Thu, Nov. 27th, 2014, 12:07 am
[i]qgmr101: īsa piezīme par (cilvēku) plikumiem bildītēs

Nesen un vairākas reizes kaut kad pirms tam pavīdēja doma komentāros (jā, tas biji tu, [info]edzjins), ka man vajadzētu Darbam Nedrošās Bildes (NSFW) likt zem lj-cut.

Labs jautājums, uz kuru biju nolēmis pat nereaģēt, bet, tā kā esmu piedzēries trešdienas vakarā, reaģēšu.

Tātad, NSFW bildītes (tāpat kā visas citas) es zem lj-cut nelikšu. Neredzu jēgu to darīt, un tā tam būs būt. Nu jau gadu vai vairāk katrai ievietotai bildei man imgur rāda 600 līdz 1000 skatītājus, man nav ne jausmas, kas viņi ir, taču statistika nekrītas, un gan jau cilvēki in general zina, kas tas ir un ko ar to darīt. Neticu, ka "peles saduras, asiņo, bet turpina grauzt kaktusu" ^_^

P.S. LOL

P.P.S. Cik daudz laika tik labam Javascript & CSS speciālistam kā [info]edzjins (seriously, viņš ir labs) prasītu uzrakstīt Greasemonkey (vai Chrome user-kautkādu) skriptu, kurš automātiski noslēptu bildes no lietotāja [info]qgmr101 cibas? Challenge accepted? :-) Es gan nevaru tās kaut kā universāli marķēt, birku NSFW varu aizmirs pielikt, tā ka būtu jāfiltrē visas bildes. Arī kaķēnus...

P.P.P.S.

К Насреддину в дом пришёл человек, желающий стать его учеником. В доме было холодно, и, ожидая, пока жена принесёт горячий суп, Мулла сосредоточенно дул себе на руки.
Новичок, считая что каждое действие просвещённого суфия имеет скрытый смысл, спросил его, почему он это делает.
— Чтобы согреться, конечно, — ответил тот.
Вскоре им принесли трапезу, и Насреддин подул на свой суп.
— Зачем вы это делаете, Мастер? — спросил ученик.
— Для того чтобы охладить суп, конечно, — ответил Насреддин.
После этого ученик покинул дом Муллы, так как не мог доверять человеку, использующему одни и те же средства для достижения противоположных результатов.

Wed, Nov. 26th, 2014, 11:46 pm
[i]feita_kleita: Hmmm

laikam jau labāk interpunkcijas zīmes nelietot nemaz nekā salikt tās kur vajag un nevajag aizmirstot par to kur vajag (iztrūkstošos vai blakus stāvošos burtus nemaz nepieminot) es to par sevi

kaut kā paršivi ap dvēseli iestājās

drīz dzimšu

Wed, Nov. 26th, 2014, 10:36 pm
[i]antijahve posting in [i]pajautaa:

Čau, zinat varbūt Rīgā kādu veikalu/krāmu tirgu/whatever, kur pārdod jaunas/lietotas/vecas lietas, apmēram no tādām kategorijām, kā Tigerā? Tur visādas burciņas un nieki, un trauciņi, un interjera priekšmeti un citi štrunti.

Wed, Nov. 26th, 2014, 09:14 pm
[i]veed_logs:

Šis būs ieraksts par dzērieniem un dzeršanu. Sen jau bija laiks vienam tādam.

Liriskais ievads.
Kurš gan nav redzējis holivudisku kino ainu, kurā vīrs labākajos gados atkorķē pudeli (karafi) ar brūnu stipro alkoholisko dzērienu, ieliek apaļajā plakanajā glāzē (tumbler) ledus gabalus, aplej tos ar attiecīgo dzērienu un iemalko. Nevis normāli iekapā kā šņabi, bet iemalko, cenšoties nešķobīt ģīmi un radīt iespaidu, ka iedzertais šķidrums bijis varen gards. Gurķi neuzkož un kōliņu neuzdzer. Šo es līdz šim nebiju varējis saprast, bet, tad es ieraudzīju pakaļu - vietu, no kuras tam visam aug kājas.

Iztirzājums.
Pakaļu es ieraudzīju jūtūbē. Pēc atslēgas vārdiem "Johnnie Walker Red Label". Tas bija dzēriens, kas bija manā īpašumā un gaidīja nākamo tusiņu. Aiz gara laika es to vienkārši iejūtūbēju. Rezultātā uzdūros šim tipiņam:
https://www.youtube.com/watch?v=UNw7muIbQX0
Vīrelis no Internetiem vienkārši un gaumīgi nopēla manu dārgumu. Tomēr viņš atstāja uz mani kompetentu iespaidu, tāpēc turpināju vērot viņa izdarības un ar katru noskatīto video mana ziņkāre tikai vairojās. Rezultāts manam jūtūbes piedzīvojumam bija tāds, ka nākamais tusiņš tika sarīkots ar konceptuālu mērķi testēt viskijus un saprast, vai šo dzērienu ir iespējams dzert kā angļu džentlmeņiem pa mazam malciņam un neviebties aiz riebuma.

Maza atkāpe.
Stiprajam alkoholam ir divas svarīgākās īpašības. Pirmā - nākamajā dienā pēc tā lietošanas nedrīkst sāpēt galva. Otrā - tam ir jābūt iespējami mazāk riebīgam pēc garšas. Vēl ir arī cenas faktors. Pārējais ir mazsvarīgi. Līdz šim biju pieturējies pie uzskata, ka labākais dzēriens ir tāds, kas ir caurspīdīgā krāsā, jo tam ir mazāk lieku piedevu - jo tīrāk, jo labāk. Bet, protams, netiek smādēti arī citi dzeramie, ja nu tiešām situācija to prasa. Stiprais alkohols pēc definīcijas ir riebīgs, tas nelabi ož un garšo vēl nelabāk. Nevajag arī sevi mānīt - alkohols ir domāts tam, lai apreibtu, nevis, lai baudītu tā garšu, tāpēc arī kokteiļi ir tikai muļķīgs pašapmāns un ceļš uz sāpošu galvu nākamajā rītā. Stiprais alkohols ir jādzer tīrā veidā un ja prasās, tad drīkst kaut ko arī uzdzert vai uzkost.
Visā šajā pasaules skatījumā pagaidām galīgi neiederas vīrs no pirmās epizodes ar savu karafi un plakano glāzi un ledu. Bet tā nav mūsu darīšana, lai turpina malkot savu malkojamo, ja viņam tā labpatīk.

Iztirzājuma turpinājums.
Tusiņam tika iepirkti daži gaumīgi viskiji cenu grupā "nedaudz virs vidējā". Tika novākta gaumīga kompānija, pareizās glāzes un cienasts. Tika dota sākuma instruktāža un pasākums varēja sākties. Principā Ralfijs (tas džeks no jūtūbes) pamatlietas jau ir sen izstāstījis, es varētu pastāstīt tikai par saviem un mūsu secinājumiem. Pirmā lieta ir tāda, ka viskijs tomēr ir interesants dzēriens. Un to ir iespējams arī izbaudīt pa maziem malciņiem, smaržot, garšot, vērot. Ļoti interesanti ir tas, ka viskiji viens no otra var būtiski atšķirties. Gan pēc garšas, gan pēc smaržas. Pie tam, ja tiem piepilina nedaudz ūdeni tie var mainīt garšu, nevis vienkārši kļūt vājāki, bet tieši mainīt garšu. Vēl viens secinājums ir tāds, ka ne vienmēr dārgāks ir labāks. Sevišķi, ja vēlies dzērienu dzert jaucot ar kolu. Tad varbūt pat asāks dzēriens nemaz nav slikts, jo tam jauktajā dzērienā būs raksturīgā garša un nebūs jādzer vienkārši "kola ar grādiem". Malkošanai no viskija glāzes gan nederēs kurš katrs dzeramais. Ja līdz šim man šķita, ka Johnnie Walker Red Label ir tīri gaumīgs dzēriens, tad pēc degulstācijas bija skaidrs, ka tas der tikai un vienīgi kokteiļiem. Kas arī varbūt nemaz nav slikti. Tomēr vairums viskija pasaulē tiek patērēts ar kolu, nevis, lai izbaudītu tā garšu, bet, lai apreibinātos. Jāteic, ka malkojot viskiju pa maziem malciņiem ir grūti tā krietni piedzerties. Ja grib piedzerties, tad jāņem šotiņu glāzes vai arī jātriec iekšā ar kolu (atkarīgs no katra gaumes). Bet ja tev rokās ir nonācis kāds tiešām gaumīgs viskijs, tad to ir grēks dzert kokteiļos vai no šotiņu glāzēm. Tas ir jāizbauda tīrā veidā. Bez mērķa aizliet mūli. Un nav arī jaizdzer visa pudele viena pasākuma ietvaros. Tas ir to vērts.

Noslēgums.
Esmu nolēmis turpināt izpētīt šo interesanto dzērienu. Bet atgriežoties pie vīra ar karafi, varu teikt, ka joprojām nesaprotu šos tēlus. Glāze viņiem ir nepareiza, dzēriena temperatūra arī. Vienīgais attaisnojums šo tēlu esamībai ir iespējamība, ka viņi mūsu holivudiskajā ainā vienkārši reklamē kaut kādu konkrētu burbona brendu - nereklamēsi taču to aplejot ar kolu. Bez tam šis brūnais šķidrums taču tik skaisti izskatās uzliets uz ledus, ja vēl to iemalko filmas galvenais varonis savā dārgajā kabinetā un gaumīgajā uzvalkā, tad reklāma savu mērķi laikam sasniegs.

Noslēguma noslēgums.
Ieteicamais viskijs:
Bushmills Black Bush (šo var dabūt ar atlaidīti), Bushmills Irish Honey (ja ir vēlme pēc saldāka dzēriena), citas labās markas vēl gaida atklāšanu.
Savukārt Melnais Jack Daniel's kaut kā nelikās samaksātās naudas vērts.

Wed, Nov. 26th, 2014, 10:06 pm
[i]citronz:

Dīvaini, kā atrašanās vieta/dzīvesveids ietekmē režīmu. Rīga biju izteikts cīrulis, cēlos 6.15 un gāju gulēt 22-23. Šeit esmu pilnīgi nomainījusi režīmu- eju gulēt vēlu, pēc Rīgas laika krietni pēc pusnakts, ceļos pēc Rīgas astoņiem. Nu nevaru aiziet gulēt ātrāk, nenāk miegs kaut sitams. Bet, ja godīgi, teikšu, ka daudz labāk jutos ejot gulēt laicīgi. Bet nu nav jēgas ielīst gultā un tad stundām grozīties, dzenājot domas prom.

Wed, Nov. 26th, 2014, 09:14 pm
[i]neraate:

jauno vecāku realitātes šovs 'Sūds ar visu!'

Atj. arī 'Piens ar visu!'

Wed, Nov. 26th, 2014, 08:44 pm
[i]maksiine:

Ļoti sakātojās puansetiju podiņā... divas... un zvaniņus vai ko citu palmā... Ziemsvētcīgs noskaņojums...

Wed, Nov. 26th, 2014, 08:25 pm
[i]qgmr101: nav metadzīves

Man visu laiku liekas, ka es dzīvoju kaut kādu meta-dzīvi, ka es tikai mācos un trenējos "īstajai" dzīvei, ka vēlāk, kaut kad es dzīvošu pareizi un tā, bet tā nav, šī ir vienīgā un īstā. Ai. Man grūti saprast šo domu, man grūti samierināties ar šo domu.

Wed, Nov. 26th, 2014, 08:12 pm
[i]feita_kleita: Stulbi,

šodien pateicoties Cibas dievam (tā vietā, lai graužot piparkūkas lēni mokoties no cukura triekas ap janvāri), atdevu ulvs atslēdziņas un viss forši. Nošokējos kārtējo reizi par Evi. Šī aizņēmusi manis sagādāto, izrūpēto piekarināmo plauktiņu virtuvē, kuram būtu bijis jābūt ulva. Princese izkārtojusi savas 10 stikla lietas pa divām tumbačkām, kamēr pārējiem 5 komūnas iemītniekiem jāiztiek daloties uz 3 vai mitinoties pie pelēm pieliekamajā. Cerams, ka iepazīstoties ar ulvi, pie ģitāras skaņām, meitenes taču kūst no ģitāras, arī kuces, un atdos okupēto plauktiņu, lai arī ar liekulīgo labsirdības žestu.

Neērti par spuldzēm un pagarinātājiem, bet man ievācoties tur to arī nebija. Hmmm....

Rosos un uzburu mājas sajūtu. Precīzāk, sūcu vīnu ar Adu. Viņa nokavēja vilcienu uz laukiem. Un tad kārtošu grāmatas biroja mēbelē.

Wed, Nov. 26th, 2014, 07:59 pm
[i]melnbaltalapsa: Random 'ģēlas'

'Mājsaimniece no manis nekāda', teica Mārīte un trīs stundas pavadīja tīrot jaunās mājvietas mītni.

Tagad pelnīta atpūta ar Cosmo kokteiļdzērieniem.

Wed, Nov. 26th, 2014, 07:51 pm
[i]qgmr101: par kompīšiem / bez Retinas

Kurš vēl visiem Windows datoriem darbam domātiem (līdz win 7, win 8 man nau bijis) pirmais ko izdara, ir izslēdz antialiasingu un uzliek Windows 2000 / Windows 95 tēmu? Tā daru jau no XP laikiem (atceraties to pretīgo zaļo start pogu, zilo tāskbāru un zilās logu augšgalviņas?).

Par to antialiāsingu -- nu man kā programmētājam liekas, ka kamēr nav Retina (garais stāsts īss: milzīgas izšķirtspējas) displejs, nav ko ākstīties ar antialiāsingu. Piemēram, uz 24 collu 1920x1200 monitōra praktisku jēgu no antialiāsinga neredzu. Jā, kļūst it kā labāk pie lieliem fontiem, bet nu normālajos programmēšanas burtiņu izmēros tikai bezjēdzīga burtu izplūšana. Uz otras rokas, MacBookā ar tā niecīgo 1280 × 800 izšķirtspēju antialiasings antialiasoti burtiņi izskatījās pat ciešami (nu tā, ka īpaši nekaitināja, pat tā, ka kaitināja tik maz, ka nav pamanāms).

Gala beigās -- varbūt vienkārši pierašanas vaina -- ar kādiem burtiņiem esi to saskarni sācis lietot, tā ir labi. Un viss pārējais, atšķirīgais kaitina nevis tādēļ ka slikts, bet tāpēc ka atšķirīgs no pierastā.

Mājās gan Windows kaut kā nespēju lietot... man gan liekas, ka nevis tādēļ, ka Linux vai MacOS būtu pārākas, bet vienkārši Windows jau ir apnicis kopš 1994. gada, kad ar to sāku saskarties. Man pēc kāda laika apnīk lietas. Es nespēju saprast, kā cilvēki spēj būvēt arvien advancētākus skillus uz tā paša pamata gadu pēc gada gadu desmitiem. Man apnīk. Man vajag mainīt. Prāts tā iekārtots.

Ak un vēl, nu nav taču saskarnes izskatam nekāda sakara ar operētājsistēmu, bet tomēr tā asociācija nez kāpēc manī sēž. Jo nu tomēr uz MacOS'a gribēdams Win 7 perfektu imitāciju neuztaisīsi, visi tie miljards sīkumi lien laukā.

Ē? WTF es te tikko sarakstīju?

P.S. Dzīvojam laikmetā, kad pēc kādiem dažiem gadiem zemas izšķirtspējas displeji vienkārši strauji beigies. Kā atlidoja 1920x1080, tā atlidos 4x lielāka izšķirtspēja un tā būs norma. Daži gadi.

Wed, Nov. 26th, 2014, 07:50 pm
[i]huinja: Bez vārdiemWed, Nov. 26th, 2014, 07:16 pm
[i]qgmr101: mūzikas -- darbīguma fonam -- tahions un klusā skriešanbēgšana

Tripswitch - Tachyon - YouTube -- sempli no K-PAX (2001) - IMDb.

Carbon Based Lifeforms - [World of Sleepers] - YouTube / Photosynthesis -- sempli no Silent Running (1972) - IMDb. -- What about the forests?(Citāts no "Silent running") -- Nope! (citāts no George W. Bush) ... un "Do you understand what I'm trying to tell you? There are no answers, only choices." no Solaris (2002) - IMDb.

Nezinu, kāpēc ieliku šīs saites -- pie tām nonācu kādu 20 gadu garumā nejauši pats -- bet es labprāt būtu gribējis to dzirdēt arī agrāk... Tā ka pastāv kaut kāda nenulles iespēja, ka kādam vērotājam noderēs. Впрочем, что-то сентиментальность накатила, проехали :-)

P.S. Vai jūs esat pamanījuši, ka Youtube kļūst arvien vairāk "full album" ierakstu?

P.P.S. Vai ir kāda metode, kā malkas gāzģenerācijas apkures katlā monitorēt atlikušā kurināmā (malkas) daudzumu, neverot vaļā durtiņas? Kad ūdens temperatūra sāk kristies, jau ir par vēlu, viss ir izdedzis un jākurina no jauna. Hm.

Un visu to figņu man kaut kādā veidā jāmēģina savietot ar praktisko dzīvi, naudas pelnīšanu, darbu, citu cilvēku domām -- citi cilvēki ir kā salas un aisbergi, es tā arī īsti neesmu iemācījies saprast, ko viņi domā grib un dara, kaut kā jau atpazīstu viņu tipiskās darbības un reakcijas, bet tas ir kaut kā neintuitīvi un tāpēc mazliet grūti.

No n-tās puses -- es pats savas reakcijas un vēlmes arī vēl neesmu iemācījies saprast.

Wed, Nov. 26th, 2014, 06:54 pm
[i]juuuda: briesmīga netaisnība

jau sāka mākt aizdomas, ka pasts ir kaut kur notrallinājis manu paciņu no mājām, nē, pastkastē iemests paziņojums, lai rītdien ejot pakaļ. bet es jau šodien aizgāju, jo paziņojumus apskatu no visām pusēm un vēl arī apostu, bet nelasu. nekrietnība ir tā, ka mēs veikalā pieņemam sūtījumus, šķiet, priekš visas ielas, kad tik kādam labpatīkas pusdienlaikā nebūt mājās, bet tā vietā, lai arī manu paku atstātu pie mums, pastmanis iemet paziņojumu "ej uz pastu" un aizved to nezināmā virzienā. man ir aizdomas, ka rīt gribēsies kaut ko neapmierināti pasvepstēt, tur iekšā ir konfektes galu galā.

Wed, Nov. 26th, 2014, 06:45 pm
[i]qgmr101: pārīšu tēmu turpinot

Wed, Nov. 26th, 2014, 06:44 pm
[i]kini: .

man šodien kkāda vēlme ietriekt smadzenēs visādus crap, jo pārgurušas. tā nu - ko alko izvēle saka par skaisto dzimumu. par sevi jāsaka, ka laikam vairs neko, jo tieši tas garšo jeb pareizāk, nekas vairs negaršo. lielākā laika periodā no šņabja posma nedaudz pāriets uz liķiera posmu. how true.

Wed, Nov. 26th, 2014, 04:19 pm
[i]sirdna:

Tas celebritāšu lukalaiku ģenerators ir krāms.

The system could not find any faces in this picture.

Da ej ratā, glupā lamata.

Wed, Nov. 26th, 2014, 03:31 pm
[i]feita_kleita: Auč,

vakarnakt pl.1 iedzēru miegazāles, lai gulētu nedusmojoties. Tiko pamodos. Visa diena jau pagājusi, bet man ir tik daudz darba, ko daru es viena, jo Sirds nepalīdz. Par to jau nebrīnos. Tāpēc jau es visu protu un varu viena. Bet vienalga neforši, iebērt kaķu čuras miskastē, kurā nav ielikts maiss un no tā sacelt skandālu, tā vietā, lai pie sevis nolamātos un izlabotu kļūmīti, jo kam negadās. Nē. Viss ir slikti, ko darbu, ko vēlos mainīt, bet man ir mānijas lēkme, jo man ir nepieciešams, šo visu mainīt, lai izmēztu stūros sakrājušos fantomus, putekļus.
Tagad sēžu pie savas "rīta" kafijas, skatos uz tukšo kefīra paku uz viņa datorgalda un apņemos nedusmoties, ne dēļ viņa, es zināju pie kā atgriežos, dēļ sevis, dēļ savas caurumainās nervu sistēmas. Projekts "bērns" nekad netiks īstenots, jo ir jāmīl, nevis jārij antidepresanti.

Labi, Sirds tiko solīja palīdzēt nomazgāt traukus. Jāsakārto virtuve un grāmatuplaukts. Rīt dzimšanas diena uz kuru atnāks mans viens draugs, bet vienalga vēlos, lai viss skaisti. Nekas, ka tikai viens. Ada saka, ka dzimšanas dienas nav jāsvin, par tām jābēdājas (nebūs). Es arī tā ilgi domāju. Bet tad izlasīju Noras Ikstenas "Dzīves svinēšana" un atsāku svinēt, par spīti, visam par spīti, pat naudas un draugu trūkumam čuhņā, gan nenormāli smagai depresijai atradot caurumu, lai svinētu to, ka vēl esmu dzīva, vēl ir cerība just īsti, ir iespēja redzēt skaistas lietas, sajust kā pie kājas pieglaužas kaķis, dzirdēt visbrīnišķīgāko dabas simfoniju- tas ir jāsvin. Ja nesanāk katru dienu, tad vismaz vienreiz gadā mēģināt apjaust, ka esi dzīvs, vēl esi dzīvs, vēl tev viss ir dots un viss ir iespējams (ideāli, ja tā katru dienu, bet nu nebūsim tik optimistiski. jāsāk meditēt).

Dēļ cibas visa šī pārvākšanās atpakaļ sanāca tik mežonīgi ātri. Šodien atdodu atslēgas un savācu savu velosipēdu, kuram vēl nav atbrīvota vieta.

Un ja nu rīt kāds mokās depresijā un vientulībā, droši paķer pudeli sausa sarkana vīna un nāc ciemos. Spēlēsim pictionary. Man paliek 35, hah.

Wed, Nov. 26th, 2014, 02:37 pm
[i]kini: .

hm, it kā zsv gribētos kādam sadāvināt zib atstarojošās cepures, bet nu, nez, forši jau komplektu, a komplekts 50 eur. sālīta tā mūsu mode, sālīta. 

Wed, Nov. 26th, 2014, 02:11 pm
[i]silpurene: šņabis II

sildījāmies ar darba puikām pie radiatora, atzinos, ka pusdienlaiku noraudāju un M. iedeva man bārbeli, sakot neraudi par savu sarkano aci!

20 most recent