Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 5., 2015


rindra
13:58
Un ko juus domaajiet par vaardu "delightful"? Tas ir taads upper middle class vaards (vai wannabe upper middle class) ? Vai arii tas taads normals vaards prieksh videejaa aritmeetiskaa pilsonja?
Garastāvoklis:: [mood icon] curious
Mūzika: Kodek-Berlin

(ir doma)

virginia_rabbit
15:46
plikiņi pa pludmali. tikai mēs un dzērve vienīgie līdz pat ragam.

(ir doma)

psihs
15:38
shave a pussy, piss in pants

(ir doma)

unpy
15:35 - Informācija polārajām mitrenēm.
IrkutskāVorkutā putenis un rīt uzsākšot apkures sezonu. Izklausās pēc labas vietas, kur pārlaist derdzīgo Latvijas karstumu pāris nedēļu garumā tā vietā, lai par to vaimanātu, vai ne?

Jauki taču tagad būtu jums būt tur, nevis šeit - https://youtu.be/EM1jTLtlVis

(7 raksta | ir doma)

antons_v
14:50 - Latiņina par Grieķiju - īsa vēsture un secinājumi
Hапомню, что такое греческая экономика была после того, как Греция была принята в Евросоюз. До принятия в Евросоюз это была абсолютная «липа». «Липа» в том смысле, что Евросоюз закрыл глаза на то, что греческие цифры никак не соответствуют тем параметрам, которые требовал Евросоюз. И Евросоюз закрыл глаза на это ровно потому, что Евросоюз является бюрократической организацией. А бюрократическая организация стремится к бесконечной экспансии. Греция, экономика которой явно не соответствовала не только уровню Евросоюза, но и явно не соответствовала, грубо говоря, новым ставкам по кредитам, которые Греция получала, и начала радостно получать деньги. Деньги, понятное дело, на что шли – на социальные выплаты и на умножение количества бюрократических мест.

Греческая экономика превратилась черти знает во что - Греческие чиновники работали до часу дня. Естественно, при этом их количество умножалось даже больше, чем в России, потому что надо было обеспечить этих трогательных людей работой. В Греции появилось большое количество профессий очень опасных для жизни, на которых надо было рано выходить на пенсию. Эти тяжелые профессии, например, включали в себя парикмахеров.
... tālāk ... )

(ir doma)

zum
12:47
Ja kāds brūķē vāciski, Volkers Pipster skaidro kas ir kapitālisms
https://www.youtube.com/watch?v=y2EjS-YHk-s

1)Izklausās dramatiski, protmas, ka pārspilets, protams ka ta ir parodija un kungs acim redzot ir kreisais, visi parodisti ir kreisie, labējie neparodē, labejie stāv miera stāja un salutē,
2) No katra eiro, ko Eiropa jebkad ir devusi Grieķijai attīstītā Eiropa ir nopelnijusi vismaz 10 eiro. Nesavtīga palīdzība? Kā tad. Tas pats ir ar Latviju un citam līdzīga līmeņa valstīm.

(ir doma)

krii
13:35
Vēl, dārgie draugi, lūdzu, atcerieties, ka salikteņu daļas "vis-" un "pus-" vienmēr raksta kopā, pavisam cieši kopā ar vārdu, tā ka ūdens cauri netecēja. Turklāt raksta ar vienu "s", bet tas ir cits, tikpat dramatisks stāsts. Ticiet man, ka visi šie "pus gadu viņa jutās kā viss skaistākā" ir nenormāla, pretīga, acis plosoša kroplība. Nerakstiet tā nekad, pat mājās zem deķa nē! Lūdzu! Valkājiet zeķes zandalēs, leopardraksta legingus, bāziet džemperus biksēs, kaut vai apenēs, tie visi ir nieki, pārejošs mirkļa iespaids, ko garāmgājējs ierauga un aizmirst, taču nekad nekādos apstākļos neatdaliet vis- un pus-, kā arī nekabiniet tiem klāt lieko "s", kas tos pārvērstu patstāvīgā vārdā vai neidentificējamā mutantā. Citādi visi šie vārdiem norautie visi un pusi ellē knābās jūsu acis, plosīs jūsu aknas un lies kausētu svinu jums rīklēs. Esmu jūs brīdinājusi.

(21 raksta | ir doma)

helvetica
13:12 - vecas ziņas, bet
Gandrīz perfekta mūsdienu mūzika (kvalitatīvs pops). āzija, čillveivs, (stīm)panki, akadēmisku stīgu laimes krekliņš. (Ideāli būtu tad, ja atdalītā apraksta vietā būtu viens kopējs bezizvērsuma 'āāāā'.)

(ir doma)

ingmars
12:15 - ...U-Uwaaaaaaa...hnn!!

(ir doma)

liljabrik
11:23
politika mani nesadusmo. es redzu politisko spēku cīņu kā pretēji vērstu vektoru summēšanu, kuras rezultātā rodas līdzsvars vai tuvu tam, un labais pamazām uzvar. cilvēce ir vienkārši nolādēta attīstīties uz augšu. es neuztraucos par latviju, es redzu kā pēc 50 gadiem viss būs tāpat kā šeit.
izņemot sistēmās kurās ir aizcietējums, piem putins, un sistēmas līdzsvars ir mazliet patoloģisks, atsvaram ir izaudzis audzējs vai pielikta elpošanas mašīna, un attīstība uz labo nenotiek. Grieķija: pārāk liela delfu komentētāju ietekme valsts pārvaldē arī ne pie kā laba nenoved.

Vienīgā sistēma kas mani joprojām sadusmo ir bērnu izglītības sistēma. man tur radīja lielas dusmas, kuru pārvarēšanai vajadzēja daudzus gadus. un nebūt neiemācīja dīlot ar manu šitu. kā es iedomājos jaunās pasaules izglītību: piemēram, ir stundas, kurās māca: tev citreiz uznās kuces ārprāts. tā laikā ir labāk masturbēt vai boksēties, nevis viņu racionalizēt, meklēt ienaidniekus un gruzīt džeku. lai arī džekam citreiz tas patīk, jo viņš jūt, ka tā ir auglības pazīme. kā arī māca, ko darīt ja esi homoseksuāls un kā to noskaidrot, un kā pareizi lietot narkotikas.

(1 raksta | ir doma)

lemurs
12:32
vombatējam, vombatojamies, vombatiņājamies.
labi būt sagājušam vombatiņā.
Tags:

(ir doma)

dooora
12:30

(7 raksta | ir doma)

wowow
12:23
Ieskatos VID edsā, tur mirgo sarkans bumbulis sadaļā "Sarakste". Es viss tāds - WTF ATKAL!!!
Saņemos, atveru - Līgo apsveikums jpg bildē.
Sviests.

(ir doma)

liljabrik
11:17
laikam esmu pārdozējusi soju, pms sipmtomi sākas vēl pirms ovulācijas
kāpēc sievietes tik bieži apraksta dzimumpazīmju dinamiku, bet vīrieši klusē? vai nu tas viss ir daudz nopietnāk, vai arī atklāt to visu nozīmētu sevi atbruņot.

(24 raksta | ir doma)

dooora
12:12
Although the term neoconservative is in common usage, a brief description of the group might be helpful. The term was coined by socialist Michael Harrington as a derisive term for leftists and liberals who were migrating rightward. Many of the first generation neoconservatives were originally liberal Democrats, or even socialists and Marxists, often Trotskyites. Most originated in New York, and most were Jews.
[ Stephan Sniegoski. The Transparent Cabal - 25. lpp.]

some are born-again Christians,
some are borne-again Jews.
tikai kas, maķarārā, pārdzemdinās mūs.

Bōrnī Emm

(ir doma)

dooora
11:42 - Silky Dō: Ross Ulbrihts


i karogu plivinātājiem, i to dedzinātājiem šo puisi arī nevajadzētu aizmirst.
[mums ir precīzi divi bezparoles mūža ieslodzījumi, kuros to nedarīt]
Līziņa, lūk, iedod savu nesaudzīgi tiešu skatījumu:
https://www.linkedin.com/pulse/ross-ulbricht-free-you-lisa-arbercheski

jālaiž uz upi koku zaļoksnī kādu griču palasīti un Deep Web noskatīti.

Gud baj.

lai gluds jums bajs.
Tags:

(ir doma)

pajautaa
[svari]
11:10 - Nāc ar mani padejot
Vai kaut kur internetā var apskatīties šo:
https://www.facebook.com/nacarmanipadejot?fref=nf

(var par maksu, DVD manā eiroģerevņā nav pieejams, LMT straume tāpat).

Paldies!

(ir doma)

f_g
11:06 - par Bite
Vakar no rīta iekoda bite, bet tikai pēc 12 stundām sāka pampt koduma vieta. Viena nikna saime mums tur dzīvo.
Varbūt kādreiz tomēr gribēšu bites. Bet varbūt arī nē.
Un vakar uzzināju, ka mamma kādus gadus atpakaļ bija domājusi ieviest bites. Pat vietu stropiem ar mūsu bitenieci Ļenu bija skatījusi (zem ozola). Un Ļena bija solījusi arī sākumam iedot arī kādu saimi.
Varbūt kādreiz man būs bites...
Tags: ,

(ir doma)

jan09
08:33 - saule un údens
Atzíméshos, ka esmu nopeldéjies, 1o reizi UK, 1o reizi Ziemeljúrá. Great Yarmouth, Norfolk, UK.

(ir doma)

martcore
09:48
turpinu skatīties wayward pines

otrajā seriāla pusē, kad fokss, šķiet, ir izpizģījis šamalanu no pludmales, viss jau aiziet po vzroslomu
arī nav slikti

(3 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba