Sat, Aug. 24th, 2019, 09:58 pm
[i]miligrami: Par pārmaiņām

Vakar tātad drusku iedzēru, bet ne par to. Mēs atkal aizkavējāmies darbā (iedzerot), es atbraucu uz centru un jutu, ka ir iedzerts pietiekami daudz, lai tas neliktos tā ok to vienkārši pārtraukt. Aizgāju uz Cidoniju (of all places), kur izdzēru vēl divas malbeka glāzes viena pati. Tikai neiedomājieties, ka es tur tāda apgaroti pašpietiekama sēdēju - nu nē, es cītīgi browsēju telefonu, pīpēju, bet tieši to es arī gribēju. Cik tad vispār vēl mums tādu vasaras vakaru - cik vēl šogad, cik vēl vispār? Aizgāju mājās, pasūtīju Wolt no Planeta Sushi (of all places) un ap pusnakti jau zvanīja kurjers. Viņā galā kāds laikam kaut ko nebija sapratis, jo bija ielikti līdzi pieci irbulīšu komplekti. Tiesa, visu nemaz neapēdu - ieliku pārpalikušo ledusskapī un nolēmu aiziet uz vēl vienu pēdējo aliņu Aleponijā. Bija jau ap vieniem tobrīd. Un tad pa ceļam, kamēr gāju uz to Aleponiju, es domāju, cik ļoti es mīlu un ienīstu savu dzīvi, vienlaikus pieļaujot iespēju, ka varbūt tas arī ir labākais, ko es varu dabūt, šāds cilvēks esot. Es izšķiežu naudu, es citreiz jūtos vientulīgi, bet citreiz pieduros, ka man ne ar ko nav jārēķinās, un man šķiet, ka tad, kad man būs viss, kas man pietrūkst tagad, tad man pietrūks viss tas, kas man ir tagad. Jo tā vienkārši po žizņi ir. Kad pirms 10+ gadiem nošņurkuši indie tirliņi dziedāja "I'll miss my freedom and my boredom, and my time spent alone", es to jutu. Jebkurā gadījumā, es pārrados mājās un vēl līdz pieciem rītā vaļājos uz dīvāna un skatījos seriālu. Es gan negribu to visu pārvērst arī kaut kādā prozaiskā dročilkā, kā tas raksturīgi, kad kaut ko raksti, jo kur ir loģisks nobeigums un ko tu vispār mēģini pateikt, vai visa tā "nevaru nerakstīt" figņa, un negribās izlikties arī tikai stāstiņa pēc, bet nu kaut kāda tektoniskā kustība mana prāta garoziņā vakarnakt notika, un esmu priecīga, ka varēju to apzināt.

Sat, Aug. 24th, 2019, 09:01 pm
[i]teja:

shodien jau 4.reizi shovasar pārliecinājos, ka man shajos platuma grādos vnk nav skolotāju, un nevar būt. un nesakiet, ka es nemēģināju. sajūta ir shķērna (shķērma?). to rada nevis skolotāju nekompetence, bet viņu attieksme pret cilvēkiem, no kuriem viņi ņem naudu. lai to mazinātu aizgāju turpat blakus mājā ciemos pie P.D. kursh man ļoti daudz ko iemācīja vienas kafijas un tējas laikā. toties Juglā, nākot no vilciena, redzēju kā 3 ļoti liela auguma vārnas spēlējās ar knābī paņemtu dzeltenu rudens lapu. varbūt tā bija pirmā reize, kad viņas redzēja rudens lapu? varbūt shīs vārnas bija mani skolotāji, lai arī enerģētika viņām bija kā fuckboys.

Sat, Aug. 24th, 2019, 07:43 pm
[i]fukaeri:

Pārāk daudz stresa,

Fri, Aug. 23rd, 2019, 10:54 pm
[i]_re_:

man velk čokuru vēderā no bezgalīgā lēruma iespējamību. kā apzināt visas un izvēlēties pareizo. kā neciest no izpētes, apzināšanās un izvēles neizdarīšanas. kā turēt vērtīgu to vienu, izdarīto

Fri, Aug. 23rd, 2019, 09:28 pm
[i]miligrami: Par konformismu

Vārdos nevaru ielikt, cik laimīga esmu, ka neesmu vairs nekāda marginālā, un konsekventi sadzeros katru piektdienu! Agrāk varēju nedzert vispār vai dzert jebkurā dienā, bet tagad - katru piektdienas pēcpusdienu ap 4pm dzirdu, cik filigrāni korķis izsvempjas no vīna pudeles kakliņa. Nepatīk malbeks, čau!

Fri, Aug. 23rd, 2019, 07:15 pm
[i]teja:

Dažas lietas nemainās esmu iemīlējusies dainī īvānā tāpat kă 7 gadu vecumā we're meant to be

Fri, Aug. 23rd, 2019, 12:52 pm
[i]iokaste:

cilvēki sazinās arī telepātiski.
satiekas - nolasa svarīgākās domas, nodod mesidžu (gribot vai negribot) un tad sāk runāt vārdos.
tikai štelle ir tāda, ka telepātiski mēs nevaram būt manierīgi, sapušķot krāsas vai ko noklusēt. tamdēļ tāda plika saziņa nav modē. labāk jau jaukos vārdus + jauko naudu.

var arī teikt, ka vārdos (tagad) runā tarakāni, kas mūsu galvās.

Fri, Aug. 23rd, 2019, 03:06 am
[i]ingmars: tā vienkārši ir

Ja nav veloceliņa vai drošas velojoslas, ar velosipēdu visbiežāk pareizi ir pārvietoties pa ietvi, nevis pa brauktuvi, jo autosatiksme ir pārāk intensīva un bīstama.

Thu, Aug. 22nd, 2019, 10:47 pm
[i]teja: Hey

Šodien bija pirmā rudens diena. visu dienu staigāju pa āru un elpoju jauno gaisu. Man liekas vakar naktī nākot no vilciena redzēju kă viņš caur mežu atnāk. jau vakar no rīta manīju, ka lapām parădījusies tā rūgtā smarža. Bet šorīt bija nomainījusies visa realitāte reizē.

Thu, Aug. 22nd, 2019, 09:46 am
[i]ingmars: pareta arāds

Mani moka Areta parāds.

Thu, Aug. 22nd, 2019, 09:43 am
[i]ingmars: suņu diņķi

Kad es savai ģimenei pusdienās pasniedzu bļodu ar ceptām desām, es saku, ka tie ir cepti suņu diņķi, lai viņiem būtu interesantāk ēst.

Thu, Aug. 22nd, 2019, 09:36 am
[i]ingmars: onmtp

Man patīk tas skudru "peū", kā arī tās cūku "mū" un šļūdoņu "ba ba ba ba ba".

Wed, Aug. 21st, 2019, 09:22 pm
[i]iokaste:

piebraucām pie lielupes netālu no stacijas virzienā uz jūru, dreiliņu iela (?). upes malā māja, vecis logā, vakara saule viņam sejā. mēs nolecām lejā pie upes. tur peldvieta pa vasaru aizaugusi, tikai paprāvs zalktis aizslīdēja. varbūt kāda čība šūpojās viļņos. nē.
braucām skatīties vietas uz baltās kāpas pusi, tur viss tik putekļains, laidīsim uz jūru. tad atceros par bolderājas karjeru:
doroteja - kur tas atrodas? es - aiz izgāztuves pa labi iekšā.
d. - izklausās cerīgi.

braucām uz karjeru pēc veiza no divām pusēm. no vienas puses smilšu ceļš, no otras zāļu ceļš. mersītis ir stiprs, bet pa asfaltu. atspārkleniski bīdījos ārā. no ilgas šķības lūkošanās. tad laidām uz lielupes ieteku jūrā, saule jau rietēja. gājām pa mežu, trīs meitenes pa blakus taciņu tērgādaamas citā virzienā. izejam pie upes, metos ūdenī, kāpju ārā, saule noriet. ejam pa pelēku mežu atpakaļ. mašīnā drusku gandrīz avāriju, jo man ir krēslas aklums.

bet kopumā viss tik ļoti mistēriski un skaisti. kas man stāstīja par peldēšanu starp ledusskapju vrakiem.

Wed, Aug. 21st, 2019, 08:25 pm
[i]teja:

Tas strāvojums, kur ir golf clayderman, origo boys utt., no vienas puses ir apsveicama kritiskā kustība melni tērptajiem sarkanvīna dzērăjiem un liekulības tirgus establišmentam. Vinu radošă darbība ar iznēmumiem (grăvlejs) škiet nepelnīti ignorēta. Nepelnīti, jo piem., tas ko dara Visjaunākais Rīgas teātris ir akūti trūkstoša lieta LV teātra dzīvē. Pašironija kā tāda pieklibo. Bet, no otras puses, es, piemēram, galerijă 427 nekad neesmu bijusi, aiz vispărēji nedrošas sajūtas (kauns?), ka, teiksim tā, nepārvaldu aktuālos kultūras kodus. Kaut kădă zină vini ir radījuši tikpat nepieejamu vidi kāda ir vinu spoguļattēls. Man arī neinteresē bojāt ķermeni ar ballēšanos, turklăt esmu kristīgs cilvēks, romantisks, ticu labajam, gribu lai visiem labi iet, utt. Neredzu savu vietu ne oligarhu azotē, ne anarhijā. Kaut kădā ziņă šīs abas kustības ir man vienlīdz nepieejamas un neinkluzĪVAS. Man lv măkslā ir akūti ir vajadzīga cita subkultūra. Piem Tehno mākslinieki, kas rīko pasăkumus garīgās aprūpes centros. Un šoutouts tiem cilvēkiem, ar ko man bija šī saruna, un es ceru ka viņi nāk jau pār horizontu ar Vēl Jaunāka laikmeta stafu.

Wed, Aug. 21st, 2019, 12:39 pm
[i]ingmars: aretai

Aretai parāds.

Wed, Aug. 21st, 2019, 12:17 pm
[i]sirualsirual:

esmu pesimists, jo tā ir spēcīgāka pozīcija.

Wed, Aug. 21st, 2019, 09:24 am
[i]ingmars: sad

Mani moka iesnas.

Wed, Aug. 21st, 2019, 09:18 am
[i]ingmars: palīdziet viņiem

Tue, Aug. 20th, 2019, 09:04 am
[i]ingmars: MMG

Mani moka gāzes.

Tue, Aug. 20th, 2019, 12:12 am
[i]jim:

vai jūs arī visu laiku pavada sajūta, kas neatstājas, ka jūs tikai izliekaties, ka esat pieauguši

20 most recent