Sun, Dec. 17th, 2017, 11:38 am
[i]unpy: Pareizas audzināšanas vērotāja piezīmes.

- Gribu uz Daugavpili! - nedaudz neskaidri, bet ļoti skaļi un pārliecinoši paziņoja apmēram 3,6 gadus vecais jaunskungs, kurš vilcienā sēdēja cieši man aiz muguras. - Gribu uz Daugavpili! Gribu uz Daugavpili! Gribu uz Daugavpili! - un tā reizes simtsešpadsmit. - Paga, - no sarunas ar blakussēdētāju atrāvās, visticamāk, gribošā jaunekļa māte. - Uz Daugavpili mēs brauksim rīt, šodien mēs braucam uz Ogri.
Iestājās ilgi gaidītā pauze, ar muguras smadzenēm varēja just, kā klikšķ un rīb augumā nelielā pasažiera neironu tīkls, pārstrādājot ienākušo informāciju un pārregulējot slēdžus transmiterī. - Gribu uz Ogri! Gribu uz Ogri! Gribu uz Ogri! - topošais funkcionārs bija gana elastīgs.

Sun, Dec. 17th, 2017, 10:58 am
[i]ll_ posting in [i]pajautaa: Marinēti - konservēti citroni

Labrīt,
Vai jūs esat kādā rīgas veikalā manījuši konservētus citronus? Paštaisītam variantam šobrīd ir par vēlu, bet uz visiem veikaliem negribās braukāt. Varbūt ir varianti, kuri ir drošticamākie veikali, kur vērts aizbraukt? Gemoss, gastranoms, sky?
Paldies!

Sat, Dec. 16th, 2017, 10:03 pm
[i]217: latviešu-angļu bilingvālo bērnu vārdi

Vakarnakt sākām domāt, ka vajag izdomāt rezerves variantu, ja slimnīcā pēc piedzimšanas neizskatīsies pēc Vilmas Hārlijas. Arī negribas lai cilvēki līdzi sauc un smejas par Flinstoniem vai R. prasa vai dēļ motocikliem nodēvējām tā, kas jau abi ir gadījušies. Tā kā droši vien labāk kko citu.
Atkal sākās kalendāriem ilgā iešana cauri, mēģinot atrast pirmo vārdu kas kaut cik līdzīgi tiek rakstīts/izrunāts abās valodās. Par otro nav tik svarīgi, jo to šeit lieto tikai oficiālos dokumentos. Man pietiktu arī ar vienu, bet R. saka, ka viņam pierasts, ka katram esot 2 vārdi. Zelda patika abiem, bet līdzīgi kā ar Hārliju un močiem, negribas lai vislaik jautā, vai nosaucām tā kompīšspēles dēļ...

Pagaidām izskatās, ka būs Zelma. Iespējams, ar otro vārdu Austra.
Zelma Austra Marsh/Mārša.

Sun, Dec. 17th, 2017, 12:09 am
[i]katodstars posting in [i]pajautaa:

Klau, kāds zin kas ir Feisbukā par figņu pārdošanas grupās (latviešu valodā)? Pēdējā laiā esmu pamanījis, ka masveidā zem pārdodamo lietu tēmām ir komentāri "Is this still available?", "Is price negotiable?", "Do you have more photos?" un līdzīgi klišejiski ieraksti no it kā citādi parastiem latviešu cilvēkiem. Cilvēki sainstalējuši liekus pluginus? Nejauši uzspiež uz kāda piedāvāta templeita (kuru neesmu manījis)? Vīruss? Laktozes nepanesamība?

Sat, Dec. 16th, 2017, 10:29 pm
[i]fjokla: ziņa renčiham no nākotnes

a vakar bij tāds gadījums. Aizeju uz krogu, piedzeros, protams, bet tas vēl nav nekāds gadījums. Vienā brīdī, tātad, stāvam, pīpējam, kautko tur runājam, kā izrādās par cibu, un foršais krodznieks, kas turpat pīpē saausās un saka bikli kautkā tā -pardoņķe, komsī komsā, dzirdēju jūs pieminam cibu... nevarēju nepajautāt,.. es visvairāk gribētu satikt vienu cibiņu, varbūt zināt...
Un, kojūsdomājat, kādu vārdu viņš nosauc? Lūk, pareizi!
Bettā, rezumējot, vēl tagad sinatru klausos, ļoti tāds dzīvi apliecinošs vakars, bet ne dēļ šitā, protams, lagan neliegšos, aste kupla un spīdīga un pistoļetom. Kautkas zīmīgs vienkārši bij jāpieraksta, tad, kautkad vēlāk, nīgra šķiršu šķiršu arhīvu, untad, hujak- apsmaidīšos, ahjā, tas bij tāds foršs, silts vakars, izdzēru puslitru viskija un ļoti daudz smējos un uķi puķi jaukumiņi, ach, ach, ach
p.s. Ņegrusķi, duročka

Sat, Dec. 16th, 2017, 04:50 pm
[i]unpy: Laika vērotāja piezīmes.

Nu, neko, varēja taču iegadīties tā, ka šobrīd dzīvotu Murmanskā, kas pati par sevi jau nav patīkamākā vieta dzīvošanai. Nu, jā, un tad kaut kādu dienas gaismu ieraudzītu tikai 10. janvārī. Ja ļoti noveiktos. Uz veselām 23 minūtēm.

Sat, Dec. 16th, 2017, 01:56 pm
[i]melnbaltalapsa:

Gribu atkal rakstīt. Skaisti un no sirds.
Pagātne uzjundī. Kāpēc tagad? Un kur pastaigājas mana Mūza?

Auļi un ai, ir noskaņojums. Tas skaistais un senlatviskais. Ilgojos pēc Olaines, Tērvetes. Pēc lina kleitas un apmetņa.

Noskaņojums ir - tikai nezinu kur likties. Gribu tos kalnus gāzt un apgāzt visus priekšstatus, bet netieku uz priekšu. Vai tas ir uz priekšu, ja esmu sakravājusi divus koferus un kaudzes ar kastēm, kurās ir visa mana iedzīve? Un kur es tagad iešu?

Sat, Dec. 16th, 2017, 10:16 am
[i]banderlogs posting in [i]pajautaa: dāvanu idejas

Jautājums gudrākiem cibiņiem - kādu dāvanu Jūs ieteiktu dāmai uz 65 gadu jubilē, kurai ļoti patīk visādas nodarbes brīvā dabā un kultūras pasākumi (teātris, opera utt.)? Jubileja liela, dāvankarti vai stikla ezi negribas dāvināt, un citus gadus viņa bija sajūsmā par braucienu haskija pajūgā, tā ka šogad vajadzētu kaut ko tikpat labu.

Sat, Dec. 16th, 2017, 12:48 am
[i]mazaa_mija:

Nu tā esmu atstrādājusi pilnu darba dienu ar divām pudelēm vīna un gandrīz gatava doties tālāk

Fri, Dec. 15th, 2017, 11:08 pm
[i]adele_varbut posting in [i]pajautaa:

Sveiki! Vai kāds varētu ieteikt labu neirologu? Es gribētu aiziet parunāt par atmiņas, koncentrēšanās spējas un saskarsmes problēmām, kā arī grūtībām orientēties ikdienas situācijās. Lieta ir tāda, ka neviena no šīm problēmām nav ārkārtīgi uzkrītoša, to ievērojamo efektu drīzāk pamanu ilgtermiņā, turklāt vismaz daļa no tām robežojas ar psiholoģiskām problēmām. Es tomēr gribētu uzzināt, vai tām nav kāds fizioloģisks cēlonis, tāpēc gribētu apmeklēt tieši neirologu, tomēr agrāk pie neirologa neesmu gājusi un nedaudz raizējos, vai reakcija nevarētu būt tāda, ka, ja nav ļoti uzkrītošu un nenoliedzamu problēmu ar fiziskām izpausmēm, tad nekas jau nekaiš. Gribētu atrast ārstu, ar kuru var par šo sakarīgi parunāt.

Fri, Dec. 15th, 2017, 10:26 pm
[i]lasitajs:

ļoti patika jaunie Zv. kari.
3d dievīgi skaists.

Fri, Dec. 15th, 2017, 09:31 pm
[i]ululate:

šodien aprit kāda piektā diena, kopš es apņēmos katru dienu savā cibā ierakstīt kādu neitrālu teikumu un tā arī neko neierakstīju

Fri, Dec. 15th, 2017, 07:58 pm
[i]jebalaitung posting in [i]pajautaa: no samsung uz iphone

vai ir kādi ieteikumi, kā pēc iespējas nesāpīgākā veidā pārdabūt numurus, kas ir samsung telefonā (simkartē) uz iphone?

Fri, Dec. 15th, 2017, 05:58 pm
[i]unpy: Gadžetu vērotāja piezīmes.

Fri, Dec. 15th, 2017, 06:45 pm
[i]mazaa_mija:

Nezināmu spēku iedarbībā esam nonākuši jau Stambulas lidostā un pat ne tik ārprātīgā stāvoklī kā pagājšgad, vienīgi dabūju ņemt kompi līdz, jo visu jau izdarīt nekad nav iespējams, kaut paveicu neiespējamo pēdējās divās dienās, visiem laimīgu jauno gadu un redzamies pēc mēneša, izņemot, protams dažus izredzētos

Fri, Dec. 15th, 2017, 02:31 pm
[i]_delusion_:

Liekas tik jocīgi, ka nepienākas šogad apsveikt...

Fri, Dec. 15th, 2017, 12:24 pm
[i]sarkanvilks posting in [i]pajautaa: Gmail alternatīvas

Ja lietojam, kādas atsauksmes?

Fri, Dec. 15th, 2017, 11:56 am
[i]iive:

Elektrum: "Gaišus un svinīgus svētkus! E-pats nav saprotams? Spiediet šeit". Reāli liekas, ka pēc "spiediet šeit" sekos Bodžeka stilā izvērsts joka skaidrojums. "Gaišus! Jo mēs jumos dodam elektrību! Sapratāt?! Haha!"

Fri, Dec. 15th, 2017, 12:21 am
[i]_delusion_:

Šodien Helmutam 3. Viņš sacija, ka no rīta būs dzišamkūka*
*Dzimšanas Dienas kūka

Fri, Dec. 15th, 2017, 12:22 am
[i]krii:

Tad, kad man šķiet, ka visi mani uzskata par idioti, es sāku uzvesties tā, lai viņiem būtu taisnība.

20 most recent