Fri, Aug. 22nd, 2014, 03:15 am
[i]mazaa_mija:

vakar atbraucu no Ķelnes, kur reāli paņēmu brīvu nedēļas sākumu, jo pirmā lieta bija pirmdienā aiziet uz VIP partiju, tālākais scenārijs jau var netikt izklāstīts– jo dzērnieni, taksis, dzērieni, pamošānās savā noīrētajā gultiņā un tad atkārtojums, tieši tāds patc tikai vēl intensīvāks, un mazliet šmapja mazā kaut kādā parkā pirms ļotenes, lai varētu svākties, lai arī kā tev visi locekļi atsakās kustētēties

Thu, Aug. 21st, 2014, 11:35 pm
[i]maksiine:

Ak nē... es esmu kļuvusi tik neuzmanīga un neveikla un aušīga un vispār...
Pasūtiju grāmatu spāņu valodā... Diez ko es ar viņu darīšu?

Ja nevarēs samainīt būs jāiet uz kādiem kursiem vai...

Vakar no rīta darbā vēru vaļā durvis un no griestiem izkrita lampa...

Thu, Aug. 21st, 2014, 10:43 pm
[i]neraate:

varu ielikt ķeksīti kultūras sadaļā. bijām uz baletu "Trīs tikšanās" vislabāk patika Pelēča "Godinot". mūzika ļ. skaista un no horeogrāfijas brīžiem skrēja skudriņas. Vasks man vēl joprojām patīk mazās devās, ārpus mājām labi pasniegts
un Dubra, nu Dubra ir mana vājība

Thu, Aug. 21st, 2014, 09:56 pm
[i]neraate: draugiem kulināriem

šie ir tik episki feili, ka es par to ķiķināšu ļoti ilgi /un bažīšos pirms katras jaunas receptes/
http://hotpenguin.net/50-people-who-should-never-be-allowed-near-food-again/

Thu, Aug. 21st, 2014, 08:26 pm
[i]violets_t posting in [i]pajautaa: Slovākija

Ko vērts apskatīt šajā zemē? Vairāk interesē daba un tādi zvēri, bet der arī kāda ūberskaista, ne pārlieku liela pilsēta. Pagaidām sliecamies uz Popradas tuvumu. Der arī kādi naktsmāju ieteikumi un tā.

Paldies!

Thu, Aug. 21st, 2014, 08:00 pm
[i]morloku_karalis:

autokorekts, mīlu tevi - gribu rakstīt "ar cieņu", šis piedāvā varbūt labāk "ar izmisumu".

(un es zinu, ka par autokorektu smiet bija modīgi pirms gadu gadiem, vienkārši sony ierīcēs tas strādā tik nevainojami, ka līdz šim man personiski tāda īsti iemesla nebija)

Thu, Aug. 21st, 2014, 07:28 pm
[i]thx1138 posting in [i]pa_leeto: PANTONE katalogi

PANTONE Plus Series Coated/Uncoated katalogi abi kopā par 30 EUR. Lietots ievērējot prasības - ar krāsu atbilstību viss ok. Ja nevajag pašam, varbūt ir draugi/paziņas, kuri ikdienā nodarbojās ar drukas darbiem - padotiet ziņu, jo svaigs komplekts maksā 149 $.

Thu, Aug. 21st, 2014, 07:21 pm
[i]thx1138 posting in [i]par_velti:

Maiss pilns ar baltiem papīriem, tukšiem bloknotiem un dažiem kartoniem tavas/tava bērna iztēles realizācijai.

Thu, Aug. 21st, 2014, 06:15 pm
[i]_g posting in [i]pajautaa: Juvelieris rotkalis

Labvakar
Lūdzu iesakiet labu rotkali, kas darbojas Rīgā un varētu izgatavot gana mūsdienīgu preci!

Paldies

Thu, Aug. 21st, 2014, 05:55 pm
[i]huinja: Cementa maisītāji.

http://imgur.com/gallery/3q8O6

Thu, Aug. 21st, 2014, 05:49 pm
[i]far_away posting in [i]pajautaa: nakts tirgus

Kur tagad atrodas Nakts tirgus? Un cikos sāk darboties? Vienā lapā rakstīts, ka 17:00, citā, ka 19:00, netieku skaidrībā. :)

Thu, Aug. 21st, 2014, 04:24 pm
[i]blond posting in [i]pajautaa: maiņas auto no oficiālā dīlera

Sakiet, tas tā parasti ir, ka oficiālais auto dīleris, no kā tu esi iegādājies mašīnu, piedāvā uz remonta laiku maiņas auto par diezgan sālītu maksu? Man nez kāpēc likās, ka viņi dara to par velti, bet varbūt es maldos.

Thu, Aug. 21st, 2014, 03:14 pm
[i]mazliet posting in [i]pajautaa: Microsoft Surface Type cover - kur?

Nopirku lietotu Microsoft Surface2, līdzi nāca refurbished Type Cover, kurš nekāds brīnums -nestrādāja. Vajadzīgs cits Type cover, lai redzētu, vai vispār Type Cover opcija strādā (t.i.- vai vaina nav iekš Harddrive). Jautājums ir - kur es tādu Rīgā lai atrodu? Vai Microsoft ir kāds servisa centrs? Pēc pašas centieniem to uzgūglēt, uzdūros tik programmatūras atbalstam un tur neko par tehnisko palīdzību (fiziski -tehnisku palīdzību ierīcei) nemin.

Varbūt kādam no cibiņiem ar savu Type cover ir vēlme iedzert kādu kafiju un papļāpāt par šiem aparātiem? (kafija uz mana rēķina). Palīdziet izmisušai dāmai, lūūūdzu!

Thu, Aug. 21st, 2014, 02:51 pm
[i]sirdna:

Pirms pāris mēnešiem es papētīju, cik tad esmu sakrājis pensijai. Šodien papētīju vēlreiz, cik tad man tās bagātības būs klāt pieripojis. Un tad pilnīgi negaidot!

Izrādījās, ka mana pensija ir sarāvusies sīkāka. Daudz ne, pāris eiro, bet tomēr. Es šausmās norasoju un sāku meklēt, kur tad aizplūduši mani kapitāli. Izrādījās, ka visa posta sakne ir pieaugušais dzīves līmenis, ka viņu rāvis.

Formula ir šāda: pensijas apmērs = (sākuma kapitāls + pensijas kapitāls) /G /12

G - plānotais laika posms gados, par kuru no pensijas piešķiršanas gada tiek plānota vecuma pensijas izmaksa personām, kuras sasniegušas 65 gadu vecumu

Jūnijā mans paredzamais eksistences ilgums pēc 65 gadu iestāšanās bija 16.23 gadi.
Augustā Latvijas tautas veselība, kā par nelaimi, uzlabojās, un man piesprieda 16.45 gadus.

Nu, un ja tu, cilvēk, dzīvo par 0.22 gadiem (80 dienas, ja nekļūdos) ilgāk, tad, diemžēl, arī pensija tev ir mazāka. Tādi ir aritmētikas likumi.

Thu, Aug. 21st, 2014, 02:46 pm
[i]chimera:

rajons turpina mākslinieciski izpausties.

Thu, Aug. 21st, 2014, 12:19 pm
[i]deloveja_kundze: film lovers are sick people / francois truffaut

starp mūžīgo būšanu bārā līdz četriem rītā ar filmmeikeriem, kritiķiem, festivālu cilvēkiem un alekseju, aleksejs ir mans mīļākais festivālu mēbele, viņš vienkārši ir visur un vienmēr, strādāšanu viesnīcas numurā no rītiem un pēcpusdienās, un starp seansiem, starp iepazīšanos un networkingu ar tūkstošiem cilvēku un vienkāršu dabas un vides apbrīnošanu katrreiz, kad pacel acis, nu, mēs te arī skatāmies pāris filmas, ja. un pāris ir arī tādas, kuras redzēju citur, bet neesmu vēl paspējusi pierakstīt, tāpēc šis ir beidzot atskaites un apskates posts jeb filmas, kas mani nelaiž vaļā. 


klik klik, mans viedoklis ir pareizākais viedoklis )

Thu, Aug. 21st, 2014, 01:56 pm
[i]_puucinja_: nogurt no apmierinātības

Tikko sajutos tā, itkā būtu piekususi justies labi. Tas laikam nogurdina mani vairāk kā neapmierinātība. Kad esi dusmīgs tev vismaz ir dusmu energy, kas ir aktīva un tevi kaut kur dzen. Apmierinātība padara laisku un apātisku :P :P

Thu, Aug. 21st, 2014, 12:57 pm
[i]auksts_entelekt:

вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки, а я изначально целая!
/Фаина Раневская/

Thu, Aug. 21st, 2014, 10:21 am
[i]chimera:

mans vīrs par mani:

jūs esat gandrīz līdzvērtīgi*. atšķirība ir tā, ka tu proti arī paklusēt, kad vajag, neesi resna, nenēsā milzīgu pulksteni, jo tev ir laba laika izjūta, un nebāz degunu citā šķīvī. un tu nelielies.

*ar kādu viņa kolēģi, kurš arī vienmēr zina, Kā Vajag.

Thu, Aug. 21st, 2014, 09:02 am
[i]chimera:

nebeidzams hajs par sirsniņu manā feisbukā un ciur nebeidz pārsteigt. nē, es saprotu, brīvā valstī ikvienam ir tiesības cepties par jebko un neko, bet man, kurai ar simboliem ir gaužām sūdīgas attiecības, šķiet, ka, ja latvijas iedzīvotāji ieguldītu kaut vai kripatu tās enerģijas, ko viņi velta cīņai ar un par simboliem (garumzīmes, latiņš, latvijas himna... you name it), tad...

http://klab.lv/users/porcupine/114060.html (ja grib pacepties tikai par arhitektūru)

ļ. labi atceros, ka čehu tendence ņirgt 5 minūtes no vietas par kādu manu kļūdu viņu nevalodā un neko nepaskaidrot kopā ar nespēju runāt svešvalodās un, kā teiktu delfi, koju "apokaliptisko" stāvokli, vēl joprojām kādai manai smadzeņu reptiloīdai daļai liek domāt par viņiem kā par iedomīgiem ībļiem.

20 most recent