Sun, Apr. 20th, 2014, 08:44 am
[i]zuzanna: par neikdienišķo

Man somā ir divas olas, kas krāsotas ar zīda kaklsaitēm, un 3 āboli no vecāku dārza. Esmu ceļā uz Rēzekni.

Sun, Apr. 20th, 2014, 06:30 am
[i]zuzanna: mans Jēzus ir dzīvs

Man pašai ir neforša saaukstēšanās, bet pagājušā naktī lūdzu par daudzu cilvēku prieku šajos svētkos. Un man pašai arī ir liels prieks - par Jēzu, pa Viņa upuri un augšāmcelšanos, par uzvaru pār grēku un nāvi, par augšāmcelšanās spēku, kas mājo manī.
Sajaucu dievkalpojuma sākuma laiku un ierados pusstundu agrāk. Un tik un tā tas ir priecīgi.

Lai ko jūs svinat, lai jums priecīgi!

Thu, Apr. 20th, 2017, 03:43 am
[i]snorke:

dienas pavadam, blandoties apkaart, visa sala izbraukaata un izstaigaata krustu skeersu, galvenais - MILZU KAKTUSI un MILZU KIRZAKAS

ir siikas celjojuma grutiibas : apmetusies pumpaam un kasos (odi ? skudras ? alergija ? saule ? saals ?), peda sagriezta (akmens ? stikls ?) un gribu drusku maajaas (3 raksti gaida)

bet sobriid ir baltviins un olive spread uz rupjmaizes sausinjiem, pelikaans uz seetas, laiva pagalmaa

Sun, Apr. 20th, 2014, 02:27 am
[i]huinja:

Sun, Apr. 20th, 2014, 12:57 am
[i]huinja posting in [i]pajautaa: Pupturus bez ciešanām, pls

Labvakar!
Vai Cibas dāmas ir redzējušas Latvijas IRL veikalos krūšturus bez fakinā dzelža bļodiņas apakšā, kas nebūtu barošanas krūšturi, sporta krūšturi un/vai neglīti? Ja jā, kuros?

Sun, Apr. 20th, 2014, 12:25 am
[i]unpy: Bildīte iepatikās.

sabiedriskais transports )

Sat, Apr. 19th, 2014, 10:44 pm
[i]maksiine:

Pirmo gadu Lieldienās būšu darbā, nevis mājās, kopā ar mammu un opīšiem... ļoti skumji... ļoti ļoti... nebūs ne olu, ne dāvanu, ne svētku pusdienu... nekā.... :(
Jums gan, lai priecīgas...

Sat, Apr. 19th, 2014, 10:31 pm
[i]kini: .

burvīga vakara dziesma. jau pāris dienas priecājos :) 

Sat, Apr. 19th, 2014, 10:09 pm
[i]kini: .

brokastīs atkal 3 km noskrieti, vakariņās 1,5 km nopeldēti. no pēdējā es varu dabūt daudz kaifa - ķermenis slīd pa ūdeni, ūdens slīd apkārt, no prieka murrāju. bet skrienot tikai čortojos par to, kā man riebjas skriet. nekad nav paticis. tātad jāatrod kaut kas, kas varētu iepatikties arī šajā procesā. un līdz 6d jāpamēģina noskriet arī 5 km. būtu forši savus puikus xrace milzonīgi nebremzēt un negribētos pēc 3 km apstāties ar tekstu 'nesiet vai mirstu!' :D

Sat, Apr. 19th, 2014, 09:47 pm
[i]mazaa_mija:

es nesaprotu kādiem spēkiem mani Doo pamodināja bez 20 sešos un mēs paspējām aizmočīt līdz Arsenālam, kur trakais Pjero ārdījās tik labi, ka pat aizmirsu par savām nāvīgajām slāpēm un sāpošo dibenu, man liekas kādas divas rindas uz priekšu un atpakaļ tantiņas ģība no mana fūzeļa, bet ja tās solistes ūdens glāze būtu bijusi man rokas stiepiena attālumā, es pat nezinu....pēc tam es sabučoju Janu, kas arī izskatījās dikti apmierināts ar veikumu un mani spēki bija galā

Sat, Apr. 19th, 2014, 09:44 pm
[i]unpy: Šodien ir tā diena,

kad arī man nu jau sāk likties, ka ziema beigusies. Galu galā, vienubrīd až puskails pat biju izmeties, tēlojot daiļo dārznieku.

Sat, Apr. 19th, 2014, 09:10 pm
[i]lara: Audekls un mizas

Nekur neaizgāju. Paliku pie iesāktās bildes. Cīnījos kā lauva, gandrīz jau gribēju padoties un vai nu atteikties piedalīties izstādē vai atmest gleznošanai ar roku uz visiem laikiem, vai arī mest miskastē šo konkrēto audeklu. Cīnījos, cīnījos, kamēr kaut kas sāka sanākt. Vēl jau neesmu pabeigusi, bet vairs nav tik bezcerīgi.
Un vēl tā olu krāsošana. Būtu žēl nenokrāsot, jo - neticami, bet fakts - KOPŠ JANVĀRA KRĀJU SĪPOLU MIZAS! Darīju to tāpēc, ka: 1) tas šķita pietuvinām pavasari; 2) parasti man Lieldienu priekšvakarā nav, ar ko nokrāsot olas. Ja es šovakar nenokrāsošu, visa krāšana būs veltīga.

Sat, Apr. 19th, 2014, 07:01 pm
[i]san: Cibas talantu šovs mazdārziņos

Šis ir novēlots ciešanu ieraksts. Izrādās, arī dažādu veidu baltvīnus nevar jaukt, jeb varbūt vienkārši mazāk jādzer. Bet novēlots, jo tagad jau viss labi - paģiras pārgāja, dabūju brokastis Āgenskalna Fazendā, kur, izrādās, atkal ir garšīgs ēdiens un nupat D. uzcepa debešķīgu Lieldienu biezpienmaizi.
Bet pikniks mazdārziņos bija diezgan košs notikums, jo īpaši man patika Penijas Leinas spožā ierašanās, jz. Au atbruņojošā dziedāšana un Karmenas brauniji. Un, protams, slavenais soms, kurš nemaz nav soms. Viņš kā Restorānu dienā uzradās, tā tagad ir visur, kur pulcējas ciba - domāju, ka viņam jau pienākas cibas vārds, lai nav jāsauc kā kaķi par Kaķi. Ir idejas?

Sat, Apr. 19th, 2014, 06:08 pm
[i]chimera:

par godu laulības nedēļas jubilejai izmazgājām visus logus, aplasījām zālājā visu benčiku jūru no augšstāviem, iestādījām tajā pašā zālājā no tiem pašiem augšstāviem ar visām saknēm izmestu palmu, un tālāk jau viss kā pie zolīdiem pensionāriem.

--> )

Sat, Apr. 19th, 2014, 06:13 pm
[i]zembe posting in [i]pajautaa:

Varbūt kāds var padalīties ar Rīgas Centra rajona karti vektorformātā?

Sat, Apr. 19th, 2014, 03:18 pm
[i]pecuminjsh posting in [i]pajautaa:

cibas apps ir tikai androīdam?

senkjū verī mač.

Sat, Apr. 19th, 2014, 05:12 pm
[i]zhilete:

Maniem kaimiņiem ir interesanti hobiji, piemēram, vienos naktī ar ripzāģi iet zāģēt malku. Pāris gadus agrāk viņi to mēdza skaldīt ( laikam vēl zāģa nebija). Nevilšus nāk prātā aina no itāļu komēdiju klasikas, kur A. Čelentāno atveidotais varonis, kad gribējās seksu, bet nevarēja dabūt, gāja naktī skaldīt malku. ;)

Sat, Apr. 19th, 2014, 10:11 am
[i]telefontubbie posting in [i]pa_leeto: utenis

Šo to nevajag.

Velosipēda bagažnieks ar atstarotāju. :) Skrūvējams klāt riteņiem ar 26' collu riepām. Bagažniekam dažās vietās nobružāts krāsojums. Bagažnieks nav groziņš, bet figņa uz kuras piesiet/novietot kaut ko (grozu ar ogām, tūristu paklājiņu piemēram)
Cena 3 EUR

Ūdenspīpju oglītes (pilna paka) + ūdenspīpju akmenīši ar šokolādes smaržu (gandrīz pilna paka) (abi kopā)
Cena 2 EUR

grāmata Andris Tiļļa "Tur man tika.Pieredzētais restorānos, kafejnīcās, bāros." t.i., rīgas uzdzīvju vietu vēsture.
Cena 1 EUR

matu taisnotājs, firmu nezinu. Funkciju pilda :)
Cena 3 EUR


Bildītes nav.
Mantiņas var dabūt otrdien vai trešdien.

atrašanās vieta Rīga

e-pasts :

siipola (et) inbox.lv

Sat, Apr. 19th, 2014, 01:15 am
[i]digna posting in [i]pajautaa: Alhōla sauciens tuksnesī

Saprotu, ka piektdienas naktī var būt bezcerīgi ko tādu jautāt, bet priekšdienām noderētu tik un tā.
Tātad, lai arī dzīvojam šajā rajonā jau gandrīz gadu, neesam atklājuši, kur pa nakti iegādāties alhōlu. Jautājums:
Kur pēc desmitiem vakarā var iegādāties alkoholu Teikā, Čiekurkalnā vai "VEF rajonā"?

Paldies.

Sat, Apr. 19th, 2014, 12:35 am
[i]siltavieta:

toreiz, kad es izlēmu vienā pusē nogriezt īsus matus, es neiedomājos, ka es plecu somu nēsāju uz labo plecu un, ka man turpmāk vienmēr rausies ārā mati zem somas lences

20 most recent