Fri, Mar. 23rd, 2018, 08:05 am
[i]krii:

Paldies, mīļie, kuri bija blakus un ļāva priecīgāk nodzīvot šo gadu.
Ceru, ka būsim kopā arī nākamo.

Dzīve ir cīņa, jūs jau zināt.

Fri, Mar. 23rd, 2018, 06:21 am
[i]fjokla:

Saku brālim, laikam aizvakar, guļam pakrituši pie krāsnińas
Es- a tu zini, es tagad jūtos tā ar tevi kā frodo ar semu uz tā akmeńa, paśās beigās, apkārt lava, vis brūk un měs guļam un lūram augšā.
Brāls - jā, viñi tur kaut ko zīmïgu arī teica " i am very glad you are here with me, there, at the end of all times". Tikai vińiem atsūtīja pakaļ ěrgļus...
Es- nja... a ja tā padomā, miks un toms bija mūsu ěrgĺi.
Brāls -toć!

Thu, Mar. 22nd, 2018, 09:32 pm
[i]melnbaltalapsa:

Tā, es palaidu Viņu iet. Es aizlaidu Viņu projām. Ļāvu Viņam elpo vienpatību un savas domas. Un tad.. Tad Viņš atnāca atpakaļ ar teikumu: ''Es sailgojos pēc Tevis..''
Un viss, ko es varēju atbildēt, kad Viņš vēlu, vēlu pārbraucis no darba apgūlās otrā gultas malā, bija: ''Es tepat vien biju visu šo laiku..'' Un ieritinājusies Viņa spēcīgo roku apskāvienā, es gulēju tik labi, cik kādu laiku nebiju gulējusi. Vētras norimušas, ūdeņi sekli. Mēs atkal runājam.
Viņš ir mans īstais.

Thu, Mar. 22nd, 2018, 09:24 pm
[i]melnbaltalapsa: Vieta, kur atrodas visas manas lietas.

Esmu mājās.

Thu, Mar. 22nd, 2018, 08:37 pm
[i]fjokla:

Es iedevu buču, visu pateicu un atvadījos, vairāk neieśu, resursi ir cauri, diezgan nopietni sāk griběties pakārties, pie gaiļezera hipokrāta statujas, pieměram. smuka tāda, visa marmorā, un kaklā šiltīti, šeit mums deva 20 gadus! Un personu pārskaitījums.

Man vajag kādu, kas aiziet uz to mentamed un tupa izńem papīrus un atlikušo naudu,bet tikai man ir pilnvara, tātat paļubasu jāiet man un jācenšas neiespļaut vai neiemest ğīmī sauju ar monětām, nopěrciet sev kādu vizuli, maukas, nezinu kă to visu nokārtot, vnk, laikam jau, lai aizrijas ar to pārpalikušo naudu.

Nāve ir atpestīšana, yo, man arī gudri izdirsās, haifaiv

Thu, Mar. 22nd, 2018, 08:00 pm
[i]marle posting in [i]pajautaa: Endzelīna joki

Te stāv rakstīts: "Par Endzelīna jaunvārdiem klīst anekdoti un tenkas. Žēl, ka šie seklie joki daudziem ir vienīgais, ko tie vispār zina par Endzelīnu."
Vai jums ir zināms kāds sekls anekdots par Endzelīna jaunvārdiem? Lūdzu, padalieties!

(Man ir zināms tikai tas, kur Endzelīna sieva viņu ierauga kniebjamies ar mīļāko un iesaucas: "Jāni, kā tad tā!? Es esmu pārsteigta!", un viņš atbild: "Nē, pārsteigts esmu es, tu esi izbrīnīta."
Ā, un vēl tas, ka sasvīdis vīrietis un sasvīdusi sieviete pēc viņa ierosinājuma esot svimpis un svīzda.)

Thu, Mar. 22nd, 2018, 08:07 pm
[i]digna: Labi dzīvot Āgenskalnā

Atkal, bļeģ, faking pārvākšanās. Vairs nedzīvošu Āgenskalnā...

Thu, Mar. 22nd, 2018, 05:45 pm
[i]zetinja posting in [i]pajautaa: Teritorijas uzkopšana

Meklēju kādu (uzņēmumu/personu), kas varētu sakopt ~1400 kvadrātmetru teritoriju. Tur ir kā minimums šai pavasarī jānojauc pussabrukusi stikla siltumnīca un dārza mājele, jāizved būvgruži u.c draza, jāiztīra krūmi. Vaig lai ir sava tehnika un transports būvgružiem, jo ir sarežģīti ar konteinera novietošanu (2x tālāk nekā ar auto var piebraukt). Ir kādam pieredze? Variet ko ieteikt?

Thu, Mar. 22nd, 2018, 10:33 am
[i]unpy: Likumdošanas vērotāja piezīmes.

Manuprāt, mūsu likumdošanu kopumā spilgti ilustrē šodien Saeimā izskatāmie grozījumi Latvijas valsts karoga likumā. Grozījumi paredz ne tikai rūpīgāk vaktēt izplatāmo karogu un vimpeļu atbilstību Latvijas valsts karoga likumam un Latvijas valsts karoga likuma piemērošanas noteikumiem, bet arī izstrādāt jaunus kvalitātes kritērijus, tagad normatīvajos aktos karogam tiks definēti "biezums, virsmas blīvums, krāsnoturība, karoga kā telpu dekoratīvā tekstila ugunsizturība un citi Latvijas valsts karoga izgatavošanas tehniskie parametri".

Vienvārdsakot, ir sēdējuši cilvēki juridiskajā komisijā un, kaut kādu iemeslu vadīti, izdomājuši, ka mūsu karogs ir par maz standartizēts. Uzrakstījuši ierosinājumus grozījumiem likumā, tos gan jau pieņems, tad būs pamatīgs darbs pie MK noteikumu grozījumiem, gan jau tiks iesaistīti eksperti(kā gan savādāk tiks skaidrībā ar vajadzīgo virsmas blīvumu un citiem tehniskajiem parametriem?), kas finalizēsies papildus pienākumos PTAC un Heraldikas komisijai. Visi nodarbināti, visiem prieks.

Galvenais, visiem neatbilstošo karogu īpašniekiem pēc tam prasties un ievērot esošo likuma normu "Lietošanai nederīgu Latvijas valsts karogu iznīcina diskrētā veidā".

Thu, Mar. 22nd, 2018, 08:16 am
[i]fjokla:

Vakar měs ar brāli parakstījām paktu, kad skaněs zvans, měs viens otram sagādāsim heroīnu. Nekad neatstājiet savus tuvos un mīĺos, ne valsts, ne msksas iestāděs, pilnīgi visiem ir piedrāzt, par 900 eirikiem vai latu piecdesmit. Es noskaidrošu konkrětās ārstes uzvārdu (Ingrīda Poriņa), klīniku sauc mentamed, 1. slimnīcas teritorijā. Vakar no rīta atskaněja zvans, nevis no ārsta, bet medmāsas, kas teica, es tīri cilvěcīgi informěju, ka ir koma un tas var notikt jebkurā brīdī. Ļoti operatīvi braucām, es mama, brālis, visi raud, nabaga taksists. Tas, ko es tur ieraudzīju, nopļāva mani ceļos pie gultas, cilvěks reāli gārdz, nekas nav ne iešpricěts, nekas, měs ar mammu uzstādījām diagnozi, plaušu kardonis,es ķerstīju ārsti, lai kaut ko ieśpricě. Saproti, par 900 eur měnesī. Měs pieprasījām skābekļa balonu, kura vińiem nav, měs brutāli googlě iezvanījām skābekļa aparātu nomai, lūdzu, lūdzu, atvediet šodien, tas kas fonā gārdz, tas ir mans těvs. Atveda, onkulis bija gatavs ilgai prezentācijai, kurš pipsis kam un cik šis materiāls labs, bet var arī šo. Es kliedzu, lūdzu lūdzu, vai jūs vińu varat vienkārši pieslěgt. Uz ko onkolis, - ā jūs kaut kur steidzaties? Palåtā, saproti, měğinot pārkliegt gārdzienus. Ně, bļeğ, es kavěju spā čoļi? Paldiesdievsm, pieslědzās divi rīcības cilvěki un tiks izsaukti ātrie, un atkal vińu aizveda uz to elli, no kuras es vińu aizvakar vai aizaiz izvilku. Vienkārši, gādājiet heroīnu katram gadījumam, neatdodiet valstij sevi vai mīļos, arī naudu nedodiet, jo tas ir bezcerīgi. Ārsti iet apgaitās un ganjau spęlě golfu, braukā pa konferencěm, věders iziet labi, miegs ir labs un hipokrāts pie sienas mušu nodirsts, gan jau arī misijas apzińa un laba sirdsapzińa. Realitātě, ja měs nebūtu atbraukuši un es caur zobiem pat nelūgtu, bet pieprasītu, neviens neko nebūtu darījis. Lūdzu, sargiet tuvos, ńemiet mājās, nedodiet nekur, heroīns vistoměr ir humānāk nekā spilvens. Un měs, kaut arī spělějam tenisu un konferencěs gudri diršam un pārstāvam nozari, měs vęljoprojām dzīvojam tumšajos viduslaikos

Wed, Mar. 21st, 2018, 10:09 pm
[i]217: freedom to walk

Beidzot pēc vismaz 2-3 mēnešiem izgāju šodien normāli garā, ar tualešpauzēm nepārtrauktā un ar smagu grūtniecības vēdēru nenomāktā, nenogurušā pastaigā, sajūta, ka iznākot no ieslodzījuma.
R. nāca līdzi, bet tiklīdz viņš ies atpakaļ darbā, sākšu pastaigās klausīties podkāstus. Daļēji atgūts kkas no savas dzīves atpakaļ, pat ja piekabē rati :)

Wed, Mar. 21st, 2018, 09:28 pm
[i]krii:

Draugi, kādam ir pieredze ar arhivēšanas pakalpojumu firmām?

Wed, Mar. 21st, 2018, 07:24 pm
[i]krii:

Šopēcpusdien abas ar S, katra no sava darba nākdamas, nevilšus saskrējāmies mūsu maršrutiem ne visai parastā krustojumā, sapratām, ka Dievam (Dievei) attiecībā uz mums ir bijis Plāns, un kas gan mēs tādas, lai pretotos Viņa/-s gribai, un devāmies dzert alu.
Nāk pavasaris, un es kļūstu spējīga uz alus dzeršanu.
Kad divi meitieši krustcelēs satiekas, tas uz laimi. Mūsu senči zināja, ko saka.
Mājās nākot, ieraudzīju kalsnu Jaunmēnesi. Arī tas nez kāpēc šķita uz labu.

Wed, Mar. 21st, 2018, 04:20 pm
[i]temperature: 143 (astoņos kilometros meža var izrunāt visu ko)

ziepniekkalna jēdzīgajā galā izīrē mazu, mazu mājiņu ar dārzu.
grīziņkalnā izīrē dzīvokli ar baltām sienām un koka grīdu.
teikā izīrē dzīvokli ar kamīnu viesistabā.
avotos izīrē dzīvokli ar baltām sienām, koka grīdu, kamīnu viesistabā un iespēju jokot par uzvārda un ielas nosaukuma saskanību.

bet līdz kopādzīvošanai vēl pusgads.

Wed, Mar. 21st, 2018, 03:36 pm
[i]unpy: Sevis vērotāja piezīmes.

Visvairāk sevi mīlu tomēr par to, ka sasodīti garšīgi gatavoju ēst. Sev.

Wed, Mar. 21st, 2018, 01:53 pm
[i]unpy: Mārketingu vērotāja piezīmes.

Visu cieņu darboņiem, kuri ņemas ar PTACu, teicami trollē soctīklos:

Wed, Mar. 21st, 2018, 01:21 pm
[i]krii:

Vakar, kad atkal viesojos pie Aleksandra Č, uzzināju, ka porcelāna paviljoni mēdz pārvērsties kleķa būdiņās, bet dzert un dzejot ar draugiem vajag tik un tā.

Wed, Mar. 21st, 2018, 11:52 am
[i]krii:

Visu zemju cīnītāji pret kultūrmarksismu, apvienojieties! https://www.theguardian.com/commentisfree/2015/jan/19/cultural-marxism-a-uniting-theory-for-rightwingers-who-love-to-play-the-victim?CMP=share_btn_tw

P.S. Kā ir pareizi: "kultūrmarksisms", vai "Kūlturmarksisms"?

Tue, Mar. 20th, 2018, 09:48 pm
[i]klibaa_egle posting in [i]pajautaa: Brilles

Vai varat ieteikt, kur Rīgā vislabāk iegādāties brilles? Ar plašu izvēli un draudzīgām cenām.

20 most recent