Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Augusts 5., 2015


vajag
[winstons]
00:45
labdien. varbūt kādam ir aizķēries kāds divvietīgs izvelkamais dīvāns vai gulta Rīgas teritorijā? par saprātīgām naudām(~50e) labprāt nopirktu. ideāli būtu centra rajonā.

jā, es zinu, ka ss.lv ir pills, bet vispirms gribas uzjautāt šeit.

mans epasts- oskars.tu gmailā.

(1 raksta | ir doma)

rasbainieks
00:46
linkedins iepriecināja
jobs you may be interested in
Commercial Director
Hell Energy International Ltd
Latvia

(ir doma)

intenormal
00:27 - nazi
pisec. krieviem tomēr taisnība. fašisms latvistānā tiešām atdzimst, jeb precīzāk, jau plaukst un zeļ.
Mūzika: Dead Kennedys - Nazi Punks Fuck Off

(2 raksta | ir doma)

nulle
00:19
Bābiskais "būt, vienkārši būt".

(ir doma)

Augusts 4., 2015


aizspogulis
23:35 - dīvainās sinhronitātes
Man ir aizdomas, ka tu reizēm uz mirkli parādies visos pilsētas krustojumos vienlaicīgi, reizē aizej ap visiem māju stūriem un vienlaicīgi visur atkal izgaisti.
Mūzika: Project Skyward - Between Two Worlds

(ir doma)

nulle
23:14
Ja es būtu īsts vīrietis, kā man vajadzētu rīkoties?

(3 raksta | ir doma)

wowow
23:06
Šķiet RL nākamos 10 numurus intervēs cilvēkus, kam galvā ir putra. Nu manis pēc, kaut gan labāk lasītu intervijas ar cilvēkiem, kuru teiktais izraisa pārdomas nevis smīkņāšanu.

(3 raksta | ir doma)

dooora
21:42 - vuaļō vuaļā
šonakt maķetēšu dārzā.

(2 raksta | ir doma)

acs
[little_black]
22:50
Parādnieka k-gs pamanīts tipinot uz Brīvības pieminekļa pusi. Uzvalks tas pats, pelēkais.

(1 raksta | ir doma)

kjiimikjis
22:38
Motivācijas laumiņa nosprāgusi.

Enerģijas padzēriens beidzies.

Uzmācas vēlme pabeigt atskaiti ar vārdiem "pēc kara visi gudri".

Kaut gan, es būtu mierā arī ar iespēju to pabeigt jebkā citādi. Līdz tam gan vēl kādu laiku jānoturas nomodā.

Uzmācas arī nostaļģija pēc studentības - rakstīšana var izvērsties par õlnaiteri, kā nekā.

Un, protams, prokrastinācija arī uzmācas, kā var noprast pēc vērtīgā un neatliekami uzdrukājamā cibas ieraksta.

(2 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
22:31
Reinis atveda putekļu filtrējamo aparātu, jo es gļučīju, ka smoku. izsūcu visu ar ūdens filtra sūcēju un vēl ieslēdzu to filtrētāju, tagad man vismaz liekas, ka ir ok.

(ir doma)

teja
22:11
vai nav tā ka "pašmērķīgs" un "bezmērķīgs" ir sinonīmi?

(2 raksta | ir doma)

quizer
21:29 - LABA DABA 2015

Šogad bija iespējams labākā Laba Daba kādā esmu bijis. Visvairak man droši vien patika labais laiks, bet no grupām Biezoknis, jo viņiem viss bija tik skaisti izgaismots, ka priekšnesums atgādināja Linča filmas.

Nedaudz kaitināja The Sound Poets, kuri centās izspēlēt rokzvaigžņu gājienus un pēc laicīgas noskaņošanās pusstundu kavējās aizbildinoties ar to, ka ir notikusi tehniska kļūme,  vēlāk noskaidrojās, ka viss ir tāpēc, ka solistam gribās pāris dziesmas nospēlēt vienam pašam. Daudzas meitenes par to raudāja.
Tomēr droši vien lielākais rokzvaigžņu gājiens bija Māra Šverna neierašanās (dažus gadus atpakal šādu PR triku izspēlēja arī Gatis Ziema un pēc tam grupa Nepilngadīgā Anna veiksmīgi izjuka). Fani baumoja, ka Māri pametusi draudzene, bet mūziķi klusējā. Lai kā arī nebūtu BPP gribēja spēlēt un sanāca diezgan inčīgs koncerts. Piedāvāju foršāko dziesmu ar visādām slavenībām.
Un jā, vēl bija foršs Voljebols, kuru pats gan nespēlēju, bet aktīvi sekoju tam līdzi, nelegālajos totalizatoros vēlāk nopelnīju vairak naudas kā citi ar visiem koncertiem kopā. Re kur video no fināla mača.

(2 raksta | ir doma)

eermaniitis
20:50 - krieviem ir labi
krieviem ir ārējais ienaidnieks - vai iekšējais, vārdu sakot, ne savējais

te čeči, te gruzīni - nu pindosi, pats par sevi, te ukri

vot! i filmas patriotiskas var veidot ar ļaunā ienaidnieka tēlu

bet ko darīt ķīniešiem? viņi pēdējo reizi karoja ar čankaiši, ja neskaita nelielus incidentus ar indusiem un pakijiem vai kas tur bija tibetā

vārdu sakot, ķīniešu režisoram taisot kara filmu uzbrūk vilku bars - pie kam ne jau zirga pajūgam ziemā, bet vasaras laikā - un visi brūk virsū ;) ak ko viņi pīpē, ja ne mao kopotos rakstus ;) haha

(4 raksta | ir doma)

pajautaa
[flog]
18:25 - Lisabona
kadam nav pazinjas kas dzivo Lisabona?
nepiecieshams padoms dzives vietas atrashanai

obrigado

(ir doma)

honeybee
19:25
chrome ciļņu dzeja

stasts
around-the-bases
little brother
how to avoid work:
bacterial conjugation

(ir doma)

unpy
19:21 - Nekustamo īpašumu vērotāja piezīmes.
Ja kāds par mazām naudām grib tikt pie pieticīga nekustamā īpašuma, to var izdarīt šeit.

(5 raksta | ir doma)

fedrs
18:57
Jauks vakars. Šādā laikā saproti, kas mudina cilvēkus iegādāties privātmājas - lai apsēstos ēniņā vai saulītē, un, šerifa palīgu netraucēts, atvērtu alus pudeli. Ļoti atvainojos par deminutīvu lietošanu! Ceru, ka tā vēl nav vecuma plānprāta pazīme, tikai liecība, ka jūtos visumā labi, atšķirībā no pilsoņiem, kurus kremt apziņa, ka iespējams kaut kur pasaulē ir kāds, kura viedoklis kaut kādā jautājumā atšķiras no viņējā. Vienvārdsakot, piesēdiet un atkorķējiet, kam ir tāda iespēja! Es jūs labdabīgi apskaudīšu. :)

(2 raksta | ir doma)

lasitajs
19:03
pēc pludmales biju nogājis uz tirgus, nopirkt ķiršus.
abet pārnācu ar trim litriem baltvīna.

taču - tā kopumā ņemot - šovakar varētu būt tāds vakars, kad čomskī ir visjaukāk.

(11 raksta | ir doma)

kautskis
16:56 - Liberasti šokā!!! Nacīši galīgi aptrakuši!
Ziniet, man ir bezjēgā pieriebusies Latvijas polītiskā vide. Un ar to diemžēl sanāk saprast ne tikai to, kā mūsu ievēlētie priekšstāvji viens otru nodirš, bet arī to, kā par dažādiem aktuāliem jautājumiem izsakās ļaudis, ko mēs varētu dēvēt par "vienkāršo tautu". Ja jūs lietojat kādu soctīklu (piemēram, Cibu, hah), tad noteikti būsit pamanījuši šo īpatnību.

Man tiešām ir pieriebies, ka liberālis atsevišķu Latvijas pilsoņu un nepilsoņu apziņā ir tas pats, kas tautas nodevējs, bet nācionālists — tas pats, kas cilvēknīdējs. Tas ir tik drausmīgi apnicīgi un vispār arī mazliet biedējoši, ka izrādīt kaut mazāko cilvēcību pret kādu, kas kaut kā atšķiŗas no pareizās ļaužu grupas, skaitās noziegums. Bet visvairāk nomāc tas, ka cilvēki citādus uzskatus uzskata nevis par papildinājumu saviem — sak, visādus vajaga, lai sanāktu pasaule, — un pat ne par cilvēkiem, kas kaut kādos noteiktos jautājumos kļūdās, taču vispār vēl labu, bet gan par kaut kādiem nāvīgiem ienaidniekiem un absolūtā ļaunuma iemiesojumiem, kas jāizravē līdz ar saknēm.

Es tiešām gribētu vairāk tādu konservātīvo uzskatu pārstāvjus, kas ir spējīgi uzturēt argumentētu sarunu, cienīt citu uzskatu pārstāvjus un nenolaisties līdz personīgiem apvainojumiem. Ideālā variantā konservātīvie ir tāds kā reality check, kas piebremzē dažādas idejas, kas var izrādīties pārlieku straujas. Latvijā viņi sevi mālē par vienīgajiem tautas glābējiem, kas pēdīgiem spēkiem cenšas apturēt bezsmadzeņu liberastu mēģinājumus sagraut valsti. Nu, atvainojiet, ja mani apsaukā, protams, es varu atcirst pretī, dirsties man patīk. Bet šitas nav tas veids, kā uzbūvēt pārtikušu un plaukstošu Latviju — ar citādi domājošo apkaŗošanu aizraujas tādas valstis kā Ziemeļkoreja un Putina Krievija, nevis tās Normālās Valstis (TM), kādām mēs gribētu līdzināties un/vai uz kādām mēs pārceļamies.

(13 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba