Tue, Feb. 13th, 2018, 04:08 pm

Nenormāli gribu piezvanīt kādam un pačīkstēt, bet izšķirstīju kontaktu sarakstu, un sapratu, ka nav neviena cilvēka, kurš varētu to tagad uzņemt tā, kā man vajag. Piezvanīju Kārlim, bet viņš uz jautājumu par to, cik ilgi var runāt, atbildēja, ka pavisam neilgi, tāpēc nemaz nemēģināju. Un labi, ka tā, jo tagad domāju, ka viņš arī nav īsti piemērots šai sarunai.
Bet, nu, bļāviens, visu dienu apzinīgi strādāju, un tagad izrādās, ka viss būs jāsāk pa jaunu. Un ne jau tikai šodienas darbs. Un nevis manas nesaprašanas, bet citu komunikācijas paviršības dēļ. Vienkārši sēžu un raudu no tā, cik liels besis tagad ir. Ap mani ir reāli pienākumu grēdas, tāpēc konkrēti sāp, kad, par spīti savai švakajai motivācijai, uz kaut ko ilgstoši saņemos, un tas tiek izčakarēts. Vienkārši vispār vairs pilnīgi neko negribu darīt.
Arians vakardien teica, ka man nav jābūt tik pieaugušai, cik man šķiet. Bet man jau nekas nešķiet. Vienkārši kaut kādā veidā nonāku kaut kādās situācijās, kuras pieprasa no manis viena vai cita veida rīcību, no kuras lielākoties gribu apvemties.
Nekas, nekas, arī šis beigsies. Arī par šo man pēc mēneša būs vienalga. Varētu tikai ~~*~*mācīties``no~`k*ļ*ū*d*ā*m~~ ~ ~ ~~ un nepiekrist darīt kaut ko, kas nav - a) nenormāli aizraujošs un jautrs; b) ahujenna labi apmaksāts.

Thu, Feb. 8th, 2018, 09:00 am

Nejauši aplējos ar tēju un secināju, ka tā ir ļoti glītā krāsā. Šim rītam nav ne vainas.

Wed, Feb. 7th, 2018, 01:35 am

ir tādi cilvēki kuri palikuši riktīgi norm bet tad ir tādi kuri wtf (mēģinājums izteikties īsi par viduvēji interesantām lietām)

Sun, Feb. 4th, 2018, 10:39 pm

Ome Olita esot mani dzirdējusi radio, un traki sapriecājās. Opis Sašiņš neko neesot sapratis.

Sun, Feb. 4th, 2018, 12:00 am
quality time w/ family

Aizbraucām uz mākslas muzeju Tukumā (viņiem tur ir iespaidīgs arhīvs), paēdām kaut kādā smalkā restorānā Kandavā, mājupceļā piestājām Šlokenbekā pašūpoties. Šlokenbeka vairāk vai mazāk stāv tur, kur tā stāv, kopš viduslaikiem, un tas skaitās nozīmīgi LV krāniņu mērīšanās sacensībās ar Lietuvu un Igauniju, bet, c'mon, to sauc par Šlokenbeku. Neko, braucām tālāk mājās.

Fri, Jan. 26th, 2018, 01:55 pm

Tur apakšā, protams, slēpjas kaut kādi kompleksi, par kuriem viņa negrib runāt, bet kopumā c'est la vie.

Mon, Dec. 25th, 2017, 12:20 am

Vajadzētu uztaisīt drāmu par to, kā noveco kaķis. Jo tas notiek sarežģīti un traģiski, un nekas mākslas pasaulē mani tam nav sagatavojis.

Mon, Dec. 25th, 2017, 12:14 am

Starp citu, es šogad biju ne visai izdevies slepenais rūķis. 4/10
Un krietni labprātāk uzticētu kādam savu dzīvību nekā būtu cilvēks, kuram uzticēts kāds cits.

Sun, Dec. 24th, 2017, 11:39 pm

"Es latviski saprotu."
nu nez cik tu latviski saproti klau

Fri, Dec. 1st, 2017, 04:51 pm

varētu kādreiz būt tāda diena kad visi mani vnk liek mierā

Sun, Nov. 26th, 2017, 06:16 pm

Biju nonākusi kaut kādā konflikta situācijā ar savām uzacīm, tāpēc nolēmu mēnesi viņas neraustīt - lai izsakās. Man vispār visi ķermeņa mati aug ļoti strauji, tāpēc tāds lēmums likās drusku pārgalvīgs, bet ir pagājušas divas nedēļas, un rezultāts tik tālu ir izcils. Jādzīvo harmonijā ar savām uzacīm.

Mon, Nov. 20th, 2017, 08:15 pm

Pametu aktiermeistarības kursus, jo nemāku dejot kā nākas, un zaebal mēģināt. Ļoti bēdājos un nevaru sagaidīt, kad nopirkšu sev foršu fidžet spineri.

Tue, Nov. 14th, 2017, 02:00 pm

tik easy varētu tagad nošauties. bet reāli daudz foršāk būtu visam uzmest, izdzēsties no feisbuka un uz kaut kurieni aizbēgt. vienalga - uz cēsīm, lietuvu vai berlīni. taču, ja jau man ir gana okei, lai to nedarītu, ir gana okei arī, lai nenošautos.

Sat, Nov. 11th, 2017, 01:02 pm

wtf ja tu jūties tik drausmīgi es nesaprotu kāpēc mums kopā jāēd pusdienas

Tue, Nov. 7th, 2017, 12:35 am

Man messengerī paralēli stāv vaļā divas pilnīgi atšķirīgas realitātes - pēc Satori nometnes saglabājusies dzejnieku meistarklases sarakste un meičuku čatiņš.
Kamēr rakstīju šo teikumu, meičuku čatiņu vairāk vai mazāk dramatiski pameta trīs no sešiem meičukiem.
Your move, poets.
(vai arī man vienkārši jāmieg ciet)
Secinājumu nav.

Wed, Nov. 1st, 2017, 09:15 pm

Gribētu aiziet pie skolas psiholoģes parunāties, bet to tā spontāni nevar izdarīt, jo viņa reti ir skolā, un iepriekš jāpiesakās e-pastā. Un ne jau es sev tagad uzkraušu vēstules rakstīšanu un laika apzināšanos, kad ar kādu būs jārunā. "Tad un tad pulksten tikos man jāiet tur un tur," tpu tpu tpu.

Sun, Oct. 29th, 2017, 01:20 pm

Negribu teikt par sevi kaut ko sliktu, bet vispār labāk būs, ja man uzticēts nekas netiks - esmu krietni disfunkcionālāka darba vidē, nekā var šķist. Un tas, ka izsaku ierosinājumus, nenozīmē, ka gribu kaut ko darīt.

Sat, Oct. 28th, 2017, 05:35 pm

Reformācijas atzīmēšanas pasākumā garāmejot dzirdēju mācītāju sakām kolēģim: "Lūdz Dievu un dzīvo, cik ilgi vari izturēt."

Wed, Oct. 25th, 2017, 09:59 pm

Mums ģimenē normālos apstākļos cilvēkam ir dots laiks aptuveni līdz divām minūtēm pateikt what's up, un tad otrs momentāli zaudē uzmanību un izskatās (mīlošs, bet drusku) apgrūtināts.

Sun, Oct. 22nd, 2017, 10:33 pm

ne pavisam saprotamas apstākļu sakritības dēļ (kas protams nav taisnība tas ir daudz sarežģītāk un vilcies uz to kas tas ir ilgu laiku) es kādas trīs dienas esmu attiecībās un tagad gaidu kad viņš pārdomās un varēšu ieiet atpakaļ savā hroniskajā chet baker moodā

20 most recent