Sat, Nov. 1st, 2014, 10:45 am
[i]chimera:

hallo, nav kādam dark places un sharp objects epubā? man iecienītā zagtuve uzkārusies.

Sat, Nov. 1st, 2014, 07:10 am
[i]echoes posting in [i]iztulko: igauņu īpašvārdi

Kā latviešu valodā atveidojami šie igauņu vārdi un uzvārdi?
Jaan Aps
Aune Lillemets
Toomas Roolaid

Sat, Nov. 1st, 2014, 04:11 am
[i]huinja:

Sat, Nov. 1st, 2014, 12:30 am
[i]sirdna:

Pirmais novembris ir iestājies.

Lai Dievs mums visiem ir žēlīgs.

Fri, Oct. 31st, 2014, 11:14 pm
[i]qgmr101: 46 min kolkhoz left

pēc 46 minūtēm būs legāli beidzies mans kolhoza periods

istabas līgums nupat beigsies

un es pat neesmu šovakar tur

iedzeru Hektoru

kaut kā tā

Fri, Oct. 31st, 2014, 10:11 pm
[i]zimbabve:

Ja cilvēks piemirst, ka ir Helovīns, un savā nodabā pavisam aizdomājies dodas uz veikalu, var sanākt tā, ka viņu pustumšā kāpņutelpā līdz triekai pārbiedē svinēšanai saposies kaimiņš ar izvalbītu, baltu mākslīgo aci un negantu ķiķināšanu. Tfu.

Fri, Oct. 31st, 2014, 10:09 pm
[i]citronz:

Kas tā ir par nepārvaramu varu, kas liek cilvēkiem lupināt kreveles? Zin, ka nevajag, bet tak rokas niez...

Fri, Oct. 31st, 2014, 09:37 pm
[i]huinja: Ūūūūūūuūūū

Fri, Oct. 31st, 2014, 09:32 pm
[i]feita_kleita: Hah,

atradu savu gōtu laika suņu kakla siksniņu!

Fri, Oct. 31st, 2014, 09:24 pm
[i]feita_kleita: Gribas teikt,

ka es nekur neiešu, jo NAV, KO VILKT! Dienā, kurā melnā krāsa ir legāla! Bet manas lupatas iedalās- jau par lielu un vēl par mazu. Neiešu taču tajā pašā, kā uz darbu.

Fri, Oct. 31st, 2014, 08:07 pm
[i]feita_kleita: Nenormāls klepus,

bet pošos uz ballīti. Šie būs pirmie, kurus svinu. Jāsaka gan, ka tikai tāpēc, ka visu svēto nakts pēc wikipēdijas raksta par Meksiku un maska kā miris meksikāņu kaķīts. Sapnī redzēju sev arī melnu mežģīņu plīvuru. Tā diemžēl nebūs.

Fri, Oct. 31st, 2014, 07:21 pm
[i]huinja: Reku īsts Helovīnu krīpijs

Fri, Oct. 31st, 2014, 06:21 pm
[i]kini: .

ja es intensīvi strādāju vai vismaz smadzenes kūp, tad 5dienā pavīd doma, ka vajag kārtīgi 'atlaist'. vai turpināt strādāt, viens no diviem.

es vienmēr ar interesi vēroju tos darbaholisma uzplaiksnījumus, kas brīžiem gadās.

Fri, Oct. 31st, 2014, 05:10 pm
[i]unpy: Sarunabaltsarkanās lentītes norādījumu žņaugos.

"Lāčplēša dienu gaidot, Aizsardzības ministrija (AM) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas norāda uz 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku"

Šeit ir daudz latviešu, visādos veidos Latvijas patriotu un vienkārši cilvēku ar zināšanām vēsturē, kāds man var paskaidrot, kā tieši sarkanbaltsarkanas lentītes nēsāšana pie apģērba ir saistīta ar 1919. gada 11. novembra izšķirošo uzvaru, jo nevarētu taču būt tā, ka Aizsardzības ministrija nērš kaut kādas stulbības par pie apģērba nēsājamām lentītēm Latvijas karoga krāsās?

Papildjautājums - nēsājat/grasaties nēsāt šādu lentīti? Norādīsiet uz ko?

Fri, Oct. 31st, 2014, 04:47 pm
[i]citronz:

Uznāca besis.
Rīt brīvdiena un man nav nekādu plānu. Nē, nu es varētu doties ar suni uz mežu. Izgulēties. Pasportot utt. Man jau ar sevi nekad nav garlaicīgi, ko darīt vienmēr atrodu. Bet man gribas kaut ko aktīvu- laivas, velo vai pārgājienu. Bet atkal viss apstājas pie tā, ka nav, ar ko. Ar laivu man vienai tā kā bailīgi. Ar velo braucu viena un arī pārgājienu teorētiski varētu. Bet besī. Es nesaprotu, kāpēc citiem ir draugi, bet man nav. Nu ir, bet ne LV. Ir cilvēki, ar kuriem kopā šo to daru, piemēram, svētdien man sarunāts kopā skriet. Bet tik un tā, besī, ka man nav savas kompānijas, aktīvi cilvēki. Nu kā kolēģim, piemēram, kurš ar draugiem regulāri iet pārgājienos un rīko pirtis. Nesaprotu. Laikam esmu nesabiedriska un nedraudzīga.

Un šis nāk jau līdzi no bērnības. Atceros, kā savulaik iepirktu basketbola, volejbola un futbola bumbas. Bet nebija jau, ar ko spēlēt. Tā arī sapuva. Tas pats notiek tagad apmēram. Man ir viss nepieciešamais pārgājieniem u.c., izņemot kompāniju. Nē, nu var jau viens. Visu jau var viens. Bet es negribu.

Laikam esmu pārāk prasīga pret draudzību. Jo neesmu tik vientuļa, lai mestos jebkurā izklaidē, ko man piedāvātu. Gribu, tā lai man ērti un interesanti.

Reizēm domāju, ka vajadzētu iepazīšanās portālu draudzībai. Tieši draudzībai, nevis romantikai vai seksam. Tur varētu likt sludinājumus un meklēt draugus. Patiesībā, ja mācētu programmēt, uztaisītu tādu. Bet nemāku.

Fri, Oct. 31st, 2014, 03:48 pm
[i]auksts_entelekt:

mīļie frendlistes zēni (un cipargalvu meitenes), cik liela iespēja piecus (sešus?) gadus vecu portatīvo padarīt drusku ātrāku un ne tik ļoti uz nerviem krītošu? Izdarīt tam pārinstalēšanu, vai kā jūs tur to saucat?
Un cik tas maksā?

Fri, Oct. 31st, 2014, 06:22 pm
[i]evy: front ofisa mamma

ar maniem darbiniekiem man ir taa, ka, pat nepiedomaajot, miiljaaki man ir tie, kurus darbaa pienjeemu es, nevis mans priekshnieks, vai hjuuman riisorses. ikdienaa es to, loogjiski, neizraadu, vismaz censhos. vismaz neviens veel nav suudzeejies. bet es arii juutu no saviem pienjemtajiem "beerniem" lielaaku piekjershanos, nekaa no citu pienjemtajiem. un shodien bija saruna ar vienu no manaam marokaanju meiteneem, kura man uz pleca ir raudaajusi dikti daudz. un vinja teica, ka nepaliks te ne briidi ilgaak, ja es izdomaashu prom iet. un veel man ir citi divi marokaanji - sekotaaji, kaa arii dazhi nepaalas, pakistaanas un indijas bellboy sekotaaji. taatad, ja man buutu jaatver cita viesniica un jaanokomplektee komanda, saakuma sastaavs gatavs! :)
miilji man vinji.

Fri, Oct. 31st, 2014, 03:16 pm
[i]helvetica posting in [i]par_velti:

lietot iesākti/palietoti, bet neizlietoti sekojoši ķermeņa kopšanas/kosmētiskie līdzekļi:

1) "Faith in Nature" ķermeņa losjōns, ar ķirbja kaut kādu tur ekstraktu 150 ml. Riebjas kā smaržo - šķiet, pēc vecas eļļas. citiem tā nešķiet, līdz ar ko citi var to ņemt un lietot.

2) "Dove" ķermeņa losjons ar iedeguma efektu, fair to normal skin, 250 ml. Tā pati smaržas/smakas problēma.

3) "Logona" kompaktais pūderis. 01 - Light Beige (fair). aplikatora nav.

bonusā var dabūt Bioderma krēma paraudziņus jutīgai/kuperozai sejas ādai. Pēc izvēles - ar pūderkrēma efektu vai bez. Kā arī Garnier paraudziņus jauktai/taukainai ādai.

Fri, Oct. 31st, 2014, 03:32 pm
[i]zhilete: love, love, love

Jauki ir nedaudz apstāties, paskatīties un atkal saprast, cik ļoti tomēr mīlu savu vīru. Ikdienā parasti ir tik daudz kas darāms un dažādas citas domas galvā, ka neatliek laika ieturēt mazu pauzīti un izbaudīt šīs sajūtas tīrumu.
Nevaru atcerēties, kurš režisors bija teicis, ka runa jau esot par izvēli un viņš savu sievu katru dienu izvēlas no jauna atkal, atkal un atkal, dodot viņai priekšroku starp visām citām pasaules sievietēm.

Fri, Oct. 31st, 2014, 01:28 pm
[i]unpy: Tā diena.

Ahā, tad šodien ir diena ar iespēju, ja vakarā pie durvīm zvanās kaut kādi dīkdieņi, sakliegt uz šiem diktā balsī - "Kādi, pie velna, heroīni? Lasaties prom, nolādētie narkomāni, kamēr policiju neesmu izsaucis!"

20 most recent