Tue, Jul. 7th, 2015, 08:16 pm
[i]presiite posting in [i]vajag: iznomāt 2 dj plašu atskaņotājus.

Kur lētāk/labāk iznomāt 2 plašiniekus uz sestdienu? Varbūt kāds var savus piedāvāt?

Tue, Jul. 7th, 2015, 06:24 pm
[i]unpy: Āķīgs jautājums.

Sanāca satikt sen neredzētu cilvēku, cita starpā, pasmējāmies par geju/pretgeju tēmu. Uzdeva man labu, bet diezgan retorisku(jo tomēr man pašam kaut kā vienalga) jautājumu - ir cilvēki, kuri akceptē faktu, ka geji tomēr ir parasti cilvēki, ne labāki, ne sliktāki par pārējiem, tikai ar kaut kādām specifiskām prasībām kādā savu vēlmju apmierināšanā, nu, kā vegāni vai budisti. Un ir cilvēki, kuri ir gatavi viņus pieņemt tāpat kā vegānus vai budistus, bet nav gatavi, ka šie bērnus audzinās. Jo tie bērni arī varot par gejiem izaugt. Nu un, ja geji ir parasti cilvēki utt.?

Tue, Jul. 7th, 2015, 06:15 pm
[i]masha_nje_vasha posting in [i]pajautaa: Tvaika nosūcējs un plīts

Vai varat, lūdzu, no pieredzes ieteikt kādu pirkt/kas jāņem vērā izvēloties iebūvēto tvaika nosūcēju un plīti (laikam augšā gāzes, apakšā elektriskā) virtuvē? Virtuve tiek aktīvi lietota.

Tue, Jul. 7th, 2015, 06:08 pm
[i]unpy: Laika vērotāja piezīmes.

Vakardiena mani tik ļoti sabiedēja ar to, ka tiešām vasara tūdaļ beigsies, ka speciāli šorīt agrāk cēlos, lai varētu ilgāk saulē sēdēt. Šodiena gan bija tāda, ka 30 sekundes saules, minūte derdzīgu mākoņu un vējš tāds, ka šinjonu pūš projām, taču nu jau kopumā varu vērtēt kā normālu, kaut kādai fotosintēzei pietika.

Tue, Jul. 7th, 2015, 05:37 pm
[i]_puucinja_:

Gribās kaut ko skaistu, gribas mīlestību gribas bēbi arī varbūt. Bet visu laiku sajūta, ka nepienākas, ka tā neērti mesties iekšā laimīgajā sajūtā, vienkārši bail, un nav pa īsto, un ka nepienāks. Lai atvairītu visu, kas man šķiet nepareizs manā dzīvē man ir alus un viskijs.
:)

Tue, Jul. 7th, 2015, 03:57 pm
[i]juuuda: tv

šodien man piezvanīja no rtl un vaicāja, vai es gadījumā nezinot, kā sauc sievieti, kura svētdien mūsu ielā ar matu šķērēm(?) uzbrukusi savam dēlam, kas esot tā kliedzis, ka kaimiņiem nācies izsaukt policiju.

Tue, Jul. 7th, 2015, 03:42 pm
[i]planeeta:

Šodien tāda mierīga diena...
Bet tā kā jau ir pēcpusdiena, un neesmu saņēmusi ziņu no stratēģiski svarīgiem cilvēkiem, manī mostas tumšas aizdomas, ka vakars nemaz tik kluss nebūs...

Tue, Jul. 7th, 2015, 03:24 pm
[i]te posting in [i]pajautaa: velosēdeklis

kur Rīga ir visplašākā velosēdekļu izvēle?

Tue, Jul. 7th, 2015, 03:18 pm
[i]malfor:

opcija ss.lv sludinājumos apskatīt "visus sludinājumus ar šo e-pasta adresi vai tālruņa numuru" ir diezgan interesanta. piemēram, tu, cilvēks, atrodi labu dzīvokļa sludinājumu, viss smuks, pat sludinājums labā valodā, bet, izrādās, šis cilvēks mēģina pārdot arī pokemonu kartiņas (lai arī kas tas nebūtu). godavārds, nezinu, ko domāt. zvanīt vai nē.

Tue, Jul. 7th, 2015, 02:05 pm
[i]pikaczu: tehnologjijas zinjas

Tomeer nopirku viedtaalruni. Salabot LG buutu maksaajis 450 zl pa otram laagam, taapeec izdomaaju, da nu maarutks ar to LG un nopirku polju telefonu MyPhone Hammer Iron pa 349 zlotiem. Telefons tiek reklameets kaa ieriice paredzeeta strokas straadniekiem. Trieciendroszs, uudensdroszs un pat ar kaut kaadu androiidu un internetu. Interfeiss ljoti aizkustinoszs, kad iesleedz telefonu no apmetuma izdruup logo un burtinji "draudziiga tehnologjija". Lai pilniibaa ietureetu stilu, razhotaaji buutu vareejuszi korpusaa iebuuveet alus attaisaamo. Citaadi tieszi tas, kas man vajadziigs.

Tue, Jul. 7th, 2015, 02:32 pm
[i]chimera:

varētu beigt izskatīties nepilngadīga un nabadzīga, bet varētu arī nebeigt. jo kas man no tā būs? apsargi veikalos nestaigās pakaļ, taksisti neprasīs, vai naudas tiešām pietiks varbūt kāds mani sāktu uztvert nopietni (šo pagaidām neizvērsīšu). varētu smalltalku pamācīties. vai, nez, nolakot nagus. izbaudīt ezera enerģiju, apgūstot kā sievietei to ikdienā aktivizēt a to es tās sievietes* šausmīgi izkrīpoju, viņas reāli pārdala telpu, kur vienā pusē esmu es, bet otrā - viņas. jūtos kā hipotētiskā vidusskolā lol. sīkāk par viņām nerakstīšu, jo aizsargreakcijas, jūtu, gāztin gāžas, un viss, ko es teiktu, būtu par mani, lai arī leopardļifoni ir viņām.

*no ezotēriskākās kāpņutelpas visā rīgā. ir tāda, kur pirmajā stāvā reiki šmeiki, otrajā māca čenelingu un telepātiju, trešajā - numeroloģijas pulciņš bērniem (solītais bonuss - skolā būs viegli apgūt matemātiku!), un dziednieki, un smieklu joga un what not.

Tue, Jul. 7th, 2015, 01:16 pm
[i]safe posting in [i]pajautaa: Cibas piedraugotāji

Sveiki!
Izmeklējos pie it kā saistītiem tagiem un tā arī neatradu, kaut arī uz atmiņu šķita, ka vajadzētu būt tādam jautājuma.. So here goes - kāda bija tā adrese, kurā varēja redzēt, kurš tevi cibā ir piedraugojis un, kurš atdraugojis?

"diemžēl cibiņš .... ir pātraucis ar tevi draudzību" utt

UPD: atrasts - http://cu.serveris.lv/ciba/ + niks

Tue, Jul. 7th, 2015, 11:08 am
[i]murxxe posting in [i]pajautaa: Rīgas Zobārstniecība

Radusies pēkšņa vajadzība pēc zobārsta, bet mana diemžēl devusies atvaļinājumā. Skatījos, ka darba tuvumā atrodas iestāde ar nosaukumu Rīgas Zobārstniecība. Ir kāda pieredze, atsauksmes?

Tue, Jul. 7th, 2015, 10:45 am
[i]metam_nost: Dafiga nedēļu vēlāk (+2 nedēļas + 4/3/2 kg)

Tātad, tika pa Jāņiem mazliet atlaists. Un pēc tam biju nedēļu komandējumā, kurā dzīvoju all inclusive 5* viesnīcā. Ļoti, ļoti neveselīga dzīvesveida pamatnosacījumi.
Tā visa laikā biju 2 reizes skriet. Kaut kāda nožēlojama attaisnošanās. Un tagad, kad esmu atpakaļ normālajā ritmā, un šķiet, ka tas arī varētu turpināties, esmu atpakaļ uz zirga.
Zirgs gan mazliet saļimst zem manām pēdējo 2 nedēļu izklaidēm. text )
Yoga, tautā runā, ka sadedzina ap 600Cal, karstā yoga droši vien sadedzina vairāk. Vells viņu zina, es lieku kādas 600 Cal.
Tas dod man paikot iekšā 1500 Cal.
Brokastis
70 g Bran flakes (225 Cal)
250 g 0.5% piens (90 Cal)
Brokastu uzkoda
3 aprikozes (51 Cal)
Pusdienas
1 L Kefīra 520 Cal
Pēc pusdienas uzkoda
1 Banāns (110 Cal)
Vakariņas
500 g Aukstā zupa (300 Cal- nav ne jausmas, godīgi sakot, droši vien, ka vairāk, jo kefīrs vien 100 g ir 50 Cal, bet tad atkal mēs lejam klāt minerālūdeni... Nez.)
1 šķēle sēklu maizes (50 Cal)
Naksniņas
1 tomātmaize 85 Cal(1 šķēle maizes 45 Cal, sviests 30 Cal, tomāts 10Cal)

Šādā veidā varētu turpināt līdz kādai piektdienai. Piektdien nāksies sākt makaronu/vistu diētu, jo sestdien vakarā jāskrien sacensībās.
Oh, right, vai es minēju, cik slinki man gāja Ventspils pusmaratonā? Mega sūdīgi. MEGA giga sūdīgi. Skriet pēc slimošanas ir debili. Pat man. Meh, viss būs labi :)

Tue, Jul. 7th, 2015, 10:53 am
[i]kemune posting in [i]pa_leeto: Neliels ledusskapis

Pa lēto pārdodu mazu Daewoo ledusskapi (45x45x72 cm), kurš nokalpojis 10 gadus bez nekādas vainas, un šobrīd ir lieks, jo ir pieejams lielāks ledusskapis. Jauda 70W, kā ledusskapis strādā labi, bet tipiski tādiem maziem saldētava nav īpaši izmantojama. Nekas neož, ir tīrīts un kausēts regulāri un ar rūpēm :)

Cena: 20 €, savākt var centrā, vai arī 30 €, tad aizvedīšu Rīgā. Tālrunis 29170012.

UPD: Pagaidām rezervēts līdz piektdienai (10.7.2015.)

Bildes )

Tue, Jul. 7th, 2015, 10:23 am
[i]perfekta:

Naktī bija tāds murgs, ka pamodos skaļi bļaujot - mamma, mammu, mammu!

Tue, Jul. 7th, 2015, 09:58 am
[i]morloku_karalis:

Tue, Jul. 7th, 2015, 08:58 am
[i]neraate:

dažreiz es gribētu lai mana spriestspēja agri no rītiem būtu adekvātāka, bet vajag jau sev arī uzstādīt adekvātas prasības, vai ne

Tue, Jul. 7th, 2015, 01:35 am
[i]mazaa_mija:

Reportēju not francijas tuksneša! Ir nereāli kruta tomērt nonākt siltā naktī! Pēc visa A-Damas šita ar kavētām ļotenēm, kļūda plānošanā, again! Bet pēc tam tas nekas ka taksis mani nevarēja pievest pie durvīm, bet mēs pīpējām taksī, un par to ka nevar pievest klāt iedeva devīgu atlaidi un vel gribēja atnest čenodānu, bet es atteicos, un tad atskrēja 6 policisti un man stāstīja ceļu, kuru jau es zinu, un tagad tempa dzeru rosē, kamēr viņi mēģina visu šito aizslēgt, un mani ielikt bēniņos, kur ir reāla siltumnīca

Posted via Journaler.

Tue, Jul. 7th, 2015, 12:02 am
[i]authenticity:

vasaras naktis ir maģiskas, un, jo mazāk tu gaidi, jo vairāk saņem.

20 most recent