meness_berns ([info]meness_berns) rakstīja,
@ 2020-04-29 11:11:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
---
Nu nē – es jums visiem nepiekrītu, kas teicāt, ka jaunā Egle ir labāka nekā "Miļenkijs". Protams, trauksmaino čerņas sajūtu, ka tūlīt būs kāda nāve vai izvarošana, kas tik labi viņai sanāk, Egle arī smuki notur "Dzimšanas dienā", bet mana sākotnējā sajūsma par viņu kā labāko pašreizējo Latvijas īsprozas meistari, noplakusi.

Un "Lauķenes" izdevniecības darbiniekiem jau nu vajadzētu saprast, ka jums jau tā ir viena liela imidža problēma – "senīlie, kas izdod Lata romānus un Eniņa grāmatas par dižkokiem". Un, ja jūs turpināsit likt kursīvā vārdus "Feisbuks", "Vacaps" un "Gūgle", tad jūs nekad no šī senīluma neatmazgāsities. (haha, bez tam vienā vietā bija aizmirsuši feisbuku slīprakstīt, bet tai pat stāstā "gūglēt" bija kursīvā.)


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]adirred
2020-04-29 12:18 (saite)
Man šķiet, ka kursīvs un pēdiņas ir kaut kas ļoti uzmanīgi lietojams, ja nav runa par nosaukumiem - bet arī nosaukumus ne vienmēr vajag kaut kā nodalīt. Ja tādus vārdus kā feisbuks raksta kursīvā, tad man rodas sajūta, ka tur nopietnie cilvēki patiesībā lieto citu, korektāku vārdu, bet te tiek atspoguļota brutāla sarunvaloda, kas ir vēl šādi kaut kā speciāli jāparāda. Nu nafig, lasītājs taču nav muļķis.

(Atbildēt uz šo)


[info]dardenne
2020-04-29 12:42 (saite)
Tas, kā raksta Egle, mnpr, ir tas manipulējošais psiholoģiskais reālisms, par kuru Hermanis izteicās "ja ilgi sit ar desu pa sirdi, arī var sasniegt katarsi". Ne jau ka slikti, bet ne pārāk interesanti, kad saprasts algoritms.

(Atbildēt uz šo)


(Anonīms)
2020-04-29 13:30 (saite)
Nu, nu. Var smieties par "lauķeni", bet viņi vismaz REGULĀRI izdod kvalitatīvas grāmatas par LV vēsturi un reģioniem.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?