Mon, Oct. 5th, 2015, 07:57 pm
[i]neraate:

nav tā, ka ir tikai slikti. ir lohi, kas pie paģīša izmet astoņus pieaugušus kaķus un trīs maziņus un tas ir besīgi, jā. bet ir cilvēki, kas gatavi izlīdzēt kaut ar naudiņu kastrācijai. tā nu ceru, ka viss izdosies un es varešu jau šomēnes vienam runčukam un vienai kaķenei kastrāciju saorganizēt (tasir, vienam jau ir pieraksts pie daktera, otram ir sponsors, tagad tikai cenu aptauja, ķeršana un cerēšana, ka zvaigznēs viss saliksies). ja vēl kaimiņus izdosies apstaigāt un tur ko savākt, vispār būtu jauki

un vēl es ceru un domāju, ka tie divi veselie kaķēni ir mīlošās mājās uz pavisam (līdz nāve viņus šķirs. kaķu nāve tasir)

Mon, Oct. 5th, 2015, 07:53 pm
[i]silpurene:

skatos britu šovu supersize vs superskinny un kārtoju savas drēbes 3 kaudzēs - vairāk nepatīk, lietoju un vairāk neder. visskumjāk man paliek skatoties uz kaudzīti vairāk neder,jo tas 38-tā izmēra laiks ir bijis pārak īss un kleitas no tā laika ir pārāk daudz! es noteikti neko nekārtotu,ja vien draugam nevajadzētu mazu daļiņu no skapja saviem 5 t-krekliem un 3 džemperiem. kaut kad novembrī būs jāuzaicina tievās draudzenes ciemos uz mājas andeli vai izsoli vai kaut ko tamlīdzīgu. briesmīgi skan - tievās draudzenes. 
asos seili, bet oh well,dzīvot šeit nozīmē drusku bomžot un nevar to garderobi tik tekoši nomainīt kā gribētos.....

Mon, Oct. 5th, 2015, 06:05 pm
[i]3_5469mhz posting in [i]pajautaa: Rasols

Kā angliski sauc rasolu?

Mon, Oct. 5th, 2015, 06:53 pm
[i]fjokla:

pěc ilgām părdomăm, vairăkkārtějas aiziešanas no domas un akal atpakaļnăkšanas, nolĕmu , un es tiešām nesaprotu, kamdĕļ šis jautājums mani nodarbina, ka visforšākā garša pasaulě ir gurķis ar krĕjumu kolektīvā ar rupjmaizi ar sviestu ziestu, visur pāri sāls, jă

Mon, Oct. 5th, 2015, 05:36 pm
[i]zvirbuleens posting in [i]iztulko: file, cookie, etc. (en-lv)

Jautājums zālei -- fails, sīkfails vai datne, sīkdatne utt.? Kādas ir jaunākās tendences?

Jau iepriekš pateicos par atsaucību.

Upd. Es personiski joprojām esmu par "fails", neredzu jēgu latviskot, kaut arī datne ir izdevies, skanīgs vārds... Īpaši gribētos dzirdēt viedokļus no tiem, kuri uzskata, ka "fails" ir nevēlams.

Mon, Oct. 5th, 2015, 05:07 pm
[i]zuz posting in [i]pa_leeto: Equus biļetes 6. oktobrī

Pārdodu lētāk, nekā pirktas 4 biļetes uz Equus izrādi Dailes teātrī 6. oktobrī
Izrāde visnotaļ slavēta un nominēta, apraksts te: http://www.dailesteatris.lv/izrade/441/equus
Biļešu cena 20 EUR par katru (visas 11 rindā), atdošu par 15 EUR katru - kopā 60 EUR un četri cilvēki priecīgi.

Mon, Oct. 5th, 2015, 03:39 pm
[i]authenticity:

Dzeru kafiju pretī šrinka logiem, un man niez nagi, jāsit sev pa pirkstiem. Cik var darīt lietas, kam labākajā gadījumā nav nekāda man labvēlīga iznākuma, bet sliktākajā ir plain destructive. Šodien viņam teicu, ka jā, vienīgais, kas man sanāk, ir atbalstīt citus. Nu, tas un vēl cept kēksiņus. Un viņš teica, ka varbūt mana vienaldzība un acting out ir normāla atbilde, un ka meklēt cerību bezcerīgā situācijā ir visnotaļ nogurdinoši.

Mon, Oct. 5th, 2015, 03:28 pm
[i]sirdna:

Hm. Kad intensīvi sūkāju dzērveņu+melleņu Lockets tableti un paralēli ošņāju karstu melno kafiju (jā, labdien, mani sauc Sirdna un es ošņāju lietas) rezultātā pasākums smaržo pēc cepta bekona.

Ļoti interesanti!

Mon, Oct. 5th, 2015, 02:28 pm
[i]annu posting in [i]darbs: Meklēju jaunas izaugsmes iespējas

"No vārdiem sienu neuzcelsi."
Vai tiešām? Es tā nedomāju. Es domāju, ka labs vārdotājs i uzcels, i nojauks ne vienu vien sienu.

Ja domā līdzīgi un jūti, ka Tev noderētu kāds cilvēks, kas ietērptu vārdos to, ko Tu gribi uzcelt vai nojaukt, tad dod ziņu.
Strādāju par kopīraiteri un gribu augt augstāk un plašāk, kā rezultātā meklēju cilvēkus (uzņēmumus, privātpersonas u.c.), kam nepieciešams tekstu rakstītājs - tie var būt gan īsi reklāmteksti, gan arī garāki uzņēmuma bloga vai SMM raksti.

Ja domā, ka "tu kā podiņš, es kā vāciņš", tad uzraksti man uz elga.berke gmailā.

Mon, Oct. 5th, 2015, 02:35 pm
[i]lord: par rutīnu

jau trešo nakti eju camino... katrreiz ar piedzīvojumiem, vai tieku apcietināts pa ceļam, vai apokalipse jānovērš, dažādi raksturīgi un neraksturīgi Ceļam notikumi... nelaiž vaļā... šodien jau čekoju interenetus par kājāmgājēju maršrutu caur Toskānu uz Romu... no good...

Mon, Oct. 5th, 2015, 01:37 pm
[i]lasitajs:

Vai tik šodien nebūtu īstā diena, kad noskatīties Requiem for a Dream.

Mon, Oct. 5th, 2015, 01:13 pm
[i]sirdna:

OK, Windows 10 bija sen un nav patiesība, tomēr dažas lietas turpina kaitināt.

a)video pleijeris. OK, katram sunim sava aste jāceļ. Uzinstalējot Windows 10 tas rupucis pārlika visu multimēdiju failu atvēršanu uz savām defaultajām programmelēm. Es visu saprotu, visi esam cilvēki, mums visiem jāizliekas, ka no mums ir kaut kāda jēga. Man bija slinkums visu atlikt atpakaļ uz Media Player Classic, tāpēc lāpīju slinkumu (uz ko tie rupuči arī cerēja) un skatījos filmas ar jauno pleijeri. Pēc daždesmit minūtēm slinkums man pārgāja un es žigli vien pārliku failu asociācijas tālāk prom no grēka. Es visu varu piedot, bet ne to, ka es noregulēju skaņas līmeni uz šitik te un ne vairāk un ne mazāk!, bet, kad atveru vai no pauzes palaižu filmu, pirmo sekundi vai divas tā sātana tecīla kauc pilnā rīklē un tikai tad attopas, ka ir noregulēta uz divreiz klusāku brēkāšanu. Fui.

b)Parental Controls ir, maigi sakot, FUBAR.

Mon, Oct. 5th, 2015, 12:48 pm
[i]unpy: Rudens. Labo padomu ražas laiks.

Tiek ziņots, ka galvaspilsētas mērs esot atklājis labo padomu sezonu. Mums taču katram ir dzīves laikā uzkrāta pieredze par to, ko un kā darīt nedrīkst. Tamdēļ lūdzu jūs neturēt degošus priekšmetus zem ugunsnedrošiem priekšmetiem un bliezt šos padomus ārā līzbiedriem par zināšanu. Tikai vēlamais formāts būtu ar visu paskaidrojumu, kālab tieši kaut ko nedrīkst, lai neizklausās pēc pavisam tukšas muldēšanas.

Piemēram:
Nedrīkst bez biksēm nākt uz teātri. Nelaiž iekšā.
Nedrīkst mest ārā pa logu atkritumus. Sētnieks dusmojas.
Nedrīkst ēst zaļas plūmes. Sāp vēders.
Nedrīkst ar pildspalvu urbināt degunu. Pazūd uzgalis.

Mon, Oct. 5th, 2015, 11:16 am
[i]tikko_pamodos: otrā diena pēc šķiršanās

Iekšēji gaudoju, man tik ļoti pietrūkst viņa klātbūtnes. Cik ilgā laikā iespējams aizmirst otra ķermeni un cik drīz es pārstāšu uzvesties kā mazs bērns?

Mon, Oct. 5th, 2015, 10:18 am
[i]amievil: dzeja

"dzīve garšo pēc darvas, sāls un zeltaina mango" /Liāna Langa/

Tātad pēc vēmekļiem, ja.

Mon, Oct. 5th, 2015, 07:08 am
[i]chimera:

krievu pirts tuvējā spa ir pārsaukta par himalaju sāls pirti, noteikti ģeopolitisku iemeslu dēļ

Sun, Oct. 4th, 2015, 09:21 pm
[i]pikaczu: kultūras ziņas

Latvijas pianists Georgijs Osokins šoruden cīnās Šopēna Konkursā. Tas ir viens no top5 pianistu konkursiem pasaulē. Pavasarī viņš izturēja atlasi (kādi 400 konkurenti). Tagad viņš ir viens no 82 konkursa dalībniekiem. Rītvakar 21.25 pēc Latvijas laika būs iespēja youtūbē skatīties viņa priekšnesuma tiešraidi. http://chopin2015.tvp.pl/21585053/georgijs-osokins
Es klaviermūziku tik labi nepārzinu, lai varētu kādu no dalībniekiem kritizēt vai slavēt. Man viņi visi šķiet kā Olimpa dievi, tādēļ turu īkšķus pēc patriotiskā principa.

Sun, Oct. 4th, 2015, 10:15 pm
[i]authenticity: me to myself.

drunk dear self

Sun, Oct. 4th, 2015, 07:25 pm
[i]sirdna:

OK, it's the pateicību time.

Esmu pateicīgs par to, ka šodien bija Skolotāju diena un bija iemesls/iespēja sazināties ar maniem daudzajiem skolotājiem.
Esmu pateicīgs par to, ka až līdz kādiem pieciem vakarā nodzīvoju mierīgi, bez stindzinošām šausmām.
Esmu pateicīgs par šodienas sauli un silto vēju.
Esmu pateicīgs par youtube servisā sadzītajiem TV šoviem.

Sun, Oct. 4th, 2015, 07:09 pm
[i]amievil:

jaunā dzīve jaunajā čehijas skolā solās būt pārsteigumu pilna. atā, LV!

20 most recent