Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Janvāris 19., 2018


pajautaa
[lavendera]
16:16
Vai taisnība, ka tagad telefonu garantijas remontam vairs nav vajadzīgs čeks, jo "iegādājoties telefons tiek reģistrēts"?

(ir doma)

petro
15:42
Bailes nogalina visu. Pilnīgi visu. Tad kad sāc baidīties no zaudējuma, tu jau esi zaudējis, no neizdošanās - tev jau neizdevās. Tajā brīdī, kad tu sāc baidīties no nāves tu jau esi miris! Ne fiziski, bet dvēselē tu esi jau līķis.
Tags:

(3 raksta | ir doma)

martcore
14:16
tā ir kļova ideja, paņemt lāpstu, un sākt rakt bedri savā pagalmā
ja kāds tev ko jautā, tu saki, ka roc pamatus savai jahtai
ja kāds tev jautā, no kurienes tev ir nauda jahtai, tu vari parādīt rokā dzintara gabaliņu, un pateikt, ka tas maksā astoņsimt štukas eiro, lūk, arī kapitāls manai jahtai, kriptovalūta
ja tev pajautās, kāpēc dzintara gabaliņš maksā astoņsimt štukas, tu vari droši atbildēt - tāpēc, ka es paskatījos uz viņu, un tā izdomāju
bļin, nu nevajag man piesieties par sīkumiem

(ir doma)

krii
13:58 - в канун Kрещенья...
Я не хочу ни горести, ни мщенья,
Пускай умру с последней белой вьюгой.
О нем гадала я в канун крещенья.
Я в январе была его подругой. /A.A./

(ir doma)

f_g
12:08 - par kartēm
Man kopš bērnības ir patikušas kartes. Skolas laikā, kad slimoju un dzīvoju mājās, grāmata, kas vienmēr man bija gultā, bija nelielā sarkanā "Атлас Мира". Varēju stundām pētīt dažādu valstu, pilsētu kartes.
Nekas nav mainījies pa šiem gadiem. Šorīt lasīju rakstu par dažādām dīvainām kartēm. Iekritu atkal dažādu karšu valgos. Sāku pētīt, kādas interesantas dīvaino karšu grāmatiņas var nopirkt. :)

strange map
Mūzika: Late night alumni - sunrise comes too soon

(1 raksta | ir doma)

fjokla
11:31
Nelaime nenāk vienā un šob maļina, tāteikt, neesošā maļinai ņekozalosj kautkas, žizņ? kakaja žiznj, nav man tādas. Karoče, man viss jau pohui diezgan, tāpat izskatos sejas krāsā pēc piecdesmitgadnieces, rūpju un kaišu māktas. Karoče, pie visa šitā, es iepriekš jau atvainojos par intimām detaļām, bet kā jau minēju(pohui), vane. Tātat, iemetās man pie šitā visa, sakarībā ar to, ka pienākumu tik daudz, ka ēdināšanas produktus tu iebāz veselus mutē, jo, pirmkārt, nav laika, otrkārt, zaķītis lupatiņš māk tik traģiski skatīties, ka pašai taisni kauns ēst, nulūk, šitā visa un nervu sakarā, iemetās man gemorojs un tā iemetās, ka tad, kad bija laiks šitam galam pievērsties, sāpēja tā, ka joptvajumaķ, cērtiet galvu un visu nahui nost un sadragājiet visu beigtu, zobu sāpes ir huiņa, es teiktu. traģēdija jau tā pilnā plaukumā un te es ar savu slimo pakļu, man pat temperatūra sacēlās, prikaļis? Aizeju uz aptieku platām kājām, jau tā hujova augšā, tagad hujova v nature, apakšā. Tas viss ir priekš suņiem, nē, svečturiem, draugi, tās viņu svečkas, pa zemi aš jāvāļājas, pie katras sēdnes asaras acīs, ziniet. I sļozi ķekli mņe s zadje i s peredi, kā jerofejevam. Nulūk, vāļājos pa gultu, domāju, dirsā (čto haraķterno un v nature), kas mūs kops tagad visus, un ko darīt, ja neizturami, sauc ātros un saka, man, dakter, tur, ziniet, priekš jums puķe? Nospļaujos un atveru to ajurvēdas mājas ārstniecības grāmatu, škiru un ciešu, šķiru un ciešu, man tiešām bij gluži vienalga jau ko, es pat nezinu ko. Karoče, draugi un princeses, kuras nekakā un kurām nav *
Kurkuma! Zelts! Kurkuma un gi sviests, lai dies jūs svētī!  momentaļno atpusķilo un es vēlreiz atvainojos par intimām detaļām, kā jau augstāk minēts un tā. čau, palēkdamās aizskrienu pār lauku

(15 raksta | ir doma)

affair
11:34
Man ir spēcīga karma. Birojā pusmetru aiz manis ir siena, kuras savulaik nebija, jo telpa bija daudz lielāka, bet tā uztaisīta un aiz sienas izveidots dzīvoklis. Tā siena ir kaut kāds plāns riģipša sūds, kas skaņu izolē tuvu nullei. Tad nu lūk, pret sienu otrā pusē, acīmredzot, novietota gulta un laiku pa laikam no rītiem tā intensīvi sitas pret sienu, kad otrā pusē kāds pišas.
Alauksta ielas kliedzējai, protams, šis nestāv ne tuvu.

(10 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
10:47
simon, ko tu zīmē? - mammītes pupīti

(2 raksta | ir doma)

romija
09:47
Šo ierakstu lasīju vairākkārt. http://klab.lv/users/penny_lane/2031106.html

Autora personīgās izjūtas un īstuma sajūta, jā, un plūstoša valoda.

Par to domājot radās aptauja.

Starp citu, ir daudz ierakstu (galvenokārt gan listē) pie kuriem atgriežos vairākkārt. Nezinu, varbūt nav pareizi klusi tos pārlasīt un nebilst ne vārdiņa, bet tā notiek.

(ir doma)

meness_berns
09:42 - ---
Ir arī uzvarētājs konkursā "Gada Virsraksts"

http://tautaruna.nra.lv/palidzi/234671-mazais-sunitis-ta-ari-skumigi-sez-kratina-un-mekle-saimniekus-jo-1000-share-nav-palidzejusi/

(ir doma)

f_g
09:25 - Rīts
Šorīt man ir divas mīļākās lietas - Late Night Alumni un Snipping tool.
Krietnu brīdi neklausījos, nu atgriezos. Šķiet, ka jāiemet klausāmajā listē un atkal jāsāk ar "ausīm" staigāt.
Mūzika: Late Night Alumni - Fight or Fly
Tags: ,

(ir doma)

zum
06:27
Beļģijā uzsākta akcijs "30 dienu bez lamāšanās". Avīze "Die Zeit" aicina uz to pašu. Ņemot vērā laika apstākļus, aizputinātos ceļus, nokavējušos vilcienus, atceltos lidmašīnu reisus tā būtu liela svētība visiem. Hamburgā 18 gājēji guvuši traumas, neskaitāmas autokatastrofas. Lūdzu nelamāsimies, ja? It sevišķi aicina nelamāt māmiņas, kuras kā tankus izstumj savu bērnu ratiņus sev pa priekšu un dragā pāri ceļiem, neskatoties ne pa labi, ne pa kreisi. Nu un tad, ka putenis? Man pienākas, es māte, varone. Lūk, piedzemdēju, tagad mēģinu bērniņu pagrūst zem slīdošas mašīnas riteņiem. Cienīsim viens otru. Arī tos nabaga autobraucējus.

(ir doma)

jojo
06:21
piektdiena, vajadzētu iet uz darbu, negribas, nejūtos ne apveseļojusies ne atpūtusies - no otras puses, piektdiena, priekšā divas brīvas dienas. mazumam nākamnedēļas ekskursijai jāsāk koferi krāmēt. mums arī ziema, māja auksta, kaut kas noticis ar radiatoru sīkuma istabā, principiāli nesilst. sīkums arī visu nedēļu noslimojies, šodien jālaiž uz skolu -

kaut kāds panīkums.

(3 raksta | ir doma)

mena
04:36 - Lāču pasaka
Beidzot baigi apmierinātā izdomāju, kas ir mans "dvēseles dzīvnieks" vai kas tur - lācene! Nesociāls, tertoriju sargājošs dzīvnieks. Ar diviem lācēniem.
Prieki bija samērā īsi, jo bērniem palasīju I.Ziedoņa Lāču pasaku. Un kas tur notiek ar lāceni? Viņa nomirst. Saslimst un nomirst. Un man tieši tagad sāp olnīcas un mugura....
Jā, bet kas I.Ziedonim ar tām mušām? Mušu lācis. Un pasakā par krokodīliem mušas, un tik daudz mušu...
Un vēl - pionieru pils skulptūru dārzs... kas vēl tādu atceras? Un tagad tas ir prezidentam vienam? Man skauž!

(ir doma)

mena
04:19 - Domāt vajag mazāk
Grūtāk un grūtāk paliek strādāt par grāmatvedi. No vienas puses, grāmatvedis ir tas "muitnieks un farizejs", kas sarēķina, cik katram jāatdod naudiņas. Tai kopējai kasei, no kuras maksā algu ărstiem un skolotājiem, kuri nekļūst par miljonāriem, bet daži citi kļūst gan. No otras puses, var jau justies lepna un gudra, ja izdomā kā tos nodokļus optimizēt un maksāt pēc iespējas mazāk, vai pēc tam " dabūt ārā" pēc iespējas vairāk, bet... bet kur tad patriotiskums un savas valsts mīlestība?

(ir doma)

Janvāris 18., 2018


zum
20:08
Knutī nosaucis mani par izbijušos tīģeri. Kur viņš tādu vārdu ņēmis? Likās normāls džeks. It kā.

(ir doma)

pinjons
20:59 - Kādas shēmas un viltus ziņas anatomija
Tālajā 2011.gadā kāds miljonārs izdomāja uzbūvēt māju krasta kāpu aizsargjoslā - tikai dažus metrus no jūras. Sākotnēji tiek uzbūvēti vien daži pontoni tā, lai formāli to var uzdot par būvniecības stadijā esošu kuģi, par kādu to tajā laikā atzina arī Latvijas jūras administrācija. Valsts vides dienestam (VVD) bija pohuj par šādām juridiskām niansēm un īpašniekam tiek uzlikts sods, kā arī likts būvi nojaukt. Lēmums tiek pārsūdzēts tiesā un Administratīvā rajona tiesa, ņemot vērā, ka tajā laikā juridiski nepastāvēja strīds par būves statusu ("būvniecības stadijā esošs kuģis" ko atzina arī VVD) un to, ka esošais regulējums atļāva tauvas joslā veikt kuģu būvi, atcēla VVD lēmumu. VVD spriedumu pārsūdzēja, bet arī apgabaltiesa (pēdējā instance administratīvo pārkāpumu lietās) atstāja Administratīvās rajona tiesas spriedumu negrozītu.

Pēc tiesvedības beigām būvniecība turpinās, "kuģim" nepārprotami topot par māju. Un visus šos gadus VVD par to nelieks ne zinis, neskatoties uz to, ka VVD bija 101 iespēja fiksēt mainījušos situāciju un veikt attiecīgas darbības (sodīt, likt nojaukt utml.). Varam tikai minēt, vai iemesls ir korupcija vai banāla juridiskā nekompetence. Kad beidzot vietējie žurnālisti sāk interesēties kā aizsargjoslā var tikt būvēta māja, viņiem pasaka, ka lūk tiesa savlaik esot šo māju atzinusi par kuģi, tādēļ neesot pamata vairs ko darīt. Vietējie žurnālisti tā arī uzraksta. Minēto ziņu pamana Delfi un tā internetā izplatās viltus ziņa par to, kā tiesa, par spīti VVD centieniem, esot māju atzinusi par kuģi. Interneta kāmīšu bars metas lamāt "korumpēto" tiesu, VVD nekompetencei/korumpētībai paliekot "aiz kadra".

upd. Arī Administratīvo tiesnešu biedrība ir operatīvi reaģējusi, norādot uz galveno - laikā, kad tiesa taisīja spriedumu, māja nemaz nebija uzcelta un kompetentajām iestādēm joprojām ir tiesības rīkoties, lai novērstu patvaļīgās būvniecības radītās sekas.

upd2. Administratīvo tiesnešu biedrības viedokli ir nopublicējuši arī Delfi.

(14 raksta | ir doma)

f_g
20:51 - iz Vinnija Pūka
The wrong answers are the ones you go looking for when the right one is staring you in the face.
Mūzika: Late Night Alumni - You Can Be The One
Tags:

(1 raksta | ir doma)

f_g
20:40 - šī vakara dziesma
Nobody wants to be alone.
The heart beats happy when it has a place.
And if it doesn't have a home
It can come into my space...


Mūzika: Late Night Alumni - You Can Be The One
Tags: , ,

(1 raksta | ir doma)

f_g
20:36 - sniega prieks
bilde un teksts )

(3 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba