jo par nēģeriem šos saukt nevarēs, gan jau, ka par melnīšiem arī, bet vārdu "afrolatvietis" stiprā un sirdīgā Kleeverus svaigi iznīdējusī latviešu tauta bez ierakstīšanas preambulā nez vai atzīs par labu esam.

Sat, Aug. 1st, 2015, 04:07 pm
[i]ena posting in [i]pajautaa: LV karaoke faili

Kur es vareetu lejuplaadeet karaoke video latviesu dziesmam? (man ir dazas konkretas kuras vajag - tadel nederes jebkuras). Varbut kadam datora ir kas saglabats? Youtube un un piratebay jau biju.

Sat, Aug. 1st, 2015, 10:58 am
[i]neraate:

vispār ir pārsteidzoši, cik ātri tāds mazs ķipars aug un attīstās. tagad jau māk ielikt rokas piedurknē, kad kaut ko velk mugurā, dzerot zupu no karotes laiž burbuļus un šļurpstina (šis gan ir reāli smieklīgi), vakar ar tēti spēlēja bumbu - nolikts dīvāna stūrī spēra ar kājiņām un rokām un vispār ļoti izklaidējās, ir iemācījies saraukt tikai degunu un šņaukājas jo tas ir jautri, tā var dabūt pieaugušo uzmanību (vecāmammu vakar vispār iznesa cauri, viņa atnāk visa tāda satraukusies - bērniņš nevar paelpot, a bērniņš tik uzjautrinās un ķiķinās.lol) pēc ēdienreizēm mazgā rokas krūzītē un šļakstinās, pats māk paņemt karoti un makarēt pa muti. un vispār ir radošs, izdomā visādus jokus un spēlītes. viena ļoti aizkustinoša ir tad, kad ēdot tur rokā knupi un mēģina mani ar to pabarot

Sat, Aug. 1st, 2015, 10:57 am
[i]neraate:

brīžiem jau šķiet, ka šis kļūst par tematisko blogu, a ko padarīsi, kad ir Eksistenciālas Pārdomas nav laika uzreiz ierakstīt un pēc tam jau grūti to garo skaisto ierakstu atcerēties

Sat, Aug. 1st, 2015, 02:35 am
[i]unpy: Nevērotāja piezīmes.

Jā, cilvēki ir diezgan īpatnēji uzbūvēti un, jā, ja ilgāku laiku nav, par ko rūpēties, prasās kaķu, suņu, sesku, kāmju, tarakānu vai citu cilvēku.

Sat, Aug. 1st, 2015, 12:06 am
[i]kini: .

tā kā mani uz laukiem neved, tad ņemu savu spalvaino draugu un braucu viena, tjūnējot savas prasmes. šobrīd vidzeme ir tam dikti piemērota. šodienas hailaits - braucu pa noraktu vienvirziena joslu un pretī vakara saule spīd tā, ka tieši acīs. nelīdz ne saulesbrilles, nekas, tikai manu pa sāniem kādu pusmetriņu uz priekšu un ceru, ka ceļš ir taisns, jo viss pārējais priekšā ir melns. lēni, lēni, pie sevis skandējot "fāk" tiku cauri.
un nez kāpēc man šķiet, ka kaut kad naktī uz svētdienu es dungošu pie sevis "whos gonna take you home" un stūrēšu no labadabadū, jo es varu dzertu, un varu arī nedzert.

Sat, Aug. 1st, 2015, 08:36 pm
[i]kvarks posting in [i]pajautaa: Zagaru sètas

Vai kadam ir pieredze ar zagaru un bambusa mìkstajám sètàm (kas noperkamas rulljos un stiprinamas pie dràsu zoga vai ka tamlidziga) - cik sezonu tàs kalpo? Tikai pàris vasaru vai kadas piecas? Paldies!

Fri, Jul. 31st, 2015, 10:43 pm
[i]maksiine:

Miljono reizi skatos "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" ļoti bēdīgi, ļoti, ka man nav pieejama tāda atmiņi dzēšanas opcija... ļoti gribētos

Fri, Jul. 31st, 2015, 09:56 pm
[i]_delusion_:

"Я люблю морского бога. Он нежный и заботится обо мне и никогда не причиняет боли. Он всегда разговаривает со мной о том, чего я хочу или не хочу. И даже если любовь между богом и Жрицей невозможна, я останусь с ним. До конца. Пока не придет другая Жрица и не заменит меня ему."

/Жестокие игры богов

Fri, Jul. 31st, 2015, 07:42 pm
[i]fjokla: dienas prieks

http://www.youtube.com/watch?v=_mU85lUaYw8

Fri, Jul. 31st, 2015, 05:47 pm
[i]dzeina posting in [i]pajautaa:

Liepājā neesmu atpūtusies pāris gadus. Iesakiet, lūdzu, kas tur tagad ir foršākās vietas, ko apmeklēt un lietas, ko redzēt.

Fri, Jul. 31st, 2015, 05:04 pm
[i]veed_logs:

Mani sinhronie kaktusi (http://klab.lv/users/veed_logs/278653.html) atkal metas uz ziedēšanu. Atkal abi reizē. Kā viņi zina, ka abiem vienā dienā jāzied? Viņi taču viens otru tik labi nepazīst, vai ne? Lai gan, ja tā padomā, tomēr abi visu laiku kopā, varbūt ka tomēr ir viņiem kaut kādas neredzamās saiknes. Bēdīgi vienīgi tas, ka viens zieds jau ir pavēries, bet laikam gaismas trūkuma iespaidā līdz galam neatveras. Otrs vērsies tūlīt tikai vaļā. Jā, laikam tomēr būs vienas dienas nobīde. Tas arī šobrīd ir vienīgais iemesls, kāpēc ļoti gribu, lai rīt ir saulaina diena.

Fri, Jul. 31st, 2015, 04:50 pm
[i]banderlogs:

Cik tas tomēr ir smieklīgi - pietiek 4 dienas neēst 3 kārtīgas maltītes dienā, lai uzreiz jau justos slaidāka.

Fri, Jul. 31st, 2015, 04:20 pm
[i]kini: .

divas citiem mērķiem paredzētās brīvdienas ir mm, cik patīkamas, arī izmantojot ne tam mērķim. vienkārši darot, ko sagribās/vajag. ja no dzīves aizvāc darbu, me happy. aizgāju līdz dakteriem, aizbraucu līdz draudzenei-topošajai māmiņai (kvī, man tagad arī tāda ir:), waze pa tumsu izdzina cauri garumgariem grantsceļiem, bet redzēju lapsu, ir auksts, slapjš, zaļš un ir labi. jāizdomā, kā vecaimātei padarīt pieejamas audiogrāmatas, jo vairs lāga neredz, bet internets, telefons un tehnoloģijas ir bubulis un fui. brailu jau nemācīsies tāpat vien. dzīve ir garšīga, kad paceļ acis no virpas.

Fri, Jul. 31st, 2015, 02:42 pm
[i]banderlogs:

Bankas kontā skatīties īsti negribas un staigāt tagad varu tikai balerīnas solī, uz pirkstgaliem - arī uz manas degunradža ādas papēžiem var dabūt divlatnieka lieluma tulznas no dejošanas un lielas staigāšanas. Atmiņas no Budapeštas, kas vispār bija vienkārši brīnišķīga. Tagad jāmeklē darbs un jāsāk pamazām gatavot dokumentus Fulbright stipendijai, pilnīgi tādi sīkumi, ne.

Fri, Jul. 31st, 2015, 02:19 pm
[i]fjokla:

Poll #20455 pffe
Open to: All, results viewable to: All

Esi bijis/-usi Pocelujevkā?

View Answers


12 (27.3%)


25 (56.8%)

nu, un ilgi vēl?
7 (15.9%)

20 most recent