Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Decembris 11., 2016


virginia_rabbit
12:43
Patriotiskie plāceņi

(ir doma)

virginia_rabbit
12:43
Pēdējais pampers

(2 raksta | ir doma)

fedrs
10:53
Sēžu, skatos hokeju, lieki piebilst, ka nevienu neaiztieku, komentētāji žūžo savā nodabā, acu priekšā kustas bilde. Komentētāji stāsta, hokejisti bizo un dara savas lietiņas. Kādā brīdī komentētājs saka: "Dārziņš cīnās ar pretinieku aizsargu", bet acu priekšā Dārziņš nogāzts uz ledus, cenšas noturēt pretinieka rokas, lai tas nesāk viņu žņaugt. Tad gan es attopos un sev saku: "Paklau, nu jau gan mosties un taisi acis vaļā!"

(ir doma)

anonymous
09:42 - Subtropi subkontinentā
Pirms dažām dienām bija tā. Pamodos jau kaut kad uz rīta pusi, katrā ziņā ārā jau bija maza gaismiņa, aiz loga varēja samanīt kalnu siluetus, taču izskatījās, ka dažiem ir sniegotas virsotnes, kas neatbilda patiesībai. Biju nosvīdis slapjš, sviedri tecēja pa visām malām, un laikam sviedru tecēšanas kņudoņa arī iztraucēja miegu. Vai varbūt tā bija pēkšņa sajūta, ka apstājusies sirds, un esmu miris. Pataustīju vietā, kur parasti jūtu sitamies sirdi - nekā, tikai auksta āda. Tad ar labo roku pačamdīju kreisās pulsu - atkal nekā. Atkārtoju šīs darbības vairākkārt, paralēli apcerēdams dažādas šāda notikumu pavērsiena nepatīkamās blaknes. Nebija ne pulsa, ne kādu sirds darbības pazīmju. Aizmigt arī nespēju, Un tad izdomāju, ka vajadzētu mēģināt piecelties no gultas un aiziet pačurāt. Ja tas izdotos, tad nu gan es noteikti nebūtu miris. Bet tajā pašā laikā bija arī ļoti bail pakustēties un mēģināt, jo ja nu neizdodas. Tā nu es nekustīgi gulēju. Vairs nesvīdu. Pamazām kļuva gaišāks. Un es laikam atkal iemigu. Vai arī pamodos, nudien nezinu.

(2 raksta | ir doma)

Decembris 10., 2016


az
23:47
dienas beigās pašā centrā attapos bez gaisa ritenī, jā, man laikam pienākas vēl viena riteņ-sesija
tad nu es gāju divas stundas kājām, lēnām, lēnām, pa lietu un tumšām lapām, un pamazām paliku arvien laimīgāka un laimīgāka
atnācu atpakaļ, saliku maisiņā visus savus neveselīgos paradumus un ar lielu mīlestību ieliku atkritumos. pirms aizvēru vāku, teicu, nebaidieties, es jūs ļoti mīlu, viss ir labi.
tagad ir tā ļoti jocīgi. priecīgi un bailīgi. laikam jāpastāv vēl lietū.

nezinu, ko es daru, bet
varbūt es nemaz neko nedaru
varbūt viss notiek, kā notiek

jūs jau saprotat

(3 raksta | ir doma)

zivs
23:51 - jāaizvāc no acīm brokastu trauki
Meklēju pirmskara kafē Sukubs bildi un atradu ko citu


ļ.patīk redzēt līdz sīkumam pazīstamās pilsētas bildes dažādos laikos.
Mierene ir bijusi Karlīnene, ha.

Kā tagad papētīju, tur sākotnēji bijuši pavisam citi nogriežņi. Miera iela ir bijusi totāli līkumota un dazādu posmu, dažādos nosaukumos. Karlīnes iela ir jau vēlāks nogrieznis no tagadējās Miera ielas.
Visam rēbusam nespēju izsekot, jo apraksts brīžam neatbilda pašreizējam ielu novietojumam, bet interesants fakts, ka pats senākais Miera ielas nosaukums ir bijis Jaunā Mirušo iela.


Mūzika: Underworld - Born Slippy

(ir doma)

f_g
23:30
Ods mājās!!!!!

(ir doma)

f_g
23:20 - dzimta
Vanageļi, Raubiško, Tamani, Purvinski, Možeiko, Bitenieki, Kalvāni, Bukši, Lukaševiči, Tuņķeļi un daudzi citi.. Manējie no vienas puses..
Daudz ar mammu par viņiem runājām.
Tags: ,

(ir doma)

qgmr101
22:01 - Starmeša Prieks
Starmetis — Prieks (YouTube).
Man patīk šis gabals.

P.S. Un Muša arī ir forša, to biju dzirdējis auto braucot pa radio Naba, tagad tik uzzināju, ka izpildītājs ir Starmetis.
Garastāvoklis:: [mood icon] tired

(ir doma)

martcore
21:40
nē, nu šī ogres pilsētas angliskā izpratne nevienu nopietni nespēj satraukt, ko, man šķiet, nespētu teikt par novada portālu ogrenet

(1 raksta | ir doma)

lmr
20:11
skašu laikā visu laiku kaut kur apkārt dzirdami jautājumi par darbu izkāršanu, un izklausās, ka visa skola plāno masveida pašnāvību. kad tu pakārsies? kad tu novāksies? bet nu tas vismaz ir garām, esmu dzīvs un atzīmes arī labas.

trešdien jānodod referāts latvijas mākslas vēsturē. kaut ko sāku darīt tikai šodien, protams. jau kuru stundu referātam lasu grāmatu par dzintariem un jūtos nelaimīgs. nu kāpēc, kāpēc es neko nevaru izdarīt laikā? pirmdien vēl jānodod bibliotēkā šī grāmata un, ja vien tur būs, jāpaņem otra, arī par dzintariem. un vēl planšetē pa diagonāli jāizskrien cauri divām grāmatām, un vēl otrdien uz muzeju būtu jāaiziet, jāapskatās dzintari klātienē, jāuzzīmē dzintara ceļš un vēl divi dzintara izstrādājumi, un vispār arī jāuzraksta tas referāts, un tad trešdien vajadzētu saprast kaut ko ceturtdienas eksāmenam.

kad es pakāršos?

mans vienīgais prieks ir beidzot pienākusi pasūtītā grāmata par henry darger (klaus biesenbach), tā ir liela un skaista, lielām, brīnišķīgām reprodukcijām. tikai jāslēpj no vecmammas uz skapjaugšas, jo iekšā plikas meitenītes ar krāniņiem un ieročiem, izķidātu bērnu ķermeņi, krusti, karš, un visa vidū lido milzīgi pliki bērni ar ragiem un tauriņu spārniem.

(1 raksta | ir doma)

mazaa_mija
20:10
šodien dabūju jaunas lēcas, kas ir nupat ienākušas lv tirgū, super plānas ar vēl lielāku h2o un skābekla caurlaidību, sajūta ļoti dīvaina, viss ir kkāds super ass, kā pāršarpotās bildēs, bet taj pat laikā uzrakstus izlasīt grūtāk, es īsti neiebraucu efektā, man sagriezās mazliet galva un tāda es aizgāju uz brekti, kkā nepavilkos, likās fragmentāri un sajūta, ka viņam tur par daudz vietas, atvēru vīnu unl mēģināju izberzt dušu, bet to laikam nav iespējams izdarīt nenomainot visu iekārtu, vajadzētu samontēt video pirms aizbraucu, bet man nav iekšās, atstāšu visus podus un podcāstus rītdienai, ir pat slinkums ēst

(6 raksta | ir doma)

f_g
20:04
Santa ne reizi nav bijusi frizētavā. Tūlīt jau četri gadi meitukam un mati gari, gari.. ;)

Bet vispār, šodien sanāca mazas svinības - nosvinējām i Ivara, i tēta dzimšanas dienas. ;) Ar dāvanām labi ietrāpīju abiem - katram pa ādas makam uzdāvināju. Ivars uzreiz pārvācās uz jauno maku, tētis atlika uz vēlāku laiku.
Lueta ar Sergeju diemžēl neatbrauca, jo auto salūza, bet Kristianam meža skriešanas diena.
Riktīgi laba diena sanāca. Un Ilvers ar Santu ir tik forši! ;) Mīļi bezgala! ;)
Un vēl sāku novērtēt Lāču tortes. Uz šī jau ir otrā ko nogaršojām. Protams, mājās ceptā būtu gardāka, bet arī šī tīri labi gāja pie sirds. ;)
Tags: ,

(ir doma)

martcore
19:17
vau, izrādās kā blakusskolas futbola laukumam ir kruts mākslīgais apgaismojums, taisni vai fascinē iet garām un skatīties
a kā agrāk bija, kā saulīte noriet, tā amsterdamas ajakss dodas mājās ēst vakariņas

(1 raksta | ir doma)

vistu_zaglis
17:34 - Wool
Ras, kas tas par depresņaku, ko tu man te sarekomendēji, tā jau noskaņojums stipri labils, bļa.

Bet ir labi, ir labi, pateicības.
Mūzika: We Are Bodies / My Name Is Nobody

(2 raksta | ir doma)

liljabrik
16:58
help vai ir taada filma Sniegbaltiites skola arii

(3 raksta | ir doma)

ulvs
15:14
Anrijs feisītī padalījās ar cita kalibra doičes mjuzik. Nākotnes Doičlands. Ar burkām. 


(1 raksta | ir doma)

ulvs
15:12
Klausos ze doičes elektronik mjūzik. Man ir tikai viens noteikums (dieva priekšā) - jo vāciskāk, jo baudāmāk. 


Mūzika: Bakterielle Infektion - Cities of Glass

(1 raksta | ir doma)

ernuerna
15:11
Aizairēju šorīt nopeldēties. Daugavā tik sprigans ūdens! Pēc tam izrādījās, ka mīnusi laikam - no aira karājās lāsteka un borts bija apledojis

(ir doma)

ulvs
14:56
Nesaprotu, kāpēc cilvēki ņirgājas par šeit minēto dzejnieku. Dzeja kā jau dzeja. Jāatzīst, neko daudz no tās nesaprotu, bet šķiet tāda pati, kā visas. Skaista mūzika (un fonā klepojoši cilvēki).

(2 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba