Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Septembris 26., 2017


virginia_rabbit
15:52
lai arī ārā Simons uzvedas nelāgi (ikvienu vēlmi pauž dramatiski sitot galvu pret asfaltu), šī ir diezgan harmoniska diena. un arī vakar bija. jo viņš ēd zupu un pēc tam ir omulīgs. viņš izēd veselu šķīvi siltas dārzeņu viras, lai arī nolej vēderu, bet nešķobas un neraujas prom no krēsla.
kad viņa guļamlaikā neraujos strādāt, tad varu uzvārīt tieši tādu zupu, kā vajag, un tas atmaksājas. šodien es sāku laicīgi, un ne tikai uzvērīju zupu, bet pat mazliet pastrādāju.

(ir doma)

pukis
15:33
A. nopircis butes... A man ar viņām tāpat kā ar Donu, to kurš jauki dzied, kā ieraugu, tā gribas pabarot.
Un vēl, šodien ir ceturtā saulainā un siltā diena pēc kārtas, nevis mēnesī.;)

(1 raksta | ir doma)

meness_berns
12:04 - ---
Vedīšu meitu uz "Mayhem", tikko nopirku biļetes. Viss tāds lepns. :)

(3 raksta | ir doma)

zum
10:38
Tad kad mazaa Duuda piedzima es apseedos pie galda. Viis bija vienass drupataas, jo kundzins bija naskojies un nenovaacis aiz sevis. Es skatiijos uz simm drupataam un domaaju... Ka taa var dziivot.

(8 raksta | ir doma)

porcupine
11:12 - Rīta facepalm
Šorīt twiterī Izglītība Latvijā‏ @NIID_LV:
Kādu vēlamies redzēt katru skolēnu Latvijā? Unikāla iespēja skolotājiem, vecākiem, ikvienam ietekmēt mācību saturu: http://bit.ly/2yDLiFy
superskolēnu gaidot )

(ir doma)

pajautaa
[zimbardo]
11:08 - Ozolzīļu kafija
Meklēju ozolzīļu kafijas dīleri (mājražotāji?, zemnieki?)! Kafeja Alida neder,jo vajag tīru mantu (~10 kg). Man bija gali Kandavā, bet viņa vairs nedīlo. Padalieties, lūdzu, ar saviem kontaktiem!

(6 raksta | ir doma)

fleur
10:50
Meitai šobrīd aktuāls vārds "stilīgs". Mamma, es šeit nepirkšu drēbes, man vajag tīņu drēbes! Mammu, parādīsi man kādā veikalā internetā stilīgus aksesuārus, es gribu sev stilīgu istabu! Nu kaut ko tikpat stilīgu kā bija H&M (mājas preču nodaļa), tikai tur bija ļoti dārgi! (budžets ta ir pašas sakrātā nauda). Un man vajag jaunu skapi, šis vairs neatbilst manam stilam.
Vienojāmies, ka sāksim ar tapešu izvēli.
9 gadi tikko palika, ja kas:)

Ā, no rīta- saku, paņemt sporta jaku, ja sports būs ārā, vajadzēs. Nē, skriešu šajā (tāda mišhelina jaka). Saku, ka būs karsti. Ā, nu labi, tad paņemšu to jaku, uzlikšu cepuri (ar pūkainām ausīm) un būs stilīgi!

(10 raksta | ir doma)

ingmars
09:21 - ēdienu
Paņem sev ēdienu.

(2 raksta | ir doma)

zum
08:09
Anukks Viens vecis ieraudzīja naudu uz ceļa. Noliecās lai paceltu. Domāja, ka atradis. Mēģināja atliekties, bet tad saprsta, ka tomēr nav atradis. Saprata, ka tagad pelna.

(1 raksta | ir doma)

zum
07:37
Pirmo rezi pēc 30 gadiem es esmu nogulējusi darbu.

(1 raksta | ir doma)

honeybee
07:01
1. Esmu (beidzot!!!) izdarījusi vienu lielu, ilgi iekavētu darbu.
2. Esmu izdarījusi daudzas lietas, kas man bija vajadzīgas skolai
3. Kā arī esmu veiksmīgi apslimusi.

Pieņemu, ka secinājums "ķermenis bija tik laipns un pagaidīja, līdz 1. punkts ir izdarīts, un tad tikai nobruka" ir diezgan acīmredzams
No kā varētu izdarīt maigu secinājumu, ka turpmāko nedēļu man godīgi pienākas slimot, vot.
Sen nav darīts, ja kas, nu, tas, kur tu ieritinies ar tēju un grāmatu, un vienkārši mierīgā garā lasi un neko daudz nedomā, un redzi apmēram tādus sapņus kā es redzēju šonakt

(4 raksta | ir doma)

jojo
05:24
pateicības:
aprendo español, castilian,
una hija de diez años,
mi esposo,
trabajo,
riqueza,
mi nuevo y elegante bolso

(3 raksta | ir doma)

jojo
04:57
vakardien biju pirmajā spāņu valodas stundā. un ko tur darīja visi tie pirmrindnieki un teicamnieki, sazubrījušies uz velna paraušanu, kuri jau pirmā līmeņa pirmajā stundā iepazīstina sevi paplašinātiem teikumiem - divi itāļi, viens francūzis, viena rumāniete, viena marokāņu un libāņu izcelsmes beļģiete, šitie visi ies pa vieglo, divas latvietes, viena ar priekšzināšanām, kura neesmu es, viens skots, viena bulgāriete - tiem klāsies plānāk. bet citādi me llamo jojo, tiene cuarenta y catres años, soy contador, me gusta leer y música, tokar el piano. a veces hago deporte, pilates y yoga. Tengo una hija de diez años. Los lunes y los miércoles aprendo español.
Tags:

(11 raksta | ir doma)

jojo
04:43 - kaut kādi velni mani moka
lēnām nāk rīts. uztaisīšu tēju un iešu vēl gulēt. nekad neesmu sapratusi, kāpēc trijos naktī viss ir slikti, un tad caur slikto lēnām, mikroskopiskiem, mata platuma solīšiem lien uz gasmu, uz rītu. man bija kaut kādi vēlie tīņa un agrie divdesmit, kad gulēju gultā, gaidīju rītu un mocījos ar viss ir slikti un būs vēl sliktāk. naktī vajag lūgt Dievu, lai rīts pienāk, tā būtu labi un pareizi.

saule leks 7:35, rietēs 19:32

(1 raksta | ir doma)

qgmr101
00:21 - laba dereliktu ziņa, everyone!
2017. gada 6. oktobrī iznāk jauns Carbon Based Lifeforms albums!!!11!!111!

Carbon Based Lifeforms "Accede" [Music Video - "Derelicts" - Official] - YouTube


Carbon Based Lifeforms "Accede" music video - directed by Taolind (Mikael Lindahl).

This is track number 1 on Carbon Based Lifeforms's highly-awaited fifth album, "Derelicts." The album will be released on October 6th, 2017 through Finland/USA label Blood Music (physical) and Swedish label Leftfield Records (digital).


P.S. Visi ir tik ļoti ļoti bi-curious līdz brīdim, kad uzprasi, kura diena šonedēļ tev liekas tāda piemērota un jauka, un kurā tieši ir sagadījies tā, ka ir stundiņa vai divas laika bišķi papisties, bet tā jau ir ar visu šajā dzīvē ^_^ Heterosex-curiosiem iet tāpat, brīžiem pat sāc brīnīties, kā tie bērni vispār ever piedzimst.
Garastāvoklis:: [mood icon] giggly

(ir doma)

Septembris 25., 2017


qgmr101
22:47 - Kad pāris gadus par vēlu atgriezies no krusta kara


... tad karognesējs, kā saka, pastāvēs pie ratiem ... kuri deg
Garastāvoklis:: [mood icon] bouncy
Mūzika: Magical Dive (Coza Triptrance Mix) Psybiente / Downtempo / P

(1 raksta | ir doma)

qgmr101
22:11 - igauņiem seksīgs pohujaliņš


pat bišķiņ erektējās uz to ^_^

(ir doma)

anonymous
21:53
Vakar jau uz pastaigas beigām sākām spriest par to, kuru cilvēku gribētos piecelt no miroņiem, ja vien rastos tāda iespēja. Noteikums gan bija tāds, ka atdzīvināt to cilvēku būtu iespējams vien tādā vecumā, miesas un gara stāvoklī, kāds bijis miršanas brīdī. Jā, un, protams, vēl viens apgrūtinājums bija tas, ka augšāmcelto pašam cēlājam pēc tam arī būtu vien savā mājā jāizmitina un jāuztur. Teiksim, piecel tu no miroņiem Linkolnu, nu, un tad arī dzīvo ar viņu kopā līdz kapa malai.

(12 raksta | ir doma)

necrolover
21:50
es esmu burvis

(ir doma)

qgmr101
21:38 - Latvijas hiphopa alfa un omega
Es uzskatu, ka Влади и Gustavo - Глупо но класс/No lupam lasi (клип) - YouTube ir vis totāli lieliskākais Latvijas ražojuma [softcore] hophopa gabals ever un after, ņemot vērā kontekstu un vispār :-)

Nu nav gadījies neko krutāku tādu dzirdēt kopš šī. Viņš ir tāds izjūtreālistisks un kaut kādā veidā tajā nav nekā tāda triviāli urliska, kaut balasē uz robežas.

Ir daudz kas ļoti labs, bet krutāka par šo — nav. Ir kur triekties :-)
Garastāvoklis:: [mood icon] impressed
Mūzika: Влади и Gustavo - Глупо но класс/No lupam lasi (клип) - YouT

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba