Sat, Mar. 28th, 2015, 07:28 pm
[i]digna posting in [i]pajautaa: Puķes podos

Kādus nelielus istabas augus jūs ieteiktu cilvēkam, kam nepatīk istabas augi? Gandrīz obligāta ziedēšana pēc iespējas ilgāk un biežāk, lai izskatās pēc puķēm.
Patīk pavasarī hiacintes, narcises, muskares, gribētu cauru gadu ko tādu.
Diezgan patīk antūrijas un spatifīlas, bet līdz šim otrās kaķi vienmēr nograuzuši līdz zemei.
Nepatīk līdakastes, naudaskoki, Ziemassvētku kaktusi, orhidejas (neskatoties uz to, ka zied), un visi tie zaļie, kas parasti visiem uz palodzēm ir.
Vai vispār ir kāds augs, ko tādai īgņai-grinčam piedāvāt?

Ja tam ir nozīme - dzīvoklis sauss,gaišs, saulains.

Sun, Mar. 29th, 2015, 01:33 am
[i]morraa:

Dienvidnieki un it īpaši salinieki ir ļoti ekstravaganti.
Kad bijām salā decembrī, onkulis pateica, ka aizvedīs parādīt savu meditāciju vietu.
Aizveda arī.

Vulkāna otrajā pusē, kur neviens nedzīvo, ceļmalā onkulis nolika kuģa konteineri, ievilka iekšā strāvu un pat izveidoja kanalizāciju. Izgrieza logu ar skatu uz jūru un sataisīja tīri labi dzīvojamu istabiņu iekšā.
Ielūdza apsēsties, iedeva katram pa alum un ieslēdza japāņu šlāgerus un pilnu klapi. Konteinerī kāpjot iekšā onkulis palūdza noaut apavus un atstāt tos uz ielas.
Tā nu mēs sēdējām dzelzs būdā skatīdamies uz tropiskās jūras saulrietu, ar alus bundžām rokā un klausoties japāņu šlāgerus.

Vēlāk onkulis aizveda kaut kur džungļos, kur uz izcirsta laukuma stāvēja divi palieli ekskavatori. Iekāpa iekšā un pasauca mani. Nosēdināja sev klēpī un saka "brauc!". Braucu arī. Cilāju vairākas tonaas smagos bazalta gabalus un metu zemē. Zeme rībēja kā zemestrīcē.

Tad visi kopā skatījāmies uz tās dienas pēdējo lidmašīnas reisu. No šī skatpunkta lidmašīna izskatījās kā objekts no citas pasaules.
Kad lidmašīna pazuda no redzes loka, devāmies vakariņot.

Sat, Mar. 28th, 2015, 06:06 pm
[i]evy:

shodien pus devinjos peec kamieljlaika - zemes stunda [???]. mums lobijaa sveces jau sagatavotas. seshdesmit minuushu romantika. tikai ljoti ceru, ka dazhi leciigie viesi, kuru shodien iechekojaas, paaraak netrakos, ka uz stundu nebuus elektriibas [nosaciiti, jo nu pavisam jau izsleegt mees droshiibas apsveerumu deelj nemaz nedriikstam, tomeer buus tikai pats minimums].

Sat, Mar. 28th, 2015, 03:40 pm
[i]chimera:

pārstiepts vai ieplīsis kaut kāds krūšu muskulis, lol, saka traumpunkts

Sat, Mar. 28th, 2015, 12:41 pm
[i]zetinja posting in [i]pajautaa:

Kur var nopirkt lakmusa papīrīšus ūdens cietības noteikšanai? emm.. vai arī kko alternatīvu, bet lētu. Zooveikalos pie zivju lietām ir redzēts kkāds pilināms šķidrums pa 8..10 eur, bet nu mums vaig 1 reizei nevis 50. =/

Sat, Mar. 28th, 2015, 11:50 am
[i]ecna posting in [i]pajautaa: Fizioterapeits un/vai ārsts (problēmvieta - celis)

Problēma: Sāp celis. Līdzko neliela velo-slodze,tā celis sāp. Ūdeņi (droši vien) nav, drīzāk saites švakas.

Jautājums: Lūdzu, iesakiet kādu labu fizioterapeitu un/vai ārstu Rīgā, kurš nebūtu uzreiz uz graizīšanu tendēts, bet tomēr tikai ar tējiņām arī nenodarbotos.
īsāk - pēc pieredzes.Mīļš Paldies!

Sat, Mar. 28th, 2015, 11:24 am
[i]mazaa_mija: Talka PresesNamā Rīt svētdienā

Dārgie cibiņi, tā kā šodien visi noteikti bolīs acis binokulārajās dejā, bet rīt sola lietu un tas nav piemērots dārza darbiem vai garām pastaigām gar jūru - es varu piedāvāt pavasara atrakciju TALKA Preses Namā. darbu kārtībā ir krāsot/eļļot galdus, krāsot sienas, iztīrīt grīdas (ir lielais putekļsūcējs), un tad jau vēl logu mazgāšana!
Būtu labi, ja dotu man ziņu, lai tad varu ievārīt jau šodien zupu rītdienai.

Sat, Mar. 28th, 2015, 10:48 am
[i]iguaana posting in [i]pajautaa: gumijas dušas paklājiņš

Kur centrā var nopirkt gumijas dušas paklājiņu? Negribas dēļ tā pērties uz krautām jysk vai depo. Varbūt to var tepat kaut kur nopirkt,,?

Sat, Mar. 28th, 2015, 02:40 am
[i]kini: .

ar cik smagu sajūtu šī diena iesākās, ar tikpat smagu beigsies. it kā atšķirīgu iemeslu dēļ. un ļoti subjektīvu, iekšēju, bet tas smagums ir tik fizisks, ka raudāt.

Fri, Mar. 27th, 2015, 07:51 pm
[i]melnbaltalapsa:

Pasēdējām ar draudzeni kafijas vietā un parunājām par dzīvi - par manu un viņas dzīvi, kas pēdējās dienās, pēdējā laikā sakrājies uz sirds.

Un tad Liene nevarēja vēl labāk pateikt kā: 'Jūs abi esiet tik spilgtas personības. Jums ir grūti kopā, jo katrs ar savu māksliniecisko dvēseli cenšas parādīt sevi pasaulei.'

Un tas tikai tā iemesla pēc, ka' Coffee Inn'ā IR plakāts ar Viņa ūsām..

Fri, Mar. 27th, 2015, 05:48 pm
[i]morloku_karalis:

Fri, Mar. 27th, 2015, 03:44 pm
[i]yeux_glauques: #daily word

stand alone complex

Fri, Mar. 27th, 2015, 02:14 pm
[i]maksiine:

Stulbie amerikaškas... man tūdaļ logi dzīvoklī izbirs...

Fri, Mar. 27th, 2015, 01:12 pm
[i]annu posting in [i]vajag: Līvu akvaparka biļete

Sveiki!
Varbūt kādam ir aizmētājusies nevajadzīga dāvanu karte uz Līvu akvaparku - Ziemassvētku dāvanu karte vai vienkārši uzdāvināta biļete, kas tā arī nevar sagaidīt, kad to izlietos?
Labprāt pārpirktu tādu (:

Fri, Mar. 27th, 2015, 12:27 pm
[i]komentators:

Fri, Mar. 27th, 2015, 12:09 pm
[i]neraate:

attiecībā uz pašsajūtu vietā būtu lieliskais epitets 'kaut kāds sūds'. un es nesaprotu, kas tieši nav labi. nu, ja neskaita asinis pa degunu un nedaudz reibonīti un ik pa brīdim tādu ēst negribuli vai šķebekli. it kā pms it kā ne. labi, ka mājās bija strēmelīte, kam uzčurāt tīri tā - sirdsmieram

labi, ka man nav pārmēru daudz brīva laika un tas, kas ir nosacīti brīvāks tiek pavadīts dudinoties ar Jēcīti, citādāk es sev visas pasaules nopietnās kaites izdomātu
jo vispār jau baisi, es ļoti apbrīnoju tos nedaudzoz cilvēkus savā freidlistē un ne tikai, kas iet, urķējas, meklē un atrod kaut kādu nopietnu, labi paslēpušos veselības huiņu. tikai kā lai zin kad tā ir hipohodrija un kad - intuīcija, kas brīdina par The Huiņu

Fri, Mar. 27th, 2015, 12:10 pm
[i]chimera:

brokastīs apēstais asākais pasaulē čili pipars (carolina reaper) novērš uzmanību no sāpēm sastieptajā vai tml kreisajā lāpstiņā. sēdēt var tikai ar izcili taisnu muguru, beidzot ir motivācija (ļ. labi), smieties toties ir nekomfortabli (slikti).

Fri, Mar. 27th, 2015, 11:47 am
[i]morloku_karalis:

Fri, Mar. 27th, 2015, 09:52 am
[i]dzeina posting in [i]pajautaa:

Apskatījos, ka manā PINS kontā ir gandrīz pietiekami punktu, lai sanāktu aizlidot uz vienu galvaspilsētu un arī atpakaļ. Diemžēl, gandrīz - pietrūkst 600 punktu.

Te kāds ir mēģinājis pirkt biļeti, PINS punktus apmaksai izmantojot daļēji? Vai to vispār ir iespējams izdarīt? Un, ja ir, vai ķēpāšanās ir tā vērta?

Fri, Mar. 27th, 2015, 08:10 am
[i]dienasgramata posting in [i]pajautaa:

Uzticams kurpnieks centrā?

20 most recent