Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Aprīlis 19., 2014


ulvs
12:33
Šādi es valkāju apavus - 3 sezonas pēc kārtas pohujā gandrīz vienus un tos pašus katru dienu. Dīvainā kārtā, tas absolūti neietekmē higiēnu.  

Kādi tie izskatās beigās (black hole 1 ms before implosion):
klik )

(ir doma)

liljabrik
11:54
Pamanīju interesantu sakritíbu-kamēr esmu pie pilna prāta, viss ir labi

(ir doma)

dienasgramata
11:05
DELFI. Visticamāk, siltums atkāpsies agrāk nekā tika prognozēts iepriekš

(ir doma)

kinskis
11:03
pirmā piknika pirmā bilde )

(6 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
09:43
bērniņš jau vairākas dienas prasa skatīties tikai Totoro, un noskatās arī - visu pilnmetrāžu. pēc visām tām bēbju multēm - mēs beidzot varam kaut ko skatīties kopā, un tas nozīmē, ka drīz varēsim viņam atklāt vēl daudz brīnišķīgu filmu un pat iet uz kino.

vakar biju uz vēl vienu Zachary Oberzan izrādi par viņa un Hjūstones sinhronajiem pašnāvību mēģinājumiem, varējām padalīties deprī. viņš palūdza, lai zāle viņam padzied karaoki, bet tikai to daļu, kur saka "je t'aime". un mēs dziedājām, bet viņš tur stāvēja uz celīšiem un raudāja.

pēc tam biju 'patusēt', bet nejutu no tā vispār nekādu prieku un gandarījumu. mājās ir interesantāk.

(1 raksta | ir doma)

tipa75
08:04
Meklēju plašajās neta dzīlēs bet neatradu…. Vai ir kāds ticējums par to, kas tad ir, ja vista izdēj olu bez čaumalas? Nuvar arī saukt ar mīkstu čaumalu?

(4 raksta | ir doma)

dooora
07:42 - thees ease for humour us speace ease
preservation of the faeces
survival of the filterst
impartial reality
disco . nect
ar ārā
_____
a kur mija?

(1 raksta | ir doma)

anna_alendorfa
06:55 - 1918. gada 11. februāris, svētdiena
Visu dienu atkusnis, tikai uz vakarpusi piesala.
Pamodos pēc 8, līdz 2 pārrakstīju lekcijas romiešu literatūras vēsturē, mazliet pastrādāju pie referāta. 2 devos pie Ļenas. Tur bija mazliet lādzīgāk, jo viņa bija mundrāka, nekā parasti. Pēc pusdienām mazie aisgāja pie Tabenska, bet mēs palikām pļāpājot, omulīgi dzērām tēju, klausījāmies māmiņas klavierspēli. Šķirstīju "Pagātnes balsi"*, šo to atzīmēju kā izlasīšanas vērtu. Mājup devāmies tikai pēc 9. Mājās mūs gaidīja 4 vēstules, citu starpā, arī no Vaļas, kura raksta, ka labprāt atbrauktu šurp uz Ņežinu** pameklēt, vai šeit var atrast sev kādu nodarbi. Es tūdaļ rakstīju atbildi un aicināju braukt šurp.

* "Голос Минувшего" - vēsturei un literatūras vēsturei veltīts žurnāls (redaktori S.Meļgunovs un V.Semevskis), iznāca Maskavā no 1913. līdz 1923. gadam.
** Lasītājs, iespējams, būs pamanījis, ka Alendorfi 1918. gadā vairs nedzīvo Ņižnijnovgorodā, bet gan tuvējā Ņežinā. - tulk.

(ir doma)

pajautaa
[digna]
01:15 - Alhōla sauciens tuksnesī
Saprotu, ka piektdienas naktī var būt bezcerīgi ko tādu jautāt, bet priekšdienām noderētu tik un tā.
Tātad, lai arī dzīvojam šajā rajonā jau gandrīz gadu, neesam atklājuši, kur pa nakti iegādāties alhōlu. Jautājums:
Kur pēc desmitiem vakarā var iegādāties alkoholu Teikā, Čiekurkalnā vai "VEF rajonā"?

Paldies.

(3 raksta | ir doma)

siltavieta
00:35
toreiz, kad es izlēmu vienā pusē nogriezt īsus matus, es neiedomājos, ka es plecu somu nēsāju uz labo plecu un, ka man turpmāk vienmēr rausies ārā mati zem somas lences

(ir doma)

juris_tilts
00:28
Sākumā bija ļoti nepatīkami -- neviena skaista cilvēka (izņemot xx). Ar laiku tomēr daži saradās, apsēdās brīvajās vietās vai stāvēja atstutējušies pret sienām.

(4 raksta | ir doma)

ulvs
00:20
Kāds nezina kādu skvotu, tusiņu, komunalku vai vienkārši dzīvokli, kur tiek izīrēta 1 istaba? Nosacījums īrniekam: lai viņš ir totally/somewhat/maybe an awesome person. Es nelietoju alkoholu (līdz ar to nav tās distinktīvās smakas pēc dzeršanas, vienīgi smēķēju, bet to var darīt arī ne-dzīvoklī). Man vajag no 1. maija. Nedārgi.

(9 raksta | ir doma)

Aprīlis 18., 2014


milda
23:47 - vakar vakarā. kāpēc gan nē.
http://m.youtube.com/watch?v=8WCPbo7aV9I

(ir doma)

antons_v
22:33 - Détroit
Bertrāns Kantā no Noir Désir savā jaunajā grupā joprojām ir lielisks: Détroit - Ange De Désolation

Ōōōōō: Détroit - Null And Void

Āāāāā: Détroit - Droit Dans Le Soleil

Vai ne? Détroit - Le Creux De Ta Main

Nu, jā! Détroit - Horizon

(ir doma)

pikaso
22:17
šodien bagātīga diena.

skaista, gara rīta pastaiga,
tīra māja,
pirmā šīgada sēņu šīgada mērce,
pikniks lucavsalā ar garu pastaigu uz/no.

zoja sastresojās mājupejot par visiem rejošajiem un nedraudzīgajiem suņiem un nepazīstamo tumsu un skaņām, ka viens normāls sprints gandrīz. toties tagad tūlīt aizmigs kaulu grauzdama.
Tags:

(ir doma)

krii
21:21
Nez, vai tas, kurš saulei rietot un pirmajām spuldzēm iedegoties, dziedāja Klusā dārza treknākajā kļavā, bija mazliet netradicionāla lakstīgala, vai aplam advancēts strazds, kurš mēģināja tēlot lakstīgalu?
Jāmācās pazīt putnu dziesmas, jāmācās gan.

Visādicitādi - tusnīgā kundzīte šovakar kusli mēģinājusi atgriezties skrējēju pulkā. Man liekas, ka tusnīgā kundzīte ir nopelnījusi vienu pavisam maziņu aliņu, lai nezaudētu motivāciju varoņdarbiem.

(3 raksta | ir doma)

pajautaa
[dejavu]
20:03 - Tiesības zibenstempā
Vai kādam ir pieredze ar "intensīvajiem" autovadītāja apmācibas kursiem? Kāds ir īsākais laiks, kurā to var dabūt gatavu un cik tas izmaksā?
Kuru autoskolu vari rekomendēt?

(23 raksta | ir doma)

pajautaa
[arkls]
19:34 - Ashley Stopper Knot (Oysterman's)
Kā sauc šo mezglu latviski?

http://www.animatedknots.com/ashleystopper/index.php?Categ=boating&LogoImage=LogoGrog.jpg&Website=www.animatedknots.com

(4 raksta | ir doma)

lemurs
18:53 - putnu un puķu ziņas
puķu ziņas:
šogad viss kā pienākas, trases malās zied pārplaukušas, jau pabalējušas vizbules čupu čupām un smuki izstīdzējušas māllēpes, un ievām daiļas mazas lapiņas, ne tā kā pagājšgad, kad skrejceļa malās māllēpes un ievas ziedēja reizē.
putnu ziņas:
1. šorīt pa logu redzēju vārtu priekšā rosāmies dižknābi. smuks gan pats, gan knābis.
2. vecā melno mušķērēju būra vietā tēvs šopavasar pielika jaunu. un tur tikko ir iekortelējies mājas strazds. nes iekšā vīnogulāju atspurušās mizas un taisa matraci. kā viņi tai mušķērājiem paredzētajā šaurībā izgrozīsies nav skaidrs. tēvs smejas, ka jādzen ārā resnie strazdi no mazo putniņu būrīša, bet patiesībā priecājas gan, jo tos būrus, kas senāk taisīti strazdiem, šie paši strazdi jau vairākus gadus apsmādē, un tur mitinājās tikai visādas svīres un tītiņi. (gribu tītiņu! dodiet man šogad atkal bļaustīgo tītiņu, lūdzu! CD, lūdzu tītiņu tai būrī, kas austrumpuses ābelē!)
3. kamēr sēdējām šūpuļtīklā un ieturējāmies, pār kaimiņdārzu zems un mērķtiecīgs aizlidoja stārķis.

upd. 4. pa pliko dzīvžogu šobrīd ņemas veselas četras sarkanrīklītes, neprātīgi skaistas, actiņas kā mellas pogas, un šīm ieslīpi fonā ir rietumi ar zemu sauli un pareizās krāsas gaismu, tāpēc viņas tiešām izskatās nevis pēc iebrūnrīklītēm vai rižrīklītēm kā parasti, bet patiesi pēc sarkan- vai vismaz košoranžrīklītēm.

(ir doma)

dooora
18:18
tikmēr es tik uztinu, un beidzot braucu

(4 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba