Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Novembris 26., 2014


fjokla
11:27
Toties, kad narkoze neiedarbojas, bet zobārsts iebāž spicu adatu līdz žoklim, esība izspurdz laukā un baranciņā sakoncentrējas griestu labajā stūrī un tur arī kādu laiku karājas. Tad tevi, savukārt, sanarkozē tik tālu, ka tev atņemas deguns un tā esība lēnām sāk vilkties apakaļ, abet tad akal, -hrjasj, un pasprūk, un kopā ar degunu atņemas arī viss pārējais, jo rēķinā izlasi: 77 eur + 9 eur rentgens!

(6 raksta | ir doma)

nulle
10:51
Jāuzcērt bērniņš un jātinās.

(3 raksta | ir doma)

f_g
10:05 - Lielisks piedāvājums!
kotleti

(ir doma)

15
09:50
13. "Смайлик — это визуальный дезодорант. Его обычно ставят, когда юзеру кажется, что от него плохо пахнет. И он хочет гарантированно пахнуть хорошо." no peļevina

(ir doma)

f_g
09:39 - ja nu kas
[info]le_minga, sāku šodien izmantot Tavu ieteikumu! :) Ceru, ka nostrādās! :D
Par rezultātiem gan jau ziņošu! :)
Bet vispār..vakar pastā saņēmu brīnumskaistu grāmatu! Gribas to šķirstīt un šķirstīt, un šķirstīt! :) Sen nav bijis prieks par kādu grāmatu tik liels prieks! Laikam jau biežāk vajag nopirkt ne tikai vienkārši lasāmās grāmatas, bet arī skaistās grāmatas.

(ir doma)

f_g
09:39 - Garfield
garfield
Tags:

(ir doma)

juris_tilts
09:37
Šī ir apmēram divdesmit dienu veca ziņa, taču es gribēju jums parādīt trula, bezgaumīga un ļoti banāla joka izcilu piemēru:

"Divi apstākļi. Tas, ka es strādāju Operā un Rinkēviča šodienas atklāsme arī mani iedrošina rīt nākt klajā ar paziņojumu...," sociālajos tīklos solīja Liepiņš. Piektdien tas tiešām ir noticis.
"Laiks atklāties!" piektdien paziņoja LNO direktors. "Kaut kur internetā lasīju, ka visapdraudētākā (diskriminētākā) cikvēku grupa esot kristīgai reliģijai piederīgi heteroseksuāli baltie vīrieši. Tad nu ar lepnumu paziņoju: es esmu viens no viņiem! Jūs jautāsiet, bet kāds tam sakars ar Operu. Nekāds!!! Es tikai gribēju, lai jūsu sejas šajā pelēkajā un lietainajā dienā rotā smaids."

Es piekrītu kādam savam draugam, ka stulbi pajokot nav nekas slikts (un tas ir saprotami), īpaši, ja to dara kāds parasts Tvitera sūds, bet.

(5 raksta | ir doma)

liljabrik
08:16
Mana jaunākā aizraušanās: #tinderfail
http://instagram.com/p/v2RNF7HSlo/

(ir doma)

porcupine
08:49 - Aizmigloto acu sindroms
Apvainoto Nāciju Organizācija. Televīzijas radījums.
Tags:

(ir doma)

meness_berns
08:48 - ---
Burvīgi.

http://www.cehs.lv/2014/11/par-ko-rakstitu-zinu-portali-16-gadsimta/

(2 raksta | ir doma)

ij
05:58 - Visa radiitaajs ir bijis meistars
Dienaa, kas arii dzimshanas diena, es juutos laimiigs. Sajuutu zinjaa viss ir balts, lai gan no sniega manaa apkaimee veel ne minjas. Vien no riitiem, braucot ar riteni, redzu uz laukiem gulst salna. Virs salnas migla. Horizontaa kailu koku aleja un pakalni. Pieljauju, ka shie skati mani laimiigu dara. Vai mieriigu un caur mieru arii tas baltums, ‘viss kaartiibaa’ labums.

(1 raksta | ir doma)

psihs
01:30
laikam, guļot ejot, dvēseles mieram jānoklausās kādu atejista expiarenci, piemēram, varbūt,
Atheist Experience #354: Contraceptive Misinformation
https://www.youtube.com/watch?v=CMyyV9auMD8

(ir doma)

dienasgramata
01:17
DELFI. ASV dzērienu gigants "Coca-Cola" gatavojas decembrī laist tirgū piena zīmolu. "Coca-Cola" piena zīmols sauksies "Fairlife" un paredzēts, ka šis produkts maksās divreiz vairāk par šobrīd veikalos nopērkamo pienu.

(2 raksta | ir doma)

solipse
00:15
labs sountreks tam peaky blinders.

(1 raksta | ir doma)

Novembris 25., 2014


liljabrik
22:43
Jā, kas noticis, 3 gadus viss bija ideāli un tagad pēkšni izskatās ka man ir veseli 2 konflikti darbavietā un man ir reāli dusmīga fakyou attieksme pret viñiem. Likās arī ka dusmas no manas dzīves bija pazudušas.

(2 raksta | ir doma)

dooora
23:42
nedaudz pusnakts homeoempātijas
Graham Hancock

(2 raksta | ir doma)

pajautaa
[jim]
23:36 - Latviešu dzeja par kino
Vai jums zināmi kādi latviešu autora dzejoļi, kur pieminēts kino? (Neskaitot Čaka "Šķūnī, kur agrāk stāvēja zirgi..." un Kārļa Vērdiņa "Es esmu nabags režisors".)

Papildinājums. Būtu labi, ja tie nebūtu populāru dziesmu teksti un ka rindas piederētu padomju laikā rakstošajiem dzejniekiem, kā arī būtu vairāk kā tikai metafora, drusku kaut kāds kino apraksts arī. Es zinu, ka daudz prasu.

Atslēgvārdi - kino, filma, seanss, ekrāns, kinoaktieru piesaukšana etc.

(26 raksta | ir doma)

biezpientaure
23:22
Vietējā veikalā 90% šokolādei atlaide, masu psihozes iespaidā izpirkta un vairs nav, nācās pirkt 70%. Ciparos tik neliela atšķirība, bet garšas starpība subjektīvi liela, atgādina saldo sojas tāfelīti no bērnības, lai gan objektīvi, protams, ir daudz labāka par pionieriem un aladinu. Šokolādē ir kaut kāda viela, bet cilvēks ir liels gurķis - par daudz mitruma ir slikti, par maz gaismas arī slikti. Vārdu sakot, viens kaprīzs dārzenis, lai arī ar milzīgu pielāgošanās spēju.

(ir doma)

helvetica
23:26 - kultūras darbiniekiem
dzīve ārpus darba neeksistē.
Man šķiet, ka sadaļa: "Flexibility to work overtime and weekend hours when necessary" drīkstētu eksistēt tikai ārstiem, ugunsdzēsējiem un katastrofu seku likvidētājiem, par 10kāršu samaksu. Visu citu profesiju sakarā tam būtu jābūt aizliegtam ar likumu. (un vēl ar likumu vajadzētu noteikt, ka darba nedēļa ir 3-4 darba dienas gara)

Sotheby's New York
Administrator & Department Assistant- Russian Works of Art & Paintings

... tālāk ... )

(2 raksta | ir doma)

nulle
23:28
Mēs satikāmies. Lūk jums vēstule!

(7 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba