adele_varbut's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 8 most recent journal entries recorded in adele_varbut's LiveJournal:

  Sunday, May 27th, 2018
  1:41 am
  Šodien nostaigāju apmēram divas stundas. Arkādijas pīles izskatījās tik omulīgas, ka gribējās kādu pabužināt, bet atstāju viņas mierā.
  Skaidrs, ka ir parādības, kuras atrodas tepat blakus, bet noteiktā dzīves posmā tās ir gandrīz neiespējami pamanīt - tev ir zināma informācija par tām, bet nekādas motivācijas tās saprast. Līdz brīdim, kad kaut kas "ieslēdzas" un tu ieraugi, sāc iepazīt, un tad gribas visiem stāstīt, jo liekas, ka arī citiem tas varētu būt relevanti (vai tad to nevar redzēt ik mirkli). Bet tieši šis ir viens no aspektiem, kuros parādās pašapmāna potenciāls - ja tu jūsmīgi gribi izstāstīt citiem kaut ko tādu, ko patiesībā pats neesi īsti sapratis, un, ja saprastu, tad zinātu arī to, ka šo saprašanu nevar izmantot kā informāciju, kā metodi un šādā veidā ar to arī dalīties. Ir grūti atturēties no mēģinājuma no katras atziņas izvedināt metodi, ar kuras palīdzību sasniegt paši-zināt-ko. Tas ir tik vienkārši un to ir tik grūti aptvert.
  Friday, April 27th, 2018
  9:29 pm
  Šodien gaidot lasīju "Eksistenciālisms ir humānisms".

  “Existentialists do not believe in the power of passion. They will never regard a great passion as a devastating torrent that inevitably compels man to commit certain acts and which, therefore, is an excuse. They think that man is responsible for his own passion. Neither do existentialists believe that man can find refuge in some given sign that will guide him on earth; they think that man interprets the sign as he pleases and that man is therefore without any support or help, condemned at all times to invent man.”

  “If you consult a priest, for instance, it's you who has chosen to consult him, and you already know in your heart, more or less, what advice he is likely to give. In other words, to choose one's adviser is only another way to commit oneself.”
  Sunday, March 11th, 2018
  12:42 am
  Ienāca prātā, ka varētu noorganizēt anonīmo darbaholiķu tikšanās, lai parunātos par šo problēmu, bet sapratu, ka nesanāks, jo neviens uz tām netiktu darba dēļ.
  Friday, February 23rd, 2018
  2:33 pm
  Manas attiecības ar pārējo pasauli dara problemātiskas nepieciešamība nemitīgi runāt, lai tiktu uz priekšu. Es gribētu mierīgi sēdēt un domāt kādu domu tik ilgi, līdz liksies, ka to ir vērts izteikt, vislabāk, līdz liksies, ka to ir neiespējami neizteikt. Bet tas neder, ir jārunā daudz un bieži. Izņemot frāzes, kas pilda noteiktu funkciju, man visai reti ienāk prātā kāds teikums, kura izteikšana šķistu tā vērta. Visjēgpilnākie no ikdienā nepieciešamajiem vārdiem man šķiet pieklājības frāzes, jo tās ir pilnīgi nepretenciozas, tomēr ienes kaut ko pozitīvu pasaulē. Nav tā, ka es negribētu runāt, vienīgi spēt pateikt kaut ko neapslēpjošu pat par vissīkāko lietiņu jau tā ir sarežģīti, un nepieciešamība producēt vārdus nemitīgi, lai cik arī jēlas būtu domas, ir frustrējoša. Es varbūt gribētu runāt par koku, bet spēju tikai salīdzināt vienu tā lapiņu ar otru, turklāt ne par vienu no šīm lapiņām netiek pateikts nekas relevants. Būtu vareni, ja sanāktu, nekļūstot pilnīgi asociālai, atturēties no runāšanas līdz brīdim, kad tas liksies nepieciešams un sapratīšu, kā to darīt.
  Sameklēju tekstu par to, kā izvairīties no runāšanas, un mēģināju lasīt, bet konstatēju, ka tas ar mani nerunā. Ļoti pedagoģiski.
  Thursday, November 16th, 2017
  7:48 pm
  Kur cilvēki ņem laiku un spēku tik daudz rakstīt cibā?
  Wednesday, June 21st, 2017
  2:51 am
  Sunday, April 13th, 2014
  9:01 pm
  Pavasara smarža jauc galvu.
  Friday, July 12th, 2013
  10:17 pm
  apjukums
  Šī izskatās pēc bīstamas vietas.
About Sviesta Ciba