Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Maijs 24., 2015


liljabrik
12:42
gribēju piebilst, varbūt ka ne pa tēmu, ka mani kaitina tradicionālais 'latviešu kadrs' (dziļš, kompozicionāli pareizs, filmēts ar labāko atrodamo tehniku, 'skaists'; kas,bļe,nozīmē 'skaists'? māksliniekam ir jāuzdod jautājumi, nevis atbildes)

bet ar to kadru ir tāpat kā ar melodiju. tāpat arī neviens laikmetīgais muzikants nevar pacelties pāri melodijai (i.kalniņa un r.paula skola). man šīs abas ir galvenās LV provinciālisma pazīmes.

(5 raksta | ir doma)

liljabrik
11:35 - all girls are fat and all boys are failure vol 2
man pašlaik liekas, ka gandrīz visu vīriešu dzīves galvenais temats ir 'nebūt lūzerim' vai arī "it kā darīt un sludināt kaut ko pavisam citu bet otrajā plānā pašam to neapzinoties vislaik gruzīties ka ir lūzeris". vismaz, šo pieņemot, var daudz labāk saprast visus vīriešus ko pazīstu un esmu pazinusi.

ja ir jāizvēlas starp lūzeri un censoni, es tomēr izvēlos lūzeri. Censonis (ačīveris) - tāds, kurš vislaik ņemās lai sasniegtu un uz kapitālismā augsti vērtētiem sasniegumiem būvē savu pašcieņu. Ar lūzeri vismaz var parunāt, viņam vēl ir vaļā sistēma, proti, kungs ir tuvu tiem, kam satriekta sirds un noskumis prāts. tādam vēl ir kaut kāda cerība pacelties pāri kapitālisma diktētajai domāšanai, dzīvot dzīvi kuras mērķis ir mīlestība un patiesība. lai gan arī ačīveri kaut kad ap 50 g v pēc trešās laulības un "vecumā dzimušā dēla" pēkšņi ierauga, kas ir kas. nu tā vismaz var spriest pēc intervijām.

visu šo pašu var attiecināt arī uz resnām vs tievām meitenēm. lai arī meitenes, nu vismaz tās, ko pazīstu, pārsvarā ir gudrākas un kalpo īstajām vērtībām. man tā goda vārds šķiet, bet varbūt ka es vienkārši pazīstu tikai foršas meitenes, un varbūt arī sirds dziļumos es esmu vīriešu nīdēja. (nē neesmu)

mīlestības mērķis un uzdevums ir lai mēs viens par otra bailēm smietos. tipa vājināt to perspektīvu, ar kuru mēs paliekam aci pret aci, ja esam vieni un tikai kapitālisma kompānijā. (neizteikšos par attiecībām, kur džeks gruzī beibi ka viņa ir resna, vai viņa gruzī džeku ka viņam nav kaut kādu materiālo vērtību vai drosmes)

es nekritizēju kapitālismu, tā ir sistēma, un protams ka ne tā sūdīgākā, jo ir daudz tuvāka dabai un patiesībai, nekā, piem, monarhija vai baznīcas varu. bet mīlestība ir pāri sistēmu teorijai. viņa visu paplašina.

(3 raksta | ir doma)

norkoz
13:16 - Subcultural aesthetic strategies as response to technological chalenges: towards philosophy of steam
centrālā steampunk stratēģija ir glancētās virsmas uzplēšana, lai atsegtu apslēpto, t.i. mehāniku. Aizdomu filozofi Freids, Markss un Nīče katrs pa savam atsedz apslēpto apziņas, civilizācijas kā prakses un domas miesiskuma mehāniku, lai atbrīvotos. Bodrijāra simulatīvajā disnejlendā zem gludās (sic!) virsmas (Kaneti gludo zobu protomašīna, kas primitīvi spalvainajā realitātē ir miesu dīrājošās varas un kārtības/ierindas iemiesojums pārtop metalurģijā etimoloģiski un vēsturiski par zobenu un tālāk mašīnu, visbeidzot semiurģijā nāk gludi glancētās virsmas valdzinājuma apoteoze, t.i. gļaņecs- atziesto zobu reklāmas, kur nepastāv nāve, novecošana un slimība,- digitāli netrūdošās [1.Zundes esamība=buve ar puves konotāciju; 2.punk= prauls, kas satrunējis spīd un savaldzina skatienu] fotogrāfijas sargājošos psiholoģiskā vairoga ekrānos) slēpjas mehānika pie kuras jāatgriežas- atpakaļ pie raupjuma un eļļainās zobratu netīrības, kura var sasmērēt. Smērviela ir savā vietā. Antropoloģiski netīrība ir lieta ne savā vietā: smiltis nevis smilškastē, bet palagos; grafiti gleznas nevis galerijās, bet ielās. Aptraipoties var inficēties. Neaptraipītās šķīstības morālā reģistrā konservatori satraucas par priekšmetiem, kurus ievietot un/vai izņemt anāli ģenitālās atverēs (homofobija, etc.), bet liberāļi iestrēgst orālā fāzē (vegāni, etc.)

(ir doma)

liljabrik
11:13
lieta vienkārši tāda, ka viņiem trim tas būrītis ir stipri par šauru, viņi tur tiešām mokās, cits citu lamā un knābā, un man nav laika iet nopirkt lielu būrīti. plus vēl gribas SMUKU būrīti ko zooveikalos nedabūsi (lūk šāds - http://www.birdcagedesign.com/mednew.jpg - 800 USD un vēl jāpasūta no amerikas) - tāpēc šāds pagaidu risinājums - to es saku visiem ciemiņiem un kaimiņiem un pat apkopējai, lai nepadomā ka es esmu trakā tante, kam ap galvu riņķo trīs dzelteni putniņi un visur dirš.

bet varbūt tā arī atstāt. man īstenībā patīk. gan vērot, gan tā hipija sajūta, ka tu dzīvo kopā ar putniem kā līdzīgiem. nav arī tik traki, ja reizi dienā apstaigā visu ar lupatu. turklāt, turot viņus būrītī, nav redzams nedz viņu intelekts, nedz attīstība. bet tagad katru dienu kaut kas interesants, piemēram, tā kafijas dzeršana, attiecības (es jau teicu, ka divi ir precējušies, bet trešais ir cālis), un kā tas cālis pamazām iemācās jaunas skaņas. liktu bildes, bet viņus ir grūti nofočēt ar telefonu.

(7 raksta | ir doma)

liljabrik
11:12
Latvian has potato. but potato heavy.

(terminatora komentárs manam burnoutam)

(ir doma)

hanna_beedz
[garamgajejs]
09:33
http://klab.lv/users/svari/15930.html

Fotogrāfijas izvēle, kurā attēlots transvestīts, lai ilustrētu ziņu par viendzimuma laulību legalizāciju, ir visnotaļ ierasta tēmas kontekstā un zināmā mērā stereotipizējoša. Tikai 'zināmā mērā' tāpēc, ka transvestīti ir viena no redzamākajām sabiedrības grupām, kuri nostājas pret ikdienā valdošo heteronormativitāti. Transvestīti bieži, bet ne vienmēr un visur, ir izteiksmīgi krāsojušies, kas simbolizē dzimuma lomu un identitāšu apvērsumu, to pauž arī viņu uzvedība un šovi, jeb performance (joki, stāsti, dziesmas). Protams, pastāv kultūrāli specifiskas nianses un atšķirības. Šādas redzamības dēļ, transvestīti pride un vienlīdzības kustības vēsturē vienmēr ir bijuši, ja tā var teikt, 'karognesēji', jo skaidri vērš uzmanību uz citkārt neredzamu stigmu. Tāpēc nav nekas nevēlams un vēl jo mazāk neparasts, ka transvestīta bilde tiek izvēlēta rakstam par vienlīdzības veicinājumu.

(ir doma)

auksts_entelekt
09:43
Mana eirovīzija:
1. Belgium
2. Aminata
3. Zelta zēni
.
..
10. Gagarina ( ja dziesmas finālā būtu pametusi gaisā divus baltus baložus, liktu 9 vietā).

Un vēl es gribēju parunāt par homoseksualitāti.
Man nav saprotams, kāpēc saka "man patīk sievietes", bet ir kopā ar jetija paskata vīriešsievieti. Sievieti, kura pilnībā izskatās kā vīrietis.
Un tāpat ar vīriešiem. Nu tie manierīgie, kuri nēsā somas uz saliekta elkoņa un lieto lūpu spīdumu. Par kādu vīrieti mēs runājam, ja viņš sievišķībā man ieliek vienos vārtos?

(5 raksta | ir doma)

dienasgramata
10:34
TVNET. No Mīlestības saliņas vēlā nakts stundā evakuē jaunieti. Kā viņa tur nokļuva?

(ir doma)

dienasgramata
10:33
KASJAUNS. ...tomēr viscaur Eiropā mītošie slāvi konkursā pamatīgi bīdīja krievieti Poļinu.

(ir doma)

psihs
09:58 - let's do it!
I want you to get excited about your life

(1 raksta | ir doma)

pajautaa
[iokaste]
08:16 - Dzelzs tilts
Vai ir Rīgā vēl kautkur līdzīgs dzelzs kopņu tilts, neskaitot Dzelzceļa un Juglas tiltus?

(5 raksta | ir doma)

martcore
00:57

(ir doma)

unpy
00:25 - Laika vērotāja piezīmes.
Tagad gan sāku ticēt, ka vasara nu jau ir tepat aiz stūra. Nevarēju saprast, kas par vilkačiem klauvējas pie loga, izgāju ārā, iesēdzu gaismu, izrādās - maijvaboles.

(4 raksta | ir doma)

martcore
00:10 - par uniformām
kad sāk no nedaudz citas perspektīvas skatīties uz padomju skolniekiemšķiet, ka visas meitenes gatavoja oficianšu karjerai

(ir doma)

Maijs 23., 2015


f_g
22:47 - eirovīzija
Uzmetu aci Eirovīzijai, kas tiek tulkota arī zīmju valodā.. Forši! :) Tulces un tulki vairāk piesaista uzmanību nekā paši izpildītāji! :) Talanti! :)

(ir doma)

f_g
22:46 - Garfield
garfield
Tags:

(ir doma)

magic_raddish
21:46
Man te ir iestājies kaut kāds mācību hardkōrs. Jāuzraksta vairāki lielie rakstu darbi, bet man ir tikai šī un nākamā nedēļas nogale. Šodien vairs nav spēka, skatīšos Eirovīziju, bet tik un tā tas filozofijas mājasdarbs par marksismu man kaut kā šodienas laikā jāizstumj cauri. Dzeršu vīnu, skatīšos Eirovīziju un rakstīšu filozofijas mājasdarbu, tai filozofijai tas vīns tāpat iederās.
Un rīt man diena tūtē, jo jābrauc šašļikus pie omes cept. Paskaitīju, ka šitik intensīvi man ies vēl 4 nedēļas un nedodievZzz es nenolieku kādu eksāmenu, tad es netieku uz Parīzi :3

(ir doma)

virginia_rabbit
18:42
mēs ar tēju šovakar dodamies uz vienu no tiem festivāliem, par kuriem raksta, ka tos šovasar nedrīkst palaist garām

(ir doma)

pajautaa
[jimmy]
18:36 - Fotogrāfu kursi
Iesakiet lūdzu fotogrāfu kursus, interesē personīgā pieredze.

(5 raksta | ir doma)

pajautaa
[digna]
18:06 - Kaķis un galvas trauma
Vai jums te kādam ir bijusi pieredze ar kaķu galvas traumām kritiena rezultātā?
Kā tas izpaudās, kā atveseļojās, kā uzvedās un izskatījās? Kā tas vispār ir iespējams?
Un kā ar kaķu insultiem? Lasu pazīmes, īsti neatbilst...

Vakar, pārnākot mājās, uz grīdas atradu nekustīgu kaķi ar atvērtām nekustīgām acīm, nu, bezsamaņā. Pābijos, sāku aiztikt, nulle reakcijas, ņēmu rokās, burzīju, atmodās, bet nebija "normāls". Tika aizvests pie vetārsta, tā esot stipri sasista galva, daudz sašpricēja un uzlika iv sistēmu, nezinu, ko tieši deva, nebiju klāt. Mājās atveda jau normālāku, bet, protams, nav vēl vesels, mierīgs, daudz guļ.
Teorētiski, viņš varēja nokrist no griestu augstuma tur, ir gana neveikls, diezgan slikts lecējs, un tajā vietā, kur viņu atradu, ir kur notizloties, bet tas liekas pilnįgi neticami, ka nokristu tā, ka līdz nemaņai sasit galvu.

Par to, kas te noticis, ne viens, ne otrs kaķis nestāsta, atliek tikai minēt, bet varbūt tā nav galvas trauma, bet kaut kāda lēkme, slimības izpausme, kam man jāpievērš uzmanība? Kā to tagad noskaidrot un saprast?
Kaķis ļoti dārgs man, ļoti baidos viņu zaudēt, palaižot garām ko būtisku. Protams, ceru, ka tā ir tikai neveiklība ālējoties un drīz atveseļosies...

(10 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba