Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Novembris 1., 2014


helvetica
00:25 - akadēmiska popsa
Vidējās lietas. Es zinu, ka tas nav pats spēcīgākais. bet reizēm ir jauki arī ar tām vidējām. Kad paliec stāvot pie TV kastes. vai ūķī Parīzes pievārtē pa divi eiro piedzīvo, kā skaņa izrauj tev sirdi. bet ne tā, ka pavisam.

(ir doma)

Oktobris 31., 2014


virginia_rabbit
23:55
Ingmārs bija uzcepis kartupeļu kūku ar kanēļa glazūru

(ir doma)

qgmr101
23:14 - 46 min kolkhoz left
pēc 46 minūtēm būs legāli beidzies mans kolhoza periods

istabas līgums nupat beigsies

un es pat neesmu šovakar tur

iedzeru Hektoru

kaut kā tā


Garastāvoklis:: dorky
Mūzika: Wardruna - Runaljod-Gap Var Ginnunga (Full album, ripped fro

(ir doma)

alefs
22:52
No visām Rīgas slimnīcu neatliekamās palīdzības nodaļām Gaiļezers laikam bija palicis pēdējā neizpētītā teritorija. Darba dienas noslēgumā uzgaidāmā telpa ir gandrīz tukša, un kustīgākais objekts ir apsargs, kurš ar virtuozām kustībām valda pār bīdāmajām durvīm izejas durvīm, pa kurām iekšā grib tikt kāds onkulis, kuram vajag kādam nogādāt dokumentus vai paveikt kādu citu nestandarta darbību. Ar datoru to sarunāt nevarētu, ar apsargu — var būt visādi.

Ātrās palīdzības punkta īstā dinamika un cilvēcisko attiecību horeogrāfija ir meklējama ne jau sirdspukstu minūtēs, kas ievīstītas apsējos, intravenozo pilienu maisiņos un mākslīgās elpināšanas mākslās. Daudz labāk tā parādās personāla nosvērtībā, šķietamajā atslābumā un precīzi atstrādātajās un ārkārtas situācijās rūdītajās kustībās. Tu esi atrāpojis līdz šejienei ar pārliecību, ka Viss Ir Slikti un kaut kā vienmēr aizmirsti, ka šī nu gan nav vieta, kur kādu uzrunāt ar šausmu stāstiem. Šeit skaļāk par slimnieku vaidiem ir dzirdamas sanitāru čalas, ķiķina māsiņas un, pēc skata spiežot, svarīgākais dakteris viņām baksta sānos. Bet tas vecītis ar tukšo skatienu, kurš čokurā sarāvies gulēja gaitenī uz riteņkušetes, nesacīja neko.

... tālāk ... )

(1 raksta | ir doma)

milda
22:46
Šovakar Provinces anekdotes. Nepatika. Otrais cēliens pavisam bija neizturams. Pie tam tā tematika par naudu un nesavtību jau tik daudz un bieži bijusi apspēlēta..... jeb es jau esmu par vecu, ka man šķiet, ka viss jau reiz bijis, viss ir redzēts un zināms un tāpēc tik mokoši garlaicīgi.

(6 raksta | ir doma)

15
22:37
un black moon un mosura (1996) un Les Biches
//http://www.zecatalist.com/wp-content/uploads/2011/07/naE1BGsg2FhsYbPQfmFj1IhvSg1.jpeg

(ir doma)

chaj
22:05
Paldies helvetica par linku (tā daļa, kur par Tolstoju ģimeni). Pavadīju vakaru lasot Kreicera sonāti. Tagad tikai atliek atrast Sofijas Andrejevnas darbu, kas tika rakstīts kā atbilde.

(3 raksta | ir doma)

tipa75
22:04
Paldies, userinfole_minga, iekrita!

(ir doma)

biezpientaure
21:35
Happy Hallowe'en!

(1 raksta | ir doma)

sii
20:20
"Sauli zīmē ar ēnām", bet miglu iekšpus miglas pilsētas apgaismojumā zīmē ar tuvākiem un tālākiem kokiem. Stāvu un priecājos.

(ir doma)

martcore
19:06


tad šādi izskatās slavenā paelja?
"lufthansa. braunijs jūsu smūtijā."

(7 raksta | ir doma)

rasbainieks
19:03
fun fact 2: pie manis pirmoreiz mūžā atnāca trikortrītētāji
tie, kuri pārzina manu virtuvi, uzminiet, ko viņi dabūja?

(50 raksta | ir doma)

lmr
17:38
biju uz tukuma skolas salidojumu. tur bija lipīgas grīdas un vēmiens zēnu tualetes izlietnē un diskotēka sporta zālē un samanta tīna un vizuālās mākslas skolotāja, kura ir izdomājusi visu manu karjeru, tāpēc man tikai jātiek akadēmijā. vēl es mazliet žagojos, gulēju kabinetā uz galda un uz tāfeles uzzīmēju milzīgu plikni. vēl tur bija ilvija, kura tagad ārstē dzīvniekus un madara tagad par vienu eiro griež matus. audzinātāja sķirstīja veco darbu mapes un atrada manu piektās klases saulrieta aprakstu, kurā es rakstu par citpasaulēm un saulrieta izmērus salīdzinu ar īkšķa nagu.

es jūtos tāds smagnējs un man šķiet, ka esmu sarāvies īsāks. vismaz pa kāpnēm joprojām varu uzlēkt bez skaņas, lai gan pēdējā laikā man krakšķ pēdas.

gribu akmeņu kariņus.

sapņoju nepatīkamu sapni ar rokas vilkšanu no tvēriena un slēpšanos zem galda.

(ir doma)

rasbainieks
17:58
fun fact: tieši 27 dienas pēc vēlēšanām manā pastkastē ir iemesta zzs pirmsvēlēšanu avīze

(3 raksta | ir doma)

vistu_zaglis
16:28

Lūk, teiksim, kino biļetes.

Kino biļetes var iegādāties internetos. Un saņemt 2 veidos, izdrukājamu PDF vai SMS formātā.

Izdrukājamais PDF sevī satur: visādus noteikumus un informāciju, svītru kodu divās vietās, biļetes numuru, vēl kaut kādu huiņu, slinkums tagad vaļā vērt un skatīties.

SMS sevī satur: rezervācijas numuru un nopirktās vietas.

Uzmanību — jautājums. A kakova, sobssna, hrena ir vajadzīgs viss tas vājprāts drukas versijā? Kāpēc arī tur nevarēja būt tā pati sešciparu kombinācija, izpildīta ar 42. izmēra Arial? Kāpēc es nevarētu vispār vienkārši šos cipariņus iegaumēt un nepostīt Brazīlijas mūžamežus, tērējot papīru?

Nicht saprōten.


Mūzika: The Sisters Of Mercy / Dominion | Mother Russia

(12 raksta | ir doma)

unpy
17:10 - Sarunabaltsarkanās lentītes norādījumu žņaugos.
"Lāčplēša dienu gaidot, Aizsardzības ministrija (AM) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas norāda uz 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku"

Šeit ir daudz latviešu, visādos veidos Latvijas patriotu un vienkārši cilvēku ar zināšanām vēsturē, kāds man var paskaidrot, kā tieši sarkanbaltsarkanas lentītes nēsāšana pie apģērba ir saistīta ar 1919. gada 11. novembra izšķirošo uzvaru, jo nevarētu taču būt tā, ka Aizsardzības ministrija nērš kaut kādas stulbības par pie apģērba nēsājamām lentītēm Latvijas karoga krāsās?

Papildjautājums - nēsājat/grasaties nēsāt šādu lentīti? Norādīsiet uz ko?

(36 raksta | ir doma)

auksts_entelekt
15:48
mīļie frendlistes zēni (un cipargalvu meitenes), cik liela iespēja piecus (sešus?) gadus vecu portatīvo padarīt drusku ātrāku un ne tik ļoti uz nerviem krītošu? Izdarīt tam pārinstalēšanu, vai kā jūs tur to saucat?
Un cik tas maksā?

(14 raksta | ir doma)

ingmars
13:58 - mik
Make it work.

(7 raksta | ir doma)

unpy
13:28 - Tā diena.
Ahā, tad šodien ir diena ar iespēju, ja vakarā pie durvīm zvanās kaut kādi dīkdieņi, sakliegt uz šiem diktā balsī - "Kādi, pie velna, heroīni? Lasaties prom, nolādētie narkomāni, kamēr policiju neesmu izsaucis!"

(3 raksta | ir doma)

ingmars
11:45 - :D
Majonēzes gredzens?

(6 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba