Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 22., 2017


zivs
07:17
G šo nelasa.
Viņa ir reāli stulba, - angleni nerubī, mūzika pie kājas, vispār neko nerubī, tikai kā padomju savienību. Ļoti mīl, es viņu drusku arī, bet es nevaru dzīvot ar tik briesmīgu cilvēku. (jāpiebilst, ka kruta beibe, bet ko nu vairs)
Man vajag Grimes. Slims invalīds sasapņojies. Pis dirst.
Ar šo laikam es noslēdzu visu. Nu lai jau, nekā te nav bijis un nebūs. Čau.

(ir doma)

simamura
07:02
vījīgais sievietes ķermenis
ir man
dziedāja baušķenieks
*
Čomskis ANO -
īsti vīri
ļauj viņai teikt runu
nav jau žēl

(ir doma)

zivs
04:51
Ak Dievs, kāpēc es tik bieži iedomājos, ka gribētu būt gejs?
Naistes, fakinās naistes, ka nevar pat uz ielas iziet, lai nejuktu prātā.
(ko jūs, ne jau pisties man gribās, bet sieviete katrā viņas kustībā, katrs apģērba gabals ko viņa valkā, fak, milimetri)

te nu ir rezumē: es vnk dievinu visu sievišķo. mana līdzsabiedrība pastāvīgi ir bijušas naistes - visādi vecumi, whatever - naistes rullē manu pasauli. patiesi. kāds bulšits, cilvēks laikam ir pamatīgi piedzēries.

Piedzēries vai nē: naistītes, es jūs dievinu. Visa pasaule puikas acīs ir vērta tikai dēļ naistēm.

Kad sāka skanēt God is an Astronaut, saprotu, ka matu šķipsnas, rīta gaisma pāri sejas pusei. Fuck off, es jūs mīlu.

(ir doma)

zivs
03:40
Tad nu tā: no mūzikas skaņām man visi gultņi rotē. Vnk ieslēdziet k-ko piemērotu un jūs redzēsiet elektriskos impulsus manās acīs.
Es godavārds esmu pārpratums. Ja tik ļoti mīlu mūziku, kāpēc man nav muzikālās dotības. (Nav, nu vnk nav - klavieres, ģitāra - truls neveiklums, nekas neskan) Par dzirdi nezinu, es atpazīstu visu no pirmajiem akordiem.

Nē nu labi, man īpaši ārzemēs ir teikuši, ka es kapitāli zīmēju, bet es neesmu to attīstījis. LMA neskaitās - tā bija vieta, kur gāju aizbēgt no G, sameklēt atbilstošu naisti un ar pamatojumu krist bohēmā. Vizuālā māksla mani maz interesē (tik traki jau ar nav - pirmajā kursā biju īpaši centīgs, un uz amfetamīna bāzes taisīju darbus uz 10. tomēr "diploms viņam nav kabatā" - augstskolu es tā arī nepabeidzu (tā notiek, kad mācības mēģina savienot ar alkoholismu, vienas personas uzņēmuma vadīšanu un bērna piedzimšanu)), mūzika gan.

(ir doma)

az
00:43
man nekad nav bijis tik labu draugu. mums bija pēdējās kopējās vakariņas pirms visi paklīst kur kurais. so loving and so filling.

all you can ever lose in only an idea about yourself. you only lose ideas. you always keep yourself.

(ir doma)

pinjons
00:28 - Contratiempo (2016)

Kopš savlaik noskatījos "El cuerpo", man par spāņu detektīvtrilleriem ir atzinīgs viedoklis. Un ja vēl tā ir filma, kuras režisors arī ir Oriol Paulo un  kurā arī vienu no galvenajām lomām spēlē José Coronado, tad tas ir Iemesls šo filmu noskatīties. Un filma tiešām nelika vilties - līdzīgi, kā "El cuerpo" arī šeit ir lieliska aktierspēle, spēcīgi savērpta detektīvintriga un skatītājs, pat saprotot, ka viņu taisās aptīt ap pirkstu, vienalga filmas finālā paliek ar atkārušos žokli.

(ir doma)

Jūlijs 21., 2017


quizer
23:53
es esmu pārdevies

(3 raksta | ir doma)

quizer
23:40
Картинки по запросу chesterfield cigarettes

(ir doma)

qgmr101
23:42 - stvētdiena bērnīgi mierīgā
Svētdien man platā diena, visu dienu būšu ar dēlu, plāns ir būt kkur ārpus mājām, ar auto un pēc tam Mangaļsalā/Bolderājā/pie jūras/mežā vai kaut kā tamlīdzīgi. Ja freidlistē (arī tajā interesantākajā, paplašinātajā) ir kaut kā līdzīgi vai kā, un ir idejas par vietām kur būt kaut kā tā, kā aprakstīts, ārpus pilsētas mierīgi dabā vai pilsētā jauki un mierīgi, un wanna join, tad piesakies. Mazajam 2,5 gadi. Ir arī tāds dīgstošs plāns ietupināt atvasi velokrēsliņā un pabraukties tādā veidā, bet nu tas ir ar prioritāti Nr. 2. Līdz jūrai šādā veidā par tālu (it īpaši atpakaļ). No trešās puses, Mazcenu tīreļa purva taka arī kādu laiku nav apmeklēta. Man jau tagad patīk šī svētdiena!
Garastāvoklis:: determined
Mūzika: Casiotone for the Painfully Alone - Lesley Gore On The T.A.M

(ir doma)

martcore
23:34 - este bueno
iešu lasīt vien tālāk o.henriju
kāposti ar karaļiem nezaudē savu svaigumu arī pēc gadiem

(1 raksta | ir doma)

qgmr101
22:42 - kasiotonis priekš sāpīgi vientuļajiem
Casiotone for the Painfully Alone - Lesley Gore On The T.A.M.I. Show - YouTube

kurš vispār ir izdomājis šos iedalījumus? tu taču mierīgi vari justies 75% sabiedrisks, ģimenisks un laimīgs un mīlēts un 25% vientuļš sāpīgi viens

If you don’t at least occasionally contradict yourself, your position isn't nearly complex enough.
— Terence McKenna
Garastāvoklis:: [mood icon] happy

(ir doma)

zum
21:05
Šodien bija brīvdiena, bet aizbraucu drusku pastrādāt. Cik labi, ka ir darbs!

(ir doma)

f_g
21:19 - grrrrr
Kur mans Megrē???
Sagatavojos lieliskam kino vakaram, bet..skuju!
Tags:

(3 raksta | ir doma)

pajautaa
[aai]
17:47 - Patoss vs Pathos
Vienkārši moka ziņkāre (un arī pieļautā kļūda sarunā ar angli, smadzenēm tobrīd domājot latviski (rakstot WhatsApp ziņu latviski), bet esot angliskā vidē) - svešvārdam "patoss" un pathos (angliski) taču ir vienāda izcelsme, ne? Taču nozīmes pielietojumā ir teju pretējas:

Pathos is a quality of an experience in life or a work of art that stirs up emotions of pity, sympathy and sorrow.
Patoss - kaislīga jūsma, aizgrābtība, ļoti liela pacilātība.

Kā nākas?

(4 raksta | ir doma)

wowow
19:43
Šodien neko neplānoju bet tā sanāca tik aizņemta, ka tikai tagad ienācu internetos. Gluži kā Murakami varonis skatos kā laiks notiek un ļaujos pareizai sajūtai piemērotā brīdī. Vispār tas tā notiek jau kopš maija vidus. Nav nekāds brīnums ka neko daudz kopš tā laika neesmu izdarījis. Nu vismaz man tagad ir pašam savs kāpšanas inventārs :)

(ir doma)

krii
19:08 - Vasaras purvs
Manas personības skeptiskā puse ir pilnībā zaudējusi cerības šogad vēl piedzīvot vasaru (neviena dzeltena taureņa gaisā - kopš 2.aprīļa, neviena paša!), tomēr iekšējais bērns pēc inerces vēl vakaros aizmieg ar klusu lūgšanu par spīguļosaulīti. Pilnīgi iespējams, ka viss labais ar mani jau ir noticis - gan šajā gadā, gan šajā dzīvē, kaut ko no tā varbūt pat esmu pamanījusi un paldies pateikusi, ej nu sazini.
Nūģisko ikdienas purvu iekrāsoju ar mazām nevainīgām izpriecām - esmu bijusi ekskursijā Daugavgrīvas cietoksnī un Lielajos kapos, piemēram. Kapu ekskursijā bija labāks gids, stāstījums bija dzīvs un spilgts, visi nelaimīgie mīlētāji, zagļi, laupītāji un spoki dancāja ziedošo liepu pavēnī, bites zumēja un zaļa zāle elpoja. Labi bija. Daugavgrīvas gids ļoti centās, un rezultātā es apņēmos kaut ko vairāk palasīt par šo vietu, "par kuru kādreiz izliets tik ļoti, ļoti daudz dažādu karapulku asiņu". Nu vismaz zinu, kur tas atrodas, ellē, ratā, pie jūras, pie upes, Rīgas ziemeļgala jasmīniem neprātīgi smaržojot. Pie viena dabūju ieskatīties "Komētas" jezgā, izdzēru glāzi Valmiermuižas alus, pavēroju meistardarbnīcu būdiņas un paklausījos kaut kādas melnu šamaņu imitācijas, nospriedu, ka tīri jauks festivāls, manā jaunībā tādu gan nebija. Vai arī neatceros.
Vēl sanāca aiziet uz Aleksandrijas lasījumu pirmo lekciju Nacionālajā bibliotēkā - šoreiz par panarābisma dzimšanu no Eiropas romantisma gara, par arābu renesansi, par anglofono arābu literatūru un citiem robiem manā amatierorientālistiskajā izglītībā. Varen labi un pamācoši, turklāt solās būt regulāri, iesaku visiem.
Aizvakar savukārt apmeklēju triju Izraēlas koru koncertu Ebreju kopienas zālē. Muzikālais baudījums bija pieticīgs, antropoloģiskais vērojums - bagātīgs.
Citādi - dies tristes et miserabiles, kā E.Hofmanis rakstīja savā dienasgrāmatā laikos, kad kreditori vajāja, bet mīļākā bija laukos.
Sūtu apkārt CV, galvenokārt uz vietām, kurās noteikti negribēšu strādāt - ir mazliet mierinoši zināt, ka atteikums nesāpēs.

Prāta man nav pārāk daudz, tomēr no neprāta trūkuma ciešu vairāk.

Reizēm atceros aizgājušās vasaras, un sagribas kailai dejot uz bāra letes, vai vakarkleitā brist jūrā peldēties. Iespējams, būtu ar mieru arī vakarkleitā dejot un kaila peldēties, bet pat tas kaut kā nesanāk un nesanāk.

Bet jūs gan turieties, ja!

(7 raksta | ir doma)

jebalaitung
18:01 - muļķiks
kādreiz bija šitāda multene - varbūt kāds zina, kur to var atrast? )

(1 raksta | ir doma)

jebalaitung
17:58 - yes we can
būs alus


(ir doma)

pajautaa
[blond]
18:17
Hei! Atceros kādu runājam, ka Ventspilī jauns krogs esot atvēries? Ka tik pat ne "hipsterkrogs"? Vai kāds kaut ko zina un var ieteikt?

(18 raksta | ir doma)

pinjons
18:13
Interesanti, kāds jaundibinātajai Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijai būs sastāvs. Uzreiz atceros "tiesu ķēķa sarunu" komisiju, kuru vadīja tāds spilgts kadrs, kā Juris Dobelis un kuras galaziņojums bija pilnīgs bezsaturīgs blablabla.

(3 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba