Thu, Aug. 17th, 2017, 07:48 pm
[i]santech posting in [i]pajautaa:

Kas un cik daudz jāpievieno, lai no negaršīgas brokastu auzu tumes uzceptu auzu pārslu cepumus? Kaut kādi milti olas kastur? Vai galīgi nē?

Thu, Aug. 17th, 2017, 06:45 pm
[i]unpy: Dīvainību vērotāja piezīmes.

"Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) uzņēmuma "Tukuma straume" ražotajā barībā "Dogo ar mājputnu gaļu" konstatējis neatļautu vielu – karbamīdu, "MansDraugs" informē PVD pārstāve Ilze Meistere.(...)Urīnvielu parasti pievieno barībā atgremotājiem – govīm, aitām, kazām. Viņām ir īpaši kuņģi, kurā dzīvo mikroorganismi, kas urīnvielu pārstrādā proteīnā. Gaļēdājiem, tāpat kā cilvēkiem, visēdājiem, urīnviela proteīnā nepārstrādājas, tāpēc tai barībā nevajadzētu būt."

Eeeeeeee. Ja precīzāk, E927b.

Thu, Aug. 17th, 2017, 05:00 pm
[i]vinsents: Jo mums ir jāsteidz jauniem būt

Vēl šodien pavisam nejauši atklāju, ka nākamnedēļ būs pieejama grāmata, ko pre-orderoju jau aprīlī un, protams, par to pilnīgi aizmirsu. Adrese pa šo laiku mainījusies divreiz. Sapratu, ka turpmāk vairs neizmantošu pre-order. Tas lai paliek pusmūža pāriem. Man jābūt mūžam kustībā.

Thu, Aug. 17th, 2017, 04:59 pm
[i]iive: Kurš kuru?

Nelūgti viedokļi pret bezgaumīgiem selfijiem.

Thu, Aug. 17th, 2017, 04:56 pm
[i]vinsents: Kids these days

Pētot Holivudas pelnošāko aktrišu top 5, divas no piecinieka bija jāiegūglē. Neesmu drošs, priecāties vai atkal gausties par atpalicību un vecumu (savu, nevis aktrišu).

Thu, Aug. 17th, 2017, 04:28 pm
[i]jelyfish_patrol posting in [i]pajautaa: Saules paneļi

Sveiki!
Jau kādu laiku domājam par saules paneļiem. Elektrum mājaslapā tiek piedāvāta šāda opcija: https://www.elektrum.lv/lv/majai/pakalpojumi/elektrum-solarais/
Vai kāds ir izmēģinājis un ja jā, tad kādas atsauksmes. Vai arī labāk kaut kā savādāk? Un ja jā, tad kā, lūdzu.

Thu, Aug. 17th, 2017, 02:49 pm
[i]summoned posting in [i]arii_cirsliitis: Kastīte

Cirslītis, kā jau parasti, pusdienas ņem līdzi no mājām - atnāk uz darbu, iebāž kastīti darba ledusskapī ap vidu un aizmirst par viņu līdz pusdienlaikam. Šodien ap pusdienlaiku aiziet līdz ledusskapim, atver durvis un... nav kastītes. Kārtīgi aplūko šo un pat otru ledusskapi, ja nu kāds, vietu pabrīvējot, pārvietojis, bet nu neviena kastīte neizskatās pazīstama. Apjukumā cirslītis ņemas apstaigāt kolēģus, jautājot, vai kāds nav no ledusskapja izņēmis un kaut kur netīši nobāzis kastīti ar sarkanu vāku, jo nu neticas, ka kāds būtu izēdis. Neviens nejūtas tādu pat šodien redzējis. Cirslītis vēlreiz atgriežas pie ledusskapja, sāk pārkrāmēt citas kastītes, ja nu aiz kādas slēpjas. Vienu no augšējām izkustinot, atsedzas kādas pie pašas lampiņas esošas kastītes no lampiņas tālākais sāns un izrādās, ka tās vāks ir pelēks, nevis balts, kā iepriekš izskatījies. Kā tad, cirslītis šorīt paņēmis kastīti ar pelēko vāku un neatpazinis, jo viņu kāds piebīdījis pie pašas lampiņas!

Thu, Aug. 17th, 2017, 02:48 pm
[i]presiite posting in [i]par_velti: Lietots lamināta apakšklājs

Varbūt kādam noder ~30m2 lamināta apakšklājs? Atrodas centrā.

Thu, Aug. 17th, 2017, 11:14 am
[i]hurray posting in [i]pajautaa: Auto salona tīrīšana Rīgā

Kur vislabāk tīrīt automašīnas salonu?
Varbūt ir kāda laba vieta, kur to dara kvalitatīvi un nenplēš 9 ādas?

Thu, Aug. 17th, 2017, 11:11 am
[i]unpy: Preses relīžu kā mākslas vērotāja piezīmes.

Kas, nez, šis varētu būt par mākslas virzienu?

"Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks A. Draudiņš informē par saņemto biedrības „Atvērtā pārvaldības partnerība Latvijā” 2017. gada 10. augusta vēstuli Nr. 37, kurā vērsta uzmanība uz sekojošo:

„Eiropas Komisija izsludināja 24.05.2017. sabiedrisko apspriešanu – līdz 16.08.2017. aicinot visus ES pilsoņus (tajā skaitā Latvijas pilsoņus) izteikt aptaujā viedokļus par nepieciešamiem atvieglojumiem Eiropas Padomes un Parlamenta 16.02.2011. regulā (ES) nr.211/2011 par pilsoņu iniciatīvu. Publicēts CVK lapā https://www.cvk.lv/pub/public/31214.html sadaļā „Eiropas pilsoņu iniciatīvas”, (https://ec.europa.eu/info/consultations/public-consultation-european-citizens-initiative_lv). Biedrība sagatavoja informatīvu vēstuli un jūlija nogalē nosūtīja Latvijas visu 119 pašvaldību izpilddirekcijām un pagastu pārvaldēm par iespējām parakstīt CVK izsludinātos likumprojektus. Aptauja noslēgsies šodien – 16.08.2017.”"

Thu, Aug. 17th, 2017, 10:36 am
[i]unpy: Sausā atlikuma vērotāja piezīmes.

Tikai tajā brīdī, kad cilvēki savu attieksmi pret jebko sāks formulēt ar jautājumu sev pašam "kā tieši tas ietekmē tieši manu dzīvi?", suga būs pelnījusi lepno, bet stipri pārsteidzīgo apzīmējumu Homo Sapiens Sapiens. Līdz šim nekas neliecina par to, ka evolūcijā būtu tikts tālāk par Homo Habilis Erectus labākajā gadījumā.

Thu, Aug. 17th, 2017, 12:57 am
[i]mazaa_mija:

Mani nupat gandrīz Jurijs ieslēdza ārā nezinot

Posted via Journaler.

Thu, Aug. 17th, 2017, 12:39 am
[i]_puucinja_:

Šonedēļ seksam.lv nekādas labas sarakstes nebija, drīzāk slikti piemēri. Man tika jautāts, lai pastāstu kaut ko jautru, kas atgadījies seksā... Es, savukārt, tā padomāju un atbildēju, ka kaisli ar jautrību jaukt nevajag, jo tad nekas labs nevar sanākt, un ka nekā jautra man seksā nav bijis.
Taču, es biju aizmirsusi faktu, ka es praktiski vienmēr smejos/ķiķinu tieši pēc orgasma!!! :P Lūk, arī jautrība.
Šovakar man tas tika atgādināts. :))

Wed, Aug. 16th, 2017, 11:51 pm
[i]mazaa_mija: Karostas Ūdens Tornis

man uzbrūk glidemeži, oj nē otrādāk man ir jāmedī gliemeži! aj nu labi redzēs kurš kuru, gaidu papildspēkus

Wed, Aug. 16th, 2017, 10:35 pm
[i]mazaa_mija: no ūdenstorņa uz Nidu un atpakaļ

nebrauciet vasarā uz Nidu un nevediet ārzemju draugus tur, jo tas bija tāds dizāsters, nepietiek ar to, ka par prāmi mums noplēsa 11 eur par 3min, par ko es vēl mēģināju taisnoties, ka varbūt tur iekļauts ceļa nodoklis utt huiņa, pēc 6 km meža vidū uz vienīgās takas kur nav iespēju izbēgt ir šlagbaums un no tevis noplēš vēl 20, un tu esi iesprostots starp džipiem kā brīvības ielas sastrēgumā, līdz nidai bija kādas 2 pieturvietas pārbāztas ar mašīnām bez iespējas apstāties, tā kā sazinājāmies pa ceļam ar nidas art colony viņi mums atteica naktsmājas, bet laipni aicināja ciemos, labi ka tā, jo palikt tur mums negribējās nemaz jo tā bija tāda disnejlenda, ka pat negribējās izkāpt no mašīnas, galā mums speciāli gids izveda pa pilnīgi nesakarīgi nokūrētu izstādi un mēs laidāmies nafig prom! ieņirdzām, ka ietaupījām 11 eur, jo pie izbraukšanas vairs nebija jāmaksā, bet tā bija dārgākā sūdīgākā izstāde ko esmu apmeklējusi, nebrauciet uz nidu vasarā! tad iepērāmies atpakaļ Klaipēdā, atrdām lētu viesnīcu uz pilsētas robežas, kas ir 10 min attālumā no visām centra aktivitātēm, vīlāmies bukowska bārā un spītīgi gājām ārpus centra, lai atrastu kādu bāru, kas atradās tieši blakus viesnīcai un saucās kulturās nams, kur sadzērāmies Mascow putas un laimīgi izrubījāmies laicīgi, lai pamostos, kā vienmēr 8 un mēģinātu atrast kafiju, bet izrādījās, ka leišiem ir kkādi nac. svētki un visi ir brīvdienās, tik sliktu kafiju nebiju dzērusi sen, bet intuīcija teica, ka neko labāku klaipēda mums nepiedāvās un padevāmies palangas virzienā, jo nu nekas sliktāks par nidu ar mums vairs nevarēja notikt, izbraukājām visus mazos ciemateļus gar jūru, bet ieraugot tos masīvos barus, momentā metām riņķī un braucām uz nākamo spotu, līdz sasniedzām latviju, kur viss bija kluss un mierīgs un varējām vientulīgi rīt ceļa putekļus papes dabas rezervātā, rucavā sastapām vīriņu ar labāko seno instrumentu muzeju, un beigās Nīcā nokļuvām paradīzē ar brīnišķīgu viesnīcu, bāru un restorānu, kur mūs laipni apkalpoja, bija gay friendly, sommeliers mums piedāvāja labu vīnu, un mēs žēli ieraudājāmies, ka esam tikai 20 km no liepājas un mums jābūt jau tuliņ atpakaļ, kā sāka gāzties, meili un msg, un zvani un mūsu wīkends bija galā, bet ar saldu odziņu

Wed, Aug. 16th, 2017, 07:28 pm
[i]217: A bit of chlorine is good for your guts

Lol, un daily failu sauc arī par daily heil :DD

Wed, Aug. 16th, 2017, 05:41 pm
[i]217: Oh that migrant money

Šodien tieši iedomājos, ka varētu neizmantot to firmu pakalpojumus, kas reklamējas daily failā. Sāku meklēt sarakstu at kompānijām, kas viņā reklamējas. Uzgāju fb https://stopfundinghate.org.uk, kas aicina nereklamēties daily failā, expresī un the sun. Man šķiet, ka biju dzirdējusi par to pa ausu galam, bet nebiju pievērsusi uzmanību.
Ļoti laba iniciatīva, manuprāt..

Tagad kādu laiku nesperšu kāju Sainsburijā un Coopā tādēļ...(viņiem to arī paziņojot) :)

Wed, Aug. 16th, 2017, 12:59 pm
[i]jimmy posting in [i]pajautaa: Datormeistars

Labdien cibiņi, gan jau visi redzēja Tv sižetu, kā datorservisi čakarē cilvēkus, tāpēc meklēju sakarīgu datora meistaru vai servisu kur nenoplēstu un neapčakarētu nevajadzīgi. Gan jau ne man vienam šis jautājums sasāpējis, padalieties lūdzu ar ieteikumiem un pieredzi

Wed, Aug. 16th, 2017, 12:20 pm
[i]zetinja posting in [i]pajautaa: Saulkrasti - Rīga

Jautājums tiem, kas zina Saulkrastus.

Man vecmammai nepieciešams patstāvīgi nokļūt sestdien no Saulkrastiem uz Rīgu. Problēma tāda, ka viņa nevar pati aiziet līdz dzelzceļa stacijai, jo tur pa vidam nav neviena soliņa, kur piesēst un atpūsties, un es nekādi netieku gudra ar autobusu sarakstu. Tā, kā es viņai tai laikā nekādi nespēju aizbraukt pakaļ, tad jau piedāvāju, lai pajautā kaimiņiem, vai nevar aizvest līdz vilciena stacijai, bet vecmamma ir lepns putns un saka, ka to nedarīs.

Viņai vistuvākā pietura ir Zvejnieku iela. Es zinu, ka pati pietura vēl eksistē, bet kas viņā vispār apstājas?? Nevienā autobusu pārvadātāju lapā šo pieturu neatrodu un plāksnītes ar sarakstu arī izskatās, ka tur nav.

Ja visi striķi plīst, tad viņa spēj aiziet vēl līdz A.Kalniņa ielas pieturai, bet meklējot to, 1188 atveras "saulkrastu stacija". Ko tas nozīmē? Ja autobuss pietur Saulkrastu stacijā, viņš arī pieturēs šeit? Kā es varu zināt, cikos tad tas autobuss ir jāgaida? Google streetview vismaz rāda, ka tur pieturā uz vietas ir saraksts, bet vecmamma saka, ka esot mēģinājusi apskatīties, bet nespējot salasīt, jo tā plāksnīte esot pa augstu.

Help?

Wed, Aug. 16th, 2017, 08:36 am
[i]aai posting in [i]pajautaa: Izdrukāšana iespējas..

Krāsaino aplokšņu jautājums ir atrisināts, cerams...Paldies!
Papildjautājums - kur centrā ir iespējams izdrukāt (kādas 50 A4 lapas) "pa tiešo" no MacBook.. nu, tā, ka ienāc un saki, ka man no MacBook vajag izdrukāt 50 lapas
USB flash man nav (arī MacBook USB nav un nav jaunās pārejas), derētu arī no Google Drive vai tmldz, ja tur ir wi-fi/inet pieslēgums, bet ideāli, ja varētu no sava MacBook..

20 most recent