Sat, Sep. 20th, 2014, 11:56 am
[i]blond posting in [i]vajag: apavu darbnīca

Sakiet, kāds nezina ļoti labu apavu darbnīcu, kur tiešām smalkiem apaviem ar plānas ādas zolīti var uzlikt neuzkrītošu profilaksi pret dilšanu un slīdēšanu?
Kura vispār ir labākā apavu darbnica Rīgā?

Sat, Sep. 20th, 2014, 11:54 am
[i]blond posting in [i]pajautaa: apavu darbnīca

Sakiet, kāds nezina ļoti labu apavu darbnīcu, kur tiešām smalkiem apaviem ar plānas ādas zolīti var uzlikt neuzkrītošu profilaksi pret dilšanu un slīdēšanu?
Kura vispār ir labākā apavu darbnica Rīgā?

Sat, Sep. 20th, 2014, 11:39 am
[i]chimera:

neticamu, neticamu grāmatu atradu šodien grāvja tirgus grāmatnīcā: http://socgrad.ru/blog/3716.html (это должен знать каждый!!1)

Sat, Sep. 20th, 2014, 10:38 am
[i]indulgence posting in [i]pa_leeto: bāra ķebļi, naktsskapīši un grāmatplaukti

Pārdodam arī divus bāra krēslus (10 eiras par abiem), divus naktsskapīšus (25 eiras par abiem), ja kādam interese - ir arī grāmatu plaukti 3 gab (gribētos 15 eiras par katru).

bildes )

Sat, Sep. 20th, 2014, 10:31 am
[i]indulgence posting in [i]pa_leeto: bērna tahta

Pārdodam tahtu. Pašsavākšana no Teikas 26.09. vai Skonto halles rajonā pēc 27.09. Nu, kādas 50 eiras gribētu (pirkām par 130 LVL, lietota 1 gadu), bet var sarunāt.

bildes )

Sat, Sep. 20th, 2014, 10:02 am
[i]feita_kleita: .

Dusmiņas par nepadarīto. Šodien uz darbiņu un tad obligātais ģimenes vakars, kuru šobrīd vairs negribas, jo gribas zīmēt. Skaidrs, ka tik daudz vairs vinčikus nesūkšu, lai nesapistu savu brīvdienu.
Naktī atkal uznāca smaga panika- skaļa. Labi, ka ir saldās miega ripiņas, kuras iedarbojas desmit minūtēs un sniedz 6 stundu mieru.

Tuneļcaurumi lieliski dzīst. Papētīju šausmu bildes un skaidrs, ka vairāk par 10mm man nebūs un vienmēr aizvērts, lai netīšām neizrautu.

Sat, Sep. 20th, 2014, 07:50 am
[i]chimera:

visu laiku priecājos, cik neuzkrītoši šogad notiek priekšvēlēšanu aģitācija (ja neskaita latviešu krievu savienību, kuri ik dienu pamanās ielīst manā fb lentā ar aizcinājumu iešķiebt "gandrīz bezmaksas" parakstu pret homoseksuālisma propagandu, lol), bet priecājos pāragri: vakar grāvja virtuālajā kopienā ielīda ušakovs, īstais.

kā komentē tauta: Теперь Нил будет знать где стоят контролеры, где можно в Грависе подстричься и сделать гелиш.

Sat, Sep. 20th, 2014, 01:05 am
[i]silpurene:

Farbe macht glücklich

Fri, Sep. 19th, 2014, 09:55 pm
[i]kini: .

pagaidām tikai bauda, vēl bailes ir kaut kur tālu. bet man laikam gribētos pastrādāt ar bailēm sev nepiedot. ik pa brīdim galvā vīzija par to, kā varētu justies cilvēki, kas netīšām kādu ir nogalinājuši (šoferis autoavārijā u.tml.). kas tā ir par briesmīgu sajūtu negribot izdarīt ko tādu, ko nekādi nespēj sev piedot.
no citām domām: you can have joy only if you're soft. then you can feel more. and your guideline is pleasure and joy. more bauda.
ko viņa kaut kad iepriekš teica jokojot - 'you will always be my friend. you know too much.' :D pie tā arī paliksim, skanot capital cities safe and sound.

Fri, Sep. 19th, 2014, 09:56 pm
[i]scorpse: Aye

Fri, Sep. 19th, 2014, 07:19 pm
[i]zhilete:

Cik stilīgi- esmu palikusi slima!
Turklāt šodien, manāmā temperatūras reibuma stāvoklī esot, par pēdējo naudu nopirku neīstās zāles. Damn!

Ceru, ka mazajai nepielips, jo tik maziem bērniem, cik saprotu, nekādas zāles vispār nav paredzētas.

Fri, Sep. 19th, 2014, 07:09 pm
[i]neraate:

šodien redzēju vecu onkulīti ļoti jocīgā formastērpā un ar dažiem medāļiem. tā arī nevarēju saprast - leģionārs vai okupants
bija pārāk vecs, lai būtu kas cits. nu tur, saģērbies karnevālam vai kā

Fri, Sep. 19th, 2014, 05:04 pm
[i]feita_kleita: Pašdziedināšanās!

Tīģeracs - Saukts arī par kaķa aci, piekūna aci vai vanaga aci. piesaista bagātību pārpilnību un veiksmi. Sargā pret konkurentu viltību. Noņem nogurumu un spriedzi, palielina koncentrēties spēju, nostiprina veselo saprātu, stimulē pedagoģiskās dotības, palīdz saimnieciskajā darbībā. Novērš cilvēka uzmanību no maziem darbiņiem un lieliem. Veicina pārmaiņas un cilvēka attīstību. Glābj no nepamatotas greizsirdības mokām. Pasargā no naida, indēm, ienaidniekiem, plēsīgiem zvēriem. Normalizē asins spiedienu, palīdz izārstēt psoriāzi, locītavu iekaisumus, sirds vājumu un bezmiegu. Pozitīvi ietekmē sieviešu slimību un hronisku depresiju, šizofrēnijas ārstēšanu. Veicina dziednieciskās enerģijas plūsmu ķermenī, tādēļ ir labs visiem bezspēcīgajiem un slimniekiem. Labi sader ar sudrabu. Amulets pasargā no briesmām un ļaunas acs.
Izmantojiet tīģeraci savas vērības paaugstināšanai, šādā veidā varat kļūt par ļoti veiksmīgu cilvēku. Tīģeracs rotaslietā tās nēsātājam nes veiksmi un aizsardzību no ļaunas acs. Tas nes arī skaidru prātu un vērību.

Tīģeracs ir prāta, ne ķermeņa akmens. Šis spēcīgais akmens ir jānēsā uzmanīgi.To nebūtu vēlams nēsāt sīkumainiem uz sevi orientētiem cilvēkiem. Tīģeracs palīdz fokusēt prātu. Akmens palīdz norobežot prātu no citu cilvēku vajadzībām un problēmām. Tas ir ļoti dziļš process, un ne katrs tīģeracs nēsātājs spēj to izmantot pareizi.Tas noder par aizsargu tiem,kuri iespējams pārāk jūtīgi uztver citu dzīves.

Tīģeraci ieteicams nēsāt sudraba rotaslietā, labajā ķermeņa pusē.

Tīģeracs noder astmas ārstēšanai, pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību, lieto psihosomatisko saslimšanu gadījumos.

Pazemina asinsspiedienu, ārstē psoriāzi un locītavu iekaisumu, sirds vājumu un bezmiegu. Palīdz pie sieviešu slimībām un depresijas.

Fri, Sep. 19th, 2014, 05:01 pm
[i]feita_kleita: Tipiski,

par pēdējo naudu komisijas veikalā nopirkt gredzenu ar tīģeraci, jo tas mani pārņēma un pusdienās ēst foreli. Dzīve ir brīnišķīga, ja ne sliktums no vakardienas viesu vīna.

Fri, Sep. 19th, 2014, 03:37 pm
[i]insane posting in [i]vajag:

Ja kādam ir nevajadzīgs Android telefons, labprāt paņemtu par mazām naudiņām. Der sadauzīts ekrāns, pavecs modelis. Kāds vecāks Samsung vai kāds cits brends.

Fri, Sep. 19th, 2014, 02:22 pm
[i]chimera:

divas nedēļas gāju uz "akmeņiem manās kabatās" un beigās aizgāju. smieklīgi, ka pirmie četri cilvēki, kas (neatkarīgi viens no otra) ienāca zālē (un gan jau kāds no turpmākajiem), bija tādā vai citādā veidā saistīti ar cibu un manu friendlisti. nu, bet kas vēl apmeklē rīta seansus darbdienās?

un pirmais treileris pirms filmas, protams, bija manis nesen nodotais (kā atgādinājums, ka man vēl 2 reeli palikuši, jājā, atceros).

Fri, Sep. 19th, 2014, 02:12 pm
[i]deloveja_kundze:

pēdējās dienās pieņemu lielus lēmumus reizi stundā. nav brīnums, ka reizēm uzkaros un aiziet ciet.

no otras puses, nav ko ilgi domāt par lietām, vai ne.

Fri, Sep. 19th, 2014, 12:30 pm
[i]neraate: ātrā aptauja

tātad - piemērotākā "pateicība" - konfektes? šokolāde? augļi?

Fri, Sep. 19th, 2014, 12:26 pm
[i]zau:

ja negribas neko rakstīt cibā,
viss ir
a) labi
b) slikti
?

Fri, Sep. 19th, 2014, 11:51 am
[i]neraate:

es par politiku cenšos neinteresēties, citādāk zemais asinsspiediens saskrien debesīs un galva no niknuma sāk griezties. katrs jau var vēlēt par ko grib, vai ne, bet doma, ka būs gana daudz muļķīšu, kas ņems un ievēlēs Repši, un ka tas vēl grib tikt par veselības ministru man liek niknumā gārgt. neesmu lasījusi viņu programmu (gan jau pirms 4. saņemšos, tomēr jābūt apzinīgai pilsonei, vai ne) un tomēr viņu reklāmas avīzē bija skaidri un gaiši teikts, ka vajag noņemt pacientu līdzmaksājumus. protams, ka pensionāriem patiks. ja tā padomā, lētticīgākiem vēlētājiem būs grūti izlemt par ko balsot, tik daudz skaistu ideju te visi piesola. bet doma, ka vajag atcelt līdzmaksājumus, nevis speciālistiem apmaksāt vairāk stundu lai rindas īsākas, mani vnk sūta kosmosā. bet var jau būt ka es esmu tā muļķīgi iedomājusies, ka būtu ok uz speciālistu vai izmeklējumu gaidīt rindā nedēļas divas nevis pusotru mēnesi (labi ja) un ka tagad, ja reiz na haļavu (nu, t.i. par valsts samaksu) visi nu metīsies ar vajadzību vai bez skriet pie dakteriem

protams, pieļauju, ka ir arī lieli līdzmaksājumi (operācijām etc), bet standarta asinsanalīzēm tas ir apmēram eiro, poliklīnikā ar nosūtījumu kādi četri, nu, nav mirstamā vaina. jā, zāles dārgas, jā, viss kopā salasās, bet varbūt sabiedrībai kopumā būtu izdevīgāk, ja daudzas hroniskas kaites atklātu laicīgāk, kad vēl var kaut ko darīt un darba spējīgus (un gribīgus) cilvēkus nevis nobendēt rindās, bet atveseļot lai rada to iekšzemes kopproduktu

20 most recent