Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Aprīlis 26., 2015


fedrs
01:15
Dažiem interneta resursu uzturētājiem darba laikā nav ko darīt, tāpēc pasākuši apgrūtināt dzīvi tiem, kuriem nepatīk baneru ņirnoņa ekrānā. Piemēram lsm.lv neļauj skatīties video, ja pārlūkprogrammai ieslēgts AdBlock Plus paplašinājums. Vai ir kādi risinājumi? Viens būtu atslēgt reklāmu bloķēšanu un priecīgu prātu vērot banerus, otrs - pievienot AdBlock filtra izņēmumu failam http://ltv.lsm.lv/public/scripts/advertisement.js, kurš kaut kur lapas kodā pievieno elementu ar id "ad-tester", pēc kā eksistences pēcāk tiek pārbaudīts, vai nav ieslēgts AdBlock.
LOL! Centieties vairāk! Pieslēdziet iztēli!

(ir doma)

rasbainieks
00:21
no jrt arhīviem

Gunārs Priede − „Pārventas hetēra”
Pirmizrāde 1993. g. 7. novembrī

Kāda garīgi atpalikušu cilvēku pansionātā Kurzemē ieradies jauns, enerģisks direktors Daunis Tomsons. No hetēras darba Ventspilī atpakaļ uz pansionātu atbēg jaunā, skaistā Žubīte un iemīlas direktorā, jo pirmo reizi Dauņa personā ir sastapusi viņas liktenī patiesi ieinteresētu vīrieti. Ir arī Ingus. Veidojas mīlas stūris. Tas nav stāsts par mīlestību, bet par katru no mums.

Režisore Māra Ķimele

(2 raksta | ir doma)

Aprīlis 25., 2015


mat
23:52
Esmu vainīgs, ciba ir pamesta nedaudz novārtā.
Bet gan jau vēl nedaudz ik pa laikam ierakstīšu.

Tā vienkārši nedaudz ir zaudējusi savu anonimitāti. Nu - pa lielam jau es nekad neesmu centies būt anonīms, bet tomēr ir labi rakstīt ar domu, ka cilvēki, kas lasīs, pēc tam par to nerunās reālajā dzīvē.

Protams, iepriekšējā darbā tas bija tāds so so, jo zini, ka kabineta kolēģis to lasa. Tad ir - ko rakstīt, lai par to pēc tam nebūtu jārunā pie pusdienu galda :D

Bet vispār man iet labi.

Jau kādu laiku daļu no laika ir jāvelta draudzenei. (Tas arī samazina laiku cibai.) Pamainīju darbu un esmu apmierinātāks, jo tas ir vairāk pieskaņots manam tempermentam raksturam. Man labāk patīk izdarīt darbu, nevis mūžīgi to uzturēt un kaut ko likt klāt. Uzturēšana man nepatīk. Jā, maksāja normāli, bet ja nav gandarījums, tad tomēr nav gandarījums.

Vēl - nākamās trīs nedēļas būs interesantas. Došos uz jogas zemi Indiju. Plānošanā un visā procesā beigās nedaudz nošāvām ne tā kā vajadzētu, tā ka tagad kāpsim Himalajos. Viss jau būtu labi, ja tur vēl nebūtu ziema. (Sola ap 0 un naktī mīnusus.) Tā ka būs ekstrēms pārgājiens pa kalniem.
Bet jā, ekipējumā ir investēts ļoti daudz. Bet nu - ekipējums pa lielam ir vienīgā apdrošināšanās šādos gadījumos.

(1 raksta | ir doma)

martcore
23:23
[ar asarām acīs]
- anakin, tagad tu esi brīvs. tev visi ceļi ir vaļā. visi sapņi var piepildīties.

(1 raksta | ir doma)

pickle_jar
23:12
Ņirgājos par čerņu -  pēc narkašu spota tīrīšanas pie rīgas vecākajiem ūdenstorņiem (bučas tiem zaķukiem, kuri uz savām šļircēm uzsprauda atpakaļ vāciņus) attopos dzeram Skultē, tajā, kur blokmājas pagalmā ir lidmašīna par godu tiem, kas bombardējuši berlīni, rāpjoties uz garāžām, kamēr VISI mums piepišas, kāpēc tur esam, bet nesakot, kā nokāpt lejā. Nostopējām mašīnu uz Imantu, kas beidzās ar to, ka nospēlēju lomu totālā & pilnīgi svešā krievu dzīvoklī, kur paēdu karbonādes ar kartupeļiem, smējos par jauniepazītā sergeja aptaukojušās meitas piebildēm, kuras savas val. barjeras dēļ patiesībā nesapratu & aizgāju projām uz Valmiersielu. Ir agrs, un varu pat nonāk āģenē - tas laikam raujjjj pauri visvairāk.
Mūzika: patti smith - kimberly

(ir doma)

virginia_rabbit
21:23
vakariņās - doritos; kā īstam geimerim

(ir doma)

martcore
21:50
draugu tomātu paka, veselības dzēriens, esmu gatavs the phantom menace vēlreiz un atkal
televīzijas meistara jodas elegantā pidžama, akakijs akakijevičs džaba, erotiski sapņi ar princesi leiju un vūkijiem - tas viss mūsu ekrānos jau šovakar

(ir doma)

ulvs
21:23 - dalīšanās ar mūziku - Harmonia "Deluxe" (synth-krautroks, 70'tie)
Izveidošo to kā tādu veselīgu paradumu (pretstats, neveselīgs paradums, smēķēšāna) - sūtot kādam "izcilo mūziku" (mūziku, kas ir vai nu timeless, vai nu ģeniāla vai tieši time-full, tā teikt, mūzika, kas izsaka noteiktas ēras [iespējams, noteiktā sub-žanra] tonālo estētiku), es ar šo mūziku padalīšos arī ar jums, mani dārgie drogi. Kačāt šeit. Pirmais albums šajā "paraduma izveidē" - par krautrok grupu uzskatītās Harmonia (stulbs nosaukums, zinu) albums "Deluxe" (vēl stulbāks nosaukums, bet es nosaukumu ziņā no fričiem neko daudz nekad neekspektēju). Grupa pastāvēja tikai 3 gadus - no '73.-76'. - un izdeva 3 albumus (un diemžēl, sātana dzīti, apvienojās 41 gadu vēlāk un jopr.ir kopā - nemaz neesmu un nemēģināšu viņus klausīties "tagad").  

Konkrētais viņu albums "Deluxe", kas orģināli tiek sūtīts manai vienai no labākajām draudzenēm pasaulē, Ilzei (kamēr viņa mani reāli gaida, sakot "nāc šurp", un tagad, uzzinājusi, ka rakstu, saka "nu beidz" un "eu nu"... izbesījusies; nu, kamēr rakstu šo huiņu; piedod, Ilzīt... pēdējais quote: "lai tas paliek ārpus cibas afērām... nopietni"), ir izteikti orientēts uz skaņu ģenerēšanu, izmantojot analogos sintezatorus. Gluži kā cita krautroka mūzika, arī Deluxe skaņdarbi apbur ar absolūti antiklišejisku pieeju materiāla apstrādei un izveidei. Ja vien krautroku kā tādu nevarētu dēvēt par zināma veida/formas klišeju pašu par sevi. 

Tātad, lūdzu, šeit var novilkt Harmonia - Deluxe.

Izcili piemēriņi: 1, 2

(ir doma)

petro
21:11
Tagad, pēc fiziski smagas darba dienas, vēl lēnītēm nokurinu vienu žagaru kaudzi, sēžu, raugos liesmās, sūcu aukstu radler no kakliņa un domāju - vai tas tagad vēl ir darbs vai varbūt beidzot atpūta.

(ir doma)

f_g
20:57 - pavasaris
Šodien beidzot sastādīju zemenes. Šogad būs vairāk vagu! :D Jācer, ka būs arī vairāk ogu. ;)
Savācu nezāles un lokus, un vakariņas ir vienkārši neparasti burvīgas - salāti, biezpiens un vārīti kartupeļi... Mmmm...ņammma! Zinu, ka smieklīgi izklausās, ka varu jūsmot par to visu, bet, jāatzīstas godīgi, vārīti kartupeļi mūsmājās nav biežs viesis.. :)

(ir doma)

f_g
20:56 - Garfield
garfield
Tags:

(ir doma)

virginia_rabbit
19:26
Gvinaēls vilka no skapjiem savas mammas pakešu paciņas, bēra paketes uz grīdas, bet maisus izmantoja par atkritumu maisiem savām rotaļlietām. lēja mazajai māsai uz galvas sulu, jo arī viņa esot miskaste, un vispār viņi ar E ārdījās kā panki. toties pie galda Gvinaēls sēdēja ar nazi, dakšiņu un milzīgu kaklautu un ēda savu pildīto pankūku bez nekādas ņergāšanās, kamēr E vārtījās pa grīdu un nebija piedabūnams pie galda.

(1 raksta | ir doma)

rasbainieks
19:33
pedāļu foto, kuru internetos meitenes laiko vairāk nekā zēni
also, ļ. priecīks rasbainieks )

Tags: ,

(ir doma)

lmr
18:10
boikotēju trešos autobusus, nedēļu eju uz skolu un atpakaļ ar kājām. no rītiem eju gar to ekvatora garuma sastrēgumu, un tur tik smirdīgs gaiss, un pusbrukuši ķieģeļi mēģina saturēt dzegužkalnu, un tie ir tik netīri un brūni pelēki, ka varētu nolaizīt pirkstu un nobraukt gar kādu, gan jau apakšā sarkans. šorīt ceļā redzēju savu pirmo šīgada taureni - raibu un beigtu.

ar diplomdarbu kaut kā neiet, kaktusi uz palodzes vīst, draudziņi grib mirt un es gribu dzīvot.
Mūzika: gesaffelstein - pursuit

(4 raksta | ir doma)

gary_crant
17:58
facial yoga

(ir doma)

liljabrik
16:55
Jā btw patiesība ir viena bet vinja ir loti sarežgīta, es nevarētu paskaidrot, es tikai jūtu.
Tur ir kaut kas no matemātikas, šūnu kustības, psihologjias, astrologijas un dzejas

(ir doma)

krii
17:38
Dārgā ciba, tu, kas zini visu - kādas ir iespējas retaurēt grāmatas cieto vāku. Ričmonds greizsirdības uzplūdos ir sabojājis vienu palienētu un diezgan vērtīgu grāmatu - iekodies aizmugurējā vāka stūrī. Bojājums nav liels, bet labi pamanāms un ļoti neglīts...

(1 raksta | ir doma)

_zirgs
15:06 - viedoklis
Kāds ir jūsu viedoklis par ādas atsāpināšanu taisot tetovējumus.
Jā, jo kāpēc ne? Nē, jo sāpes ir daļa no tetovējuma tapšanas procesa? Jā, jo ... Nē, jo... Kādi viedokļi?

(5 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
13:35
Ingmārs ir uzsēdinājis Eiženu uz Dzintara Čīčas
Mūzika: Stāsti meitenei...

(ir doma)

dienasgramata
14:19
DELFI. [Rīgas] pašvaldībā tiek plānots arī čipu lasītāju iepirkums.

(1 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba