polija ([info]polija) rakstīja,
@ 2020-11-13 14:22:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
deg vaigi
aprunā?
Bet nu, ja nopietni - sāku uztraukties.
2dien drusku kkas palika sārts tajās vaigu pusēs, kas abās pusēs augšlūpai.. Ne ta sausa āda, ne ta kas. Sarkans, karsts. Aizvakar vakarā pamanīju, ka viens vaigs sarkans un karsts. Vakar visu dienu tā. Šodien - abi vaigi jau.
Nekādi jauni produkti ēsti nav (pat zirteku jau izdzēru - jēgas nekādas), nekādas jaunas kosmētikas arī - nē. Praktiski vispār nekādas kosmētikas nav, jo nelietoju gandrž neko. Nekas tāds pirmdien toč nav darīts kas kkko varētu izsaukt..
Temperatūru tikko samērīju 36,9C. Pulss it kā normāls. Tgd sēžot pie kompja 63-73. Neesmu gan parasti mērījusi, cik man ir, bet nu nekas krimināls šis nav.
Asinsspiediens? Man gan pa žizņi pazemināts. Mērītāja nav. Kas vēl tas var būt?? Tie vaigi sarkani, reāli karsti. Un vēl uz zoda maziņš pleķītis jau arī vakar vakarā parādījās sarkans un karsts, šodien arī..
Protams, 5dienas pēcpusdiena. Ģā vairs nestrādā.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]polija
2020-11-14 08:47 (saite)
tiešām tavegilu? Manā pieredzē tavegila vienīgais labums alerģijas mazināšanā ir tāds, ka no tā TIK ļoti nāk miegs, ka guļot vnk. tā alerģija (lai vai kāda tā nebūtu) netraucē :D
Bet nu jā - pretalerģijas man ar ieteica. Kaut gan, ja būtu alerģija, nebūtu tīri fiziski karsti tie vaigi arī no ārpuses. Meita pat šorīt pačamdīja un jautāja, kāpēc man karsts vaigs.. :O

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]kisswithafist
2020-11-14 11:13 (saite)
Jā, es pat pārprasīju. Figviņzin.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?