26 May 2023 @ 01:09 pm
Milestones / Pride  
Man šķiet es beidzot varbūt esmu piešāvusies būt par passable mājsaimnieci. Pirmo reizi jau dažas nedēļas māja regulāri izskatās vairāk kārtīga nekā nekārtīga, izlietnē nekrājas trauki, drēbes ir salocītas, un laundry baskets empty(ish), pusdienas un vakariņas ir galdā bez fuss or frown. Man ir izveidojusies iemanīga rutīna, un nereti es sevi pieķeru apmulstam, jo nezinu ko vēl sakārtot, kamēr ir laiks, jo viss jau ir sakārtots!? Man ir laiks un enerģija uzlabot lietas, ne tikai tās drebelīgi vākt. I feel more relaxed and happy, and thus I have this vibe to carry and share and it is a magic to use to make everything and everyone better.

Protams, tā ir tikai likumsakarīga dzīves patiesība, but I wish someone had told me that you can get better at things the more you do them, and things - when done - get easier and more doable.

Basically, I just really feel like Tony Robbins would be proud with me. Un pats afektīgākais fakts ir tas, ka I don't feel overwhelmed and weighted down by whirlwind of tasks and tasky mom brain lists, bet gan I feel like a more efficient concise task ant, as if it is my nature to be able to proccess a grand volume of jobs in a short period of time, and it is satisfyingly borignly normal for me.

I even feel so a little bit smug and exhilirated, ka es manīgi skatos uz kosmosu un gaidu, kad kaut kas atkal nogāzīsies.. bet oh well, for a few fleeting moments - it is very fine and I am quietly glad.
 
 
( Post a new comment )
resort[info]resort on May 26th, 2023 - 03:28 pm
Prieks par Tevi. :)
(Reply) (Thread) (Link)
[info]methodrone on May 26th, 2023 - 03:31 pm
Paldies. :) Darbs dara darītāju.
(Reply) (Parent) (Link)
adele_varbut[info]adele_varbut on May 26th, 2023 - 03:46 pm
Cik forši. :)
(Reply) (Link)
aborigens[info]aborigens on May 26th, 2023 - 05:33 pm
Super :)
(Reply) (Link)
J. S. Badger[info]217 on May 26th, 2023 - 07:45 pm
woohoo :)
(Reply) (Link)
gnidrologs[info]gnidrologs on May 26th, 2023 - 08:53 pm
Lai gan ar mājas kārtību man ir kā pa viļņiem, toties līdzīgs experience ir ar savu pašreizējo un nu jau skaidrs, ka permanento amatu. Sākumā prasmes nebija, biju apjucis par katru jaunu lietu, bija jāprasa vecajiem kā jādara, šesķerīju kā sučka un tā pat bieži feiloju un taisīju kasjakus un tas viss bija papildus depresņaks. Bet iegrozījās tā, ka tomēr to visu iemācījos. Pilīti pa pilītei. Kasjaks pa kasjakam. Pazemojumu sajūtu jūrā gandrīz noslīku. Bet tagad jūtos kā zivs tajā. Varu tēlot meistaru un autoritāti citu priekšā un pat pamācīt cilvēkus, kas objektīvi vairāk sāli apēduši vai atrodas augstāk hierarhijā. Cool stuff. Arbeit maht frei vai kā tur bija.
(Reply) (Thread) (Link)
[info]methodrone on May 27th, 2023 - 10:50 am
Congrats, it is a great feeling to be competent - that is what life is about. And it speak volumes about someone who persists and tries and endures and does not give up - it is very nature and spirit of God itself manifest unobstructed.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
gnidrologs[info]gnidrologs on May 27th, 2023 - 12:26 pm
/like
(Reply) (Parent) (Link)