Mon, May. 2nd, 2016, 08:49 pm
[i]kini: .

pat noskatījos GoT 2.sēriju. un pagājušonedēļ pirmo. dīvaini. nepagāja ne sešas sezonas.

Mon, May. 2nd, 2016, 08:10 pm
[i]rabarbermaize:

Pašlaik, cīnoties ar pēc-brīvdienu sajūtu tulznainu kāju, apdegušas ādas un sāpošu muskuļu paskatā, nolēmu ka jāiegrāmato iemesli. Brīvdienas sākās piektdien ap pusdienlaiku, kad ar smaidu sejā gāju prom no ofisa, noskatoties, kā pārējie kolēģi paliek klikšķinot pelītes. Tempā tika sapakota soma un devos uz laukiem. Lai ka tā arī darīju, jo neilgi pēc tam, kad biju tur ieradusies, man uzzvanīja draudzene un piedāvāja doties uz netālo ciemu uz K.Kazāka koncertu, pļavā pie ugunskura. Tā kā ieradāmies nedaudz par ātru (lasi- koncerts kavējās), tad devāmies pastaigā pa vietējo meža taku. Pēc tam jau koncerts, uguns gaismiņas un patīkamas sajūtas skatoties saulrietu.
Nākamā rītā bija gatavošanās Valpurģu nakts rituāliem. Jau pa dienu tika otrādi apgrieztas vietējās mazpilsētas humpalu bodes. Tika grieztas slotas un meklēti raganiski aksesuāri. Vakarā devos burties uz muižas parku, kur mani satika vēl trejdeviņas raganīga paskata dāmas. Visas atlidojušas uz slotām. Labākā pasākuma daļa bija iešana `Čigānu pirtī`. Tik interesantas sajūtas, kad tu sēdi plikiņš zem plēves, parka vidū, peries ar bērza slotu..un tavas kājas patīkami kutina zāle un apkārt ziedošās vizbulītes.
Ar šo pasākumu nevarēju aizrauties līdz rītam, jo svētdien bija paredzēts doties pārgājienā. Šī brīvdienu daļa arī ir tā, kas man šobrīd raisa sāpes. Tika noieti 27km pa purvu un šaursliežu dzelzceļu. Pēc kādiem daudz padsmit kilometriem manas kājas sāka rotāt skaistas tulznas. Bet bija tā vērts, jo svaigā gaisa un saules deva ir iedevusi pamatīgu pozitīvo lādiņu. Cerams ka kādam laikam pietiks...vismaz līdz nākošajām brīvdienām.

Mon, May. 2nd, 2016, 05:27 pm
[i]di_wine posting in [i]pajautaa: Frizieris

Varbūt kādam ir zināms sakarīgs frizieris, kas var atbraukt uz mājām un izdarīt lietas? Rīgā.
Konkrēti interesē matu pieaudzēšana ar kapsulām. Paldies!

Mon, May. 2nd, 2016, 05:24 pm
[i]milk posting in [i]pajautaa:

Kur par visdraudzīgākajām cenām iegādāties kvinoju?

Rīgā esmu reti, baigais slinkums braukt un uz bāzēm skatīties. Pagaidām esmu atradusi tikai nuko.lv.

Taču man gribas par draudzīgāku cenu un vismaz 1kg iepakojumu, lai nav lieki jāņemas ar papildināšanu. Vēlams, lai ir pieejams vairākās krāsās.

Paldies jau iepriekš.

Mon, May. 2nd, 2016, 04:38 pm
[i]inese_tk posting in [i]pajautaa: PSRS

kāds nezina - ir kāds (mūsdienīgs) pētījums par latviešiem, kas spiegoja Padomju Krievijai Latvijas laikā? ja ir - kur ar to var iepazīties?
un kā pārziņā tagad ir LKP CK Partiju vēstures institūta arhīvi?

Mon, May. 2nd, 2016, 04:11 pm
[i]malfor:

kad eirotrešu raksta cilvēki, kam angļu valoda nav dzimtā, tas kļūst par eirotrešu kvadrātā. it kā visi vārdi saprotami, bet jēgu domādams neizdomāsi.

Mon, May. 2nd, 2016, 02:24 pm
[i]copy posting in [i]pajautaa: igauņu etnogrāfiskās rakstu zīmes

Vai šeit ir kāds igauņu tradicionālās kultūras zinātājs?
Vai igauņiem ir etnogrāfiskās rakstu zīmes un kur tādas varētu meklēt?
Mani interesē kaut kas līdzīgs jumim - auglības, bagātības simbols.
paldies!

Mon, May. 2nd, 2016, 02:16 pm
[i]elpa posting in [i]pajautaa: akupunktūrists, meridiānists, ausu caurdūrējs

Sveiciens!

Kurā vietā Rīgā iespējams caurdurt ausu ļipiņas pie cilvēka, kurš ir pazīstams ar akupunktūru un meridiānu sistēmu? Un cik eiro tam vajadzēs?

Mon, May. 2nd, 2016, 01:10 pm
[i]telefontubbie:

Ja sāp spranda, tas nozīmē, ka sen nav kratīta pačka. Vakar bija foršs koncerts un man uz rokas vēl joprojām ir zīmodziņš ar jātnieku un zirdziņu. :D
Šodien paņemšu kaut kādas grāmatas ko pa brīvdienām palasīt.
Un pirms 5min atnāca viena vācu kundzīte un viņa sāka ar mani doič šprehen.
Beidzot būs brīvdienu trijdiennieks. Miljons gadus tāds nav bijis.

Mon, May. 2nd, 2016, 12:57 pm
[i]chimera:

ar personu x runājām par māsas augstskolas izlaidumu, kas kaut kad nu būs.

x: un kā tu viņu apsveiksi?
es: pag, ar apsveikšanu tu domā apdāvināšanu? a vai tad izlaidumos apdāvina?
x: protams, izlaidumi taču ir (blablabla)
es: hm, es gan izlaidumā nesaņēmu neko. man, protams, pohuj, beeeet.
x: nevar būt, mēs taču tev uzdāvinājām...
es (ar patiesu interesi): nu, nu, ko jūs man uzdāvinājāt?
x (pēc saspringtas pauzes): nu nevar būt, ka neuzdāvinājām NEKO!

par neapdāvināšanu man čista pretenziju nav, jautājums cits. jūs mēdzat pieķert citus viltus atmiņās? es - regulāri. baidos par to, kāpēc nesanāk tajās pieķert sevi. vai es esmu ģeniāla, ar ocd slima (kā tā beibe hausā ar iksekundes atmiņu) vai vnk neobjektīva pret sevi.

Mon, May. 2nd, 2016, 11:39 am
[i]perfekta:

Esmu izlēmusi Jāņus pavadīt kādā lieliskā ceļojumā.
Tādā, kura visticamāk ar draugiem vai draudzenem tāpat nekad neizdotos aizbraukt, jo tas vienai personai izmaksās vairak ka tūkstoti (reti kad sakrīt, ka vienlaicīgi kāds tev labs draugs arī gatavs vienkārši tādu summu nolikt ceļojumam).
Kenija. Vai Kuba. Vai Keiptauna.

Mon, May. 2nd, 2016, 11:19 am
[i]silpurene:

vakar pēc intensīvas 2 darbu darbu nedēļas un vēlām alkohola kūrēm pilsētas bāros, pārrados mājās, lai manās rokās nomirtu 6 gadus vecā datora cietais disks. un tagad visi kopā un skaļi sakam vārdus - v i  s s   i r  s l i k t i !

Mon, May. 2nd, 2016, 11:20 am
[i]annu posting in [i]darbs: Sarosās, blogeri, tiek meklēts RAKSTNIEKS/TULKS interneta blogam

Tiek meklēts cilvēks, kas vēlas piestrādāt, "uzrakstot" 1-2 rakstiņus dienā, izmantojot krievu valodas avotrakstus.
Rakstu pirmavots ir krievu valodas raksti, kuri jāizlasa, jāsaprot un jāuzraksta [jāiztulko, bet ne tik ļoti tiešu tulkojumu, cik kaut kā no savas puses uzrakstīt] blogam lifehack elvē.
Ir vajadzīga saprašana par to, ko cilvēkiem patīk lasīt, kā arī par veiksmīgu uzrakstu izveidošanu un tādā garā.

Ja ir interese detalizētāk, raksti uz elga.b [at] starup [dot] lv

Mon, May. 2nd, 2016, 11:15 am
[i]silpurene posting in [i]pajautaa: nordisk valodu centrs

visu zinošie cibiņi! vai kāds ir smēlies valodu zināšanas nordisk centrā? interesē norvēģu valoda. ir/nav vērts tērēt tos 259 eiro mēnesī par kursiem konkrētajā vietā? varbūt ir kāds labāks kantoris?

Mon, May. 2nd, 2016, 09:12 am
[i]sirdna:

Man liekas, Rīgas Zoo to kazuāru tomēr būs nomaitājuši. Kur viņi liek beigtos lopus? Izbaro maitu ērgļiem?

Mon, May. 2nd, 2016, 09:12 am
[i]neraate:

šonakt atkal murgoju. meklēju darbu. tas bija sarežģīti, jo man nepabeigta vidējā. bet tad [info]nord iekārtoja mani darbā Stacijas Origo par apkopēju. piecēlos un pēc tam murgoju ko tālāk. ātri, bet krāšņi. minūtes laikā vesels sapnis. kaut kāds bezpriģels. pat neatceros vairs kas, tikai to, ka pēc šiem abiem ļoti tresīja un klabēja zobi kur ir mani foršie sapņi, es prasu? vismaz erotiskie? 

Mon, May. 2nd, 2016, 09:08 am
[i]chimera:

jūs neticēsiet, bet kanalizācijas sāk dambēties ciet atkal, tātad pirms mēneša izsūknētā sūdubedre, kurai, tā nu sanācis, pieslēgti vispirmāk esam mēs, atkal ir pilna, tātad вопрос на засыпку - ko un kādos apjomos dirš šīs mājas iedzīvotāji?

jāiet iepriecināt benita, ka pēc kādām dienām aizdambēsies arī viņa, gribu redzēt viņas seju!

(vai, iespējams, tas ir kāds lieldienu brīnums)

Sun, May. 1st, 2016, 11:41 pm
[i]lord: par laikmetīgo mīlestību un ģimeni

kādreiz ģimene tika veidota pēc izdevīguma principa, ne tikai artistokrāti, par kuriem visi zina, ka vecāki noteica, kas būs otrā puse un laulības tika slēgtas ļoti agrā vecumā, ar vienkāršo tautu bija ļoti līdzīgi - laulības noslēgšanu noteica izdevības princips... deviņpadsmitajā gadsimtā sākās romantisms un cilvēki sāka domāt, ka mīlestība un jūtas ir svarīgākas par materiālām vērtībām, bet lielākoties jau tā bja vairāk filosofēšana... divdesmitais gadsimts iezīmējās ar to, ka nu jau lielākoties varēja izvēlēties, ar ko viedot ģimeni, mīlestība kādu laiku bija aktuāls laulības slēgšanas iemesls... un te nu mēs nonākam līdz mūsdienām - mēs joprojām paši izvēlamies, ar ko veidot ģimeni, taču to lielā mērā nosaka izdevības princips, mēs noslēdzam laulību vēlākā vecumā un esam kļuvuši pragmatiskāki... tad nu mēs kopojamies apkārt līdz saviem trīsdesmit gadiem, ziedojam mīlestību/-as ja tāda/-s rodas par labu izglītībai un karjerai un tikai, kad jau esam piepildījušies, kā personības, izvēlamies pēc anketas principa sev līdzīgu būtni, arī ar izglītību un karjeru, un precam nost un veidojam mūsdienīgu ģimeni, kur bērnus, tieši tāpat, kā iepriekšējos gadsimtos turīgās ģimenēs, audzina sveši cilvēki...

Sun, May. 1st, 2016, 10:16 pm
[i]martins posting in [i]par_velti: rotaļlietas puikam

Bērns paaudzies un līdz ar to atdodu ļoti mazlietotu rotaļļietu BBurago Mega dealer showroom + vēl vienu lielu kasti ar lietotām grāmatām, mašīnītēm un mantām, kas ir aktuālas vecumā 2 ~ 4 gadi. Varbūt kādam noder vai arī iesakiet, kur vest, kam dot. Es saprotu, ka no lietotām mantām nekāda labdarība nesanāk, bet izmest ārā vienmēr paspēšu.
Pašsavākšana no Sarkandaugavas, bet varu arī piegādāt Rīgā.
mans telefons 29 123 450

Sun, May. 1st, 2016, 09:47 pm
[i]lasitajs:

Lasu Leonarda Koena autobiogrāfiju ("I'm your man", Silvie Simmons).
Grāmata brīnišķīga ar to, ka ir diezgan daudz un detalizētas informācijas par to, kā tika rakstīs katrs albums, tur ir milzīgas atšķirības. Piemēram, kā skan kaut vai tas pats "Songs of Leonard Cohen" un tad salīdzinājumā Fila Spectora producētais "Death of Ladies' Man" vai Casio bītu "I'm your man".
Un tad es, lasot, paralēli klausos tos gabalus.
Un man jāsaka, ka es līdz šim brīdim biju pārliecināts, ka dziesmu "The Future" izpilda Kriss Rī.

20 most recent