Fri, Sep. 30th, 2016, 05:28 pm
[i]jimmy posting in [i]vajag: Daniel Mustard

Varbūt kādam šeit ir Daniel Mustard albumi? Lūdzu padalīties.

Fri, Sep. 30th, 2016, 03:30 pm
[i]chimera:

ja nu kāds brīnumainā kārtā zina, kas tulkojis latviski dziesmu no krievu mulfilmas par 38 papagaiļiem, viņš tiek lūgts neturēt sveci zem pūra!

Fri, Sep. 30th, 2016, 03:13 pm
[i]sirdna:

Tā kā 6/7 no cibas ir tulkotāji, tad apsveicu jūsu aroda svētkos, svētais Hieronīms lai jums stāv klāt no aizvēja puses.

Fri, Sep. 30th, 2016, 02:14 pm
[i]svesinieks posting in [i]pajautaa:

Labdien dārgās dāmas, godātie kungi un kaujas helikopteri.

Kur lai vakara pusē - pēc darba, centrā aizved vegānu meiteni ieturēt piektdienas maltīti. Kas līdzīgs Burgai vai Andalūzijas sunim (cenas un smalkuma ziņā) tikai ar jēgpilnu vegānu piedāvājumu.

Fri, Sep. 30th, 2016, 12:46 pm
[i]helvetica posting in [i]hanna_beedz: gaumīgie jociņi-spociņi

"Nu, mātes jau pa lielam pašas vainīgas, izlaidušas tos skolotājus."

"Nu, bet protams. Tas jau mani arī tik dikti izbrīna, ka visur sievietes ir gatavas cīnīties par savām tiesībām, bet ar kaut kādu tur štrunta skolu izcīnīties nejēdz. Būs vien jāpiekrīt tiem, kas uzskata, ka lielajam vairumam sieviešu tomēr ļoti vajag kādu, kas viņas pazemo. Ja ģimenē tāda, kas pazemotu, nav, tad šī loma tiek bērnu skolām acīmredzot."

Fri, Sep. 30th, 2016, 12:55 pm
[i]10punkts15 posting in [i]pajautaa: Legingi

Kur nopirkt parastos legingus, kurus var vilkt zem svārkiem? Ne tādus biezos, ar kuriem iet uz sporta zàli.

Fri, Sep. 30th, 2016, 12:23 pm
[i]santech posting in [i]pajautaa:

Kāds zobārsts Rīgas centrā, kas neplēstu miljonus par nokrituša pagaidu kroņa pielīmēšanu un pieņemtu šajā vīkendā - ir kādi ieteikumi?

Fri, Sep. 30th, 2016, 06:23 pm
[i]morraa:

Pirmās rudens pazīmes; nakts temperatūra nokrīt zem 20 Celsija grādiem. Sprādzienveidā uzzied kinmokusei, jeb saldās olīvas kurām ar olīvām nav nekas kopīgs, toties ir krēmīga, salda, maiga smarža kura apvij katru ielu un katru nostūri.

Fri, Sep. 30th, 2016, 10:21 am
[i]neraate:

naktī briesmīgi sarāva kāju krampī. vēl joprojām kliboju un sāp. labi, ka ir kāds, kuru uzbukņīt lai pamasē kamēr pati iekodusies plaukstā slāpēju kliedzienus

Thu, Sep. 29th, 2016, 08:56 pm
[i]217:

Sabaton solists nereāli atgādina Kiviču

Thu, Sep. 29th, 2016, 10:37 pm
[i]chimera:

necietiet negadījumos. no ~30 cilvēkiem elpināt tā, ka process notiek, iemācās divi (es neesmu viņu skaitā).

Thu, Sep. 29th, 2016, 08:28 pm
[i]kini: .

man visvairāk negribas kko darīt tajos desmit procentos, pirms varētu teikt, ka 'gatavs'. un, jo nopietnāks jautājums, jo mazāk gribas tikt galā ar tiem palikušajiem dažiem soļiem. jo nav atpakaļceļa pēc tam, bailes, atbildība etc. esmu par to lasījusi un domājusi, bet pagaidām tas neko nav palīdzējis, es stiepju un stiepju to gumiju.

Thu, Sep. 29th, 2016, 07:16 pm
[i]vinsents: aizslīdēt

What was once before you, an exciting and mysterious future is now behind you, lived, understood, disappointing. You realize you are not special. You have struggled into existence and are now slipping silently out of it. This is everyone's experience. Every single one. The specifics hardly matter. Everyone is everyone.

(c) Synecdoche, New York

Thu, Sep. 29th, 2016, 04:00 pm
[i]neraate:

ar visām muguras sāpēm uztaisīju to Pâte brisée un franču Tarte Aux Pommes. it kā sanāca. par spīti drausmīgajai mazuma piegaršai, ko jūt jau no pirmā gabaliņa

Thu, Sep. 29th, 2016, 03:03 pm
[i]vinsents: Divas māsas un draudzene

Gluži pretēji solītajam, jaunā R.Vaivara izrāde ir totāli pazemojoša (demeaning) sieviešu dzimumam. Otrkārt, viņa neturas kopā un ir reāli garlaicīga. It kā centies savu šauro skatījumu uz sieviešu problēmām pasniegt ūberatraktīvi (arī interaktīvi), bet sanākusi vien tāda jēlas kotletes piegarša (oriģinalitātes trūkums un paviršība).

Thu, Sep. 29th, 2016, 01:35 pm
[i]_delusion_:

Tiklīdz mana mute nav aizbāzta ar viņa locekli vai viņa mēle nav aizņemta ar manu kājstarpi, tā mēs nepārtraukti viens otru apvainojam vai aizvainojam.
Man tā ir aizsargāšanās. Viņam?-nezinu.

Tāpat viņš man ir vismīļākais pasaulē.

Thu, Sep. 29th, 2016, 11:13 am
[i]_delusion_:

Mēs esam divi visnesaderīgākie cilvēki pasaulē. Pilnīga katastrofa.

Skumji.

Thu, Sep. 29th, 2016, 10:55 am
[i]lasitajs:

Aizmirsu pateikt, ka man Svina garša likās ļoti jaudīga izrāde.
Celms labs un Domburs labs.
Domburs labs? Kas to būtu domājis, ka es tā kādreiz teikšu? Bet ok, tur nostrādā tas, ka, manuprāt, tēls ir līdzīgs paštēlam. Savā ziņā atgādināja Dzelzīša tēlu "Izraidītajos", kas arī šķiet tuvs paštēlam (to saku, nepazīstot viņu personīgi).

Veiklas pārejas, ekrāna izmantošana asprātīga. Beigās - kamols kaklā. Diezgan sūri.

Vāja vieta šķita romantiskā līnija ar Madaru. Pirmkārt, maigās klavierītes fonā (kuras atkārtojās 3 vai 4 reizes), otrkārt, Madara... nu ņe verju.

Thu, Sep. 29th, 2016, 10:11 am
[i]black_data posting in [i]pa_leeto: Canon fotoaparāti

Vēlos godājamai publikai piedāvāt divus pavecus Canon digitālos fotoaparātus.

https://www.dpreview.com/reviews/canons5is

Canon S5is

Neslikts amatieru līmeņa ziepjutrauks. Nav tik kompakts kā smārtfons, toties viņam ir zūms, un zūms diezgan pieklājīgs, kas ceļojumos bieži noder. Otra krutā fīča ir iespēja pieslēgt ārējo zibspuldzi. Viņam ir arī iebūvētā, bet iebūvētā zibspuldze ir gandrīz tik pat slikti kā zibspuldze telefonā.

Canon 350D (un vēl kaut kāds viens vai divi burti, kas gan manina tikai to, ka pirkts ASV)

Ja nemaldos, pirmais Canon digitālais spogulis. Nekā baigi laba man par viņu nav ko teikt, objektīvs arī kit. Pieņemu, ka varētu interesēt kādu entuziastu, kas bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem vēlas iemācīties darboties ar... fotoaparātu(?). Principā tās lietas, kuras nav amatiertu kamerās... vai vismaz nebija agrāk... ir maināmi objektīvi, papildus iebūvētajai arī ārējā zibspuldze un RAW faili. Es visvairāk liktu uz RAW failiem, jo pārējās divas lietas tāpat prasa papildus ieguldījumus.

Par katru varētu gribēt kādus 20 eiro? Vairāk ir žēl skatīties, kā tie aparāti klājas ar putekļiem. Pirmajam klāt varu piedāvāt arī fotosomu, ja nu baigi vajag.

Thu, Sep. 29th, 2016, 09:09 am
[i]chimera:

o, kamēr es kuro gadu domāju, moš tomēr saņemties, pashēmot un ielīst mikromaksātāju kategorijā (bet traucē, espatnez, slinkums, mīzīgums, pohujisms, ideālisms?), tikmēr mikronodokli atceļ kā sugu un man vairs nav šādu problēmu, paldies

20 most recent