Sat, Jul. 23rd, 2016, 11:54 am
[i]vinsents: Crazy on you

Sat, Jul. 23rd, 2016, 07:21 am
[i]217: Pa ceļam no stacijas uz mājāmFri, Jul. 22nd, 2016, 11:37 pm
[i]_delusion_: Slapjā slampa, neķītrais nūģis

Latviešu valoda ir tik neērta mutes brūķēšanai gultā.

Vai nu neskan, vai nepatīk.

Kuce( kucīte)
Slampa
Palaistuve
Padauza
????

Fri, Jul. 22nd, 2016, 10:49 pm
[i]maksiine:

Artusam esot līgava. Ļotī bēdīgi

Fri, Jul. 22nd, 2016, 08:45 pm
[i]217: pins and needles

Dēm, jaunajai kartei pin kodā pietrūkst tieši viena sešinieka līdz Iron Maiden dziesmai! :)

Fri, Jul. 22nd, 2016, 09:51 pm
[i]telefontubbie: grāmatnīcas stāstiņi, 666,6. daļa

Viņa regulāri ubago pie Ģertrūdes baznīcas. Viņa nāk uz grāmatnīcu pirkt uzlīmītes ar kaķēniem. Es nezinu, kāpēc viņa ubago. Vai kaķēnu uzlīmes ir legit iemesls?
***
Blondīnes acis ir ļoti pelēkas, tik gaiši pelēkas, ka tās izskatās pēc fotošopa. Viņa strādā fotokioskā un es pie viņas nesu tīstīt fotofilmas.Man liekās vienmēr awkward būt mainītās lomās. Man liekas, ka viņa ir cilvēks-fotošops.
***
Viņa padusē gandrīz vienmēr ir balta vai jau iesākta canva. Varbūt viņš ir mākslinieks. Viņš vienmēr pērk krāsu, dažreiz baltu krāsu, tik baltu kā viņa mati. Vakar divos naktī es viņu redzēju atrubījušos blakus Delisnack. Ķipa bohēma.
***
...un tad grāmatnīcā ienāca Jaroslavs. Patiesībā viņš varētu ienākt biežāk un tēlot fashion book policistu.
***
Viņš nāk ar melnu suni. Ja tas suns paceltu kāju un izdomātu pamīzt uz Taschen grāmatām, varētu aizlaist pa pieskari 1000 eiro vienā piegājienā. Bet tas suns ir ļoti mīļš. Man patīk, ka cilvēki nāk uz grāmatnīcu kopā ar dzīvniekiem.
***
Kaut kādam zviedram vai norvēģim bija no maka izkrituši 20 eiro un viņš tos nebija pamanījis. Arī es nē. Jau slēdzot ciet veikalu, šis bij pienācis pie manis un pastāstīja, ka kaut kur grāmatnīcā mētājas 20 eiro. Ielaidu iekšā un hehe - tik tiešām pašā telpas vidū mētājas 20 eiro. Šis patiesībā ir stāsts, kā grāmatnīcas apkopēja nākošajā rītā nedabūja 20 eiro, ko nodzert.
***
Es gribu to grāmatu, kur meitene brauc vilcienā.
*le me dziļi savā sirsniņā nokliedzas 'really nigga?'*
Bet es 0.000kurā-tur sekundes simtdaļā pieslēdzos popsas domāšanai un atnesu viņai grāmatu "Meitene vilcienā". Es jau varētu viņai iesmērēt "Sesto kupeju" vai "Rīga-Maskava" un kādas 100 grāmatas. Jo tajās visās kāda meitene brauc vilcienā.
***
Uz pārtikas bodi sievietes nāca kleitās ar dziļiem izgriezumiem. Grāmatnīcā man neredzēt vasarīgus un iesauļotus dekoltē,dāmas nāk satuntulējušās džemperīšos un jaciņās. Ja es būtu vīrietis, es pat apdomātu to, vai ir jēga strādāt bodītē, kur nevar skatīties uz dekoltē.
***
Viņam ir spilgti sarkans treniņtērps ar svītrām un cepure ar nagu. Viņa ārējais veidols ir totāls purvciema style, bet kā tur bija tas teiciens, nemērī vīru pēc cepures. Pie grāmatām uzkavējas diezgan ilgi, šo to palasa un galu galā nopērk kaut ko arī.

Fri, Jul. 22nd, 2016, 07:16 pm
[i]neraate:

lasīju šito:
https://cikucakublog.wordpress.com/2016/07/18/devinpadsmitais-pati-ar-sevi-jeb-savvalas-mezones/

un nevarēju saprast savu attieksmi un viedokli. G_V izdzirdot ka es te ņurdu ka nesaprotu kādēļ obligāti sievišķīgai jābūt kankaros un svārkos un kādēļ nevar būt lietišķa un sievišķīga (pirmā izceltā rindkopa) komentē konspektīvi 'da nu jūs visas. noģērbieties, izlaidiet pupus un kas jums'

Fri, Jul. 22nd, 2016, 05:25 pm
[i]magnolia posting in [i]pa_leeto:

Kāds negrib Nila Saksa grāmatu "Nopietni nolūki"? 3,50 eiro. (Spēcīga, manuprāt, lēti.) (magnolia23@inbox.lv)

"Izjūtu amplitūda, ko dažādos lasītājos raisa šie stāsti, ir apbrīnojami plaša: sākot ar nepieciešamību histēriski smieties, beidzot ar vieglu neērtības sajūtu un vēlmi nosodīt. Tomēr tas viss ir nieki, salīdzinot ar šausminošo apjautu, ka Nila stāstos aprakstītā pasaule varētu arī nebūt izdomāta." (Reinis Tukišs)

Fri, Jul. 22nd, 2016, 03:40 pm
[i]vinsents:

Poll #20781 Rokraksts
Open to: All, results viewable to: All

Vai Tev patīk savs rokraksts?

View Answers


3 (37.5%)

Drīzāk jā
3 (37.5%)

Drīzāk nē
1 (12.5%)


1 (12.5%)

Vai, tavuprāt, pēc rokraksta var spriest par cilvēka personību, īpašībām?

View Answers

Jā, arī pats/-i pievēršu tam uzmanību
3 (37.5%)

Iespējams, neesmu par to interesējies
2 (25.0%)

Tik pat, cik pēc horoskopa zīmes
1 (12.5%)


2 (25.0%)

Fri, Jul. 22nd, 2016, 02:39 pm
[i]unpy: Pirmā reize.

Šodien pirmo reizi mūžā darbināju fēnu. Lieliska ierīce, būs jāiegādājas, lieti noder straujai zeķu žāvēšanai.

Fri, Jul. 22nd, 2016, 01:35 pm
[i]tepat:

Vairs nevaru iedomāties, kā ir, ja no rīta kaut kur jābūt konkrētā laikā. Pa lielam nevajadzēs atcerēties vēl gadu. Pagaidām varu sevi piespiest līdz vieniem pamest mājas (jo darbu daudzums jau nav mazinājies), bet nezinu, vai tas ir kāds jauns pašmotivācijas triks vai vnk labāks periods. Negribas nofeilot dzīvi.

Fri, Jul. 22nd, 2016, 01:05 pm
[i]kini: .

jej, 16.līmenis pokemonos. protams, salīdzinot ar 20ajiem, kas figurē apkārt, arī tas šķiet maz, bet es vismaz nešmaucos.

Fri, Jul. 22nd, 2016, 11:52 am
[i]yeux_glauques posting in [i]pajautaa:

saistīts ar iepriekšējo postu (jz. marule). vai kāds varētu rekomendēt labu, uzticamu juveliersalonu rīgā, kur var salabot dārglietas? jāpielāgo zelta gredzens (jo man ir smalkas, tievas rokas lol), jāsalabo pāris saplīsušas ķēdītes utml.

Fri, Jul. 22nd, 2016, 11:42 am
[i]fjokla:

mums sekretāre pa šmigai samežģījusi potīti, kas pats pa sevi, saprotams, nav nekas smieklīgs, bet, kad vārdspavārdam skaipā ar kolēģiem izpeld šitas, ta vāhs un turiet mani četratā

Fri, Jul. 22nd, 2016, 11:34 am
[i]lasitajs:

Tims Minčins uzrakstījis Groundhog day mūziklu.
http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-36855788

Fri, Jul. 22nd, 2016, 11:31 am
[i]scorpse: We work hard

Jaunajā darbā strādāju nu jau divus mēnešus. Jaukākais brīdis dienā ir 6:57 iesēsties mašīnā un 18 minūšu laikā nokļūt darbā. Darbs sākas 7:30. Un man tas patīk. Man, reiz zvērinātam naktsputnīnam, tas patīk. Un es tagad patiesi esmu fabrikas meitene.
Katru vakaru es blenderī salieku visādas jaukas mantas - vienmēr vienu banānu, kripucīti ziedputekšņu un tad tos augļus vai ogas, kas mājās patrāpījušies. Tad blendera trauku ielieku ledusskapī, eju gulēt, no rīta ietipinu virtuvē, izņemu to ārā, pieleju klāt maķenīt lakto, tarkš, tarkš un smūtijs gatavs. [Rekomendēju šitentādu - banāns, lakto, zemesriekstu sviests, kakao, var ledu, sanāk kā šokolādes kokteilis.]
Nezinu, vai man viss šis pasākums patiks arī ziemā - mašīnas skrāpēšana 6:50 no rīta noteikti ne pārāk ies pie sirds, nez.
Bet - man tagad būs viena nedēļa atvaļinājuma. Ņemot vērā, ka uz jauno darbu aizgāju, pilnībā rēķinoties, ka atvaļinājuma nebūs vispār, saku kā Kārtmens - sweeet!

Fri, Jul. 22nd, 2016, 09:10 am
[i]217: elon elon


Es ļoti daudz ko nezinu.
Un dažreiz uznāk bailes, ka nepietiks laika visu uzzināt un saprast.
Tāpēc šķiet forša ideja par apziņas pārnešanu procesoros. Tā pati vecā nemirstības ideja jaunos apavos.

Un dažreiz ir vienalga, vai pietiks, vai nepietiks laika.

Un dažreiz var uzzināt, ka teļika kamerai var uzlikt gridlines un tad ar sajūsmu mēģināt uztaisīt maksimāli taisnas bildes. Ļoti, ļoti daudz taisnu bilžu! :)

Un joprojām šķiet, ka šī ir pati skaistākā vannasistaba, kura man bijusi. Viņā gribas skaisti dzīvot un pirkt visādus vannas sāļus un ko tur, un izlikties par kko citu. Un ka ir vasara. Un ārā siena lauki. Un jūra. Un mežs. Un bezgalīgs brīvlaiks ar lietusgāzēm un plikām kājām peļķēs. Un riteņiem.
(Un arī tur ievākties, jo tur joprojām vairāk vietas nekā istabā.)

Fri, Jul. 22nd, 2016, 11:16 am
[i]marule posting in [i]pajautaa: auskaru remonts

Sveiki!

Kur es varētu atkalapvienot auskaru ar tā kājiņu - skādi var redzēt šeit.

Fri, Jul. 22nd, 2016, 10:15 am
[i]rabarbermaize:

Kā jau katru gadu ap šo laiku, mana sociālā dzīve iet uz urrā. Šonedēļ varētu pat teikt ka festivāls turpinās, jo katru vakaru ir apmeklēta kāda vieta un koncerts. Pirmdienu sākām ar Autentikas apmeklējumu. Šī vieta pagaidām ļoti patīk. Muzicēja divi jaunu pārīšu dueti. Pirmais Coals, kur meitenei bija absolūti maģiska, sevī ievelkoša balss. Otrais pārītis bija Howling Owl. Šis jau vilka vairāk uz Bjorkas pusi. Otrdien nedaudz mierīgāk. Devāmies vakariņās izlūkot Annas dārzu. Trešdien atpakaļ uz Autentiku, kur atgriezāmies jaunībā, klausoties ska puikas All Day Long. Jā, šī vieta mums patīk tieši tik ļoti, ka šī nebūt nav pēdējā reize šonedēļ, kad to apmeklēt. Vienīgais mīnus ir neslidīgais novusa galds..bet vienalga vinnēju. Vakar savukārt turpinājām justies jaunas un pēc supergardiem burgerien D`Vine bārā gājām uz Zundas dārzu, kur pa ceļam iemēģinājām lētu vīnu kanālmalā...jā...no kakliņa. Dārzā mūs gaidīja divas grupas. Uz šaha dēlīša ģitāras spēlējošais Johnny B`Beast un Nation Vibe. Ne tas labākais koncerts, toties meitenēm vieta atrādīta un zaļi āboli notestēti. Šodien veiksmīgā kārtā nospiedu visus modinātājpulksteņus. Labi ka sestais prāts mani piecēla laicīgi..bez dušas un viegli paģiraina, toties laicīgi ofisā.

Fri, Jul. 22nd, 2016, 10:53 am
[i]unpy: Par latiņām.

Poll #20780 Morēle un ētika
Open to: All, results viewable to: All

Tā pilnīgi droši, liekot roku uz sirds, vari apgalvot, ka neesi morāls deģenerāts?

View Answers


12 (22.2%)


35 (64.8%)

Bet! (izvērsīšos komentāros)
7 (13.0%)

20 most recent