Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 23., 2014


jan09
05:57 - sīkie prieciņi
veikalā tirgo gladiolas - skaistas gan (atgādina, ka laiks uz skolu)

pīlādži un kazenes pusgatavas - laiks gatavoties vīna sezonai.

(ir doma)

dienasgramata
07:38
nu, pēc šitā Jauno vilni toč aizvērs


(ir doma)

anna_alendorfa
07:29 - BEIGAS
Iepriekšējais bija pēdējais mums pieejamais ieraksts Annas Alendorfas dienasgrāmatās. Nākošās burtnīcas gājušas zūdībā. Viņas pašas liktenis nav zināms. Tā kā 1918. gada rudenī Ņežinu atkal ieņēma lielinieki, un nostiprinājās tur uz visiem laikiem, visticamāk, labi audzinātas vecmeitas, vācu valodas skolotājas liktenis nebija no tiem spožākajiem pilsoņu kara un postažas plosītajā Krievijā (vēlāk PSRS), kur Annas zināšanas un prasmes nevienam nebija vajadzīgas.


Lielinieki Ņižnijnovgorodā, 1918. gada oktobris

pēdējās_ziņas )

(ir doma)

anna_alendorfa
07:28 - 1918. gada 28. maijs, pirmdiena
Silts, taču apmācies, līst.
Līdz 2 mācījos krievu literatūras vēsturi, taču paspēju izskatīt tikai 6 biļetes. 2 devos pie Ļenas, kur nosēdēju līdz 4½. Pēc tam [privāt]stunda, pēc kuras biju nodomājusi doties uz institūtu, kur Anna Jevg. kārtoja eksāmenu pie Kuņiča, taču nekas nesanāca, jo sāka stipri līt, bet man bija žēl jauno kurpīšu, tāpēc biju spiesta iet mājās. Vēlāk tomēr saņēmos un aizgāju līdz institūtam, kur pamācījos kopā ar Val.Serg., kamēr Ņina Serg. un Jevg.Iv. Sokolova kārtoja eksāmenu pie Rezanova. Pametot institūtu, pagalmā ar acs kaktiņu pamanīju pavīdam Kuņiču. Ak, kaut nu izdotos ar viņu aprunāties!

(ir doma)

dooora
04:42

(1 raksta | ir doma)

dooora
03:42 - tranceformation
tā arī neiebraucu, kas tik afigenna kruts, relaksējošs un revolucionārs ir kremēšanā?
es vēl saprastu krembrulēšanu, teiksim. lai gan nezinu, cik tas ir veselīgi, ar visām tām kalōrijām.
a jūs vispār, dārgie, esat rēķinājuši, cik vajag gigakalōriju patērēt, lai godam nosvilinātu vienu tādu nelielu vīreli kā es?
tur žigli vien var starp holokōsta® noliedzējiem trāpīt, vai vismaz sadusmot Alu Gōru un lieku reizi uzsildīt planētu māmuliņu.
mani kaut kad apēdīs zeme. ja vien PVD konkrēto kautķermeni neuzskatīs par toksisku. ko varēs labot ar dažiem ē.vakar tiku pie piecdesmit vienas Jaunās Gaitas un 180. numurā, starp pārdomām par latviešu humōru, lasu:
Praktiskajiem jokiem pietuvojas dažādās izdarības Blaumaņa komēdijās un skatoloģijai - dzejolis "Filozofiska saruna". Tas rakstīts ērglēniešu izloksnē. Saturs: pēc vecā mūrnieka bērēm Juris un Jānis filozofē. "Iekrīt prātā ... sak, ar reiz būs jāmirst." - "Jā. Un tad?" - "No tevis izaugs zāle, tevi apēdis govs. Tad viņa tevi atkal izmetīs. Kazi, tevi atkal satikšu un teikšu: Jāni, Jāni, kā tu esi pārvērties!"

(ir doma)

tipa75
01:34
Pirmajā naktī, kad notrieca lidmašīnu nevarēju gulēt. Biju sakreņķējusies bez gala. Mans tuvs rads pašlaik ir Indijā un tā iespējamība, ka tā varēja būt lidmašīna, kurā sēdētu viņš, šķiet, bija tā, kas parāva amociju maisu vaļā. Pavadīju nakti guglējot bildes, lasot ziņas un besoties. Tagad vairumu no tām bildēm vairs nevar redzēt. Un var redzēt, kā uzņem apgriezienus faktu pievilkšana sev ērtā gaismā. Es nenoliegšu un neattaisnošu tos krievu asinssuņus. Nav man tādu ilūziju. Bet! Pirmajā naktī netā varēja redzēt daudz bildes ar vietējiem - civilajiem staigājam un rakājamies pa izsvaidītajām atliekām. Vistrakāk mani uz psihiem parāva foto, kurā bija redzami trīs jaunieši uzkāpuši uz kādas lielas atlūzas, kopā saķērušies jautri pozējam. Un turpat fonā daudz, vismaz 10 cilvēki (spriežu, ka civilie, jo dažādās, vasarīgi krāsainās mājas drēbēs) kas redzami cilā mantas. Un līķu gabali. Tāpēc ziņu par mēģinājumu noņemt no kredītkartēm naudu neuztvēru ar izbrīnu. Bet par to, ka tie noteikti ir krievu suņi nebiju tik pārliecināta.
Youtube bija arī video ar pirmo vietas apskati. Tajā pat fonā varēja dzirdēt sarunu, kas atskaņota arī Ukrainas oficiālajā noklausīto sarunu video. Un redzams, kā pasažieru pases JAU tiek izņemtas no kkādas mašīnas bagāžnieka un tad safilmētas. BET! Tie nebija krievu suņi, kas to video bija taisījuši.
Kāpēc es to rakstu? Tāpēc, ka manuprāt ir svarīgi saglabāt iespējami skaidru prātu arī totāli ārprātīgās situācijās un nemest visu pār vienu kārti. Visu slikto nevar automātiski noraktīt tikai uz vienu pusi. To pieļaujot var viegli izauklēt jaunu Staļinu, Bin Ladenu vai citu monstru.

(ir doma)

nulle
01:12
Iešu gulēt sajauktiem prātiem.

(1 raksta | ir doma)

siltavieta
00:40
jocīgi, ka dundurus ir tik viegli nosist

(1 raksta | ir doma)

Jūlijs 22., 2014


auksts_entelekt
23:13
Joprojām par Ukrainu. Krievu eksperts par boingu. Ir cerība. Zombisms ne projdjot. no 3:40

(ir doma)

wowow
23:36
300. Rise of an Empire. Pathetic.
Tags:

(ir doma)

tipa75
23:15 - Opal Transfer 2 daļa
Aizrakstīju Opal Transfer oficiālajam e-pastam vēstuli ar jautājumu - kas man to naudu sūta un kāpēc man jāiemaksā 1 EUR, ja mājas lapā atšķirīga info. Saņēmu atbildi:
Labdien,


paldies, ka sazinājāties ar mums. Apstiprinām, ka Opal Transfer nav sūtījis minēto vēstuli - tas ir krāpniecisks mēģinājums iegūt Jūsu datus un naudu, izmantojot mūsu kompānijas vārdu.

Tāpat vēlamies norādīt, ka Opal Transfer neprasa nekāda veida reģistrācijas maksu, kā arī nesūta paziņojumus naudas pārskaitījumu saņēmējiem.

Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mums pa telefonu +44(0)2079765445 vai e-pastu info@opaltransfer.com


Ar cieņu,

Opal Transfer Krāpšanas novēršanas nodaļa

(ir doma)

sw
23:04
Sanktionchen

(3 raksta | ir doma)

unpy
22:31 - Dienas prieks.
Zinu, ka esmu visos veidos atpalicis, jo īpaši kultūras jomā, tur bieži vien līdz manīm kaut kas labs atnāk pēc vairākiem gadu desmitiem, taču nevaru nepadalīties. Jau kuro reizi šodien klausos dziesmu, lai varētu to iemācīties no galvas. Beidzot ir kaut kas, ko varēšu dziedāt visa veida karaokēs, kad mani piespiedīs to darīt.

(4 raksta | ir doma)

dooora
22:10
fff

(3 raksta | ir doma)

sveetaa_seeta
20:59
Biju Varšavā. Tā pilsēta tiešām ir ļoti forša. Pat tad, ja es nebūtu apsēsta ar Poliju, man tā liktos forša. Kopernika centrā netikām, jo tas bija pārbāzts. Tas drīzāk pat iepriecina neka apbēdina (jo es priecājos, ja ļaudis masveidā izvēlas tieši šādu brīvā laika pavadīšanas iespēju).

Mīļākais mirklis man Varšavā bija tad, kad mana draudzene Helēna (šķiet, 3 gadi) prasīja, vai pans ar mums spēlēs bruņurupuču spēli. Tas bija svešs pans, kas sēdēja netālu un lasīja avīzi. Otrs mīļākais mirklis bija tas, kurā uz ielas atradu maukas vizītkarti. Ja kādam vajag, varu iedot numuru.

Svētdienās cilvēki iet vai nu uz baznīcu, vai nu uz upi. Devāmies uz upi ar skanīgo nosaukumu Vkrā. Tagad plānoju sameklēt arī upes vārdā Kvā Kvā un Wild Swan (personisku iemeslu dēļ). Airējot pa Vkrā, protams, vairākkārt iedomājos, ka gribētu tur (upē) dzīvot. Redzēju zalktīti. Arī vairākas pīlītes, bet tās Ieva man ilgi neļāva apbrīnot, jo bija jāatver alus. Varšavā atgriezos apenēs, bet tās vismaz bija normālas apenes, nevis kaut kāds nošļucis flaneļa krūšturis ar trim svītrām.

Vispār, kopš beidzās rukāšana labenē, dzīve ir kļuvusi vieglāka. Tagad tikai jāsēž un jādrukā. Jādrukā ir vienā laidā, bet, tā kā zinu burtus, kā arī protu rakstīt un lasīt, tas ir nesalīdzināmi vieglāk, un pārdomas par to, ka viss ir sūds, uznāk nesalīzināmi retāk.

(1 raksta | ir doma)

15
21:36
jūtos kā Klaus Fitzcarraldo vai Aguirre, der Zorn Gottes vai arī jebkas no Hercoga. kaut vai banāla Fata Morgana šis arī ir tāds pareizs karstums kurā tās būtu skatīties pirmoreiz labi. vai vesternus miljons sekundīgus vai Japón vai Giant.

//https://www.youtube.com/watch?v=yUDuOUxhD2Y

(ir doma)

kjiimikjis
21:11 - Gr.
Iztēlojos tā sludinājuma tekstu, kādu varētu būt bijis uzrakstījis manas istabas iepriekšējais iemītnieks:

"Vīrietis* ar daudzām naglām un ne īpašu labu koordināciju brīžos, kad rokās āmurs, meklē istabu ar pēc iespējas plašām un neizturīgām sienām. Hobiji - grūti aizsniedzamu vietu sasniegšana, virsmu ģeometrijas modificēšana - dažreiz varētu traucēt kaimiņus, taču diez vai es to darīšu biežāk (vai retāk), nekā apkaimē savas plaušas kliedz ārā sudrabkaijas. Kaitīgu ieradumu nav, ja neskaita vēlmi pie sienām piestiprināt daudzus un dažādus priekšmetus ar ļoti neatbilstoša izmēra naglām (vai arī ar atbilstoša, ja uz tā plauktiņa ir plānots glabāt nīlzirga izbāzeni, kurā iebūvēts lielas jaudas betona maisītājs). Mēdzu strādāt naktī, tumsā, pilnīgā ķēmā, un tādos brīžos esmu elektriķis savā istabā."

*Noteikti vīrietis, jo citējot Dž. Karlinu, "I am convinced he is a he, because no woman could or would ever fuck things up this badly."

(ir doma)

dooora
21:12 - krem deļa kremļ
manu skafandru pēc t.s. nāves nevajag par velti dedzināt.
nopīpējiet kopā un miers. un lūdzu bez bimbāšanas, tikai diskō, tikai panks!


Mūzika: Nāc ārā no skapja - Andris

(1 raksta | ir doma)

biezpientaure
21:13
2015jā gaidiet faitklaba turpinājumu....komiksa veidā.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba