Sat, Aug. 27th, 2016, 10:14 am
[i]unpy: Nedaudz par diskrimināciju.

Nu, jā, vakar nedaudz izdzirdētā kristiešu saruna mani drusku izsita no sliedēm, nevaru aizmirst. Jūs taču zinat, ka esmu viens no tiem idiotiem, kurš uz pasauli skatās no sava mazā draugu un paziņu burbuļa iekšpuses - piemēram, allaž esmu izbrīnīts, ja dzirdu par kaut kādu diskrimināciju dēļ kaut kādām tur štrunta pazīmēm(protams, zinu, ka tā notiek, ziņas un cibu lasu, bet allaž tie šķiet kaut kādi baisi izņēmumi, ne likumsakarības) un te piepeši izdzirdu, kā ģimene novēršas no kāda tikai tālab, ka šis cilvēks(ļoti apzinātā vecumā, starp citu) ir nolēmis kļūt par kristieti un, piezīmēšu, cik saprotu, ne tādu pārāk karojošu kristieti, lai gan no "normālo" kristiešu viedokļa pilnīgi noteikti par sektantu:) Nu, labi, it kā ģimene novērsās un dikti protestēja tikai kādu laiku, dēļ kā arī kristīgi pozitīvais stāsts, bet tomēr.

A jūs te par bēgļiem.

Sat, Aug. 27th, 2016, 10:12 am
[i]kisswithafist posting in [i]pajautaa: autoskola

Šogad šis jautājums vismaz pēc tagiem vēl nav uzdots (un komūnas meklētājs, kā izrādās, nestrādā), tāpēc:

Iesakiet, lūdzu, autoskolu Rīgā. Nevis tīri rozā taisnstūrīša iegūšanai, bet lai iemāca justies droši un pārliecinoši uz ceļa. Vai Drošas Braukšanas Skola ir visai augstās cenas vērta? No kā noteikti būtu jāizvairās?

Paldies :)

Sat, Aug. 27th, 2016, 09:41 am
[i]unpy: Ceturtdaļigauņa piezīmes.

Ir 27. augusts. Beidzot izdomāju pabaudīt vasaru, uzprasījos ciemos pie draugiem uz nosacītiem laukiem(nu, labi, daļēji viņi paši vainīgi), sēžu tagad pļavas vidū, lēnām malkoju viskiju, graužu saulespuķu sēklas un priecājos par saulaino laiku, kamēr namatēvi aizbraukuši visādās darīšanās.

Šī ir lieliska diena jau tagad un labi zinu, ka ar katru brīdi paliks arvien lieliskāka.

Fri, Aug. 26th, 2016, 11:49 pm
[i]french_mime posting in [i]pajautaa:

Kā lai padara istabu, kurā iepriekšējais iemītnieks mēdza pīpēt, atkal normāli smaržojošu?

Fri, Aug. 26th, 2016, 06:23 pm
[i]unpy: Tikai 5 minūtes.

Šodien 5 minūšu laikā uzzināju, ka:

1.Latvijā mēdz būt arī man piemēroti laika apstākļi.
2.Nezinu, kur atrodas Bāriņu iela, uz kurieni lokālais pasts esot pārcelts, nezinu arī faktu kā tādu, ka pasts ir pārcelts, līdz ar to nevarēju palīdzēt divām jaukām un pieklājīgām divu paaudžu sieviešu dzimuma pārstāvēm, pēc brīža gan izrādījās, ka viņas durvis mēģinājušas atvērt uz nepareizo pusi un pasts arvien ir tur, kur bijis.
3.Kristieši Latvijā cieš no diskriminācijas un emocionālās vardarbības pat ģimenes lokā(domāju vecāku - bērnu attiecības konkrētajā gadījumā), šo uzzināju negribot, no paskaļas divu kristiešu sarunas, jaunā paaudze viņi nebija, septītās dienas adventisti arī nē, visticamāk, ka baptisti.
4.Sievietes saulesbrillēs man šķiet ļoti aizdomīgas, uzreizi tāda sajūta, ka slēpj kādu baisu, acīs ierakstītu noslēpumu.

Fri, Aug. 26th, 2016, 03:37 pm
[i]217: Ja Monblānam mākoņu cepure, būs lietus


Es vienmēr līdz šim izvairījos lietot Pinterest, jo man šķita, ka tur tikai kkādas dumas kosmētikas un matu bildes, un, vispār, priekš kam sevi apgrūtināt ar vēlvienu bildīšprogrammu.
Tad vakar naktī līdz 3iem lasīju vienā fb šūšanas grupā ierakstus, tad sāku skatīties internetos visādas idejas šūšanai, piereģistrējos pinterestā un līdz 5:30 vnk nespēju izslēgt, jo vajadzēja vēl un vēl bildītes.

Fri, Aug. 26th, 2016, 03:51 pm
[i]putnusieva posting in [i]pajautaa: agrīnais dimiters, dziesmiņa par makaronu

varbūt kāds atminās tādu? bija kaut kas par bālu un nūģīgu makaronu, kas brien jūrā. nekur nevaru atrast..

Fri, Aug. 26th, 2016, 02:39 pm
[i]neraate:

jauki, tagad es esmu sliktā, jo, redziet, neesmu paprasījusi vai DRĪKST izsaukt asenizatorus lai izsūc tās kanalizācijas bedres. tagad nedēļu smirdēšot un tas esot normāli, nu ka tā sistēma visu laiku pārplūst un ūdens neiet prom pēc dušas un mazgājot veļu nāk augšā ne vien uz duškabīni, bet arī uz izlietni. un tagad nedēļu smirdēšot kamēr mājās ir mazs bērns. jā, nu var jau būt, ka dzīve pilsētā mani ir izlaidusi, Dievs vien zina bet es to savu tēvu reizēm varētu klapēt ar mīklas rulli un ar čuguna pannu. un man ir TAISNĪBA!!!!11

un vispār es esmu reāli apvainojusies, it kā es viņam naudu būtu prasījusi. desmit gadu laikā otro reizi maksāt par šādu pakalpojumu jau nu varētu atļauties, neba nu to trīsdesmit eiro dēļ būšu nabagāka palikusi. tas noteikti ir tā vērts, mani jau pagājušajā vasarā šī situācija kaitināja

jeibogu! reizēm man šķiet, ka vienīgā lieta ko es pa prātam savai ģimenei esmu izdarījusi ir G_V izvēle un tas, ka mēs bērnu uztaisījām. es jau cenšos neņemt pierē, bet daudzu gadu laikā ir īpašības kas tracina arvienam vairāk. G_V nabadziņš gan jau arī atbrauks un dabūs klausīties mizogīniskus komentārus par trakajām bābām, kas neko nesaprot. bet kā lai tās bābas nepaliek trakas, ja to, kas vistiešāk ietekmē dzīves kvalitāti vienkārši ignorē, jo pohuj taču

Fri, Aug. 26th, 2016, 12:39 pm
[i]kverkagambo: Jelgavas lielais ģerbonis?


Viņi ir pavisam galvas saspieduši?
Kur ir jāparakstās, lai šo sūdu aizmirstu uz visiem laikiem?

Fri, Aug. 26th, 2016, 09:06 am
[i]sirdna:

Tehnoloģiju ceļi ir neizdibināmi. Nomira kaut kas sakarā ar aizdedzi, tā bija interesanta informācijas ķēde pati par sevi.

Meitene pie galda: Jums tur nomira krāms X, mums jāpasūta no kaut kurienes, būs jāpagaida.
Es: OK

Vēlāk sarunā ar autobūves ekspertu es mēģinu mētāties ar terminiem, kuru nozīmi, kā man liekas, es nojaušu. Ievelku pierē diezgan komplicētu rievu, kurai vajadzētu paust vēsti, ka esmu-šo-to-pieredzējis-dzīvē-un-guvis-pieredzi-un-zināšanas-un-liktens-triecieni-mani-tikai-viegli-uzjautrina, un tā nevērīgi piezīmēju, ka man, ziniet, ir palidojis krāms X. Nu, lai izliktos, ka man ir normāla mašīna, kurai viss lūzt un brūk, un tāpēc es to lamatu pazīstu caur un cauri, hehe, vēl vienu viskiju.

Autobūves eksperts man dara zināmu, ka krāms X dabā neeksistē.

Lai gan man šķiet, ka eksperta prasmes pārsvarā plaukst auto uzbūves slāviskajā versijā (perģikalka, ujobina un fiņķifļuška kā detaļu apzīmējumi), tomēr izvēlos atkāpties parastajās pozīcijās, kurās esmu iegaumējis, no kuras puses mašīnā lej degvielu un viss.

Lai nu kā, auto man tiek atdots, un tas pārvietojas bez rīstīšanās un noslēpumainām indikatoru paneļa gaismām. Bet tagad tas ieguvis citu nelāgu niķi. Senās dienās, ieliekot lietas atpakaļgaitā, atpakaļskata spogulī iemirdzējās bilde no autiņa aizmugurē novietotas kameras, aplam praktiska padarīšana, un man vēl tagad skan ausīs divu daiļu dāmu sajūsmas spiedzieni, kad viņas pamanīja šo mazo tehnoloģiju brīnumu. Lūk, un mans beibju magnēts tagad principā darbojas, tikai ar dažu sekunžu aizturi, kas stipri bojā efektu un viegli kaitina.

Kāds sakars aizdedzei ar kameru? Kas zina. Tā ir kā susliks stepē - tu viņu neredzi, bet viņš tur ir.

Thu, Aug. 25th, 2016, 08:05 pm
[i]kini: .

šovakar bezjēdzīgi iztērēju enerģiju, minoties no daugavmalas uz vef rajonu, tāpēc pēc tam nepalika, lai no vef vēl gribētu braukt pāri visām izbojātajām ielām uz kalnciema ielu, klausīties daumantu. žēl, man viņš patīk. bet vēl vienu braucienu cauri barona ielai gandrīz visā garumā es vnk neizturētu.
man galvā dzīvo stāsts, ka es nezinu, ko gribu. bet patiesībā jau es vienkārši baidos kaut ko darīt, lai to patiešām sasniegtu. reālu iespēju priekšā es taču sastingšu un bēgšu.
sia joprojām lieliski der man.

Thu, Aug. 25th, 2016, 06:50 pm
[i]neraate:

nedusmojat, ka es vienmēr prasu receptes. internetā jau var atrast tūkstošiem, bet kamēr atrod īsto, piemēram, plāno vai amerikāņu pankūku recepti, paiet laiks. un tas nekas, ka man pankūkas garšo pat ne pārāk izdevušās. izcilas receptes ir ļoti vērtīgas!

Thu, Aug. 25th, 2016, 06:42 pm
[i]hilda posting in [i]pajautaa: Psihoterapeits, kas zinās, kā ārstēt bailes no vardarbības

Dzimtā parādījies viens smags gadījums ar nepārvaramām bailēm no vadarbības. Ar visām negatīvajām pieredzēm un tādā garā.
Varbūt zināsit kādu pārbaudītu speciālistu, kas to lietu palīdz pārvarēt?
Pacients nav idiots, saprot, no kurienes šaizes nāk un gatavs darīt jebko, lai vērstu lietu uz labu, bet tomēr pats galā netiek.

UPD. Paldies par ieteikumiem!

Thu, Aug. 25th, 2016, 06:20 pm
[i]neraate:

šogad obligātajā plānā bez bērnu biezeņiem vēl it ābolu-pīlādžu un ābolu-apelsīnu ievārījums. ir vēl kādi garšīgi un inčīgi vārāmi tieši no āboliem?
vēl varētu pamēģināt ābolu-smiltsērkšķu, tai arī vajadzētu būt ņammai

Thu, Aug. 25th, 2016, 05:43 pm
[i]_puucinja_:

https://www.youtube.com/watch?v=2H33bQZx4Ig
Sagribējās tusēt, ārdīties un seksu. :P

Thu, Aug. 25th, 2016, 05:29 pm
[i]tikko_pamodos: interese

Problēma visdrīzāk tajā, ka mani nekas vairs neinteresē. Neinteresē kultūra, nav ne mazākās vēlēšanās doties uz radošas iniciatīvas bagātu cilvēku veidotiem pasākumiem, negribu apmeklēt koncertus, negribu satikt draugus, lai nebūtu jāstāsta vai jāuzklausa. Protams, visvairāk mani neinteresē darbs. Par sapulcēm, plāniem, idejām, pamācībām izvēlēšos iespēju paklusēt, kā tagad galvaspilsētā esot moderni teikt. Pamazām arī attiecības sāk neinteresēt. Ideāla būtu tā diena, kurā neko nedarīt, tomēr arī nekā nedarīšana mani vairs neinteresē. Izpaliek aktīvas attieksmes pret dzīvi, ieinteresētības. Neinteresē uzturēt attiecības ar ģimeni, būt iecietīgai pret mazizglītotību, aizspriedumiem, nav vēlmes būt ieinteresētai atšķirīga viedokļa uzklausīšanā, diskutēt. Negribas lasīt grāmatas, uzņemt jaunu informāciju, radoši izpausties nevēlos, sportot ne tik. Izmēģināt jauno, atsvaidzināt veco, neko es negribu. Apvaldīt iekšējo agresiju negribas, lietot apreibinošās vielas, īstenot jebko no iecerētā. Mans iekšējais dzīvnieks šobrīd ir kartupelis.

Thu, Aug. 25th, 2016, 04:22 pm
[i]neraate:

izmazgāju šodien kādus 20 kv.m grīdas. pagulēju diendusu, paēdu, bet vēl joprojām galīgi neko negribas darīt

Thu, Aug. 25th, 2016, 04:11 pm
[i]_puucinja_: par saistībām

In reality, the age we live has little to do with commitment.

We got friends for that, sometimes still parents. We’re more attached to jobs, GIRLS TV series, Hazelnut Toffee Latte, our wallet, our drinks and our diet plan than to a person. And when we get attached, it sucks, and we have to run with scissors.

Because we start f e e l i n g and feeling means positively hurting, it means loathing and it also means intercourse, but it still sure means exclusiveness and in the end, fighting.

Then we’re stuck in that chair at that class reunion/wedding/party where everyone we used to know is coupled and our skin starts to itch from all the “love is in the air”. We go home, crack a bottle open, sit on the couch and let the monsters creep in. Loneliness is awesome. We only wish we knew how to get rid of it.

http://www.artparasites.com/lets-just-have-sex-cause-love-love-will-tear-us-apart-again/

Esmu es attiecību cilvēks, tikai man vēl daudz jāmācās, tikmēr mēģināšu sev noliegt šo faktu, lai nesasteigtu.

Thu, Aug. 25th, 2016, 03:13 pm
[i]saldumi posting in [i]pajautaa: windows 10

Ko var mēģīnāt darīt, ja dators jau kādu laiku ir uzkāries uz windows is getting ready loga? Es zinu, ka ir uzkāries nevis vienkārši getting ready un man nav pacietības, jo šī nav pirmā reize, kad tā notiek.

Es pirms laiciņa izveidoju usb recovery drive, kas, cik saprotu, šādā situācijā varētu noderēt, bet es nezinu, kā to lietot.

Es priecātos un būtu ļoti pateicīga par ļoti konkrētām norādēm, ja tas ir iespējams, jo man ir tiešām ekstrēmi maz laika, un es neko no šīm lietān nesaprotu.

Thu, Aug. 25th, 2016, 03:06 pm
[i]chimera:

naida izmeklēšana ir patiesi aizraujoša. izrādās, tīklā ir miljoniem topiku aļa who do serbs hate more croatians or albanians utt utml.

also, http://www.thetoptens.com/most-hated-countries/ (bija daži subjektīvi pārsteigumi)

20 most recent