Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Oktobris 26., 2016


simamura
01:04
Bet ja Sauli Pērkonu Daugavu naciķi piesavinātos par himnu (ja vien jau nav), vai jums tā kļūtu mazāk patīkama? Lai gan taisnība - tas nav gluži adekvāts piemērs. Kurš gan te var objektīvi novērtēt Saules Pērkona Daugavas tīri māksliniecisko kvalitāti, brīvi, bez ideoloģiskās slodzes, kuras iespaidā tā, iespējams tapusi, vai ar kuru laika gaitā apkrauta. Nu, nacistu apropriētais Vāgners, piemēram, tieši tāpēc daudziem ir nepatīkams. Pats nacismu nepiedzīvojis, un ne visai piekrītu, ka tā rašanos nepārprotami veicinājis, un tomēr kā karogs izmantots, un bijis arī antisemīts (lai gan mūzikā tas neparādās). Karminas Buranas pirmatskaņojums arī nacistu Nirnbergā notika un Hitleram ļoti patika.
Jums ir kaut kas tāds vispāratzīti kvalitatīvs, meistarīgi nostrādāts, bet tomēr ideoloģiski nepieņemams?

(ir doma)

ulvs
01:22
Poll #20863 Tavi 3 mīļākie medikamenti
Open to: All, results viewable to: All

Kādi ir tavi 3 vismīļākie recepšu/bezrecepšu medikamenti? (sen aizliegtie/vairs neesošie neskaitās; piemēri: morfīns, kokaīns)


(ir doma)

ulvs
01:21 - tavi mīļākie medikamenti
Kas ir tavi mīļākie medikamenti? Atbildi pollā, kas būs nākošajā postā. Tie var būt jebkādi medikamenti, sākot no pretsāpju zālēm (vienalga kādām), beidzot ar, nezinu, kodeīnu un xanax/valium. Šajā postā turpināšu par 2 savām pieredzēm ar deksofānu. 

Jā,bet, pirms rakstu par deksofānu, mazliet par tēmu un ideju. Iedomājos - varbūt, ja runājam par legālajām vielām, tad cilvēki varbūt nekautrēsies un atklās, kas viņiem tik no medicīnas. Ko nozīmē "tīk no medicīnas"? Atceros, kad biju students LU JF, tad tolaik kopā ar [info]neesmusuns mēs bijām ļoti iemīlējuši dekstrometorfānu jeb Dexofan, ko aptiekās tirgoja vai nu pretklepus sīrupos vai 30 mg tablešu formā, kas tika tirgotas burvīgos 10 tablešu iepakojumos - tieši tik, cik ir vidējā deva, lai apreibinātos.

Tāpēc pastāstīšu par šo vienu no medikamentiem, kas man savulaik (pirms gadiem 8-9 biju tipisks psihonauts jeb cilvēks, kurš ir ļoti ieinteresēts, banāli izsakoties, apziņas paplašināšanā) ļoti aizrāva.

Lielās devās dekstrometrofāna hidrobromīds (30 mg tablešu aktīvā viela) ir tipisks disociatīvs. Šo substanču klasi vislabāk izskaidro izjūta, ko var raksturot ar vārdiem - smadzenes atrautas no ķermeņa, vai otrādi, bet tas nav svarīgi, jo tu tripa laikā (4-8 h) esi tādā kā caurumā (nelielās devās) vai arī siltā vairogā, kur tevi nekas neaizskar, ja vien tu neesi sabiedrībā (disociatīvi ir tipiska reibinošā substance, ko ieteicams lietot, esot drošā vietā), savukārt deksofāns lielās devās izraisa pilnīgi dissociāciju starp ķermeni un smadzenēm, radot absolūti reālas halucinācijas. Tālākais, kur es šajā ziņā esmu bijis, ir aceteku pilsētas mūri - es, apēdis 600 mg, un pa virsu ieelpojis tā saukto popperi, acumirklī attapos pie kādas senas acetku pilsētas mūriem (geju kultūrā populāra substance, kas balstīta uz ātri iztvaikojošas, ēteriskas bāzes, un kā efekts ir izteikts sārtums vaigos līdz ar sirdsdarbības paaugstināšanos un pāris minūšu ilga mild euphoria, kā ietvaros, tā runā, atslābinās sfinktera muskulatūra, tāpēc substance ir tik populāra geju vidū, jo, to state the obvious, tā vieglāk iebāzt). 

Viena no ļoti mīļāk agrīno tīņu dienu grāmatām man ir Artura Lielā "Konkistadori". Joprojām diezgan dzidri atceros acteku pilsētu aprakstus, to savādos, monolītos mūrus un augstos tempļus, kas slējās aiz tiem. Un tas bija tas, ko redzēju halucinācijā - viss bija pilnīgi fotorealistisks. Interesanti, ka apkārt esošie indiāņi uz mani skatījās ļoti savādu skatienu. Bet bez bailēm. Tas bija viss, ko redzēju - labi, ja desmit sekundes. Popperim, ejot ārā no sistēmas (tam ir ļoti ātrs pussabrukšanas laiks), es momentā atceļoju atpakaļ realitātē ar tik pārlaimīgu ģīmi. Aizmirsu piebilst - vēl mums bija izcils zaļais, un tolaik mana tolerance bija sasodīti maza.

Taču tas ir atpisks trips. Tipisks trips izpaužas kā nevēlēšanās pārvietoties, jo ķermeņa un prāta disociācija ir tik liela, ka cilvēks deksofāna reibumā parvietojas t.s. robowalk'ā jeb stīviem locekļiem, kā 3PO jeb zeltītais robots no Star Wars frančīzes. Cilvēks under influence vienkārši guļ gultā un ceļo savā apziņā. Ceļojumi ir ievilkušies tik dziļi, ka es reiz, aizvērtām acīm, redzēju milzīgu sfērisku objektu, kam pietuvojos savā halucinācijā (tā bija ļ.netipiska halucinācija, jo es reizē apzinājos pasauli) - tā izrādijās esam planēta, uz kā izvietots tāds kā milzīgs ofiss, kur katrā nodalītajā būdiņā ir pa darbiniekam, kurš aktīvi runā pa telefonu ar, pieņemu, kādu citu (vai visiem) šī ofisa dalībniekiem. Piezūmojot tuvāk, es sadzirdēju īstu bābeli - un tā bija ļoti baisa izjūta, jo viņu sinhronās balsis runāja man svešā valodā, un viņu daudzums panāca tādu mega konsonanses efektu, visam nonsensam saplūstot vienā vienotā, pulsējošā skaņā, kas mani aptvēra un it kā vilka dziļāk. Pēc šīs pseidohalucinācijas, jau esot mazliet skaidrāks, es daudz par to domāju. Secināju, ka tā bija planēta Zeme, ko apdzīvojam neviens cits, ka mēs. Taču tas bija kā filmā Matrix - tas ir, es sajutos, kā tās varonis, kurš ir redzējis planētas patieso stāvokli. 

Man ir prieks par šīm pieredzēm. Es pat teiktu tik daudz, ka katra out-of-body experience, kas man ir bijusi, ir mani kaut kādā mērā ļoti, khm, mācījusi.

Tagad tava kārta - ieraksti poll'ā, kas būs nākošajā postā, 3 savas mīļākās legālos (recepšu/bezrecepšu) vai ļoti nesen aizliegtos medikamentus. 


(ir doma)

ulvs
00:21 - kā mūs redz dators
Ar ko man nereti asocējas zīdaiņi? Spied šeit, lai redzētu. Starp citu, ļoti interesants ir stāsts, kā šīs .gif animācijas ir radītas. Tās radīja dators, pamatojoties uz to, kā zīdaiņi kustās. Aizmirsu citus faktorus, kas ietekmēja šo interesanto rezultātu (tā teikt, pēc datora domām - tādi ir zīdaiņi).

(2 raksta | ir doma)

ulvs
00:09 - -
Esmu parāk noguris un pat mazliet apreibis no mēģinājuma, tāpēc par Gati Z., cerams, turpināšu rīt. Kāpēc es vispār par viņu rakstu? Nav jau tā, ka es kaut kā vēlētos vērsties pret viņu - lai taču cilvēks dzīvo, kā vēlas. Taču tas neliedz citiem analizēt viņa izgājienus un aprunāt viņu aiz muguras, hehe! Kīp in tač, maza fakas, mazie zvēri.

(ir doma)

Oktobris 25., 2016


_zirgs
23:54
BASS
IR
VISS
KAIFĪGĀKAIS
INSTRUMENTS

the cure - push (sākuma ģitāru intro ir vuāaaaaa)
joy division - disorder (one of my most favourite songs ever. spēlēt gana vieglo basiņu ir nejēgā pacilājoša sajūta)

(ir doma)

wowow
23:34
Saklausījos internetos, ka The Walking Dead jaunās sezonas pirmo epizodi nevajagot skatīties, esot nežēlīgi, sūds un vilšanās un vispār nožēlojot. Būtu forši, ja cilvēki spētu nespoilot vismaz pirmās trīs dienas.

(ir doma)

f_g
23:06
Vēl pāris Ziemassvētku dāvanas nopirktas.

(ir doma)

kjeerpis
22:35
Tilts pazudis, otrs krasts arī, pasaule tāda maza, kompakta, pienākusi pie loga.

(ir doma)

f_g
22:24
Ir labi būt atpakaļ.

(2 raksta | ir doma)

martcore
22:05 - bāli, bladāsim pa peukēm! (c) jaunākais bratāns
pie oduvāna (nav džedajs) komentos aktīva apspriede par bērnu audzināšanu

(1 raksta | ir doma)

krii
21:41
Jāpiezīmē, ka man patīk rudens, ar noteikumu, ka pārāk bieži nelīst (šis noteikums tieši tāpat attiecas uz visiem citiem gadalaikiem).
Man patīk brist pa sakritušajām lapām (Ričmonds sajūsmā kviec un vāļājas).
Man patīk aukstās, saulainās dienas.
Man patīk tā maigā, drusku lipīgā migla, kas tagad ārā, un visu padara tik miegainu un sirreālu.
Rudeņos sarkanvīns garšo vislabāk. (Šo es varētu likt par nosaukumu kādam salkanam vecmeitu romānam, kad beidzot būšu saņēmusies tādu uzrakstīt).

(3 raksta | ir doma)

lmr
21:20
sestdien dejoju klubā, aizvēru acis un griezu matus kā pilnīgs mežonis, un atsitu vaigu pret sakarsušām restēm, apdegu.
bet nu vispār man ir uznācis spars. es patiešām zīmēju un patiešām gleznoju, es aizeju tikai uzpīpēt vai paēst, nevis kavēju vai stūrī lasu bībeli. un man pat brīžiem sanāk, un tad man uznāk baigais azarts. šodien gleznoju modeles bikses. viņa guļ uz podesta telpas vidū, rokas uz krūtīm kā līķim, apspīdēta ar loga gaismu no apakšas. krokoju audumu ceļgalos un gleznoju vīli un krokas uz vīles. un ir tie maģiski brīži, kad sāk strādāt ilūzija, nu es tur sēžu un slauku ar lupatiņu ārā krokas gaismu, un pēkšņi no kaut kādiem izplūdušiem krāsu laukumiem tā parādās, tai var noticēt.

(ir doma)

_zirgs
21:05
Sāk šķist, ka naktsmaiņas ņem ārsti, kam cilvēku daudzums dienā būtu par daudz. jau otro reizi nododu pacientus ēshōliem, kas izmanto katru iespēju kko padirst.
izskatās, ka man nav gana bieza āda vai saprašana, kā galanti, bet efektīvi kko atbāzt. visu laiku sanāk uzvilkties. klusēju. atnāku mājā. purkšķu uz dīvāna. un cibā.

šorīt minoties uz darbu balsī dziedāju - allways look on the bright side of the life.

nav jau nekas ar darbu. tie 'kolēģi' gan var būt riktīgi forši un riktīgi grūti.

(12 raksta | ir doma)

martcore
20:59

(5 raksta | ir doma)

pickle_jar
20:50
#selfijsIRmāksla

Nenokavē "LadyLoan.lv selfiju akadēmijas" Facebook tiešraidi no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja jau rītdien plkst. 11:00.

(3 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
20:39

I.Iltnere via [info]lmr

(8 raksta | ir doma)

ernuerna
19:43
ha!!!!
es tikko atradu vēl četras kleitas, šmonījot drēbju lādi - tātad - 35!

(9 raksta | ir doma)

kjiimikjis
19:16 - Muļķības
Gandrīz pašam kauns, cik ļoti par šo sasmējos, bet nu...
Neskaidrošu, tur augšā ir apraksts, kur viss ir paskaidrots.

http://www.sadanduseless.com/2016/10/real-drawings/

(1 raksta | ir doma)

martcore
18:14
nu, biedri, koļījieties, kādi jaunie seriāli ir jāskatās
a to es drīz būšu visu haven noskatījies
un ko pēc tam, kaut kādas kinofilmas aplūkot vai, muahaha

(13 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba