Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Marts 29., 2015


quizer
20:02 - Faults
Viena no labākajām gada šausmu filmām.


(ir doma)

pajautaa
[lietuveens]
20:02 - Kurpes
Kur Rīgā nopirkt šādas kurpes? http://www.steel-boots.com//tmp/3-eyelet-shoes-black_big.jpg ( var arī nebūt tieši steel, bet šajā stilā)

(ir doma)

pajautaa
[arkls]
19:54 - 100 fps
filmēju ar gopro un 100 fps + montēju ar Final cut pro 6

visādi mēģinu, bet nevaru konvertēt failu, lai palaistu šo video 4x lēnāku uz 25 fps. ja palēlinu vienkārši Filnal cut - izkrīt 3 freimi. lēno sanāk tikai redzēt VLC playerī

kā to lai izdara?
vai ir kāds konvertētājs, kurš samazinātu ātrumu? pēc tam jau nebūtu problēmu (MPEG streamclip neatrodu, kā mainīt ātrumu)

(ir doma)

rasbainieks
19:08
tomēr tik aizkustinoši redzēt vienreiz mūžā suaresu un nando spēlējam plecu pie pleca anfīldā, kā mēs to gaidījām pirms gadiem un nekad nesagaidījām
un stīvijs abus sažmiedz un samīļo
un luiss garsija mūžam saulīte
lai kā ietu klubam, stīvija atvadu allstars tīrs zelts un asariņa acs kaktiņā

Tags:

(ir doma)

pajautaa
[reportiere]
18:39
Kādas ir jūsu atsauksmes par Just5 viedtālruņiem? Šodien iegādāts jauns aparāts, kurš tajā pašā dienā ņēma un uzkarsa tik ļoti, ka nevar ieslēgt (nu jau divas reizes, pēc akumulatora nomaiņas). Vai iet uz veikalu un jauna akumulatora vietā prasīt jaunu tā paša modeļa telefonu, vai vienkārši labāk šim bāleliņu produktam neuzticēties?

(8 raksta | ir doma)

quizer
16:11
Valmieras THC vīriešu tualetē ir milzīga izlietne, ap kuru var sastāties kādi četri vīri un tad skatīties viens otram virsū, runāt, darīt savas lietas un izlikties, ka tā ir ikdiena. Bet, jā, patīkami, ka Valmierā ir tik mežonīgi wild publika, kas dejo, laistās ar aliņiem un savās noskaņās atgādina šo klipu. Tas saucās izdzēst šo dienu ar vakardienu.    

(4 raksta | ir doma)

martcore
15:31
šis ir vnk dziesma
starp citu, novosibirska ir leģendāro monstrāciju dzimtene

nu un bonusā žanrs "anekdote anekdotē", ļoti smējos

Валуев начал свою речь словами о примирении и недопустимости конфликта между разными группами людей — сторонниками светской культуры и оскорбленными православными. Однако, затем он добавил: «Не стоит сейчас устраивать охоту на ведьм, но всегда есть люди, являющиеся организаторами такого [конфликта]». Ими стали постановщики «Тангейзера» и чиновники, считает парламентарий.
«Художник показывает человеку картину, — начал рассказывать анекдот Валуев. — Тот смотрит на нее и ничего не понимает, и спрашивает, что на ней изображено. Художник говорит: „Ну вот речка, вот солнце. Ну вот так я вижу это“. „Может тебе к окулисту тогда сходить?“ — спросил человек». Никто из тысячи слушателей не засмеялся.


(ir doma)

sveetaa_seeta
15:03
Tūliņ jau būs apritējušas divas nedēļas, kopš man ir labs garastāvoklis un draivs. Un arī paģiras vairs nemēdz būt iznīcinošas un tādas, kas liek gulēt pusotru dienu. Sauksim tās par psihosomatiskajām paģirām. Par garastāvokli pohuj, bet draivs ir ļoti kaifīgs, ņemot vērā, ka tas palīdz daudz ko izdarīt, un man jau neko citu šajā dzīvē nevajag kā vien kaut ko izdarīt. Un vēl labi, ja var parunāt ar kādu par upēm. Otrdien bijām pirmajā izpētes braucienā uz Bausku, kur nedabūjām pa purnu - kas par laimi! Toties pirmoreiz dzīvē piedzīvoju tādu mirkli, ka man kopā sasējās kājas. Tas notiek tā: jāsēž vāģī ar vienu kāju pārmestu pāri otrai, kamēr tā sēdi, tikmēr zābaku šņores pašas no sevis aptinas viena otrai apkārt. Mirklī, kad jākāpj ārā, protams, neiedomājies, ka varētu būt sasējušās kājas, tāpēc arī nesaproti, kāda velna pēc kājas vairs neklausa. Un tad, kad saproti, ka ir sasējušās kājas, ir kauns partnerim teikt: "Eu, es nekāpju ārā, jo man sasējās kājas. Pagaidi, tūliņ atsiešu."

Vispār šī nedēļas nogale bija pilna ar kultūru. Piektdien apmeklēju kulta teātra žurkas pirmizrādi. Tas bija tieši tas, ko gaidīju - vienkārši briesmīgs koncerts. Beigās, kad aktieri klanījās, visās sejās bija nolasāma vēlme tūliņ iedzert. Tāpēc vislaimīgākais cilvēks uz skatuves tajā mirklī bija Romāns, kuram tika pasniegtas nevis puķes, bet gan pudele ruma. Tas nozīmē, ka viņam bija vismaz teorētiska iespēja vēlmi piepildīt tūliņ. Tā kā vēlāk viņš mani izvadāja pa dažādām sevišķi slepenām teātra vietām, tad nolēmu tomēr textu nerakstīt. Nav jau nemaz tik grūti novērst slikta texta publicēšanu - vienkārši jāizpilda visas manas vēlmes (arī tās, par kurām pati nenojaušu). No rīta pamodos ļoti labā garastāvoklī. Tā vajadzēja, jo zināju, ka vakarā būs jāiet uz kādu amatieru teātra izrādi. Kaut arī man blakus bija morālais atbalsts, tas tomēr bija smagi. Ne katru dienu gadās redzēt savu tēvu, zeķbiksēs priecīgi dejojot pa skatuvi. Tas atstāja lielu iespaidu, tāpēc piezvanīju Ernestam un uzaicināju iemalkot vīnu. Ernests ir ievērojams ar to, ka ir kruts. Tas, protams, pats par sevi saprotams, bet vēl viņš ir ievērojams ar to, ka ar AK esam viņu novedušas no ceļa. Ernests ir visnotaļ ieturēts kungs, kurš nemēdz klaigāt un mahāties ar rokām, bet tas netraucē labiem hobijiem. Viņš ne vienu reizi vien iepriekš bija pieminēji rokkafejnīcas karaoki, kas ir tāds kultūras piemineklis, ka uz to jāved ārzemju draugi. Tā vakar ap vienapdsmitiem vakarā tur ieradāmies. Kaut arī tas nebija Tallink kuģis, ap šo laiku jau visi metās dziedāt. Manas simpātijas izpelnījās duets "Vasīlijs". Kopīgi ar Ernestu nodziedājām Pet Shop Boys skaņdarbu "It`s a sin". Gribēju arī HIM "Join me", bet tā bija pārāk laba, lai būtu sarakstā.

(ir doma)

necrolover
15:26
Miers un laime. Miers. Un laime.

(ir doma)

dooora
14:42 - Suna no onna
labrīt, zvaigžņu putekļi, Laimesmātes lutekļi.
ja kādam akurāt svētdienā nav ko paliekošu darīt, var nākt uz Preses namu, talkā mazaimijai uztīrīt studiju.
mēs aizvakar sākām skatīties '64. gada japāņu filmu pēc Kōbō Abes Sievietes smiltīs. tik pamatīgs blieziens, ka palikām pusītē – vesela porcija uzreiz bija par daudz. hahā, kamēr pukstinu šos burtus, jau divi cilēki pieteikušies uz talku, lieliski.
pēc tam Ķipī no kādiem 7ņiem: alus brūvēšana, vakariņas, pirts un peldes.
kritušie tiek uzmundrināti noklausīties rīta pamācības un rīkoties tālāk pēc saviem ieskatiem. laheim!

(1 raksta | ir doma)

watt
09:53
Lūk, diezgan vienkārša lieta - Liepājas bāriņtiesa atņemtos bērnus gatavo adoptēšanai, grib vecākiem aizliegt tikties ar bērniem lai tie netraucē bērnus adoptēt prom. Diezgan skarbs formulējums:
"[3.5] Atbildētājs norāda, ka tā kā 2007.gada 27.martā ir stājies spējā Liepājas tiesas spriedums par aizgādnības tiesību atņemšanu Pieteicējai pār bērniem, bērni ir juridiski brīvi [izcēlums mans -w], viņi ir iekļauti adopcijas reģistrā, par bērniem jau interesējas potenciālie adoptētāji, un lai prioritāri tiktu nodrošinātas bērna tiesības un intereses, Bāriņtiesa pieņēma lēmumu par satikšanās aizliegumu mātei ar bērniem."

Tiesas spriedumu lasot var redzēt ka šeit Tiesa ir pretimnākoša vecākam, daudzas lietas tiek tulkotas par labu mātei (ko pie vēlmes varēja arī atstāt bez ievērības), utt. Paveicās ar tiesnesi.

Papildus interesants moments ir ka šeit nav tieša vardarbība vai tiešs dzīvības un veselības apdraudējums, bet mazu bērnu atstāšana bez aprūpes (cik mazu - no materiāla nav īsti skaidrs, bet pēc piezīmes ka pēc gada bērni "māti vairs neatceras" jāspriež ka gadiņš, zem divi varbūt. (Ap trīs gadiem bērni jau atceras labi - piemēram, ar ko iepriekšējā vasarā ir satikušies, spēlējušies.) Tas ir, māte ir bijusi vieglprātīga, pat stulba, bet ne ļaunprātīga vai vardarbīga.

Būtu plašs lauks sociālajam dienestam, bet tā vietā Bāriņtiesa zvēriski vēršas pret vecākiem, pret ģimeni: nevis palīdzēt, bet izjaukt, atņemt, sodīt. Neļaut tikties, lai māte bērnus "nekad dzīvē vairs neredzētu", nu, gluži tāda vecās derības soģa pozīcija.

Ar bērnu no gada (kad sāk staigāt), līdzi apmēram 3 gadu vecumam, dzīvībai bīstama atstāšana bez aprūpes praktiski ir jebkurš brīdis, kad vecāks uz bērnu tieši neskatās. Sekojoši, jebkura muguras uzgriešana var tikt intepretēta kā bērna dzīvības apdraudējums (un tā tas arī ir - būtu labi, ja vecāki to tiešām izprastu, ka bērna dzīvība tiešām ir no tā atkarīga).

Pat pēc ierobežotās manas pieredzes, pat ar vienu mazu bērnu sāk gribēties lai aprūpē kopā 3 cilvēki, piemēram, var katrs pa 2 stundām (māte, tēvs, vecmāmiņa) - 2 stundu dežūru nolauzi, vari 4 stundas atpūsties līdz nākošajai maiņai. Diviem kopjot bērnu ir par smagu. Par to kāda ir atmosfēra, ja māte ir palikusi tikai viena pati (jebkādu iemeslu dēļ) man grūti stādīties priekšā.

Tas ko es gribu teikt, ir absolūti skaidrs ka bērnu nedrīkst atstāt bez uzraudzības ne uz stundu, ne uz pusstundu. Atstāt vienu uz diennakti ir tiešs veselības un dzīvības apdraudējums (bērnam regulāri jādabū dzert un ēst!), bet jautājums ir šāds: kas palīdzēs vecākiem? Vai ir iespējams palīdzēt bērniem kas ir grūtībās, bez tiesāšanas un sodīšanas?

***

NORAKSTS
Lieta Nr.A42664507
A4077-08/10
SPRIEDUMS
Latvijas tautas vārdā
Rīgā, 2008. gada 25.martā
Administratīvās rajona tiesa

šādā sastāvā: tiesnesis A. Vīksne,
Piedaloties pieteicējai N.B.,
Atbildētāja pusē pieaicinātās iestādes – Liepājas pilsētas bāriņtiesas pārstāvim
Līgai Stendzei,
trešajai personai – B.K., trešo personu K. un B.B. pārstāvei I.S.,
atklātā tiesas sēdē izskatīja administratīvo lietu, kas ierosināta pamatojoties uz
N.B. pieteikuma par Liepājas pilsētas bāriņtiesas 2007.gada 18.oktobra lēmuma
Nr.1-6/387 „Par nepilngadīgo K. un B.B. satikšanos ar māti N.B.” atcelšanu.... tālāk ... )
Tags: ,

(ir doma)

nulle
13:19
Pēdējos gados man, liekas, mūzika vairs nav tik aktuāla.

(ir doma)

martcore
13:08

(2 raksta | ir doma)

_zirgs
12:15 - zirga sēras
Nekaunība!
Nelietība!
Nejēdzība!
Nesirdība!
Nu kāpēc, kāpēc LNMM vajag šitā darīt - zirga dievinātā Padega darbus uzlikt uz T-krekliem, tā ka acis tek pakaļ un sirds kūst. Ak, ssrkanie smiekli un mana mīļākā no ielas...
Un tad zirgs apskatās, cik tāds prieks maksā un maitas- 50 eiro!!!!
Kas to var maksāt????
I ā!

(4 raksta | ir doma)

antons_v
11:02 - Twin Peaks ar 2015. gada acīm
Palicis pavisam maz līdz Twin Peaks beigām. Un sajūta kā brīvdienu rīta miegā - jau tajā stadijā, kur saproti, ka guli un sapņo, bet gribi cik iespējams ilgi turpināt sapņot.

spoiler alert - brīdinājums par to, ka izklāstā ir daļēji atklāta sižeta intriga )

(ir doma)

hotai
11:36
mani fascinē ziņu aģentūra LETA, kas katru gadu publicē ziņu ar šādu virsrakstu: "Latvijā veiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku". vai kādreiz ir bijis citādāk? nu piemēram šādi:

Latvijā neveiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku

Rīga, 29.marts, LETA. Naktī uz svētdienu, 29.martu, Latvijā neveiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku - pulksteņa rādītāji plkst.3 tika pagriezti par vienu stundu uz priekšu, bet ne visur tas noslēdzies sekmīgi, informē Ekonomikas ministrija (EM).
Kā informē Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), atsevišķos novados laika griešanas rezultātā, iespējams, kādas kļūmes dēļ skolotāju frizūras iestrēgušas 80'to/90'to gadu mijā, un šobrīd nav zināms, kā šo situāciju labot.
Savukārt Talsu novada televīzija, neprecīzi izpildot pārejas uz vasaras laiku instrukcijas, nonākusi vakardienā, un reģionālais medijs vēsta tikai par notikumiem, kas norisinājušies vairākas dienas atpakaļ.
Nedaudz citādākas problēmas vasaras laika ieviešana radījusi vairākiem Latvijas rakstniekiem, kuri, pārcenšoties ar laika griešanu uz priekšu, šobrīd atrodas nākotnē, bet pārējie Latvijas iedzīvotāji, kuri atrodas ierastajā vasaras laikā, viņu daiļradi nesaprot.
Visbeidzot, neuzmanīgi rīkojoties ar laikrādi, Olga Rajecka-Miglieniece un muzikālā apvienība "Turaidas roze" nonākusi alternatīvajā vasaras laikā, kur vakarā ir rīts, kur piepūsts ods pūš tauri un ziloņi kur sīc, kā arī kur kuģis vagu ar un traktors stāv uz enkura pa ziemu šovasar.
Par pāreju uz vasaras laiku un atpakaļ Latvijā atbildīgā institūcija ir EM, kas šobrīd ķērusies pie problēmu risināšanas.

(4 raksta | ir doma)

helvetica
11:55 - ļ.patīk
 photo democracy_zps9azmp8qk.png

(1 raksta | ir doma)

biezpientaure
11:30
daiļskaitļi

(ir doma)

f_g
11:11 - par kaķiem
Mīļotajam darbā pieklīda miniatūra trīskrāsu kaķenīte. Vakar ieraudzīju viņu..un iemīlējos! Gribas paņemt uz mājām, jo redzams, ka viņa ir dzīvojusi kādreiz mājās un ir ar gana labu raksturu. Bet mājās man ir manējā mežonīte... Spalvas tak putēs pa gaisu, ja atnesīšu otru kaķi.. ;( Manējais Duksis tikai vienreiz ir ticies ar citu kaķeni, turklāt tas bija vecāku mājās (nepaguvām vecāku kaķeni novaktēt un viņa ieskrēja mājā). Toreiz puķupods bija uz grīdas un saplēsti aizkari, un manam Duksim ieplēsts deguns. Nezinu, kura no abām toreiz bija lielākā kausle, tomēr tagad var gadīties, ka Duksene tomēr būs tā agresīvā savas teritorijas sargātāja..
Bet man tā mazā kaķenīte tik ļoti iepatikās...
Eh...

(1 raksta | ir doma)

f_g
10:54 - par vasaras laiku
Lai arī esmu par pulksteņu grozīšanu, tomēr šorīt kaut kā dikti grūti. Pamodos saskaņā ar modinātāju, tomēr sapratu, ka miegs vēl dikti nāk. Bet tagad, pamostoties vēlāk, saprotu, ka jūtos nedaudz salauzta.
Iespējams, ka patiesībā nekāda laika grozīšana nav pie vainas, tika manas sajūtas.
Bet vispār...
Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks! :)

pupoli

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba