Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Marts 31., 2020


krii
22:47
Sapratu, kas mani dara nervozu - divas nedēļas neesmu apkampusies ne ar vienu cilvēku.

Tāpēc pastiprināti ņurcu mājdzīvniekus, īpaši liellopu. No viņa paliek zilumi.

(2 raksta | ir doma)

krii
22:16 - Mēneši
Lūk, ja janvāris man bija kā klīrīga guvernante un februāris - brutāls treneris, tad marts izrādījās tas džkes, ar kuru nejauši iepazīsties kādā bārā, abiem jau pamatīgā pālī esot, un jūs nolemjat iet uz kādu reiva pārtiju, kur Lusija ņemas pa debesīm vienos dimantos, un pēkšņi visapkārt zied puķes, kuras šajā gadalaikā nevar ziedēt, un tad jūs abi sēžat uz daudzstāvu mājas jumta slīpās kores, un debesīs šaujas mirdzošas eksponenciāllīknes kā trasējošo ložu trajektorijas 1991. gadā. Skaties, - viņš rāda, - tur veseļojas Ķīna, bet tur - izmirst Itālija. Un tad atkal tu attopies savā virtuvē ar vīnu un videokonferenci, un nemāki pieregulēt kameru, un nemāki pievienot vajadzīgos dalībniekus, bet tas viss ir tikai badtrips, tas drīz beigsies, varbūt būs jāvemj, varbūt pat jāizvemj plaušas, bet tas būs galā.

Jo rīt jau mēs satiksim aprīli. Un par viņu mēs pagaidām nezinām neko.

(7 raksta | ir doma)

fedrs
21:26
Mēra laika nejēdzīgākais naudas tēriņš - gāzes plīts, kuru tā kā sāku organizēt oktobrī, tika solīta novembrī-decembra sākumā, un nu tā ir ieraduaies vakstī un pie manis mājās. Nemaz nerunāsim par simts un vienu citu veidu kā notērēt naudu, es nemaz nezinu, vai kāds gāzes vecis vēl ir pue veselības, vai arī tie visi, iepakaļus zobārstiem, paņēmuši radošo atvaļinājumu.

(ir doma)

virginia_rabbit
20:50 - bērniem armagedoni notiek otrdienās
- un kā tavam draugam veicās ar to mājasdarbu? - mēs nerunājām, mēs tikai iztēlojāmies, ka esam jaguāri un cēlām sev māju, kamēr visu pasauli bija pārņēmuši sliktie mērkaķi un tūristi. mūsu māja bija smilšu pils un tāpēc to nevarēja iznīcināt.

(ir doma)

ulvs
20:34
Viens no universālākajiem postroka albumiem pasaules mūzikas vēsturē ir Tortoise 1998. gada albums "TNT". Tas reizē ir mīlestības saundtreks (fiziskas, garīgas, vienalga), saundtreks maniem tulkošanas pienākumiem, kā arī citām situācijām (nāk prātā masāžas process). Iesaku pamēģināt, ja nezini. Ļoti piedur 2. un 5. gabals. Konsumējoši.

(ir doma)

virginia_rabbit
19:25
burtiski ierauti citu cilvēku ārprātā - caur izglītības sistēmu


Tags:

(7 raksta | ir doma)

az
10:08
vakar piepeši vairs nebija spēka nekam, lai gan bija saule un silti, milzu pūlēm gāju peldēt, un pat tur nepalika vieglāk, tādā pat bezpsēkā izgāju mežus. satiku daudz stirnu, nengribas trenkāt, bet ļoti skaisti viņas skrien.
vienīgais, kas bija viegli, bija skaldīt malku. nekad to nebiju darījusi, vienmēr bija bail pat tuvu stāvēt, bet, tā kā nebija spēka nekam, pat ne pretoties, cirtu. gandrīz nocirtu kāju un uzzināju, cik svarīgi stāvēt pusšpagatā.
šodien jau bija labāk, gāju peldēt un iztraucēju divas pīles, kopš vakardienas arī stārķis ir klāt un pavisam mierīgs ēd vardes turpat blakus. brokastis, skola, un gāju skaldīt. man ļoti patīk apse, kad viņu pāršķel, viss smaržo pēc zirgiem. ievas, protams, nekas nepārspēj, bet no tās bija tikai viens zars. alkšņi ir visvieglākie, bērzi skaisti plīst pušu, blīgzna ir drausmīga, bet nekas nav tik spītīgs kā priede, cirtu un domāju, cik veltīgi priedes mizā brūces cirst. varbūt labi, ka mums ir tik spītīgi koki.
visvairāk man patīk baļķi sivēna resnumā, kuri plīst ar vienu cirtienu. pagales aizlido katra uz savu pusi, un man šķiet, ka zelta putekļi paceļas gaisā. pavisam lielie bluķi jākapā no malām, kā sīpols jāloba, līdz vidus padodas.
aizgāju nopeldēties, pēc darba ūdeni var just vislabāk, kā viss ķermenis mirklī atslābst un izšķīst, tad atkal savācas no jauna kopā un ir pavisam dzīvs.

(ir doma)

slikts
17:32

Ja kas, tā kā Cibas nākotne ir nedaudz neskaidra, iesaku arhivēt savus ierakstus ar komentāriem, lai tie nevarētu pazust, un vienkāršākais veids kā to izdarīt ir ljArchive; jāizvēlas File -> New Archive, un otrajā solī pie servera jānorāda http://klab.lv.


(2 raksta | ir doma)

slikts
17:19

Man apnika “čakarēties” ar ierakstu kopēšanu starp StackEdit un Cibu, tāpēc uztaisīju mazu pārlūka paplašinājumu, kas pievieno ierakstu un komentāru teksta laukiem StackEdit iespēju. Vēl tas samaina visas iekšējās klab.lv saites, lai tās izmantotu savu žurnāla stilu (style=mine).


(3 raksta | ir doma)

slikts
16:19

I think we have gone through a period when too many children and people have been given to understand “I have a problem, it is the Government’s job to cope with it!” or “I have a problem, I will go and get a grant to cope with it!” “I am homeless, the Government must house me!” and so they are casting their problems on society and who is society? There is no such thing! There are individual men and women and there are families and no government can do anything except through people and people look to themselves first… There is no such thing as society. There is living tapestry of men and women and people and the beauty of that tapestry and the quality of our lives will depend upon how much each of us is prepared to take responsibility for ourselves and each of us prepared to turn round and help by our own efforts those who are unfortunate.
– Thatcher

Government is not the solution to our problem, government is the problem.
– Reagan

Pastāvošās kārtības stūrakmens ir pārspīlēts individuālisms; cilvēki kā Robinsoni Krūzo uz salas (“nav tāda ‘mēs’”); uzsvars uz mikro-risinājumiem (glābt klimatu, šķirojot savus atkritumus), uz personisko atbildību, un noniecināta strukturāla analīze un strukturālu izmaiņu iespēja vai nepieciešamība.

Sabiedrība neko būtībā neiemācījās no iepriekšējām krīzēm (kā no 2008. gada), un tās tika izmantotas, lai pagrieztu spīles ciešāk; privāti uzņēmumi kā Parex tika glābti, un izmaksas uzņēmās visa sabiedrība kopumā; tas tika izmantots kā iemesls ieviest taupības politiku, kas visvairāk skar visneaizsargātāko sabiedrības daļu, kurai vienlaicīgi ir vismazāk teikšanas par pastāvošo kārtību.

Finanšu politika atkal tiek brīvi pielietota, lai glābtu privāto jomu (piem., AirBaltic nupat saņēma 150 miljonus); tiek veidotas lielas naudas plūsmas ar nosacītu atbildību, kā tās tiks pielietotas vai nāks sabiedrībai par labu, lai gan tās sedz sabiedrība kopumā. Ja jau AirBaltic ir kritiski nozīmīgs sabiedrībai un attiecīgi glābjams, varbūt tam būtu jābūt nacionalizētam uzņēmumam, nevis pakārtotam privātām interesēm? Par to netiek runāts; tā vietā cilvēki pat tagad turpina “bīdīt” vēl plašāku privatizāciju un sapņo par vairāk veiksmes stāstiem kā Dienvidu tilts.


(1 raksta | ir doma)

meness_berns
13:47 - ---
Ņemos ar līgumu slēgšanu par sadzīves atkritumu izvešanu. Pienāk meita. Skaidroju:

Mūsu abām Rīgas adresēm visu laiku atkritumus izveda uzņēmums, kas pieder Šķēlem. Tad pērn Rīgā notika jukas, jo visu pilsētu gribēja pārņemt uzņēmums, kas pieder Šķēlem. Tā kā to apturēja, tad maijā sāksies jauna pagaidu kārtība, tāpēc man jāpārslēdz līgumi – par vienu adresi jāpārslēdz līgums ar esošo apkalpojošo uzņēmumu, kas pieder Šķēlem, bet par otru adresi tagad jānoslēdz jauns līgums ar citu uzņēmumu. Kas pieder Šķēlem...

(4 raksta | ir doma)

f_g
13:02 - Jau ierastā statistika
Jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 22 cilvēkiem, bet kopumā ar to valstī saslimuši 398 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
Iepriekšējā diennaktī veikti 500 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, bet līdz šim kopumā Latvijā veikti 14 807 Covid-19 testi.
Patlaban ārstniecības iestādē ir stacionēti 27 Covid-19 pacienti, no viņiem 24 ir ar vidēju slimības gaitu, bet trīs - ar smagu.
Tags:

(ir doma)

ingmars
12:47 - fortress riga
Es prognozēju, ka tuvāko nedēļu laikā tiks iesaistīta armija.

(1 raksta | ir doma)

ingmars
12:36 - vai babilona jau sadegusi
Es ļoti ceru, ka COVID-19 dēļ nenāksies atcelt šī gada Positivus festivālu. Es tā gribēju pieredzēt to, kā policija ar suņiem pārmeklē mūsu telti pirms mēs ar ģimeni dodamies uz amerikāņu repera A$AP Rocky uzstāšanos.

(4 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
12:37
tie vecāki, kuri nerunā franciski, šodien ir ļoti pikti par uzdevumu, kurā teikts "chasse l'intrus" (translate.google: medību iebrucējs, īstenībā "izsvītro nederīgo")

(1 raksta | ir doma)

porcupine
12:10 - Dienas dziesma
VAIDAVA - Rekviēms sikspārnim

(ir doma)

dominika
10:22
Pagājušonakt sapnī apkārt staigājot domāju par to, ka jāievēro 2 metru distance no citiem sapņa personāžiem.

(2 raksta | ir doma)

jojo
09:11 - morbid
kamēr vēl prokrastinēju - cik maksā katrs mirušais - https://en.wikipedia.org/wiki/Value_of_life - ar interesi apskatītos, kā vecuma grupas ietekmē aprēķinu -

un, nē, vērtību nozīmē es zinu, ka dzīvības vērtībai nav cipara, ja cilvēks grib dzīvot. bet tas man nekādi netraucē visnotaļ ciniskā kārtā apdomāt, kāda ir dzīvības ekonomiskā vērtība/ietekme. gan jau, ka banku/apdrošināšanas aktuārijiem šie skaitļi un modeļi ir pie rokas...
Tags:

(ir doma)

_re_
08:48
kas jums tur par kataklizmu baltu un pūkainu? mēs te galējos ziemeļos lapas un pērno zāli grābām vakar.

(ir doma)

f_g
08:48 - pašizolācijas otrā nedēļa
Gribas iesmaržoties. Bet muļķīgi mājās laistīt sevi ar smaržām.

(5 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba