Fri, May. 25th, 2018, 12:33 am
[i]iwillrockyou:

cilvēki strādā, īsteno sapņus, realizē biznesus, bet es tikai dzeru un netieku galā ar attiecībām.

Thu, May. 24th, 2018, 10:49 pm
[i]krii:

Vienkārši mīlēt vajag vairāk. Mierīgi un droši. No iekšas uz āru. Tad viss būs labi, goda vārds.

Thu, May. 24th, 2018, 12:39 pm
[i]217: Īru abortu refrendums

Ļoti ceru, ka viņi atcels aborta aizliegumu.
Grūtniecība un pirmie mēneši pēc piedzimšanas ir tik psiha padarīšana, ka spiest tam iet cauri cilvēku, kas to nevēlas, ir šausmīgi. Un lai gan man ir šobrīd brīnišķīgs bebis, es esmu ļoti laimīga, ka man bija izvēle - taisīt vai netaisīt abortu, un arī draugs, kas bija mierā ar abiem variantiem. Ja man šobrīd nejauši gadītos otrais, es taisītu visticamāk, jo neesmu gatava ne morāli, ne fiziski kkam tādam tik ātri iziet vēlreiz cauri. Negribas iedomāties kādu, kas ir sliktākā materiālajā/psiholoģiskajā/fiziskajā/attiecību stāvoklī, kam ir vai nu jāpatur šobrīd Īrijā bērns pret savu gribu, vai jātaisa tas nelegāli/nedroši, vai arī, lol, 9 mēneši kā mašīnai jāiznēsā un tad jāpamet adopcijai, vai jāaudzina visu mūžu negribot/nemīlot/nožēlojot, utt.

Thu, May. 24th, 2018, 07:18 am
[i]ttp posting in [i]pajautaa:

Kur Rīgas centrā/aapkaimē var kvalitatīvi salabot viedtālruni, proti, nomainīt priekšējo un aizmugurējo stikliņu?
Stikliņi visi ir, nepieciešama tikai operatīva un kvalitatīva nomaiņa

Wed, May. 23rd, 2018, 10:20 pm
[i]evy: Ramadāns!

Nu jau gandrīz nedēļu gavēnis. Vēl 3 nedēļas priekšā.
H mamma vienmēr satraucas, ka par maz paikas uz vakariņām (jo visa ģimene katru dienu ēd kopā). Un katru reizi ir dafiga un vairāk. Es ar savu kaloriju skaitīšanu vien bakstos pa šķīvi un piestumju seju ar salātiem.
Tā tik turēt. Bikses jau vairs nespiež.

Wed, May. 23rd, 2018, 07:48 pm
[i]virginia_rabbit posting in [i]pajautaa: e-pieraksts poliklīnikā (1. slim.)

visu rītu zvanīju poliklīnikai, nesavieno. pierakstīju ar E-pierakstu, bet neviens nav atsaucies. ir kādam pieredze, kad gaidīt atbildi - dienas, nedēļas?

Wed, May. 23rd, 2018, 04:08 pm
[i]unpy: Atmiņas zudumu vērotāja piezīmes.

Šodien kādas reizes četras vai cik(neatceros, cik) ļoti stipri piedomāju pie tā, kas par nedēļas dienu.

Wed, May. 23rd, 2018, 02:04 pm
[i]helvetica posting in [i]uzzinu_pedejais:

"Dziesmai šodien liela diena" ir skaņdarbs, kura tekstu Arvīds Skalbe sacerēja pirmajiem Padomju Latvijas dziesmu svētkiem.

Wed, May. 23rd, 2018, 01:21 pm
[i]unpy: Debesu sniegtu zīmju vērotāja piezīmes.

Ja putns aptaisa somu, tad, visticamāk, tas ir uz to, ka šmuce būs liela, bet laime tomēr paies garām.

Wed, May. 23rd, 2018, 11:39 am
[i]veed_logs:

Noskatījos to jauno latviešu filmu par pagāniem - "Baltu ciltis", šo:
https://www.filmas.lv/movie/3909/

Kopumā visnotaļ kvalitatīva filma. Var patikt, var nepatikt, bet nenoliedzami, filma ir kvalitatīva. Uz citu pēdējās dažās desmitgadēs Latvijā radīto izstrādājumu fona noteikti. Neesmu liels vēstures speciālists, sevišķi tādās niansēs, kā parādīts filmā, bet, ja var ticēt titriem, tad vēsturnieki ir piedalījušies filmas tapšanā, kas ļauj filmu skatīties ar mierīgāku sirdi, nekā citus šāda žanra darinājumus.

Kā jau ar citām vietējām filmām - iesaku skatīties, iesaku maksāt par to naudu un cerēsim, ka filmu radītāji arvien progresēs kvalitātē un kvantitātē.

Jā, maza nianse - nezinu, kas ir šīs filmas idejas autori un galvenie radītāji (laikam režisoru pāris), bet es izteikšu savu subjektīvo minējumu, ka viņi lieto vielas. Visticamāk smēķējamas. Mans minējums pamatojas ar to, pilnīgi maznozīmīgais vielu aspekts filmā tika pieminēts. Droši vien, lai mazliet aiz matiem pievilktu pamatojumu savām atkarībām. Tikai mans minējums, nekas vairāk.

Wed, May. 23rd, 2018, 01:00 pm
[i]sirdna:

Lūk, pagāja daži gadi un es konstatēju, ka man patīk vēl viena Akvārija dziesmiņa:
https://www.youtube.com/watch?v=LjIoOvrYPfE

Wed, May. 23rd, 2018, 12:13 pm
[i]neetiski posting in [i]pajautaa: Koka apkakšrāmji

Dārgais, cibas spēk,

man pazuduši visi kontakti. Kur mūsdienās pasūtīt apakšrāmjus (nav vajadzība pēc ķīļramja)?
Lūdzu, ierakstiet kontaktus zemāk vai atsūtiet uz epastu: neetiski@gmail.com!

Wed, May. 23rd, 2018, 08:58 am
[i]217: kā es teoriju (ne)mācījos

1)34 no 50 oktobrī vs 41 no 50 šorīt (izmēģinājuma testos)
Pagaidām vēl neesmu ne reizi izlasījusi noteikumus visus, tikai vienreiz izlasīju cauri visas zīmes, ko nozīmē, un pārējais nelielais uzlabojums ir no tā, ko R. pa ceļam ir stāstījis mašīnā braucot.

Šausmīgi negribās mācīties braukt, ar sakostiem zobiem to visu. Man ļoti, ļoti gribās rezultātu - ka esmu neatkarīga no R. un varu tikt visur, kur un kad man vajadzīgs, aizbraukt pie dabas, kas šeit apkārt ļoti skaista, un ka varu dabūt darbu normālu un, ja vēlos, kko jaunu mācīties, kkur piedalīties, bet negribās pašu braukšanu kā tādu apgūt, kur nu vēl pa īstam braukt, tas tāds kā tāds ļoti nepatīkams, bet vajadzīgs ķeksītis.

2)Jāved sīkā uz pirmajām potēm pēc pusstundas, galīgi negribās arī, totāli neesmu anti-vaxxxer rindās, viņai būs visas potes, bet tāpat vienmēr var gadīties, ka tieši tavējais ir viens no miļōna, vai arī, vnk kaut vai tas, ka daži bērni pēc potēm brēc 2 naktis nostopā pēc kārtas, vai arī temperatūra sarodas, utt. un es nezinu, kāda viņai būs reakcija.

adulting totally sucks

Wed, May. 23rd, 2018, 03:09 am
[i]temperature: 156 (vai pārdaugavā dzīvo lakstīgalas?)

izdzēru to aliņu un sajutos kaut kā ļoti skumji. dzīvokļbiedrenes nav mājās, te ir absolūts klusums. žēloju sevi un gribu ar kādu parunāties, bet jocīgākais ir tas, ka šobrīd vienīgais cilvēks, ar ko to varētu tā pavisam no sirds, ir terapeite. sēdēju uz soliņa ārā zem ceriņiem, smēķēju, dzirdēju kādu putnu, ko iepriekš te nebiju manījusi, un domāju par to, ko es terapeitei teiktu. kā es izgrūstu ārā visu, kas mani uztrauc vai nomāc. bet ir trīs naktī. un terapija tikai piektdien.

vēl es ļoti gribu saritināties E. apskāvienos un parunāt ar viņu. viņš ir vienīgais otrs cilvēks, ar ko es varētu tā pa īstam parunāt. bet viņš jau guļ. un ir drusku dusmīgs uz mani.

vismaz kaķis murrādams ieritinājās klēpī, bet es zinu, ka viņa vienkārši grib ēst.

Tue, May. 22nd, 2018, 10:38 pm
[i]krii:

"... and left me craving for more summer wine..."

Tue, May. 22nd, 2018, 10:23 pm
[i]krii:

Mīlu.

Mon, May. 21st, 2018, 11:47 pm
[i]tapetes_puksts posting in [i]pajautaa: pieredze

Ko cilvēkiem būtu jāzina par Bulgāriju un ko kā jāuzmanās? Kāda ir mākslas, kultūras dzīve? Kuras ir foršākās pilsētas? Varbūt ir kaut kas nenormāli specifisks un tikai šai valstij piemītošs? Vai šeit ir kāds ar personīgu pieredzi, kurš varētu padalīties? (Man tur būs jādzīvo gadu)

Tue, May. 22nd, 2018, 12:09 am
[i]lasitajs:

Šodien bija Vaska konkursa koncerts. Vaska konkurss ir tāds konkurss akadēmijas kompoz. studentiem, kur P.V. (cik amizanti, vai ne? inicāļi kā Prāta Vētrai), tātad, nosaka sastāvu, kuram jāraksta. Šoreiz bija vokāls (akadēmijas kamerdziedāšanu studējušie) un klavieres, grūti iedomāties arhaiskāku kombināciju. Es labāk rakstītu klavesīnam un viola da gamba, nevis vokālam un klavierēm, bet nu reizēm jau kaut kas interesants rodas no tā, ka papūlies darīt to, kas nepatīk. Ā, un vēl viens noteikums - K. Skujenieka dzeja.

Izlasīju kādus tūkstots Skujenieka dzejoļus. Nepārspīlēju, trīs biezas grāmatas biblenē. K.S. dzeja ir baigais šlāgeris (...rokas / ...mokās / ...rūsā / ...kūsā (reāls piemērs, starp citu)). Kādus divus atradu, kas patīk. No vokālistiem trāpījās jaudīgs bass. Uzrakstīju, vārdsakot, bet viena neveikla vieta, kuru nekādi neizdevās uztaisīt labāku. Bet beigās ar visu neveiklo vietu tak iemīlēju to dziesmu kā tādu klibu kucēnu. Tagad skumstu, ka citi to nemīl, kucēnu manu, viņš ir tik skaists.

Lūk, viens no diviem jēdzīgajiem K.S. dzejoļiem:

manī aug egle
ik stundu lielāka
tumšāka
stiprāka

tur aiziet klusēdami
visi tie skaistie
smiekli un vārdi
manī aug egle
un nekam citam
vairs neatliek vietas

manī aug egle
tā ierunāsies
vienīgi tad
ja tu kļūsti par sauli
tās galotnē

Mon, May. 21st, 2018, 06:51 pm
[i]veed_logs: Lattelecom Rīgas maratons

Vakar noskrēju savu kārtējo maratonu. Tikko paskaitīju, drīz man būs jau desmitais oficiālais maratons. Nav slikti. Neskrienu ātri, bet toties stabili. Vārdu sakot, te būs maza atsauksme par vakardienas skrējienu.

Kopumā ar savu startu esmu apmierināts. Šoreiz taupījos distances pirmajā daļā un arī pēc tam. Tas man ļāva izdzīvot normālā kondīcijā līdz distances beigām un nenomirt pa ceļam. Parasti sanāk pārķert trases sākumā un tas var rezultēties ar ļoti labu laiku vai arī spēku izsīkumu vēl pirms finiša. Zināju, ka neesmu labākajā kondīcijā, tāpēc uz rekordu man nebija nekādu izredžu, tāpēc skrēju prātīgi. Tā laikam bija pareizā taktika, spēki pietika un laiks arī priekš manis ir pieņemams. Galvenais, ka noskrēju Kasparu Gorkšu (kuram tas bija pirmais maratons).

Kopumā šis konkrētais maratons, manuprāt, neiet pareizajā virzienā, šobrīd viņi skatās, kā dabūt vairāk piķi, kā dabūt kārtējo atzinības bļembu, kā padarīt šo pasākumu masveidīgāku. Masveidība, protams, notiek uz mazo distanču skrējēju rēķina. Šogad bija ļoti uzskatāmi, ka bija daudz domāts par naudu - dalības maksa bija ļoti liela, finiša paka ir draņķīga (kā jau ierasts) es, protams, neskrienu finiša pakas dēļ, bet tomēr, tas ir tāds uzskatāms piemērs. Numuri tika izdalīti negaidīti daņķīgos plēves maisos, iepriekšējos gadus bija gaumīgi auduma maisiņi vai maratonistiem pat mugursoma (ļoti viegliem nesamajiem). Vēl bija foršs moments, kad no rīta pirms starta stāvēju rindā pie tualetēm, rinda nez kāpēc ļoti lēni virzījās uz priekšu. Pavērojot situāciju sapratu, ka darbojas tikai aptuveni katra piektā atejas būdiņa, pārējās ir vienkārši aizslēgtas. Ideja, protams, saprotama - nav ko te piedirst mūsu atejas, bet no otras puses - skaidrs, ka bija cilvēki, kas neizstāvēja to rindu vai arī nokavēja startu. Nedomāju, ka tas bija neapzināti. Uz tā visa fona Nords vēl domā prasīt piķi no valsts un mēģinās savu nākošo maratona bļembu dabūt ļoti ekonomiski, tas ir, pišot kapeiku uz dalībnieku rēķina un vēl par valsts naudu. Sanāks tā, ka valsts piķis reāli aizies dārgo nēģeru prēmēšanai, bet viss pārējais paliks pa vecam vai būs vēl sliktāk. Vienīgi Nords varēs sev piespraust nākošā kaluma bļembu. Nav pareizi, manuprāt.

Man vairāk patiktos, ja īpaši necenstos vairot mazo distanču skrējēju skaitu, bet tā vietā padomātu, piemēram, par iepriekš minētajām lietām. Manis pēc var arī netaisīt trasi pa visiem trim tiltiem, var pārskriet pāri vienam tiltam, ar to jau būtu pietiekami un apgūt kādu piepilsētas rajonu. Visādi koncerti, priekšnesumi un citas blakuslietas man personīgi galīgi nav vajadzīgi, tie pat ir lieki.

Līdzīgi ir arī ar Stirnu Buku, kurā šogad nepiedalos līdzīgu iemeslu dēļ - nejēdzīgi dārgi un organizatoru piķis aiziet kaut kādās stulbās blakuslietās - koncertos un tusiņā. Es jau braucu normāli paskriet, nevis braucu pāri Puslatvijai, lai paskrietu nepilnu stundiņu un tad tusētos.

Maratona medaļa man arī tā ne pārāk. Pagājušajā gadā bija smukāka.

Pozitīvi ir tas, ka šogad bija daudz dzirdināšanas punktu. Ļoti daudz. Reti kuros maratonos tie ir tik bieži. Arī katrā bija gan ūdens, gan enerģijas dzēriens, gan augļi. Un vienā vietā pat enerģijas želeja. Par to varu organizatorus paslavēt.

Nākošgad skriešu atkal, cerams, ka viņu regress netuprināsies...

Mon, May. 21st, 2018, 07:27 pm
[i]elina posting in [i]pajautaa: Jautāju, vai kāds negrib darbu :)

nu,man te zvana, prasa, vai nezinu kādu, es padodu tālāk :)

Vajadzīgs vismaz uz vasaru, bet, ja izdosies lieliskas attiecības, tad ilgāk, darbinieks Rīgā - jāmontē ventilācijas sistēmas un jāvelk apkure. Var būt bez jebkādām priekšzināšanām,jo ir kas pamāca, bet vajag tā, lai, citēju "rokas aug no īstās vietas" :D Ja cilvēks rokās turējis elektroinstrumentus, tad vēl labāk :) Ja kādam noder, priecāšos :) Droši zvaniet Mārcim 26121510 par visiem jautājumiem un atsaucieties uz Elīnu. Lai izdodās :)

20 most recent