Fri, May. 29th, 2015, 12:22 pm
[i]morloku_karalis: ko viņi baroja tā vietā

"ŠOKS: Ventspilnieki gadu baro sienu, jo domā, ka tur dzīvo kaķis"

Fri, May. 29th, 2015, 12:12 pm
[i]neraate:

ziniet, man ir plāns. kad būšu veca un vairs nederēšu savai profesijai, es dzīvošu kaut kur skaistā, mierīgā vietā, kādā mazpilsētā un pēc ārzemju parauga atvēršu vai nu B&B vai kafūzi ar maziem galdiņiem, grāmatu plauktiem visā sienas augstumā (starp citu - vai esat kādreiz redzējuši Bibliotēkas istabu Bruknas muižā?!) un cepšu un tirgošu kūkas un kūciņas u.t.t.

šim sapnim man pietrūkst tikai verķa, ar ko uz kūkām un pīrāgiem spiest putukrējuma, vārītā krema un bezē puķītes u.tml (ir kādi ieteikumi?)

Fri, May. 29th, 2015, 11:32 am
[i]silpurene:

kāpēc vīrieši, kad ir saslimuši, kļūst tik ļoti stūrgalvīgi?

Fri, May. 29th, 2015, 11:00 am
[i]unpy: Dzīvās dabas vērotāja piezīmes.

Mājā ielidoja bezdelīga un jau desmito minūti netiek ārā. Kas tālāk?

Fri, May. 29th, 2015, 09:24 am
[i]veed_logs:

Izlasīju naidu kurinošo rakstu par satiksmes organizāciju Rīgā:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/lidz-2030gadam-riga-bus-par-60-mazak-stavvietu-krbarona-iela-klus-par-gajeju-ielu.d?id=46033015

Manā skatījumā satiksmes regulēšana pilsētā ir viena no tām lietām, ko var sakārtot relatīvi vienkārši, bet pietrūkst spēju un vēlēšanās (vai abu divu). Ja paskatamies, kas šobrīd notiek Rīgā ar satiksmi, tad es kā parastais lietotājs nerīdzinieks novēroju divas lietas - nesamērīgi dārgs sabiedriskais transports apvienojumā ar liela apmēra izsaimniekošanu un korupciju Rīgas Satiksmē un veloceliņi. Veloceliņi ir tizli un pavisam tizli, bet it kā kaut kur ir. Pirmā veloceliņu asociācija man ir šķībās līnijas uz Lāčplēša ielas. Kad tās parādījās, šķiet, ziemā, tad to, ka pa tām nebrauc velosipēdisti norakstīju uz nesezonu. Tagad, kad ir īstā sezona es redzu autovadītājiem nozagtu vienu joslu un mašīnu rindas, kamēr pa tukšo "velosipēdistu joslu" neviens nepārvietojas. Vai tā bija satiksmes uzlabošana? Skaidra lieta, ka nē. Par Rīgas Satiksmi un sabiedrisko transportu vispār īpaši negribas runāt.

Aktuālā tēma, tātad, ir gājēju iela un būtiska autostāvvietu skaita samazināšana centrā. Kur tad lai cilvēks liek to mašīnu? Jau tā maksas stāvvietas Rīgā ir vājprātīgi dārgas, tagad papildus tam kopējo stāvvietu skaitu vēl samazinās. Ak, jā, ir taču jāiet ar kājām un jābrauc ar velo. Un jāizmanto sabiedriskais transports! Aha. Domāju, ka vairums cilvēku, kas ar automašīnu atrodas pilsētas centrā nebrauc no centra uz centru, cilvēki brauc no kaut kurienes uz centru. Principā šiem datiem būtu jābūt mūsu satiksmes pētītāju rīcībā. Tagad cilvēkiem, kuri vēlēsies tikt uz centru no priekšplsētas uzspiedīs izmantot no korupcijas un izsaimniekošanas smakojošo sabiedrisko transportu (bet varbūt, ka vienkārši smako bezdelītis, nezinu) vai arī tiem, kas brauks ne no Rīgas, tiem alternatīvu vienkārši nepiedāvās. Jau sen dzird solījumus par ārpuscentra autostāvvietām, no kurām ērti varētu nokļūt ar [dārgo un pēc korupcijas smakojošo] sabiedrisko transportu, bet pagaidām neesmu tādas novērojis (vismaz savos maršrutos). Un pat, ja tādas būtu, tad piedošanu, bet cilvēkam ir jābūt visnotaļ turīgam, lai atļautos braukt ar sabiedrisko transportu Rīgā, jo īpaši, ja tas ir ar vienreizējo biļeti tādiem neregulāriem braucējiem, kā piemēram, es. Kā skaties, kā ne, bet veidojas situācija, ka pilsēta un ērtības ir domātas bagātajiem, bet pārējie labāk, lai nemaz nelien un sēž savās četrās sienās. Paredzu, ka manā dzīvē mainīsies tikai tas, ka tagad likšu mašīnu vēl tālāk no centra un iešu ar kājām vēl vairāk. Tas arī viss (savus ētalonus variet sev kaut kur iebāzt).

Nebūdams liels speciālists varu uzreiz ieteikt ļoti vienkāršu, bet Rīgā nerealizējamu satiksmes uzlabošanas plānu:
1.Uzlabot sabiedrisko transportu (šis jau ir izgāzies un nav paredzami uzlabojumi).
2.Samazināt autostāvvietu skaitu centrā paralēli palielinot autostāvvietu skaitu ārpus centra (park & ride).
3.Uzlabot gājēju un riteņbraucēju celiņus un infrastruktūru (vietas, kur pieslēgt velosipēdus).

Primitīvi vienkārši. Bet, ja šo nespēj izdarīt, tad varbūt, ka labāk nevajag vispār neko darīt? Vismaz ietaupīsies nauda un cilvēku nervi.
Principā viens no galvenajiem problēmas stūrakmeņiem ir tieši Rīgas Satiksme. Jau tas vien, ka cilvēki ar sabiedrisko transportu ir ļoti neapmierināti, brauc "pa zaķi" vai nebrauc vispār (lai gan normālā situācijā to gribētu darīt) ir totāla satiksmes organizētāju izgāšanās, ar to arī vajadzētu sākt.

Fri, May. 29th, 2015, 09:25 am
[i]kashadura posting in [i]vajag: Nekontačī.

Pāreju no angļu štekera uz latvju cūku. Nevar fočikam lādētāju sienā iedabūt.
Uz veikalu sūtīsiet?

Fri, May. 29th, 2015, 08:08 am
[i]sirdna:

Also, 560 cilvēku frendlistē stundas laikā ģenerē precīzi 0 ierakstus. Kā jūs zeme nes, a?

Fri, May. 29th, 2015, 07:59 am
[i]sirdna:

Arvien vairāk atpalieku no modernām tehnoloģijām. Piemēram, ka Youtube video šārēšana Facebook'ā saucas "aplikācija". Lai gan viss, ko "aplikācija" dara ir pievienots teksts pēc šablona "X darīja Y. Tas, kas pēc tam notika, šokēja nāciju!" Un neatlaidīgs lūgums mīlēt šo aplikāciju, jo, ziniet, mēs burtiski sitamies vai nost, lai šitos kolosālos kadrus jums sagādātu un debīlos tekstus izdomātu. Vai, vēl labāk, ja jūs mūs nemīlat, paliksiet nešokēts uz visu mūžu. Lai gan nav grūti paskatīties video nosaukumu un sameklēt Youtube, ja nu man tieši šodien ir šoka trūkums organismā pēc iepriekšējā šoka, kad sunītis nolaizīja kaķīti.

Fri, May. 29th, 2015, 07:02 am
[i]sirdna:

Dators man piešķīra vārdu "Persijs". Priecājos iepazīties, Sirdna Abramovičs Persijs. Jaunākais.

Fri, May. 29th, 2015, 12:12 am
[i]planeeta:

78 slaidi 15 minūtēs ir reāli?

Thu, May. 28th, 2015, 10:12 pm
[i]evy:

par netaisniibas likumiem [vai nu sauciet kaa gribiet] runaajot, veeleejos atkal tikai pachiiksteet. jo shodien suunu ciemu apciemo black eagles prezidents, kursh ir izdaudzinaats balliishu karalis. bet!!! man riit no riita ir daaaaaaarbs! balliitees nesleepjas taa laime, juus teiksiet, ja? un darbs dara dariitaaju, aarbaits maheno briivu, ja? nee! man, luudzu, balliites padavaikje. vot, ieshu gan es shodien balleet! pofig, ka riit es mirshu nost. gara aciim jau redzu, kaa leeni un pohaini suudzos cibai par sliktu pashsajuutu..
jel, piedod, ciba.
bet balliitei buus buut!

upd. aizmirsaas piemetinaat, ka shobriid balliite jau rit pilnu sparu, bet man veel divas stundas jaastraadaa...shnjuk, nu!

Thu, May. 28th, 2015, 12:26 pm
[i]mazeltov posting in [i]hanna_beedz:

Tev ir standarta vai nestandarta augums? Kur var ar tiem standarta kanoniem iepazīties? Kāpēc meiteņu vietā neizmantoja vārdu "modeles"?


Izveidosim skaistu stāstu ar nestandarta auguma bezkompleksainām meitenēm!

Thu, May. 28th, 2015, 07:10 pm
[i]perfekta:

Cik tas ir grūti izveidot misiju un vīziju.
Tomēŗ workshop ar visām valstīm novadīts, šķēpi salauzti un rezultāts sasniegts.
Viss. I'm off.

Thu, May. 28th, 2015, 06:41 pm
[i]unpy: Tīri piefiksēšu.

Lūk, šobrīd esmu pilnīgi laimīgs. Spīd saule, čivina putni, skan ļoti pieklusināta un neuzmācīga muzīka, esmu paēdis, nedz redzes, nedz dzirdes laukā nav itin neviena cilvēka vai citu cilvēku radītu trokšņu, šī brīža pilnīgi visu manu niecīgo vēlmju apmierināšanai ir viss, pat ar uzviju. Un šī brīža priekšā atkāpjas pilnīgi viss, dēļ kā man laimīgam nevajadzētu justies itin nemaz. Ir tikai šis riktīgi lieliskais brīdis ar dzelteno taureni, kurš sēž man uz ceļgala.

Thu, May. 28th, 2015, 03:08 pm
[i]slepkava posting in [i]pajautaa:

Cik grādi ir neapkurinātā telpā, ja ārā ir -20C?

Wed, May. 27th, 2015, 09:01 am
[i]metam_nost: 31. diena, 27.05.2015

Šī diena ir ok. Ir nogurums. Ļoti liels nogurums. Šķiet, ka organisms vienkārši iet uz hibernēšanos. Kaut gan jau šķita, ka pavasara nogurumam esmu pāri. Un laikam jau esmu.

Skriets nav jau kopš 16.05. Riktīgi sūkā. Bet negribas arī. Un kā man te netālu saka: "Čerez ņehoču ņe nado." tā var tikai sabojāt garastāvokli vēl vairāk.

Tālāk parasts spams un ēdienkarte )

Ar pilnu vēderu un šokolādes uzkodu pat netiku līdz kaloriju budžeta augšai (palika vēl kādas 80 Cal). Tas noslēdza šo dienu. Droši vien, ka jāskatās uz organisma reakciju uz vairāk kalorijām, svara izmaiņām un jāskatās, kā pielāgot tālāko ēšanas plānu. Iespējams vēl joprojām ir deficīts, nu, droši vien vēl joprojām ir deficīts. Bet to es uzreiz apgalvot nevaru. Viskautkur ir lasīts, ka kalorija deficīta diētas palēnina vielmaiņu, tāpēc bliezt virsūt absolūti lielo kaloriju daudzumu, kas pēc teorijas būtu miera vajadzībām nevajag. Svara nomešana nav sprints. Kaut kā tā.

Thu, May. 28th, 2015, 12:27 pm
[i]neraate: Mandeļu milti

kur jūs tos pērkat: Gemosā? lielveikalos? maļat pašas?

Thu, May. 28th, 2015, 12:25 pm
[i]neraate:

šorīt es piecēlos 10:38. no laimes gan galva bija kā spainis, toties šobrīd jūtos kā renegāts. 'i could clean my whole house! I could clean whole world! I could walk all the way to China!'

Thu, May. 28th, 2015, 12:25 pm
[i]lasitajs:

pa pēdējo mēnesi, diviem esmu novājējis (ja tas vispār ir iespējams).
prasās siksnai izdurt vēl vienu caurumu.

Thu, May. 28th, 2015, 12:00 pm
[i]silpurene:

šodien 28th may veikaliņa izpārdošanā tikai mazliet civilizētāk kā mosh pit 

20 most recent