Mon, Dec. 11th, 2017, 12:39 am

Ir tik nenormāli stulbi nevarēt aizmigt. Es mīlu gulēt. Es varu gulēt kādas piecpadsmit stundas. Ja es nevaru aizmigt, pasaule ir galīgi neiejūtīga. No rīta ļoti gribēsies gulēt, bet nevarēs. fujjjj
Jūtos apbižota.

Mon, Dec. 11th, 2017, 12:20 am

ja es jau sen nebūtu atmetusi zāli, droši vien visu laiku tagad būtu apkurījusies.

Fri, Dec. 8th, 2017, 05:46 pm

Jo vairāk par to domāju, jo vairāk liekas, ka man varētu būt kaut kāds ļoti vājas pakāpes autisms. Tas tik daudz ko izskaidrotu.

Wed, Dec. 6th, 2017, 12:40 am

Ja kādam gribās izlasīt, kā Luīze N. teica, ļoti "meļķīgu" pētniecisko darbu par konceptuālismu, dodiet ziņu. Nav baigi apjomīgs - kopā ar attēliem pielikumā, satura rādītāju, utt. kādas 19 lpp.

Sat, Dec. 2nd, 2017, 01:04 pm

Šodien gribu vairāk sveicināties. Vienkārši pilnīgi visiem cilvēkiem, kurus redzu, teikt čau.

Sat, Dec. 2nd, 2017, 12:55 pm

Visā visumā man ir nereāli forši vecāki, bet viņi varētu tikt pāri savai pusmūža krīzei un beigt viens otru sāpināt.

Sat, Dec. 2nd, 2017, 12:40 pm

Man ļoti ļoti nepatīk Led Zeppelin. Tik ļoti. Briesmīgi. No visām grupām, kuras es kādreiz klausījos, tā ir visneizturamākā. 0/10. Bet maniem vecākiem ir palaikam, protams, viņi ļoti skaļi jāklausās. Vai pielīdzināma tizlība kā AC/DC.
Bet es, protams, neko nesaku. Tas ir sirsnīgi, ka viņi paliek tādi "bring back rock 'n' roll". But seriously let's not. Let's leave it where we left it.

Fri, Dec. 1st, 2017, 05:17 pm

Vēl mana māsa ir uz neilgu laiku atbraukusi no Anglijas. Vienmēr, kad viņa te ir (reizi līdz divas gadā), es uzvedos, manuprāt, neciešami. Kā mazā māsa, vidējais bērns ģimenē, lecīgs pusaudzis. Tas ir tā, it kā mūsu attiecību attīstība būtu apstājusies tai brīdī, kad viņa aizbrauca prom - kad man bija sešpadsmit. Un tagad, katru reizi, kad esam atkal kopā, noārdās mana dzīves pieredze un spēja nebūt visam tam, kas es negribu būt - egocentriskai, neiejūtīgai, čīkstulīgai, agresīvai utt. Tā, protams, nav visu laiku, bet visu laiku uz to velk.

Fri, Dec. 1st, 2017, 05:06 pm

Šodien manai bērnības labākajai draudzenei ir dzimšanas diena, un es, tā šķiet, to vienmēr atcerēšos. Es neatceros, kad maniem vecākiem ir dzimšanas dienas, bet viņai gan. It kā stulbi neapsveikt, bet liekas vēl stulbāk to darīt feisbukā. Un neesmu pašā labākajā formā, lai viņu tagad uzmeklētu un pārsteigtu ar kaut ko sirsnīgu. Gan jau, kad satiksimies, tad satiksimies, un viss būs labi, bet pagaidām pievelku sev mīnusiņu.

Fri, Dec. 1st, 2017, 05:04 pm

bišku paraudāju. gribās vēl, bet šobrīd nekas pietiekami nerausta.

Fri, Dec. 1st, 2017, 04:51 pm

varētu kādreiz būt tāda diena kad visi mani vnk liek mierā

Tue, Nov. 28th, 2017, 10:56 pm

es ļoti gribu būt tāds cilvēks kāds cilvēks es gribu būt bet tagad vienkārši nav spēka (protams ka ir (aaaaaaaaaa! fuj))

Tue, Nov. 28th, 2017, 10:30 pm

Vispār, ciba ir vienīgā vieta, kur pilnīgi brīvi ļauju vaļu savam spazmatiskajam gaudulīgumam, un man liekas, ka tur tas dizains pie vainas - šejieni ir grūti estetizēt kaut kādā normālā veidā, tāpēc nav tieksmes kaut kam pielāgoties. Vēl tas, ka man nav ne jausmas, cik cibai ir lietotāju. Un kas viņi ir. Pa brīdim man pielec vai uzzinu, kas kāds no jums ir, un ir gadījies tā, ka tai brīdī ir īsa nožēla par to, kādu saturu es šeit veidoju, jo "tas jau nu gan nav gluži tas, ko gribētu, lai viņa no manas puses lasa," bet laikam pofig.

Tue, Nov. 28th, 2017, 08:53 pm

Biju aizgājusi uz necilo parciņu pie mājām uzpīpēt. Apsēdos uz soliņa, pēc brīža izsmēķi nometu turpat pie kājām. Tad nodomāju "C'mon, es varu labāk,", pacēlu to no zemes un aiznesu līdz miskastei.
Es nevaru sagaidīt, kad būs ziemas brīvlaiks, vēlāk - februāris. Jo mums ar Luīzi N. ir tāda ideja, ka kamēr viņa mēnesi būs Erasmusā Budapeštā, mēs varētu satikties Prāgā un varbūt aiziet uz King Krule konci. Tāpēc, ka viņa allaž ir vēlējusies ap to laiku būt Prāgā, man tās vietas pietrūkst, un King Krule ir amazing.
Šodien kā reiz uzrakstīja Matyáš. Ir bez gala patīkami apzināties, ka mani tur gaida.

Mon, Nov. 27th, 2017, 02:24 pm

es tomēr nevaru ciest tos ārzemju studentus - viņi vairumā šiem platuma grādiem ir sociāli infantīli.

Sun, Nov. 26th, 2017, 10:42 pm

esmu pilna ar toksiskām sajūtām, un 100% apmērā pie tā šobrīd vainoju skolu.
vai es lielā mērā pati esmu pie visa vainīga? jā. vai tas kaut ko maina? nē.

Sun, Nov. 26th, 2017, 09:59 pm

Lai es varētu zīmēt tā, kā es gribu zīmēt, man ir jāzīmē piecreiz biežāk, vairāk un ilgāk. Bet tā tas ir, diemžēl, arī ar pilnīgi visām citām lietām.

Sun, Nov. 26th, 2017, 07:01 pm

iespējams jobanākā lieta par būšanu man ir misofonija kas manā gadījumā izpaužas tieši uz ēšanas skaņām (pat ja tās ir pavisam klusas) līdz ko kāds sāk ēst tam neparedzētā vietā vai situācijā mana diena pa lielam ir sapista
tam protams ir izņēmumi utt

Sun, Nov. 26th, 2017, 06:16 pm

Biju nonākusi kaut kādā konflikta situācijā ar savām uzacīm, tāpēc nolēmu mēnesi viņas neraustīt - lai izsakās. Man vispār visi ķermeņa mati aug ļoti strauji, tāpēc tāds lēmums likās drusku pārgalvīgs, bet ir pagājušas divas nedēļas, un rezultāts tik tālu ir izcils. Jādzīvo harmonijā ar savām uzacīm.

Thu, Nov. 23rd, 2017, 06:56 pm

izdomāju pagleznot kaut ko, ziniet,----> pašas priekam ; ^) un ar visu šitiem eksperimentālajiem paņēmieniem (nu tipa ar noslieci uz vardarbīgumu gleznošana izmantojot savu ķermeni utt. (tāpēc, ka BE TRUE TO YO SELF AND YO ART)) norm sevi sastresināju. tagad samulsusi spinoju savu fidžet spineri un (nesaistīti) mēģinu atrasties.
vispār sanāca forši, bet šaubos, vai bija tā vērts.

20 most recent