Thu, Oct. 27th, 2016, 10:01 pm
[i]217: menti

Šon piefiksēju, ka dzīvojot Londonā nemanāmi nomainījusies attieksme pret policistiem. LV pirmā reakcija viņus ieraugot bija: "fak, menti! vai es tagad nedaru kko, ko nedrīkst?" Tikko nācu no Šordičas uz darbu, ieraudzīju 3, pirmais, ko nodomāju:"O, forši - policisti!"Pati nobrīnījos.
Atceros arī, pirms pāris nedēļām tepat pie Liverpūles man pretī nākošā policiste ļoti sirsnīgi uzsmaidīja, bija kkāda iekšējā disonanse, kā reaģēt.

Thu, Oct. 27th, 2016, 09:01 pm
[i]lasitajs:

svētdienas vakarā spēlēšu bēdīgas dziesmas Aptiekas ballītē.
ar fortepiano.

Thu, Oct. 27th, 2016, 08:03 pm
[i]ely posting in [i]pajautaa: Epšteina-Barra vīruss

Labs vakars cibas draugiem!
Kā jau cilvēks parastais to dara - saņemot analīžu rezultātus, pirms došanās pie ārsta pats krustu šķērsu lasa googli un jautā citiem. Tad nu arī mana sirds nemierīga un pirms rīt dodos pie ārsta, gribas šo to jau uzzināt, tā teikt, uz "karstām pēdām". Rezultāti rāda, ka kaut kādā mistiskā veidā esmu noķērusi Epšteina - Barra vīrusu, lai kas tas arī nebūtu. Kaut ko jau par to esmu sākusi lasīt, bet interesē tīri no pieredzes - vai varu tāda iet uz darbu vai jāsēž mājās? Ja kāds no jums ar tādu ir cīnījies, cik ātrā/ilgā laikā ar to iespējams tikt galā un kas vispār jādara?
Zinu, ka rīt ārsts man izstāstīs šo visu, bet nu gribas kaut kā nomierināt satraukto prātu un dzirdēt, ka no tā nemirst un viss būs kārtībā. :)
Paldies liels jau iepriekš par dalīšanos pieredzē!

Thu, Oct. 27th, 2016, 06:21 pm
[i]sakaarnis posting in [i]pajautaa:

Vai 250 naudiņas par Latviešu Konsversācijas vārdnīcu (21 sējums) būtu adekvāta maksa?

Thu, Oct. 27th, 2016, 06:16 pm
[i]khosmos posting in [i]pajautaa: Līķu meikaps

Kur Rīgas centrā var lēti un vienkārši (bez interneta veikala starpniecības un piegādes maksas) iegādāties melnu un baltu grima krāsu?

Thu, Oct. 27th, 2016, 12:57 pm
[i]unpy: /cenzēts/ vērotāja piezīmes.

Viena no lietām, kas mani arvien izbrīna, ir tā baisā vaimanāšana par uzvārdu latviskošanu Latvijas pilsoņu dokumentos. To, kā likums, dara visādas Špēndūžas, kuras apprecējušās ar kādu Macaulay, Цыбендаржиев, שָׁאַל vai 回. Varētu domāt, tad, ja viņas paturētu savu meitas uzvārdu, bet pārietu vīra pilsonībā, tur gan kāds personu apliecinošos dokumentos viņas uzvārdu atainotu oriģinālajā rakstībā. Bet tur jau vaimanāt neienāk ne prātā, jo tikai Latvijā var būt tik stulbi likumi.

Thu, Oct. 27th, 2016, 01:07 pm
[i]likcepure: Biļetes

Kādam pēkšņi nevajag divas biļetes uz Zemliku?

Thu, Oct. 27th, 2016, 12:52 pm
[i]_puucinja_: love love love

Love is a decision, it is a judgment, it is a promise. If love were only a feeling, there would be no basis for the promise to love each other forever. A feeling comes and it may go. How can I judge that it will stay forever, when my act does not involve judgment and decision.
— Erich Fromm

Man ir bijusi tā laime un posts piedzīvot jūtas un piedzīvot arī organisku izvēli/vēlmi/apņemšanos kādu mīlēt ar visiem viņa niķiem un kaitinošajām pusēm, diemžēl tas nebija abpusēji...

Thu, Oct. 27th, 2016, 10:56 am
[i]chimera:

nezinu, vai būtu plašs noiets, bet tādiem kā es vajadzētu savu POHUJ remonta piederumu līniju. nu cik var atbildēt uz jautājumiem, kādus toņus un nokrāsas tam un tam es vēlos? manis pēc, melnu, sarkanu, rozā ar dzelteniem zilonīšiem. estētiskā funkcija ir so overrated. iespējams, esmu mentālā daltoniķe - krāsas it kā atšķiru, bet atšķirību starp tām hoķ ubei neredzu.

Thu, Oct. 27th, 2016, 10:54 am
[i]unpy: Vecāku ļaužu izklaides.

Trīs kungi sapulcējas uzspēlēt kāršu spēli, uz kuras rakstīts 8+, un, kuru esot jāsāk tam, kurš visvairāk protot izskatīties pēc astoņkāja, bet pirms spēles sākuma visi kārtīgi nomēra asinsspiedienu. Spēles gaitā arī vairākkārt. Nevar jau vairs neapdomīgi ālēties tomēr, jo kungiem jau sen ir 8+++.

Wed, Oct. 26th, 2016, 09:40 pm
[i]maksiine:

Pretīgs tukšums

Wed, Oct. 26th, 2016, 09:13 pm
[i]rabarbermaize:

Vakar izrāvu zobu. Pilnīgi veselu, smukiņu ar divām perfektām saknēm. Šobrīd pat nezinu, kas no visa procesa bija visnepatīkamākais. Laikam neziņa un stress pirms vizītes, un noteikti tās skaņas, kas atskanēja daktera instrumentiem šiverējot pa manu muti. Pats process aizņēma smieklīgi maz laiku..~20min. Kārtējo reizi mani pārsteidza superlaipnie dakteri Arsā. Tik veiksmīgi novērsa manu uzmanību un visu izdarīja cik saudzīgi vien šādā procedūrā iespējams.
Šis bija solis, kuram man bija visgrūtāk saņemties. Iepriekš, kad cits ortodonts teica ka jārauj būs divi, es atmetu ar roku un nobijos. Bet tagad viss notiek. Šodien vēl saņēmu zvanu no ortodontes, kas pārliecinājās, ka vis spēkā un neesmu aizbēgusi. Bet viss notiek..auns nolēma- auns darīja!Pirmdien mutē liks dzelžus un sāksies ceļš uz manu holivudas smaidu.
Līdz tam gan vēl jāpadzīvo ar nelielu šlupstēšanu, ibumetina rezervēm un caurumu zobu rindās. Cerams ātri aizvilks ciet!

Wed, Oct. 26th, 2016, 08:01 pm
[i]chimera:

remonta dēļ neaizgāju uz taņas dzimšanas dienas ģenerālmēģi, par to besis. dzirdēju, ka tur dramaturģija pieprasa skatītājiem ēst, dzert un dancot, lūk, tādu teātra mākslu es saprotu. ja pie viena būtu opcija ieiet turpat dušā laika optimizācijas nolūkos, būtu pavisam vareni.

autoskolas dēļ savukārt netieku uz elīnu grāmatas prezentāciju (un sava eksemplāra savākšanu). iebāziet kāds to savu (tas ir, manu) apzinīgumu, kur saule neiespīd.

dzimšanas dienā plānoju tripot ar acetonu (nu, nebūs variantu).

Wed, Oct. 26th, 2016, 08:02 pm
[i]neraate:

jānopērk vēl balderjāņu tabletes. ja laicīgi iedzer, moš samazinās aiz bēdām apēstā cukura daudzums

Wed, Oct. 26th, 2016, 04:29 pm
[i]217:

Es pat nemēģināšu izlikties, ka kaut vai aptuveni saprotu, kas notiek Sīrijā

Wed, Oct. 26th, 2016, 04:08 pm
[i]sickboy posting in [i]pajautaa:

cik maksā izdot grāmatu? vai grāmatu iespējams izdot par velti? cik jelgavas 94 autors izdeva par grāmatas izdošanu un cik viņš nopelnīja?

Wed, Oct. 26th, 2016, 04:07 pm
[i]maksiine:

Nav iespējams sasildīties. Pat ļoti karstā dušā vairs ne.

Wed, Oct. 26th, 2016, 12:32 pm
[i]unpy: Somu pirkšanas paradumu un prioritāšu vērotāja piezīmes.

Godprātīgi aizpildīju anketu par somu pirkšanas paradumiem. Tas tomēr ir jauki, ja kāds šajos dīvainajos laikos vēl pēta kaut kādus potenciālo pircēju paradumus. Tiesa gan, ir pazīmes, kas liecina, ka vīrieši tiek apzināti tikai politkorektuma vārdā(un tas ir pareizi, somu ražotāji/tirgotāji vispār varētu slaiki uzspļaut vīriešu viedoklim), anketas sastādītājs noteikti ir bijis sieviete, kas grasās aptaujāt tikai sievietes. Savādāk nudien nespēju iztēloties, kā var būt visdažādākās, pat ļoti dīvainas atbildes uz jautājumu "Kur smelies iedvesmu jauniem pirkumiem?", bet to starpā nav "vajadzībās" un tieši tikpat plašs atbilžu spektrs uz jautājumu "Kādi ir galvenie kritēriji iegādājoties somu?", kurā nevienam pat prātā nav ienācis iekļaut kritēriju "lietderība" jebkurā no šī kritērija izpausmēm, kaut vai "izmērs", piemēram.

Wed, Oct. 26th, 2016, 10:47 am
[i]neraate:

ir man viens veidojums uz kājas jau kādu laiku. netraucē, bet jāizņem. un tagad divas jocīgas dzimumzīmes sasparojušās izmēros, turklāt viena vietā, kur traucē. un tagad jau skaidrs, ka jānogaida drusku pirms ņem nost, jo abas varbūt drusku saruks, bet vienalga jāņem nost. no vienas puses besis no otras: nu tad izdarīs visas trīs uzreiz un miers. tagad tik jāatrod tās dakteres kontakti

Tue, Oct. 25th, 2016, 10:31 pm
[i]neraate:

bet vispār sajūta brīdī, kad radio ikdienišķi skan ziņas, bet aiz loga kauc sirēna, nav pārāk omulīgas

20 most recent