31 July 2020 @ 07:22 pm
 
Dažreiz man ir sajūta, ka R es nemaz nerūpu. Lai arī mēs pavadām diezgan daudz laika kopā, man šķiet, ka viņam ir daudz jautrāk laiku pavadīt ar savu draugu M. Like, es jau neesmu nekāda Lana del Rey un man ir no sirsniņas un rajona pohujā. Bet šajās reizēs I question myself, un atceros vienpatības gloriju. Jo es varu derēt, ka viņam mana rūpēšana tātad arī nav svarīga / tik pat nesvarīga kā es pati. Man vismaz būtu, man pohuj, ja es rūpu kādam, kas man nav svarīgs, Evelyn.

Jo es zinu, ka es esmu histēriska un kaitinoša, un manai emociju caurejai nav dziļas jēgas. Protams, ka šī caureja drīzāk būs nesvarīga - labākajā gadījumā, reālistiski - kaitinoša.

Bļe, kā es gribu viena raudāt līdz kaulam vientulībā ar demoniem un bezdibeni fuck! Tur es esmu transcendējies landlords. Bet es esmu parakstījusies un saistībām ar izlikšanos, nerūpēšanu un disfunkcionalitāti.

Bet mani nemaz ar nepārsteidz, ka mana dzīve ir pārvērtusies želabainā sūdā.

Es esmu vīstoša pusmūža viesmīle, kuru neviens nemīl, kura pati sev riebjas gan pēc mutes gan pēc dvēseles, kurai cerība ir tikai estētika un Dieva vietā ir alkohols - namastei.

Man žēl, ka es biju maza, jauka Lauriņa, bet tagad drausmīga bēdu ragana.. es sevi vispār vairs nepazīstu un katra izdzīvota diena ir skaudrs murgs.
 
 
( Post a new comment )
[info]paarejoshs on August 1st, 2020 - 02:25 am
Spēcīgi. Es domāju,šādi klusībā jūtās daudzi,bet nedod vaļu aprakstīt to šadi pietiekoši paškritiski,jo tam nav laika un apņēmības,turklāt tā domāt būtu aprakt cerību par labāku nākotni vēl dziļāk. Bet dažreiz jāpskatās patiesībai acīs,lai atspertos pret dibenu un peldētu augšā.
(Reply) (Thread) (Link)
putns[info]dumshputns on August 1st, 2020 - 02:56 am
:D tad sanāk, ka ja patiesībai ieskatās labi dziļi acīs, var ieraudzīt tās dibenu?
(Reply) (Parent) (Link)
[info]methodrone on August 1st, 2020 - 11:02 pm
Taada domaasha tieshaam biezhi rezulteejas nepiecieshamajaa spiitaa darbiibai.
(Reply) (Parent) (Link)
J. S. Badger[info]217 on August 1st, 2020 - 05:06 pm
Man šķiet dabiski, ka džekiem ar džekiem ir vairāk fun, jo viņi kopā dara stulbas/smieklīgas lietas (ko es bieži vien vnk nedarītu, jo man po vai citas intereses).
Mans R. arī daudz vairāk smejas, kad runā ar saviem vīrieškārtas draugiem, nekā ar mani, vini bieži viens otru izjoko, kaitina vai velk uz zoba, pret mani viņam ir vairāk tāds maigs mīļums, nekā teasing, bet, nez, man tas kkā šķiet normāli, nu tobiš, smieklīgumu/jautrumu/nejautrumu es neuztveru kā kritēriju savai vērtībai (viņa vai savas acīs). Man ir prieks, ka viņam jautri.

Vienpatība ir sūds.
(Reply) (Thread) (Link)
[info]methodrone on August 1st, 2020 - 11:05 pm
Like i dunno.. jaa, protams, bros 4ever and so on and so on, bet mana godaajamaa naiviiba atkal kaut kad sen pagaatnee izteelojaas, ka mans viirietis man buus pats pats pats labaakais draugs un es vinjam. Kas ietvertu all possible goofs un labaako iespeejamo pavadiito laiku, so vinjam nevajadzeetu manu garlaiciigumu kompenseet ar citiem cilveekiem, kur nu veel taadiem, kas man ne iipashi patiik. I know its super naive and stupid, bet taas ir manas dominjas. Varbuut man vienkaarshi vajag suni.
(Reply) (Parent) (Link)