Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Februāris 23., 2017


martcore
01:20 - par dotas 2 majoru kijevā un "reselleriem"

norm, drīkst.

(ir doma)

Februāris 22., 2017


martcore
23:01 - par sportu
iešu kruķīt ziņu lenti, porziņģa faniem šī nakts var kļūt liktenīgā, ja karmelo neapmainīs. plus rubio-rouzs, nu, tā varētu būt jau labāk tagad visiem )

upd: rikijs rubio, šķiet, oficially knicks.

(ir doma)

krii
22:23
Ciklona radītās galvassāpes, reiboņus un aritmiju spēj padzīt tikai liela glāze vīna. Nopietni. Dienas gaitā izmēģinājos visu ko - jogas āsanas, mildronātu, magniju, daudz magnija, ibumetīnu, māteres tinktūru. Viss velti.
Aizgāju uz semināru, sēdēju sačokurojusies, burtiski jutu, kā ap katru manu asinsvadu savilkts ciešs jo ciešs žņaugs.
Cauri blīvai, rozīgai miglai norunāju runājamo, atšļūcu mājās, ielēju vīnu, izdzēru glāzi.
Voila! Es atkal varu elpot ar visu krūšukurvi, man nepulsē ne deniņos, ne kaklā, ne pakausī. Es skaidri saskatu tapešu rakstus un negribu sačokuroties&nomirt.
Paldies, Mēdeja, ka atvedi vīnu uz Eiropu.

(ir doma)

f_g
22:24
Skorsēzes Klusēšana...
Nevaru teikt, ka nepatika.
Nevaru teikt, ka patika.

(ir doma)

ttp
21:38
Jeremiah Johnson (1972)

Tags:

(1 raksta | ir doma)

martcore
21:35
"nē, tu esi foršs džeks, bet, jūs, rīdzinieki, gan te esat pilnīgi pidarasi. uzcienāt ar cigareti?", man nesen vēstīja viens puika, no kurienes, pareizi, no liepājas, no kurienes ta vēl

(15 raksta | ir doma)

martcore
21:17
starp citu, lūk, padomāju par to brīnišķīgo tindera versiju, kurā var atrast sev cilvēciņu seksiņam (modernizējos), ar kuru jūs kopā kaut ko heitojat
kā ideja, man tas patīk, tindera veida elektroniskajos savedējos ir noteikti nepieciešama radikāla un bezjēdzīga iracionalitāte, lai atgādinātu, ka mēs visi vēl esam dzīvi

taču es laikam jau esmu par vecu, lai kaut ko heitotu
nu čo, piemēram, ādolfu hitleru un stalti zilacaini blondo flangu es īpaši neheitoju, es neesmu ebrejs vai polis vai francūzis, lai to ņemtu tik dziļi pie sirds pēc gadu desmitiem. es viņu nepieņemu. tā ir garlaicīgi novazāta tupa tēma, kas ir interesenta vairs tikai anekdotiskā ziņā
tādēļ būtu ļoti savādi, ja es sāktu teikt, ka, piemēram, ķimenes vai skaļus telefonzvanus kinoteātros es ienīstu vairāk par ādolfu hitleru
when it's not true hate - it's not true love.

(2 raksta | ir doma)

ulvs
21:03
Sen nebiju pamodies no sapņa, kliegdams bailēs: "Nē, nē, lūdzu, nenogalini mani!" (šos vārdus vērsu pret kādu sapnī apmeklēta festivāla bouncer, kurš ne par ko man sāka sist ar mērķi nosist) Es gan biju pelnījis šos sitienus, jo iepriekš nozagu no viena forša džeka what seemed to be at least 10 grams of weed, bet beigās izrādījās kratoma pulveris. Mani tur vajāja menti, māte, tēvs, Bolderājas lodžija, no kuras lecot piezemējos izlietotās šļircēs (kailiem ceļiem un rokām). Ceru, ka kaimiņi nedzirdēja manus kliedzienus.

(ir doma)

martcore
20:16
tā jau faktiski būtu laba ideja nelielai animācijas filmai - metālā, stiklā un neonā laistās inboksa debesskrāpis, melnbaltā korporatīvā kolorkodā administratore ar perfekti ieveidotu īsu frizūru un kobalta skatienu vestibilā nosūta bagātākos apmeklētājus uz liftiem, bet nabagākos uz vietas ar elektrošokeriem nomierina kailgalvaini vīrieši stingros uzvalkos, saulesbrillēs un ar saskrullētiem telefonvadiem aiz auss; menedžeri pirms konferencēm atpūšas reklāmābolzaļos dizaineru dīvānos, automātiskie putekļusūcēji tīra paklājus; inbox vadītājam ir MITS izstrādāts kantains monoklis, pa kuru skrien zaļi burti; pa logu izmetas japāņu investors un sekretāre monotoni šim logam aizver aizkarus; un tikai astoņpadsmitajā pazemes lifta līmenī zem arhīviem, apkopēju telpām un kapiem kaut kur kabineta stūrī kā mazs sērdienītis stāv ar putekļiem apklājies, pārmīšus vāri zaļo vai sarkano aci mirdzinot, cibas serveris

(15 raksta | ir doma)

bauda
20:13
Nils Ušakovs -- mans nēģeris


Tags:

(ir doma)

bauda
20:07 - Bezjēdzīga aptauja
Poll #20959 Manuprāt
Open to: All, results viewable to: All

Iedarbīgāk ir

View Answers

smieties par saviem jokiem
5 (100.0%)

paskaidrot savus jokus
0 (0.0%)

Nožēlojamāk ir

View Answers

smieties par saviem jokiem
1 (20.0%)

paskaidrot savus jokus
4 (80.0%)
Mūzika: dīdžejs klikbeits

(ir doma)

meness_berns
19:54 - ---
Izdomājām jaunu panku grupas nosaukumu – "Mosties un ēd!"

(2 raksta | ir doma)

lmr
19:06
esmu dusmīgs. biju izprintēt portfolio, jo mēģinu pieteikties erasmusam, un tas izskatās pēc sūda. es nezinu, vairumu darbu fotografēju ļoti labā gaismā un ar labu kameru, dažus pat ieskenēju, tajos varēja redzēt pat audekla šķiedru, bet finālā viss ir neass, drausmīgi kontrastains un vietām pilnīgi savāds, pēkšņi manam pīpējošajam pašportretam naktī apkārt ir balta kontūra. un par to vēl paprasa astoņus eiro. dažos darbos pat nevar redzēt to, kas tos padara aplūkošanas vērtus vai kas tiem devis tādu nosaukumu, jo tie visi ir daudzas reizes tumšāki. tas, cik ātri tas viss plūst ārā no tiem printeriem, vispār nevieš nekādu uzticību kvalitātei, lai gan nu ko es zinu par tām mūsdienu tehnoloģijām, varbūt tiešām divās sekundēs var izprintēt ģeniāli, bet nu printē jau viņi visu pa taisno, neparāda vienu slikto variantu un nepiedāvā kādas izmaiņas. bet nu ko darīt, varbūt es tiešām itin neko nesaprotu no printeriem, varbūt es esmu vainojams, un negribas jau teikt, ka neizskatās tā, kā vēlējos, jo nu kur viņi liks to manu neizdevušos portfolio? ieliks astoņus eiro papīra smalcinātājā? bija CMYK, bija augsta izšķirtspēja, tad nu kur problēma, man nav nekāds sandras krastiņas zilais, ko izprintēt sagādā mocības, man svarīgākas tonālās attiecības, un to tur gluži vienkārši vairs nav! bvē.

(9 raksta | ir doma)

bauda
18:54
Vai tu jau nopirki biļeti uz Keiumvn

(1 raksta | ir doma)

siltavieta
17:15
ļoti gribēju kaut ko saldu un netīšām nopirku bļa citronkūku

(10 raksta | ir doma)

lasitajs
16:46
man piemīt superspējas.
proti:
izskatīgu sieviešu klātbūtnē sākt runāt pilnīgas stulbības.

(4 raksta | ir doma)

zivs
16:17
Caurām naktīm nekas vairāk par pierastajām degradētajām teritorijām, pamestajām ēkām, vai ārzemēm, kurās parasti esmu bezpalīdzīgā situācijā, jo ne nojausmas kur atrodos, ne arī naudas mājupceļam. Šonakt Rīgā, tirgus tunelī kāri grauzu to lielo konusa saldējumu, kam bieza kraušķīga vafele un šokolādes cepure ar riekstiem, līdz izrādījos nokļuvis Krievijas patriarhijas ietekmē esošajā, pareizticīgo baznīcā. Tā atradās turpat tirgū, kā atvērtā tipa dievgalds, kur cilvēki nāk paēst, palūgt, saņemt dziedināšanu. Tā uzskatāmi bija vieta, kur nāk daudz patversmes cilvēku. Soli bija izkārtoti zem klajas debess, divās garās rindās, un bija sāniski jāvirzās gar solos sēdošajiem, līdz kādai brīvai vietai. Savu klātbūtni šeit saskatīju kā vienkāršību, stāvot pāri kultūru nesaderībai, un ieturot vakarēdienu starp šiem cilvēkiem, no kuriem daudziem, tirgus ir arī mājas. Vakarēdiens gan nebija hostija, bet mielasts no krišnu virtuves. Atpakaļceļš veda caur uteni, kur nepārdevis kādu vecu krāmu, piemetu to kādā no, uz vaskadrānām sarindotajām kaudzītēm.

Citā īsfilmā mūsu aizsardzības ministrs bija džeks no Royksopp. It kā no Royksopp (tas ar garajiem matiem), bet zināms, ka tomēr lokālais latvietis. Nodomāju, ka gājiens labi izsvērts - laikmetīgi, turklāt norvēģi asociējas ar kareivīgajiem vikingiem.

* * *

Citās ziņās, paparde, jādomā, man ir piedevusi. Ik dienas smidzinot (paldies [info]rasbainieks par šo ieteikumu), tā ir ne tikai nostabilizējusies, bet šodien pamanīju j a u n u , z a ļ u stīgu.


(ir doma)

virginia_rabbit
16:31
iznācu 2 no psihol.centra ar gražīgu, gulētgribošu bēbi, bet E no diendusas izlaiž tikai 3. gandrīz stundu bijām putenī. man principā bija basas kājas, jo kedas ierija zeķes līdz purngalam. iekāpu tramvajā (vecajā, kur ņehui nopirkt biļeti). iekāpa kontrole. muku. ar savu jaku segdama bēbītim seju. putenī. basām kājām. tiku līdz dārzinam, bet siesta vēl nebija beigusies. drebinājāmies verandā, līdz es pārvarēju kaunu un gāju prasīt lai man to E pieceļ no gultas, jo mums salst. piekliedzām visu bērnudārzu. saucu taksi, tas teica pēc pusstundas. bridu vien atpakaļ pa sniegu ar abiem. tikmēr vecāmāte zvanījas kabatā (4 neatbildēti) un visi iespējamie menedžeri sūtīja savus asap.
(smerdeļi birojos bļe)

(1 raksta | ir doma)

bauda
16:08
Pamanīju, ka, neaizejot uz Radzobi, paveras laika logs, un izmantoju to.

Nevienam sūdam pasaulē nav pienākuma tevi neievainot,

Baldur


(6 raksta | ir doma)

ingmars
16:01 - skaties viņu reakciju, kad viņi uzzināja
Viņi domāja, ka dzer govju pienu, bet patiesībā viņi dzēra suņu pienu.

(4 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba