Tue, Jul. 29th, 2014, 12:42 am
[i]deloveja_kundze:

kā sabojāt vakaru: saņemt dusmīgu epastu no puskolēģes, ka neesmu pabeigusi savu darbu. kas viss, protams, ir taisnība, bet reizēm ir lietas, kuras citi var arī izdarīt, bet acīmredzot gaidīt uz citu darbiem ir bezjēdzīgi. kaitina arī tas, ka it kā varētu atrunāties, bet tas arī ir bezjēdzīgi, jo kuru gan tas interesē un lielos vilcienos un mazos tramvajos tas viss ir diezgan vienalga. šodien vēl ļoti lepna stāstīju savai kolēģei par savām lieliskajām (teju neesošajām, ja) laika plānošanas spējām un teicu, ka if you don't have time, you make time, un tas viss atgādina to, ko kādreiz teica mans fizikas skolotājs pamatskolā, tas ir, ka par centību atzīmi neliek. šņuk šņuk, es laikam tagad ierakšos darbos.

vai arī ir jāiemācās sadzīvot ar to, ka vienmēr būs kāds neapmierināts un nelaimīgs par to, ko un kā es daru, un to jābeidz ņemt pie sirds.

Tue, Jul. 29th, 2014, 12:30 am
[i]huinja: #politics

Tue, Jul. 29th, 2014, 12:24 am
[i]huinja: RēzekneBildes autore Līga Brāzma.

Mon, Jul. 28th, 2014, 11:01 pm
[i]hestia:

Kaut kādā ziņā esmu ļoti laimīga. Karstums mani izsūc kā caur salmiņu, visu enerģiju, visas domas. Paliek kaut kāda gaisīga nenoteiksme, kurā es peldu, klausoties uz austiņām vienas un tās pašas dziesmas. Atvaļinājums ir beidzies, esmu atkal pārpūlējusies. Es atļauju sev domās izgaršot savu dzīvi kādā savādā rakursā, tādā, kurā ne viss ir izdevies un brīnišķīgi, bet vairs nav tā trūkuma skaudruma, uz ko esmu tik daudz koncentrējusies. Kursi arī ir beigušies. Esmu kļuvusi mazliet tehniski izglītotāka un man ir papīrītis ar manu vārdu un zīmodziņu. Varbūt pielikt pie sienas? Citi tā mēdz darīt ar saviem izglītības sasniegumiem. Man tādu dzīvē ir gaužām maz. Lai nu kā, ir kaut kas jauns mūžam reducēšanai nepakļāvīgajā izteiksmē, kāda savāda sajūta, kad tu pēkšņi apjēdz, ka tava loma nav gluži bez svara, ir labi justies gribētai, neatkarīgi no apstākļiem.

Mon, Jul. 28th, 2014, 10:18 pm
[i]kini: .

ļoti forši uzrakstīts - Never try to help someone unless they are ready to be helped. kaut kā labi iet pie visām citām pārdomām. vispār, mazāk runāt vajag. tad citus nemācīt ir vēl vieglāk :D to es sev. 

jūzerpikča.. sagribējās. ne jau dēļ dūres. bet dēļ spurainajiem matiem :) 

Mon, Jul. 28th, 2014, 08:48 pm
[i]leonora posting in [i]iztulko: Bohuslän

Kā skanētu zviedru pilsētas Bohuslän nosaukums latviešu valodā? Vai Bohuslena (vadoties pēc krievu val. varianta Бохуслен)?

Mon, Jul. 28th, 2014, 06:35 pm
[i]morloku_karalis: o, šodienas avīze pirms 100 gadiem

Mon, Jul. 28th, 2014, 09:26 pm
[i]mazaa_mija:

atdodiet man visus miljons dundurus un pat uz to lapseni es neesmu vairs dusmīga, lai arī mazais pirkstiņš ir kā tāds kaučuka puļķītis, un ledusskapis arī jau vakar sāka uzsilt pļaviņā, bet esmu kur esmu nokrāvusies ar malkas pagalēm, slīpējot stiklus un miljons citas lietas, kas jāsaorganizē un jāsataisa pa šo nedēļu. un es nesaprotu kāpēc tieši tagad vajadzēja nosprāgt kondiškai mašīnā...
P.s. full report pie rasbainieka

Mon, Jul. 28th, 2014, 09:27 pm
[i]neraate:

nu ku, zudīšu rītrītā atkal tālēs zilajās, kad būšu atpakaļ no darba trimdas, došu ziņu. bučiki, bučiki, smaiļiki un lai jums labi iet

Mon, Jul. 28th, 2014, 08:19 pm
[i]zimbabve:

Šodien biju izdomājusi doties uz Diseldorfas atklāto āra baseinu, lai vismaz kaut kāda fiziska slodze būtu laikā, kad Crossfit nav atļauts sastieptas potītes dēļ. Uzvilku peldkostīmu un virsdrēbes un ar riteni aizminos dažus kilometrus gandrīz līdz baseinam, kad sākās pērkona negaiss un milzīgs gāziens. Jāteic, ļoti veiksmīgs peldējiens sanāca, nevajadzēja ne noģērbties, ne baseinā kāpt, pat ne no riteņa nokāpt, tāpat viss izmircis, hehe.

Mon, Jul. 28th, 2014, 08:10 pm
[i]rabarbermaize:

Cepts, ceptāks, visceptākais. Nav divreiz jādomā, lai saprastu kādā stadijā es sevi šodien sajūtu.

Mon, Jul. 28th, 2014, 03:11 pm
[i]morloku_karalis:

lattelekoma mēneša filmās reizēm kaut kas ieklīst. pirms laba laika tā redzēju "Red state", jocīga filma. tagad "La cara oculta" - kolumbiešu filma par bijušajām draudzenēm, problēmām komunicēt un elementāru piesardzību, aizverot aiz sevis durvis. nu tā jau nekas īpašs, diezgan moderns trilleris, diezgan izdevies. un kolumbiešu.

Mon, Jul. 28th, 2014, 04:51 pm
[i]maksiine:

Au bļa... Lapsene iedzēla... Karma?

Mon, Jul. 28th, 2014, 04:15 pm
[i]nebukadnecars posting in [i]gribam_zinaat: spička!

kāds nav gadījumā kaut kur manījis pārdodamies sērkociņus "Sports"? Ar to zirģeli virsū?
šausmīgi sen neko tādu neesmu redzējusi un nesen bija diskusija vai viņus vispār vēl ražo un, ja ražo, tad kur iegādāties..
droši vien varētu būt kaut kādos mikrorajonu mazajos veicīšos, ne?

Mon, Jul. 28th, 2014, 03:14 pm
[i]evia posting in [i]pa_leeto:

spēle pasaules brīnumi, labā kārtībā, nekā netrūkst - 8eur.

raksti uz admin at eviavind.lv

Mon, Jul. 28th, 2014, 03:42 pm
[i]deloveja_kundze:

buržuja dzīve: pēc friziera apmeklējuma aizgāju strādāt uz kafejnīcu ar lieliem galdiem, vēsu gaisu un lielisku kafiju. pēc brīža pievienosies kolēģe, tā mēs te pa aukstām kafejnīcām patērējam naudu un intelektuālos spēciņus.

summer in the city.

Mon, Jul. 28th, 2014, 03:32 pm
[i]andzika posting in [i]pajautaa: (ceru, ka mani neizbanos par atkārtotu jautājumu, bet iespējams, ka kādam ir uzradusies)

vēlreiz pārjautāšu, pirms eju uz oficiālajām kasēm -

varbūt kādam ir lieka biļete/ielūgums uz "world jazz festival" 30. jūl.?
labprāt atpirktu

Mon, Jul. 28th, 2014, 01:32 pm
[i]violets_t posting in [i]pajautaa: Alerģija

Nekad īsti tādas nav bijušas. Cik ilgā laikā vajadzētu pāriet izsitumiem, kas izskatās, ka ir kādas alerģijas izraisīti? Un vai šo procesu kā var paātrināt?

Tencinu.

Mon, Jul. 28th, 2014, 01:00 pm
[i]neraate:

lai novērstu domas no tērcītēm, kurās kūstu jau desmit minūtes pēc dziedējošas pusstundas vēsā bļodā, pastāstīšu jums, ka biju trešdien Liepājā. tas muzejs - mammamia! kāda daile! brīnišķīgi atjaunots, man ļoti patika Šagāls. lai arī litogrāfijas un neliela formāta, bet tās krāsas, sižeti un brīnišķīgie naivie plikņi ir tā vērtas. un otrajā stāvā ekspozīcija par jūrnieku tēmu - kuģu modelīši (vī!), jūrnieku suvenīri, vesti pirms apmēram gadsimta - ažūras koka lādītes, vjetnamiešu figūriņas etc. etc. dažādi veci dokumenti (burtnīca no jūrskolas pieraqkstiem, liecība u.t.t.) Raida Kalniņa darbi gan neaizrāva, nav mans formāts, toties pirmajā ir Vītoliņa izstādes atklāšana. un vēl man ļoti patika Ēvalda Dajevska izstāde (šī gan ir beigusies), un vēl es biju uz koncertu Modernais čells un tur Kiršfelds spēlēja čellu un bija perkusionisti Perpetuum Ritmico un tas bija totāls avangards un pie Ešenvalda skaņdarba, kurā lasīja mirušu cilvēku nepabeigtas vēstules man bija kamols kaklā un Taņa Duņa skaņdarbā nebija laika kamolam, jo bija jāskatās, kā viņi plēš papīra lapas un klaudzina akmentiņus pa starpai visam citam ko nu tur rībināja un dzindzināja.

un vēl es dzīvoju namiņā kāpās. lai arī jāsadzīvo ar visādiem dīvainiem tikinātājiem (labi sāku izgulēties, kad man atveda ausu aizbāžņus) un pelītēm, kuras noķerot pēc tam tiek atlaistas tālāk pie kempinga /tur viņām būs branga dzīve/ un bieži vēroju saulrietu pie jūras. un atradu kādus deviņus akmeņus ar caurumiņiem un citus visādus skaistus. un biju laivā jūrā - mierīgā kā spogulis tieši uz saulrietu, un palaidu divus putniņus gaisā pēc gredzenošanas /ķauķīši ir totāls monamūrs, viņiem ir neliels, spics snīpītis un ūsiņas pie deguna/ un ēdu daudz zivju (mazsālītas vimbas maizītes ieliek kloķi lašmaizītēm, ja) un droši vien to izslavēto jonizēto gaisu esmu saelpojusies gadsimtam uz priekšu

karoče, ja plānojat uz turieni doties, iesaku iečolēt: http://liepajasvasara.lv/programm.htm
ļoti jau nu gribētos uz tām tautasdziesmām deviņos vakarā Liepājas pludmalē, ap to laiku noteikti rietēs saule un efekts vispār būs pārpasaulīgs

Mon, Jul. 28th, 2014, 12:53 pm
[i]kini: .

man pēdējo pusgadu ir kaut kāda problēma ar neapmierinātām sievietēm. tā ir tā suga, kurām kā ieradums viss ir slikti un par to informē skaļi un emocionāli. visās situācijās tiek parādīti negatīvākie scenāriji un kur pagriežas, tur svēts sašutums. visu laiku man viņas sagadās kaut kur blakus, cik nu tuvu var. un kaitina tā, ka līdz kaulam. protams, tas arī tīri objektīvi nav diez ko iedvesmojoši. bet kaitināt jau var tikai tas, kas pašam iekšā sēž un ar ko nav mierā. tātad pavisam nespēju pieņemt savu ņerkstošo daļu. kura, atzīsim, ir vienmēr bijusi visnotaļ spēcīga. un es jau gana ilgi viņai mēģinu bliezt ar bomi pa galvu, lai aizvācas un tie ieradumi tinās. savā ziņā jau šajā procesā ļoti varētu palīdzēt arī tāds krietns skats no malas par to, kā tas viss izskatās (man nepārtraukti citi dara tā, kā es esmu kādā brīdī darījusi :), tādā kontekstā jau šis ir super. nedaudz mieru dabūju tik ar to, ka pēc gana tiešas pateikšanas, kā tas no malas izskatās, sakaunējos un pēc tam centos izturēties mīļi, jauki un ieinteresēti. kaut kur iekšās laikam sapratu, ka ne jau no labas dzīves cilvēki tādi ir. tāpēc nekāda jēga pret to negatīvo attieksmi iet ar tikpat negatīvu nav, tur var tikai ar mīļumu un ieinteresētību, maigi parādot, ka vispār jau nav nemaz tik slikti. arī sev, kad nu uznāk niķis. būs vien tie personāži jāpieņem, diži daudz jāuzklausa, jāatbalsta un jāapskauj. it may work.

20 most recent