Wed, Oct. 1st, 2014, 02:36 am
[i]mazaa_mija:

šodien biju uz diskusiju “Vai laikmetīgajai mākslai ir vieta skolu programmās?” un Izoldas Cēsinieces izstādi, kas ir lieliska un parāda ainu pilnībā, jaunieši pat nezin kā raksta vārdu gleznotājs – glezneklis!!!! ( vecums 16-19 g.), bet viņi ir atvērti un gatavi mācīties lai tik viņiem dod – mācities domāt, un nebaidīties kļūdīties (skolotājs), līdz parādās izgītības ministrijas rēgs, kas visu laiku ietur, ja ne aktīvu uzbrukumu, tad turas aizsardzībā.
beigās tomēr viņa neizturēja un pateica ka visi laikmetīgās māklas pārstāvji ir frīki un vajag pasargāt pamatskolā iekonstruēto bērnu, nesamaitāt to ar visu šito brīvdomību un neestētiku

Wed, Oct. 1st, 2014, 12:59 am
[i]tikko_pamodos: piektā kāja

Kad es pirmo reizi tiku ar viņu iepazīstināta, vienīgais, par ko spēju domāt, bija tikai un vienīgi veiksmīga pasākuma norise. Rokā scenārijs, kabatā divi telefoni, kājas gurdenas no skriešanas dienas garumā, vārdu aizmirsu uzreiz un kādas tur sirdslietas, piedodiet, kādas simpātijas, ja jādomā par pagarinātājiem un norādēm. Otrreiz situācija bija ctrl a ctrl c ctrl v iepriekšējai, ar vienu mazu mazītiņu niansi. Šī nianse nu ir pārņēmusi manas domas, ienāk sapņos, nosēžas līdzās uz gultas maliņas un vieglprātīgi šūpo kājiņas. Tā liek man atkal justies kā vidusskolā, kad dienām ilgi biju spējīga analizēt vienu skatienu vai divus teikumus, fonā esot viegli paātrinātai sirdsdarbībai. Dažu stundu laikā mani pārņēma milzīgs apbrīns, ar kuru lielumā varēja sacensties vien pakāpeniski pieaugošā iekāre. Es iekšēji piesarku katru reizi, kad mēs pārmijām strupus teikumus par organizatoriskiem jautājumiem. Siekalojos par visu, ko un kā šis cilvēks sava darba ietvaros paveica, kaut arī, ņemot vērā, cik milzīgu summu mana darba vieta samaksāja viņa darba vietai, ir tikai normāli, ka viss tika izdarīts perfekti. Katru reizi, kad nejauši saskatījāmies, man bija pilnīgs "es eju pa ielu un tu man pretī nāc, ne to kāds mana, ne nojauš kāds" noskaņojums. Katru reizi, kad man viņam vai viņam man bija kas sakāms, es jutu pieaugošu tirpoņu kājstarpē. Par nejaušajiem un sprādzienus izraisošajiem skatieniem labāk vispār nesākšu runāt. Kaitinoši un uzbudinoši vienlaikus. Sākumā mēģināju tam visam pretoties, pēc tam sāku preparēt, nu vienkārši ļaujos un ceru izslimot kā iesnas. Nu, uznāca un pāries. Bet pagaidām nepāriet un man traucē fakts, ka tajā visā nav nekādas loģikas. Vispār nav. Man nepatīk, ka nespēju šīs nevajadzīgās simpātijas kontrolēt. Viņš ir tāds, nekāds, klusais ūdens līdzās tiem saviem kolēģiem - alfa tēviņiem, kuri pasākumā labprāt flirtēja kā gaisu elpoja, pat aci nepamirkšķinot. Nē, nu tur bija arī citi klusie ūdeņi, kas gan īpašs tieši šajā? Viņš ir nedaudz jaunāks par mani un mani dažādu iemeslu dēļ nekad nav uzrunājuši jaunāki vīrieši. Viņš izskatās ļoti kārtīgs un pareizs, tāds, kam uz ielas mierīgi varētu paiet garām. Tāds, kurš dzīvo savā Pļavnieku vai Imantas dzīvoklī, varbūt pat joprojām kopā ar mammu un vienmēr kārtīgi saloka savu apakšveļu pirms gulētiešanas. Un tomēr, pārņemtas ir manas domas un sapņi, es rakstīju, bet, saprotiet, nu jau šis klusais puisis, pašam to nezinot un manam draugam to nezinot, laužas arī manās seksuālajās fantāzijās. Es domāju par to, kāds varētu būt viņa loceklis, seksa laikā nosvīdusī mugura, plaukstu spēks, sagrābjot mani aiz matiem vai gurniem, spermas garša un domāju par to, cik daudz lietu es labprāt ar viņu izmēģinātu, miegā arī tās visas pamazām piedzīvojot. Lūdzu, kaut tikai tā nebūtu slavenā trīsdesmitgadnieku krīze. Tās tik ātri nepārejot, bet šobrīd man viss šis ir vajadzīgs kā sunim piektā kāja.

Wed, Oct. 1st, 2014, 12:49 am
[i]huinja:

Tue, Sep. 30th, 2014, 11:59 pm
[i]huinja:

Tue, Sep. 30th, 2014, 11:18 pm
[i]feita_kleita: Meitenes, nečurājiet kāpu krūmiņos Jūrmalā!

Tur lūriķi slēpjas aiz kokiem, aiz kokiem, pretīgi glumi slimi rāpuļi.

Tue, Sep. 30th, 2014, 11:12 pm
[i]feita_kleita: Jaunā panna.

No vakardienas uz rokas ir kurkuļa formas apdegums.

Un
vienmēr laicīgi jāatceras apgriezt nagus, pirms sevi saskrāpēju izskrāpēju uzplēšu līdz asinīm.

Aizmirsu.

Zem ādas.. zem ādas, tas kas ir zem ādas nevar būt, ka tas ir mirstošs.

Tue, Sep. 30th, 2014, 11:14 pm
[i]kini: .

vislabākais, ko pasaulei varu nodarīt, ir izgulēties, paēst, čuķ cītīgi pastrādāt un padomāt, kas vēl trūkst pilnai laimei. lai to pēc tam dabūtu. jo neizgulējusies un sevi neapkalpojusi esmu nīgra, neiecietīga un nesavaldīga. vispār, ja spriežu pēc sevis, tad nelaimīgai sabiedrībai vajag stresu, nereālus termiņus un hroniski neapmierinātìbu ar sevi. savukārt tādai ļoti labi var visu ko nopārdot un iegrūst smadzenēs. a pretējais ir tiik neizdevīgi...
arlabunakt.

Tue, Sep. 30th, 2014, 09:40 pm
[i]feita_kleita: Absolut.

Kā attaisnojums nedarīšanai man noder jebkas. Šobrīd ērtas darba virsmas neesamība, lai gan "jaunībā" par ērtu tika uzskatīta grīda, kuru arī šobrīd ik pa laikam izmantoju, ja ne vecie nonēsātie ceļi un kāju tirpšana bonusā. Cenšos sēdēt ar taisnu muguru, lai gan jāapsver doma par slotas piesiešanu pie tās. Jau atkal aizmirstas, aizmirstas telefoni un piezvanīt un sarunāt rindas uz to, ko nevaru atļauties, ja to nesegs apdrošinātājs.
Šodien mani pārņēmušas mūžsenās skumjas un sajūta, ka esmu saaukstējusies sāvā plīvošanā un ir dzeltens ap aci (pirmo reizi jāpriecājas par briļļu esamību, tās piesedz, novērš uzmanību).
Materiālisms laužas no iekšām, cik ļoti ilgojos pēc sava telefona, kurš uz garantiju jau trešo nedēļu, nevar nomainīt salūzušo usb portiņu un fotoaparāts neizmantojami putekļains.
Šodien slāvu tante iečukstēja ausī, lai nenēsāju sudraba gredzenu uz rādītājpirksta, uz tā tikai zeltu. Ok, pati jau arī nejutos labi ar gredzenu uz tā. Visādas māņticības. Par pēdējo naudu nopirku zelta brunčus un "kaut ko pret saaukstēšanās pirmajiem simtomiem", kas izpaudās zāļu tējā un C vitamīna bumbā. Kopš dzīvoju viena, nosacīti, bet nu man tik bieži vairs nav jādusmojas un skumjas vairs nav tik postošas ir pārgājuši aizcietējumi, ha, lai gan tuvojas ziema un es dzīvoju sestajā stāvā, būs labi, būs labi, būs labi, ja vēl atrastu kur sasmelt kaut vai tikai stundu ilga maiguma (nejaukt ar seksu).

Gribu ciemos pie kāda, kam ir jau saprātīga vecuma bērns, jo darbā par 20 naudām stāv brīnišķīga dāvana- Saules sistēma, kuru var uzveidot pats (pamatne, kuru piestiprina pie griestiem, putoplasta bumbas attiecīgajā gradācijā un gaisā cietējošs māls dažādās krāsās no kurām pats appļackina to putoplastu un izveido planētas, ir pat Saturna riņķis. Man ļoti patīk! To visu protams var izveidot pats, bet tur komplektā ir pat diedziņi.) Lūk, žēl, ka Beai nav māju, savu istabas griestu, viņai izdomāšu kaut ko portatīvāku.

Tue, Sep. 30th, 2014, 07:33 pm
[i]malfor:

no dzīvesvietas, kurā praktiski nebija spoguļu (nu izņemot tādu, kur tikai savu seju var aplūkot), esmu nonākusi jaunajā dzīvesvietā, kur viena guļamistabas siena praktiski ir spogulis. hmm hmm. man liekas, es kaut kur lasīju, ka cilvēki, kas neskatās spogulī pārāk bieži, ir laimīgāki.

Tue, Sep. 30th, 2014, 07:39 pm
[i]feita_kleita: Kakas.

Šonakt sapnī kaut kāds sīks šunelis vai bērns, neatceros un drošvien nav liela atšķirība, manā klēpī atstāja izsmērētas kakas. Tas esot uz naudu (sapnī redzēt kakas). Šodien veikalā nopirka manu pirmo kartiņu par 1,70 eur. Nomīnuso pvn un jeh, kakas, vīniņu par šito nepadzers!

Tue, Sep. 30th, 2014, 05:57 pm
[i]auksts_entelekt:

jūs zinājāt, ka vjetnamiešiem nacionālā valūta ir tāda papīra naudiņa, ko nevar saplēst, var mazgāt ūdenī un tur ir iestrādāti divi caurspīdīgi lodziņi?
Nezinājāt?
Da ko jūs vispār zināt..

Tue, Sep. 30th, 2014, 06:38 pm
[i]neraate:

dzīvesbiedrs grasās izmēģināt zilos..

Tue, Sep. 30th, 2014, 05:00 pm
[i]hestia:

Bet varbūt šis ir mans labākais pašportrets:

Es dažreiz tā jūtos. Patiesi tā.
Kamēr dzīve iet un paiet kā vilciena vagons, kurā iekāpj un izkāpj cilvēki, dažreiz drūzmējoties, burbuļojot sarunās, citreiz tik izmiris tukšs, kurā katrs retais pasažieris liekas skaudri saredzams uz vientulības delnas, kaut kāda manis daļa neatkarīgi no visa paliek kā vējā izkārta virskārta. Kad kļūst pārāk skumji, es patveros pie tā.

Tue, Sep. 30th, 2014, 04:19 pm
[i]neraate:

izteiciens 'celies un velies' iegūst pavisam citu nozīmi, ja tas, aks celies un velies (kā tāds neveikls kukainis) esi tu pats

Tue, Sep. 30th, 2014, 04:09 pm
[i]livia posting in [i]pajautaa: roku krēms

Sveiki!

meklēju THE ULTIMATE roku krēmu LIELĀ TILPUMĀ- tādu, ko uzdāvināt bārmenēm turēšanai bārā, lai aukstajā laikā rokas nebojājas..- pašam krēmam jābūt ļoti labam, jo ir visi iespējamie apdraudējumi- roku dezinfekcijas līdzeklis, karsta trauku mašīna, auksts ūdens utt, tanī pašā laikā tādam, kas ļoti ātri iesūcas- pa cik jāturpina strādāt, lielais tilpums- lai stāv, vienmēr ir un miers.

Varbūt kāds var kaut ko no personīgās pieredzes ieteikt, lai zinu, uz ko skatīties ? Varbūt ir kādi pro krēmi, kas ātri iesūcas ?
Paldies!

Tue, Sep. 30th, 2014, 04:16 pm
[i]sirdna:

4

Tue, Sep. 30th, 2014, 04:00 pm
[i]intenormal posting in [i]pajautaa: atvaļinājuma nauda

šis jautājums tiem, kas bišku vairāk ko saprot no grāmatvedības un algu aprēķiniem.

jau kuro reizi, saņemot algu par mēnesī, kurā bijis atvaļinājums, redzu, ka kopējā summa ir mazāka nekā visus citus mēnešus. alga mums ir fiksēta. uzņēmums maziņš, visi draudzīgi. tādi aprēķini "sanāk" visiem, un priekšniece, kura rēķina algas - arī sev - nevar atrast nekādu izskaidrojumu.

algas lapiņā redzu, ka atvaļinājuma apmaksa ir iekšā, bet kopējais bruto cipars ir mazāks kā citus mēnešus.

nekādas slimības lapas nav ņemtas, bezalgas atvaļinājums arī nē.

bet konkrēti neto sanāk, piemēram, tagad septembrī ar četrām atvaļinājuma dienām par gandrīz 50 eiro mazāk nekā "normālā" mēnesī.

vai tā vajadzētu būt? vai arī mūsu uzņēmuma grāmatvedības aprēķinos pieļauta kāda kļūda?

Tue, Sep. 30th, 2014, 03:41 pm
[i]kini: .

psc, saskaņai 17% rādās. un sudrabai 9,9%. jā, mīļie, davai ieliekam ušakovu un sudrabu, piekabinam lembi klāt un vispār super blice sanāks. laikam nav bijušas citas tik nomācošas vēlēšanas :(.
dziesmiņa jau jauka par to visu. bet nu, tāpat. nav labi, nav labi. 

Tue, Sep. 30th, 2014, 01:56 pm
[i]pikaczu: seedies pieci

Aizstaaveejos, 5/5. Ir labi.

Tue, Sep. 30th, 2014, 12:33 pm
[i]iive:

tagad es būšu šaušalīgi nopietna un produktīva, nolēma ieva, izdzēšot savu fb kontu.

20 most recent