Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Augusts 27., 2014


virginia_rabbit
10:34
atceļā no laukiem vienmēr dzeru kolu, bet pēc durenes apmeklējuma eju uz Alfu

(ir doma)

eermaniitis
10:46 - kurš bijis ķemeros
Ir doma doties piknikā uz ķemeriem - tur takas visādas - zaļās kāpas taka esot ar velo izbraucama, slokas ezeram blakus esot putnu vērošanas tornis, un tad vēl purvā doma iebrist pa tām takām

kā tur šobrīd ir? ir vēl kādi ieteikumi/priekšlikumi? kurp sākumā doties uz kādu infocentru, jeb nav vērts un duram pa taisno mežā? izdrukāt taku kartes ir doma, bet neatradu nekur kur tās apstīties

visvairāk gan satrauc kā es izklumburēšu ar 2 sīčiem un 3 riteņiem no vilciena ārā, bet nu nāks laiks nāks padoms ;)

(2 raksta | ir doma)

rindra
07:57
Mirusi Elga Freiberga.

Lai vieglas.

Izlasiiju tepat cibaaa, netaa nekaa nav, nesaprotu, bija tachu diezgan ieveerojama figuura LV...

No sievieshpasniedzeejiem man vinja patika vislabaak, lai gan vinjas priekshmetos man necik negaaja. Man anglji un aamerikaanji labaak par kontinentaaljiem patika.

Rakstiiju pat vienu kursa darbu pie vinjas (kad veel nezinaaju, ka man patiik anglji uun amerikaanji). K.darbs bija ljoti vaajsh. Vinja teica, ka es noteikti varot labaak.

Briizhiem gan taada sagurusi likaas. Varbuut vinjai jau tad bija kaada slimiibaa? Diez kaads naavees ceelonis?

(1 raksta | ir doma)

fedrs
09:53
Pagājušo sestdien piemeklēja savāds atgadījums. Precīzāk, laikam gan, būtu teikt "gadījās iekulties", jo neba nu gadījums mani vajāja. Tieši pretēji - pats devos tā ķetnās. Vienīgais, ko varu bilst savam attaisnojumam, ir tas, ka ne nieka pirms tam nenojautu.
Lūk, sadomāju, ka pienācis laiks apgriezt matus. Pēc algas varētu arī piekrāsot un ielokot galus, taču nolēmu negaidīt. Domāts - darīts! Apsegloju vellapēdu un devos pie meistara uz Slokas ielas darbnīcu. Drošs paliek drošs uz procedūras laiku pieslēdzu riteni pie zagsa žoga - tur apgrozās vairāk ļaužu, būs kas pieskata. Frizētavā nācās pagaidīt, jo viss kaut kā bija iekavējies. Vai arī kāds iekļuvis bez rindas. Tad pēc tam vēl iegāju blakus veikalā nopirkt datoram "svilpītes un zvaniņus". Kad beidzit nokļuvu atpakļ pie sava kumeļa, ieraudzīju, ka pa šo laiku tad... nē, nebija vis nozagts!Tieši pretēji! Nu tas, bez manas paša pretaizdzīšanas skavas, bija pieslēgts vēl ar pamatīgu piekaramo atslēgu, uz kuras sāna vīdēja iegravēti vārdi "Norberts un Žanna. Līdz nāve mūs šķirs", un otru - mazāka, bet toties spīdīgu, uz kuras bija kirilicā rakstīts "Koļa + Ņura = ļuboff".
Taču tas viss ir tikai ziediņi, lūk, jums odziņas, t.i. konkursa jautājumi... Tfu tu! T.i. aptaujas jautājumi!

Poll #20146
Open to: All, results viewable to: All

Vai Tev ir tādas lielas knaibles, ar kādām parasti Holivudas filmās galvenais varonis dodas aplaupīt stratēģisko izejvielu noliktavu? lielā

View Answers

Jā, ir!
0 (0.0%)

Bija, bet salūza :(
1 (14.3%)

Nē, nav!
6 (85.7%)

Papildus jautājums, ja uz pirmo atbildējāt ar "Jā, ir!" - vai aidosiet man tās šodien vai rīt?

View Answers

Jā, protams!
1 (50.0%)

Bet vai man par to būs kaut kas garšīgs?
0 (0.0%)

Nē!.. Bez komentāriem
1 (50.0%)

Aizdotu, taču tikai ne tev!
0 (0.0%)


(5 raksta | ir doma)

kautskis
10:03 - Izmēram ir nozīme
Kad ipadiņš dapadiņš pirmoreiz parādījās, visādi asprāši zīmēja bildes, kur Džobss tur aifonu un pēc tam aipadu un pareģoja, ka drīz viņš turēs arvien lielākus un lielākus ekrānus. Diemžēl Džobsa vairs nav ar mums, bet tiem asprāšiem, kā rādās, bij taisnība, jo Apple tagad plāno taisīt īpaši lielu aipadu. Un to, ka viņi taisīs lielākus aifonus, to jau tagad zina katrs ezis. Nu ko, Tim, salauza tevi, puisīt, salauza tevi tā pati dzīvīte. Varēja jau tēlot kādu brītiņu tehnoloģiju pasaules Dalailamu, kas stāv pāri tādām sīkām pasaulīgām lietām kā "kam lielāks ekrāns", bet, kā izrādās, vecie triki — uztaisām visu lielāku — strādā arī Apple.

Bet turpinot par mobilajām tehnoloģijām: Instagrama jaunā aplikācija Hyperlapse solās būt kas pretdabiski lielisks. Es gan viņu nevaru dabūt, jo mēs, androīdu lietotāji, jau esam otrās šķiras pilsoņi, bet nu labi, brīvība tomēr svarīgāka.

(2 raksta | ir doma)

vajag
[sursurs]
09:39 - Kādu, kas vēl šogad brauc uz Lietuvu
Ir palikuši kaut kādi liti. Monētas (un viens papīrs). Kopā 16,94 LTL.
Varbūt kāds brauc un taisās mainīt eur pret litiem kādā maiņas punktā. Varu savējos samainīt pret EUR par LTL pirkšanas (nevis pārdošanas kursu).
Ieguvums tur uz to summu gan nesanāk pārāk liels (piemēram, pēc šodienas Tavex kursa kādu >1LTL dabūsiet vairāk par to pašu EUR summu nekā mainot valūtas kantorī. Bet nu varu pievest līdz pat durvīm (jo tāpat nekā nav ko darīt), plus būsi man palīdzējis/usi. :) Mans ieguvums - monētu maiņas kursa starpība (jo monētas valūtas kantori vai nu nemaina vispār vai maina par kaut kādu baisi neizdevīgu kursu).

Pašai vnk vairs nesanāks laikam uz to pusi, a nākmgad tak viņiem ar EUR būšot.

Ja nu kādam/ai ir interese, piesakieties tepat.. :)

(1 raksta | ir doma)

dooora
06:58 - POSSIBLY INTERESTING/MILDLY STRANGE
http://www.hangthebankers.com/48-suspicious-banking-deaths/

J RIP Morgan

(2 raksta | ir doma)

dooora
06:06
hhaaha, labs. krāsu veikalos būs pieplūdums.

М. ГЕЛЬМАН - Дело в том, что я сегодня прочитал, что если хочешь, чтобы, наконец, сделали ремонт в твоем подъезде, нарисуй там желто-синее. То есть власть вызовет, реакция будет ровно обратная той, которую власть хотела бы. Она хотела бы запретить, что она хотела бы запретить. Желто-синее. Ну это же бред. Поэтому что касается вообще цвета…

(ir doma)

dooora
05:42
Galkins [kurš nav Pugačovs] ziņo, ka Latvija™ pirkšot no Lielbretaņas 123 (šito pinkōdu pat ģenerālis spēj atcerēties) mazlietotus, toties neglītus spēkratus ar taurīti.katrs šitāds prikols maksās, ruprunājot, pusļimōnu. lai to ieliktu cibas MASā — te jums būs apm. viens simts divdesmit un trīs ascendumi. no mūsu pašu uztūkušajām kabatām. un tik caurspīžīgi kā aizspogulijā.

varbūt Latvijas™ Lavents mācētu tos sūdus nopārdot tālāk Is-raēlai un kuplināt mūsu GDAP?

fašistiskais režīms šai valstī esot satraucies, ka jeņķi mazliet nožagojušies ar bruņojuma piegādēm.
http://stratrisks.com/geostrat/20721
Latvija™ varētu pasteigties Putiņkrējumakrievijai priekšā. race, rats, race!

zigzigsp

(4 raksta | ir doma)

dooora
04:42 - broken records inc repeats some beats
letter by letter, farmer by farmer, government by government
hillary teh hillarious

till we all fall down
all fall

(ir doma)

helvetica
01:57
ciba, no tevis nav jēgas, ja tu man laicīgi nepastāsti par visām helēnas mirrenas fedrām, džūdas lova henrijiem, džaretiem, bušām u.c. raiņa lidojuma attālumā!

(3 raksta | ir doma)

lemurs
01:51
iemetu aci iekš endomondo: man šodien, izrādās, bija jubileja - 150. vorkauts šitamajā sistēmā. laikam tam par godu jāiet iekrāmēt sev vēl viena saldējuma porcija, jā, jā.

(ir doma)

helvetica
00:58
keita buša pēc 35 gadu pārtraukuma džingelē dzīvajā. Londonā. biļetes ~ 1 000 mārciņas. :_ _ _ _ [

(13 raksta | ir doma)

fedrs
00:48
Starp citu, no daudzsēriju kino, absolūti lielisks ir Tirāns. Tikai neiedomājos apskatīties, cik tālu tikuši ar demonstrēšanu, un sāku skatīties pirms bija palaistas gaisā visas sērijas, tāpēc tagad nepacietībā jādīdās.

Uzmanību! Spoileris. )

(ir doma)

wowow
00:25
Šodien satikos ar draugu, kas jau 6 gadus dzīvo Jaunzēlandē. Cits nesen no Austrālijas pārcēlās uz Sanfrancisko. Vēl viens jau piecus gadus dzīvo Buenosairesā, nupat ieguva patstāvīgās uzturēšanās atļauju un neplāno braukt atpakaļ.

(ir doma)

krii
00:04
Dzirdot, lasot par latviešiem kā zemnieku tautu, vienmēr izjūtu sīku aizvainojumu visu citu gadsimtiem ilgo latvisko profesiju vārdā. Kā tad paliek ar zvejniekiem, amatniekiem, muižas ļaudīm, pilsētu strādniekiem: ligeriem, nesējiem utt.?

(3 raksta | ir doma)

Augusts 26., 2014


wowow
23:25 - Bijušā mērkaķinga direktora piezīmes
Kam ziedo naudu?

Pirmkārt ziedo tam, kas nav paslinkojis un nokārtojis sabiedriskā labuma statusu Finanšu ministrijā. Ja nāc prasīt naudu Dinnija Deģa dzejas krājumam - pirmais jautājums ir nevis par to, kas ir Dinnijs Deģis bet vai tev ir sabiedriskā labuma statusss? Nav? Paldies, brīvs. Viss ir vienkārši - tur kur skaita naudu 100 latu/eiro ziedojums sabiedriskā labuma organizācijai nozīmē 15 ziedotus latus/eiro un 85 - atlaidi no nākamā gada ienākuma nodokļa, kas būtu jāsamaksā valstij.

Labi, man ir sabiedriskā labuma statuss, vai tu man ziedosi?

Vai tu man vari parādīt, kā es par tiem 100 ko tagad samaksāšu, (jo tie 15 +85 no nākamā gada ienākuma nodokļa atlaides joprojām nozīmē 100 reāli no kases izņemtus latus/eiro tagad, par ko tikpat labi, patiesībā - vēl labāk, varētu nopirkt kādu glaunu stikla ezi, ko paņemt uzskaitē kā ražošanas līdzekli vai sīko izdevumu) es tikšu pie "labā tēla" publicitātes vai līdzvērtīga sirds siltuma ka esmu palīdzējis bāreņiem, kultūrai vai Dinnijam Deģim?

Kāpēc vispār kādam ziedo naudu?

Motīvi mēdz būt visdažādākie. Ir cilvēki kas ziedo noteiktu daļu no nopelnītā, ir tādi, kas ziedo excelī ierakstīto budžeta daļu, ir tādi, kas ziedo domājot, ka tas "kompensē" sliktos darbus, ir tādi, kas ziedo tāpēc ka grib palīdzēt, ir tādi, kas ziedo tāpēc lai veidotu attiecības, ir tādi, kas ziedo noteiktam mērķim (piem, mīl operu, nevis Žagaru vai Liepiņu), ir tādi, kas mīl Žagaru un/vai Liepiņu, ir tādi, kas sponsorē saskaņā ar korporatīvajām vadlīnijām, ir tādi, kas sponsorē lai veidotu/balansētu tēlu utt. utjp.

(7 raksta | ir doma)

pukis
23:26
Tā lēnām un pamazām darbs "sagāzās" pār manu galvu. Līdz ZS 26 mēteļi un 17 jaciņas. Rīt ķeros klāt, jo pirmajam mētelim jābūt gatavam jau sestdienas pēcpusdienā. To šodien nolaikoju.:) No otras puses skatoties - tur tiks sašūtas autovadītāja apliecība un gan jau ka vēl kas jauks. Tā būs vieglāk tikt galā ar slinkumu.;)
Oka šodien aizveda mantas uz Rīgu. Students. Vēl tāds sīks brītiņš un jaunākais arī būs "no mājas ārā". ;) Tāda pavisam dīvaina sajūta. Un māsiņa arī šodien atbrauca iedot atvadu buču, To pēc gada tik satikšu no jauna. Kaut kā tā.;)

(ir doma)

anonymous
23:23
Šodien aizgājām gulēt pirms četriem, jo bija jākauj vakar salasītās sēnes; cēlos septiņos, lai paburtos pa kīnoutiem un pauverpointiem, tad mazs izbrauciens līdz V-pilij, un nokauto sēņu nākamais cēliens. Vēl turpinās.

(4 raksta | ir doma)

15
22:23
tik un tā, šī bija skaista vasara. garšīga, karsta, reibinoša. varbūt pēdējā tāda. haha. drusku kodolkara bailes pakausī parādījušās vai kas tā ir par priekšnojautu. jārok bunkurs vai. jāasina naži, jāpucē pišķiki, jāpapildina aptieciņa. vai arī rudens sveicina. šodien atvēru vīnu. ar martini un alu ir cauri.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba