Tue, Sep. 2nd, 2014, 01:15 pm
[i]echoes posting in [i]hanna_beedz:

varbūt kādam ir brīvs laiks un pacietība izvērsties komentāros: http://klab.lv/users/nomirusi/498301.html

Tue, Sep. 2nd, 2014, 01:57 pm
[i]zhilete: 1.septembris

Vakar ar vīru beidzot divatā kaut kur aizgājām.

Pirmo reizi dzīvē sajutos nedaudz...mmm...ēēēē...veca? (Mīļums gan teica, ka mēs esam vnk nobrieduši, nevis veci)
Un pirmo reizi sajutu, ka uz mani skatās kā uz kaut kādu tusiņa veterānu, lai gan nemaz tik veca nejūtos, vakar vnk bija pilns ar neznokurienes izlīdušiem sīkajiem(tādiem, kas raisa asociācijas ar svaigi piesvīdušiem krekliem).Bija jautri paskatīties no malas, pasmaidīt (Jo daža laba baigā stilošanās tiešām bija smaidu raisoša)un padomāt, vai pati tajā vecumā neuzvedos līdzīgi.:)

Tue, Sep. 2nd, 2014, 09:12 am
[i]zuzanna: Jauna muļķu ķeršana

Īstenībā gan jau ne tik jauna, bet nu - zvana no kaut kāda Vācijas numura un aziāts (indietis visticamāk) saka: "Te jums no Windows zvana. Mēs esam pamanījuši, ka jūsu datorā baigi daudz mēslu (jūs ejat apšaubāmās vietnēs, lol), kas bojā cieto disku un apdraud datora drošību visā visumā. Tagad es jums pateikšu, kas jādara, lai no visas herņas atbrīvotos. Ok, madam?"
Pat ja es ticētu, ka Windows rūp datora drošība un labklājība, bet nu nē tomēr, es zinu, ka viņi man nezvanītu on their own expense, lol.
Diez ko tieši es būtu uzinstellējusi, ja būtu ļāvusies šai izklaidei?

Tue, Sep. 2nd, 2014, 10:20 am
[i]unpy: Visa kā vērotāja piezīmes.

Jau agrāk pa ausu galam ko tādu biju dzirdējis, tak tagad šo parādību pamanīju arī savu paziņu lokā. Ko simbolizē šī publicēšanās portālos ar tik ļoti dramatisko apliešanos ar aukstu ūdeni, ka varētu padomāt, ka šis ir verdošs?

Tue, Sep. 2nd, 2014, 09:24 am
[i]citronz:

Beidzot atsāku braukt ar riteni uz darbu! :)

Rīti jau diezgan auksti, plānajās biksēs nosala stilbi, būs jāvelk kas biezāks.
Cimdi gan vēl īsie un bandana plānā, bet drīz jau prasīsies garie cimdi un cepure- tomēr braucot ir aukstāk kā vienkārši ejot vai skrienot- pirksti salst ātrāk.

Pilnīgi cita garša dienai, kad var izvēdināt galvu, nevis spaidīties piebāztā sabiedriskajā.

Tue, Sep. 2nd, 2014, 06:48 am
[i]zuzanna: Kā cīnīties ar vientulību

Vakar pēc svētdienas neierasti nopietnā treniņa nekas nesāpēja. Bet šorīt gan :)
Tas gan mani vakar nekavēja pēc darba aiziet uz vienu comedy show viena meetup ietvaros. Dublina ir visvientuļākā pilsēta, kurā esmu dzīvojusi. Un te cilvēki grupējas un tiekas iekš meetups. www.meetups.com
Un tikšanās tematikas ir no vienkāršas iedzeršanas pirmdienā (vai jebkurā nedēļas dienā) pēc darba līdz boot camp Fēnikss parkā, no skriešanas gar jūru līdz spoku medīšanai, no filmu/komēdijšovu/izstāžu apmeklēšanai grupās līdz pašpalīdzības grupām for attractive men/ business startups/ programmētājiem. Un vēl un vēl un vēl. Albānis, piemēram, vada photo walk meetup, kur cilvēki ar kamerām dodas kopīgi fotogrāfēt vai nu konkrētu pilsētas daļu vai kādu pasākumu, pēc tam komentē cits cita fotogrāfijas.
Īsi sakot - daudzas tās tikšanās ir ar tādu saturu, kas piestāvētu draugu grupai, ar to atšķirību, ka tie nav draugi, bet ir potenciāls draudzībām.
Vakar iepazinos ar malaizieti Ying,kura jau 18 gadus dzīvo Īrijā. Un Stephane no Tulūzas, kuram bija ļoti laba angļu valoda - drīz gan jau es būšu pieradusi, ka francūži arī var iemācīties citu valodu, bet pagaidām es vēl piezīmēju tādu niansi.
Izsmējos līdz krampjiem vaigos, izdzēru 2 pintis un tad viens laimīgs īrs James, kurš nedēļas nogalē esot gulējis tikai 5 stundas (jo laikam bijis festivālā), džentlmeniskā manierē mani pavadīja līdz vilcienam.
Labi iesākusies darba nedēļa :)

Tue, Sep. 2nd, 2014, 09:09 am
[i]markizs posting in [i]pajautaa: kur ziedot valsts drošībai

Kur īsti būtu labākā vieta lai ziedotu valsts drošības veicināšanai? Nu tur zemessardzei, jaunsardzei, pagasta-ložmetēja-biedrībai vai kam tamlīdzīgam?

Gribās pāriet no ņerkstēšanas par politiķiem pie kaut mazas bet finansiālas injekcijas Latvija aizsardzības spējai. Bet tādas injekcijas, kur izlietojums būtu ticams un vēlams arī taustāms. Kaut kādā milzīgā valsts kontā ieskaitot nebūs tā sajūta, ka esmu izdarījis ko dvesli sildošu.

Tue, Sep. 2nd, 2014, 09:02 am
[i]lara:

Esmu ļoti nogurusi. Jāiztur šī diena, varbūt kļūs mierīgāk. Arvien grūtāk tikt galā ar spriedzi, tā atņem vēlēšanos uzsākt jebko. Gribētos brīvdienas.

Mon, Sep. 1st, 2014, 11:20 pm
[i]qgmr101: Slavenību kailselfiji -- Penija joprojām neatklāta

Te kaut kad tikko izplūda tā saucamie noplūdušie tā saucamo slavenību pašuzņējumi, taču Lielā Sprādziena teorijas Penijas miesas tā arī palikušas aizklātas un neredzētas, skat. Kaley Cuoco New Celeb leaked pics. All in ONE place! : TheFappening. Abet pārējās es vispār nezinu, lol.

Šajā sakarā man visvairāk intelektuāli mīļi stāv uz šo:

Mon, Sep. 1st, 2014, 09:28 pm
[i]qgmr101: 1. septembris

Hmm, a tā varētu būt, ka šobrīd Vecrīgas krogos ir iemitušas sadzērušās un piedzīvojumu kāras vecāko vidusskolas klašu skolnieces? Un pirmo kursu studentes?

P.S. OMG, es nu jaukādu laiku *legāli* *teorētiski* *taču man nav vajadzības* varētu koļīt un pist sievietes, divreiz jaunākas par mani #akPaKuruLaikuKļuvuVecs *un Pieredzējis *un Turīgs :-D (par diviem pēdējiem -- I wish)

Laikam tas gadaskaitlis ir tikpat relatīvs kā viss pārējais...

Mon, Sep. 1st, 2014, 08:22 pm
[i]deloveja_kundze:

in other news, lielā atklāsmē šodien un vakar pie pašas savārītas biešu zupas, jo es beidzot esmu atsākusi gatavot mājās ēst, nu, vārdsakot, uztaisīju biešu zupu, izmazgāju drēbes ar rokām, visu ko izdarīju un galu galā nonācu pie atklāsmes un dažāda veida saprašanas, ka es joprojām uzvedos tā, it kā no visas sirds domātu, ka mana klātbūtne citu dzīvēs ir šausmīgs apgrūtinājums. te tev nu bija, tikšana vaļā no tarakāniem galvā.

un vēl pavisam citās ziņās ir tā, ka šī te bargā priekšnojauta par notikumiem man vienkārši liek uzrotīt piedurknes un strādāt vēl vairāk. eskeipisms un citi tarakāni galvā.

Mon, Sep. 1st, 2014, 07:38 pm
[i]puika posting in [i]pa_leeto:

Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te )

Mon, Sep. 1st, 2014, 07:35 pm
[i]qgmr101: persiks, joguts, ābols

Mon, Sep. 1st, 2014, 06:18 pm
[i]maksiine:

Vispār es diezgan baidos no Eizenšteina ielas... Diez kas mani tur sagaida pēc visas tās armijas...
Es ceru, ka viņi nav nospēruši manu "skapi" un stāvlampu, ka man vēl ir sega un dvieļi un visas manas drēbes un špakteļi.

Mon, Sep. 1st, 2014, 05:22 pm
[i]iive:

ai, tik pretīgi. ļoti negribējās iet vēl arī uz aptieku, tāpēc mēģināju maksimā iegādāties tinktūru pret klepu. atnāku mājās, atveru kārbiņu - bet pudelīte pustukša. izskatās atvērta, nevis iztvaikojusi. ko tas tagad nozīmē? nejūtos tik labi, lai bojātu nervus strīdos ar maksimas pārdevējām, kas tāpat droši vien nemainītu pret citu. un iet turp negribās. bet dzert to tinktūru arī kaut kā drusku riebīgi, ja nu attaisījis kāds no pudeļu nodevējiem, kas cerējis dažus grādus šādi ieķert?
atvēru - smird arī jocīgi.

Mon, Sep. 1st, 2014, 04:39 pm
[i]chimera:

spotted:
no muguras - kačoks, hipsterīgi izdzīti mati un uzraksts LATVIETIS uz t-krekla; no priekšas diemžēl paveras skats uz vīrieša cienīgu vēderu un regulāru paģiru izvagotu seju.

Mon, Sep. 1st, 2014, 04:56 pm
[i]zhilete: LOL

Nu gan!
Varētu padomāt, ka sievietei,kļūstot par māmiņu, vairs nav tiesību vēlēties izskatīties labi kaut vai tikai savam un vīra priekam!

Biju aizgājusi uz apakšveļas veikalu (ar visiem ratiem). Kad meklēju sev krūšturi manā gaumē, pārdevēja sāka izteikt savas domas, ka tādus jau gan jaunajām māmiņām izvēlēties neklājas un tā vietā kā alternatīvu man piedāvāja kaut ko stipri aseksuālu un izpletņveidīgu, pie tam netīri baltā krāsā ar pabalējuma efektu raisošām svītrām.Sieviete rindā aiz manis viņai piebalsoja.

Tas, ka man ir bērns taču vēl nenozīmē, ka visai tādai dzīvei ir jāvelk svītra pāri! :)
Vēl tik iesūnojusi gluži nejūtos. ;)

Mon, Sep. 1st, 2014, 02:56 pm
[i]zau:

piezvanīja viņa jaunā draudzene. nez kur dabūjusi manu numuru. sarunu sāka bikli un bailīgi, skaidrs jau - pēc viņa stāstiem man arī no sevis būtu bail. teica, nespējot to visu vairs izturēt, piezvanījusi, jo sajūta, ka jūk prātā. norunājām pāris stundas.
nedomāju, ka uzzinātais viņu sevišķi iepriecināja. tās pašas manipulācijas, tās pašas metodes. kaisle, kas nelaiž vaļā, vienlaikus pakļauj un pazemo. vienīgais, kas mazliet pārsteidza, cik ātri viņš to atsācis. vismaz atbrīvojos no palikušās vainas sajūtas - ne tik daudz mūsu savstarpējie strīdi līdz tam noveda, tas gluži vienkārši ir uzvedības modelis, paterns, kas tiek izmantots atkal un atkal.

jautāja, vai jūtu atvieglojumu, ka tās vairs nav manas problēmas. pārvaicāju, vai viņa mani jau apskauž. teicās, ka vēl ne.

Mon, Sep. 1st, 2014, 02:53 pm
[i]iive:

saslimu. sēžu darbā un jūtu, kā temperatūra kāpj. es saprotu, ka mans ķermenis saka, ka jāpiebremzē. nevajag tik daudz stresa, nevajag tik daudz uzdzīves, nevajag pārstrādāties un vajag izgulēties. bet nekad nekam tādam nav laika. turklāt nemitīgi šķiet, ka tāpat jau nekas netiek darīts. būt kaut kādā kustībā, būt starp darbiem un cilvēkiem, ir vienīgais veids, kā lietas virzās uz priekšu. zinu, ka aiziešu mājās, palīdīšu zem segas un viss, čau. ai. gribētu, lai mani sagaida mājās ar siltu zupu un tēju, bet r. atkal tajā daugmalē.

Mon, Sep. 1st, 2014, 02:30 pm
[i]no_saules_zemes posting in [i]pa_leeto: Lietu atdošanās

Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!

20 most recent