Sat, Apr. 29th, 2017, 10:20 pm
[i]tikko_pamodos: current mood

Vajadzētu. Bet negribas.

Sat, Apr. 29th, 2017, 07:21 pm
[i]scorpse:

Spodrim nocirta galvu.
Nekas, piešūsim.
Mēs dāvanā pasniedzām
Vārnu dzīres I
un Spodrīša nāvessods bija pārbaudījums, lai tiktu pie dāvanas.

Sat, Apr. 29th, 2017, 02:41 pm
[i]fjokla: Dom kuļturi

A jūs tak atńemat pārdevějas sveicienu, pie veikalā ieiešanas? Tad kas tad tie visi ir, kas neatńem, tad to es nezinu, bet lupatu bodē tā nabaga sieviete, kurai laikam to liek bļaut katram ienācējan, sešas reizes pa tukšo laida kosmosā savas labdienas un neviena pate neatńēma.

Sat, Apr. 29th, 2017, 02:04 pm
[i]lord: par pilsētu redzēšanu

un vispār mani ļoti kaitina, kad, piemēram, es uz divām stundām esmu Parīzē un tad man mājās kāds, kurš tur ir nodzīvojis nedēļu vai mēnesi, vai ir bijis caurbraucot, nav svarīgi, saka - Parīzi nevar apskatīt pat par nedēļu/mēnesi/gadu/citi varianti... bezjēdzīga vārīšanās par tēmu  )

Sat, Apr. 29th, 2017, 11:36 am
[i]zimbardo posting in [i]pajautaa:

Kā latviski sauc brushed cotton?

Sat, Apr. 29th, 2017, 09:52 am
[i]fjokla:

Redzēju baigi dīvaino sapni, sēdēju ezerniekos pie plīts un gaidīju, laikam, kad izdegs un šīberi varēs taisīt ciet, atveru plītsdurvis, un konstatěju, ka zemeslodei iekšpusĕ ir vĕlviena, 2x lielăka lode, vārdsakot, tā plītsiekša ir tāda vidusměra kuğa kurinătavas izměrā, visa glīti iztapsētia malkā, skalos un iekurā, un, lai vēl maz neliktos, dažām pagalēm papīrs rińķï aptīts, lai stopudova degtu mūžam. un ta tur sekoja viskādas cīńas,ar ūdeni un bakstīšanu, bet galnais rezumě bij, ka toč degs un gruzdēs mūžam, nu, vai vismaz kādu diennakti, cik nu viedi gribētos tulkot. Nezinu,pofig, pamodos priecīga un iešu tagad lietū tētim pirkt dāvanu, unsev ,saprotams

Fri, Apr. 28th, 2017, 11:05 pm
[i]homebound: A happy ending will reach you in time

Šis gan tāds jautājums par zebru ar baltām vai melnām strīpām, bet es savu pusgada Facebook albumu neesmu salikusi kopā tik ilgā laika posmā, ka šajā, ja izlemšu to taisīt, atkal tikts iekļauts mans bijušais un viņa ģimene, jo "mēs izšķīrāmies, viss sāp un es nekad tos cilvēkus vairs nesatikšu" paspēja nomainīties uz "can't break up with your best friend".

It's like "never again" never happened. Kaut kā tas ir skaisti. Un vēl būs kucēns.

Fri, Apr. 28th, 2017, 09:03 pm
[i]unpy: Pavisam īsi par feminismu.

Feminisms kļūst vienkāršs un pilnīgi saprotams tajā brīdī, kad feministēm tiek uzdots vienkāršs jautājums - kādas konkrēti izmaiņas likumdošanā jūs gribētu, lai sasniegtu savus mērķus?

Fri, Apr. 28th, 2017, 04:59 pm
[i]amievil posting in [i]pajautaa: Nike Air Max

Kur pašlaik visforšāk var nopirkt Nike Air Max? Sportland laikam atlaižu nav..

Fri, Apr. 28th, 2017, 04:22 pm
[i]telefontubbie: pirmais korporatīvais

Nu tad tā, biju nejauši iemaldījusies darba korporatīvajā pasākumā (es pat nezinu, kādi godi bij), jo telpa, kurā strādāju, ir koplietošanas telpa gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem.

Esmu nostrādājusi tur precīzi mēnesi un man nav ne jausmas, par ko kolēģi vispār runā (it kā jā, ar vēsturi saistītas lietas, bet daudziem tās ir ekstra specifiskas). Nu lūk, es tur uzliku austiņās mūziku (jo tās 100% slāpē apkārtni), bet nē, tiešā priekšniece teicās "pietiks strādāt" vai ko tamlīdzīgu un man nācās ieliet suliņu, uzkost pīrāgu un zemeni un tad galu galā, sāku liet arī vīnu, ja jau tāda iespēja. Sarunās nepiedalījos,jo man nav ne mazākās saprašanas numismātikā (bija kurss, bet daudz kas aizmirsies), tālāk vēl bij runas par perfektajām topošajām telpām, vēl bij runas par mistisku kolekcionāru kaut kur Zviedrijā un tamlīdzīgi. Karoče, mani izglāba regulāra pīrāga paņemšana, smaidīšana un galu galā iegāju post-apo forumā un spoki.el vē, lai nosistu mokoši garo laiku.

UN TAD
pienāca runāties, kā izrādās, iestādes direktors un jautāja, kā man patīk te strādāt, vai nav garlaicīgs darbs. Es godīgi atbildēju, ka nav garlaicīgs, jo man pat brīvajā laikā patīk fotografēt. Un tad bla - bla tev te ir iespēja daudz ko uzzināt, bla bla, varbūt ka pat būs iespēja strādāt ilgāk, nekā līdz gada beigām, bla bla bla.

Ak. Šausmas. Man jau labāk patika cept desas Daugavmalā pavisam neformālā gaisotnē ar Rimi kolēģiem, bet šis bija vienkārši "kill me, kill me now". :D

P.S.
Tagad saprotu D., kas cenšās maximāli pierīties korporatīvajos, vismaz kāds labums. :D

Fri, Apr. 28th, 2017, 03:56 pm
[i]vinsents: Because times, they are changing

Šodien tiku pie savas pirmās kredītkartes.

Fri, Apr. 28th, 2017, 03:30 pm
[i]silpurene:

pavasari, pavasari, ko tu dari?! 

Fri, Apr. 28th, 2017, 03:00 pm
[i]maksiine:

Jāiemācās pašai sev veikt injekcijas muskulī(pakaļā).
Pieredze?

Fri, Apr. 28th, 2017, 12:54 pm
[i]unpy: Laika prognožu vērotāja piezīmes.

Aizvakar

Šodien

Fri, Apr. 28th, 2017, 12:48 pm
[i]kautskis posting in [i]uzzinu_pedejais: Kā gan cilvēkam nākas noņemties, līdz viņš zem zemes tiek

Alūksnē ir apbedīšanas birojs "Ēdenes dārzs".

Fri, Apr. 28th, 2017, 11:37 am
[i]mazaa_mija: Paris, cité 14

Sāku jaunu skaistu dzīvi, šodien pārvācos, tagad esmu Ville de Paris studijā, vecajā blokā, ar logiem uz Sēnu, jūs neticēsiet, bet šodien nopirku savu pirmo kruasānu, vēl tik jāparaksta papīri un ar steigu ir jāpievēršas projektam, kas tagad 2 dienas ir atstāts novārtā, trešdienas vakars bija episks ar pastis un dejām netālajā bārā, jo atkal vesels bars brauca prom, kur trakie itāļi vēl pamanījās uztaisīt tatto ar balto krāsu, kā viņi nenoasiņoja par to vēsture klusē, bet ja jau ēd mammas pastu Palermo, tad viss kārtībā

Fri, Apr. 28th, 2017, 12:27 pm
[i]santech posting in [i]pajautaa:

Kas tas ir par triku, ka mazgājoties ūdens maisītājs un dušas šļauka sit pa knaģiem ar elektrību? Kas nav sazemēts ar ko vai kā? Elektriskais boilers un metāla vanna.

Fri, Apr. 28th, 2017, 08:38 am
[i]homebound: Sataisīju bēres, bija skaisti, ēdu burgeri kapos pālī

Te guļ mani mati, kurus mežonīgā nežēlībā nogrieza mana friziere. Līdz ar tiem es vēlos apglabāt arī pārējo, kas ir aizgājis.

Te guļ bailes no tuviem cilvēkiem, bailes nenopelnīt mīlestību un bailes nebūt gana labai.
Te guļ nemācēšana izrunāties, te guļ klusēšana un te guļ padošanās.
Te guļ noraudātas naktis un nosalušas dienas, te guļ indīgs spīts un bēgšana.
Te guļ nevarēšana, ļaušanās, sevis nemīlēšana, te guļ upuri un varmākas, un glābēji arī te guļ, lai zemes virsū paliek tikai cilvēki.

Paldies maniem matiem par to, ka lika man justies skaistiem, un paldies visam pārējam par sniegtajām mācībām. Lai mani mati ātri ataug, bet neveselīga komunikācija nekad vairs neatgriežas.

Mēs šeit to visu norokam, piedodam frizieriem un viens otram. Mēs apsolām turpmāk dzīvot labāk, kopt savus matus rūpīgāk, un mīlēt citus cilvēkus veselīgāk.

Mūžīgi mūžos, rūsa.

Thu, Apr. 27th, 2017, 10:56 pm
[i]tikko_pamodos: my summer girl

Atkal aktivizējusies manas biseksualitātes sievišķā puse, liek pamanīt krūtis un pēcpuses sporta klubā, gurnu līnijas un dažādus ieliekumus, izliekumus jogas nodarbībās, ar estētisku patiku vērot caur kafejnīcas logu garāmgājējas, izcelt no atmiņu noliktavām uzbudinošākās seksuālās pieredzes, kurās tā vai citādi bijušas iesaistītas sievietes. Tas tik ļoti piestāvētu šai vasarai, skūpstīties un nejust ne bārdu, ne rugājus, kopīgi peldēties un pēc tam lēnām žūt saulē, doties pārgājienā uz kādu nomaļāku dabas taku un neaizmirst arī par kārtīgu izdejošanos Vecrīgā, reizēm aizmigt līdzās, daudz, daudz pieskarties un vēl vairāk kopīgi klusēt. Ja tā notiktu, šī vasara tiešām būtu izdevusies. Pāris būtu dažus līmeņus zemāk, bet arī apsvēršanas vērts variants, jo ar pāriem nekad nav garlaicīgi. Problēma gan tajā, ka vecos kontaktus, kas pārauguši "klasiskās" draudzībās vai izzuduši, īsti aktivizēt šajā virzienā nav vēlmes, bet atrast jaunus šķiet grūtāk nekā (ielieciet sev vēlamu salīdzinājumu). Ja interesē sekss, kurā iesaistīti citi dzimumi, ne tikai pretējais un vairāk cilvēku par diviem, Latvija nav gluži "gulbīti, gulbīti, kustini kājiņas, aiznes mani uz laimīgo zemi", tas nu būtu jāatzīst.

Thu, Apr. 27th, 2017, 11:27 pm
[i]_delusion_:

Helmis šodien man glaudija galvu līdz pats aizmiga un daudz deva bučas un teica, ka mīļa.
Vienīgā laimīte

20 most recent