Sat, Jun. 25th, 2016, 01:17 pm
[i]unpy: ***

Kad runcim nav ko darīt, viņš laiza pautus, kad visa veida pūdeļu frizieriem darāmā aptrūkstās, šie metas brexitu apspriest.

Sat, Jun. 25th, 2016, 09:30 am
[i]fjokla:

man šitā ir bijis divreiz, nezinu kā to sauc, betē tāds, muzikālā un vizuālā saiešana kopā tik perfektā kombinācijā, ka tev aiz skaistuma tā iedur saulespinumā,ka saskrien asaras un gribas izvelties no mašīnas baranciņā un kaukt nebalsī, tas pirmais bija tad, kad kopā ar piafas non, je ne regrette rien, aiz ceļa līkuma iznira Pasienes baznīca, atagad, nupat vakar, kad salīdām tādi priecīgi un smirdīgi mašīnā un uzreiz pielipām pie sēdekļiem un lēnām čunčinājām pa ceļu, kur rudzi no abām pusēm, kas šūpinājas un ta, hujakts, un zāle ar bišu spietu (ja nu kāds vēl nezin), un vai man dieniņ, ka tiešām tūlīt nomiršu. Kāds zin to pēteri, to dragūnu? ir lecīgs? ja nav lecīgs, nododiet, celuju vaši ručki, vīrietim taisni šitā ir jāskan, kā tu skani

Sat, Jun. 25th, 2016, 11:07 am
[i]chimera:

brexita sakarā man ļ. patīk, ka visi ir priecīgi. priecīgs ir sikbojs, kas svin iluminātu sakāvi. priecīgi ir vecmīlgrāvieši un viņiem līdzīgie, kas posto ģifkas ar misteru bīnu, kas visiem rāda fakus, un "nu tik būs (pizģec eu)". priecīgi ir tie, kas reposto ziņas par britiem, kas wtf'kā gūglo, kur tagad iekūlušies, un par krītošu mārciņu, un "nu tik būs (pizģec uk)". priecīgi ir sprīdīšu nīdēji/skauģi (mazāk priecīgi ir sprīdīši paši, bet nu kamōn, konclāģeri viņiem nedraud).

brīžiem tas prieks atgādina ballīti, kurā kāds no viesiem pievēma lustru un sasita vāzi, un uzreiz ir inčīgi, visiem ir par ko runāt, turklāt pats galvenais - šis viesis nebiji tu!

(viss, protams, var būt pavisam, pavisam slikti (visiem vai dažiem), betē, kuru tas uztrauc, karstā saulītē sēžot)

Sat, Jun. 25th, 2016, 10:07 am
[i]neraate:

un vispār te ir forši, brauciet ciemos (bet būs kaut kas jāpalīdz. darbi gan dažādi, ne visi nogurdinoši, ne visi garlaicīgi)
un es domāju moš šogad ērkšķus ķiršu lapās izvārīt jau tagad pirmo porciju, varbūt beidzot būs zaļš un stingrs tas ievārījums, nevis sārts un kā sīrups

Sat, Jun. 25th, 2016, 10:02 am
[i]neraate: rīta idille

gulēt ar savu uzticamo Sančo Pansu (Susuru), dzirdēt kā ģimene brokasto un kaut kur dipinās mazas veiklas pēdiņas un aiz loga zālājā kaut ko klaigā kovārņu bērns
šogad mums mājās četras bērnistabas. t.i. vismaz četras. viena iekšā, viena skurstenī un divas diametrāli pretējos jumta pakšos

un vakar krēsliņā stirna atkal nāca ēst mūsu dārzu. pāri žogam gan vēl nebija pārlēkusi. nu ja, vecmamma saka, kabači nemaz lielāki neaug, tik lieli ir kā pirksts. un es nodomāju, ka pagājušā gada sūdīgās ražas mistērija ir atrisināta. tikai jocīgi, ka kāpostus pagaidām nav aiztikusi. laikam eiroskeptiķe un galīgi nav hipstere

Fri, Jun. 24th, 2016, 11:01 pm
[i]kini: .

jāņos pārbaudīju, talsi vēl vietā, tagad vēl smukāki kā kādreiz. tādas īstas relax dienas dikti foršā kompānijā. tagad miedziņu. saules nogurdinātie.

Fri, Jun. 24th, 2016, 10:40 pm
[i]neraate:

un vēl es jau otro dienu (beidzot!) staigāju kleitās!

Fri, Jun. 24th, 2016, 10:27 pm
[i]neraate:

manī pamazām atgriežas iekšējs miers un līdzsvars. šodien bija pavisam laba diena. es gan lielākoties zvilnēju dīvānā, lasīju "Vilnu" un pārstrādāju ūdeni, bet vakarā bijām pie upes. ar bērniņu, sunīti, Gandrīz_Vīru un mammu. visi nopeldējāmies, visi izbridāmies un atpūtāmies. un bērniņš šodien divas reizes trāpīja podiņā

un vakar pie mums atnāca Rižiks. ir te tāds kaut kur kaimiņos. piekāpj regulāri, ietusē ar mūsu kaķiem un tracina mūsu suņus. vakar jau tumsiņā atnāca pie ugunskura un galda, nomaurojās, G_V paņēma uz rokām un es biju beigta un pagalam. tik! smuks! un mīļš un murcāms! un liels - masīvu ģīmi, lielām ķepām. es viņam jau teicu - ja sarunā ar visiem citiem, kas te dzīvo, es viņu ņemu jebkurā mirklī. tikai bumbām gan būs jānāk nost, lai apdomā kārtīgi. Susuram tik ļoti nāca miegs, ka viņš nepamanīja, ka Galvenais Ienaidnieks ir virs viņa galvas. un vēlāk drusku dabūja pa purnu, jo kaķis nesaprata par ko pēkšņi stress, ja viņš vismaz pusstundu mierīgi mīcījies pa rokām un ēdis no suņa trauka

Fri, Jun. 24th, 2016, 10:32 pm
[i]konstruktors posting in [i]vajag: ***

Vajag istabu kādā komunālā hatņikā. Vēlams sadzīvojot ar cilvēciskām būtnēm, kam patīk runāt ar kaimiņiem.

Fri, Jun. 24th, 2016, 06:24 pm
[i]217:

Es ceru, ka skoti uzrīkos neatkarības referendumu :) moš jāpārceļas uz Edinburgu :)

Fri, Jun. 24th, 2016, 07:13 pm
[i]spuldziite posting in [i]pajautaa: Siet sieru

Stundu stāvu maisīdama
Nerec mans Jāņu siers..

Kur problēma, ka nekādas sūkalas nedalās (par karstu, par aukstu, karote nav no īstā koka?)
un
kā glābt visu pasākumu? (pacietība? Citrona sula? Alus?)

Fri, Jun. 24th, 2016, 05:37 pm
[i]fjokla:

nučau!

Fri, Jun. 24th, 2016, 03:39 pm
[i]yoni: Pagānu sekss

Esmu iestājusies FB grupā, kur tiešām jūtos kā mājās. Sevišķi iekš Freaky fridays. Pagānisms, maģija, sekss. Tieši tā, kā man patīk - pilnīgi brīvi, bez idejām, ka tas būtu neķītri. Var mierīgi flirtēt ar sievietēm. Pat tad, ja viņas uzskata sevi par heteroseksuālām, tomēr flirtējas pretim. Notiek aptaujas par dažādām interesantām tēmām, bet neviens viedoklis netiek apsmiets vai noraidīts. Ir strikti monogāmi un heteroseksuāli cilvēki, ir pilnīgi poliamori biseksuāli un visas citas kombinācijas. Katram ir sava vieta, neviens nevienu necenšas pārliecināt par kaut ko. Visi kopā var brīvi runāt, iepazīties, izklaidēties, jokoties.
Tāda ir pasaule, kādu es vēlētos redzēt visur. Kaut vai bez pagānisma daļas, bet tā brīvā uztvere un atvērtība dažādībai. Ir parastās pagānu, vikāņu grupas, kurās nav šīs atmosfēras, bet šī - Pagan/Wiccan dating and friends - ir izcila vieta. Esmu tur sākusi vairākas interesantas sarakstes. Skumji, bet lielākā daļa no šiem cilvēkiem ir amerikāņi un dzīvo otrā pasaules malā. Ir, protams, arī eiropieši, bet mazāk.
Pilnīgi atšķirīga atmosfēra no parastās sekssaitu sajūtas. Latvijas saitos vispār liekas, ka tur salasījušies kaut kādi neapmierināti cilvēki, kas šausmīgi kaunas par visām savām fantāzijām, ir rupji, vulgāri, lai it kā parādītu savu brīvību, bet patiesībā ļoti iekšēji sasaistīti un konservatīvi cilvēki.
Pasaules pagānu attieksme ir pilnīgi cita nekā mūsu bāleliņiem dievturiem un senticībniekiem. It kā jau arī viņi spēlē kaut kādu brīvību, ka mums taču ir nerātnās dainas utt, bet patiesībā tā pati kristīgā attieksme vien ir. Uzspēlēsim tik kādu neķītru šlāgeri un pasarksim, paķiķināsim.

Fri, Jun. 24th, 2016, 02:49 pm
[i]chimera:

kad, labi apdomājuši, atteicāmies no nakts pārgājiena uz kolka un nolēmām pampt rīgā, nespējām atrast nevienu sup'u iznomātāvu, kas strādātu pa jāņiem, un tomēr nolēmām rīgā nepampt, lēmums bija ļoooti pareizs.

also, ES TAČU TEICU! http://klab.lv/users/chimera/1514192.html
kam vēl nagi niez paspekulēt ar valūtām un/vai braukt uz londonu uzdzīvot pa_leeto?

Fri, Jun. 24th, 2016, 05:21 am
[i]217: ref

nu i bļe, anglija, pardon my french

Thu, Jun. 23rd, 2016, 10:07 pm
[i]psihs posting in [i]gribam_zinaat:

jus šodien noprovejat kadu alkoholisku dzerienu?

Thu, Jun. 23rd, 2016, 08:16 pm
[i]telefontubbie: cidoniju sidrs, yo

Saules tusnīgo ripināšanos uz otru pusi atzīmēju jau 21.datumā dziļos pāķos, Rudes muižā.Ļoti feini patiesībā, gribas nākošgad arī speciāli izņemt brīvus īstos saulgriežus un kaut kur atzīmēt ar makten kulturāliem ļaudīm.Neviens nebij vafelē,bet tāpat bij danči un lustēšanās! :D Grāmatnīcā šovakar tikai pašā pēdējā stundā ienāca "jāņubērni" ar vaiņagiem,heh, laikam jau vakar vakarā rīdzenieki izkratījās no Rīgas.
Pirmo reizi miljons gados Rīgā Līgo vakarā nelīst!!wowww. Rīt brīvdiena. Uz ē-pastu raksta kaut kāds francūzis, kurš gribot bradāt un fočēt jūlija sākumā. Varbūt pat paņemšu pāris brīvdienas, lai var sabradāties.

Thu, Jun. 23rd, 2016, 06:27 pm
[i]neraate:

lielu daļu man pazīstamo sieviešu ir skāris trakums. man likās, ka es jau nekad, uz mani tas neattiecas. ha! tagad arī es esmu trako bataljonā. tikko izplosījos pa siltumnīcu. iznācu drīzāk nevis noguruma, bet saprāta balss dēļ. rīt jāiet paskatīties vai neesmu pārāk daudz to lapu noplēsusi. trakākais, ka man atkal ir lomkas. atkal gribas pirkstus zemē un sazemēties. roku āda un ekzēma gan par šo paldies nesaka

Thu, Jun. 23rd, 2016, 01:42 pm
[i]neraate:

saņēmu mīļoto aiz rokas, ieraudzīju toņu atšķirības un pati no savas krāsas nobijos. uzvilku kleitu, beidzot tik foršs un silts, pēcpusdienā iešu dzīvoties laukā. moš nokrāsošos veselīgāka (vai vismaz zaudēšu dzeltenzaļgano toni)

Thu, Jun. 23rd, 2016, 10:43 am
[i]chimera:

vakar pirmo reizi aizgāju uz treniņu ar episku nosaukumu brazīļu pakaļa. забегая вперед, jāsaka, ka ne pie kādas brazīļu pakaļas es netiku un diez vai tikšu, jo pirmo reizi mūžā pazorna aizmuku no treniņa 25 min pēc tā sākuma. es ienīstu platformas! man besī tupties un lekt! man besī lekt uz platformas krusteniski un what not, un tas, ka tas viss jādara ar 8-12 kg smagu bodībāru uz pleciem, ir mazākais ļaunums. man ir fobija, ka tūlīt es ar visu platformu aizlidošu pa gaisu, un tas nepāriet pat tad, kad esmu nolēkājusi n minūtes un pārliecinājusies, ka tā ir stabila. kas interesanti, no lielām bumbām nomaukties man nav bail, un esmu to arī darījusi.

mana mīļākā sporta un nejēdzību blogere iesaka iet tieši uz to, kas besī visvairāk, jo ieguvums būs maksimāls, un es līdz šim viņai klausīju. sakodu zobus un regulāri gāju uz zumbu, un tik tiešām - man vairs nelēkā pulss, turas kardiozonā, neskrien debesīs. bet ar to visu man zumba un citi kardio nav sākuši patikt vairāk! nu, tāda tirināšanās.

bet bara instinkts ir hā! uzreiz pēc tam, kad sāku skrūvēt laukā savu platformu, viena beibe aizskrēja nolikt savu bāru, otra - iztesās ārā pa durvīm elpot gaisu. būt lielākajam lūzerim ir iedvesmojoši.

20 most recent