Sun, Mar. 1st, 2015, 10:02 pm
[i]svari posting in [i]pajautaa: Lapčenoka Pietiks vārdi

Izrādās šai dziesmai internetā nav vārdu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNZulu_0Ulw#t=49

Nevaru izšķirt vienas rindiņas beigas un par vienu citu ir nelielas šaubas.

Vai kāds var palīdzēt?

Vai tas ir Imanta Ziedoņa dzejolis, vai arī izņēmuma kārtā viņš uzrakstīja vārdus Paula skumjajām notīm?

Pietiks, ko nu vairs,
mēness jau ir vecs,
sen jau nav tik kaiss
vairs tavs daiļais plecs.

Ko vairs ???
pilnā mēness laiks
sen jau nav tik gaišs
vairs tavs daiļais vaigs.

Sen jau mani ar'
citā vārdā sauc,
pietiks šovakar,
pietiks.

Arī vārds tavs dziest
It kā nav vairs tavs.
Negribās vairs ciest,
negribās vairs gaust.

Cita diena nāk
tevi(s) neaizskars, (?)
tai būs laimīgāks
un vēl labāks vārds.

Sen jau mani ar'
citā vārdā sauc,
pietiks šovakar,
pietiks.


Paldies!

Sun, Mar. 1st, 2015, 09:32 pm
[i]neraate: do want!

... tālāk ... )

Sun, Mar. 1st, 2015, 10:13 pm
[i]evy:

taa, taa. nu laikam arii astroloogjiski, planetoloogjiski un visaadi citaadi loogjiski vajadzeetu beidzot buut divtuukstoshpiecpadsmitajam. visaas pasaules malaas.
citaadi tas chetrpadsmitais ritiigi jau izbesiijis, velk veel savas nelaimes nopakaljus. pietiks ka nu jau!

uz mazliet prieciigaakas nots - naakamsestdien balliite lielmiestaa. beidzot izkulshos no suunuciema uz paaris dienaam.
jaapciemo mans dzhimijs, kuru rita pagaajusho nedeelj aizveda uz gruumingu - no spalvainaa milzenja paari palicis lisijs kakjis. vinjam nabagam uz punciisha visa spalva bija kunkuljos saveelusies, jo ritai slinkums vinju kjemmeet. luuk, tagad lisijs patusees kaadu laiku.
vispaar, jaatiek skaidriibaa, kaa lai es vinju dabuuju pie sevis. viesniica neljauj. bet iireet pashai kaut ko sanaaks atkal pa daargo.

veel es esmu izeedusies no diviem darba kostiimiem. bet, buusim godiigi, man jau pirms izeeshanaas vinji bija diezgan piespiileeti, ar domu - tachu notieveeshu! ahaa.. mazliet otraa virzienaa viss aizgaaja. ar steigu jaametaas trenazhierzaales virzienaa. krievu meitene, kura pie mums pasniedz visaadas zumbas un ko tik veel ne, arii mani sauc uz nodarbiibaam. saka, ka za pjakj minut vsjo sbrosish! jaapierakstaas, lai nav vietas atrunaam. un atsaaktie alus vakari jaanomaina atpakalj uz viina vakariem mazaakaas devaas. uff, kaadi plaani! ka veel vareetu pie tiem notureeties.

Sun, Mar. 1st, 2015, 06:14 pm
[i]zimbabve:

Dzīve kļūst krietni jaukāka, ja iet paskriet, kvī! Psiholoģiskajai veselībai sports ir palīdzējis vairāk par jebko citu, tā šķiet.
Un vēl man ir tiešām fantastiski draugi, pie kuriem var sestdienas vakarā aizbraukt, visai melni izzviegties, mierīgi ieiet pirtiņā, sazieķēties ar visādiem daili veicinošiem smāķiem, padraudzēties ar dīvainu kaķi, labi izgulēties un tad nākamajā dienā doties vēlās brokastīs.

Sun, Mar. 1st, 2015, 07:10 pm
[i]kini: .

skatos uz kalendāru un domāju, kur gribēšu saslimt. kakls kņud, iesnas tek un šķaudīt šķaudu, tātad izejas pozīcija pareiza.

Sun, Mar. 29th, 2015, 05:26 pm
[i]helvetica posting in [i]par_velti:

H&M džinsi 128 cm augumam. Pāris reizes uzspīlēti lielāka izmēra bērnam, lai secinātu, ka tomēr nē, jādod kādam, kam der. Sākot no 2dienas var saņemt Vecrīgā.

Sun, Mar. 1st, 2015, 01:32 pm
[i]auksts_entelekt:

sit un turi pie krūtīm, sit un turi uz galda. Ai bailes, bailes, nāves bailes.

Es negribu rakstīt par darbu.

Sun, Mar. 1st, 2015, 01:16 pm
[i]chimera:

gaslight (1944)

vi är bäst! (2013) ---> galvenais, nelasīt pēc tam komentārus krievu portālos par sīkām lesbietēm un mauķelēm, aaaaa. tēmā "mazas meitenes rokmūzikā" ieliek "metālistei" visās kategorijās.

Sun, Mar. 1st, 2015, 12:43 pm
[i]chimera:

m. ir pacēlis klavierēm vāku un mēģina pie stīgām pieslēgt noņēmēju, lai palaistu caur elektriskās ģitāras pedāli o_O

Sun, Mar. 1st, 2015, 10:58 am
[i]yoni: Par izmēriem

Jā, tik tieši un garlaicīgi. Par izmēriem.
Patiesībā izmēram neapšaubāmi ir liela nozīme. Piemēram, ja vīrietis ir stipri garš, ir grūtāk viņu seksa laikā skūpstīt, jo viņa mute pozicionējas tev uz pieres vai pat virs galvas (runājot par misionāru pozu), tāpat ļoti īss vīrietis var ērti tev skūpstīt kaklu, bet ne lūpas. Vispār pastāv kaut kāds vidējais izmērs, kas ir visērtākais. Un tas tiešām ir tā, ka vīrietim jābūt nedaudz, ap 10-15cm garākam par sievieti. Tas laikam arī skaitās tā proporcionāli skaisti, šāds pāris labi izskatās kopā, protams, ja sieviete nav uz papēžiem. Vīrietis tradicionālā seksa laikā atrodas tā, ka sanāk nedaudz zemāk, tāpat, ja sieviete ir klēpī vīrietim, viņa ir augstāk, un šī garumu starpība izlīdzina nevienlīdzību.
Suņu pozā būtu svarīgi, lai vīrieša kājas nav daudz garākas kā sievietei, jo citādi tur sanāk bakstīšanās. Interesants ir arī plecu platums. Ir vīrieši, kurus nevar tā apķert un turēties pārāk ērti, jo viņi ir ļoti plecīgi, atkal citās reizēs tas der ļoti labi. Visērtāk laikam ir tādi vidēji plati pleci, lai nav tā, ka vīrietis apskāvienā pazūd, bet lai arī ir ērti.
Vēl viens svarīgs lielums ir gurnu platums un gūžas kaulu asuma pakāpe. Šeit no sievietes skatpunkta ir tā, ka jo šaurāk, jo labāk, un tas arī atbilst vispārējiem skaistuma ideāliem. Ja ir ļoti šauri gurni, tad nav vajadzīgi milzīgi plati pleci, lai būtu skaistā proporcija. Plati gurni ar izteiktiem gūžas kauliem bieži ir mokoši, jo sitas pret cisku iekšpusi un pat atstāj zilumus.
Nākas secināt, ka skaists vīrietis, tāds, kas piestāv ar savu sievieti blakus, ir visai ērts seksā. Kas labi blakus izskatās, tam arī labāk saskan.
Vismaz man visērtāk ir ar tādu vīrieti.
Labs sekss var būt arī ar pilnīgi citādāku, protams, bet izmēram arī ir nozīme.

Sun, Mar. 1st, 2015, 12:47 am
[i]iive: Pimpju un pežu vārdi

Nesenais ieraksts, kur dominika komentē vajadzību latviskot dažādus kniebšanās aspektus, man lika atcerēties sen nepiesauktu tēmu. Sanāciet ap ugunskuru, biedri. Kā jūs saucat savas ģenitālijas? Kā jūs saucat otrējās (un vai pārējās)? Vai jums ir konstants apzīmējums šīm vietām, vai tas diskursīvi pārformējas ar jaunu partneri? Un vai ir vārds kurā jūsu Lietu nedrīkstētu nosaukt?

Sat, Feb. 28th, 2015, 10:36 pm
[i]banderlogs:

Aizpildīju pieteikuma anketu studentu padomei. Kā es to pavilkšu ar bakalauru un diviem nenokārtotiem kursiem, es nezinu, bet tas jebkurā gadījumā ir labāk nekā vaļāties self-pity un domāt, ka esi tāds nesaprasts nabadziņš, pilnīgi viens pats šajā pasaulē.

Sat, Feb. 28th, 2015, 09:40 pm
[i]15 posting in [i]pajautaa:

par daugavas piesārņošanu ar golfa bumbiņām ir kādas sankcijas paredzētas un iespējamā nepatīkamā pisne ar kārtības policiju? ne jau tā ka industriālos apjomos, tā drusciņ, kādas 50.

Sat, Feb. 28th, 2015, 08:30 pm
[i]iive: Zvēri laukos

"Seskos" ir bezgala jauki. Pabarojām bites, Arnolds man pat lika taustīt, kurā stūrī ķermenīšu siltums, celt nost sedziņas un likt sadurstītās paciņas ar kandiju - pūdercukura un ziedputekšņu masu (es arī mazliet panašķējos, nepatika tikai vērmeļu pēcgarša). No sākuma ļoti baidījos, bet tomēr to izdarīju un jutos ļoti lepna par sevi. Arvim viena bite ielidoja mētelī un pazuda. Viņam nācās izģērbties, un bite atradās iepinusies šallē.
Lauki vispār ir diezgan apdzīvoti. Lai gan viss sasnidzis, un ceļu no automašīnas, ko atstājām pie tuvākajiem kaimiņiem, nācās ilgi brist, nākdami ievērojām visvisādu dzīvnieku pēdas, spiras un nograuztas mizas (man pat šķiet, ka redzēju lāča pēdas. Lāči tur arī ir nākuši). Cūkas ļoti cūciski bija uzrakņājušas gan piekalni, gan pie lejas dīķa, bet starp bišu stropiem mētājās jenotsuns ar pārgrauztu rīkli. Vēl kādas gleznas otrajā pusē atradām divus tauriņus ziemas miegā.

Sat, Feb. 28th, 2015, 05:49 pm
[i]chimera:

jo kas var būt labāks par vampīriem hidžabā (feministēm!):

https://www.youtube.com/watch?v=_YGmTdo3vuY

Sat, Feb. 28th, 2015, 03:39 pm
[i]neoplasm posting in [i]pajautaa: people of colour, halp

dāmas un frizieri, sakiet, lūdzu, kurš ir labākais matu balinātājs? interesē visādi zīmoli - arī tādi, kas nav pieejami parastos veikalos, bet dabonami salōnos. vajag pēc iespējas mazāk kaitīgu matu ērkulim. pagaidām ieinteresējis ir keune, bet gribu dzirdēt tautas balsi [arī atsauksmes par to pašu keune'i kaut vai]. paldies!

Sat, Feb. 28th, 2015, 02:16 pm
[i]banderlogs:

Ja vien personību būtu tik viegli mainīt kā nomest svaru.

Sat, Feb. 28th, 2015, 03:00 pm
[i]evy: nostradamus

ierakos savaa pirmajaa cibas gadaa. 

un uzduuros gandriiz 12 gadu veciem komentiem


veel dazhas dekaades, un tiekaas veermaniitii, ne? )

20 most recent