Fri, Dec. 19th, 2014, 06:17 pm
[i]feita_kleita: Kopsavilkums.

Šis ir bijis smags gads. Nāves, šķiršanās, pieviltas cerības, izmisums, kara bailes, skumjas, depresija, izmisums, vilšanās. Cilvēki iedomīgi, augstprātīgi, sveši, nosodoši, liekulīgi, sirds ļauni. Vietas nomācošas, skumjas, pamestas, pārlieku šauras. Atziņas- nekad, nekad nevērtēt cilvēka sirds tīrību par pamatu ņemot savu, tad nākas ciest, tad nākas vilties.

Nākotne? Plūdīšu vadoties pēc iecerēm. Atkal vilšos, cietīšu, iepazīšu cilvēku dabu un vājības.

Fri, Dec. 19th, 2014, 05:33 pm
[i]maksiine:

Having a vagina doesn't stop me believing that my balls are bigger than yours ;)

Fri, Dec. 19th, 2014, 03:12 pm
[i]auksts_entelekt: mans pirmais gada MAS

Вечной любви в самом деле не бывает. dzeru alu, ēdu pliku rupjmaizes riencientiņu (nopirku krievu veikalā) un klausos uz ausīm up. Pasaulei tik tiešām kaut kādas skrūvītes aizgājušas pa pieskari...un arī laikapstākļi tādi, ka salst ķepiņas. uz Latviju nelidošu, lidošu uz Tenerifi. man te viens tantuks, kurš ir tiešā nozīmē miljonārs, bija šodien savācis paciņu. jautājums viens:kā tikt vaļā no Stokholmas sindroma. Sestdien sēdējām ar Dž. vīru dārzā, pīpējām kāsīti un slinki vācām kopā bērnu izmētātās mantas. esmu pūce ne cīrulis, tāpēc no rītiem izmantoju visas iespējas, lai ilgāk pagulētu. mīļie, draugi, glābiet. skaistajā, romantiskajā viesnīcā, ar vannu uz balkona, kur skats aiziet perspektīva kalnos, nekas nesanāca, jo tur bija remonts. vakar pirmsgulētiešanas pastaigā pie miskastēm ieraudzīju brīnumskaistu eglīti.

Fri, Dec. 19th, 2014, 02:29 pm
[i]kini: .

kaut kad nesen sapriecājos par sevi, ka beidzot gana elastīgi spēju reaģēt uz visādām mainīgām situācijām un nepieķerties tam, ko biju izdomājusi un gaidījusi. dzīvot tā ir viennozīmīgi vieglāk. visvieglāk vispār ir tā, neko negaidot un necerot.
.
bet tagad es gribu mājās un suni. un grāmatu. un varbūt tēju. atpūsties un sevi.

Fri, Dec. 19th, 2014, 02:20 pm
[i]sirdna: Katru koku būs pazīt pēc tā mēneša pirmajiem ierakstiem cibā.

Labrīt vai labvakar,kā nu kuram.
Murkšķa diena ir apmākusies -> agrs pavasaris -> gut.
Sirdna bija parasts lodveida planktons, kad pilnīgi negaidot te pēkšņi!
Augstu Andu kalnos, stāvas kraujas malā aug melnais žultskoks.
Brīvdienas pagāja.
Ik pa brīdim mēģinu uztaisīt kaut ko apēdamu.
Tāda pelēka diena. Taisni prasās pēc viena.
Zinājāt, ka PIV = rape?
Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.
3
Pirmais novembris ir iestājies.
hme.

Fri, Dec. 19th, 2014, 01:39 pm
[i]smille posting in [i]pajautaa: Kā pielīmēt sniegpārslas

Kā vislabāk un visskaistāk piestiprināt papīra sniegpārslas vai kādu citu papīra ornamentu pie stikla? Klīsterim ir kāda labākā proporcija, vai vnk var taisīt pēc intuīcijas un grūti greizi nošaut? Vai procesā ir kādi triki? (piem, vai ar līmi smērē stiklu vai sniegpārslu, jāuzgaida vai jālīmē cik vien ātri var?)

Paldies par padalīšanos pieredzē un priecīgus svētkus!

Fri, Dec. 19th, 2014, 01:29 pm
[i]sprungulis posting in [i]vajag: matracis - mēs meklējam viens otru!

varbūt tieši tu esi dzirdējis, ka kādu šajā gada nogalē drūmu dara fakts, ka nav kur likt nevajadzīgu vienguļamo matraci?
esmu gatava ņemt paspārnē praktiski jebko, kas vēl ir cilvēcīgi guļams, Rīgas ietvaros savācams, kā arī samaksāt nelielas naudiņas, ja neceļās roka mest pakaļ tāpat vien!

ja zini kādu variantu - uzšauj komentāros, cheers!

Fri, Dec. 19th, 2014, 12:32 pm
[i]morloku_karalis:

cukura mūzikls turpina būt visādā ziņā smieklīgs: http://www.diena.lv/kd/muzika/tiesa-apmierina-millera-prasibu-pret-manfeldi-strida-par-muzikla-cukurs-herbets-cukurs-dziesmu-tekst-14081560

sanāk, ka Manfelde vispirms uzrakstīja lirikas un tikai pēc tam atvēra vikipēdiju un tad viņai bija tāds "par koooaaa es nupat veselu mūziklu uzrakstīju!?"?

un, kad prasīja atpakaļ naudu, izslēja zodu, secināja, ka "tad jau taisnība vien būs, ka fašisti paši ir vislielākie žīdi", apcirtās uz papēža un devās savās ar honorāra tērēšanu saistītajās gaitās.

Fri, Dec. 19th, 2014, 12:29 pm
[i]morloku_karalis:

Fri, Dec. 19th, 2014, 12:29 pm
[i]sirdna:

McDonalds 20 gadu laikā ir uzsaukuši 4 bērniem biļetes uz futeni. Jauki.

Fri, Dec. 19th, 2014, 12:19 pm
[i]ululate posting in [i]pajautaa: Vajag gaišu padomu, kā ātri un lēti uztaisīt galdu

Man ir tāda problēmiņa. Jāuztaisa pasākums ar cepeša ēšanu 11 cilvēkiem, bet nav galda. Tā nu es esmu secinājusi, ka priekš "galda virsmas" varētu nopirkt vnk vienu plāksni finiera, bet nerodu idejas, ko lai pastutē apakšā galda kāju vietā. Varbūt kāds no jums kādreiz ir kko līdzīgu darījis un var padalīties ar idejām?

Fri, Dec. 19th, 2014, 11:01 am
[i]lord: par nikneimiem un izmirstošo paaudzi

Vai man tikai tā liekas, vai mana paaudze (nu, teiksim 27 - 35) ir tā, kurai ir raksturīgi nikneimi? Es esmu Lords kopš 14 gadu vecuma, parakstos kā Lords (kopš kādu 16 gadu vecuma), mani lielākais vairums no draugiem tā sauc un dažviet arī profesionālajā vidē. Un liela daļa no maniem draugiem arī labprātāk dzird sevi uzrunājot nikneimā, kā vārdā. Un iepazīstoties ar minētās paaudzes pārstāvjiem var droši stādīties priekšā pēc nikneima un to parasti pieņem un tā arī sauc. Pavisam savādāk ir ar gados jaunākiem cilvēkiem - es pazīstu baigi maz cilvēkus jaunākus par 25 gadiem, kurus sauktu nikneimos, tas vienkārši nav pieņemts... gados vēl jaunākiem lielākajai daļai ir vairāk vai mazāk unikāli vārdi un pēc nikneimiem nepieciešamības nav, bet arī tie, kas ir tradicionālo vārdu nesēji, tiek saukti vārdā.

Es to saistu ar sociālo mediju lietojumu - mūsu laikā bija čati - mIRCs, ICQ, ciba, mūsu pašprezentācija internetā notika caur niku, kurš pauda to, kā mēs izjūtam savu personību, un ja bija bilde, tad ļoti reti kad kāds lika savu foto, lielākoties tas bija avatārs, kurš raksturoja pašidentifikāciju vai pašsajūtu... nu, viss, kā tas arī šobrīd ir cibā... bet tad nāca sociālie portāli, kur uzreiz galvenā prasība bija, ka otrā galā ir reāls cilvēks - pašidentifikācija - Vārds/Uzvārds, obligāti fotogrāfija, kurā var skaidri redzēt, kāds tad tas jūzerītis dabā izskatās. Mēs jau esam pārejas perioda paaudze, izmirstoša suga, kuriem pat formālā atmosfērā izdzirdot savu pie dzimšanas doto vārdu rodas diskomforts. Jā, te es pēkšņi atcerējos revolūcijas laika Krieviju, kad arī visi darbojās ar nikiem, bet viņiem nebija cibas...

Jā, tas ir tikai mans novērojums un visai iespējams, ka es kļūdos.

Fri, Dec. 19th, 2014, 09:44 am
[i]unpy: Skumjais Ziemassvētku laiks.

Ievērtēju spamu, kas uz svētkiem sanācis, nu, jā. Viss pareizi. Man tiek piedāvāts iegādāties dzirdes pastiprinātāju, jo "Dzirdes pastiprinātāji pastiprina apkārtējās skaņas un labi palīdz vājdzirdzirdības gadījumos kad cilvēks dzird apkārtējās skaņas, uztver vārdus, bet ir pastāvīgi jākoncentrē uzmanība lai uztvertu runas jēgu kopumā."

Mājienu sapratu. Tiesa, varēja jau godīgi to man nepieciešamo lietu nosaukt par saprāta pastiprinātāju.

Fri, Dec. 19th, 2014, 09:17 am
[i]kini: .

morning pic. iedvesmai.

Fri, Dec. 19th, 2014, 01:17 am
[i]banderlogs:

Kaķu skaits aizbraucot:3
Kaķu skaits atbraucot atpakaļ:1

Tagad vēl mazāk gribās braukt atpakaļ, ja mājās no trim runčiem mani sagaidīs tieši tas, kurš man vismazāk patika un vispār bija pēdējais sesks, ne normāls kaķis.

Thu, Dec. 18th, 2014, 11:13 pm
[i]kini: .

atkal ēdienu saraksti, kas kkad jāapskata. pirmais  - inflammatory. otrais - anti-inflammatory. bet nekā padarīt, kad palasās, tad kaut kā turpinās lasīties. 
jau kādu laiku atnāku mājās un taisu sev ēst. nevis tāpēc, ka otram. nevis vēl kaut kāpēc. bet tāpēc, lai pati paēstu tā, kā gribās un ir laba sajūta. pat ja tas prasa krietnu laiku un tas nav viens ēdiens vienā katlā, nē, tie ir vismaz divi, kur jāgriež, jāmazgā etc.  šod. atkal kičari ar sasautētiem dārzeņiem un tofu. un tad tur aiziet ķimenes, kanēlis, krustnagliņas, ingvers, šitas kā viņu tur, asafetīda un vēl dilles pieliku, gan jau kko aizmirsu nosaukt.  ņam, ņam, ņam. tāpēc gribās vēl. un jo vairāk ēd ko tādu, kas patīk, jo grūtāk ko tādu, kas nē. 
.
mana dodpieci dziesmiņa jau atskaņota, varbūt jānopērk vēl kāda. 

Thu, Dec. 18th, 2014, 08:18 pm
[i]spkwrds posting in [i]iztulko: Quinoa

Sveiki, Iztulko.
Kā latviešu valodā pārtulkot "quinoa" sēklas? Taču ne jau "kinza," vai ne?

Thu, Dec. 18th, 2014, 09:48 pm
[i]sirualsirual posting in [i]vajag:

Vai kādam ir nevajadzīgs ledusskapis, vēlams ar saldētavu?

Thu, Dec. 18th, 2014, 08:20 pm
[i]lord: par pazemību

Des hommes et des dieux - filma par varonību, kā es to parasti esmu sapratis... neredzu varonību dūru vicināšanā par mistiskiem ideāliem, varonība ir spēja pārvarēt sevī savas dabiskās vājības...

Thu, Dec. 18th, 2014, 07:35 pm
[i]maksiine:

Pārlasu 14.decembra vakara e-pastus... totāls blackout... 
paldies 
userinfogorgona par virtuālo atbalstu un klātbūtni :*

20 most recent