Thu, Oct. 23rd, 2014, 02:39 am
[i]huinja:


... tālāk ... )

Thu, Oct. 23rd, 2014, 12:54 am
[i]bez_sakars posting in [i]pajautaa: 3M abpusēja līmlenta

Sveiki,
Kur Rīgā var nopirkt šāda veida divpusēju līmlentu?

http://www.ebay.co.uk/itm/6pcs-flat-arc-Curved-mount-3M-Sticker-Adhesive-Pad-Set-for-GoPro-Hero-3-3-2-/281353145383?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4181f44c27

Automašīnā pie stikla jāpiestiprina navigācijas turētājs.
Paldies.

Wed, Oct. 22nd, 2014, 08:50 pm
[i]pikaczu: par Veneeciju

Tagad man jaatziistas skalji sev un citiem - es nebuuszu VFF salidojumaa. Lai vai kaa es miileetu savu alma mater, kas mani par cilveeku savulaik pataisiija, es uz Itaaliiju izteereeju paaraak daudz naudas un laika. Tomeer tas bija taa veerts.
Mees braucaam ar raini uz Bolonju. Bolonja arii ir jauka pilseeta, ar lielisku universitaates muzeju un arhiologijas kolekciju. Bolonjas makaronus needaam, jo atradaam labaaku variantu - netaalu no galvenaa laukuma ir eko szmeko regjonaalo produktu tirdzinjsz. Tirgus halles viduu ir galdinji, kur nopirkto var uzreiz apeest. Paeedaam juuras muudzjus, padzeeraam viinu un devaamies taalaak. No Bolonjas 2 h/11 eiras un bijaam Santa Lucia stacijaa, aizdevaamies uz savu viesniicu, kas jau 400 gadus lepni nes savu vieniigo zvaigzni. Viesniica bija starp Rioalte tiltu un Marka laukumu, liidz ar to tas, kaa mees no pudeles dzeram leeto viinu buus daudzu cilveeku atvaljinaajuma bildees. Vienu dienu vienkaarszi kliidaam pa pilseetu, ik pa laikam iekliistot kaadaa arhitektuuras izstaadee, vecaa bazniicaa, eestuvee vai dzertuvee. Otraa dienaa es skreeju pa muzejiem. Peec dodzju pils varu pateikt, ka var tomeer greznaak par ukrainju iereedni iekaartoties. Peedeejo nakti bijaam Bolonjaa. Izgaajaam pilseetaa uz drinku. Tas, ko paszi itaalji lok spainjiem - kampari, kaut kaads likjieris un dzirkstoszais baltviins, man szkjita par saldu un ruuktu
u, bet alus kroguu tiek pasniegts neatszkjaidiits.
Vitamiina h uznjemszanai ljoti labveeliigi apstaaklji.

Wed, Oct. 22nd, 2014, 08:03 pm
[i]acidkitteh posting in [i]kur_nopirkt: Velo cimdi

Kur Rīgā var nopirkt Fox velo cimdus? Nevis tos staipīgos, bet normālos full finger racing gloves.

Wed, Oct. 22nd, 2014, 06:54 pm
[i]unmade posting in [i]vajag: Vajag dzīvokļa biedru

Sveiki, cibiņi.
No 26. oktobra (oficiāli 30. oktobra) Sānavotos (rāmajā Avotu ielas komūnā starp Matīsa un Bruņinieku ielām) atbrīvojas viena istaba.
Pirms apkures maksājām nedaudz zem 80 eur par istabu (īre+komunālie+koplietošanas lietu iepirkšana+internets), ziemai nākot pieplusosies kurināmais, bet summa tāpat sanāk ļoti ok.
Dzīvoklī vēl trīs istabas un kaķis.
Jautājumus uzdot toms.murnieks gmailā.

Wed, Oct. 22nd, 2014, 05:44 pm
[i]neraate:

bērnudārza klasika - uzvilkt bikses pa virsu sporta biksēm, nesaprast kādēļ nav ērti un tad no staras izvilkt biezās zeķbikses, kuras novelkot bikses kāds aizmirsis izvilkt no biksēm. un nē, man vairs nav pieci gadi

Wed, Oct. 22nd, 2014, 05:10 pm
[i]lord: par sieviešu bekgraundu

kāpēc tik daudzas, pat visai izglītotas sievietes un tādas, kas vispār nelieto necenzētu leksiku krūtis tik bieži sauc par "pupiem"? tas ir kaut kādā veidā saistīts ar riebumu pret savu ķermeni? kolektīva iespaids no bērnības, vai kas tas ir? kāpēc "pupi"? kāpēs "сиськи"? kāpēc "tits"?

Wed, Oct. 22nd, 2014, 03:55 pm
[i]silpurene:

Aizgāju uz akmeņi manās kabatās un esmu bezgala pateicīga konkrētajai animācijai, jo īpaši pateicīga esmu par to tieši šobrīd, jo tuvojos trej-deviņu vecumam dzīvoju neatbilstoši  kaimiņu un ģimenes kārtīgas un veiksmīgas dzīves izpratnei un ļoti maz daru, lai viņiem izpatiktu. Animācijā izskanējusī formula dzimt-precēties-vairoties-mirt - nē, paldies! Un pie nākamā "kad būs,vai būs, cik tu pelni, vai tev ir auto" vērsies vaļā mani dusmu vārti un ka es jums saku, tie ir augsti un plati un grūti veras ciet!

Wed, Oct. 22nd, 2014, 04:08 pm
[i]morloku_karalis:

Indeed, their headlessness was a source of national regret

Wed, Oct. 22nd, 2014, 03:54 pm
[i]neraate:

šodien jau esmu kārtīgi pastrādājusi - izmazgāju veļu, izkāru, nomazgāju traukus, pagludināju, vairākkārt paēdu, šo to izmetu, šo to piekārtoju, bet to lielo darbiņu, kas manim dikti patīk, bet ir nedaudz biedējošs, vēl neesmu līdz galam izdarījusi. apsveru domu motivēt sevi, vispirms aizejot pēc dopinga.

Wed, Oct. 22nd, 2014, 01:49 pm
[i]kini: .

nu ja, jāpiefiksē par tiem cukuriem sev, gan alcheimera sakarā, gan izmēģinājums par gadu bez cukura. way to go. ja tas gribasspēks tikai neklibotu. 
un video par džeimiju un govīm mcdonaldā. 

Wed, Oct. 22nd, 2014, 01:13 pm
[i]deloveja_kundze:

Wed, Oct. 22nd, 2014, 01:04 pm
[i]santa_be: dzīves stila eksperti iesaka

Ēdu bulciņas un klausos James Blunt.

Wed, Oct. 22nd, 2014, 12:41 pm
[i]livia posting in [i]pajautaa:

Labdien!

Pieļauju, ka ikgadējs jautājums administratīvajā sfērā strādājošiem :)

Kādas foršas idejas/ dāvanas/ pasākumi organizētu jūsu birojos uz Ziemassvētkiem? Interesē:

1) pasākums 40 cilvēku birojam uz Ziemassvētkiem- var Rīgā, var ārpus Rīgas, ar kādu aktivitāti un svētku maltīti
2) dāvana tiem pašiem 40 darbiniekiem,
3) dāvana klientiem uz Ziemassvētkiem.

Protams, protams- katram pašam jādomā, viss atkarīgs no uzņēmuma, tradīcijām, darbības nozares utt, bet tomēr- varbūt jums atmiņā palicis kaut kas foršs, ko varētu pašpikot ?

Paldies! :)

Wed, Oct. 22nd, 2014, 12:42 pm
[i]deloveja_kundze:

Wed, Oct. 22nd, 2014, 12:03 pm
[i]huinja:

Wed, Oct. 22nd, 2014, 11:35 am
[i]kini: .

vakar džeimija recepte beidzot prasīja čuķ mazāk laika - pat bez virtuves kombaina [funkciju pildiju es], grilpannas un tikai ar little help from my friends, sanāca iekļauties kādā stundā, nebija mega ķēpīgi, tik vienā brīdī, kad vienlaikus jāmaisa rīsi, cūķis un mērce trīs traukos, uznāca 'āāā!'. tiesa, nav ne jausmas, kā tad garšo tas oriģinālais ēdiens, jo koriandru neēdam, fenheli neēdam, atsevišķi rukolu skajā neatradu un svaigas lauru lapas arī nē. so, who knows.

Wed, Oct. 22nd, 2014, 10:48 am
[i]neraate:

šonakt laboratorijā ar [info]ezss pētīju dažādas mazas, aktīvas dzīvības formas. bija lieliski. tik vien paspēju nodomāt, ka ceru, ka viņa vēl kadreiz uztaisīs interešu pulciņu pieaugušajiem

Wed, Oct. 22nd, 2014, 10:22 am
[i]osinsh posting in [i]pajautaa: HandiTak

Vai Latvijā ir pieejams HandiTak vai kas līdzīgs?

//ASV viens iepakojums maksā 5USD, savukārt, piemēram, UK Amazonē jau visas 37 mārciņas. Traki...

Wed, Oct. 22nd, 2014, 09:27 am
[i]kini: .

atkal cītīgi domāju, ka kaut kādas biļetes ir pērkamas un jebkas ārpus mājas darāms tik tad, kad būšu 'atēdusies' dzīvošanos pa mājām, bet.. šodien ir čigākas impro teātris (gan jau vēl kas labs tā festa ievaros), tagad ir Bildes (kuras laikam šogad izlaidīšu gan), bet vēl, vēl arī Everlast ar akustisko programmu, un man viņa balss un black jesus.. mmm. 
kārdinājumi ir briesmīga lieta. 

20 most recent