Man pašai savas cigaretes

About Jaunākais

18. Nov 2015 @ 14:22
Vakardienas "Mielasts" iepriecināja no sirds - forma (lai arī nepilnīga) izceļ satīrisko t.i. sokratisko viegli un nepiespiesti. Lai arī ironijas un pašironijas daudz, tomēr tā nenomāc maigumu un mīlestību. Ura huligānismam latvju teātra lauciņā!

Tagad lasu programmiņu, kurā publicēta visa luga. Absolūti lielisks darbs ar valodu un brīnišķīgi jaunvārdi t.sk. filozofijas pārdēvējums par viedmīlu. :)

30. Sep 2015 @ 17:12
Iekritu skumjās. Par to, ka tik viegli padevos "tikumības" provokācijai un atdevu lielu daļu šīs dienas enerģijas zombijiem Ušakovam, Stepaņenko, Aldermanei un tiem, kas aiz viņiem. Sīrijā krīt Krievijas bumbas, Saskaņas Rīgas dome mūs drāž pēc pilnas programmas, bet visa tā mūsu pašapmierināšanās sociālajos tīklos, nemaina pilnīgi neko. Nu labi...uz mirkli saliedē mūsu draudzīgo un ļoti mazo ideālistu pulciņu kopīgā sāpē, vaimanās un ironijas paraugdemonstrējumos.
Tagad iekritu skumjās, par to, ka iekritu skumjās, nevis paliku tādā svētīgā bļaģ stāvoklī.

"Lasītavas" statistika12. Sep 2015 @ 16:24
15 "Lasītava" izrādes festivālā Homo Novus 2015, kopā 40 lasītāju acu pāri un 450 skatītāju acu pāru, katrā no 15 izrādēm 30 klausītāji katrs satika 6 lasītājus - tās ir kopumā 2700 unikālas tikšanās, kuru laikā 2 minūtes mēs skatījāmies viens otram acīs. Tās kopumā ir 5400 minūtes jeb 90 stundas jeb 3,75 dienas. Tātad mēs visi kopā esam radījuši 3, 75 dienas klusas acīs skatīšanās! ( vai es arī neko nesaprotu no matemātikas)

Paldies visiem, kuri bija abās pusēs galdiņiem! Gatavi ieraudzīt, ieskatīties un sadzirdzēt.

sīksarunas par laikapstākļiem14. Aug 2015 @ 10:22
Pilna ciba ar rudeni.

Man arī viņš atnāca vakar. Ezerā. Kontrasts starp ūdens siltumu un gaisa dzestrumu lika nodomāt, ka peldos uz robežas starp vakardienas vasaru un rītdienas rudeni. Šodien robeža pārkāpta. Ja vēl vakar, sēžot montāžā bija žēl, ka neskrienu pa pļavām, tad šodien kaut kā viss mierīgi. Aiz loga saule ar pagrieztu muguru.

veselības sistēma31. Jul 2015 @ 18:56
Šodien satikos ar veselības sistēmu. Kā vienmēr, tā mani apbēdināja. Bijām ar mazo meitu pie zobārsta. Vizīti gan gaidījām 3 mēnešus. Viss bija lieliski - bērnelis turējās kā varonis, zobārste - saulīte. Tomēr mums ir vajadzīgs vēl viens apmeklējums. Un...administrācija piedāvā pierakstu vai nu uz decembri, vai par maksu septembrī. Blakus gan stāv sarkana lapa, kurā rakstīts, ka bērniem zobārsta pakalpojumi bez maksas. Tad, kāpēc tā pati zobārste saulīte mūs nevar pieņemt septembrī un bez maksas? Tiešām nesaprotu. Tas ir likumīgi?

laika ziņas23. Jul 2015 @ 11:55
Negribu nevienu biedēt, bet mans Ziemsvētku kaktuss ir kupli sapumpurojis. :)

Vakara filma 29. Maijs 2015 @ 22:53
Vakar LTV rādīja "Māru". Ja nu ir vēl kāds, kurš to nav redzējis, tad te uz dažām dienām ir links :) http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/29.05.2015-mara.-dokumentala-filma.id50294/

1967. g. PSRS mācību filma par seksu7. Apr 2015 @ 09:31
Vakar pētot tēta filmogrāfiju un to, kas no tā pieejams internetā, atradu šo

http://1kinotv.ru/3875-etyudy-o-brake-1967.html

Labi iederas diskusijā par tikumību. :)

"Etīdes par laulību".
1967. gads. Rīgas Kinostudija pēc PSRS Veselības ministrijas pasūtījuma.
Režisors Oļģerts Dunkers
Lomās: Ģirts Jakovļevs, Ints Burāns, Gunārs Placēns, Lūcija Baumane u.c.

pavasaris Gaujas krastos17. Mar 2015 @ 15:02
Aizvakar noklausījos dzeņu sarunu. Viņi pavisam bija četri. Trīs kala kokos katrs savā debesu pusē, bet ceturtais man virs galvas sita ar knābi pa laternas lampas metāla kupolu. Saruna ilga minūtes piecas un izpaudās kā bungošana pa apli ar intervālu 15 - 20 sekundes. :) Manējais dzenis izskatījās ļoti apmierināts ar sava sakāmā tembru.

skandināvijas ziemeļu galvaspilsētā20. Jan 2015 @ 20:44
Oulu pilsētā šobrīd ap mīnus 16. Ziema kā no bērnības - apsarmojuši koki, visa plašā upes delta ledū, skursteņu galos saules zeltīti dūmi, bet pie Mārtiņa ūsām pēs pusstundu garas pastaigas karājās divas cienījamas lāstekas. Somiem gan tā laikam nekāda ziema neskaitās - riteņotāji riteņo uz nebēdu. Spēj tik pabēgt malā. Šodien viens sirms kungs uz veļļuka nezinkāpēc piestāja tieši pie mums un pastāstsīja, ka pulksten vienos Saules hallo visi četri Dieva suņi esot sastājušies vienā rindā. Un tas viņa garajā mūžā esot bijis pirmo reizi. Pirmo reizi redzēju tik laimīgu somu. :) Brīnumu gan neredzējām, jo skatījāmies izrādi. Savā ziņā arī brīnumaini, jo bijām vienīgie trīs skatītāji.

Bērni4. Nov 2014 @ 17:33
Mare uzdeva mīklu - "Ko es redzu aiz mašīnas loga un, kas izskatās tā, kā tas izskatās?"

11. Sep 2014 @ 10:04
Klau, kopš kura laikā cibā ir reklāmas (turklāt tās briesmīgākās) un vai to var atslēgt?

UPD

Izskatās, ka man kaut kādi troļļi pieslēgusies. Help! Kā no tā tiek vaļā?

17. Aug 2014 @ 22:45
Pēc brīnišķīgas dienas Lotes ciemā un vēl vienas brīnišķīgas dienas AHHA zinātnes centrā, viesnīcā nejauši uzslēdzām Krievijas ziņu kanālu, kurā tieši tobrīd gāja sižets par TANKU BIATLONA sacensībām, kurās piedalījās "sportisti" no Krievijas, Ķīnas, Baltkrievijas un Azeirbadžānas. Diktors saulainā balsī stāstīja, ka Putins esot slavējis sportistus par labo sagatavotību, vēlāk tika intervēts uzvarētājs - tāds jauks puisis, smaidīgs. Stāstīja, ka lai arī tankā šauri, viņš tur jūtoties kā zivs ūdenī. Fonā šāva, zeme gāja pa gaisu. Tanku biatlons. Harmss, Jonesko un Bekets stūrī nervozi pīpē (atvainojiet par šo banalitāti).

mazie un lepnie13. Aug 2014 @ 12:36
https://www.youtube.com/watch?v=WEr7jVBN8dU#t=68

mana dziesma. :)

(un palieloties - daļa kino no mūsu festivāla, kura zīme - mazais un lepnais uz ķieģeļu sienas)

4. Jun 2014 @ 10:49
Varbūt kādam pie rokas ir kāda latviešu val. skaidrojošā vārdnīcā, kurā būtu jēdziena "atbilstošs" skaidrojums?

1. Jun 2014 @ 12:48
nesaprotu - kā tiks arhivēta mūsdienu rakstnieku u.c. ļaužu dzīve? un kā to pētīs? piemēram, ja nu kāds gribēs pēc gadiem 50 izdot Bargā korespondenci un dienasgrāmatas?

lauku putni1. Jun 2014 @ 00:36
bērns piezvanīja raudot. grib mājās. Mārtiņš aizbrauca pakaļ. uz ogri. es ķirbīšu vecajā gultā. ārā zvaigznes. klusums. nē. izgāju arā. tur plosās lakstīgalas. viss tik dzīvs.

lauki31. Maijs 2014 @ 21:06
sēžu "ķirbīšos" ar degunu pret sauli. (internets pieejams tikai laukā). čurkstes šaudās iekšā ārā pa atvērtajām virtuves durvīm, brīžiem ielido arī dziļāk mājā, brīžiem veic veiklus manervus, lai neietriektos man pierē, kad sastopamies uz lieveņa. vecajā ābelē durvju priekšā viena zara dobumā atgriezusies pagājušā gada strazdu ģimene, bet otrā zara dobumā - zīlītes jau ar čiepstošiem mazuļiem. dzeguzes kūko 360 grādu leņķī bez apstājas. cielavas ik pa laikam pielido un ziņkāri lūr. vēl ir tādi koši orandži putneļi, kuriem vārdus nezinu. tie dzīvojas pa kūts jumtu un tuvāk nenāk.

izstaigāju pļavu - man te sanāktu raspodiņu tējas bizness. asinzāle arī padevusies lekna. Un visam tam pa vidu milzums pļavas silpureņu, kuras tak esot liels retums. :) un šādi vakari arī retums.

ps

netipiskajam rakstīšanas biežumam acīmredzmi kāds sakars ar Priedes dienasgrāmatu lasīšanu.

nepārsteidz :)31. Maijs 2014 @ 00:52
un tā ir taisnība :)))

Your Mental Age is: 31

http://www.arealme.com/mental/en/

daba un valoda30. Maijs 2014 @ 18:18
pie spoguļklintīm ļoti garšīgi zaķkāposti un meža zemenītes aizmetušās

29. Maijs 2014 @ 11:10
Viens no saprātīgākajiem lēmumiem, kuru kā lasītāja piedzīvoju pēdējo gadu laikā, ir Strukas ideja apvienot G. Priedes dzīvi un darbus vienotos sējumos. Tikko izlasīju 50- to gadu sākuma dienasgrāmatas un pēc tām viņa pirmo trīscēlienu lugu "Zeva templis Olimpijā". Par spīti lugas ideoloģiskajam patosam, laimīgā fināla laikā ņēmu un apraudājos. Autors nevaid miris, bet no sirds tic konstruktīvisma ļaunajam garam, kolhoza "Zelta vārpa" auglīgajai nākotnei un jauno arhitektu radošajiem panākumiem nacionālā formā ievietojot sociālistisku saturu. Tas viss uz paša autora totālas nabadzības, zaudētas mīlestības, kritiska ideālisma un kaisles pret arhitektūru fona.

ļoti ļoti iesaku iepazīt G.Priedi, kad viņam ir 25.

eh. šitā ir no tām grāmatām, kuras negribas likt malā ne uz mirkli.

joprojām26. Apr 2014 @ 00:27
ja es varētu, ja man būtu tāda vara, ja kaut vai uz mirkli...tad es visām sievietēm sejā ielietu glāzi maiguma un visiem vīriešiem mazliet nebēdnības. Nu tā, lai piere kā kā kā silts piens ieslaucas kārtīga lauku kaķa bļodiņā un norimst mierīga bez nevienas krunciņas.

ierakstiet lūdzu plānotājos3. Apr 2014 @ 15:45
4.05
20:00

zeltainākajā no Rīgas kinonamiem
divu gadu smiekli, asaras, bailes, šaubas un priekshttp://www.delfi.lv/kultura/news/screen/gaidama-dokumentalas-filmas-par-maru-kimeli-pirmizrade.d?id=44360659

2. Mar 2014 @ 23:06
atbraucām no Valmieras uz piketu. redzējām, satikām daudzus cibiņus un viņiem līdzīgos. sajūta bija priecīga un bēdīga. labi satikt savējos, bet mūsu ir maz. to, kuri atnāk. it kā jau nekas jauns. bet skaidri redzams - nebūs pat tūkstotis tais pašaizsardzības vienībās.

upd

un tad vēl bija tā epizode, kad pēc piketa pie vēstniecības ļaudis dodoties uz Brīvības pieminekli, aizturēja uz īsu mirkli satiksmi Valdemāra ielā - puiši ar karogiem nostājās uz gājēju pārejas, lai visi tiek pāri. starp citu dega zaļā gaisma, mēs gājām pāri ielai un tad parādījās urlīga paskata policists civilās drēbēs, kas vicināja savu apliecību un kliedza uz visiem, lai ātri atbrīvo brauktuvi. tāda nu ir tā Latvijas policija - nespēj domāt, izvērtēt situāciju un rada vienīgi haosu.

itālija12. Sep 2013 @ 15:15
mīļie dārgie draugi un Itālijas pārzinātāji,

lūdzu iesakiet, mazu ciematu / pilsētiņu pie jūras netālu no Dženovas, kur mierīgi pavadīt 6 dienas.

neskaties!18. Jul 2013 @ 17:48
http://youtu.be/7YOcLhnw48s

18. Jul 2013 @ 08:52
Rīts sākas sešos ar divām lēnām kafijām un gandrīz vai bērnības literatūru - Borhesa Smilšu grāmatu. Ap astoņiem ritenis, Gauja, koki, meža avenes, lapsa, kas pārskrien ceļu, saruna ar mammu un tad uzmīšanās kalnā, kurā parasti stumjos. Tāda riktīgi spītīga. Jo skaidrs, ka vismaz nākamais pusgads būs ārprātā augsts kalns, kurā es gribu tikt līdz virsotnei. Ar godu. Tad nu minos sarkaniem vaigiem un būros, ka varu.

sīkumi13. Jul 2013 @ 09:57
peldēšanās 3X dienā
pa vidu darbs un cits darbs un vēlviens darbs
zemenes beigušās
tagad ķirši un mellenes
riteņošana

un solījumi, kas atkārtājas gadu no gada, plānot savu laiku tā, lai VISA VASARA IR BRĪVA, nevis tikai rīti un vakari, kā šobrīd.

kino29. Maijs 2013 @ 12:22
Pirmsvēlēšanu laika kino...tapis pirms trīs gadiem, bet tagad var labi novērtēt, ka "Tagadne ir pagātnes nākotne". Filma youtube kinozālē būs skatāma nedēļu. http://www.youtube.com/watch?v=6qRHqlIWrIo

Droši var padod tālāk. :)

Tiem, ka nezina - stāsts par četriem jauniem cilvēkiem atlaistās desmitās Saeimas tapšanas laikā. Fonā visi mēs jeb Latvija un tās vēlētāji. Skumji, smieklīgi un...nemainīgi.

21. Maijs 2013 @ 09:47
Vakar pēcpusdienā sēdēju baisās un necaurredzamās krusas vētrā. Turklāt nejauši atvēru mašīnas augšējo lūku un tā gāzās pār manu galvu smaga un auksta.
Vakar vakarā atklājām peldēšanas sezonu. Peldējām ilgi un laimīgi. Bērns šļakstījās un ķēra kurkuļus.
Šodienu sākām ar atgriešanos peldvietā. Pirms mums bija ieradusies tikai cekulainā pīle. Un retas lietus piles.
Plānoju iet ceriņos.

16. Maijs 2013 @ 13:44
Jaunā LTV valde patiešām ir spējīgāka par Kotu. Ko viņš neizdarīja ar 100 gr kultūras pirms četriem gadiem, to šie izdara ātri un veikli.

saņēmu šādu epastu, cik pamatots ir uztraukums?15. Maijs 2013 @ 10:08
"Tev NEBŪS sēt" jeb Brisele balso par Monsanto diktatūru

VIŅI tomēr mūs GRIB paverdzināt. VIŅIEM tomēr skauž, ja kāds uzdrošinās savu tupeni izaudzēt, savu savu bieti apēst UN par to nemaksāt globālam biznesam. VIŅI turpina bīdīt likumu, kas aizliegs jebkādu nereģistrētu sēklu apmaiņu, audzēšanu, par tirdzniecību nemaz nerunājot.
6.maijā Eiropas Komisāri (ieskaitot mūsu Piebalgu) nobalsoja PAR sēklu direktīvas (Plant Reproductive Material Law) tālāku virzību uz Eiropas padomi. Nevalstisko organizāciju organizētā sēklu kampaņa tagad turpina vērsties pie Eiropas Padomes, turpina cerēt uz saprātu un taisnību.
Uz MŪSU atbalstu.
(http://www.seed-sovereignty.org/EN/) Šajā lapā nu ir arī petīcija latviešu valodā (la rādītos fonti pareizi, vajag atverot lapu vaļā, ar peli uzbraukt augšējā izvēlnē internetpārlūkam uz SKATS vai VIEW un Sameklēt RAKSTZĪMJU KODĒJUMS - nomainīt to uz UTF-8).
Dariet to vēlreiz un aiciniet savus draugus, radus parakstīt šo petīciju. Tas ir vieglākais, ko varam darīt. Un vajag darīt TAGAD, jo pēc šāda dokumenta pieņemšanas sāksies process, kas var neatgriezeniski iznīcināt ārkārtīgi daudz ko.

Vai varat iedomāties zemnieku, kuram pirms ražas pārdošanas jāuzrāda sēklas iegādes sertifikāts (protams no kādas lielās korporācijas, kura ir spējusi savus PATENTĒTOS !!!! kviešus noreģistrēt). Un nebūs te nekāda - "sēšu pagājušogad izaugušo sēklu"!!! Un nebūs nekāda - "kartupeļus savus atlasīšu sēklai"!!!
(šāda sistēma šobrīd eksistē ARĪ LATVIJĀ šķiedras un eļļas kaņepju audzēšanas jomā ).

Vai varat iedomāties augu auzsardzības dienesta speciālistus policistu pavadībā patrulējam pa zemnieku un piemājas audzētāju dārzeņu laukiem, pārbaudot, vai burkāni un bietes, kāposti, tomāti un ķirbji aug no "pirktajām sēklām", neatbilstības gadījumā iznīcinot stādījumus??? (tāda prakse JAU ir mūsu paraugvalstī - ASV)

Vai varat iedomāties sevi slepeni ejam uz slepenu krūmāja vidū ietaisītu dārzeņu lauciņu, lai saviem bērniem iedotu veselīgu burkānu? (ASV JAU ir pieņēmuši likumu, ar kuru pašiem audzēt pārtiku (nesertificētu, nereģistrētu...) ir aizliegts "vasalības risku novēršanas nolūkos"...

JA jums turpina LIKTIES, ka "tā jau var notikt tikai amerikā", tad padomājiet vēlreiz. Par sēklām ARĪ visi domājām, ka "tā jau nu nebūs, ka visu aizliegs"...

Esam aktīvi. Šoreiz pamēģinam saprast, ka pilsētnieki neizdzīvos, ja lauki tiks nožņaugti. Palīdzam paši sev. Pievienojamies saprātīgākajai eiropiešu daļai.

Gauja8. Maijs 2013 @ 09:31
No rīta aizriteņoju Mari uz bērnu dārzu un tad izlaidu slaidu loku gar Gaujas krastiem pavasari klausīties. Lūk, šādu rītu dēļ ir vērts pamest lielpilspētu (smiekls). Pie kazu krācēm plūdu sanestie milzkoki grēdu grēdās, bet tiem apkārt sīki zaļumi dodas plašumā, krasti staigni, bet tas jau nekas, lai iebāztu ķepiņu ūdenī un nodomātu, ka rīt ir jābrauc peldēt. Ja vēl prastu atšķirt visu to ķivuļu čivuļu balsis, būtu lepna un svarīga. Bet tagad tikai iedzindzināju riteņa zvanu un mazu gabaliņu pabraucu plivinot rokas. Nu labi, labi, neko jau neplivināju, tik vilku gaisu plaušās līdz papēžiem un liku sev justies dzīvai.

Daugava3. Apr 2013 @ 12:06
Gribēju jau pati uzrakstīt par Daugavu, lai atbildētu uz dažiem jautājumie, kas te starp draugiem parādījušies, bet Meikšāns jau to ir izdarījis. Es piekrītu viņa viedoklim.


http://kroders.lv/kapec-man-patika-„daugava”/

kino obligāti9. Mar 2013 @ 12:18
http://www.youtube.com/watch?v=ZF7i2n5NXLo

noskatieties šo. brīnums.

noraudājos pamatīgi. raudāt filmas laikā gan vispār nav nekāds brīnums, bet es turpināju arī vēlāk spilvenā. par skaistumumu un spēku un fantāziju un dzeju un dabu un tā mazā meitene ir ģeniāla.

21. Feb 2013 @ 14:00
Šis bija laimības rīts. Gāju ilgi. Iedevu acīm redzēt jūru. Tad pagriezu seju pret sauli un skatījos krāsu rimbuļus aiz plakstiem, kamēr viļņi paijāja ausis. Tad bakstīju degunu pūpolos un priecājos kādi viņi gudri, ka saplaukst ar kažokiem mugurās. Sniegs visapkārt. Baltums bez pēdām, gluds, tāds, ka mēle prasās nolaizīt. Sirds virpuļo.

19. Feb 2013 @ 09:29
No rītiem, kad esi ieplānojis strādāt un koncentrēties steidzamo darbu darīšanai, NEKAD nevajag lasīt ziņas. Īpaši tad, ja tās ir ziņas par ŽJG sasniegumiem kultūrā.

svešas naudas skaitīšana13. Feb 2013 @ 22:13
Klau, es nezinu, cik precīzas ir šīs ziņas http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=372763%3Avkkf-prn-vislielko-summu-novirzjis-kamermzikas-festivlam&Itemid=201
un negribu ari izklausīties aizdomīga un sīkumaina, bet šie cipari uz kopējā VKKF piešķīrumu fona man liekas dīvaini -
30 000 latu no mērķziedojumiem ticis SIA "ART Forte" festivāla "Zelta maska" Latvijā programmai,
26 356 lati - "ART Forte" Sanktpēterburgas Marijas teātra simfoniskā orķestra koncertam Dzintara koncertzālē 12.jūnijā 2012.gadā.
Cik daudz naudas salīdzinoši ir piešķirts Latvijas mākslinieku viesizrādēm ārvalstīs? Cik maksāja / maksā biļetes uz Zelta maskas izrādēm un to pašu koncertu? Un kāpēc ART Forte, kuru mājas lapā nav informācijas latviešu valodā, saņem lielāku valsts dotāciju kā viena Latvijas reģiona kultūras programma?
Un skaidrs, ka ir vajadzīgas gan viesizrādes, gan filmas, gan koncerti arī no Krievijas, bet...es nezinu, kaut kas man piešķirto summu proporcijās liekas ?netaisnīgs?

1. Feb 2013 @ 15:25
Valmierā sastrēgumi esot pulkst. piecos, kad visi beidz darbu un dodas mājās. Es gan vēl neesmu redzējusi, jo visādu Rīgas projektu dēļ pēdējās divas nedēļas vai nu sēžu birojā līdz desmitiem vakarā vai bizoju pa galvaspilsētu.
Tomēr šo pēcpusdien izskatās, ka man būs pirmais mierīgais mazpilsētas vakars ar vīna glāzi plkst. 5. 10, protams, ja tie sastrēgumi neaizkavēs līdz 5.15.

ak jā. un mājās internetu neievilkām. lai ir uz pasaule vismaz viena vieta tikai ēdienam un seksam. (redzēs, cik ilgi mēs šito izturēsim :)))

lasu "kad gos smei"31. Jan 2013 @ 09:49
Pavasaros
zem zem
skan tik jokains balss,
mimmic grib raktes louka.

Mimmiš lien
zem sīpolpuķ
dobs un
izdzen tulps āra
rīt dzeltena gaisma.

Katram mimmišam sou puķ,
katram puķem sous mimmic.
Kad pumpur i vaļa,
viņč uzrodas tik rosiks un smuks,
vienalg, ko tu papras,
mimmic izdar.

Mimmišam vel i jāpagaid.
Kad viņč nāks,
pirctaša būs narciss,
būs lakac, vīkšķs,
kriksic zaļo ziep,
pircdviels,
viens miezic un korķtaisamais.

Kapec tas iet tik ilg?
Narciss vilcinas tapec,
ka baidas, vai vispār tiks louka,
kad tiks,
piepildis, ko solijs.

Heli Lāksonena Guntara Godiņa atdzejojumā

UPD

Man patīk, ka tik vienkārši un mani netraucē valoda (pamēģiniet to izlasīt t.s. literāri) un pats galvenais - man ir sajūta, ka tas nav stils, bet darbs, kurā neviens neizliekas, bet dauzās un ir nopietns un smejās . Es neesmu redzējusi ne cepurītes, ne lasījusi komentārus, es tikai paņēmu grāmatu agrā rītā un sapriecājos. Bez aizdomām pret pasauli un cilvēkiem, kas tajā. Tas nu tā - komentārs no provinces.;)

6. Jan 2013 @ 18:37
dzeru alu pustukšā dzīvoklī. skatos uz egli un tumši zaļo sienu. :) te tik daudz kas ir bijis - mīlestības, šķiršanās, asaras, smiekli. BĒRNS PIEDZIMIS. tepat. uz šīs grīdas. smaidu. jā. būs labi. arī tur. istabās ar baltajām sienām. virtuve kā vienmēr būs psiha.

5. Jan 2013 @ 21:41
Visa māja kastēs, pusizjauktās mēbelēs, neiesaiņotu lietu kaudzēs un čupās. Tam visam pa vidu četrmetrīga egle ar baltajiem būvgružu maisiem zem tās, kur grāmatas un putekļi. Šķaudu. Atrodu visādas vecas pierakstu klades un plānotājus desmitgadīgus. Žēl mest ārā, jo tur var izlasīt brīnumu lietas.
Rīt pirmā pārcelšanās kārta . Pēc nedēļas otrā. Un no 15.01. vairs nemeklējiet manus logus Rīgā.


Bet pats jocīgākais, ko pēkšņi sapratu, ka tieši logi ir tie, kurus gribētos paņemt līdzi. Jo tos tētis laboja un restaurēja un ... tie ir vienīgā lieta, ko viņš tieši man ir taisījis.

2. Jan 2013 @ 12:46
2. janvārī mani vienmēr pārsteidz sajūta, ka viss turpinās tieši tāpat kā bijis. Tajā nozīmē, ka nav atnācis nekāds "jaunais" gads, bet ir tas pats vecais tikai ar citu kārtas skaitli.

31. Dec 2012 @ 20:03
Lai jums jūra, piens un mīlestība!

2. Dec 2012 @ 10:56
Mare šodien no rīta paskatījās uz mani un teica - "Domāju, ka mums vajadzētu samainīties galvām, tad tev būtu maza, bet man liela."
Vakar ar savu lielo galvu sapratu, ka man patiešām patiešām nepatīk cirks parastais.
Pirmkārt, troksnis.
Otrkārt, tie ziloņi, kuru kaku kalni rotā Laras dārzu, arēnā izskatījās pēc plikiem veciem cilvēkiem. It sevišķi, kad viņiem bija jāsēž uz podestiem, paceļot priekšējās kājas. Tad no muguras viņu figūras ar noļukušajiem sāniem, krunkaino ādu, uzkumpušajām mugurām līdzinājās vecām sievām un vīriem slimnīcu gultās.
Treškārt, es nesaprotu, kāpēc ir jāaplaudē un jākliedz brīžos, kad ar sišanas palīdzību lauva tiek piespiests apmest kūleni. u.t.t. u.t.jpr.

30. Nov 2012 @ 09:58
Šorīt atklāju, ka manu dienu skaņu celiņā trūkst divas taktis divu dienu garumā. Rezultātā atradu stresu un dusmas.
Vakardienas dzejmūzikas pasākums bija lielisks, cik nu paspēju redzēt!
Paldies visiem!

21. Nov 2012 @ 11:34
TĀ. Izrādās, ka vakar ir bijis Cibas pasākums. :) Kurā es biju un nezināju, ka tas ir Cibas pasākums. Pabrīnījos par iespējami pazīstamo seju daudzumu un pakautrējos pasveicināt, jo ja nu kļūdos. JIM filma bija laba.

9. Nov 2012 @ 22:56
Vakar iebraucot Helsinkos, biju riktīgi pārsteigta. Manā atmiņā šī pilsēta bija palikusi neglīta un drūma. Izrādās, ka ir mazliet savadāk. Tā ir drūma un sasodīti skaista. Vai varbūt pat ne skaista, bet .... es pat nezinu. Mīļa?
Šovakar sēdējām un ēdām turku ieskrietuvē ar milzīgu vakarēdiena reprodukciju vēl milzīgākā "zelta" rāmī pie sienas. Bet zem tās pieci viegli iereibuši krievi sprieda par sievietēm. Ne jau tā sīki, bet "filozofiski". Nekad nebiju redzējusi večus tā runājam par "lietu"....es pat nezinu. Mīļi?

Tāda bilde plkst. 11:05 uz Brīvības un Elizabetes stūra12. Okt 2012 @ 11:18
Rudens saule bliež slapjajā asfaltā tā, ka cilvēkiem acis šauras, šauras - redzēt var tikai gaismu. Pareizticīgo katedrāle to apskaņo
ar gavilējošām zvanu skaņām un,lai bilde būtu vēl banālāka - kā melns siluets dievs aizbrauc ratiņkrēslā.
Debesis zilas.

17. Sep 2012 @ 14:42
septiņos no rīta gāju meklēt jūru. apmaldījos ostā. neatradu. tikai gar ceļamkrāniem un ogļu kaudzēm, netīriem kuģu sāniem, tāliem jahtu mastiem pa spraugu redzēju kaut ko pelēcīgu mirdzam. mazu tādu pleķi, jūras deķa ielāpu.
viesnīcas istabā par kuru jau samaksāts, aiz atvērtā loga saules apspīdēta balta siena ar dakstiņu jumtu. otrā pusē klaigā iedomātas kaijas.
apguļos, skatos griestos.
seja atkūst.
man vēl ir laiks.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba