ny ([info]ny) rakstīja,
@ 2008-03-26 01:23:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
madara

Es gribeeju Jums jautaat - vai kaads nezina kur ir palikusi un ar ko nodarbojas Madara Rituma. Tachu pietika nedaudz google dariit savu darbu, liidz noskaidroju, ka Madara ir pagaajushajaa vasaraa bijusi Dubaijaa uz «The First Gulf Art Fair» un pavisam nesen Madara ir bijusi Mikjelja Fishera personaalizstaades kuratore. Tad, kad maaciijos 8ajaa klasee, Madara maaciijaas 5ajaa. Kaut kaadaa skolas diskoteekaa, kas notika pagraba fizkultuuras zaalee, kur vienmeer bija ljoti tumshs, Madara reiz mani uzaicinaaja uz leeno deju un taa kaa bija galvas tiesu iisaaka par mani, savu galvu novietojot uz mana pleca vinja radiija visai diivainas sajuutas, kas skreeja cauri visam kjremenim. Jaa, Madara neviljus droshi vien traapiija pa kaut kaadu zonu... Nu luuk. Laikam rakstiiju Madarai veestuli. Ar drukaatiem burtiem. Savaa iipashajaa rokrakstaa, kas tolaik veel tikai veidojaas par iipashu. Madara to izsmiedama, atrakstiija man veestuli ar visaadiem kjeburiem. Vienu briidi vinja bija pasaku teels. Meitene, ko vispaar nepazinu, bet citiem puikaam es staastiiju visaadas trakas lietas par to ko es un Madara, abi kopaa meedzam dariit. Protams, tur bija iejaukts nepraatiigs sekss un shampanietis - nekas cits jau tajaa laikaa praataa nebija. Iisi pirms es saaku drukaat pirmos rakstus, Madara rakstiija Dienaa kaut kaadu X-paaudzes sleju, kas bija visai apshaubaama. To lasot es ik nedeelju domaaju par to, ka Madarai ir pamatiigi sakaapis galvaa. Veel kaut kur atminjaa meetaajas fakts, ka vinja esot bijusi kaut kaada Papardes zieda spokes person un staastiijusi citiem beerniem par veseliigu, tfu aizsargaatu seksu. Kad peedeejo reizi redzeeju Madaru kaut kaadaa 2002aa gada (laikam) Arsenaala atklaashanaa, vinja izlikaas, ka mani nepaziist. Bet vinja bija kopaa ar, laikam, Heleenu Romaanovu un arii tas redz ir palicis atminjaa. Taatad rezumeejot - es ar Madaru Ritumu savaa dziivee esmu nodejojis 3iis leenaas dejas un vienreiz apmainiijies ar veestuleem. Mees nekad neesam sarunaajushies. BET, seezhot Toronto down town apartamentos, peec lieliskas dienas, kuraa aizgaaju uz PERSEPOLIS un pirmo reizi muuzhaa biju iistaa un shokeejoshaa NHL speelee, speeleejot uz i-poda VORTEX, man peekshnji praataa ienaaca - diez ar ko nodarbojas Madara Rituma. Varbuut mees vinju vareetu izprecinaat Kaarlim Dagilim, jo neshaubos, ka vinja ir visai ekstraneordinaara personiiba un buutu jauki paaris reizes meenesii ar vinju papljaapaat par visaadaam snobu lietaam. Es gan nezinu vai Kaarlim patiik rudmates. Shis ir vieniigais Madaras foto, ko atradu. Un, jaa, manaas atminjaas vinja izskataas pavisam savaadaak.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]maigs
2008-03-26 09:54 (saite)
es zinu. ļoti labi zinu. :)

(Atbildēt uz šo)


[info]apriori
2008-03-26 11:16 (saite)
pagājšnedēļ noglaudīju Madarai Ritumai plecu

(Atbildēt uz šo)


[info]ilka
2008-03-26 12:00 (saite)
man ļoti patika tā X-paaudzes sleja tikai tajās nedēļās, kad tur nebija Madaras rakastu - bet tajās citās.

(Atbildēt uz šo)


[info]likcepure
2008-03-26 19:55 (saite)
Vismaz draugos izskatās, ka viņa jau sen vairs nav rudmate.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]ny
2008-03-26 21:26 (saite)
vinja nav draugos.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]likcepure
2008-03-27 13:35 (saite)
Tātad ir vairākas Madaras Ritumas, ja? Jo Tev viena ir draugos.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ny
2008-03-27 14:11 (saite)
Madaras Ritumas ir daudz.
Par daudz.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]likcepure
2008-03-28 01:09 (saite)
Tāpat kā Zanes Pērkones, kas dzied.
Ceru, ka atgriežoties gribēsi dzirdēt jaunās Maciņu dziesmas, ja kas.
haha.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]pika
2008-03-27 00:16 (saite)
Viņa jauki atgādina Kristu Vāveri.

(Atbildēt uz šo)


[info]nitro
2008-07-22 21:48 (saite)
labs ieraksts Tev sanāca.

(Atbildēt uz šo)


(Anonīms)
2014-06-26 13:24 (saite)
Kādēļ Tu nekad vairs neraksti šo blogu?

Mēs tik daudzas reizes esam bijuši kopīgos festivālos, bet kur tad tā problēma radās - Madara Rituma ir mana māsīca un lai tā arī paliek.

Tikai un vienīgi Ulvis ir vainojams pie tā, ka "we scored" "Gadalaiku balles" noslēguma ceremonijā... tādas atmiņas jau nekad nevar izdzēst no prāta. Pat ar "Vīri Melnā" filmu epizožu noskatīšanos.

Dārgais Tom... Es tiešām atvainojos, ka mēs toreiz nespējām vienoties par dzīvi. Piedod lūdzu un dzīvo tālāk vesels.

Man Tevis tik izmisīgi Te Tokijā pietrūkst pašlaik, ka es tikai ieslēdzu Radio 5 un paklausoties Tavā balsī - uzreiz jūtos kā mājās.

Ar to jau reizēm vienkārši pilnīgi pietiek.

Mīlu joprojām Tavus rīta cēlienus - vismaz LA un Tokijā tie joprojām ir vakara stundās.


Paldies par kopā pavadītiem 7 gadiem - tas bija labākais laiks manā mūžā.

Veselību un vēlreiz veselību vēlot,

Tava Ilka bez Tri_Ilkām...


P.S. Šogad būs Kuivil P. festivāls?

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?