Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Augusts 1., 2014


15
00:01
vēl viena lieta, kā es biju līdz šim palaidis garām t.jānsones stāstus? tie ir ideāli. ideāli tīri un skaisti. džārmušs un bergmans un kaurismeki, viss vienā. tikai tīri, nesamudrīti, bez pompas.

(ir doma)

Jūlijs 31., 2014


biezpientaure
23:14
Water Skiiers (MSA)

(ir doma)

virginia_rabbit
22:52
pretējā pagalmā uz pilnu klapi skan Puff Daddy
(droši vien dejo lēnās :/)

(ir doma)

biezpientaure
22:37
47-летний гражданин России шел пешком через поле с тесаком, ножом и сигнальной ракетой, а после задержания заявил, что поддерживает "ДНР" и "ЛНР" и идет в Донецк "посмотреть обстановку".

(ir doma)

f_g
22:26 - par karstumu
Ir labi, kad uzlīst lietus, tad paliek vieglāk. Kad nelīst, sāk sāpēt galva. Nez, vai tas karstuma, vai laika apstākļu dēļ.
Tā kā šonakt sola vēsu laiku, tad zinu, ka būs labāk. Bet rīt atkal +27 sola..nebūs viegli, jo kabinets būs atkal pirts.. ;(
Tags: , ,

(ir doma)

anonymous
22:28
"With at least the tacit backing of U.S. Central Intelligence Agency officials, operatives linked to anti-Castro terrorists allegedly introduced African swine fever virus into Cuba in 1971 for the purposes of destabilizing the Cuban economy and encouraging domestic opposition to Fidel Castro."

(ir doma)

kemune
22:26
Cik gadu pagājis, bet šis joprojām sēž galvā. Nesen atradu, ka tas tomēr ir ierakstīts un iekonservēts: http://www.mixcloud.com/ilmarsslapins/raidijums-karmabanda-2005/ un http://www.mixcloud.com/ilmarsslapins/karmabandha/
Klausīties rudenī, rezervēt stundu un vēl nenormētu laika posmu pēc tam (man - 9 gadi un turpinās).

(ir doma)

f_g
22:25 - Garfield
garfield
Tags:

(ir doma)

jan09
20:08 - interesanti
šodien telefoniski saskāros ar iespējamo tautieti Sandri Č., no aģentūras, kas ne vārda nesaprata latviski, krieviski nerunāja labāk par mani, bet angliski tikai mazliet labāk... ;)

(4 raksta | ir doma)

ingmars
21:01 - 820

(2 raksta | ir doma)

ingmars
20:52 - tn

(ir doma)

andzika
21:18
putin on the ritz


(ir doma)

pukis
21:06
Jo ho ho! Okam apstiprinātas kojas. Turpat pie fakultātes. nevajadzēs pa pilsētu "mētāties". ;))
Tvaicēju pēdīgo sulas katlu, šodien. :) Kopsavilkums - 40 litri sulas un 7 litri odziņas sablendētas ar cukuru. Pilns lielais katls ar izspiesto odziņu "zapti". 25 litru balons rīt būs klāt, vēl tik vieta jāizbrīvē. Sestdien salasīšu vēl kādu drusku odziņu, lai būtu ko pievienot balona saturam.;) Tagad gan ziemai jūtos gatava.:) Vēl tikai kādu drusku brūkleņu sulai jāsalasa. Ievārījumus ar vairāk netaisos "brūvēt", jo pagrabā nav vietas un tukšu burciņu arī vairs nav.;))

(ir doma)

auksts_entelekt
20:09
nespēju noticēt, ka tā var būt, ka tā ir patiesība. Mans prāts atsakās to pieņemt.
https://www.youtube.com/watch?v=pZL6ZVlTCWg
https://www.youtube.com/watch?v=wrqutoqRJ8Y

(8 raksta | ir doma)

krii
20:46 - Par neapsēstību
Ā, un ja kas, man riebjas labi domātie komplimenti par "vīrišķīgi loģisku domāšanu" utml., ko reizēm abu dzimumu personas izsaka sievietēm. Es esmu piedzimusi ar sievietes ķermeni, un visu, ko es daru, (arī saku vai domāju), es daru, saku un domāju, būdama sieviete. Brīdī, kad es rēķinu matemātikas uzdevumus, analizēju zinātniskus tekstus vai plānoju stratēģiju, tā joprojām esmu es, sieviete, nevis kaut kāda mītiskā "personības vīrišķā daļa", tas mīklainais, inkubam līdzīgais dēmons, kuru Freids ar Jungu savulaik palaida psihologu diskursā.

(8 raksta | ir doma)

jan09
18:39 - alķīmija mazajiem
pie otreizējas destilācijas iespējams patiesi novērtēt, cik ļoti kaļķains ir ūdensvada ūdens... ar pirmreizējo tādu efektu nevar novērot...
bija iekrājies 1-2 gadus uz Jim Beam mucu ozola skaidām nostāvējies destilāts - nieka 20 litri - aiziet uz pārdestilāciju, par rezultātiem tiks ziņots ;)
organismam 2x destilāts liekas labs esam, kolona ar pildījumu tā arī nav izmēģināta.

(4 raksta | ir doma)

psihs
20:38 - uzlieciet man kādu muzīku!
https://www.youtube.com/watch?v=tpX3NhpRGdE

(2 raksta | ir doma)

rudais_rudens
20:30
Šodien noklausījos pa telefonu garu, slējošu monologu par Top Shop putekļu sūcēju. Visu cieņu meitenei par entuziasmu, bet mana atbilde bija īsa: Paldies, bet man neinteresē putekļusūcēji. Ja viņa man būtu pajautājusi sākumā, tad droši vien tik daudz enerģijas neiztērētu :D Vispār ir ļoti dīvaina sajūta, kad mani sauc uzvārdā visu laiku. Piem, "nu jūs jau zināt, kā ar tiem putekļu sūcējiem, Bērziņ (uzvārds mainīts)!" Sajutos kā pamatskolā, kad daži skolotāji tā ironiskā tonī sauca pie tāfeles.

(1 raksta | ir doma)

15
20:20
esmu pievērsies ķīniešu glezniecībai, ja kas. pagaidām tikai pievērsies. domājams, pāries, tāpat kā citu gadu atvaļunājuma "projekti", bet tas nekas. un iesitu sev šodien ar raketi ļoti stipri pa potīti, izgāja skaņa līdz matu galiem pat cauri, un atņēma kāju uz minūti. un esmu diezgan mierīgs, par spīti, ka nav seksa jau ilgāk kā trīs dienas (sarkanā līnija; palieku dumjš) noteikti. vispār negribas arī nevienu satikt īpaši. tās ir tās vīriešu reizes man laikam. jāievieš kalendārs, vai ir sakarības vai nav.

(15 raksta | ir doma)

krii
19:18 - mizogīniskās māsas
Nez kādēļ, kad sievišķis sev piedēvē "veča domāšanu", tajā vienmēr izskan atklātāks vai slēptāks lepnums, kuru nekādi nevaru iedomāties vīrišķa balsī, kurš atzīstas, ka viņam piemīt "bābas domāšana".

(42 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba